Výsledky závodu

XTERRA HUSMUŽ 2019

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 18.05.2019



Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh - Muži (18-19)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Provod Petr TAP Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (18-19) 209 02:09:16.1 22.
2. Jócsik Ondřej Triatlon Plzeň Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (18-19) 187 02:15:53.7 30.

Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh - Muži (20-29)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petr Ondřej Team CykloTrener Mandavan Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (20-29) 205 01:41:49.6 1.
2. Bednarský Vojtěch Individuální Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (20-29) 239 01:43:58.0 2.
3. Strnad Tomáš Multisport Team Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (20-29) 197 01:51:04.5 7.
4. Vacek Vojtěch Triathlon Team Tábor Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (20-29) 225 02:21:51.5 36.
  Ryška Marek MOUNTAINTIME team Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (20-29) 215 DNF  

Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh - Muži (30-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Holub Václav VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 223 01:46:17.4 3.
2. Eibensteiner Arnold Union RLC Sterngartl Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 204 01:47:24.2 4.
3. Berka Jan Team CykloTrener Mandavan Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 208 01:53:04.9 8.
4. Hanslian Filip Mountaintime TEAM Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 213 01:56:02.2 10.
5. Nevoral Jiří Cyklo Galík Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 191 01:59:16.2 12.
6. Ondrej Michal CNS Academy Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 232 02:01:20.2 14.
7. Jahn Bohumil Individuální Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 224 02:02:34.1 15.
8. Kratochvíl Marek TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 242 02:05:35.7 17.
9. Hodaň Lukáš SAFEREX AF Team Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 186 02:13:27.2 26.
10. Maleček Václav Koa Squad Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 226 02:14:23.7 29.
11. Švarc Pavel Dva a půl osla Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 243 02:16:23.9 33.
12. Vorel Jaroslav Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 198 02:37:16.2 45.
13. Obyt Petr PolarShop.cz Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 201 02:51:01.9 51.
  Vříčan Jiří Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (30-39) 245 DNF  

Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh - Muži (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jiránek Tom Lawi Sport Team Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 218 01:49:35.8 5.
2. Jindra Pavel Multisportteam Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 221 01:50:50.5 6.
3. Šoula Oldřich Ski Klub Borová Lada Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 233 01:55:27.1 9.
4. Hanáček Martin TJ Spartak Třebíč Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 206 02:06:18.8 18.
5. Peter Tomáš Team Paul Mitchell Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 210 02:10:41.4 24.
6. Zamazal Patrik MOUNTAINTIME team Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 214 02:12:28.9 25.
7. Foukal Libor Individuální Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 219 02:13:37.5 28.
8. Růžička Petr Nemocnice Prachatice Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 228 02:17:10.2 34.
9. Korec Michal BK Nezmar Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 199 02:23:25.7 37.
10. Ginzel Petr CykloVAPE Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 194 02:25:04.8 40.
11. Mikšátko Petr RC Píst Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 200 02:36:31.4 43.
12. Šoroba Jiří Wheelabrador Přibram Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (40-49) 227 02:45:06.9 48.

Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh - Muži (50-59)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bulava František TT LOKO Beroun Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (50-59) 241 01:58:43.1 11.
2. Svoboda Jiří Team CykloTrener Mandavan Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (50-59) 222 02:04:49.5 16.
3. Grabmuller Ivo Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (50-59) 236 02:07:06.1 19.
4. Pavlík Miroslav MOUNTAINTIME team Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (50-59) 217 02:08:28.4 20.
5. Skála Petr Etriatlon Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (50-59) 211 02:15:54.8 31.
6. Fiala Aleš SK Slavia Praha Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (50-59) 207 02:16:08.6 32.
7. Dušek Jiří Individuální Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (50-59) 230 02:18:31.9 35.

Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh - Muži (60+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Eibensteiner Reinhold Union RLC Sterngartl Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (60+) 203 02:27:00.2 41.
2. Pospíšil Martin K%CT Slavoj Praha Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (60+) 234 02:49:28.2 50.
3. Karvánek Jiří Resolution Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Muži (60+) 195 03:10:42.5 52.

Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh - Ženy (20-29)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vargová Pavlína Lawi Sport Team z.s. Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (20-29) 212 02:23:54.0 38.
2. Malíková Martina MOUTAINTIME Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (20-29) 216 02:24:06.3 39.
3. Holubová Šárka Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (20-29) 238 02:36:58.2 44.
4. Turčová Adéla Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (20-29) 237 02:44:46.1 47.

Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh - Ženy (30-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Morvillo Bianca Union RLC Sterngartl Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (30-39) 202 02:01:16.7 13.
2. Dubcová Jana KOME klub Kraslice Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (30-39) 193 02:08:36.9 21.
3. Cibulková Lenka Lawi Sport Team Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (30-39) 220 02:10:09.0 23.
4. Mertenová Kateřina Individuální Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (30-39) 229 02:30:20.1 42.
5. Hricišin Dana CSG Tri team Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (30-39) 231 02:38:58.4 46.
6. Musilová Nikola TCV Jindřichův Hradec Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (30-39) 196 02:45:54.6 49.

Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh - Ženy (50-59)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Grabmullerová Šárka B+H ČB Original - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Ženy (50-59) 235 02:13:33.9 27.

Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh - Muži (16-17)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Provod Vojtěch Triatlon Plzeň Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (16-17) 190 01:14:38.0 5.

Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh - Ženy (16-17)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmídová Adéla Triatlon Plzeň Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Ženy (16-17) 676 01:16:28.8 8.

Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh - Muži (18-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Srbecký Filip Teamcyklotrener Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (18-39) 460 01:01:12.6 1.
2. Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (18-39) 189 01:02:59.2 2.
3. Taul Filip Šutri Prachatice Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (18-39) 481 01:10:07.1 4.
4. Kališko Ondřej Individuální Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (18-39) 478 01:19:14.3 9.
5. Herren Barbora Multisportteam Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (18-39) 472 01:28:45.3 13.

Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh - Ženy (18-39)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Buganská Petra Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Ženy (18-39) 192 01:41:54.5 15.
2. Kohoutová Barbora Team CykloTrener Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Ženy (18-39) 479 01:42:45.7 16.

Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh - Muži (40-49)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Plánek Karel Šumavský triatlon (ŠuTri) Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (40-49) 188 01:03:16.4 3.
2. Hnilička Michal Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (40-49) 473 01:16:17.2 7.
3. Mozt Stanislav Křemman Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (40-49) 477 01:24:16.4 10.
4. DoleŽal Jiří Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (40-49) 480 01:28:12.4 12.

Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh - Muži (50+)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mikoláš Jan Trisk Č. Buďějovice Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (50+) 471 01:15:58.0 6.
2. Lenc Jiří Šutri Prachatice Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (50+) 240 01:27:58.1 11.
3. Mach Milan Ostuda Rodiny Hobby - 2km běh – 12,5km MTB – 4km běh Muži (50+) 470 01:40:45.5 14.

Štafety - 4km běh – 25km MTB – 8km běh - Štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. David Marek + Martin Doubek Army Štafety - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Štafeta 343 02:11:18.3 1.
2. Jakub Ouředník + Tomáš Nikodem Los Duos Tragikomikos Štafety - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Štafeta 345 02:23:26.6 2.
3. Libor Zelenka + Petr Zelenka Zelíci Štafety - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Štafeta 346 02:23:31.4 3.
4. David Mikšík + Van XTERRA HusMuž Štafety Štafety - 4km běh – 25km MTB – 8km běh Štafeta 344 02:45:36.2 4.