Výsledky závodu

XTERRA HUSMUŽ 2019 - Děti

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 18.05.2019



300m běh - Kluci (0-5)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Holub Václav Velosport Valenta Sport Team 300m běh Kluci (0-5) 669 00:00:36.1 3.
2. Hodaň Lukáš 300m běh Kluci (0-5) 686 00:01:03.4 4.

300m běh - Holky (0-5)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Půbalová Lucie Bikefactory Strakonice 300m běh Holky (0-5) 685 00:00:18.8 1.
2. Toulová Justýna Šutri Prachatice 300m běh Holky (0-5) 677 00:00:28.6 2.

600m běh - Kluci (6-7)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jahn Michael Bogasteam 600m běh Kluci (6-7) 680 00:02:30.2 1.
2. Hantek Mikuláš Resolution Team 600m běh Kluci (6-7) 681 00:02:43.5 2.
3. Plánek Jonáš Šutri Prachatice 600m běh Kluci (6-7) 675 00:02:50.1 3.

300m běh – 1km MTB – 300m běh - Kluci (8-9)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jahn Bohumil Bogasteam 300m běh – 1km MTB – 300m běh Kluci (8-9) 683 00:07:31.1 4.
2. Bludský Matěj TITAN TRILIFE 300m běh – 1km MTB – 300m běh Kluci (8-9) 700 00:07:42.0 6.
3. Hantek Matyáš Resolution Team 300m běh – 1km MTB – 300m běh Kluci (8-9) 682 00:08:13.4 9.
4. Planek Matouš Šutri Prachatice 300m běh – 1km MTB – 300m běh Kluci (8-9) 674 00:08:22.9 11.
5. Šafránek Marek TJ Sokol Bavorov 300m běh – 1km MTB – 300m běh Kluci (8-9) 697 00:08:56.4 13.

300m běh – 1km MTB – 300m běh - Holky (8-9)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Půbalová Silvie Bikefactory Strakonice 300m běh – 1km MTB – 300m běh Holky (8-9) 684 00:06:55.1 3.
2. Jedličková Tereza Ski Klub Šumava Vimperk 300m běh – 1km MTB – 300m běh Holky (8-9) 694 00:07:48.0 7.
3. Janošiková Lenka Ski Klub Šumava Vimperk 300m běh – 1km MTB – 300m běh Holky (8-9) 693 00:07:50.7 8.
4. Hronová Kateřina Šutri Prachatice 300m běh – 1km MTB – 300m běh Holky (8-9) 672 00:08:17.5 10.
5. Piloušek Rozálie 300m běh – 1km MTB – 300m běh Holky (8-9) 679 00:08:27.4 12.
6. Holubová Veronika Velosport Valenta Sport Team 300m běh – 1km MTB – 300m běh Holky (8-9) 670 00:10:41.9 14.

300m běh – 1km MTB – 300m běh - Kluci (10-11)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novák Matěj Rychlý šípy Strakonice 300m běh – 1km MTB – 300m běh Kluci (10-11) 699 00:05:39.2 1.
2. Vocelka Matěj Ski Klub Šumava Vimperk 300m běh – 1km MTB – 300m běh Kluci (10-11) 691 00:06:29.4 2.

300m běh – 1km MTB – 300m běh - Holky (10-11)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hronová Štěpánka Šutri Prachatice 300m běh – 1km MTB – 300m běh Holky (10-11) 671 00:07:37.5 5.

600m běh – 3km MTB – 600m běh - Kluci (12-13)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bohm Jan Ski Klub Šumava Vimperk 600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (12-13) 692 00:11:53.5 1.
2. Šmíd Jakub Triatlon Plzeň 600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (12-13) 678 00:12:11.9 2.
3. Steinbach Hynek 600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (12-13) 689 00:12:54.8 3.
4. Mach Miroslav Šutri Prachatice 600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (12-13) 696 00:13:06.8 4.
5. Toul Filip Šumavský triatlon (ŠuTri) 600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (12-13) 668 00:14:08.7 7.
6. Plánek Kryštof Šumavský triatlon (ŠuTri) 600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (12-13) 673 00:14:37.4 9.
7. Denk Vojtěch Triatlon Plzeň 600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (12-13) 698 00:16:10.9 10.
8. Kojan Jan Ski Klub Šumava Vimperk 600m běh – 3km MTB – 600m běh Kluci (12-13) 687 00:17:45.5 11.

600m běh – 3km MTB – 600m běh - Holky (12-13)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Machová Maria Ski Klub Šumava Vimperk 600m běh – 3km MTB – 600m běh Holky (12-13) 688 00:13:31.6 5.
2. Kolafová Karolína Ski Klub Šumava Vimperk 600m běh – 3km MTB – 600m běh Holky (12-13) 690 00:14:37.0 8.

600m běh – 3km MTB – 600m běh - Holky (14-15)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Slaníková Nela Triatlon Plzeň 600m běh – 3km MTB – 600m běh Holky (14-15) 695 00:13:57.1 6.