Výsledky závodu

IV. ročník Svárovského Triatlonu

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 16.06.2019



Triatlon - Muži 18 - 32 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kodras Ondřej K2 travel & tips Triatlon Muži 18 - 32 let 26 01:28:15.0 1.
2. Wohl Pavel Elab Team Triatlon Muži 18 - 32 let 60 01:29:35.5 2.
3. Vaníček Václav Triatlon Muži 18 - 32 let 69 01:40:30.9 11.
4. Kucharič Milan Triatlon Muži 18 - 32 let 29 01:40:38.4 12.
5. Fajta Viktor Plzeň Triatlon Muži 18 - 32 let 16 01:41:34.0 14.
6. Petrák Tomáš Triatlon Muži 18 - 32 let 74 01:49:13.9 21.
7. Kopýtko Radek Triatlon Muži 18 - 32 let 28 01:49:26.4 22.
8. Hrubý Martin Calabrone Triatlon Muži 18 - 32 let 21 01:50:44.4 25.
9. Sitta Tomáš SK Svárov Triatlon Muži 18 - 32 let 49 01:50:50.2 26.
10. Sklenář Filip Triatlon Muži 18 - 32 let 50 01:50:55.0 27.
11. Šobáň Pavel Triatlon Muži 18 - 32 let 68 01:56:54.1 32.
12. Badovský Samuel Červený Újezd Triatlon Muži 18 - 32 let 3 02:09:16.9 41.
13. Skokánek Jiří Triatlon Muži 18 - 32 let 51 02:09:19.3 42.
14. Zámorský Max Slavia Praha Triatlon Muži 18 - 32 let 1 02:18:25.6 50.
15. Marcinčák Kristian Gladiator Michalovce Triatlon Muži 18 - 32 let 72 02:29:36.1 56.
16. Mareš Matěj SK Kola Víšek Triatlon Muži 18 - 32 let 31 02:30:43.3 57.

Triatlon - Muži 33 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ježek Petr IAMX Triatlon Muži 33 - 45 let 25 01:34:47.3 4.
2. ZLNAY Tomas Black Swans TriClub Piestany Triatlon Muži 33 - 45 let 64 01:34:50.3 5.
3. Rezek Petr Kona Cycling Point Triatlon Muži 33 - 45 let 46 01:35:52.3 6.
4. Homolka Ondřej PIM Runczech Triatlon Muži 33 - 45 let 20 01:36:50.1 7.
5. Frinta Kuba SK Svárov Triatlon Muži 33 - 45 let 13 01:39:42.0 9.
6. Míka Ondřej SK Svárov / FBC Jeleni Unhošť Triatlon Muži 33 - 45 let 35 01:40:42.1 13.
7. Brandejs Radek Úhonice Triatlon Muži 33 - 45 let 8 01:42:44.5 15.
8. Buchtík Ondřej slavia liberec orienteering Triatlon Muži 33 - 45 let 11 01:44:31.0 16.
9. Procházka Radek Eleven Cube Riders Triatlon Muži 33 - 45 let 42 01:45:00.8 17.
10. Lukes Zdenek Uhonice Triatlon Muži 33 - 45 let 2 01:47:12.8 18.
11. Frčka Lukáš SKI Zadov Triatlon Muži 33 - 45 let 19 01:47:12.9 19.
12. Míchal Vojtěch TJ Sokol Červený Újezd Triatlon Muži 33 - 45 let 34 01:49:01.7 20.
13. Bárta David SK SVÁROV Triatlon Muži 33 - 45 let 4 01:49:58.6 23.
14. Flak David CSG Tri Team Triatlon Muži 33 - 45 let 18 01:50:22.3 24.
15. Přikryl Tomáš SK Svarov Triatlon Muži 33 - 45 let 45 01:55:45.1 30.
16. Bílek Jaroslav Kelti Nové Strašecí Triatlon Muži 33 - 45 let 6 01:57:25.1 34.
17. Barták Václav Opičáci z vesmíru Triatlon Muži 33 - 45 let 5 01:59:12.8 37.
18. Farkaš Pavel Triatlon Muži 33 - 45 let 17 02:09:55.3 44.
19. Cepek Jan BK Chýně Triatlon Muži 33 - 45 let 14 02:14:39.5 48.
20. Urbanec Pavel Červený Újezd Triatlon Muži 33 - 45 let 62 02:18:50.4 51.
21. Mlynek Peter Triatlon Muži 33 - 45 let 75 02:23:18.9 54.
22. Pikna Stanislav 6601 Triatlon Muži 33 - 45 let 38 02:49:19.7 61.

Triatlon - Muži 46+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tajč Jan HH Smíchov Triatlon Muži 46+ let 63 01:29:36.9 3.
2. Svoboda Jiří Team CykloTrener Triatlon Muži 46+ let 52 01:36:50.3 8.
3. Mareš Jirka NeVrSport Team Triatlon Muži 46+ let 30 01:40:01.7 10.
4. Varhaník Tomáš Triatlon Muži 46+ let 58 01:52:18.8 28.
5. Vaněk Petr Šneci v běhu Triatlon Muži 46+ let 57 01:53:11.7 29.
6. Černý Petr Athletico Valdek Triatlon Muži 46+ let 67 01:57:02.1 33.
7. Pelán Stanislav HRNAP Triatlon Muži 46+ let 37 01:58:27.9 35.
8. Matula Štěpán Olympia Kladno Triatlon Muži 46+ let 32 01:59:43.3 38.
9. Švejkovský Jan Maratón klub Kladno Triatlon Muži 46+ let 56 02:11:14.0 45.
10. Šubrt Petr Triatlon Muži 46+ let 65 02:14:30.3 47.
11. Uxa Tomáš Triatlon Beroun Triatlon Muži 46+ let 70 02:20:37.9 53.
12. Hrubý Václav Měchenice Triatlon Muži 46+ let 22 02:37:53.7 59.
13. Javorský Robert Rudná Triatlon Muži 46+ let 24 02:50:41.7 62.

Triatlon - Ženy 18 -32 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Příhodová Barbora TJ Sokol Unhošť Triatlon Ženy 18 -32 let 44 01:55:53.5 31.
2. Schöppelová Lucie Opičáci z vesmíru Triatlon Ženy 18 -32 let 48 01:59:12.1 36.
3. Zetková Mariana SK Svárov Triatlon Ženy 18 -32 let 10 02:00:46.9 39.
4. Uxová Anetka Triatlon Beroun Triatlon Ženy 18 -32 let 71 02:20:37.9 52.
  Štíbalová Kateřina MK Kladno Triatlon Ženy 18 -32 let 55 DNF  

Triatlon - Ženy 33 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Škrletová Monika Sezimovo Ústí 2 Triatlon Ženy 33 - 45 let 54 02:06:41.5 40.
2. Mazzolini Alena BK Chýně Triatlon Ženy 33 - 45 let 33 02:09:26.7 43.
3. Kopková Michaela KF Ptice Triatlon Ženy 33 - 45 let 27 02:12:23.6 46.
4. Prokopová Petra Šneci v běhu Triatlon Ženy 33 - 45 let 43 02:26:01.8 55.
5. Zímová Jana Frčaldo Serpentini Triatlon Ženy 33 - 45 let 61 02:47:43.3 60.
6. Novotná Blanka Frčadlo Sempertini Triatlon Ženy 33 - 45 let 36 02:51:14.4 63.

Triatlon - Ženy 46+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brandejsová Lenka Triatlon Ženy 46+ let 9 02:14:39.8 49.
2. Ksiazczak Eva SK SVAROV Triatlon Ženy 46+ let 73 02:32:36.8 58.