Výsledky závodu

Římovský běh pro úsměv

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 15.06.2019



2 km - Kluci do 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Váša Petr Římováci 2 km Kluci do 15 let 41 00:11:32.4 1.
2. Opekar Jan 2 km Kluci do 15 let 86 00:11:55.6 4.
3. Taraba Václav 2 km Kluci do 15 let 79 00:12:24.4 5.
4. Fuxa Patrik 2 km Kluci do 15 let 42 00:12:38.1 6.
5. Kočvara Matyáš 2 km Kluci do 15 let 2 00:13:01.6 7.
6. Brůžek Stanislav 2 km Kluci do 15 let 78 00:13:07.6 8.
7. Holý Lukáš 2 km Kluci do 15 let 4 00:13:07.7 9.
8. Bauer Jan 2 km Kluci do 15 let 54 00:13:17.6 11.
9. Gahír Jan 2 km Kluci do 15 let 45 00:14:06.9 13.
10. Liška Martin 2 km Kluci do 15 let 84 00:14:46.9 19.
11. Prokeš Filip 2 km Kluci do 15 let 43 00:14:51.1 20.
12. Bakalář Filip 2 km Kluci do 15 let 3 00:14:56.1 21.
13. Holý Šimon 2 km Kluci do 15 let 6 00:14:57.6 22.
14. Sochacký Tomáš GD DRUCKGUSS 2 km Kluci do 15 let 96 00:15:19.9 24.
15. Muller Jan 2 km Kluci do 15 let 109 00:15:43.4 30.
16. Doubek Jakub 2 km Kluci do 15 let 52 00:15:49.4 31.
17. Bárta Ondřej 2 km Kluci do 15 let 44 00:15:56.9 34.
18. Ferenczi Jan 2 km Kluci do 15 let 87 00:16:10.9 39.
19. Švikruha Michal 2 km Kluci do 15 let 34 00:16:11.1 40.
20. Kajgr Jindřich 2 km Kluci do 15 let 30 00:16:21.6 42.
21. Šilhan Michal 2 km Kluci do 15 let 19 00:17:36.9 50.
22. Boskov Max GD DRUCKGUSS 2 km Kluci do 15 let 25 00:18:31.6 57.
23. Sochacký Filip GD DRUCKGUSS 2 km Kluci do 15 let 95 00:18:32.0 58.
24. Král Jindřich Adamov u Č. Budějovic 2 km Kluci do 15 let 23 00:21:11.4 80.
25. Borovka Vojtěch 2 km Kluci do 15 let 15 00:21:27.6 81.
26. Pavlíček Jan 2 km Kluci do 15 let 38 00:26:58.1 97.
27. Zeman Jan 2 km Kluci do 15 let 60 00:27:20.4 100.

2 km - Holky do 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lišková Sandra 2 km Holky do 15 let 46 00:11:37.9 2.
2. Tichá Marie 2 km Holky do 15 let 64 00:11:40.9 3.
3. Plonerová Barbora 2 km Holky do 15 let 91 00:13:12.9 10.
4. Knapová Kateřina 2 km Holky do 15 let 97 00:14:17.4 15.
5. Vášová Nela Římováci 2 km Holky do 15 let 13 00:14:26.4 16.
6. Plonerová Linda 2 km Holky do 15 let 92 00:14:31.4 17.
7. Dvořáková Soňa 2 km Holky do 15 let 77 00:14:32.4 18.
8. Strnadová Veronika 2 km Holky do 15 let 62 00:15:23.9 25.
9. Hubačová Lucie 2 km Holky do 15 let 104 00:15:41.4 28.
10. Lepsky Anna 2 km Holky do 15 let 81 00:15:53.1 32.
11. Valentová Eliška 2 km Holky do 15 let 68 00:16:01.4 35.
12. Švecová Lada 2 km Holky do 15 let 48 00:16:04.4 36.
13. Pavlíčková Julie 2 km Holky do 15 let 39 00:16:04.4 37.
14. Sochacká Linda 2 km Holky do 15 let 90 00:16:24.1 43.
15. Dvořáková Ema Římováci 2 km Holky do 15 let 14 00:16:31.6 44.
16. Sedláčková Anna 2 km Holky do 15 let 75 00:16:48.1 45.
17. Schonerová Sára 2 km Holky do 15 let 20 00:17:40.4 52.
18. Hořavová Eliška 2 km Holky do 15 let 119 00:17:49.1 54.
19. Sochacká Ema 2 km Holky do 15 let 89 00:18:44.1 59.
20. Koderová Eliška 2 km Holky do 15 let 16 00:18:45.4 60.
21. Havlíčková Aneta 2 km Holky do 15 let 27 00:18:54.4 65.
22. Čerklová Kristýna 2 km Holky do 15 let 70 00:19:19.1 67.
23. Kneiflová Linda 2 km Holky do 15 let 74 00:19:47.4 71.
24. Růžičková Marie 2 km Holky do 15 let 63 00:19:49.4 72.
25. Strnadová Lenka 2 km Holky do 15 let 33 00:19:49.4 73.
26. Švecová Helena 2 km Holky do 15 let 49 00:19:50.1 75.
27. Tichá Františka 2 km Holky do 15 let 67 00:20:42.6 77.
28. Řihoutová Eliška 2 km Holky do 15 let 47 00:23:39.1 84.
29. Zemanová Johanka 2 km Holky do 15 let 59 00:27:03.4 98.

2 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedláček Václav 2 km Muži 29 00:15:03.6 23.
2. Štěpán Václav 2 km Muži 66 00:15:34.6 26.
3. Chudík Josef 2 km Muži 9 00:15:38.1 27.
4. Hubač Tomáš 2 km Muži 105 00:15:41.4 29.
5. Hošek Jaroslav 2 km Muži 37 00:16:15.4 41.
6. Knap Jan 2 km Muži 98 00:18:26.1 56.
7. Unger Jindřich 2 km Muži 18 00:19:10.1 66.
8. Král Miroslav 2 km Muži 24 00:19:24.4 69.
9. Opekar Honza 2 km Muži 85 00:24:05.9 86.
10. Konrád Petr 2 km Muži 94 00:25:41.4 92.
11. Zeman Radek 2 km Muži 58 00:27:03.4 99.
12. Sochacký Václav GD DRUCKGUSS 2 km Muži 7 00:33:29.9 104.
13. Jodl Jan 2 km Muži 117 00:33:55.6 106.

2 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kubíčková Pavla 2 km Ženy 121 00:13:46.9 12.
2. Králová Monika 2 km Ženy 22 00:14:07.4 14.
3. Holá Hana 2 km Ženy 5 00:15:54.1 33.
4. Hošková Blanka 2 km Ženy 36 00:16:04.9 38.
5. Kasandová Eva 2 km Ženy 11 00:16:52.1 46.
6. Kubíková Eliška 2 km Ženy 73 00:16:54.4 47.
7. Egertová Martina 2 km Ženy 125 00:17:26.4 48.
8. Krásová Petra 2 km Ženy 53 00:17:26.6 49.
9. Šéfová Boskov Iveta GD DRUCKGUSS 2 km Ženy 26 00:17:37.9 51.
10. Švikruhová Václava 2 km Ženy 35 00:17:44.5 53.
11. Kutmanová Martina 2 km Ženy 118 00:18:03.9 55.
12. Kašparová Pavlína 2 km Ženy 17 00:18:47.1 61.
13. Nikodemová Anna 2 km Ženy 1 00:18:48.6 62.
14. Suchanová Pavla 2 km Ženy 8 00:18:48.9 63.
15. Cibulková Aneta 2 km Ženy 28 00:18:51.1 64.
16. Tarabová Eva 2 km Ženy 80 00:19:23.1 68.
17. Hlaváčová Klára 2 km Ženy 72 00:19:26.1 70.
18. Koupalová Ema 2 km Ženy 61 00:19:49.4 74.
19. Müllerová Zuzana 2 km Ženy 31 00:20:30.4 76.
20. Kalousková Lenka 2 km Ženy 102 00:20:53.9 78.
21. Králová Dita 2 km Ženy 21 00:21:10.1 79.
22. Foistová Zuzana 2 km Ženy 69 00:23:18.4 82.
23. Jánková Kateřina 2 km Ženy 71 00:23:19.1 83.
24. Andělová Šárka 2 km Ženy 83 00:24:04.9 85.
25. Andělová Marie 2 km Ženy 82 00:24:05.9 87.
26. Císlerová Jitka 2 km Ženy 101 00:24:50.6 88.
27. Soukupová Michaela 2 km Ženy 100 00:24:51.1 89.
28. Nejedlá Renata 2 km Ženy 99 00:24:51.5 90.
29. Popelová Kateřina 2 km Ženy 50 00:25:30.9 91.
30. Konrádová Zuzana 2 km Ženy 93 00:25:41.9 93.
31. Sitarová Lubica 2 km Ženy 115 00:26:22.4 94.
32. Šlosárová Veronika 2 km Ženy 103 00:26:23.2 95.
33. Pavlíčková Barbora 2 km Ženy 40 00:26:56.9 96.
34. Lučková Zuzana 2 km Ženy 114 00:27:46.1 101.
35. Dobuschová Alena 2 km Ženy 113 00:27:50.9 102.
36. Jiranová Petra 2 km Ženy 88 00:28:05.9 103.
37. Faltusová ¨Martina 2 km Ženy 124 00:33:55.4 105.
38. Hanetšlégrová Petra 2 km Ženy 76 00:34:01.1 107.
39. Foučková Jana 2 km Ženy 123 00:34:06.4 108.
40. Štrbková Kristýna 2 km Ženy 116 00:34:08.1 109.
41. Moravcová Petra 2 km Ženy 106 00:44:17.6 110.
42. Kavková Kateřina 2 km Ženy 122 00:44:17.7 111.
43. Stašáková Tereza 2 km Ženy 108 00:46:13.7 112.
44. Veselá Vendula 2 km Ženy 107 00:47:08.4 113.
45. Procházková Lucie 2 km Ženy 503 00:53:24.7 114.

8 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kysela Tomáš 8 km Muži 518 00:33:24.7 1.
2. Skalka Pavel 8 km Muži 510 00:33:42.2 2.
3. Říha Tomáš 8 km Muži 630 00:35:41.4 3.
4. Kubíček Jindřich 8 km Muži 635 00:35:58.7 4.
5. Ferenczi Miloš 8 km Muži 644 00:36:38.7 5.
6. Sochacký Adam Římováci 8 km Muži 647 00:37:42.2 6.
7. Zach Aleš GD DRUCKGUSS 8 km Muži 608 00:38:36.9 7.
8. Hamberger Martin 8 km Muži 625 00:38:57.2 8.
9. Müller Zdeněk 8 km Muži 618 00:39:23.7 9.
10. Mareš Jan 8 km Muži 632 00:41:22.9 12.
11. Doubek Libor 8 km Muži 51 00:41:48.7 13.
12. Hnidrik Josef 8 km Muži 617 00:42:18.2 15.
13. Švec Jiří 8 km Muži 627 00:42:41.9 16.
14. Holzer David 8 km Muži 642 00:43:00.2 17.
15. Žáčik Pavel 8 km Muži 519 00:43:46.9 19.
16. Fikejs Adam 8 km Muži 624 00:43:53.9 20.
17. Tejml Radek České Budějovice 8 km Muži 621 00:44:07.7 21.
18. Fríd Miroslav 8 km Muži 516 00:44:13.9 22.
19. Sochacký Václav GD DRUCKGUSS 8 km Muži 502 00:44:19.0 23.
20. Carda Jan 8 km Muži 629 00:44:19.4 24.
21. Nemrava Josef 8 km Muži 633 00:44:24.9 25.
22. Zíma Josef 8 km Muži 526 00:44:37.2 27.
23. Hlach Martin 8 km Muži 509 00:44:43.7 28.
24. Šottner Dominik GD DRUCKGUSS 8 km Muži 611 00:45:31.7 29.
25. Kohout Jan 8 km Muži 513 00:45:32.7 30.
26. Beno Peter 8 km Muži 636 00:45:53.7 31.
27. Čásori Lukáš 8 km Muži 515 00:45:57.7 32.
28. Koncok Martin 8 km Muži 511 00:46:02.7 33.
29. Valenč Petr 8 km Muži 525 00:46:13.4 34.
30. Borovka Vojtěch 8 km Muži 640 00:46:19.7 35.
31. Cepák David 8 km Muži 508 00:46:57.4 37.
32. Marek Vladislav GD DRUCKGUSS 8 km Muži 613 00:49:32.0 39.
33. Kubíček Anotonín 8 km Muži 520 00:51:45.5 41.
34. Tomášek Vlastimil 8 km Muži 523 00:52:55.4 43.
35. Šťastný Radomil 8 km Muži 638 00:53:12.9 44.
36. Zemek Rostislav Staré Hodějovice 8 km Muži 620 00:53:13.2 45.
37. Vojtěch Daniel 8 km Muži 615 00:54:16.9 48.
38. Marek Pokorný GD DRUCKGUSS 8 km Muži 612 00:55:50.9 52.
39. Dohnal Martin GD DRUCKGUSS 8 km Muži 609 00:55:53.2 53.
40. Jaroš Jakub 8 km Muži 649 00:56:56.2 54.
41. Petruška Jan 8 km Muži 512 00:58:10.0 55.
42. Šimek Jan 8 km Muži 528 01:01:56.5 63.
43. Interholz Miroslav 8 km Muži 616 01:02:20.7 64.
44. Zalina Patrik 8 km Muži 614 01:02:22.7 65.

8 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ferenczi Klára 8 km Ženy 645 00:40:10.9 10.
2. Dvořáková Eliška Římováci 8 km Ženy 504 00:41:17.4 11.
3. Sýkorová Jana 8 km Ženy 631 00:42:17.4 14.
4. Švecová Lenka 8 km Ženy 628 00:43:32.6 18.
5. Veselá Martina 8 km Ženy 527 00:44:36.7 26.
6. Růžová Tereza 8 km Ženy 517 00:46:33.7 36.
7. Vášová Klára Římováci 8 km Ženy 619 00:47:48.2 38.
8. Cábová Markéta 8 km Ženy 641 00:50:47.2 40.
9. Šimoníková Nikola GD DRUCKGUSS 8 km Ženy 610 00:51:57.2 42.
10. Chalupová Andrea 8 km Ženy 522 00:53:52.2 46.
11. Rytířová Zlata 8 km Ženy 507 00:53:52.7 47.
12. Pekniková Jaroslava 8 km Ženy 643 00:54:52.7 49.
13. Trnková Miroslava 8 km Ženy 521 00:55:12.7 50.
14. Sochacká Pavla Římováci 8 km Ženy 646 00:55:12.9 51.
15. Nemravová Michaela 8 km Ženy 634 00:58:47.7 56.
16. Vařilová Dana 8 km Ženy 514 00:59:29.5 57.
17. Tyrpeklova Vlasta 8 km Ženy 501 00:59:37.7 58.
18. Hambergerová Marie 8 km Ženy 626 01:00:52.0 59.
19. Martínková Lucie 8 km Ženy 639 01:00:56.2 60.
20. Pagáčová Marcela 8 km Ženy 505 01:00:58.7 61.
21. Rybová Ivona 8 km Ženy 506 01:00:59.0 62.
22. Jarošová Vendula 8 km Ženy 648 01:05:12.5 66.
23. Macháčková Hana 8 km Ženy 650 01:05:12.7 67.