Výsledky závodu

Pivni běh - jednotlivci

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 11.05.2019



6km - Muž

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nikolas Klimpl Nikolas + Lisec 6km Muž 1237 00:25:55.8 1.
2. Dzilic Muriz MuMoJi 6km Muž 406 00:31:43.3 2.
3. Bubeníček Josef Raketa Pepi 6km Muž 80 00:32:38.8 3.
4. Gotz Petr Inaircom - chrti 6km Muž 541 00:33:00.5 4.
5. Vinohradský Tomáš Běžim na pivo 6km Muž 131 00:33:16.8 5.
6. Němec Lukáš 6km Muž 98 00:33:47.8 6.
7. Holeček Filip Inaircom - chrti 6km Muž 542 00:34:10.3 7.
8. Rostás Lukáš FbC Bory! 6km Muž 93 00:34:14.3 8.
9. Hrabačka Petr In pivo veritas 6km Muž 424 00:34:35.0 9.
10. Sobotník Adam 6km Muž 96 00:35:37.8 10.
11. Janoušek Jaromír SDH Třebýcinka 6km Muž 85 00:35:38.3 11.
12. Křen Jan 6km Muž 25 00:35:59.8 12.
13. Cejnar Tomáš In pivo veritas 6km Muž 423 00:36:11.0 13.
14. Blažek Michal Chámovodi 6km Muž 376 00:36:31.3 14.
15. Houba Robert In pivo veritas 6km Muž 421 00:36:32.3 15.
16. Fanta Daniel In pivo veritas 6km Muž 422 00:36:34.3 16.
17. Valenta Jan 6km Muž 22 00:37:05.1 18.
18. Krátký Michal Chámovodi 6km Muž 375 00:37:52.0 19.
19. Havránek Lukáš Pizza Doma 6km Muž 132 00:38:14.0 21.
20. Pfeifer Lukáš Inaircom - chrti 6km Muž 544 00:38:14.0 22.
21. Filipčík Tomáš Sorry kámo 6km Muž 330 00:38:18.5 23.
22. Homolka Jan 6km Muž 110 00:38:35.3 25.
23. Pročka Jiří Action couple 6km Muž 28 00:38:37.0 26.
24. Fryč Tomáš No limit Fejtek 6km Muž 269 00:38:41.3 27.
25. Straňák Tomáš Gomango Hogner 6km Muž 135 00:38:49.3 28.
26. Špot Jan Chlapský klub a alkoholičky 6km Muž 35 00:39:11.5 29.
27. Opalecký Petr JLT running club 6km Muž 434 00:39:30.5 30.
28. Filip Růžička JLT running club 6km Muž 436 00:39:36.8 31.
29. Kadlec Martin 6km Muž 91 00:39:43.0 32.
30. Škop Petr 6km Muž 40 00:39:50.0 33.
31. Krutina David Předenické fretky 6km Muž 127 00:39:57.8 34.
32. Kubásek Tomáš 6km Muž 100 00:40:05.5 35.
33. Kňava Radek JiRaSla 6km Muž 364 00:40:06.5 36.
34. Baše Slavomír JiRaSla 6km Muž 365 00:40:06.6 37.
35. Svoboda Jiří JiRaSla 6km Muž 363 00:40:06.8 38.
36. Hůrka Tomáš Sorry kámo 6km Muž 331 00:40:12.8 39.
37. Němec Jan Sorry kámo 6km Muž 332 00:40:13.3 40.
38. Mandaus Aleš 6km Muž 32 00:40:19.5 41.
39. Voldřich Jakub Krokouši 6km Muž 292 00:40:27.8 42.
40. Voldřich Miloš Krokouši 6km Muž 291 00:40:28.8 43.
41. Šubrt Ondřej 6km Muž 81 00:40:31.8 44.
42. Hájek Dušan Bratři v triku 6km Muž 1232 00:40:39.5 45.
43. Liška Michal Bratři v triku 6km Muž 1231 00:40:40.0 46.
44. Toman Jiří RSáci 6km Muž 265 00:41:10.8 47.
45. Syrovátko Vojtěch Sluníčka 6km Muž 1327 00:41:19.0 48.
46. Vodička Tomáš Sluníčka 6km Muž 1325 00:41:20.3 49.
47. Kravčík Pavel Sluníčka 6km Muž 1326 00:41:23.0 50.
48. Lisec Jan Nikolas + Lisec 6km Muž 1238 00:41:25.6 51.
49. Šlajch Vlastislav EŠTĚ MŮŽEM 6km Muž 237 00:41:28.0 52.
50. Kratochvíl Michal EŠTĚ MŮŽEM 6km Muž 238 00:41:28.3 53.
51. Čermák Roman No limit Fejtek 6km Muž 270 00:41:28.8 54.
52. Fiala Lukáš STRKAN 6km Muž 466 00:41:36.8 55.
53. Morel Martin Francouzi 6km Muž 256 00:41:45.0 57.
54. Raymond David Francouzi 6km Muž 255 00:41:45.3 58.
55. Novotný David RSáci 6km Muž 266 00:41:47.0 59.
56. Prusík Luboš Mubearos 6km Muž 442 00:42:05.0 61.
57. Hejret Vojtěch Rumíci 6km Muž 50 00:42:05.3 62.
58. Kašpar Ondřej Sluníčka 6km Muž 123 00:42:11.3 63.
59. Dezort Martin TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 6km Muž 38 00:42:17.6 64.
60. Prokeš Jan STRKAN 6km Muž 467 00:42:24.8 66.
61. GUlač Jakub 6km Muž 75 00:42:38.8 67.
62. Gorschenek Martin STRKAN 6km Muž 465 00:42:39.0 68.
63. Kortán Jakub 6km Muž 63 00:42:42.0 69.
64. Reithar Michal Předenické fretky 6km Muž 126 00:42:42.0 70.
65. Bezděk Martin Chip & Dale 6km Muž 213 00:42:43.5 71.
66. Kroupa Petr Chip & Dale 6km Muž 214 00:42:43.6 72.
67. Lecjaks Václav Sluníčka 6km Muž 124 00:42:47.8 73.
68. Karásek Ondřej Inaircom - chrti 6km Muž 543 00:42:59.0 74.
69. Macháč Olda Pivní pěna 6km Muž 510 00:43:06.8 75.
70. Matějka Honza Pivní pěna 6km Muž 509 00:43:07.6 76.
71. Straka Zdeněk Valící se Bahno 6km Muž 360 00:43:27.3 77.
72. Kučera Štěpán Valící se Bahno 6km Muž 361 00:43:27.5 78.
73. Svoboda Karel Valící se Bahno 6km Muž 362 00:43:27.8 79.
74. Karásek Václav Gaudynová + Sýkora + Karásek 6km Muž 395 00:43:28.5 80.
75. Jahnátek Dušan Gino bezedna 6km Muž 61 00:43:28.8 81.
76. Markvart Jakub Cubicor team 6km Muž 1221 00:43:30.3 82.
77. Krutiš Martin 6km Muž 65 00:43:35.0 84.
78. Jůna Vojta Pivní pěna 6km Muž 511 00:43:36.0 85.
79. Švejda Lukáš 6km Muž 73 00:43:36.8 87.
80. Königsmark Petr Königsmarková + Königsmark 6km Muž 288 00:43:37.0 88.
81. Živný Franta Pivní pěna 6km Muž 512 00:43:38.8 90.
82. Matík Tomáš Chámovodi 6km Muž 377 00:43:42.3 92.
83. Bouc Milan Dlaždiči 6km Muž 1307 00:43:43.8 93.
84. Hlávka Jan Dlaždiči 6km Muž 1309 00:43:44.1 94.
85. Grantner Alexander S.P.A.M. 6km Muž 522 00:43:46.8 96.
86. Sýkora Martin Gaudynová + Sýkora + Karásek 6km Muž 394 00:43:47.5 97.
87. Hnát Marek Národní házená LITICE 6km Muž 357 00:43:53.0 99.
88. Bubník Stanislav Mubearos 6km Muž 441 00:43:53.8 100.
89. Šik Martin Rumíci 6km Muž 52 00:44:05.8 102.
90. Lukeš Jan Lukeš + Matas 6km Muž 263 00:44:21.5 103.
91. Matas Michal Lukeš + Matas 6km Muž 264 00:44:21.8 104.
92. Plch Pavel 6km Muž 67 00:44:35.5 105.
93. Plch Martin 6km Muž 66 00:44:41.3 106.
94. Tempír Jiří Ploskačky 6km Muž 119 00:44:49.5 107.
95. Komínek Stanislav Mubearos 6km Muž 443 00:44:51.8 108.
96. Valíček Ondřej Šmouhy na placku 6km Muž 272 00:45:08.0 110.
97. Kohout Václav Pivní královna a její družina 6km Muž 356 00:45:10.1 112.
98. Štěpán Vítězslav 6km Muž 23 00:45:10.3 113.
99. Reichman Mirko Pivní královna a její družina 6km Muž 355 00:45:10.5 114.
100. Kubásek Štěpán 6km Muž 95 00:45:11.5 115.
101. HLADÍK Homér 6km Muž 54 00:45:18.3 116.
102. Kellnhofer Ondřej Předenické fretky 6km Muž 129 00:45:18.3 117.
103. Foitík David Tři bratři 6km Muž 323 00:45:19.3 118.
104. Ouda Martin Jašková + Malíková + Šindelářová 6km Muž 327 00:45:22.6 119.
105. Bechyně Pavel Jašková + Malíková + Šindelářová 6km Muž 329 00:45:22.8 120.
106. Fiala Pavel Jašková + Malíková + Šindelářová 6km Muž 328 00:45:23.3 121.
107. Brodský Jirka HZSP Doly Bílina - Vězeňská služba Kynšperk nad ohří 6km Muž 268 00:45:23.8 122.
108. Burda Tomáš HZSP Doly Bílina - Vězeňská služba Kynšperk nad ohří 6km Muž 267 00:45:23.8 123.
109. Bílý Petr ABP 6km Muž 90 00:45:47.6 124.
110. Marek Jiří 6km Muž 107 00:46:02.0 125.
111. Velíšek Václav VEL-NES 6km Muž 261 00:46:06.0 127.
112. Ambrož Jan ABP 6km Muž 88 00:46:17.8 128.
113. Heřmánek Josef Dobřanské Střely 6km Muž 371 00:46:20.8 129.
114. Král Josef Dobřanské Střely 6km Muž 370 00:46:23.3 131.
115. Kazda Jakub .... 6km Muž 133 00:46:23.5 132.
116. Fišera Ladislav Národní házená LITICE 6km Muž 359 00:46:25.0 133.
117. Nožička Tomáš 6km Muž 49 00:46:31.0 135.
118. Hnilička Jan Homolková + Hnilička + Lipovský 6km Muž 319 00:46:53.8 137.
119. Lipovský Jiří Homolková + Hnilička + Lipovský 6km Muž 320 00:46:54.0 138.
120. Bihary Patrik OFC 6km Muž 500 00:47:15.5 139.
121. Benda Jaroslav Jája a Pája 6km Muž 217 00:47:26.0 142.
122. Klindera Pavel Jája a Pája 6km Muž 218 00:47:26.5 143.
123. Homola Patrik 6km Muž 55 00:47:42.3 145.
124. Běl Jiří MCF Beer Team 6km Muž 274 00:47:49.5 147.
125. Jaroš Martin 6km Muž 64 00:48:00.0 148.
126. Kúš Miroslav JLT running club 6km Muž 435 00:48:01.8 149.
127. Veindl Lukáš ASK Děčín 6km Muž 94 00:48:06.8 150.
128. Hucl Jan 6km Muž 122 00:48:11.3 151.
129. Sebere Martin Žízniví skladníci 6km Muž 494 00:48:28.5 152.
130. Michálek Lukáš OFC 6km Muž 498 00:48:35.8 154.
131. Ježek Martin S.P.A.M. 6km Muž 524 00:48:35.8 155.
132. Čejka Martin S.P.A.M. 6km Muž 523 00:48:36.3 156.
133. Hrabal Pavel S.P.A.M. 6km Muž 521 00:48:38.0 157.
134. Krsek Jiří Inaircom - pohodáři 6km Muž 537 00:48:43.8 159.
135. Buchta Vlastimil STRKAN 6km Muž 468 00:48:52.5 160.
136. Ulč Petr Kolikrát žijem?? 6km Muž 440 00:48:53.0 161.
137. Pešek Tomáš Kolikrát žijem?? 6km Muž 437 00:48:53.3 162.
138. Šmat Jakub Sediva + Šmat 6km Muž 1204 00:48:57.3 163.
139. svoboda roman Pivní Šneci 6km Muž 349 00:49:03.8 165.
140. stolz petr Pivní Šneci 6km Muž 350 00:49:04.8 166.
141. stejskal jakub Pivní Šneci 6km Muž 348 00:49:05.8 167.
142. Novák Petr Vondrová + Novák 6km Muž 1210 00:49:22.6 170.
143. Viktorin Vašek Viktorin + Viktorin 6km Muž 278 00:49:22.8 171.
144. Viktorin Tomáš Viktorin + Viktorin 6km Muž 277 00:49:24.5 173.
145. Malý Ladislav 6km Muž 303 00:49:28.3 174.
146. Dvořák Milan DoDna 6km Muž 301 00:49:28.5 175.
147. Šteiner Petr 6km Muž 108 00:49:30.3 177.
148. Kračmer Marek 6km Muž 74 00:49:40.0 178.
149. Hrubý Petr Hrubý + Havlová 6km Muž 1227 00:49:42.8 181.
150. Pipošiar Jiří Kolikrát žijem?? 6km Muž 438 00:49:48.8 182.
151. Šteiner Jiří Nulová šance 6km Muž 283 00:49:51.3 184.
152. Havlíček Vít AKM Viktoria 6km Muž 389 00:50:06.8 186.
153. Uhlík Stanislav Inaircom - pohodáři 6km Muž 540 00:50:10.8 189.
154. Toncar Václav 6km Muž 72 00:50:51.8 192.
155. Generalov Anton Sòphia CZ 6km Muž 128 00:51:18.0 195.
156. Szabo Jan DANKESCHNELL 6km Muž 290 00:51:22.0 196.
157. Bidaš Michal JLT running club 6km Muž 433 00:51:35.8 197.
158. Zábran Josef Inaircom - chodci 6km Muž 1321 00:51:39.8 199.
159. Tomáš Vrba Předenické fretky 6km Muž 130 00:51:43.8 200.
160. Bubeníček Josef Rakeťáci 6km Muž 295 00:51:44.3 201.
161. Farré Andreu ZANINATORS 6km Muž 338 00:52:03.8 203.
162. Strejc Jan Inaircom - pohodáři 6km Muž 538 00:52:03.8 204.
163. Škrlant Marek Inaircom - pohodáři 6km Muž 539 00:52:03.8 205.
164. Čopan Michal Vytrim kus 6km Muž 487 00:52:10.8 206.
165. Lukeš Tomáš Lukešová + Lukeš 6km Muž 294 00:52:11.8 207.
166. Jurek Petr ZANINATORS 6km Muž 336 00:52:17.8 208.
167. Opička Jan 6km Muž 48 00:52:18.3 209.
168. Kohout Filip Národní házená LITICE 6km Muž 358 00:52:21.8 210.
169. Vaníček Jan Kocová + Vaníček 6km Muž 1206 00:52:29.0 212.
170. Bolchini Marco ZANINATORS 6km Muž 335 00:52:33.8 213.
171. Čengery Pavel 6km Muž 77 00:52:41.5 215.
172. Bittner Milan Delsart + Bittner 6km Muž 260 00:52:45.3 217.
173. Delsart Petr Delsart + Bittner 6km Muž 259 00:52:46.0 218.
174. Tauš Pavel Pivoňky Cerhovice 6km Muž 326 00:52:46.0 219.
175. Spousta Honza Pivoňky Cerhovice 6km Muž 325 00:52:46.5 220.
176. Kerpl Michal ZANINATORS 6km Muž 333 00:52:47.3 221.
177. Totzauer Rostislav ZANINATORS 6km Muž 334 00:52:48.0 222.
178. Jágr Pavel 6km Muž 105 00:52:52.8 223.
179. Tušek Martin Léčebna Dobřany 6km Muž 508 00:53:00.3 224.
180. Starý Lukáš Starý + Kasal 6km Muž 275 00:53:02.5 225.
181. Kasal Jakub Starý + Kasal 6km Muž 276 00:53:05.0 226.
182. Imrichovský Michal Gery haf-haf 6km Muž 113 00:53:09.3 227.
183. Kubánek Václav Gery haf-haf 6km Muž 307 00:53:10.0 230.
184. Nový ml. Vladislav 1.BTO 6km Muž 306 00:53:15.0 231.
185. Nový Vladislav 1.BTO 6km Muž 304 00:53:15.1 232.
186. Hodek Vilem Cobra11 6km Muž 517 00:53:29.8 234.
187. Lisenko Radim Cobra11 6km Muž 519 00:53:30.8 235.
188. Dvořák Míra Cobra11 6km Muž 520 00:53:39.5 236.
189. Kačírek Petr 6km Muž 19 00:53:57.0 237.
190. Havlíček Michal Léčebna Dobřany 6km Muž 506 00:53:57.5 238.
191. Rabas Pavel DOUBLE ALE 6km Muž 227 00:54:16.0 241.
192. Černý Ondřej Černej chleba 6km Muž 298 00:54:41.0 242.
193. Trejbal Patrik Cobra11+1 6km Muž 125 00:54:41.3 243.
194. Chlebana Rostislav Černej chleba 6km Muž 297 00:54:41.8 244.
195. Vaněček Jan Cobra11 6km Muž 518 00:54:46.5 245.
196. Bernardin Tomáš Mubearos 6km Muž 444 00:54:49.3 246.
197. Tisoň Ondřej Pětipivson 6km Muž 136 00:54:57.3 247.
198. Karban Tomáš Pětipivson 6km Muž 1233 00:54:58.5 248.
199. Kunzmann Martin Pětipivson 6km Muž 1234 00:54:59.0 249.
200. Harant Antonin Léčebna Dobřany 6km Muž 505 00:55:00.0 250.
201. MRDA Ondřej Léčebna Dobřany 6km Muž 507 00:55:00.1 251.
202. KimonoDragon xXxPussyDeStRoYeRs 6km Muž 1315 00:55:10.8 252.
203. NumbDugly xXxPussyDeStRoYeRs 6km Muž 1314 00:55:12.0 253.
204. TitanLordVI xXxPussyDeStRoYeRs 6km Muž 1313 00:55:12.1 254.
205. Mládek Josef Konečná + Mládek + Žemba + Kapoun 6km Muž 430 00:55:18.1 256.
206. Končel Luboš Divišová + Končel 6km Muž 1214 00:55:18.3 257.
207. Brůha Jaroslav Honzíková + Brůha 6km Muž 204 00:55:19.8 259.
208. Grassl Jan DOUBLE ALE 6km Muž 228 00:55:30.0 260.
209. Rozšafný Michal Dream Team 6km Muž 229 00:55:38.5 261.
210. Novák Marek 6km Muž 12 00:55:41.3 262.
211. Sigmund Luděk Sigmund + Pešek 6km Muž 211 00:55:44.3 263.
212. Pešek Tomáš Sigmund + Pešek 6km Muž 212 00:55:48.0 264.
213. Vašíček Jáchym Berková + Vašíček 6km Muž 208 00:55:56.0 265.
214. Šuma Zdeněk Deník PUB 6km Muž 1330 00:56:07.8 268.
215. Chalupa Ladislav Kocourci 6km Muž 202 00:56:09.5 270.
216. Žemba Jaroslav Konečná + Mládek + Žemba + Kapoun 6km Muž 431 00:56:18.8 272.
217. Kapoun Michal Konečná + Mládek + Žemba + Kapoun 6km Muž 432 00:56:19.5 273.
218. Patera Jan Krausová + Patera 6km Muž 226 00:56:20.5 274.
219. Král Roman Kalistová + Král 6km Muž 311 00:56:26.8 276.
220. Palacký Jan Sací tým 6km Muž 447 00:56:36.5 277.
221. Moravec Jakub Sací tým 6km Muž 446 00:56:36.6 278.
222. Fleischmann Petr Sací tým 6km Muž 448 00:56:36.8 279.
223. Němec Lukáš Sací tým 6km Muž 445 00:56:37.3 280.
224. Vacík Jan Vacíci 6km Muž 1216 00:56:44.5 282.
225. Wagner Václav 6km Muž 120 00:56:54.5 283.
226. Bouda Oldřich J.O.J. Team 6km Muž 1305 00:56:55.0 284.
227. Kochman Jan J.O.J. Team 6km Muž 1306 00:56:56.3 286.
228. Cerha Michal 6km Muž 106 00:57:07.5 288.
229. Petrovec Luděk 6km Muž 76 00:57:18.3 290.
230. Polívka Dušan Inaircom - svižníci 6km Muž 1318 00:57:39.0 292.
231. Oliberius Ladislav Inaircom - svižníci 6km Muž 1316 00:57:39.3 293.
232. Škrlant Martin Inaircom - svižníci 6km Muž 1317 00:57:39.5 294.
233. Urbele Miroslav 6km Muž 112 00:57:47.8 295.
234. Škrlant David Inaircom - 10 piv 6km Muž 1208 00:57:50.5 296.
235. Adamec Martin Inaircom - 10 piv 6km Muž 1207 00:57:50.6 297.
236. Chlad Filip Zlej se(n) 6km Muž 300 00:58:16.5 301.
237. Bayerl Jiří Zlej se(n) 6km Muž 231 00:58:27.1 303.
238. Staněk František KLUBU 100+1 6km Muž 222 00:58:34.3 305.
239. Tunkl Tomáš Kelymanová + Tunkl + Hortová 6km Muž 1323 00:58:42.8 306.
240. Hlinovský Tomáš SCOTTky 6km Muž 373 00:58:45.3 309.
241. Netolický Danie Netolický + Školová 6km Muž 245 00:58:46.0 310.
242. Šlechta Jan SCOTTky 6km Muž 374 00:58:48.8 312.
243. Charvát Jan SCOTTky 6km Muž 372 00:58:49.3 313.
244. Psota Petr Zlomený játro 6km Muž 317 00:58:53.8 314.
245. Hejný Jan Zlomený játro 6km Muž 315 00:58:55.1 315.
246. Havran Radek Hlasuju proti 6km Muž 347 00:58:55.8 316.
247. Půta Roman Zlomený játro 6km Muž 316 00:58:57.8 319.
248. Valenta Josef 6km Muž 1240 00:59:01.1 320.
249. Velíšek Martin 6km Muž 1239 00:59:02.3 321.
250. Jánský Petr 6km Muž 87 00:59:07.3 324.
251. Russ Karel 6km Muž 78 00:59:07.3 325.
252. Velíšek Ondřej DANKESCHNELL 6km Muž 289 00:59:11.5 326.
253. Barbitov Aleksei Barbitov + Barbitov 6km Muž 1212 00:59:27.0 328.
254. Barbitov Konstantin Barbitov + Barbitov 6km Muž 1211 00:59:28.0 329.
255. Fabián Fáboš 6km Muž 14 00:59:56.3 338.
256. Novotný Jindřich MuMoJi 6km Muž 407 00:59:57.0 339.
257. Brekler Vašek MuMoJi 6km Muž 408 00:59:57.5 340.
258. Bohuslavický Martin 6km Muž 82 01:00:32.0 347.
259. Šištík Ivan 6km Muž 36 01:01:18.5 350.
260. Dienstbier Ondřej Dienstbier + Tlustá 6km Muž 279 01:01:29.3 353.
261. Greguš Miroslav Slavoj Retards 6km Muž 401 01:01:33.8 355.
262. Greguš Pavel Slavoj Retards 6km Muž 403 01:01:34.5 356.
263. Greguš Pavol Slavoj Retards 6km Muž 84 01:01:35.5 357.
264. Lébl Martin 6km Muž 83 01:02:00.5 361.
265. prosnak Peter Urbankova + prosnak + prosnak 6km Muž 352 01:02:03.3 363.
266. prosnak Richard Urbankova + prosnak + prosnak 6km Muž 353 01:02:04.0 364.
267. Šetlík František 6km Muž 27 01:02:25.3 367.
268. Mosinger Tomáš 6km Muž 99 01:02:35.5 368.
269. Huamani Dominik WPA dílna 6km Muž 535 01:02:54.0 369.
270. Kratochvíl Jarda 6km Muž 1242 01:03:06.3 371.
271. Lekavý Láďa 6km Muž 1241 01:03:06.8 372.
272. Zelinský Ondřej WPA dílna 6km Muž 533 01:03:17.3 373.
273. Altmann Miroslav WPA dílna 6km Muž 534 01:03:17.4 374.
274. Kuňák Martin Kuňák + Trlica 6km Muž 281 01:03:25.0 376.
275. Trlica Jiří Kuňák + Trlica 6km Muž 282 01:03:25.5 377.
276. Vaněk Roman Co najdeme vypijeme 6km Muž 474 01:03:37.8 379.
277. Wolf Petr Co najdeme vypijeme 6km Muž 475 01:03:38.8 382.
278. Harmáček Václav Litice 6km Muž 30 01:03:56.5 383.
279. Malina Ondrej 6km Muž 68 01:04:10.5 384.
280. Perníček Jan WPA team 6km Muž 526 01:04:31.8 385.
281. Berka Josef Pomalá střela 6km Muž 210 01:04:50.0 388.
282. " Havís "" Havránek" Jirka Princezny zezPLzně 6km Muž 566 01:05:41.5 395.
283. Němec Honza Princezny zezPLzně 6km Muž 565 01:05:41.8 398.
284. Papež Martin Kokeňáci 6km Muž 570 01:05:42.3 399.
285. Hlavnička Roman WPA team 6km Muž 528 01:06:38.3 403.
286. Hájek Jan WPA team 6km Muž 527 01:06:47.3 404.
287. Šindler Jakub Hunters of promile 6km Muž 554 01:06:53.8 406.
288. Vogeltanz Jiří Hunters of promile 6km Muž 556 01:06:54.0 407.
289. Kouřil Tomáš Hunters of promile 6km Muž 553 01:06:54.1 408.
290. Novák Libor Hunters of promile 6km Muž 555 01:06:54.3 409.
291. Šůma Karel 6km Muž 86 01:07:04.3 411.
292. Sušánek Mŕa Last-minute 6km Muž 253 01:07:15.3 412.
293. Kuděj Tomáš 6km Muž 11 01:07:27.8 416.
294. Spousta Michal Pivoňky Cerhovice 6km Muž 324 01:07:48.5 417.
295. Brožek Jan Krbcová + Brožek 6km Muž 1202 01:08:29.5 420.
296. Hejsa Daniel Bezedna Team A 6km Muž 452 01:08:44.0 422.
297. Bláha Milan Bezedna Team A 6km Muž 451 01:08:44.1 423.
298. Novodomec Martin 6km Muž 103 01:08:44.5 424.
299. Čopan Matúš Vytrim kus 6km Muž 488 01:08:55.0 425.
300. VELÍŠEK Martin 6km Muž 6 01:08:59.8 426.
301. PEROUTKA Standa 6km Muž 5 01:09:14.8 427.
302. Hellebrand Zbyněk Kuttelwascherová + Hellebrand 6km Muž 1236 01:09:24.0 428.
303. Vlas Jiří Vyšlapaný kecky 6km Muž 1301 01:09:30.0 434.
304. Bílek Tomáš KEGS on LEGS 6km Muž 258 01:09:32.6 437.
305. Královec Jiří Kučerová + Kozáková + Svobodová + Královec 6km Muž 472 01:10:19.8 446.
306. Hrinko Maroš bez treninku 6km Muž 385 01:11:25.5 449.
307. Zukal Martin Zukal + Hrčkuláková 6km Muž 247 01:11:45.8 451.
308. Mach Lukáš Pivo je naším motorem 6km Muž 479 01:12:33.5 453.
309. Bricín Lukáš Pivo je naším motorem 6km Muž 480 01:12:33.8 454.
310. Mleziva Michal Pivo je naším motorem 6km Muž 478 01:12:34.3 455.
311. Kříž Jan Pivo je naším motorem 6km Muž 477 01:12:34.3 456.
312. Herold Čeněk Dámská liga elektrikářů 6km Muž 341 01:15:23.6 458.
313. Plevač Antonín Dámská liga elektrikářů 6km Muž 340 01:15:23.8 459.
314. Nenadovič Filip Nenadovič + Prokop + Přibyl + Chloupek 6km Muž 513 01:15:28.3 460.
315. Melka Josef Melková + Melka 6km Muž 252 01:17:36.3 463.
316. Hošek David Squashové zadky 6km Muž 428 01:17:49.8 466.
317. Kalista Karel 6km Muž 15 01:19:25.5 467.
318. Tuháček Ondra Víkend TV NOVA 6km Muž 548 01:19:39.8 469.
319. Koranda Adam Víkend TV NOVA 6km Muž 546 01:19:40.3 471.
320. Chamula Michal WPA+Thai 6km Muž 529 01:22:05.5 477.
321. Hrubec Martin Šumavská elita 6km Muž 420 01:24:54.5 480.
322. Krbec Jaroslav Šumavská elita 6km Muž 419 01:24:54.8 481.
323. Barchánek Petr Dementy 6km Muž 549 01:25:12.5 483.
324. Marek Ředina Dementy 6km Muž 550 01:25:12.8 484.
325. Limberský Daniel 6km Muž 21 01:26:55.5 491.
326. Benedikt Petr Tornáda 6km Muž 560 01:27:10.5 493.
327. Matějka Jiří Žízniví skladníci 6km Muž 493 01:28:34.5 497.
328. Froněk Michael Šumáci 6km Muž 501 01:29:03.3 498.
329. Mentl Stanislav Šumáci 6km Muž 504 01:29:05.3 499.
330. März Ondřej Šumáci 6km Muž 503 01:29:07.3 500.
331. Zeman Jan Šumáci 6km Muž 502 01:29:07.3 501.
332. Zetek Jiří Žízniví skladníci 6km Muž 495 01:29:22.0 503.
333. Rodek Martin Bezedna Team A 6km Muž 449 01:30:08.3 504.
334. Chloupek Lukáš Nenadovič + Prokop + Přibyl + Chloupek 6km Muž 516 01:30:41.8 506.
335. Přibyl Michael Nenadovič + Prokop + Přibyl + Chloupek 6km Muž 515 01:32:06.3 507.
336. Berka Josef Tři bratři 6km Muž 321 01:35:01.8 510.
337. Mizera Jan Hasiči Žebrák 6km Muž 416 01:36:00.8 511.
338. Pergl Jan Hasiči Žebrák 6km Muž 413 01:36:06.8 513.
339. Velek Lukáš Hasiči Žebrák 6km Muž 415 01:36:07.0 514.
340. Sýkora Tomáš 6km Muž 17 01:36:08.3 515.
341. Procházka Petr Dost hustý kapříci 6km Muž 484 01:44:09.0 519.
342. Diviš František Dost hustý kapříci 6km Muž 483 01:44:19.5 520.
343. Čapek Vojtěch Předenické fretky 6km Muž 121 01:45:14.3 524.
344. Nesnídal Martin Předenické fretky 6km Muž 576 01:45:15.8 525.
345. Čapek Stanislav Předenické fretky 6km Muž 573 01:45:16.0 526.
346. Fialka Václav Předenické fretky 6km Muž 574 01:45:19.3 528.
347. Sikyta Roman Násosky 6km Muž 409 01:46:36.8 531.
348. Pešek Petr Inaircom - chodci 6km Muž 1319 02:02:29.3 538.
349. Miller Tomáš Běhuneschopní 6km Muž 390 02:05:43.8 540.
350. Ziegler Pepík Běhuneschopní 6km Muž 392 02:05:45.6 541.
351. Polák Petr Martin Kočárek + Polák 6km Muž 240 02:10:43.5 542.
352. Martin Kočárek Miloš Martin Kočárek + Polák 6km Muž 239 02:10:46.5 543.
353. KOPÍRÁK Vlastislav ALL-STAR TEAM 6km Muž 3 03:31:26.3 546.
354. KUDRNA Tomáš ALL-STAR TEAM 6km Muž 2 03:33:14.3 547.
355. KUDRNA Martin ALL-STAR TEAM 6km Muž 4 03:33:19.3 548.
356. SLÁDEK Aleš ALL-STAR TEAM 6km Muž 1 03:33:20.8 549.

6km - Žena

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dvořáková Dana Action couple 6km Žena 29 00:36:56.0 17.
2. Moravcová Kateřina 6km Žena 42 00:38:13.3 20.
3. Mandausová Vladimíra Bezedna Team 6km Žena 31 00:38:32.0 24.
4. Krámová Dagmar 6km Žena 33 00:41:42.8 56.
5. Lacinová Ludmila Střížovice 6km Žena 118 00:42:04.3 60.
6. Šedová Jitka 6km Žena 37 00:42:20.3 65.
7. Bejdáková Denisa Cubicor team 6km Žena 1222 00:43:30.8 83.
8. Jahnátková Aneta Anetice bezedna 6km Žena 60 00:43:36.5 86.
9. Königsmarková Eva Königsmarková + Königsmark 6km Žena 287 00:43:37.3 89.
10. Kadlec Benešová Eva ABP 6km Žena 89 00:43:41.8 91.
11. Nižňanová Kateřina Dlaždiči 6km Žena 1308 00:43:44.4 95.
12. Gaudynová Pavla Gaudynová + Sýkora + Karásek 6km Žena 393 00:43:47.8 98.
13. Sládková Monika 6km Žena 62 00:44:01.0 101.
14. Divišová Jana Šmouhy na placku 6km Žena 271 00:45:06.5 109.
15. Reichmanová Pavlína Pivní královna a její družina 6km Žena 354 00:45:09.8 111.
16. Ivaničová Petra MATKY 6km Žena 71 00:46:03.0 126.
17. Lecjaksová Michaela Dobřanské Střely 6km Žena 369 00:46:21.5 130.
18. Němcová Blanka MATKY 6km Žena 70 00:46:29.0 134.
19. Homolková Jana Homolková + Hnilička + Lipovský 6km Žena 318 00:46:53.8 136.
20. Kováříková Lenka Čus viď! 6km Žena 1226 00:47:23.5 140.
21. Formánková Tereza Čus viď! 6km Žena 1225 00:47:23.6 141.
22. Nesnídalová Iveta VEL-NES 6km Žena 262 00:47:27.6 144.
23. Srbová Barbora MCF Beer Team 6km Žena 273 00:47:49.0 146.
24. Fryčková Štěpánka Rozběháme Kralovice 6km Žena 53 00:48:35.8 153.
25. Civišová Zuzana Benešová + Civišová 6km Žena 244 00:48:38.8 158.
26. Sediva Barbora Sediva + Šmat 6km Žena 1203 00:48:58.0 164.
27. Oldřiška Rozběháme Kralovice 6km Žena 109 00:49:15.3 168.
28. Vondrová Jana Vondrová + Novák 6km Žena 1209 00:49:22.6 169.
29. Bauerová Aneta OFC 6km Žena 499 00:49:23.0 172.
30. Ulrychová Barbora 6km Žena 41 00:49:29.8 176.
31. Schinabková Markéta AKM Viktoria 6km Žena 387 00:49:42.0 179.
32. Havlová Jiřina Hrubý + Havlová 6km Žena 1228 00:49:42.5 180.
33. Knotková Monika Nulová šance 6km Žena 284 00:49:50.8 183.
34. Černovská Michaela AKM Viktoria 6km Žena 388 00:50:06.8 185.
35. Malá Magdaléna Rumíci 6km Žena 51 00:50:08.3 187.
36. Lukešová Veronika Lukešová + Lukeš 6km Žena 293 00:50:09.8 188.
37. Bartošová Rozálie OFC 6km Žena 497 00:50:17.3 190.
38. Pochobradská Jindřiška Bezedna Team 6km Žena 102 00:50:31.0 191.
39. Kozlová Stanislava Mekako 6km Žena 382 00:51:04.0 193.
40. Šmídová Marcela 6km Žena 46 00:51:06.3 194.
41. Šiklová Edita Šneci v běhu 6km Žena 24 00:51:36.8 198.
42. Kolářová Lucie Rakeťáci 6km Žena 296 00:51:44.5 202.
43. Kocová Aneta Kocová + Vaníček 6km Žena 1205 00:52:28.5 211.
44. Konečná Lucie Konečná + Mládek + Žemba + Kapoun 6km Žena 429 00:52:40.5 214.
45. Rychtaříková Monika Delsart + Bittner 6km Žena 104 00:52:45.3 216.
46. Ludvíková Nikola 6km Žena 309 00:53:09.4 228.
47. Smíšková Magdaléna Gery haf-haf 6km Žena 308 00:53:09.8 229.
48. Nová Ivana 1.BTO 6km Žena 305 00:53:15.1 233.
49. Ronovská Pavla 6km Žena 26 00:53:59.0 239.
50. Menclová Daniela ABP 6km Žena 92 00:54:01.8 240.
51. Divišová Jaroslava Divišová + Končel 6km Žena 1213 00:55:18.0 255.
52. Honzíková Irena Honzíková + Brůha 6km Žena 203 00:55:19.8 258.
53. Berková Eva Berková + Vašíček 6km Žena 207 00:55:56.5 266.
54. Nachtmanová Aneta Deník PUB 6km Žena 1328 00:56:07.3 267.
55. Záhorová Andrea Deník PUB 6km Žena 1329 00:56:08.0 269.
56. Chalupová Kozderková Jitka Kocourci 6km Žena 201 00:56:09.5 271.
57. Krausová Adéla Krausová + Patera 6km Žena 225 00:56:21.5 275.
58. Haschová Eliška Vacíci 6km Žena 1215 00:56:44.3 281.
59. Kučerová Jana J.O.J. Team 6km Žena 1304 00:56:55.3 285.
60. Kalistová Radka Kalistová + Král 6km Žena 310 00:57:03.3 287.
61. Sýkorová Marcela 6km Žena 312 00:57:12.0 289.
62. Hambergerová Lucie Dream Team 6km Žena 230 00:57:20.5 291.
63. Urbele Martina 6km Žena 111 00:57:59.5 298.
64. Majerová Tereza Dvě malý (pivka) 6km Žena 1217 00:58:06.3 299.
65. Faitová Gabriela Dvě malý (pivka) 6km Žena 1218 00:58:06.5 300.
66. Divišová Efi Zlej se(n) 6km Žena 299 00:58:18.8 302.
67. Houdková Lenka KLUBU 100+1 6km Žena 221 00:58:34.0 304.
68. Hortová Monika Kelymanová + Tunkl + Hortová 6km Žena 1324 00:58:43.0 307.
69. Kelymanová Johana Kelymanová + Tunkl + Hortová 6km Žena 1322 00:58:43.3 308.
70. Školová Andrea Netolický + Školová 6km Žena 246 00:58:47.3 311.
71. Cepková Michaela Hlasuju proti 6km Žena 345 00:58:56.0 317.
72. Havranová Barbora Hlasuju proti 6km Žena 346 00:58:56.6 318.
73. Kratochvílová Soňa PILINKY 6km Žena 223 00:59:04.5 322.
74. Hajská Hana PILINKY 6km Žena 224 00:59:04.6 323.
75. Černá Eliška Kodetová + Černá + Převrátilová 6km Žena 367 00:59:23.5 327.
76. Stelzerová Michaela VACKOVÁ + Stelzerová 6km Žena 216 00:59:28.5 330.
77. Valková Bára Lemonďačky 6km Žena 206 00:59:33.3 331.
78. Plaubová Kateřina Lemonďačky 6km Žena 205 00:59:34.0 332.
79. Dohrmannová Olga Dohrmannová + Gregorová + Potužníková 6km Žena 396 00:59:44.3 333.
80. Potužníková Petra Dohrmannová + Gregorová + Potužníková 6km Žena 398 00:59:44.8 334.
81. Gregorová Lucie Dohrmannová + Gregorová + Potužníková 6km Žena 397 00:59:45.0 335.
82. Kodetová Pavlína Kodetová + Černá + Převrátilová 6km Žena 366 00:59:45.5 336.
83. Zemanová Veronika Raido 6km Žena 250 00:59:53.3 337.
84. Říhová Monika MuMoJi 6km Žena 405 00:59:57.6 341.
85. Konrádová Nikola ZLEJ SE,,N” 6km Žena 456 01:00:15.0 342.
86. Růžičková Jana Raido 6km Žena 249 01:00:20.0 343.
87. Drozdová Tereza ZLEJ SE,,N” 6km Žena 453 01:00:24.8 344.
88. Baxová Iveta ZLEJ SE,,N” 6km Žena 454 01:00:30.8 345.
89. Gibfriedová Pavlína ZLEJ SE,,N” 6km Žena 455 01:00:31.3 346.
90. VACKOVÁ PETRA VACKOVÁ + Stelzerová 6km Žena 215 01:00:40.0 348.
91. Terelmešová Denisa Terelmešová + Vogeltanzová + Plocková + Tušková 6km Žena 457 01:00:55.8 349.
92. Tušková Petra Terelmešová + Vogeltanzová + Plocková + Tušková 6km Žena 460 01:01:25.0 351.
93. Tlustá Petra Dienstbier + Tlustá 6km Žena 280 01:01:28.8 352.
94. Gregušová Lucie Slavoj Retards 6km Žena 402 01:01:33.5 354.
95. Gregušová Marika 6km Žena 404 01:01:36.3 358.
96. Bucková Petra Klatovandy 6km Žena 344 01:01:39.5 359.
97. Mezerová Kateřina Klatovandy 6km Žena 342 01:01:40.0 360.
98. Urbankova Pavla Urbankova + prosnak + prosnak 6km Žena 351 01:02:03.0 362.
99. Housková Jana JA-NA bezedna 6km Žena 69 01:02:04.6 365.
100. Vogeltanzová Pavlína Terelmešová + Vogeltanzová + Plocková + Tušková 6km Žena 458 01:02:05.0 366.
101. Plocková Denisa Terelmešová + Vogeltanzová + Plocková + Tušková 6km Žena 459 01:02:59.8 370.
102. Šůchová Olesja WPA dílna 6km Žena 536 01:03:17.8 375.
103. Převrátilová Petra Kodetová + Černá + Převrátilová 6km Žena 368 01:03:35.5 378.
104. Velíšková Martina Co najdeme vypijeme 6km Žena 476 01:03:38.0 380.
105. Vaňková Silvie Co najdeme vypijeme 6km Žena 473 01:03:38.3 381.
106. Silovská Zuzana 6km Žena 59 01:04:45.5 386.
107. Berková Helena Pomalá střela 6km Žena 209 01:04:49.5 387.
108. Kotorová Veronika Madam dojela... 6km Žena 464 01:04:59.5 389.
109. Morávková Markéta Madam dojela... 6km Žena 461 01:05:27.0 390.
110. Kouřilová Petra Holky z Medové 6km Žena 564 01:05:34.1 391.
111. Plíšková Zlata Holky z Medové 6km Žena 563 01:05:34.1 392.
112. Bašková Lída Holky z Medové 6km Žena 562 01:05:34.3 393.
113. Vogeltanzová Eva Holky z Medové 6km Žena 561 01:05:34.8 394.
114. Suchanová Ester Princezny zezPLzně 6km Žena 567 01:05:41.5 396.
115. Doubravová Kateřina Princezny zezPLzně 6km Žena 568 01:05:41.8 397.
116. Papežová Jitka Kokeňáci 6km Žena 569 01:05:42.3 400.
117. Nýdlová Adéla RSáci 6km Žena 79 01:05:49.8 401.
118. Králová Jana Bratři v triku 6km Žena 117 01:06:20.3 402.
119. Humlová Kateřina WPA team 6km Žena 525 01:06:47.8 405.
120. Kudějová Dita 6km Žena 10 01:07:03.3 410.
121. Červenková Markéta Last-minute 6km Žena 254 01:07:15.5 413.
122. Starcková Eva Starck klub 6km Žena 1224 01:07:21.5 414.
123. Starcková Eva Starck klub 6km Žena 1223 01:07:22.3 415.
124. Kubáskková Pavlína Madam dojela... 6km Žena 463 01:08:07.0 418.
125. Hejná Alena Madam dojela... 6km Žena 462 01:08:10.5 419.
126. Krbcová Pavlína Krbcová + Brožek 6km Žena 1201 01:08:30.5 421.
127. Kuttelwascherová Martina Kuttelwascherová + Hellebrand 6km Žena 1235 01:09:24.4 429.
128. Havlíčková Kristýna Mírumilovné vodky 6km Žena 380 01:09:24.8 430.
129. Wolframová Kristýna Mírumilovné vodky 6km Žena 378 01:09:25.5 431.
130. Čepičková Ivana Mírumilovné vodky 6km Žena 379 01:09:25.6 432.
131. Polívková Zuzana 6km Žena 43 01:09:27.8 433.
132. Dubská Kateřina Vyšlapaný kecky 6km Žena 1303 01:09:30.5 435.
133. Rádlová Lenka Vyšlapaný kecky 6km Žena 1302 01:09:31.8 436.
134. Poláková Veronika Vytrim kus 6km Žena 485 01:09:33.3 438.
135. Křenová Ludmila KEGS on LEGS 6km Žena 257 01:09:33.5 439.
136. Věnečková Vendula Šubrtová + Věnečková 6km Žena 286 01:09:37.8 440.
137. Šubrtová Eliška Šubrtová + Věnečková 6km Žena 285 01:09:38.3 441.
138. Lembergerová Ivana Vytrim kus 6km Žena 486 01:10:09.8 442.
139. Kučerová Andrea Kučerová + Kozáková + Svobodová + Královec 6km Žena 469 01:10:13.5 443.
140. Kozáková Jana Kučerová + Kozáková + Svobodová + Královec 6km Žena 470 01:10:14.8 444.
141. Svobodová Simona Kučerová + Kozáková + Svobodová + Královec 6km Žena 471 01:10:18.8 445.
142. Pezlarova Lucie Damicky na pivku 6km Žena 1312 01:10:34.0 447.
143. Chvojková Petra bez treninku 6km Žena 386 01:11:24.5 448.
144. Benešová Žaneta bez treninku 6km Žena 384 01:11:30.8 450.
145. Hrčkuláková Veronika Zukal + Hrčkuláková 6km Žena 248 01:11:46.8 452.
146. Kaslová Natálie Dámská liga elektrikářů 6km Žena 339 01:15:22.8 457.
147. Krupová Alena Squashové zadky 6km Žena 425 01:17:08.0 461.
148. Melková Iveta Melková + Melka 6km Žena 251 01:17:35.8 462.
149. Dyntarová Petra Squashové zadky 6km Žena 426 01:17:49.3 464.
150. Koldušková Klára Squashové zadky 6km Žena 427 01:17:49.3 465.
151. Bach Rizzatti Daniela Běhuneschopní 6km Žena 101 01:19:33.5 468.
152. Cholinská Veronika Víkend TV NOVA 6km Žena 545 01:19:40.0 470.
153. Pilmaierová Veronika Víkend TV NOVA 6km Žena 547 01:19:40.3 472.
154. Zocherová Katka 6km Žena 13 01:20:47.5 473.
155. Piskulova Veronika Damicky na pivku 6km Žena 1310 01:21:14.8 474.
156. Benešová Gabriela WPA+Thai 6km Žena 530 01:22:04.3 475.
157. Houhová Jan WPA+Thai 6km Žena 531 01:22:04.5 476.
158. Kongram Daorung WPA+Thai 6km Žena 532 01:22:05.6 478.
159. Linhartová Petra Damicky na pivku 6km Žena 1311 01:23:20.8 479.
160. Valešová Michaela Šumavská elita 6km Žena 417 01:24:54.8 482.
161. Markéta Soukupová Dementy 6km Žena 551 01:25:13.3 485.
162. Kristýna Kolářová Dementy 6km Žena 552 01:25:14.6 486.
163. Meinzrová Michaela Heliová + Zímová + Meinzrová + Ševčíková 6km Žena 491 01:25:43.3 487.
164. Ševčíková Michaela Heliová + Zímová + Meinzrová + Ševčíková 6km Žena 492 01:25:44.3 488.
165. Zímová Lucie Heliová + Zímová + Meinzrová + Ševčíková 6km Žena 490 01:25:44.3 489.
166. Heliová Barbora Heliová + Zímová + Meinzrová + Ševčíková 6km Žena 489 01:25:49.1 490.
167. Šlajerová Markéta 6km Žena 20 01:27:04.5 492.
168. Lisá Kristýna Tornáda 6km Žena 558 01:27:10.6 494.
169. Lisá Lenka Tornáda 6km Žena 557 01:27:10.8 495.
170. Černá Gabriela Tornáda 6km Žena 559 01:27:11.0 496.
171. Kuzmina Světlana Žízniví skladníci 6km Žena 496 01:29:18.3 502.
172. Tuzarová Jana Bezedna Team A 6km Žena 450 01:30:09.5 505.
173. Langová Irena Žížničky 6km Žena 235 01:34:06.3 508.
174. Procházková Kateřina Žížničky 6km Žena 236 01:34:06.3 509.
175. Marková Michaela Hasiči Žebrák 6km Žena 414 01:36:05.5 512.
176. Neubauerová Lucie 6km Žena 16 01:36:23.5 516.
177. Kalistová Johana Tři bratři 6km Žena 322 01:38:05.0 517.
178. PIŠTĚKOVÁ Barbora 6km Žena 8 01:43:22.0 518.
179. Krásná Zdeňka Dost hustý kapříci 6km Žena 482 01:44:28.3 521.
180. Michálková Monika Dost hustý kapříci 6km Žena 481 01:44:39.8 522.
181. Čapková Monika Předenické fretky 6km Žena 116 01:45:14.0 523.
182. Nesnídal Straková Eva Předenické fretky 6km Žena 575 01:45:17.3 527.
183. Sikytová Pavla Násosky 6km Žena 410 01:46:35.8 529.
184. Pospíšilová Pavlína Násosky 6km Žena 412 01:46:36.5 530.
185. Macháčková Kateřina Násosky 6km Žena 411 01:46:37.3 532.
186. Tuháčková Šárka Tornáda 6km Žena 115 01:56:58.8 533.
187. Konečná Andrea Tornáda 6km Žena 114 01:57:11.3 534.
188. MÍKOVÁ Kateřina 6km Žena 9 01:59:24.0 535.
189. STRNADOVÁ Kateřina 6km Žena 7 01:59:51.0 536.
190. Pešková Zuzana Inaircom - chodci 6km Žena 1320 02:02:29.3 537.
191. Reierson Paige Běhuneschopní 6km Žena 391 02:05:43.3 539.
192. Mátlová Kateřina Rychlý nohy 6km Žena 219 02:14:40.8 544.
193. Vitáková Kateřina Rychlý nohy 6km Žena 220 02:16:15.3 545.