Výsledky závodu

Pivní běh - týmy

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 11.05.2019



6km - 2 členné týmy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nikolas + Lisec Nikolas + Lisec 6km 2 členné týmy 1237 00:33:40.7 1.
2. No limit Fejtek No limit Fejtek 6km 2 členné týmy 269 00:40:05.0 6.
3. Krokouši Krokouši 6km 2 členné týmy 291 00:40:28.3 8.
4. Bratři v triku Bratři v triku 6km 2 členné týmy 1231 00:40:39.8 9.
5. EŠTĚ MŮŽEM EŠTĚ MŮŽEM 6km 2 členné týmy 237 00:41:28.2 11.
6. RSáci RSáci 6km 2 členné týmy 265 00:41:28.9 12.
7. Francouzi Francouzi 6km 2 členné týmy 255 00:41:45.2 13.
8. Chip & Dale Chip & Dale 6km 2 členné týmy 213 00:42:43.6 14.
9. Cubicor team Cubicor team 6km 2 členné týmy 1221 00:43:30.5 17.
10. Königsmarková + Königsmark Königsmarková + Königsmark 6km 2 členné týmy 287 00:43:37.2 18.
11. Lukeš + Matas Lukeš + Matas 6km 2 členné týmy 263 00:44:21.7 22.
12. Šmouhy na placku Šmouhy na placku 6km 2 členné týmy 271 00:45:07.3 24.
13. HZSP Doly Bílina - Vězeňská služba Kynšperk nad ohří HZSP Doly Bílina - Vězeňská služba Kynšperk nad ohří 6km 2 členné týmy 267 00:45:23.8 27.
14. VEL-NES VEL-NES 6km 2 členné týmy 261 00:46:46.8 30.
15. Čus viď! Čus viď! 6km 2 členné týmy 1225 00:47:23.6 32.
16. Jája a Pája Jája a Pája 6km 2 členné týmy 217 00:47:26.3 34.
17. MCF Beer Team MCF Beer Team 6km 2 členné týmy 273 00:47:49.3 36.
18. Sediva + Šmat Sediva + Šmat 6km 2 členné týmy 1203 00:48:57.7 38.
19. Vondrová + Novák Vondrová + Novák 6km 2 členné týmy 1209 00:49:22.6 41.
20. Viktorin + Viktorin Viktorin + Viktorin 6km 2 členné týmy 277 00:49:23.7 42.
21. DoDna DoDna 6km 2 členné týmy 301 00:49:28.4 43.
22. Hrubý + Havlová Hrubý + Havlová 6km 2 členné týmy 1227 00:49:42.7 44.
23. Nulová šance Nulová šance 6km 2 členné týmy 283 00:49:51.0 45.
24. Lukešová + Lukeš Lukešová + Lukeš 6km 2 členné týmy 293 00:51:10.8 48.
25. Rakeťáci Rakeťáci 6km 2 členné týmy 295 00:51:44.4 49.
26. ZANINATORS ZANINATORS 6km 2 členné týmy 336 00:52:10.8 50.
27. Kocová + Vaníček Kocová + Vaníček 6km 2 členné týmy 1205 00:52:28.8 51.
28. Starý + Kasal Starý + Kasal 6km 2 členné týmy 275 00:53:03.8 55.
29. DOUBLE ALE DOUBLE ALE 6km 2 členné týmy 227 00:54:53.0 61.
30. DANKESCHNELL DANKESCHNELL 6km 2 členné týmy 289 00:55:16.8 65.
31. Divišová + Končel Divišová + Končel 6km 2 členné týmy 1213 00:55:18.2 66.
32. Honzíková + Brůha Honzíková + Brůha 6km 2 členné týmy 203 00:55:19.8 67.
33. Sigmund + Pešek Sigmund + Pešek 6km 2 členné týmy 211 00:55:46.2 68.
34. Berková + Vašíček Berková + Vašíček 6km 2 členné týmy 207 00:55:56.3 69.
35. Kocourci Kocourci 6km 2 členné týmy 201 00:56:09.5 71.
36. Krausová + Patera Krausová + Patera 6km 2 členné týmy 225 00:56:21.0 72.
37. Dream Team Dream Team 6km 2 členné týmy 229 00:56:29.5 73.
38. Vacíci Vacíci 6km 2 členné týmy 1215 00:56:44.4 75.
39. Inaircom - 10 piv Inaircom - 10 piv 6km 2 členné týmy 1207 00:57:50.6 80.
40. Dvě malý (pivka) Dvě malý (pivka) 6km 2 členné týmy 1217 00:58:06.4 81.
41. Zlej se(n) Zlej se(n) 6km 2 členné týmy 299 00:58:17.7 82.
42. KLUBU 100+1 KLUBU 100+1 6km 2 členné týmy 221 00:58:34.2 83.
43. Netolický + Školová Netolický + Školová 6km 2 členné týmy 245 00:58:46.7 85.
44. PILINKY PILINKY 6km 2 členné týmy 223 00:59:04.6 89.
45. Barbitov + Barbitov Barbitov + Barbitov 6km 2 členné týmy 1211 00:59:27.5 90.
46. Lemonďačky Lemonďačky 6km 2 členné týmy 205 00:59:33.7 91.
47. VACKOVÁ + Stelzerová VACKOVÁ + Stelzerová 6km 2 členné týmy 215 01:00:04.3 93.
48. Raido Raido 6km 2 členné týmy 249 01:00:06.7 94.
49. Dienstbier + Tlustá Dienstbier + Tlustá 6km 2 členné týmy 279 01:01:29.0 97.
50. Klatovandy Klatovandy 6km 2 členné týmy 342 01:01:39.8 99.
51. Kuňák + Trlica Kuňák + Trlica 6km 2 členné týmy 281 01:03:25.3 103.
52. Pomalá střela Pomalá střela 6km 2 členné týmy 209 01:04:49.8 105.
53. Kokeňáci Kokeňáci 6km 2 členné týmy 569 01:05:42.3 109.
54. Last-minute Last-minute 6km 2 členné týmy 253 01:07:15.4 113.
55. Starck klub Starck klub 6km 2 členné týmy 1223 01:07:21.9 114.
56. Krbcová + Brožek Krbcová + Brožek 6km 2 členné týmy 1201 01:08:30.0 115.
57. Kuttelwascherová + Hellebrand Kuttelwascherová + Hellebrand 6km 2 členné týmy 1235 01:09:24.2 116.
58. KEGS on LEGS KEGS on LEGS 6km 2 členné týmy 257 01:09:33.1 119.
59. Šubrtová + Věnečková Šubrtová + Věnečková 6km 2 členné týmy 285 01:09:38.0 120.
60. Zukal + Hrčkuláková Zukal + Hrčkuláková 6km 2 členné týmy 247 01:11:46.3 123.
61. Melková + Melka Melková + Melka 6km 2 členné týmy 251 01:17:36.0 126.
62. Žížničky Žížničky 6km 2 členné týmy 235 01:34:06.3 140.
63. Martin Kočárek + Polák Martin Kočárek + Polák 6km 2 členné týmy 239 02:10:45.0 147.
64. Rychlý nohy Rychlý nohy 6km 2 členné týmy 219 02:15:28.0 148.

6km - 3 členné týmy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chámovodi Chámovodi 6km 3 členné týmy 375 00:39:21.9 4.
2. Sorry kámo Sorry kámo 6km 3 členné týmy 330 00:39:34.9 5.
3. JiRaSla JiRaSla 6km 3 členné týmy 363 00:40:06.6 7.
4. Sluníčka Sluníčka 6km 3 členné týmy 1325 00:41:20.8 10.
5. Valící se Bahno Valící se Bahno 6km 3 členné týmy 360 00:43:27.5 16.
6. Gaudynová + Sýkora + Karásek Gaudynová + Sýkora + Karásek 6km 3 členné týmy 393 00:43:41.3 19.
7. Dlaždiči Dlaždiči 6km 3 členné týmy 1307 00:43:44.1 20.
8. Pivní královna a její družina Pivní královna a její družina 6km 3 členné týmy 354 00:45:10.1 25.
9. Jašková + Malíková + Šindelářová Jašková + Malíková + Šindelářová 6km 3 členné týmy 327 00:45:22.9 26.
10. Dobřanské Střely Dobřanské Střely 6km 3 členné týmy 369 00:46:21.9 28.
11. Homolková + Hnilička + Lipovský Homolková + Hnilička + Lipovský 6km 3 členné týmy 318 00:46:53.9 31.
12. Národní házená LITICE Národní házená LITICE 6km 3 členné týmy 357 00:47:33.3 35.
13. Pivní Šneci Pivní Šneci 6km 3 členné týmy 348 00:49:04.8 39.
14. Kolikrát žijem?? Kolikrát žijem?? 6km 3 členné týmy 437 00:49:11.7 40.
15. AKM Viktoria AKM Viktoria 6km 3 členné týmy 387 00:49:58.5 46.
16. ZANINATORS ZANINATORS 6km 3 členné týmy 333 00:52:43.1 52.
17. Delsart + Bittner Delsart + Bittner 6km 3 členné týmy 104 00:52:45.6 53.
18. 1.BTO 1.BTO 6km 3 členné týmy 304 00:53:15.1 57.
19. Černej chleba Černej chleba 6km 3 členné týmy 297 00:53:29.0 58.
20. Pětipivson Pětipivson 6km 3 členné týmy 1233 00:54:58.3 62.
21. xXxPussyDeStRoYeRs xXxPussyDeStRoYeRs 6km 3 členné týmy 1313 00:55:11.6 64.
22. Deník PUB Deník PUB 6km 3 členné týmy 1328 00:56:07.7 70.
23. Kalistová + Král Kalistová + Král 6km 3 členné týmy 310 00:56:54.0 76.
24. J.O.J. Team J.O.J. Team 6km 3 členné týmy 1304 00:56:55.5 77.
25. Inaircom - svižníci Inaircom - svižníci 6km 3 členné týmy 1316 00:57:39.3 78.
26. Pivoňky Cerhovice Pivoňky Cerhovice 6km 3 členné týmy 324 00:57:47.0 79.
27. Kelymanová + Tunkl + Hortová Kelymanová + Tunkl + Hortová 6km 3 členné týmy 1322 00:58:43.0 84.
28. SCOTTky SCOTTky 6km 3 členné týmy 372 00:58:47.8 86.
29. Zlomený játro Zlomený játro 6km 3 členné týmy 315 00:58:55.6 87.
30. Hlasuju proti Hlasuju proti 6km 3 členné týmy 345 00:58:56.1 88.
31. Dohrmannová + Gregorová + Potužníková Dohrmannová + Gregorová + Potužníková 6km 3 členné týmy 396 00:59:44.7 92.
32. Kodetová + Černá + Převrátilová Kodetová + Černá + Převrátilová 6km 3 členné týmy 366 01:00:54.9 96.
33. Urbankova + prosnak + prosnak Urbankova + prosnak + prosnak 6km 3 členné týmy 351 01:02:03.4 101.
34. Mírumilovné vodky Mírumilovné vodky 6km 3 členné týmy 378 01:09:25.3 117.
35. Vyšlapaný kecky Vyšlapaný kecky 6km 3 členné týmy 1301 01:09:30.8 118.
36. bez treninku bez treninku 6km 3 členné týmy 384 01:11:27.0 122.
37. Dámská liga elektrikářů Dámská liga elektrikářů 6km 3 členné týmy 339 01:15:23.4 125.
38. Damicky na pivku Damicky na pivku 6km 3 členné týmy 1310 01:18:23.2 128.
39. Tři bratři Tři bratři 6km 3 členné týmy 321 01:19:28.7 131.
40. Šumavská elita Šumavská elita 6km 3 členné týmy 417 01:24:54.7 134.
41. Nenadovič + Prokop + Přibyl + Chloupek Nenadovič + Prokop + Přibyl + Chloupek 6km 3 členné týmy 513 01:26:05.5 137.
42. Inaircom - chodci Inaircom - chodci 6km 3 členné týmy 1319 01:38:52.8 142.

6km - 4 členné týmy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. In pivo veritas In pivo veritas 6km 4 členné týmy 421 00:35:58.2 2.
2. Inaircom - chrti Inaircom - chrti 6km 4 členné týmy 541 00:37:06.0 3.
3. Pivní pěna Pivní pěna 6km 4 členné týmy 509 00:43:22.3 15.
4. STRKAN STRKAN 6km 4 členné týmy 465 00:43:53.3 21.
5. JLT running club JLT running club 6km 4 členné týmy 433 00:44:41.2 23.
6. Mubearos Mubearos 6km 4 členné týmy 441 00:46:25.0 29.
7. S.P.A.M. S.P.A.M. 6km 4 členné týmy 521 00:47:24.2 33.
8. OFC OFC 6km 4 členné týmy 497 00:48:52.9 37.
9. Inaircom - pohodáři Inaircom - pohodáři 6km 4 členné týmy 537 00:50:45.5 47.
10. MuMoJi MuMoJi 6km 4 členné týmy 405 00:52:53.9 54.
11. Gery haf-haf Gery haf-haf 6km 4 členné týmy 113 00:53:09.6 56.
12. Cobra11 Cobra11 6km 4 členné týmy 517 00:53:51.7 59.
13. Léčebna Dobřany Léčebna Dobřany 6km 4 členné týmy 505 00:54:14.5 60.
14. Konečná + Mládek + Žemba + Kapoun Konečná + Mládek + Žemba + Kapoun 6km 4 členné týmy 429 00:55:09.2 63.
15. Sací tým Sací tým 6km 4 členné týmy 445 00:56:36.8 74.
16. ZLEJ SE,,N” ZLEJ SE,,N” 6km 4 členné týmy 453 01:00:25.5 95.
17. Slavoj Retards Slavoj Retards 6km 4 členné týmy 401 01:01:34.5 98.
18. Terelmešová + Vogeltanzová + Plocková + Tušková Terelmešová + Vogeltanzová + Plocková + Tušková 6km 4 členné týmy 457 01:01:51.4 100.
19. WPA dílna WPA dílna 6km 4 členné týmy 533 01:03:11.6 102.
20. Co najdeme vypijeme Co najdeme vypijeme 6km 4 členné týmy 473 01:03:38.2 104.
21. Vytrim kus Vytrim kus 6km 4 členné týmy 485 01:05:12.2 106.
22. Holky z Medové Holky z Medové 6km 4 členné týmy 561 01:05:34.3 107.
23. Princezny zezPLzně Princezny zezPLzně 6km 4 členné týmy 565 01:05:41.7 108.
24. WPA team WPA team 6km 4 členné týmy 525 01:06:11.3 110.
25. Madam dojela... Madam dojela... 6km 4 členné týmy 461 01:06:41.0 111.
26. Hunters of promile Hunters of promile 6km 4 členné týmy 553 01:06:54.1 112.
27. Kučerová + Kozáková + Svobodová + Královec Kučerová + Kozáková + Svobodová + Královec 6km 4 členné týmy 469 01:10:16.7 121.
28. Pivo je naším motorem Pivo je naším motorem 6km 4 členné týmy 477 01:12:34.0 124.
29. Squashové zadky Squashové zadky 6km 4 členné týmy 425 01:17:39.1 127.
30. Žízniví skladníci Žízniví skladníci 6km 4 členné týmy 493 01:18:55.8 129.
31. Bezedna Team A Bezedna Team A 6km 4 členné týmy 449 01:19:26.5 130.
32. Víkend TV NOVA Víkend TV NOVA 6km 4 členné týmy 545 01:19:40.1 132.
33. WPA+Thai WPA+Thai 6km 4 členné týmy 529 01:22:05.0 133.
34. Dementy Dementy 6km 4 členné týmy 549 01:25:13.3 135.
35. Heliová + Zímová + Meinzrová + Ševčíková Heliová + Zímová + Meinzrová + Ševčíková 6km 4 členné týmy 489 01:25:45.2 136.
36. Tornáda Tornáda 6km 4 členné týmy 557 01:27:10.7 138.
37. Šumáci Šumáci 6km 4 členné týmy 501 01:29:05.8 139.
38. Hasiči Žebrák Hasiči Žebrák 6km 4 členné týmy 413 01:36:05.0 141.
39. Dost hustý kapříci Dost hustý kapříci 6km 4 členné týmy 481 01:44:24.2 143.
40. Předenické fretky Předenické fretky 6km 4 členné týmy 573 01:45:17.1 144.
41. Násosky Násosky 6km 4 členné týmy 409 01:46:36.6 145.
42. Běhuneschopní Běhuneschopní 6km 4 členné týmy 101 01:54:11.5 146.
43. ALL-STAR TEAM ALL-STAR TEAM 6km 4 členné týmy 1 03:32:50.2 149.