Výsledky závodu

SuperSprint - finále pomalá tlapka + finále

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 27.04.2019



SPRINT - Finále A Ženy nad 20kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zoubkova Barbora SPRINT Finále A Ženy nad 20kg 43 00:02:39.4 5.
2. Ježková Matilda SPRINT Finále A Ženy nad 20kg 50 00:02:39.6 6.
3. Lehká Zorka SPRINT Finále A Ženy nad 20kg 62 00:02:44.9 8.
4. Bezoušková Gabriela SPRINT Finále A Ženy nad 20kg 5 00:02:46.6 10.
5. Hložková Veronika SPRINT Finále A Ženy nad 20kg 36 00:02:50.1 11.
6. Pětíková Diana SPRINT Finále A Ženy nad 20kg 10 00:02:51.6 13.

SPRINT - Finále B Ženy nad 20kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Blažková Petra SPRINT Finále B Ženy nad 20kg 67 00:03:11.6 28.
2. Šímová Jana SPRINT Finále B Ženy nad 20kg 86 00:03:12.6 29.
3. Ladrová Andrea SPRINT Finále B Ženy nad 20kg 9 00:03:12.7 30.
4. Ragánová Jitka SPRINT Finále B Ženy nad 20kg 22 00:03:14.6 32.
5. Kuběnová Lenka SPRINT Finále B Ženy nad 20kg 39 00:03:16.1 33.
6. Hrníčková Pavla SPRINT Finále B Ženy nad 20kg 82 00:03:33.4 50.

SPRINT - Finále A Ženy do 19kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štihlová Rozalie SPRINT Finále A Ženy do 19kg 38 00:02:53.4 15.
2. BARTOŠOVÁ Lenka SPRINT Finále A Ženy do 19kg 34 00:02:53.9 16.
3. Stanovská Šárka SPRINT Finále A Ženy do 19kg 68 00:02:58.7 18.
4. Sedláková Petra SPRINT Finále A Ženy do 19kg 73 00:03:01.4 19.
5. Hýsková Baru SPRINT Finále A Ženy do 19kg 83 00:03:03.6 21.
6. Volfová Kristýna SPRINT Finále A Ženy do 19kg 98 00:03:03.9 22.

SPRINT - Finále B Ženy do 19kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mikušová Barbora SPRINT Finále B Ženy do 19kg 40 00:03:05.9 23.
2. Chalupníková Markéta SPRINT Finále B Ženy do 19kg 13 00:03:13.4 31.
3. Koláříková Alžběta SPRINT Finále B Ženy do 19kg 1 00:03:19.6 35.
4. Česáková Kristýna SPRINT Finále B Ženy do 19kg 97 00:03:22.9 38.

SPRINT - Finále A Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Poledník Michal SPRINT Finále A Muži 12 00:02:20.2 1.
2. Lohr Petr SPRINT Finále A Muži 17 00:02:25.6 2.
3. Dučák Marcel SPRINT Finále A Muži 4 00:02:25.7 3.
4. Hockicko Tomáš SPRINT Finále A Muži 74 00:02:38.4 4.
5. Spilka Kryštof SPRINT Finále A Muži 44 00:02:43.9 7.
6. Neckař Lukáš SPRINT Finále A Muži 16 00:02:51.4 12.

SPRINT - Finále B Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bret Tomas SPRINT Finále B Muži 35 00:02:45.2 9.
2. Svěchota Ondřej SPRINT Finále B Muži 15 00:02:52.2 14.
3. Hes Petr SPRINT Finále B Muži 55 00:03:03.4 20.
4. Šablatura Pavel SPRINT Finále B Muži 54 00:03:11.4 27.
5. TUREK Marcel SPRINT Finále B Muži 32 00:03:22.9 39.
6. Zapala Jakub SPRINT Finále B Muži 45 00:03:41.7 52.

SPRINT - Pomalá tlapka - Finále A Ženy nad 20kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Haisová Beáta SPRINT Pomalá tlapka - Finále A Ženy nad 20kg 64 00:03:10.6 26.
2. Suchánková Pavlína SPRINT Pomalá tlapka - Finále A Ženy nad 20kg 85 00:03:21.6 36.
3. Křemelová Lucie SPRINT Pomalá tlapka - Finále A Ženy nad 20kg 59 00:03:26.1 43.
4. Váňová Tereza SPRINT Pomalá tlapka - Finále A Ženy nad 20kg 76 00:03:27.1 45.
5. Němečková Lenka SPRINT Pomalá tlapka - Finále A Ženy nad 20kg 63 00:03:29.3 48.
6. Sakhová Radana SPRINT Pomalá tlapka - Finále A Ženy nad 20kg 21 00:15:29.1 62.

SPRINT - Pomalá tlapka - Finále B Ženy nad 20kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hockicková Gabriela SPRINT Pomalá tlapka - Finále B Ženy nad 20kg 75 00:03:33.6 51.
2. Lhotková Renata SPRINT Pomalá tlapka - Finále B Ženy nad 20kg 81 00:03:48.3 54.
3. Cypriánová tereza SPRINT Pomalá tlapka - Finále B Ženy nad 20kg 26 00:03:48.4 55.
4. Turková Tereza SPRINT Pomalá tlapka - Finále B Ženy nad 20kg 33 00:03:57.6 56.
5. Krpálková Martina SPRINT Pomalá tlapka - Finále B Ženy nad 20kg 37 00:04:35.6 60.

SPRINT - Pomalá tlapka - Finále A Ženy do 19kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krauzová Marcela SPRINT Pomalá tlapka - Finále A Ženy do 19kg 58 00:03:23.8 40.
2. Veselá Klára SPRINT Pomalá tlapka - Finále A Ženy do 19kg 7 00:03:24.8 41.
3. Březinová Monika SPRINT Pomalá tlapka - Finále A Ženy do 19kg 3 00:03:25.8 42.
4. Hozáková Martina SPRINT Pomalá tlapka - Finále A Ženy do 19kg 20 00:03:28.6 47.
5. Čermáková Adéla SPRINT Pomalá tlapka - Finále A Ženy do 19kg 72 00:03:42.6 53.
6. Rothschedlová Jana SPRINT Pomalá tlapka - Finále A Ženy do 19kg 66 00:04:27.3 59.

SPRINT - Pomalá tlapka - Finále B Ženy do 19kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bolková Lucie SPRINT Pomalá tlapka - Finále B Ženy do 19kg 30 00:03:30.4 49.
2. Pražáková Jana SPRINT Pomalá tlapka - Finále B Ženy do 19kg 84 00:04:03.6 57.
3. Tomášková Nela SPRINT Pomalá tlapka - Finále B Ženy do 19kg 51 00:04:24.1 58.
4. Spurná Veronika SPRINT Pomalá tlapka - Finále B Ženy do 19kg 8 00:04:43.1 61.

SPRINT - Pomalá tlapka - Finále A Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tejkal Šimon SPRINT Pomalá tlapka - Finále A Muži 60 00:02:58.1 17.
2. Kočí Tomáš SPRINT Pomalá tlapka - Finále A Muži 27 00:03:06.3 24.
3. klesal Jakub SPRINT Pomalá tlapka - Finále A Muži 2 00:03:08.1 25.
4. Stránský Václav SPRINT Pomalá tlapka - Finále A Muži 78 00:03:18.8 34.

SPRINT - Pomalá tlapka - Finále B Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Procházka Jiří SPRINT Pomalá tlapka - Finále B Muži 77 00:03:22.1 37.
2. Náměstek Jan SPRINT Pomalá tlapka - Finále B Muži 100 00:03:26.1 44.
3. Fejfar Roman SPRINT Pomalá tlapka - Finále B Muži 11 00:03:28.1 46.