Výsledky závodu

SuperSprint - semifinále pomalá tlapka + semifinále

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 27.04.2019



SPRINT - 1. ženy nad 20kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Haisová Beáta SPRINT 1. ženy nad 20kg 64 00:03:12.5 40.
2. Hockicková Gabriela SPRINT 1. ženy nad 20kg 75 00:03:25.0 46.
3. Kucinská Natalie SPRINT 1. ženy nad 20kg 95 00:04:44.0 76.

SPRINT - 2. ženy nad 20kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Váňová Tereza SPRINT 2. ženy nad 20kg 76 00:03:30.5 52.
2. Lhotková Renata SPRINT 2. ženy nad 20kg 81 00:03:41.8 56.
3. Cypriánová tereza SPRINT 2. ženy nad 20kg 26 00:03:42.5 58.
4. Trnková Kristýna SPRINT 2. ženy nad 20kg 53 00:04:27.8 73.

SPRINT - 3. ženy nad 20kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Křemelová Lucie SPRINT 3. ženy nad 20kg 59 00:03:37.3 54.
2. Turková Tereza SPRINT 3. ženy nad 20kg 33 00:03:58.5 62.
3. Škvrnová Adéla SPRINT 3. ženy nad 20kg 99 00:04:08.0 67.
4. Košíková Šárka SPRINT 3. ženy nad 20kg 96 00:04:31.3 75.

SPRINT - 4. ženy nad 20kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Suchánková Pavlína SPRINT 4. ženy nad 20kg 85 00:03:21.5 41.
2. Němečková Lenka SPRINT 4. ženy nad 20kg 63 00:03:24.0 44.
3. Černá Adéla SPRINT 4. ženy nad 20kg 31 00:03:55.8 60.
4. Zelenková Klára SPRINT 4. ženy nad 20kg 61 00:04:07.3 65.

SPRINT - 5. ženy nad 20kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sakhová Radana SPRINT 5. ženy nad 20kg 21 00:03:30.0 51.
2. Krpálková Martina SPRINT 5. ženy nad 20kg 37 00:04:13.8 70.

SPRINT - 1. ženy do 19kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hozáková Martina SPRINT 1. ženy do 19kg 20 00:03:38.8 55.
2. Jahelková Karolína SPRINT 1. ženy do 19kg 6 00:03:57.3 61.

SPRINT - 2. ženy do 19kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rothschedlová Jana SPRINT 2. ženy do 19kg 66 00:04:09.0 68.
2. Tejčková Jana SPRINT 2. ženy do 19kg 57 00:04:09.5 69.
3. Spurná Veronika SPRINT 2. ženy do 19kg 8 00:04:20.0 72.

SPRINT - 3. ženy do 19kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Březinová Monika SPRINT 3. ženy do 19kg 3 00:03:42.0 57.
2. Pražáková Jana SPRINT 3. ženy do 19kg 84 00:04:01.0 63.
3. Hrušková Alice SPRINT 3. ženy do 19kg 52 00:04:55.8 78.

SPRINT - 4. ženy do 19kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krauzová Marcela SPRINT 4. ženy do 19kg 58 00:03:25.0 47.
2. Čermáková Adéla SPRINT 4. ženy do 19kg 72 00:03:28.1 50.
3. Koliášová Michala SPRINT 4. ženy do 19kg 69 00:04:29.3 74.
4. Dudková Veronika SPRINT 4. ženy do 19kg 29 00:04:50.6 77.

SPRINT - 5. ženy do 19kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veselá Klára SPRINT 5. ženy do 19kg 7 00:04:07.3 66.
2. Tomášková Nela SPRINT 5. ženy do 19kg 51 00:04:17.3 71.

SPRINT - 1. muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kočí Tomáš SPRINT 1. muži 27 00:03:05.1 32.
2. Vosátka Dominik SPRINT 1. muži 46 00:03:24.6 45.

SPRINT - 2. muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Grim Martin SPRINT 2. muži 14 00:03:21.6 42.
2. Náměstek Jan SPRINT 2. muži 100 00:03:25.1 48.
3. Kopčáni David SPRINT 2. muži 80 00:03:26.3 49.

SPRINT - 3. muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. klesal Jakub SPRINT 3. muži 2 00:03:08.3 36.
2. Procházka Jiří SPRINT 3. muži 77 00:03:09.6 38.
3. Turnovsky Pavel SPRINT 3. muži 49 00:04:02.6 64.

SPRINT - 4. muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tejkal Šimon SPRINT 4. muži 60 00:02:59.8 26.
2. Stránský Václav SPRINT 4. muži 78 00:03:02.6 28.
3. Fejfar Roman SPRINT 4. muži 11 00:03:23.8 43.
4. Kvasnica Jarek SPRINT 4. muži 25 00:03:50.3 59.

SPRINT - Semifinále A Ženy nad 20kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zoubkova Barbora SPRINT Semifinále A Ženy nad 20kg 43 00:02:44.6 12.
2. Bezoušková Gabriela SPRINT Semifinále A Ženy nad 20kg 5 00:02:45.1 13.
3. Hložková Veronika SPRINT Semifinále A Ženy nad 20kg 36 00:02:49.6 17.
4. Šímová Jana SPRINT Semifinále A Ženy nad 20kg 86 00:02:56.8 24.
5. Ladrová Andrea SPRINT Semifinále A Ženy nad 20kg 9 00:03:05.8 33.
6. Ragánová Jitka SPRINT Semifinále A Ženy nad 20kg 22 00:03:10.8 39.

SPRINT - Semifinále B Ženy nad 20kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ježková Matilda SPRINT Semifinále B Ženy nad 20kg 50 00:02:39.6 8.
2. Lehká Zorka SPRINT Semifinále B Ženy nad 20kg 62 00:02:46.6 14.
3. Pětíková Diana SPRINT Semifinále B Ženy nad 20kg 10 00:02:48.8 15.
4. Blažková Petra SPRINT Semifinále B Ženy nad 20kg 67 00:02:56.4 23.
5. Hrníčková Pavla SPRINT Semifinále B Ženy nad 20kg 82 00:03:03.8 29.
6. Kuběnová Lenka SPRINT Semifinále B Ženy nad 20kg 39 00:03:07.6 35.

SPRINT - Semifinále A Ženy do 19kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štihlová Rozalie SPRINT Semifinále A Ženy do 19kg 38 00:02:49.1 16.
2. Sedláková Petra SPRINT Semifinále A Ženy do 19kg 73 00:02:53.3 20.
3. Volfová Kristýna SPRINT Semifinále A Ženy do 19kg 98 00:02:54.9 21.
4. Mikušová Barbora SPRINT Semifinále A Ženy do 19kg 40 00:02:58.1 25.
5. Chalupníková Markéta SPRINT Semifinále A Ženy do 19kg 13 00:03:04.6 30.
6. Bolková Lucie SPRINT Semifinále A Ženy do 19kg 30 00:03:33.4 53.

SPRINT - Semifinále B Ženy do 19kg

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. BARTOŠOVÁ Lenka SPRINT Semifinále B Ženy do 19kg 34 00:02:51.4 18.
2. Stanovská Šárka SPRINT Semifinále B Ženy do 19kg 68 00:02:52.1 19.
3. Hýsková Baru SPRINT Semifinále B Ženy do 19kg 83 00:03:04.9 31.
4. Koláříková Alžběta SPRINT Semifinále B Ženy do 19kg 1 00:03:06.9 34.
5. Česáková Kristýna SPRINT Semifinále B Ženy do 19kg 97 00:03:08.4 37.

SPRINT - Semifinále A Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Poledník Michal SPRINT Semifinále A Muži 12 00:02:29.9 1.
2. Hockicko Tomáš SPRINT Semifinále A Muži 74 00:02:36.4 4.
3. Spilka Kryštof SPRINT Semifinále A Muži 44 00:02:37.6 5.
4. Svěchota Ondřej SPRINT Semifinále A Muži 15 00:02:38.6 7.
5. Hes Petr SPRINT Semifinále A Muži 55 00:02:40.6 9.
6. Bret Tomas SPRINT Semifinále A Muži 35 00:02:41.6 10.

SPRINT - Semifinále B Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dučák Marcel SPRINT Semifinále B Muži 4 00:02:32.2 2.
2. Lohr Petr SPRINT Semifinále B Muži 17 00:02:32.4 3.
3. Neckař Lukáš SPRINT Semifinále B Muži 16 00:02:38.4 6.
4. Zapala Jakub SPRINT Semifinále B Muži 45 00:02:42.4 11.
5. Šablatura Pavel SPRINT Semifinále B Muži 54 00:02:55.9 22.
6. TUREK Marcel SPRINT Semifinále B Muži 32 00:03:01.9 27.