Výsledky závodu

SuperSprint - čtvrtfinále

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 27.04.2019



SPRINT - 1. ženy nad 20kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zoubkova Barbora Jasmína SPRINT 1. ženy nad 20kg 43 00:02:41.4 6.
2. Ladrová Andrea Fífa SPRINT 1. ženy nad 20kg 9 00:03:03.4 27.
3. Kuběnová Lenka Kejly SPRINT 1. ženy nad 20kg 39 00:03:05.6 33.
4. Váňová Tereza Tabaquie SPRINT 1. ženy nad 20kg 76 00:03:25.1 53.
5. Lhotková Renata Ruby SPRINT 1. ženy nad 20kg 81 00:03:35.7 61.

SPRINT - 2. ženy nad 20kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bezoušková Gabriela Arapiraca Gitigaro SPRINT 2. ženy nad 20kg 5 00:02:48.2 13.
2. Šímová Jana Amelie Canis Regalis SPRINT 2. ženy nad 20kg 86 00:03:03.7 29.
3. Suchánková Pavlína Tille Von Dogpoint SPRINT 2. ženy nad 20kg 85 00:03:16.2 43.
4. Křemelová Lucie Anchorage Graf Czech SPRINT 2. ženy nad 20kg 59 00:03:19.9 47.
5. Škvrnová Adéla Brigitte SPRINT 2. ženy nad 20kg 99 00:04:07.2 70.
6. Trnková Kristýna Cedrik Bracken SPRINT 2. ženy nad 20kg 53 00:05:00.2 79.

SPRINT - 3. ženy nad 20kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pětíková Diana JD SPRINT 3. ženy nad 20kg 10 00:02:50.4 16.
2. Hložková Veronika Snipe SPRINT 3. ženy nad 20kg 36 00:02:50.5 17.
3. Sakhová Radana Pischki SPRINT 3. ženy nad 20kg 21 00:03:19.4 46.
4. Němečková Lenka Car SPRINT 3. ženy nad 20kg 63 00:03:25.4 54.
5. Krpálková Martina Jamie Liv Blackgorge SPRINT 3. ženy nad 20kg 37 00:03:57.4 66.
6. Zelenková Klára Anthony SPRINT 3. ženy nad 20kg 61 00:03:57.9 67.

SPRINT - 4. ženy nad 20kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ježková Matilda Kaisa SPRINT 4. ženy nad 20kg 50 00:02:38.9 4.
2. Hrníčková Pavla Fleur von Lordhoff SPRINT 4. ženy nad 20kg 82 00:03:03.4 28.
3. Ragánová Jitka Black Destiny Cai SPRINT 4. ženy nad 20kg 22 00:03:03.7 30.
4. Hockicková Gabriela Indigo SPRINT 4. ženy nad 20kg 75 00:03:20.2 48.
5. Cypriánová tereza Flying Elza od Křemence SPRINT 4. ženy nad 20kg 26 00:03:31.2 60.
6. Kucinská Natalie SPRINT 4. ženy nad 20kg 95 00:04:39.9 75.

SPRINT - 5. ženy nad 20kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lehká Zorka Malvik SPRINT 5. ženy nad 20kg 62 00:02:46.7 12.
2. Blažková Petra Gurp SPRINT 5. ženy nad 20kg 67 00:02:56.2 21.
3. Haisová Beáta Alex from Sahara Dreams SPRINT 5. ženy nad 20kg 64 00:03:11.4 40.
4. Turková Tereza Eima SPRINT 5. ženy nad 20kg 33 00:03:43.2 62.
5. Černá Adéla Ajry SPRINT 5. ženy nad 20kg 31 00:03:48.2 63.
6. Košíková Šárka SPRINT 5. ženy nad 20kg 96 00:04:41.9 76.

SPRINT - 1. ženy do 19kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štihlová Rozalie Marsch Mallow Alkyra SPRINT 1. ženy do 19kg 38 00:02:51.7 18.
2. Chalupníková Markéta Pepina SPRINT 1. ženy do 19kg 13 00:03:07.2 36.
3. Müllerová Karolina Asterisk Baboo Hardy origin SPRINT 1. ženy do 19kg 42 00:03:12.7 41.
4. Rothschedlová Jana Evelyn Lady Fast and Foolish SPRINT 1. ženy do 19kg 66 00:04:10.7 71.
5. Spurná Veronika Arnold SPRINT 1. ženy do 19kg 8 00:04:12.9 72.

SPRINT - 2. ženy do 19kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedláková Petra Nesquik Alkyra SPRINT 2. ženy do 19kg 73 00:02:57.2 22.
2. Volfová Kristýna SPRINT 2. ženy do 19kg 98 00:03:00.4 23.
3. Čermáková Adéla Kiwi SPRINT 2. ženy do 19kg 72 00:03:27.9 57.
4. Březinová Monika Maggie SPRINT 2. ženy do 19kg 3 00:03:29.2 59.
5. Hrušková Alice Gizmo Big Scotty´s dream SPRINT 2. ženy do 19kg 52 00:04:27.9 74.

SPRINT - 3. ženy do 19kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mikušová Barbora Forbee Czech Imp SPRINT 3. ženy do 19kg 40 00:03:02.2 26.
2. Česáková Kristýna SPRINT 3. ženy do 19kg 97 00:03:06.4 35.
3. Veselá Klára Kašpar SPRINT 3. ženy do 19kg 7 00:03:20.7 49.
4. Krauzová Marcela Beky SPRINT 3. ženy do 19kg 58 00:03:25.9 55.
5. Tomášková Nela Scoty SPRINT 3. ženy do 19kg 51 00:04:23.9 73.
6. Dudková Veronika Girra Xapatán SPRINT 3. ženy do 19kg 29 00:04:50.7 77.

SPRINT - 4. ženy do 19kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. BARTOŠOVÁ Lenka Coldie SPRINT 4. ženy do 19kg 34 00:02:56.0 20.
2. Koláříková Alžběta Ari SPRINT 4. ženy do 19kg 1 00:03:09.5 38.
3. Bolková Lucie Ben SPRINT 4. ženy do 19kg 30 00:03:22.0 50.
4. Jahelková Karolína Argonaut SPRINT 4. ženy do 19kg 6 00:03:55.0 65.
5. Tejčková Jana Cilka Sharp Hunter SPRINT 4. ženy do 19kg 57 00:03:58.5 68.

SPRINT - 5. ženy do 19kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stanovská Šárka Rajo SPRINT 5. ženy do 19kg 68 00:03:01.5 25.
2. Hýsková Baru fly SPRINT 5. ženy do 19kg 83 00:03:15.7 42.
3. Hozáková Martina Sindy SPRINT 5. ženy do 19kg 20 00:03:27.7 56.
4. Pražáková Jana Roxy SPRINT 5. ženy do 19kg 84 00:03:54.7 64.
5. Koliášová Michala Annie SPRINT 5. ženy do 19kg 69 00:04:54.7 78.

SPRINT - 1. muži

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Poledník Michal Břecule SPRINT 1. muži 12 00:02:31.0 1.
2. Hes Petr Leila SPRINT 1. muži 55 00:02:46.2 11.
3. TUREK Marcel Brixa SPRINT 1. muži 32 00:03:00.5 24.
4. Grim Martin Penny SPRINT 1. muži 14 00:03:17.0 44.
5. Kopčáni David Zoya SPRINT 1. muži 80 00:03:28.5 58.

SPRINT - 2. muži

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hockicko Tomáš Rúfus SPRINT 2. muži 74 00:02:41.5 8.
2. Bret Tomas Keany SPRINT 2. muži 35 00:02:42.5 9.
3. Tejkal Šimon Bria SPRINT 2. muži 60 00:02:45.0 10.
4. Procházka Jiří Fenrir SPRINT 2. muži 77 00:03:08.0 37.
5. Turnovsky Pavel Marcela SPRINT 2. muži 49 00:03:59.2 69.

SPRINT - 3. muži

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Spilka Kryštof Ripley SPRINT 3. muži 44 00:02:41.5 7.
2. Šablatura Pavel Kirk SPRINT 3. muži 54 00:02:49.5 14.
3. Stránský Václav Špagetka SPRINT 3. muži 78 00:03:05.2 32.
4. Kvasnica Jarek Kubík SPRINT 3. muži 25 00:03:24.0 51.

SPRINT - 4. muži

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dučák Marcel Alex / Fly SPRINT 4. muži 4 00:02:37.0 2.
2. Neckař Lukáš Epic Flier Fast and Foolish SPRINT 4. muži 16 00:02:37.7 3.
3. Svěchota Ondřej Victoria\'s Secret SPRINT 4. muži 15 00:02:40.2 5.
4. Vosátka Dominik Tik Tak Svěží vítr SPRINT 4. muži 46 00:03:05.0 31.
5. Náměstek Jan SPRINT 4. muži 100 00:03:19.0 45.

SPRINT - 5. muži

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lohr Petr AironStar SPRINT 5. muži 17 00:02:50.2 15.
2. Zapala Jakub Mia SPRINT 5. muži 45 00:02:52.0 19.
3. Kočí Tomáš Linn Xapatán SPRINT 5. muži 27 00:03:05.7 34.
4. klesal Jakub Braan SPRINT 5. muži 2 00:03:10.2 39.
5. Fejfar Roman Eik from Space SPRINT 5. muži 11 00:03:24.2 52.