Výsledky závodu

ROTAVSKÉ PAHORKY

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.09.2019



10km - Muži ELITE

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Coufal Jakub WBT Nejdek 10km Muži ELITE 7 00:36:28.9 1.
2. Procházka Pavel AK Sokolov 10km Muži ELITE 2 00:36:33.7 2.
3. Kožák Tomáš SC Start Karlovy Vary 10km Muži ELITE 6 00:37:07.8 3.
4. Sedněv Radek Triatlet Karlovy Vary 10km Muži ELITE 9 00:37:47.0 4.
5. Sokol Jan AK Sokolov / K10 sport, z.s. 10km Muži ELITE 8 00:38:23.6 5.
6. Kožák Milan SC Start Karlovy Vary 10km Muži ELITE 5 00:38:34.8 6.
7. Merle Jakub KOME KLUB Kraslice 10km Muži ELITE 3 00:38:43.7 7.
8. Bureš Radek New Roll Runners 10km Muži ELITE 4 00:41:04.8 11.

10km - Muži HOBBY

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kasal Jan AK Sokolov 10km Muži HOBBY 163 00:39:43.5 8.
2. Šemotl Robin 10km Muži HOBBY 184 00:40:13.1 9.
3. Brožek Vítek 10km Muži HOBBY 188 00:41:04.1 10.
4. Franěk Daniel Monastery Runners 10km Muži HOBBY 169 00:44:51.0 17.
5. Grosser Tomáš Karlovarský vegetarián 10km Muži HOBBY 144 00:45:07.3 18.
6. Kule Martin 10km Muži HOBBY 193 00:45:07.4 19.
7. Richter Robert Bukovany 10km Muži HOBBY 135 00:46:08.7 21.
8. Orgonik Kamil 10km Muži HOBBY 194 00:47:11.6 22.
9. Procházka Zdeněk ACES Team K. Vary 10km Muži HOBBY 161 00:48:01.8 23.
10. Kňava Martin Bike a Běh Ostrov 10km Muži HOBBY 154 00:48:24.4 24.
11. Halaj Milan 10km Muži HOBBY 151 00:48:42.2 25.
12. Vltavský Marcel ACES 10km Muži HOBBY 165 00:48:56.0 26.
13. Truhlář Miroslav 10km Muži HOBBY 149 00:49:42.2 28.
14. Šulák Ondřej 10km Muži HOBBY 148 00:50:17.2 29.
15. Tomaščín Petr 10km Muži HOBBY 185 00:50:54.8 30.
16. Mokrusch Rudolf Hajek 10km Muži HOBBY 164 00:51:43.9 32.
17. Holub Emil Akdas.cz 10km Muži HOBBY 129 00:51:48.1 33.
18. Bobenič Josef Cvočci Sokolov 10km Muži HOBBY 107 00:51:49.8 35.
19. Kučera Robert 10km Muži HOBBY 197 00:53:50.4 40.
20. Hájek Jaromír 10km Muži HOBBY 143 00:53:51.0 41.
21. Račko Miroslav Ski klub Bublava 10km Muži HOBBY 145 00:54:35.7 42.
22. Husák Marek 10km Muži HOBBY 141 00:54:49.9 45.
23. Pernica Ondřej 10km Muži HOBBY 173 00:55:28.0 47.
24. Valdman Miloslav 10km Muži HOBBY 122 00:55:29.8 48.
25. Patál Jiři 10km Muži HOBBY 192 00:55:45.7 49.
26. Nekoranec Miroslav 10km Muži HOBBY 118 00:56:22.5 50.
27. Chovanyecz Zoltán COPYstation Sokolov 10km Muži HOBBY 155 00:57:03.5 52.
28. Pospíchal Marek SK Bogatyrskiy Sankt Peterburg - Russia 10km Muži HOBBY 127 00:57:23.1 53.
29. Plaub Jan 10km Muži HOBBY 102 00:57:27.5 54.
30. Mikeš Václav 10km Muži HOBBY 191 00:57:35.3 55.
31. Nauš Robert Pražská 55 10km Muži HOBBY 180 00:57:55.9 56.
32. Havlicek Michal ACES Team Karlovy Vary 10km Muži HOBBY 124 00:58:28.2 58.
33. Krassa Hanfrey 10km Muži HOBBY 186 00:59:58.9 60.
34. Matějka Jan 10km Muži HOBBY 166 01:00:27.7 61.
35. Čekan Miroslav 10km Muži HOBBY 190 01:00:44.7 63.
36. Rezek Radek Bradypus Osek 10km Muži HOBBY 146 01:02:15.0 68.
37. Picka Petr 10km Muži HOBBY 183 01:02:23.5 69.
38. Kotas Julius 10km Muži HOBBY 119 01:02:51.9 70.
39. Fel Imrich 10km Muži HOBBY 187 01:05:25.8 73.
40. Varna Uma 10km Muži HOBBY 195 01:07:01.0 79.
41. Holan Michal 10km Muži HOBBY 116 01:07:03.6 80.
42. Varna Irwan 10km Muži HOBBY 196 01:07:20.7 82.
43. Bautz Ondřej 10km Muži HOBBY 134 01:10:36.8 95.
44. Tvarůžek Martin Rotavské pahorky 10km Muži HOBBY 126 01:21:58.9 106.
45. Horník Karel 10km Muži HOBBY 189 01:23:51.9 109.
46. Klaubr Václav Jen tak 10km Muži HOBBY 138 01:24:40.5 114.
  Picka Tomáš Počká team 10km Muži HOBBY 140 DNF  

10km - Ženy HOBBY

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Coufalová Štěpánka WBT Nejdek 10km Ženy HOBBY 176 00:44:01.8 13.
2. Lubinová Romana SC Start Karlovy Vary 10km Ženy HOBBY 178 00:44:11.2 14.
3. Hovorková Barbora USK Akademik Cheb z.s. 10km Ženy HOBBY 179 00:45:19.2 20.
4. Dubcová Jana KOME klub Kraslice 10km Ženy HOBBY 177 00:49:21.3 27.
5. Čočkova Jana Bike a Běh Ostrov 10km Ženy HOBBY 153 00:51:48.7 34.
6. Fousová Eva Aces team K.Vary 10km Ženy HOBBY 158 00:51:53.9 36.
7. Pillerová Radka Březová 10km Ženy HOBBY 181 00:52:47.7 37.
8. Kabilová Martina ACES Team Karlovy Vary 10km Ženy HOBBY 139 00:52:48.5 38.
9. Šípová Jana Stráž nad Ohří 10km Ženy HOBBY 168 00:54:48.3 43.
10. Husáková Petra 10km Ženy HOBBY 132 00:54:49.0 44.
11. Richterová Lenka Bukovany 10km Ženy HOBBY 136 00:58:08.9 57.
12. Šípová Irena ACES Team Karlovy Vary 10km Ženy HOBBY 175 00:58:59.7 59.
13. Bobeničová Ingrid Cvočci Sokolov 10km Ženy HOBBY 108 01:00:31.2 62.
14. Kuržejová Jaroslava 10km Ženy HOBBY 110 01:01:18.7 65.
15. Plášilová Jindřiška Kraslice 10km Ženy HOBBY 120 01:03:49.3 71.
16. Zborníková Emilie 10km Ženy HOBBY 123 01:04:06.2 72.
17. Steindlova Petra 10km Ženy HOBBY 133 01:05:27.5 74.
18. Endlerová Hana 10km Ženy HOBBY 159 01:06:46.0 78.
19. Puschová Naděžda 10km Ženy HOBBY 199 01:07:36.9 84.
20. Braunfuchsova Dagmar 10km Ženy HOBBY 115 01:07:37.1 85.
21. Krajčová Lucie 10km Ženy HOBBY 156 01:08:51.1 88.
22. Miler Štěrbová Kristina Vojkovice 10km Ženy HOBBY 109 01:09:20.9 90.
23. Naušová Danuše 10km Ženy HOBBY 106 01:09:32.0 91.
24. Dvořáková Lenka 10km Ženy HOBBY 101 01:09:32.9 92.
25. Želinová Andrea 10km Ženy HOBBY 142 01:09:47.1 94.
26. Švajcrová Veronika 10km Ženy HOBBY 152 01:11:14.0 97.
27. Heiserová Hana Adventní běhání 10km Ženy HOBBY 167 01:13:27.6 98.
28. Ličková Petra 10km Ženy HOBBY 160 01:13:28.0 99.
29. Polcarová Marcela Štěstí a Radost 10km Ženy HOBBY 112 01:23:50.8 108.
30. Klaubrová Danuše Jen tak 10km Ženy HOBBY 137 01:24:40.3 113.
  Nálevková Barbora 10km Ženy HOBBY 198 DNF  

10km - Štafeta 2x5km

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Michal Oplt + Martina Chytrá New Roll Runners 10km Štafeta 2x5km 221 00:41:59.7 12.
2. Michal Salaba + Pavlína Šponiarová CrossGym Sokolov 10km Štafeta 2x5km 222 00:44:17.9 15.
3. Véna Bechiňský + Toník Vrba 10km Štafeta 2x5km 216 00:44:24.1 16.
4. Alica Hukelová + Andrej Mészáros AA Gravity 10km Štafeta 2x5km 223 00:51:17.6 31.
5. Robert Nauš + Míša Stalmacherová Pražská 55 10km Štafeta 2x5km 201 00:53:15.9 39.
6. Petr Tvarůžek + Matěj Tvarůžek Loko Cheb 10km Štafeta 2x5km 203 00:55:13.8 46.
7. Tomáš Zelený + Petr Zelenka 10km Štafeta 2x5km 220 00:56:34.4 51.
8. Romana Hrušková + Jitka Moulisová Lemry líný Sokolov 10km Štafeta 2x5km 217 01:01:16.4 64.
9. Martina Suchanová + Lukáš Kalous 10km Štafeta 2x5km 204 01:01:35.1 66.
10. Matěj Majer + Markéta Valašíkova Whrk 10km Štafeta 2x5km 215 01:01:52.4 67.
11. Milan Šimek + Věra Krajníková Lemry líný Sokolov 10km Štafeta 2x5km 218 01:05:30.2 75.
12. Tomáš Žejdl + Karolína Žejdlová Rodina 10km Štafeta 2x5km 211 01:05:37.5 76.
13. Katka Musiejovszká + Petr Musiejovszký 10km Štafeta 2x5km 212 01:05:39.3 77.
14. Václav Bártl + Klára Steiningerová WHRK 10km Štafeta 2x5km 207 01:07:08.9 81.
15. Nikola Ševčíková Karbulová + Svatobor Ševčík 10km Štafeta 2x5km 206 01:07:30.3 83.
16. Nikola Janáčková + Marie Machková 10km Štafeta 2x5km 225 01:08:42.9 86.
17. Alena Boháčová + Lenka Popelková 10km Štafeta 2x5km 219 01:08:46.3 87.
18. Klára Šusrová + Zuzana Dvořaková 10km Štafeta 2x5km 224 01:08:54.1 89.
19. Marie Vostřáková + Jana Galánová 10km Štafeta 2x5km 214 01:09:42.1 93.
20. Ivana Dännlerová + Potočná Kristýna 10km Štafeta 2x5km 209 01:10:58.5 96.
21. Miroslav Svoboda + Petr Pokorný 10km Štafeta 2x5km 205 01:25:55.2 117.
  Natálie Skřipská + Milan Mařík WHRK 10km Štafeta 2x5km 208 DNF  
  Josef Pokorný + 10km Štafeta 2x5km 226 DNF  

10km - NORDIC WALKING

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Landa Rudolf 10km NORDIC WALKING 371 01:17:44.2 100.
2. Pleskotová Gabriela Cheb 10km NORDIC WALKING 304 01:18:34.9 101.
3. Mjartanová Sibyla 10km NORDIC WALKING 307 01:19:09.8 102.
4. Bokůvková Alena 10km NORDIC WALKING 398 01:19:32.4 103.
5. Ernstbergerová Iveta 10km NORDIC WALKING 377 01:20:27.9 104.
6. Kuklova Lenka 10km NORDIC WALKING 356 01:21:50.2 105.
7. Duludisova Jarmila 10km NORDIC WALKING 380 01:22:12.0 107.
8. Rozhonová Olga 10km NORDIC WALKING 318 01:23:53.5 110.
9. Červenka Pavel 10km NORDIC WALKING 403 01:24:14.9 111.
10. Plášil Jiří Kraslice 10km NORDIC WALKING 360 01:24:38.7 112.
11. Hilko Josef 10km NORDIC WALKING 303 01:24:47.3 115.
12. Troják Pavel 10km NORDIC WALKING 402 01:25:42.9 116.
13. Lisnerová Regina 10km NORDIC WALKING 319 01:26:12.8 118.
14. Dlouhá Zdenka 10km NORDIC WALKING 400 01:26:56.9 119.
15. Koblen Jiří 10km NORDIC WALKING 391 01:28:39.2 120.
16. Ernstberger Ludvík 10km NORDIC WALKING 404 01:29:10.6 121.
17. Kuchařová Daniela 10km NORDIC WALKING 414 01:29:11.0 122.
18. Macek Josef 10km NORDIC WALKING 372 01:30:05.8 123.
19. Dulodis Christos 10km NORDIC WALKING 397 01:31:22.8 124.
20. Klier František 10km NORDIC WALKING 411 01:31:42.0 125.
21. Kuchař Otakar 10km NORDIC WALKING 413 01:31:42.3 126.
22. Landová Simona 10km NORDIC WALKING 373 01:32:34.4 127.
23. Hodkova Dana 10km NORDIC WALKING 386 01:32:55.2 128.
24. Kukalová Eva 10km NORDIC WALKING 369 01:33:48.9 129.
25. Soumar Matěj 10km NORDIC WALKING 351 01:34:48.5 130.
26. Soumarová Petra 10km NORDIC WALKING 349 01:34:54.7 131.
27. Soumar Josef 10km NORDIC WALKING 350 01:34:59.4 132.
28. Holubová Helena 10km NORDIC WALKING 396 01:35:29.3 133.
29. Jandorová Marcela 10km NORDIC WALKING 325 01:35:31.4 134.
30. Klepáčková Martina 10km NORDIC WALKING 323 01:35:32.4 135.
31. Švecová Eva 10km NORDIC WALKING 348 01:35:34.3 136.
32. Sagi Jan 10km NORDIC WALKING 399 01:35:37.6 137.
33. Homolová Diana 10km NORDIC WALKING 405 01:35:46.9 138.
34. Rossleroá Markéta 10km NORDIC WALKING 406 01:35:46.9 139.
35. Valdmanová Kateřina 10km NORDIC WALKING 368 01:35:51.6 140.
36. Sagi Katarina 10km NORDIC WALKING 357 01:35:58.2 141.
37. Janska Tereza 10km NORDIC WALKING 378 01:36:09.0 142.
38. Slanařová Jana 10km NORDIC WALKING 379 01:36:09.9 143.
39. Leitnerová Lenka 10km NORDIC WALKING 388 01:36:23.3 144.
40. Říha Ivan 10km NORDIC WALKING 392 01:36:35.8 145.
41. Rezková Romana Bradypus Osek 10km NORDIC WALKING 367 01:37:19.0 146.
42. Markvartová Monika 10km NORDIC WALKING 312 01:37:53.4 147.
43. Novotný Martin 10km NORDIC WALKING 314 01:37:58.5 148.
44. Wneková Lucie 10km NORDIC WALKING 359 01:38:14.8 149.
45. Oulovská Klepáčková Lenka 10km NORDIC WALKING 358 01:38:15.4 150.
46. Furišová Lucie 10km NORDIC WALKING 387 01:38:15.6 151.
47. Polanský Petr 10km NORDIC WALKING 410 01:39:39.0 152.
48. Kotas Julius 10km NORDIC WALKING 376 01:39:46.0 153.
49. Holan Ondřej 10km NORDIC WALKING 344 01:40:06.2 154.
50. Lichner Jaroslav 10km NORDIC WALKING 361 01:40:58.4 155.
51. Lichnerová Anna 10km NORDIC WALKING 362 01:41:00.9 156.
52. Hilková Eva 10km NORDIC WALKING 306 01:43:11.4 157.
53. Ševčiková Kateřina 10km NORDIC WALKING 401 01:43:17.6 158.
54. Kuklínková Simona 10km NORDIC WALKING 355 01:43:17.8 159.
55. Zykmundova Nikola WHRK 10km NORDIC WALKING 339 01:44:46.5 160.
56. Svobodová Monika 10km NORDIC WALKING 320 01:45:08.4 161.
57. Patočka Miloslav 10km NORDIC WALKING 321 01:45:09.5 162.
58. Studená Lenka 10km NORDIC WALKING 389 01:45:13.1 163.
59. Studená Ilona 10km NORDIC WALKING 390 01:45:13.3 164.
60. Červenka Petr 10km NORDIC WALKING 417 01:45:26.0 165.
61. Macková Kristýna 10km NORDIC WALKING 374 01:47:36.0 166.
62. Kateřina Landová Lucie 10km NORDIC WALKING 375 01:47:37.1 167.
63. Kučerová Michaela 10km NORDIC WALKING 408 01:47:39.1 168.
64. Huspeková Jana 10km NORDIC WALKING 409 01:47:44.0 169.
65. Klierová Anna 10km NORDIC WALKING 412 01:47:54.4 170.
66. Tovarová Helene 10km NORDIC WALKING 416 01:47:58.0 171.
67. Klierová Nikol 10km NORDIC WALKING 343 01:47:59.4 172.
68. Tovara Zdeněk 10km NORDIC WALKING 415 01:47:59.8 173.
69. Macek Jakub 10km NORDIC WALKING 370 01:49:12.8 174.
70. Graf Jiří WHRK 10km NORDIC WALKING 329 01:49:34.1 175.
71. Schovanek Jaroslav WHRK 10km NORDIC WALKING 330 01:49:34.6 176.
72. Mareš Daniel 10km NORDIC WALKING 328 01:50:35.5 177.
73. Marešová Anežka 10km NORDIC WALKING 327 01:50:35.6 178.
74. Hřebíčková Radka 10km NORDIC WALKING 326 01:50:36.5 179.
75. Červenková Milena 10km NORDIC WALKING 313 01:52:49.4 180.
76. Mikulandová Jana 10km NORDIC WALKING 315 01:52:49.7 181.
77. Tatarová Soňa 10km NORDIC WALKING 317 01:53:12.2 182.
78. Červenková Jaroslava 10km NORDIC WALKING 324 01:53:12.2 183.
79. Kovařik Petr 10km NORDIC WALKING 385 01:55:54.0 184.
80. Svobodová Vladimíra 10km NORDIC WALKING 322 01:55:55.7 185.
81. Holan Jiří 10km NORDIC WALKING 342 01:58:31.1 186.
82. Tiurinová Blanka 10km NORDIC WALKING 353 02:00:12.3 187.
83. Slíva Jan 10km NORDIC WALKING 352 02:00:13.7 188.
84. Jan Tiurin Jakub 10km NORDIC WALKING 354 02:00:14.6 189.
85. Bártlová Pavlína WHRK 10km NORDIC WALKING 340 02:02:02.9 190.
86. Nohejhová Tereza WHRK 10km NORDIC WALKING 338 02:02:03.1 191.
87. Juriček Jaroslav WHRK 10km NORDIC WALKING 335 02:02:03.8 192.
88. Pospíšilová Irena WHRK 10km NORDIC WALKING 336 02:02:05.7 193.
89. Krůzová Světlana 10km NORDIC WALKING 365 02:02:25.1 194.
90. Holanová Jitka 10km NORDIC WALKING 341 02:03:04.8 195.
91. Dumková Jindřiška 10km NORDIC WALKING 346 02:03:06.4 196.
92. Říhová Libuše 10km NORDIC WALKING 347 02:03:20.1 197.
93. Fridrichová Ivana 10km NORDIC WALKING 395 02:03:30.6 198.
94. Gregorová Petra 10km NORDIC WALKING 407 02:03:47.1 199.
95. Vyšehradská Alena 10km NORDIC WALKING 393 02:04:07.1 200.
96. Marcínková Jitka 10km NORDIC WALKING 394 02:04:08.5 201.
97. Pešková Helena 10km NORDIC WALKING 316 02:12:32.3 202.
98. Pešková Hana 10km NORDIC WALKING 305 02:12:33.2 203.
99. Tvarůžková Alena 10km NORDIC WALKING 301 02:21:44.2 204.
100. Vlčková Marta 10km NORDIC WALKING 302 02:21:48.8 205.
  Lídlova Natálie WHRK 10km NORDIC WALKING 333 DNS  
  Vaníčková Martina WHRK 10km NORDIC WALKING 334 DNS  
  Jiranova Jaroslava WHRK 10km NORDIC WALKING 331 DNS  
  Zajíček Bohumír 10km NORDIC WALKING 337 DNS  
  Lídlova Gabriela WHRK 10km NORDIC WALKING 332 DNS