Výsledky závodu

COMPRESSPORT JEŠTĚD SkyRace® - neděle

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 14.04.2019



JEŠTĚD SkyRace® - Muži junior 16-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Špaček David JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 252 02:43:19.9 20. PDF
2. Veselý Jan LO Žďár nad Sázavou JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 272 03:12:17.7 67. PDF
3. Volný Ondřej JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 283 03:13:07.9 69. PDF
4. Krupka Adam Indičtí běžci JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 139 03:19:58.4 83. PDF
5. Bořil Šimon Žďár n.S. JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 362 03:48:38.4 165. PDF
  Knutelski Błażej Gorący Potok JEŠTĚD SkyRace® Muži junior 16-19 let 17 DNS    

JEŠTĚD SkyRace® - Muži U23 20-23 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. MATTIA BERTONCINI FISKY-Federazione Italiana Skyrunning JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 14 02:17:55.6 1. PDF
2. Fraňo Peter Salomon/Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 23 02:20:30.8 4. PDF
3. Semerád Antonín Jelita.run JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 220 02:29:22.1 11. PDF
4. Novák David Salomon/Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 11 02:30:41.1 12. PDF
5. Bořil Jan CZSA/behej.com JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 47 02:45:04.1 22. PDF
6. Růžek Vojtěch Gladiators JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 211 02:53:57.9 37. PDF
7. Hriadel Jaroslav Lužičtí Vrchaři JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 356 03:04:40.4 52. PDF
8. Hartman Jan SBS Rtyně JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 91 03:10:01.7 59. PDF
9. Lukáš JKOB Frýdlant JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 150 03:17:07.7 80. PDF
10. Veleba Martin Runsport Team JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 270 03:33:03.4 118. PDF
11. Bialas Filip JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 44 04:08:06.5 207. PDF
12. Bulan Jan SK Zahořany JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 52 04:21:05.2 214. PDF
13. Perrin Angelo Fox run JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 185 04:30:55.2 234. PDF
  Devátý Zdeněk Knedlík s čokoládou JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 60 DNS    
  Fárník Tomáš Czech Skyrunning Team JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 12 DNS    
  Gałdyn Kamil Gorący Potok Team JEŠTĚD SkyRace® Muži U23 20-23 let 16 DNS    

JEŠTĚD SkyRace® - Muži 24-35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Fejfar Ondřej Inov-8 team / TJ Spartak Vrchlabí JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 1 02:18:43.6 2. PDF
2. Čípa Jiří Salomon-Suunto/BehejBrno.com JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 2 02:20:25.6 3. PDF
3. Causidis Mara BUFF/SALOMON TEAM/ JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 4 02:21:42.8 5. PDF
4. Maceček Tomáš BUFF/Salomon Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 3 02:22:54.1 6. PDF
5. Otevrel Vit Columbia Montrail JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 174 02:24:24.6 8. PDF
6. EDDJ NANI FISKY-Federazione Italiana Skyrunning JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 13 02:27:08.6 9. PDF
7. Schulhof Jan KSM Hrádek JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 222 02:28:44.1 10. PDF
8. RICCARDO MONTANI FISKY-Federaione Italiana Skyrunning JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 15 02:36:34.1 13. PDF
9. Dostál Jan Vella Náchod JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 65 02:38:05.1 14. PDF
10. Buryška Tomáš RunSport Salomon Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 8 02:38:21.6 15. PDF
11. Žídek Jan pivovar Koníček JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 328 02:39:36.6 16. PDF
12. Ivanov Nikola Bicykly.cz JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 114 02:39:53.1 17. PDF
13. Grün Vojtěch Elite Sport Boskovice/Salomon-Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 84 02:40:09.4 18. PDF
14. Křivohlávek Tomáš Salomon/Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 7 02:43:14.9 19. PDF
15. Rubić Daniel BRNO JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 10 02:44:21.4 21. PDF
16. Třešňák Radim Fitness Life Liberec JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 259 02:45:15.6 23. PDF
17. Lysák Vlastimil fKlidu sport team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 307 02:46:41.4 26. PDF
18. Pavlů Ondřej Columbia Montrail JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 183 02:48:36.4 28. PDF
19. Ondruch Adam LightBIKE Running Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 343 02:51:26.1 30. PDF
20. Kolář Lukáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 332 02:53:13.4 34. PDF
21. Töpfer Martin IST Austria JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 316 02:53:35.1 35. PDF
22. Loula Jan Endorfin factory JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 347 02:53:54.9 36. PDF
23. Mazura Ondřej JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 160 02:56:37.9 41. PDF
24. Růžek Pavel Gladiators JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 212 02:57:29.1 42. PDF
25. Malinský Václav Nalehko.com JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 154 02:57:49.4 43. PDF
26. Tauchman Jan Tenneco JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 258 03:02:27.1 48. PDF
27. Hanzl Jiří JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 89 03:02:59.6 49. PDF
28. Kurz Matouš SK Praga JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 141 03:03:52.9 51. PDF
29. Pidanič Michal Run4Fun JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 191 03:06:53.1 54. PDF
30. Přikryl Roman fKlidu sport team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 311 03:07:05.2 55. PDF
31. Hlavatík Honza Pivovar Koníček JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 96 03:09:10.2 58. PDF
32. Bartoš Michal HK ÁDR ROCK JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 41 03:10:21.4 61. PDF
33. Pátek Ondřej JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 181 03:12:05.2 66. PDF
34. Hrabálek Jaroslav MILF team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 101 03:13:22.7 71. PDF
35. Počekajso Václav Triatlon Trutnov JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 365 03:15:53.7 74. PDF
36. Flanderka Milan JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 78 03:16:32.0 76. PDF
37. Rudolf Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 210 03:16:43.4 77. PDF
38. Sladomel Petr Jahůdky JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 312 03:16:49.7 79. PDF
39. Kasal Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 125 03:20:46.7 85. PDF
40. Růžička Lukáš Runsport Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 213 03:20:55.4 86. PDF
41. Hryzák Ondřej Trailpoint JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 106 03:20:59.2 87. PDF
42. Ivanov Ivan JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 113 03:22:58.7 92. PDF
43. Stezka Martin Táta dvojčat JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 350 03:23:37.4 95. PDF
44. Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 145 03:24:53.9 98. PDF
45. Klinec Peter Maratón klub Rajec JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 129 03:25:22.4 100. PDF
46. Havlíček David Osmaci.cz/Travel Free JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 93 03:25:24.9 101. PDF
47. Pechač Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 359 03:25:38.2 102. PDF
48. Andronikidis Janis Opava JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 36 03:25:39.4 103. PDF
49. Stolfa Kryspin JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 238 03:31:15.9 114. PDF
50. Houdek Karel Vlasim JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 334 03:31:25.4 115. PDF
51. Verlík Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 271 03:33:05.9 120. PDF
52. Krecbach Jakub HK ADRŠPACH - ADR ROCK JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 137 03:34:10.7 121. PDF
53. Fejtek Jakub Běžci Slaný JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 75 03:34:25.7 122. PDF
54. Žák Jakub Horalka a Tatranka JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 293 03:36:48.2 128. PDF
55. Hron Petr New Roll Runners JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 103 03:37:10.7 129. PDF
56. El Hassan Júnis JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 71 03:37:12.4 130. PDF
57. Šorm Ivo Decathlon United JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 338 03:37:13.2 131. PDF
58. Bárta Miroslav SK MAXTRI LIBEREC JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 40 03:37:27.9 132. PDF
59. Aron Michal JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 37 03:40:36.4 137. PDF
60. Kostrunek Filip JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 134 03:40:57.2 139. PDF
61. Vlad Ioan Moldovan JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 277 03:41:27.7 141. PDF
62. Kubrt Matěj JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 348 03:43:13.7 146. PDF
63. Beránek Lukáš Loko Beroun JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 43 03:46:00.2 156. PDF
64. Vorel David North Czech Runners JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 284 03:47:38.2 161. PDF
65. Lundák Petr VAŠE LIGA JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 152 03:49:22.4 167. PDF
66. Lipenský Petr A to je jaký život? JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 147 03:49:28.9 168. PDF
67. Čechmánek David Palkovice JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 54 03:50:21.9 169. PDF
68. Grešl Michal JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 83 03:50:33.4 170. PDF
69. Vavřík Petr Ascend Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 267 03:50:58.2 171. PDF
70. Almasy Michael JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 34 03:51:00.2 172. PDF
71. Sušický Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 242 03:52:15.9 174. PDF
72. Slapinčka Jakub Doberský Hobit JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 225 03:55:14.0 177. PDF
73. Valihrach Lukáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 261 03:55:59.7 178. PDF
74. Kvarda Roman Racing Olešná JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 142 03:56:19.2 180. PDF
75. Žák Michal Ž3 Sport JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 295 03:56:52.7 181. PDF
76. Prokš Jiří Opava JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 201 04:00:04.7 186. PDF
77. Procházka František WILD & COCO JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 200 04:01:49.2 194. PDF
78. Skelton Jamie Adidas Runners Prague JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 224 04:02:36.2 195. PDF
79. Večerek Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 268 04:03:19.2 196. PDF
80. Houser Tomas AC Čáslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 100 04:03:27.3 197. PDF
81. Szetei Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 246 04:05:50.2 200. PDF
82. Halamíček Marek Paseky JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 87 04:06:28.0 202. PDF
83. Verster Rigardt JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 341 04:07:04.7 204. PDF
84. Pecold Pavel Ž3 Sport JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 184 04:18:34.2 212. PDF
85. mitrofanov sergej JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 308 04:24:24.5 221. PDF
86. Jánošik Jiří Rozběháme Česko JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 367 04:26:37.2 225. PDF
87. Laža Filip JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 144 04:28:18.2 226. PDF
88. Pšenička Viktor TrailPoint JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 203 04:29:25.0 227. PDF
89. Novák Marcel JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 169 04:30:08.2 229. PDF
90. Platonenko Aleksandrs RunLepraRun JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 194 04:30:36.3 231. PDF
91. Doležel Lukáš Přáslavice JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 64 04:30:46.5 232. PDF
92. Špaček Jiří Praha 6 JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 253 04:30:49.7 233. PDF
93. Sako Luboš JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 340 04:34:56.7 240. PDF
94. Valenta Michal JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 329 04:37:44.2 246. PDF
95. Jireček Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 370 04:37:51.8 248. PDF
96. Hruška Pavel Fešáci Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 321 04:39:38.5 251. PDF
97. Malý Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 155 04:39:45.0 252. PDF
98. Dítě Viktor NeLi kart JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 61 04:40:52.5 254. PDF
99. Mulič Zlatan dos amigos JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 163 04:43:06.3 257. PDF
100. Rypien Pavel JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 215 04:56:26.5 269. PDF
101. Červinka Karel Společenstvo JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 57 04:57:17.8 271. PDF
102. Plocek David ChaBrusiči JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 195 04:59:55.5 273. PDF
103. Harward Daniel JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 369 05:21:57.8 283. PDF
  Hraško Miroslav Zolná JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 22 DNS    
  Vokál Petr KARAT eXtreme Heads JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 281 DNS    
  Nosek Jaroslav BK Semily JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 168 DNS    
  Petr Tomáš Ultimate Buffi Fitness JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 310 DNS    
  Sojka Pavel PSG JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 228 DNS    
  Fiksel Jan JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 76 DNS    
  Harnoš Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 302 DNS    
  Eliáš Honza Run Magazine Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 72 DNS    
  Soukup Roman Snad nechcípnu JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 229 DNS    
  Kokošek Oldřich LightBike Running Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 9 DNS    
  Pavlíček David JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 333 DNS    
  Jánský Václav SVVAT JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 117 DNS    
  Fárlík Michal Triatlon Prostějov JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 73 DNS    
  Vavruška Ondřej Společenstvo JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 266 DNS    
  Kotala Tomáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 135 DNS    
  Pradziad Andrzej KS Murzasichle JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 19 DNS    
  Řezníček Tomáš Snad nechcípnu JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 216 DNS    
  Zemaník Jan Salomon/Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži 24-35 let 5 DNS    

JEŠTĚD SkyRace® - Muži 36-45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Petr Jiří SALOMON/SUUNTO JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 6 02:24:09.1 7. PDF
2. Lachnit Jan TJ liga 100 Olomouc JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 327 02:45:54.9 24. PDF
3. Hak Tomáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 86 02:47:07.6 27. PDF
4. Wenzel Adrian Team Nachti 3-Raum JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 363 02:51:43.4 31. PDF
5. Balcar Marek LHUT TEAM JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 351 02:51:43.5 32. PDF
6. Pavlicek Radim iMiN JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 182 02:54:48.6 38. PDF
7. Dvořák Zdeněk TJ Sokol Adamov JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 68 02:55:07.6 39. PDF
8. Štryncl Pavel Salomon/Suunto JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 257 02:58:31.9 44. PDF
9. Žaudlík Filip Perun teem JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 364 03:00:35.1 45. PDF
10. Kestler Ivan North Czech Runners JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 128 03:03:33.6 50. PDF
11. Svárovský David Horoklub Mladá Boleslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 243 03:07:40.6 56. PDF
12. Kvasnička Daniel HKNMPSM JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 18 03:10:15.4 60. PDF
13. Stahl Jaroslav SV Stříbro JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 231 03:10:35.4 62. PDF
14. Kadlas Tomáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 354 03:11:36.2 64. PDF
15. Unger Miroslav Most JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 260 03:11:58.7 65. PDF
16. Vašina Jiří SAK Karviná JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 265 03:13:02.2 68. PDF
17. Reinbergr Tomáš Otužilci z Modřan JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 208 03:19:23.7 82. PDF
18. Suda Josef SK Přimda JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 240 03:21:16.9 88. PDF
19. Bicelli Raphael JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 45 03:22:44.4 89. PDF
20. Kalenský Pavel SUL Ústí nad Labem JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 122 03:22:53.9 90. PDF
21. Musil Radek SDH Liberec - Sever JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 335 03:22:55.7 91. PDF
22. Nesvadba Jiří DHL ITS Running Club JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 166 03:23:02.7 93. PDF
23. Kubínek Pavel Team Kámen Dekor/Blansko JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 306 03:24:59.9 99. PDF
24. Rada Martin Ještěd SkyRace JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 205 03:25:45.2 104. PDF
25. Mieth Tobias SpatzenTourist.de JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 358 03:27:53.9 106. PDF
26. Pařík Richard X-TRAIL ORLOVÁ JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 178 03:27:56.9 107. PDF
27. Kochel Paweł Kowary biegają JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 132 03:28:12.2 108. PDF
28. Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 172 03:29:18.4 110. PDF
29. Novák Michal SK Babice JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 170 03:29:26.2 111. PDF
30. Severýn Otto Slavia Liberec Orienteering JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 221 03:31:40.7 116. PDF
31. Gebhart Michal North Czech Runners JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 82 03:31:55.9 117. PDF
32. Yakimovich Kirill Belarus Skyrace Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 287 03:33:05.2 119. PDF
33. Pospíšil Pavel Benešovský běžecký klub JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 199 03:34:26.4 123. PDF
34. Hrdinka Jirka Run4fun JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 102 03:36:07.4 125. PDF
35. Kocum Jan ŠUMAVÁÁÁCÍÍÍ JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 130 03:36:24.7 126. PDF
36. Ženíšek Radek Atletika Doksy JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 296 03:41:04.2 140. PDF
37. Vojtíšek Radovan Moon Kil Sun Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 280 03:41:40.4 142. PDF
38. Baxa Jaromír JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 42 03:43:07.2 144. PDF
39. Váňa Karel AC Čáslav z.s. JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 263 03:43:13.7 147. PDF
40. Torák Tomáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 373 03:43:28.9 148. PDF
41. Perrin Thomas Fox run JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 186 03:43:51.4 149. PDF
42. Kopřiva Martin Trailpoint/CompressportCZ JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 305 03:44:17.5 151. PDF
43. Kopačka Martin SKP Sušice JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 133 03:44:35.4 152. PDF
44. Václavík Rostislav Madeja Sport Ostrava JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 317 03:45:47.2 155. PDF
45. Stalmach Tomáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 233 03:46:15.4 157. PDF
46. Barcal Richard dos amigos JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 298 03:46:42.7 158. PDF
47. Matouš Daniel Synergy club JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 159 03:46:53.2 159. PDF
48. Kodydek Tomáš STG Rychnov nad Kněžnou JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 131 03:47:49.7 162. PDF
49. Čurda Dušan Chrti v nouzi JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 59 03:48:27.2 164. PDF
50. Haruda Lukáš Kojčice JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 92 03:53:35.9 175. PDF
51. Lindner Tomáš Tým silniční bezpečnosti JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 146 03:56:17.5 179. PDF
52. Sobotka Kamil JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 227 03:57:54.2 182. PDF
53. Holubec Tomáš Run Magazine Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 98 04:00:18.7 187. PDF
54. Adamec Vaclav SDH Prizrenice JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 32 04:00:34.0 189. PDF
55. Veselý Michal SK Letná JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 273 04:00:56.2 190. PDF
56. Ziagkalos Dimis Olympus Marathon RT / Sportpark Rabenberg JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 291 04:01:12.7 192. PDF
57. Bradáč Václav VK Roudnice n/L JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 49 04:04:25.7 198. PDF
58. Bahník Ondřej IMIN JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 38 04:05:19.7 199. PDF
59. Činátl Pavel Hawk JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 58 04:07:05.7 205. PDF
60. Kuhn Pavel KUBE team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 357 04:11:58.0 209. PDF
61. Vodrážka Tomáš Samurai Fight Club Chodov JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 279 04:12:00.7 210. PDF
62. Schulze Frank STRAVA JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 344 04:21:33.7 216. PDF
63. Reiche Steffen Koma Gera OCR JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 207 04:21:33.8 217. PDF
64. Andreas Lang Läuferbund Schwarzenberg JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 35 04:23:01.5 218. PDF
65. Petr David AC Tepo Kladno JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 189 04:24:16.0 219. PDF
66. Kafka Josef Team RaidLight JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 121 04:24:24.5 220. PDF
67. Kasa Martin Pilulka.cz Athletic Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 124 04:26:00.0 224. PDF
68. Polak Jan Liberec JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 197 04:29:25.5 228. PDF
69. Steiner Michal RUN magazine team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 236 04:31:25.8 235. PDF
70. Zapletal Petr Na procházce JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 289 04:33:21.0 236. PDF
71. Karsteu Fritsche JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 368 04:33:32.0 237. PDF
72. Řídel Jakub JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 217 04:35:56.5 243. PDF
73. novak pavel PROVOCATEURS JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 330 04:36:27.0 245. PDF
74. Duraj Miroslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 67 04:38:37.5 249. PDF
75. Křivánek Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 140 04:40:55.5 256. PDF
76. Stromko Břetislav SYN v pohybu JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 239 04:44:55.8 260. PDF
77. Nevrkla Jaroslav Nehvizdy JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 167 04:55:17.8 265. PDF
78. Vacula Lukáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 324 05:03:15.8 275. PDF
79. Švrček Radek Montgomerius team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 314 05:05:03.0 276. PDF
80. Nelešovský Pavel JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 164 05:13:02.0 280. PDF
81. Svoboda Milos JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 313 05:25:02.3 284. PDF
82. Hrubý Jindřich Klokočí Dream Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 105 05:32:42.3 288. PDF
  Cincibus Ondřej AC Čáslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 53 DNF    
  Foltín Andrej Kamzík 1000+ / AK Veterán Bratislava JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 20 DNS    
  Hriadel Štefan Jágr Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 345 DNS    
  Zerner Pavel >90kg JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 290 DNS    
  Vintr Radek Unipetrol JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 276 DNS    
  Štembera Jan Tatran Jablonec n/N JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 254 DNS    
  Chouň Zdenek JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 110 DNS    
  Leixner Tomas Hard Rock Runners JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 322 DNS    
  Štěpánek Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 255 DNS    
  Jeništa Petr UCB Running club JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 119 DNS    
  Zabrodsky Dusan JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 288 DNS    
  Martinů Pavel Běžci Ráje JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 157 DNS    
  Bulicek Standa JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 300 DNS    
  Šilar Zdeněk Run Sport Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 249 DNS    
  Pešek Petr Fun Bike Ústí nad Labem JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 187 DNS    
  Žák Martin JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 294 DNS    
  Pařízek Jan Adidas Runners PRague JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 179 DNS    
  Šilov Michal AMER SPORTS CZ JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 250 DNS    
  HULKA Lukas Jested Skyrace JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 107 DNS    
  Stalmach Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 232 DNS    
  Eibel Zdeněk DNR JIhlava JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 70 DNS    
  Weis Michal JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 286 DNS    
  Valenta Petr Budyně JEŠTĚD SkyRace® Muži 36-45 let 325 DNS    

JEŠTĚD SkyRace® - Muži 46-55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Christoph Mehnert, Bautzener LV Rot-Weiß 90 JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 111 03:13:16.2 70. PDF
2. Fárník Michal Bechyně JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 74 03:15:20.9 73. PDF
3. Jančík Petr LK Jasan Aš JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 116 03:16:12.9 75. PDF
4. Novotný Milan OK99 Hradec Králové JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 171 03:24:17.4 97. PDF
5. Herrmann Matthias Bautzner LV Rot-Weiß 90 JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 95 03:26:32.2 105. PDF
6. Sychrovský Pavel Poděbrady JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 244 03:35:41.4 124. PDF
7. Spicak Petr JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 230 03:38:07.7 135. PDF
8. Brabec Frantisek AC Čáslav JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 48 03:38:29.2 136. PDF
9. Querfeld Mirko PSV Zittau JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 342 03:40:48.9 138. PDF
10. Mareš Jindřich JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 156 03:45:09.7 153. PDF
11. Mezník Vladimír OB_LBE JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 161 03:49:12.7 166. PDF
12. harcinik jiri STS Chvojkovice Brod JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 90 03:51:52.0 173. PDF
13. Jarůšek Ladislav Dynafit JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 118 03:57:55.2 183. PDF
14. Hegr Tomáš Night Run Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 94 04:01:09.2 191. PDF
15. Chvátal Vladimír Úvaly JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 112 04:01:34.0 193. PDF
16. Prošek Luboš Lokomotiva Beroun JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 202 04:06:07.2 201. PDF
17. Hrček Tomáš JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 303 04:08:57.7 208. PDF
18. Štětka Jiří Most JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 352 04:33:36.7 238. PDF
19. Bugner Josef SK Oceláci Ostrava JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 50 04:40:34.3 253. PDF
20. Luberda Petr DVtech.cz JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 323 04:40:53.8 255. PDF
21. RITTER Tomáš Run4Fun JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 209 04:55:27.8 266. PDF
22. Peške Pavel NeLi kart JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 188 04:56:24.3 268. PDF
23. Charuza Jiří KCL Kooperativa-Svijany JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 108 04:57:37.3 272. PDF
24. Čížek Pavel TJ Dukla Praha JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 301 05:10:31.8 277. PDF
25. Sedláček Luděk X-TRAIL ORLOVÁ JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 219 05:12:13.8 278. PDF
26. Lang Roman Bojiště JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 143 05:26:39.6 286. PDF
  Veselý Pavel TFRun JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 274 DNS    
  Slovák Tomáš DHL ITS Runnign Club JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 226 DNS    
  Vlčev Andrej JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 278 DNS    
  Volák Pavel JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 282 DNS    
  Beck Zdeněk No Limit JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 299 DNS    
  Vyčichlo Jaroslav Run Magazine Team JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 285 DNS    
  Louda Martin Klanovice forest JEŠTĚD SkyRace® Muži 46-55 let 149 DNS    

JEŠTĚD SkyRace® - Muži 56-99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Piroščák Ján Kamzík 1000+ JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 193 03:28:58.2 109. PDF
2. Šimeček Pavel Maraton klub Kladno JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 251 03:43:10.7 145. PDF
3. Skalický Josef Activity Lanškroun - Žichlínek JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 223 04:25:25.7 222. PDF
4. FILINGER Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 77 04:33:38.3 239. PDF
5. Kopačík Libor FELI Sport JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 346 04:35:03.0 241. PDF
6. RYGÁL Libor SK MAXTRI LIBEREC JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 214 04:44:29.3 259. PDF
7. Chlouba František Loudavý samotář JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 109 04:53:05.3 263. PDF
  Muhs Matthias Multisport- LOS JEŠTĚD SkyRace® Muži 56-99 let 336 DNS    

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy junior 16-19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Veigertová Gabriela Sk Slavia Jičín JEŠTĚD SkyRace® Ženy junior 16-19 let 269 03:30:26.7 112. PDF

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy U23 20-23 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. CECILIA BASSO FISKY-Federaione Italiana Skyrunning JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 31 02:48:51.9 29. PDF
2. Galaczová Eva JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 81 03:01:15.4 47. PDF
3. Štičková Anna #zaorgáč JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 256 03:05:53.2 53. PDF
4. Pokorná Monika Žďárští sokoli! JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 196 03:10:43.2 63. PDF
5. Kalousová Tereza Vencl Tým Ústí nad Orlicí JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 29 03:13:32.7 72. PDF
6. Horáková Tereza JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 99 04:07:18.2 206. PDF
7. Fraňková Alexandra Horoguru JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 80 04:20:54.0 213. PDF
8. Pallová Jana JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 177 05:01:52.5 274. PDF
  Pilařová Adéla Knedlík s čokoládou JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 192 DNS    
  Stárková Dominika JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 235 DNS    
  Popová Michaela Pro Dřeň Na Dřeň JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 198 DNS    
  Rašovská Rozálie JEŠTĚD SkyRace® Ženy U23 20-23 let 206 DNS    

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 24-35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Ševčíková Petra X-Trail Orlová JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 27 02:52:15.9 33. PDF
2. Ožanová Zuzana fKlidu sport team JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 309 02:55:29.4 40. PDF
3. Žáčková Eva JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 292 03:07:48.7 57. PDF
4. MIRVALDOVÁ KLÁRA SportRaces JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 162 03:16:46.2 78. PDF
5. Kubíčková Tereza SK Aktis Praha JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 353 03:18:17.9 81. PDF
6. Sláviková Lujza JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 339 03:23:06.2 94. PDF
7. Otevřelová Kristýna JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 175 03:30:40.2 113. PDF
8. Šeflová Adéla Horalka a Tatranka JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 248 03:36:48.2 127. PDF
9. Lojková Romana JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 148 03:37:39.7 133. PDF
10. Němcová Jana JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 165 03:37:44.4 134. PDF
11. Žižková Kateřina JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 297 03:43:05.4 143. PDF
12. Opletalová Denisa Rožnov JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 173 03:43:56.2 150. PDF
13. Haislová Radka JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 85 03:45:15.1 154. PDF
14. Kelbichová Vendula KL sport Most JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 127 03:53:58.9 176. PDF
15. Řídelová Veronika JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 218 03:59:04.2 184. PDF
16. Staňková Tereza JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 234 04:12:25.5 211. PDF
17. Hamplová Věra Plzeň JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 337 04:21:25.7 215. PDF
18. Fikejzova Anna PROVOCATEURS JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 331 04:30:19.0 230. PDF
19. Hrubá Kateřina JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 104 04:37:50.5 247. PDF
20. Jarošová Klára JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 326 04:39:05.5 250. PDF
21. Švrčková Markéta Montgomerius team JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 315 04:55:35.0 267. PDF
22. Matějková Jana Báječné ženy v běhu JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 158 05:13:09.5 281. PDF
23. Kaluzsná Blanka Běžecký klub Semily JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 123 05:16:31.5 282. PDF
24. Krcháková Irena A to je jaký život? JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 138 05:25:50.5 285. PDF
  Maršánová Lucie JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 26 DNS    
  Gregorová Kamila Mizuno team JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 28 DNS    
  Sukovatá Klára Gladiators JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 241 DNS    
  Dolečková Iva JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 63 DNS    
  Palkosková Alena JEŠTĚD SkyRace® Ženy 24-35 let 176 DNS    

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 36-45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Schorná Pavla TJ Maratonstav Úpice - Mizuno team JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 24 02:45:57.6 25. PDF
2. Matrasová Kateřina Czech skyrunning - Salming running JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 25 03:00:37.6 46. PDF
3. Šoubová Kateřina JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 349 03:20:12.2 84. PDF
4. Šoubová Magdalena JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 355 03:48:06.4 163. PDF
5. Sohn Agnieszka KS Kaudehar JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 366 03:59:55.5 185. PDF
6. Petrova Katarina JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 190 04:06:48.5 203. PDF
7. Kabátková Zdenka JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 120 04:35:21.5 242. PDF
8. Sýkorová Alice JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 245 04:35:59.5 244. PDF
9. Rozsívalová Markéta ZŮZY BLBEČEK JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 360 04:43:19.8 258. PDF
10. Malá Helena JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 153 04:52:23.5 262. PDF
11. Hnízdilová Eva Běžci Slaný JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 97 04:54:19.5 264. PDF
12. Bittnerová Zuzana TJ Liga 100 Praha JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 46 04:57:10.5 270. PDF
13. Varyšová Jana JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 264 05:13:01.8 279. PDF
  Dvořáková Petra AC Čáslav JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 69 DNF    
  Formanová Ludmila JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 79 DNF    
  Rambová Marcela Atletický klub GoMango Hogner JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 30 DNS    
  Vildmonová Pavla SK Praga JEŠTĚD SkyRace® Ženy 36-45 let 275 DNS    

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 46-55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Hampejsová Martina ŠNECI na MAX JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 88 03:23:55.9 96. PDF
2. Divišková Blanka RUN4FUN JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 62 04:00:26.2 188. PDF
3. Šlechtová Martina C4 Klub JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 372 04:49:24.3 261. PDF
4. Katrin Mehnert, Bautzener LV Rot-Weiß 90 JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 126 05:30:40.8 287. PDF
5. Stejskalová Irena JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 237 05:41:22.3 289. PDF
6. Bugnerova Iva Stella Petřkovice JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 51 05:43:04.3 290. PDF
  Valtcheva Albena JEŠTĚD SkyRace® Ženy 46-55 let 262 DNS    

JEŠTĚD SkyRace® - Ženy 56-99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Lukášová Mirka JEŠTĚD SkyRace® Ženy 56-99 let 151 03:47:34.2 160. PDF
2. Knýřová Jitka SK MAXTRI Liberec JEŠTĚD SkyRace® Ženy 56-99 let 304 04:25:35.0 223. PDF

JEŠTĚD Trail - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Dufka Vladislav Červený Kostelec JEŠTĚD Trail Muži 412 01:17:30.3 1. PDF
2. Jelen Pavel Hvězda Pardubice z.s. JEŠTĚD Trail Muži 457 01:18:39.3 2. PDF
3. Kysela Pavel ZPCYKLO PROOFY CORRATEC TEAM JEŠTĚD Trail Muži 453 01:21:43.0 3. PDF
4. Holomoucký Adam Elab Team JEŠTĚD Trail Muži 459 01:23:04.3 4. PDF
5. Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM JEŠTĚD Trail Muži 419 01:24:07.5 5. PDF
6. Krupka Milan Indičtí běžci JEŠTĚD Trail Muži 420 01:26:55.8 6. PDF
7. Kunzmann Egon JEŠTĚD Trail Muži 477 01:30:40.8 7. PDF
8. Landštof David Štefko runnig team JEŠTĚD Trail Muži 425 01:34:20.8 8. PDF
9. Kiliján Tomáš Kladno JEŠTĚD Trail Muži 416 01:36:49.8 9. PDF
10. Bulušek Filip JEŠTĚD Trail Muži 408 01:38:29.4 11. PDF
11. Paducha Jakub Mountain Griffons JEŠTĚD Trail Muži 434 01:39:07.6 12. PDF
12. Černý František Efektit JEŠTĚD Trail Muži 55 01:41:14.5 14. PDF
13. Kundrát Vladimír JEŠTĚD Trail Muži 423 01:41:18.8 15. PDF
14. Štencl Václav JEŠTĚD Trail Muži 445 01:44:16.0 17. PDF
15. Ihring Zdeněk Liberec JEŠTĚD Trail Muži 460 01:45:23.5 18. PDF
16. Kohout Michael Praha 3 - Žižkov JEŠTĚD Trail Muži 418 01:46:11.1 19. PDF
17. Šiška Jan #Gladiatorraceteam JEŠTĚD Trail Muži 413 01:46:29.6 21. PDF
18. Murčo Dušan MRCINA JEŠTĚD Trail Muži 474 01:46:37.1 22. PDF
19. Vasko Dan JEŠTĚD Trail Muži 447 01:46:45.9 23. PDF
20. Pařízek Michal JEŠTĚD Trail Muži 180 01:47:48.1 25. PDF
21. Plha Lukáš JEŠTĚD Trail Muži 438 01:48:49.3 26. PDF
22. Gunther Nordman Team Nachti 3-Raum JEŠTĚD Trail Muži 476 01:50:05.6 27. PDF
23. Žitný Karel Triexpert Milt racing team JEŠTĚD Trail Muži 451 01:53:14.3 29. PDF
24. Milec Jindřich Beast Varnsdorf JEŠTĚD Trail Muži 467 01:57:37.8 31. PDF
25. Novotný Tomáš Beast - OCR team JEŠTĚD Trail Muži 466 01:57:38.3 32. PDF
26. Tarnóczy Miroslav Beast - OCR team JEŠTĚD Trail Muži 465 01:57:38.8 33. PDF
27. Boček Martin Profitko Training Center Liberec JEŠTĚD Trail Muži 404 01:59:15.8 34. PDF
28. Bouřa Marek TTF JEŠTĚD Trail Muži 405 01:59:51.6 35. PDF
29. Růžek Michal JEŠTĚD Trail Muži 475 02:01:52.8 36. PDF
30. Adam Martin Fitness Life Liberec JEŠTĚD Trail Muži 401 02:05:15.1 39. PDF
31. Zikmund Tomáš JEŠTĚD Trail Muži 449 02:06:56.3 40. PDF
32. Honzík Jan JEŠTĚD Trail Muži 463 02:08:33.1 44. PDF
33. Souček Jan Dýchavičné duo JEŠTĚD Trail Muži 442 02:09:10.1 45. PDF
34. Vostrý David PU pijan JEŠTĚD Trail Muži 319 02:09:34.1 46. PDF
35. Trnečka Pavel Dýchavičné duo JEŠTĚD Trail Muži 446 02:12:06.1 48. PDF
36. Coufal Martin SALAEGRO MEDICAL RACING TEAM JEŠTĚD Trail Muži 473 02:16:19.6 51. PDF
37. Doležal Martin Šneci v běhu JEŠTĚD Trail Muži 410 02:30:36.6 53. PDF
38. Dočkal Lubomír Sparta Jablonec JEŠTĚD Trail Muži 478 02:36:45.9 55. PDF
39. Senichev Valery SRTG Praha JEŠTĚD Trail Muži 440 02:38:11.4 56. PDF
40. Pantůček Michal SRTG Praha JEŠTĚD Trail Muži 435 02:38:12.6 57. PDF
41. Hušek Roman JEŠTĚD Trail Muži 461 02:39:03.1 58. PDF
42. Novotný David Běžouni z Klánovického lesa JEŠTĚD Trail Muži 431 02:40:01.6 59. PDF
43. Kudela Matyáš JEŠTĚD Trail Muži 422 02:43:58.4 63. PDF
44. Košlík Jiří Decathlon Liberec JEŠTĚD Trail Muži 470 03:12:18.4 66. PDF
  Požár Borek JEŠTĚD Trail Muži 471 DNF    
  Mazal Petr JEŠTĚD Trail Muži 454 DNS    
  Milec Jindřich Beast Varnsdorf JEŠTĚD Trail Muži 469 DNS    
  Klamarčík Viliam JEŠTĚD Trail Muži 417 DNS    
  Svatoš Libor JEŠTĚD Trail Muži 443 DNS    
  Novotný Václav Ski team Vysočina JEŠTĚD Trail Muži 432 DNS    
  Škvor Josef Praha JEŠTĚD Trail Muži 444 DNS    
  Hanzl Martin JEŠTĚD Trail Muži 464 DNS    
  Milec Jindřich Beast Varnsdorf JEŠTĚD Trail Muži 468 DNS    

JEŠTĚD Trail - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Třísková Katarína JEŠTĚD Trail Ženy 458 01:38:26.8 10. PDF
2. Skupieňová Kristýna Buff/Salomon team JEŠTĚD Trail Ženy 441 01:39:48.8 13. PDF
3. Kapletová Monika RohozecAmulet JEŠTĚD Trail Ženy 414 01:44:11.1 16. PDF
4. Lesslová Denisa Atletic JEŠTĚD Trail Ženy 361 01:46:16.8 20. PDF
5. BÁRTOVÁ IVANA SK MAXTRI LIBEREC JEŠTĚD Trail Ženy 402 01:47:03.1 24. PDF
6. Brožková Oldřiška LSK Lomnice nad Popelkou/Decathlon Liberec JEŠTĚD Trail Ženy 406 01:51:17.1 28. PDF
7. Krahulová Hana JEŠTĚD Trail Ženy 452 01:53:54.7 30. PDF
8. Svobodova Zuzana JEŠTĚD Trail Ženy 455 02:02:32.6 37. PDF
9. Okluská Monika Tri Colors JEŠTĚD Trail Ženy 433 02:03:34.1 38. PDF
10. Pastyriková Nikola Hovada JEŠTĚD Trail Ženy 436 02:08:20.8 41. PDF
11. Bočanová Veronika MILF Team JEŠTĚD Trail Ženy 403 02:08:29.8 42. PDF
12. Penkalová Alžběta MILF Team JEŠTĚD Trail Ženy 437 02:08:30.1 43. PDF
13. Landová Mirka Mexická vlna JEŠTĚD Trail Ženy 424 02:11:40.8 47. PDF
14. Svobodová Petra Báječné ženy v běhu JEŠTĚD Trail Ženy 456 02:15:23.3 49. PDF
15. Hykelová Kateřina JEŠTĚD Trail Ženy 462 02:16:18.3 50. PDF
16. Vidovičová Helena JEŠTĚD Trail Ženy 448 02:29:21.8 52. PDF
17. Kubešová Anna JEŠTĚD Trail Ženy 421 02:32:20.1 54. PDF
18. Novotná Edita Běžouni z Klánovického lesa JEŠTĚD Trail Ženy 429 02:40:01.6 60. PDF
19. Janouchová Jana 3D Fitness Race Team JEŠTĚD Trail Ženy 472 02:40:54.1 61. PDF
20. Navrátilová Diana JEŠTĚD Trail Ženy 427 02:43:58.4 62. PDF
21. Dědková Šárka Mattoni Free Run JEŠTĚD Trail Ženy 409 02:44:53.4 64. PDF
22. Zuzana Vrňatová JEŠTĚD Trail Ženy 450 03:12:17.9 65. PDF
  Maciulaityte Milda JEŠTĚD Trail Ženy 426 DNS    
  Novotná Petra OK99 Hradec Králové JEŠTĚD Trail Ženy 430 DNS    
  Podoláková Martina JEŠTĚD Trail Ženy 439 DNS    
  Brožová Monika JEŠTĚD Trail Ženy 407 DNS    
  Nedeliaková Andrea JEŠTĚD Trail Ženy 428 DNS    
  Doring Katarzyna JEŠTĚD Trail Ženy 411 DNS    

Canicross SkyRace® - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Vágner Vlastimil běhejsepsem.cz Canicross SkyRace® Muži 379 03:27:07.4 1. PDF
2. Valenta Karel Běžecký kroužek Varnsdorf Canicross SkyRace® Muži 396 03:28:15.7 2. PDF
3. Brynda Pavel Alpsport - Ježek na Kopci Canicross SkyRace® Muži 380 03:31:48.7 3. PDF
4. Jurášek Roman 3D FITNESS Race Team Canicross SkyRace® Muži 398 04:07:16.2 5. PDF
5. Paslavský Bohumil Rozběháme Česko Canicross SkyRace® Muži 395 04:49:48.5 8. PDF
6. Pávek Miloš Little Peacock Canicross SkyRace® Muži 490 05:02:52.0 9. PDF
  Franěk Petr Canicross SkyRace® Muži 397 DNS    

Canicross SkyRace® - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Slavotínková Dominika VTahu Canicross SkyRace® Ženy 378 03:32:29.9 4. PDF
2. Kromholcová Barbora MC Metuje Canicross SkyRace® Ženy 371 04:18:23.2 6. PDF
3. Mazochová Lenka Canicross SkyRace® Ženy 491 04:41:27.3 7. PDF
4. Skořinská Kristýna Canicross SkyRace® Ženy 399 05:14:27.3 10. PDF
5. Ouhrabková Veronika Rozběháme Česko Canicross SkyRace® Ženy 394 05:33:03.8 11. PDF
  Tomicová Andrea Canicross SkyRace® Ženy 377 DNS    

Canicross Trail - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Švancara Jiří Malirun Canicross Trail Muži 499 01:18:01.0 1. PDF
2. Malík Tomáš Hruboskalský canicross Canicross Trail Muži 487 01:27:48.8 2. PDF
3. Firlet Daniel HOSNET SKW Canicross Trail Muži 496 01:27:49.0 3. PDF
4. Schulze Robert Team Nachti 3-rann Canicross Trail Muži 479 01:29:33.0 4. PDF
5. Kalina Lukáš TJ Sokol Maxičky Canicross Trail Muži 485 01:35:32.6 5. PDF
6. Pilarski Tomasz Canicross Trail Muži 488 01:45:39.1 7. PDF
7. Dítě Martin Briard Team Canicross Trail Muži 492 02:22:01.3 12. PDF
  Kechner Tomáš Canicross Trail Muži 497 DNS    

Canicross Trail - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kubelková Eva Hard Dog Race smečka - Babice Canicross Trail Ženy 486 01:45:35.8 6. PDF
2. Trefná Nikol Canicross Trail Ženy 494 01:45:55.6 8. PDF
3. Koláříková Alžběta Canicross Trail Ženy 489 01:47:37.1 9. PDF
4. Uhrová Bára MushingTeam Ostrava Canicross Trail Ženy 493 01:59:28.1 10. PDF
5. Kňavová Martina Canicross Trail Ženy 498 02:16:09.4 11. PDF
6. Folková Soňa Canicross Trail Ženy 495 02:51:34.9 13. PDF

Dětský závod KRTEČEK - 200m - Kluci 0 - 5 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Kocum Eda Dětský závod KRTEČEK - 200m Kluci 0 - 5 let 376 00:04:05.6 3. PDF
2. Šimůnek Jakub Dětský závod KRTEČEK - 200m Kluci 0 - 5 let 383 00:05:05.4 5. PDF

Dětský závod KRTEČEK - 200m - Holky 0 - 5 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Gotwaldová Anna Dětský závod KRTEČEK - 200m Holky 0 - 5 let 569 00:02:12.6 1. PDF
2. Svobodová Kristýna Dětský závod KRTEČEK - 200m Holky 0 - 5 let 568 00:02:13.6 2. PDF
3. Černá Klára Efektit Dětský závod KRTEČEK - 200m Holky 0 - 5 let 391 00:04:35.3 4. PDF
4. Dušánkocvvá Adélka Dětský závod KRTEČEK - 200m Holky 0 - 5 let 577 00:05:42.3 6. PDF
5. Kocumová Ella Dětský závod KRTEČEK - 200m Holky 0 - 5 let 375 00:05:46.6 7. PDF

Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m - Kluci 6 - 7 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Sýkora Matyáš SK Syky Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 6 - 7 let 386 00:03:23.1 6. PDF
2. Vokřínek Šimon Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 6 - 7 let 571 00:03:33.4 8. PDF
3. Černý Matouš Efektit Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 6 - 7 let 392 00:03:57.9 10. PDF
4. Šimůnek Lukáš Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 6 - 7 let 384 00:04:54.4 15. PDF
5. Szonga Daniel Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 6 - 7 let 575 00:04:57.6 16. PDF
6. Štafl Rychard Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 6 - 7 let 565 00:05:18.9 17. PDF

Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m - Holky 6 - 7 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Trnečková Šárka Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Holky 6 - 7 let 576 00:04:13.9 11. PDF
2. Tokarová Linda neregistrován Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Holky 6 - 7 let 388 00:04:21.6 12. PDF
3. Hudecová Rozalie ski janov-bedřichov Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Holky 6 - 7 let 390 00:04:33.1 13. PDF
4. Stryková Anna Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Holky 6 - 7 let 563 00:05:47.4 18. PDF

Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m - Kluci 8 - 10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Schorný Jan Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 8 - 10 let 570 00:02:44.9 1. PDF
2. Tokar Matěj neregistrován Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 8 - 10 let 389 00:02:51.6 2. PDF
3. Třešňák Bruno TJ Lokomotiva Liberec Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 8 - 10 let 381 00:03:02.1 5. PDF
4. Tokar Adam Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 8 - 10 let 562 00:03:30.4 7. PDF
5. Svoboda Sebastian Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Kluci 8 - 10 let 567 00:04:43.4 14. PDF

Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m - Holky 8 - 10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Šimůnková Adélka Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Holky 8 - 10 let 385 00:02:57.1 3. PDF
2. Fixová Magdaléna Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Holky 8 - 10 let 579 00:02:58.9 4. PDF
3. Szonda Karolína Dětský závod BÁRTA SIMPSONA - 600m Holky 8 - 10 let 574 00:03:53.6 9. PDF

Běh HUNGER GAMES - 1200m - Holky 11 - 12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Fixová Anička Běh HUNGER GAMES - 1200m Holky 11 - 12 let 578 00:02:47.4 2. PDF
2. Bulušenková Julie Běh HUNGER GAMES - 1200m Holky 11 - 12 let 573 00:02:53.6 4. PDF
3. Třešňáková Ester TJ Lokomotiva Liberec Běh HUNGER GAMES - 1200m Holky 11 - 12 let 382 00:06:16.9 6. PDF
4. Šaldová Valerie Běh HUNGER GAMES - 1200m Holky 11 - 12 let 580 00:06:33.9 7. PDF
5. Nejedlová Karolína Běh HUNGER GAMES - 1200m Holky 11 - 12 let 581 00:06:35.9 8. PDF

Běh HUNGER GAMES - 1200m - Kluci 13 - 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Bulušek Kamil Běh HUNGER GAMES - 1200m Kluci 13 - 15 let 572 00:02:45.9 1. PDF
2. Sýkora Lukáš SK Syky Běh HUNGER GAMES - 1200m Kluci 13 - 15 let 387 00:06:12.6 5. PDF
3. Bradna Lukáš Běh HUNGER GAMES - 1200m Kluci 13 - 15 let 566 00:06:44.4 9. PDF

Běh HUNGER GAMES - 1200m - Holky 13 - 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Stryková Tereza Běh HUNGER GAMES - 1200m Holky 13 - 15 let 564 00:02:52.9 3. PDF