Výsledky závodu

COMPRESSPORT JEŠTĚD Vertikál 2019 - 2. kolo

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 13.04.2019



VERTIKÁL - FINÁLE A Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Maceček Tomáš BUFF/Salomon Team VERTIKÁL FINÁLE A Muži 527 00:04:50.7 1.
2. Novák David Salomon/Suunto VERTIKÁL FINÁLE A Muži 533 00:04:51.9 2.
3. Fejfar Ondřej Inov-8 team / TJ Spartak Vrchlabí VERTIKÁL FINÁLE A Muži 508 00:05:01.5 3.
4. Paulen Andrej Kamzík 1000+ VERTIKÁL FINÁLE A Muži 535 00:05:03.5 4.
5. Petr Jiří SALOMON/SUUNTO VERTIKÁL FINÁLE A Muži 536 00:05:12.2 5.
6. Lysák Vlastimil fKlidu sport team VERTIKÁL FINÁLE A Muži 526 00:05:17.2 6.
7. Mazal Petr VERTIKÁL FINÁLE A Muži 530 00:05:55.7 7.
8. EDDJ NANI FISKY-Federazione Italiana Skyrunning VERTIKÁL FINÁLE A Muži 507 00:06:12.7 9.
9. Buryška Tomáš RunSport Salomon Team VERTIKÁL FINÁLE A Muži 504 00:06:20.0 10.
10. Kopřiva Martin Trailpoint/CompressportCZ VERTIKÁL FINÁLE A Muži 520 00:06:24.2 11.
11. Přikryl Roman fKlidu sport team VERTIKÁL FINÁLE A Muži 539 00:06:33.2 12.
12. Kocián Jan VERTIKÁL FINÁLE A Muži 561 00:06:39.2 13.
13. Sladomel Petr Jahůdky VERTIKÁL FINÁLE A Muži 545 00:06:43.0 14.
14. Klinec Peter Maraton klub Radec VERTIKÁL FINÁLE A Muži 559 00:06:53.2 15.

VERTIKÁL - FINÁLE Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Schorná Pavla TJ Maratonstav Úpice - Mizuno team VERTIKÁL FINÁLE Ženy 544 00:06:03.6 8.
2. Svobodova Zuzana VERTIKÁL FINÁLE Ženy 549 00:08:52.9 22.
3. Hejnicová Eva Aces team KV VERTIKÁL FINÁLE Ženy 513 00:08:59.1 23.
4. Krahulová Hana VERTIKÁL FINÁLE Ženy 521 00:09:19.4 25.
5. Svobodová Eliška SEMonline.cz VERTIKÁL FINÁLE Ženy 548 00:09:34.9 26.
6. Švrčková Markéta Montgomerius team VERTIKÁL FINÁLE Ženy 552 00:09:43.9 27.

VERTIKÁL - FINÁLE B Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Grasl Karel Differentsize Postoloprty VERTIKÁL FINÁLE B Muži 510 00:07:11.9 16.
2. Linka Milan Casia Excalibur Race Team VERTIKÁL FINÁLE B Muži 525 00:07:20.4 17.
3. Kubínek Pavel Team Kámen Dekor/Blansko VERTIKÁL FINÁLE B Muži 522 00:07:21.9 18.
4. Václavík Rostislav Madeja Sport Ostrava VERTIKÁL FINÁLE B Muži 555 00:07:44.4 19.
5. Pozler Jiří Never Alone VERTIKÁL FINÁLE B Muži 560 00:08:27.2 20.
6. mitrofanov sergej VERTIKÁL FINÁLE B Muži 531 00:08:27.4 21.
7. Kafka Josef Team RaidLight VERTIKÁL FINÁLE B Muži 518 00:09:02.2 24.