Výsledky závodu

Běh kolem jezera Most- 9.ročník

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 28.10.2019



11km - Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filingr Aleš AK Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 92 00:34:46.9 1.
2. Zaloudek Jan ELEVEN RUN TEAM 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 490 00:35:38.7 2.
3. Stejskal Jakub Kadaň 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 394 00:36:14.3 3.
4. Růžička Martin Little Rose Team 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 365 00:38:27.4 6.
5. Štajnc Pavel BK Louny 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 429 00:39:04.0 9.
6. Eliáš Lukáš BK Běkodo Teplice 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 77 00:39:42.7 10.
7. Hollick Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 143 00:40:15.0 12.
8. Kyenge Dan RozbehameMost 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 246 00:40:47.9 14.
9. Benda Pavel Hobíci 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 16 00:40:59.4 16.
10. Schoř Lukáš HASIČI PS LOUNY 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 379 00:41:41.1 19.
11. Novák Kamil 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 308 00:42:20.0 22.
12. Stumpf Michal M.E.N. Run team 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 405 00:42:33.7 24.
13. Maňák Luboš Magistrát města Mostu 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 271 00:42:34.4 25.
14. Pergl Ondřej SK Makotřasy 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 331 00:43:23.4 27.
15. Kapoun Tibor LITERA Jazykové centrum 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 189 00:43:35.4 29.
16. Heřman Lukáš SPONA Teplice 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 138 00:43:39.4 31.
17. Štefl Vladimír 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 430 00:44:06.0 34.
18. Raisr Jakub 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 354 00:44:33.8 38.
19. Kobík Martin Běžci Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 202 00:44:37.2 39.
20. Canini Marek 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 41 00:44:59.4 41.
21. Vágner Jan Fitness Zimák Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 461 00:45:01.1 42.
22. Macek Jiří KOB Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 260 00:45:11.4 45.
23. Ihnačinec Jakub Krušnoman TT Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 520 00:45:13.4 46.
24. Paparega Jan Krusnoman triatlon klub Litvinov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 533 00:45:13.5 47.
25. Konopásek Jaroslav Žatec 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 567 00:45:13.5 48.
26. Sládek Vladimír STG Strupčice 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 542 00:45:23.9 50.
27. Rybáček Tomáš Plošiny Rybáček Team 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 367 00:45:41.5 54.
28. Punčochář Jan 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 350 00:46:08.8 58.
29. Kavecký Aleš Bikolka 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 192 00:46:17.0 59.
30. Dvořáček Jan Rozběhej Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 71 00:46:22.2 60.
31. Turek Josef 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 446 00:46:42.5 62.
32. Pazdera Jakub Hzs Louny 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 327 00:47:08.5 68.
33. Novák Radek 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 310 00:47:12.2 69.
34. Vávra Ondřej 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 467 00:47:22.0 72.
35. Madojídek Jakub Fenny team 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 262 00:47:38.5 74.
36. Sýkora Tomáš Hopman Team Žatec 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 412 00:47:41.7 75.
37. Harant Kryštof TJ Sokol Bílina 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 122 00:48:57.0 84.
38. Soudek Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 387 00:49:14.7 87.
39. Fencl Jakub Fenny team 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 83 00:49:27.7 89.
40. Slavčev Daniel 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 577 00:49:35.7 92.
41. Kukla Josef Praha 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 528 00:49:40.2 93.
42. Opravil Zdeněk SK Makotřasy 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 316 00:49:48.3 94.
43. Bobysud Lukáš 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 24 00:49:53.2 96.
44. Svačina Pavel 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 407 00:50:05.5 98.
45. Zahradník Tomáš 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 486 00:50:13.2 101.
46. Hajas Pavel Aisan Racing Team 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 117 00:50:21.7 102.
47. Franc Jaroslav Jirkovan on the run 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 513 00:50:30.3 104.
48. Beran Vladimír 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 18 00:50:30.7 105.
49. Matoušek Luboš Mattoni Free Run 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 281 00:50:42.2 107.
50. Holbička Václav 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 142 00:51:32.8 117.
51. Kučerka Jan KOB Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 527 00:52:32.7 124.
52. Vadlejch Martin 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 460 00:52:38.8 125.
53. Nerad Jaroslav KOB Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 303 00:52:46.5 127.
54. Topič Jiří 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 442 00:53:05.2 134.
55. Ullmann Michal Cobram Team PPC 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 451 00:53:54.0 141.
56. Brůha Martin 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 27 00:53:59.3 142.
57. Šmejc ml. Jan Hopman Team Žatec 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 427 00:54:51.0 151.
58. Šimek Daniel 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 421 00:55:18.5 155.
59. Vondra Pavel 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 477 00:55:39.0 160.
60. Kobrle Daniel Mělník 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 203 00:55:40.0 161.
61. Petrik Pavel 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 335 00:56:04.7 171.
62. Krampera Lukአ11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 588 00:56:28.0 177.
63. Wardas Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 483 00:57:48.8 186.
64. Kňáva Tomáš Běžci Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 565 00:58:07.0 191.
65. Jahoda František 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 169 00:58:28.0 192.
66. Dlouhý Jan Skláři Teplice 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 56 00:58:35.0 193.
67. Rollinger David Aisan Racing Team 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 362 00:59:18.7 200.
68. Lancinger Jan 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 248 01:00:12.0 213.
69. Pešta Michal 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 333 01:00:46.7 220.
70. Tvrzník Tomáš Rotaract club Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 448 01:01:28.6 226.
71. Rein David 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 359 01:02:23.2 234.
72. Kareš Daniel 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 191 01:03:57.0 245.
73. Dvořák Petr Skylog Team 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 509 01:09:12.5 268.
74. Nájemník Michal Aisan 11km Muži A 19-39 let / roč. 2000-1980/ 299 01:11:04.1 272.

11km - Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tall Pavel pivovar moucha 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 433 00:37:59.7 4.
2. Sýkora Martin Rafting Ohře 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 590 00:38:20.2 5.
3. Barcal Petr Loučná 956 - Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 7 00:38:31.0 7.
4. Kujíček Tomáš BK Spořice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 243 00:39:58.7 11.
5. "Pomalý" Cupal Pepa Běžecká škola Miloše Škorpila 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 1 00:40:36.9 13.
6. Unger Miroslav Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 453 00:41:25.5 18.
7. Sapoušek Miroslav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 371 00:41:47.7 20.
8. Belej Tomáš STG Chomutov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 13 00:42:07.9 21.
9. Dřevikovský Jaroslav Jirkovan on the run! 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 508 00:43:06.0 26.
10. Brynda Josef GEOSAN GROUP RUN Kadaň 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 503 00:43:29.8 28.
11. Bělohlávek Pavel Jirkov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 15 00:43:41.5 32.
12. Kučera Jiří žádný 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 240 00:43:48.0 33.
13. Bejček Ondřej 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 587 00:44:06.9 35.
14. Řehoř Zdeněk STG Strupčice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 575 00:44:15.0 36.
15. Grasl Karel Postoloprty 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 111 00:45:02.5 43.
16. Hojdar Josef Rozbehame most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 140 00:45:03.9 44.
17. Odnoha David Kosmorunners 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 314 00:45:20.5 49.
18. Canini Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 40 00:45:24.4 51.
19. Volf Miroslav Běžci Chomutov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 476 00:45:57.2 56.
20. Přihoda Radek Dycky Běh 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 596 00:46:43.2 63.
21. Koudelka Martin Běžecký klub Unipetrol 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 221 00:46:47.7 65.
22. SRB Tomáš 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 389 00:46:51.0 66.
23. Hebký Robert Strupčice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 132 00:47:21.0 71.
24. Jakubašek Tibor 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 171 00:47:38.5 73.
25. Synáček Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 414 00:47:48.0 77.
26. Novák Jaroslav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 306 00:48:05.2 78.
27. Jantač David Jirkov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 174 00:48:09.0 79.
28. Červený Martin Unipetrol.rpa 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 47 00:48:30.8 81.
29. Kejkrt Pavel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 193 00:48:34.0 82.
30. Radics Marek Magistrát města Mostu 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 353 00:48:35.5 83.
31. Chleborád Tomáš UNIPETROL 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 161 00:49:30.0 90.
32. Bujárek Pavel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 31 00:49:51.5 95.
33. Mimra Karel Šneci v běhu 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 288 00:49:59.5 97.
34. Kamenský Peter Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 187 00:50:09.7 99.
35. Knobloch Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 584 00:50:12.8 100.
36. Egrt Marcel K68 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 75 00:50:22.0 103.
37. Fíla Zdeněk Clubbox Václava Poláka 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 90 00:50:37.0 106.
38. Vokrouhlík Tomáš 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 475 00:50:45.0 108.
39. Beck Pavel Běžci Chomutov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 11 00:50:49.7 109.
40. Hloušek Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 518 00:51:00.5 110.
41. Vavřička Jiří Háj u Duchcova 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 547 00:51:01.5 111.
42. Dlouhý Bohumil 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 560 00:51:04.3 112.
43. Janoušek Radek Cobram Team 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 173 00:51:04.5 113.
44. Dolanský Pavel Hobýci Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 61 00:51:47.2 118.
45. Mityska Ondřej Běžecký klub Unipetrolu 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 289 00:51:51.2 119.
46. Fivebr Vladimír Sokol Vtelno 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 96 00:52:23.8 122.
47. Pajer Luboš Drmaly tym 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 591 00:52:28.0 123.
48. Kritzbach Jan AK Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 231 00:52:46.3 126.
49. Civín Jiří Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 44 00:52:46.7 128.
50. Kaplan Vladimír FK Peruc 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 582 00:52:50.0 129.
51. Klouček Martin Žatec 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 198 00:53:03.0 133.
52. Mareš Petr Běhej Lesopark Hrabák 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 273 00:53:10.7 135.
53. Melč Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 283 00:53:32.0 137.
54. Lancinger David 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 247 00:53:40.7 138.
55. Lázňovský Alexandr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 253 00:53:51.2 140.
56. Hrnčiř Vit Avzo Raná 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 153 00:54:03.2 144.
57. Kroupa Ondřej 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 233 00:54:19.0 146.
58. Hendrych Jiří HAMRani 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 137 00:55:15.2 154.
59. Halama Pavel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 119 00:55:37.0 159.
60. Matoušek Milan Rozběháme Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 282 00:55:43.1 164.
61. Círek Jan 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 557 00:56:28.8 178.
62. Seifert Radim 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 374 00:57:08.3 182.
63. Maciga Luděk 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 531 00:57:09.5 183.
64. Tomáš Stanislav Sokol Zeměchy 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 439 00:57:28.2 185.
65. weps Pavel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 485 00:57:57.5 187.
66. Bach Radek Avzo Raná Běžci 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 5 00:58:00.0 190.
67. Seman Martin 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 375 00:58:37.2 194.
68. Jurinec Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 182 00:58:38.5 195.
69. Pomahač Vašek Pento Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 342 00:58:51.5 198.
70. Pochman Tomas Aisan 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 339 00:59:19.2 201.
71. Liebig Vilém Chomutov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 256 00:59:27.5 205.
72. Masopust Karel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 277 00:59:31.2 207.
73. Maleček Petr Sací Komando Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 268 01:00:06.3 212.
74. Pric Rostislav Rozběhej Litvínov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 347 01:01:44.2 229.
75. Dalibor Antonín Daliborci 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 51 01:02:00.5 232.
76. Havlena Jiri 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 125 01:02:34.0 235.
77. Kment Radek 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 199 01:02:58.8 237.
78. Paťava Karel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 323 01:03:20.5 240.
79. Pros Marek Skylog Team 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 539 01:03:37.7 241.
80. Pilný Václav Skylog Team 11km Muži B 40-55 let / roč. 1979-1964/ 537 01:03:38.0 242.

11km - Muži C 55 let a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filingr Čeněk Běžecký klub F - C Kadaň 11km Muži C 55 let a starší 512 00:38:55.3 8.
2. Cimerman Ladislav Rozběhej Litvínov 11km Muži C 55 let a starší 43 00:42:20.9 23.
3. Kacíř Zdeněk LOUČNÁ 956 11km Muži C 55 let a starší 184 00:45:36.2 53.
4. Frey Eduard KČT Kralupy nad Vltavou 11km Muži C 55 let a starší 100 00:46:56.7 67.
5. Myslivec Jan Unipetrol RPA 11km Muži C 55 let a starší 298 00:47:45.0 76.
6. Machuta Petr Magistrát města Mostu 11km Muži C 55 let a starší 264 00:49:10.7 86.
7. Vaněk Jan Běžci Chomutov - RD Vinařice 11km Muži C 55 let a starší 465 00:53:25.2 136.
8. Stýblo Josef 11km Muži C 55 let a starší 545 00:53:41.7 139.
9. Pabišta Karel C6T 11km Muži C 55 let a starší 317 00:56:42.7 180.

11km - Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nekolová Simona MK Kladno 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 300 00:40:50.2 15.
2. Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 468 00:41:24.5 17.
3. Kadeřábková Petra Sweep OCR Team 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 523 00:44:22.5 37.
4. Králová Barobora BTT Libochovice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 568 00:45:24.8 52.
5. Kelbichová Vendula Kl Sport Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 598 00:45:55.3 55.
6. Krobová Eliška BTT LIibochovice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 571 00:46:05.8 57.
7. Matějová Kristýna Plošiny Rybáček Team 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 279 00:46:24.5 61.
8. Kindlová Anna Jägerteam 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 194 00:47:15.3 70.
9. seifertová Markéta 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 576 00:48:23.8 80.
10. Kreisingerová Marie 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 227 00:49:03.3 85.
11. Nesvadbová Eliška Žatec 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 304 00:51:27.5 115.
12. Loulová Markéta 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 573 00:51:32.5 116.
13. Turčanová Vladislava Fitness Zimák Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 445 00:52:13.0 121.
14. Škodová Jana 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 426 00:52:58.7 131.
15. Šimkovičová Lucia Jirkov 1 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 423 00:54:23.0 147.
16. Krejčová Jitka Štefko running team 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 228 00:54:55.7 152.
17. Kokšálová Michaela Srtg Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 208 00:55:09.5 153.
18. Kremerová Michaela 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 570 00:55:19.5 156.
19. Růžičková Zuzana Little Rose Team 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 366 00:55:20.2 157.
20. Loulová Kateřina Louny 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 572 00:55:43.8 166.
21. Laube Pavlína Rozběháme Teplice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 252 00:55:45.5 168.
22. Hrdličková Zděnka 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 593 00:55:46.3 169.
23. Graslová Kristýna Postoloprty 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 114 00:56:06.7 172.
24. Hartlová Iveta 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 514 00:56:10.0 174.
25. Hubáčková Pavlína 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 156 00:56:21.5 175.
26. Müllnerová Dominika 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 295 00:56:28.0 176.
27. Karasová Anna 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 190 00:57:20.5 184.
28. Graslová Kateřina Postoloprty 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 113 00:57:59.8 189.
29. Staňková Žaneta 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 391 00:59:22.5 202.
30. Poštová Barbora 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 343 00:59:23.0 203.
31. Jandová Barbora 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 521 00:59:27.0 204.
32. Beranová Eliška LFP 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 554 01:00:35.5 216.
33. Presslová Kristýna 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 346 01:00:44.0 219.
34. Hořejší Michaela AK Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 148 01:00:54.5 221.
35. Zelenková Lucie Rozběhej Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 494 01:01:03.0 222.
36. Bujdáková Miluše 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 32 01:01:36.3 228.
37. Vaňková Lucie Šneci v běhu 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 466 01:02:59.0 238.
38. Kučerová Lucie Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 242 01:03:10.7 239.
39. Maříková Markéta 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 276 01:04:12.5 248.
40. Pejlová Miluše 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 329 01:04:43.7 253.
41. Langmaierová Andrea Roudnice nad Labem 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 251 01:05:10.7 255.
42. Groblova Lucie 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 116 01:05:16.5 256.
43. Bulová Sandra 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 556 01:05:21.0 257.
44. Lancingerová Kristýna 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 249 01:05:29.2 258.
45. Šroubova Hana 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 546 01:06:13.5 259.
46. Balounová Martina 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 6 01:06:21.3 260.
47. Typoltová Radka Runczech 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 449 01:07:02.1 263.
48. Charvátová Michaela 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 160 01:08:10.8 266.
49. Svobodová Jaroslava 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 409 01:08:31.8 267.
50. Šimková Petra Baník Souš 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 422 01:10:27.0 270.
51. Stanečková Michaela Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 390 01:11:53.5 273.
  Hartmanová Petra Kytky z Mostu 11km Ženy D 19-39 let / roč. 2000-1980/ 123 DNS  

11km - Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Korbášová Gabriela BK Žatec 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 215 00:43:35.7 30.
2. Fílová Jana BK Běkodo 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 93 00:44:38.4 40.
3. Vítková Zuzana Rozběháme Most 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 473 00:46:45.0 64.
4. Mrnková Věra BK Louny 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 293 00:49:21.5 88.
5. Jarošová Helena Plošiny Rybáček Team 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 175 00:49:33.5 91.
6. Tusinska Kllara Bílina 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 447 00:51:11.0 114.
7. Hudáková Helena Hopman team Žatec 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 158 00:52:04.0 120.
8. Fléglová Renata 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 97 00:52:53.5 130.
9. Kratochvilova Radana Sk Makotřasy 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 226 00:53:01.3 132.
10. Zornerová Dita Avzo Raná Běžci 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 499 00:54:03.0 143.
11. Jakubašeková Kateřina 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 172 00:54:11.2 145.
12. Svobodova Jirina Gladiatrorraceteam 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 410 00:54:24.3 148.
13. Helísková Romana 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 134 00:54:24.5 149.
14. Souchová Helena SPONA Teplice 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 388 00:54:36.2 150.
15. Havlůjova Marcela Most 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 515 00:55:36.2 158.
16. Kišová Gabriela Šneci v běhu 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 195 00:55:42.7 162.
17. Drengubáková Lucie 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 66 00:55:42.8 163.
18. Sobotková Marie Rozběháme Most 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 385 00:55:43.6 165.
19. Hájková Jana 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 118 00:55:44.5 167.
20. Daliborová Ivana Daliborci 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 53 00:55:58.5 170.
21. Rytichova Marcela šneci v běhu 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 368 00:56:07.0 173.
22. Dvořáková Martina Avanti tým Most 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 73 00:56:37.2 179.
23. Krejčová Monika Prostě běž 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 229 00:56:55.7 181.
24. Škaloudová Petra STG Chomutov 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 425 00:57:59.0 188.
25. Jurincová Eva 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 181 00:58:38.5 196.
26. Míčová Hana 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 285 00:58:48.8 197.
27. Drexlerová Šárová Markéta Most 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 67 00:59:04.7 199.
28. Liebigová Liebigová Klírová Radka Chomutov 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 257 00:59:28.3 206.
29. Círek Veronika 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 558 00:59:41.0 208.
30. Zlámalová Lucie RTO 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 498 00:59:52.1 209.
31. Brožková Milena 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 502 00:59:58.0 210.
32. Slavíková Nataša BK Žatec 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 543 00:59:59.5 211.
33. Kozlová Martina Prostě běž, Šneci v běhu 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 223 01:00:16.0 214.
34. Veselá Hanka 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 470 01:00:29.5 215.
35. Akulenková Anita 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 3 01:00:38.5 217.
36. Válečková Renata BKJ Most 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 463 01:00:39.7 218.
37. Syrová Radka 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 416 01:01:03.1 223.
38. Hloušková Květoslava 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 519 01:01:15.3 224.
39. Kubicová Jana 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 237 01:01:19.2 225.
40. Penková Klára 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 330 01:01:29.2 227.
41. Pricová Jitka 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 348 01:01:45.5 230.
42. Rajchmanová Lenka 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 355 01:01:57.7 231.
43. havlíčková Michaela Triatlet karlovy vary 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 127 01:02:14.5 233.
44. Martinovcová Bohdana STG Strupčice 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 532 01:02:49.1 236.
45. Engelová Romana 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 78 01:03:40.0 243.
46. Graslová Hana Postoloprty 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 112 01:03:44.0 244.
47. Rešová Alena Běhám pro Hospic 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 361 01:04:08.0 246.
48. Thomanová Iva 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 434 01:04:12.2 247.
49. Dostálová Miluše 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 63 01:04:12.6 249.
50. Sladká Petra Litvínov 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 384 01:04:19.5 250.
51. Kohoutová Jana Rozběháme Most 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 207 01:04:22.8 251.
52. Scherbaumová Stanislava Rozběhej Litvínov 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 378 01:04:42.7 252.
53. Hošková Jana 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 150 01:04:46.8 254.
54. Havlenová Božena Rozběháme Most 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 126 01:06:32.0 261.
55. Stillerová Andrea Magistrát města Mostu 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 398 01:06:34.0 262.
56. Majarova Helena 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 265 01:07:11.7 264.
57. Martinková Jana SPRP Run Team 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 275 01:07:31.5 265.
58. Peštová Monika 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 334 01:09:42.2 269.
59. Hojdarova Věra Rozbehame most 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 141 01:10:36.8 271.
  Mihálová Zuzana Kytky z Mostu 11km Ženy E 40 let a starší / roč. 1979 a starší/ 286 DNS  

4,5km - Muži bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Růžička Štěpán Lokomotiva Teplice OOB 4,5km Muži bez rozdílu věku 541 00:14:50.9 2.
2. panitz erich STG Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 320 00:15:15.7 3.
3. Linhart Jan 4,5km Muži bez rozdílu věku 258 00:15:32.9 4.
4. Pyskatý Jan Transformers 42 4,5km Muži bez rozdílu věku 352 00:16:07.2 7.
5. Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE 4,5km Muži bez rozdílu věku 170 00:16:25.9 9.
6. Imr Martin 4,5km Muži bez rozdílu věku 168 00:16:34.2 11.
7. Kunik David Rozběhej Litvínov 4,5km Muži bez rozdílu věku 244 00:17:38.2 14.
8. Fousek Radek Tříkolky Trikke 4,5km Muži bez rozdílu věku 98 00:17:55.7 16.
9. Matějka Ladislav 4,5km Muži bez rozdílu věku 278 00:18:39.0 18.
10. Grežo Martin B&G Running Team 4,5km Muži bez rozdílu věku 115 00:18:39.2 19.
11. Havlík Matěj 4,5km Muži bez rozdílu věku 128 00:18:48.2 20.
12. Košťál Jiří RTO 4,5km Muži bez rozdílu věku 220 00:19:00.7 22.
13. Drobílek Tomáš 4,5km Muži bez rozdílu věku 68 00:19:33.9 26.
14. Sýkora Lukáš 4,5km Muži bez rozdílu věku 411 00:19:36.4 27.
15. Hejl František Hunters Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 581 00:19:59.4 29.
16. Veverka Vít 4,5km Muži bez rozdílu věku 472 00:20:09.0 31.
17. Matějovic Petr 4,5km Muži bez rozdílu věku 280 00:20:09.2 32.
18. Merhaut Jan Hunters Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 284 00:20:31.5 36.
19. Novák Tomáš 4,5km Muži bez rozdílu věku 311 00:20:40.7 39.
20. Žitný Jakub 4,5km Muži bez rozdílu věku 501 00:20:51.7 40.
21. Pohunek Roman 4,5km Muži bez rozdílu věku 338 00:20:53.5 41.
22. Walter Antonín 4,5km Muži bez rozdílu věku 480 00:21:03.2 42.
23. Bernášek Ladislav Louny 4,5km Muži bez rozdílu věku 555 00:21:37.7 45.
24. Fričl Patrik Hunters Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 101 00:21:38.0 46.
25. Frýba Ondřej Hunters Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 102 00:21:42.2 48.
26. Zázvorka Martin 4,5km Muži bez rozdílu věku 491 00:21:50.7 50.
27. Novák Josef 4,5km Muži bez rozdílu věku 307 00:21:52.4 51.
28. Hošek Michal Běžecký klub Unipetrol 4,5km Muži bez rozdílu věku 149 00:21:56.2 52.
29. Bardovcy Petr 4,5km Muži bez rozdílu věku 8 00:22:13.4 54.
30. Ondrášek Tomáš Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 315 00:22:18.9 55.
31. Kunz Martin 4,5km Muži bez rozdílu věku 245 00:22:25.7 58.
32. Jankeje Radoslav 4,5km Muži bez rozdílu věku 595 00:22:46.0 60.
33. Svašek Petr TJ SOKOL Obrnice 4,5km Muži bez rozdílu věku 408 00:23:22.7 73.
34. Kindl Marcel 4,5km Muži bez rozdílu věku 562 00:23:32.2 78.
35. Krumlovský Petr 4,5km Muži bez rozdílu věku 234 00:23:33.7 81.
36. Brožek Jiří Afro 33 4,5km Muži bez rozdílu věku 26 00:23:37.2 83.
37. Vacek František Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 458 00:23:58.4 86.
38. Bureš Petr 4,5km Muži bez rozdílu věku 34 00:24:18.2 91.
39. Chrtek Jan Lyžnicí 4,5km Muži bez rozdílu věku 164 00:24:24.2 98.
40. Urban Alexandr 4,5km Muži bez rozdílu věku 454 00:24:39.0 104.
41. Fiala Tomáš 4,5km Muži bez rozdílu věku 86 00:24:53.4 109.
42. Havelka Václav 4,5km Muži bez rozdílu věku 124 00:25:01.5 113.
43. Veruněk Patrik SRTG Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 469 00:25:30.0 123.
44. Strejček Ladislav 4,5km Muži bez rozdílu věku 402 00:25:36.4 126.
45. Strejček Tomáš MMA club Lenešice 4,5km Muži bez rozdílu věku 403 00:25:36.9 127.
46. Havlík Slavomír Unipetror RPA 4,5km Muži bez rozdílu věku 129 00:25:37.2 128.
47. Williams Patrick ZŠ Březno 4,5km Muži bez rozdílu věku 549 00:25:43.7 129.
48. Smeták Václav 4,5km Muži bez rozdílu věku 585 00:26:09.4 139.
49. Čmerda Martin Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 49 00:26:32.0 146.
50. Zich Otakar 4,5km Muži bez rozdílu věku 495 00:26:42.3 149.
51. Kadlec Josef 4,5km Muži bez rozdílu věku 594 00:26:46.0 150.
52. Gaier Daniel Hunters Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 104 00:27:20.4 165.
53. ŽIVEC Petr TRANSFORMERS 42 4,5km Muži bez rozdílu věku 551 00:27:36.9 171.
54. Kohout Martin 4,5km Muži bez rozdílu věku 566 00:27:38.2 174.
55. Hampl Lukáš Statutární město Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 121 00:27:50.9 180.
56. Klail Vladimír Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 197 00:27:51.9 181.
57. Dohnal Jan 4,5km Muži bez rozdílu věku 58 00:27:52.0 182.
58. Moutvička Ondřej Hunters Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 292 00:27:52.7 184.
59. Paul Karel Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 325 00:28:08.9 189.
60. Fialka František Běžci Chomutov 4,5km Muži bez rozdílu věku 510 00:28:37.0 197.
61. Punt Jaroslav Avanti tým Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 351 00:29:04.7 203.
62. Tonka Martin 4,5km Muži bez rozdílu věku 440 00:29:33.7 205.
63. Urban Zdeněk SRTG Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 455 00:30:07.4 213.
64. Chytka Petr 4,5km Muži bez rozdílu věku 166 00:30:32.2 224.
65. Firák Dominik Starostovi 4,5km Muži bez rozdílu věku 95 00:31:41.2 233.
66. Nosek Martin MěÚ Litvínov 4,5km Muži bez rozdílu věku 305 00:31:52.7 237.
67. Toman Patrik 4,5km Muži bez rozdílu věku 437 00:34:43.4 242.
68. Toman Pavel 4,5km Muži bez rozdílu věku 438 00:34:43.7 243.
69. Vošický Josef 4,5km Muži bez rozdílu věku 548 00:35:55.8 250.
70. Švecová Kateřina Rozběhej Litvínov 4,5km Muži bez rozdílu věku 432 00:35:56.5 252.
71. Herman Lukáš 4,5km Muži bez rozdílu věku 517 00:36:59.8 255.
72. Wachtel Antonín 4,5km Muži bez rozdílu věku 580 00:39:44.2 264.
73. Kment Tomáš 4,5km Muži bez rozdílu věku 524 00:41:10.7 265.

4,5km - Ženy bez rozdílu věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Křístková Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 236 00:17:52.4 15.
2. Burkhardtová Marie RTO 4,5km Ženy bez rozdílu věku 37 00:19:01.9 23.
3. Vágnerová Veronika VitaSport.cz 4,5km Ženy bez rozdílu věku 462 00:19:20.9 25.
4. Skalicka Adela Horní Jiřetín 4,5km Ženy bez rozdílu věku 382 00:20:31.7 37.
5. Lošťáková Ivana SK Praga Praha 4,5km Ženy bez rozdílu věku 530 00:20:36.2 38.
6. Mládková Ivana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 291 00:21:17.2 43.
7. Vyskočilová Petra Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 479 00:21:27.7 44.
8. Pánková Jana Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 321 00:21:58.5 53.
9. Hodková Martina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 139 00:22:19.9 56.
10. Malinová Adriana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 269 00:22:23.3 57.
11. Faiferová Martina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 81 00:22:40.2 59.
12. Dostálová Štěpánka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 506 00:22:50.9 61.
13. Kaplanová Vladimíra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 583 00:22:57.0 62.
14. Šindelářová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 424 00:23:01.2 63.
15. Mynaříková Petra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 297 00:23:12.2 66.
16. Burešová Pavlína 4,5km Ženy bez rozdílu věku 35 00:23:12.4 67.
17. Exnerová Žaneta 4,5km Ženy bez rozdílu věku 80 00:23:12.7 68.
18. Králová Magdaléna BTT Libochovice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 569 00:23:16.7 69.
19. Majerová Petra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 267 00:23:18.5 70.
20. Majerová Hana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 266 00:23:19.2 71.
21. Bláhová Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 21 00:23:23.0 75.
22. Feltová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 82 00:23:28.7 77.
23. Dolnáková Denisa Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 62 00:23:33.2 79.
24. Chroustová Nikola 4,5km Ženy bez rozdílu věku 163 00:23:33.3 80.
25. Beranová Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 19 00:23:34.5 82.
26. Gergelová Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 108 00:23:38.2 84.
27. Dudová Kamila KNH Chomutov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 70 00:24:09.9 88.
28. Bláhová Ivana KNH Chomutov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 20 00:24:10.2 89.
29. Maciga Blanka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 261 00:24:20.2 92.
30. Köhlerová Jitka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 205 00:24:20.5 93.
31. Chlumecká Jana STG Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 162 00:24:20.7 94.
32. Funková Barbora 4,5km Ženy bez rozdílu věku 103 00:24:21.9 95.
33. Šeflerová Marta KNH Chomutov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 420 00:24:22.5 96.
34. Ortmanová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 586 00:24:23.7 97.
35. Gaschlerová Kateřina Dubí 4,5km Ženy bez rozdílu věku 105 00:24:24.4 99.
36. Ernestová Michaela Spona Teplice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 79 00:24:24.5 100.
37. Rozlílková Petra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 364 00:24:24.7 101.
38. Rebejová Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 357 00:24:29.7 102.
39. Ježková Karolína Březenec 4,5km Ženy bez rozdílu věku 179 00:24:31.2 103.
40. Kopřivová Zdeňka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 214 00:24:40.9 105.
41. Krejčová Vladimíra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 230 00:24:43.9 106.
42. Zímová Jana Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 497 00:24:45.9 107.
43. Feriancová Monika Avanti tým Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 85 00:24:46.5 108.
44. Halbgebauerová Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 120 00:24:54.8 110.
45. Gotthardová Veronika Trampolínky Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 110 00:24:55.5 111.
46. Poživilová Romana Trampolínky Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 344 00:24:55.9 112.
47. Drbohlavová Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 65 00:25:01.7 114.
48. Stelíčková Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 396 00:25:02.7 115.
49. Černilová Barbora 4,5km Ženy bez rozdílu věku 559 00:25:02.7 116.
50. Trnková Štěpánka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 444 00:25:05.0 117.
51. Čihulová Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 48 00:25:05.4 118.
52. Civínová Jana Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 504 00:25:23.4 119.
53. Perglova Alena Chomutov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 332 00:25:45.7 130.
54. Suchánková Gabriela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 406 00:25:47.4 131.
55. Zázvorková Markéta 4,5km Ženy bez rozdílu věku 550 00:25:49.2 132.
56. Pánovová Pavlína x 4,5km Ženy bez rozdílu věku 322 00:25:49.7 133.
57. Studničková Sylva 4,5km Ženy bez rozdílu věku 404 00:25:57.0 135.
58. Bošková Dana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 25 00:26:01.7 136.
59. Strákošová 4,5km Ženy bez rozdílu věku 399 00:26:05.7 137.
60. Juřinová Daniela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 183 00:26:09.2 138.
61. Hendrychová Jiřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 516 00:26:13.5 140.
62. Hanusová Ludmila 4,5km Ženy bez rozdílu věku 597 00:26:14.7 141.
63. Králíčková Petra Běžci Chomutov + STG Strupčice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 224 00:26:25.2 142.
64. Stárková Tereza STG CHOMUTOV 4,5km Ženy bez rozdílu věku 218 00:26:25.5 143.
65. Knoblochová Marcela Běhám pro hospic 4,5km Ženy bez rozdílu věku 200 00:26:29.2 144.
66. Dolanská Jana Hobýci Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 60 00:26:30.7 145.
67. Havlíková Jarmila Unipetrol RPA 4,5km Ženy bez rozdílu věku 130 00:26:32.7 147.
68. Konečná Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 209 00:26:42.2 148.
69. Becková Martina Krušnohorský výšvih 4,5km Ženy bez rozdílu věku 12 00:26:46.5 151.
70. Černá Jana Magistrát města Mostu 4,5km Ženy bez rozdílu věku 46 00:26:53.2 152.
71. Zajíčková Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 489 00:26:54.0 153.
72. Simonová Michala Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 381 00:27:01.2 154.
73. Mahnertová Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 263 00:27:01.4 155.
74. Blatská Darina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 23 00:27:01.5 156.
75. Chaloupková Marcela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 159 00:27:02.4 157.
76. Mladá Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 290 00:27:03.2 158.
77. Krnáčová Jitka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 232 00:27:04.2 159.
78. Sichrovská Šárka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 380 00:27:06.2 160.
79. Markusová Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 274 00:27:07.0 161.
80. Jetenská Michaela Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 177 00:27:07.2 162.
81. Stellnerová Anna 4,5km Ženy bez rozdílu věku 397 00:27:16.7 163.
82. Černá Růžena Rozběháme Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 45 00:27:18.9 164.
83. Koníčková Alena 4,5km Ženy bez rozdílu věku 526 00:27:20.9 166.
84. Drdová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 507 00:27:21.0 167.
85. Musilová Marie Fenny team 4,5km Ženy bez rozdílu věku 296 00:27:32.3 169.
86. Drobílková Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 69 00:27:34.9 170.
87. thomasova Martina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 435 00:27:37.7 172.
88. Šnorová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 578 00:27:37.9 173.
89. Klabanová Renata 4,5km Ženy bez rozdílu věku 196 00:27:40.2 175.
90. Dvořáková Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 74 00:27:40.2 176.
91. Špačková Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 428 00:27:40.5 177.
92. Wardas Zuzana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 484 00:27:47.4 178.
93. Szaffnerová Zuzana Dubňáčci 2019 4,5km Ženy bez rozdílu věku 417 00:27:52.7 183.
94. Pavlíčková Petra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 326 00:27:53.3 185.
95. Nucová Pavla 4,5km Ženy bez rozdílu věku 313 00:27:55.5 186.
96. Straková Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 400 00:27:56.2 187.
97. Kadlecova Veronika Loučná 956 - Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 186 00:28:06.2 188.
98. Konopíková Dita 4,5km Ženy bez rozdílu věku 212 00:28:13.4 190.
99. Eigl Košatová Naděžda 4,5km Ženy bez rozdílu věku 76 00:28:14.4 191.
100. Straussová Jaroslava Avanti tým Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 401 00:28:15.9 192.
101. Müllerová Gabriela Pajdy 4,5km Ženy bez rozdílu věku 294 00:28:16.8 193.
102. Roudová Dana Cyklistický klub Litvínov, z. s. 4,5km Ženy bez rozdílu věku 363 00:28:21.2 194.
103. Němečková Eva 4,5km Ženy bez rozdílu věku 302 00:28:29.3 195.
104. Krásenská Ilona 4,5km Ženy bez rozdílu věku 225 00:28:36.4 196.
105. Fialková Eva Místo 4,5km Ženy bez rozdílu věku 511 00:28:37.4 198.
106. Brzobohatá Danuše 4,5km Ženy bez rozdílu věku 30 00:28:39.7 199.
107. Sapoušková Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 372 00:28:40.7 200.
108. Čmerdová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 50 00:28:47.9 201.
109. Stehlíková Simona 4,5km Ženy bez rozdílu věku 393 00:28:54.7 202.
110. Podlenová Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 337 00:29:19.5 204.
111. Skružná Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 383 00:29:37.5 206.
112. Solnařová Romana Kangoo Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 386 00:29:38.3 207.
113. Geročová Marika Kangoo Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 109 00:29:38.5 208.
114. Zachová Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 487 00:29:43.0 209.
115. Bláhová Monika Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 22 00:29:43.3 210.
116. Šandová Marcela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 419 00:29:54.7 211.
117. Heltova Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 136 00:29:59.4 212.
118. Urbanová Žaneta SRTG Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 457 00:30:07.5 214.
119. Tonková Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 441 00:30:10.9 215.
120. Maňáková Jana Městský úřad Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 272 00:30:11.2 216.
121. Holubcová Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 146 00:30:11.7 217.
122. Trnkova Hana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 443 00:30:21.5 218.
123. Miksova Alena Trampolíny Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 287 00:30:22.0 219.
124. Ječmenová Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 176 00:30:27.9 220.
125. Jurecová Martina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 180 00:30:28.7 221.
126. Ullmannová Adriana Fenny Team 4,5km Ženy bez rozdílu věku 452 00:30:30.4 222.
127. Chytková Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 167 00:30:32.5 225.
128. Stará Tereza Ponny tým 4,5km Ženy bez rozdílu věku 392 00:30:53.0 226.
129. Dohnalová Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 59 00:31:06.8 229.
130. Černá Petra Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 505 00:31:13.7 230.
131. Firák Bärtlová Petra Starostovi 4,5km Ženy bez rozdílu věku 94 00:31:41.5 234.
132. Andršová Jitka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 4 00:31:45.7 235.
133. Burešova Zdeňka MěÚ Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 36 00:31:52.5 236.
134. Kocumov Jitka Drouzkovice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 204 00:32:00.4 238.
135. Dvořáková Edita 4,5km Ženy bez rozdílu věku 72 00:32:05.0 239.
136. Businská Markéta Lyžníci 4,5km Ženy bez rozdílu věku 39 00:33:00.0 241.
137. Rambousková Eva Hunters Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 356 00:35:18.2 246.
138. Košatová Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 219 00:35:19.2 247.
139. Urbanová Tereza Šneci v běhu 4,5km Ženy bez rozdílu věku 456 00:35:55.7 248.
140. Rendlová Gabriela Fenny team 4,5km Ženy bez rozdílu věku 360 00:35:55.8 249.
141. Jarošíková Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 522 00:35:56.0 251.
142. Kostelejová Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 217 00:36:58.9 254.
143. Fiedlerová Kateřina Prostě běž 4,5km Ženy bez rozdílu věku 87 00:37:38.5 257.
144. Lišková Anna Dubňáčci 2019 4,5km Ženy bez rozdílu věku 259 00:37:40.2 258.
145. Tichá Barbora Pajdy 4,5km Ženy bez rozdílu věku 436 00:38:19.5 261.
146. Kindlová Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 564 00:38:22.9 262.
147. Kmentová Petra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 525 00:41:11.5 266.
  Vreštiaková Linda 4,5km Ženy bez rozdílu věku 478 DNF  

4,5km - Junioři /roč. 2003-2001/

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedár Daniel Krušnoman TT Litvínov 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 373 00:14:46.4 1.
2. Synáček Petr 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 413 00:15:42.9 5.
3. letocha Radek 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 254 00:15:58.2 6.
4. Dalibor Josef Daliborci 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 52 00:16:09.4 8.
5. Konopka Petr 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 213 00:16:32.7 10.
6. Hrdina Tomáš 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 152 00:17:14.7 12.
7. Pěnkava Tomáš Jägerteam 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 535 00:17:20.2 13.
8. Fíla Zdeněk AK Duchcov 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 91 00:18:24.9 17.
9. Gerelttur Usukhbayar Hunters Most 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 106 00:20:02.2 30.
10. Gergel Jan 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 107 00:20:10.7 33.
11. Tomčík Štěpán 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 579 00:20:22.2 34.
12. Walter Jan 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 481 00:20:23.7 35.
13. Penk Ondřej 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 534 00:21:39.7 47.
14. Zelenka Marcel Florbal Chomutov 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 493 00:21:46.0 49.
15. Řeháček Radek 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 369 00:23:22.4 72.
16. Krumlovský Tomáš 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 235 00:23:22.7 74.
17. Zíma Martin Litvínov 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 496 00:23:26.7 76.
18. Chrtek Tomáš Lyžnicí 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 165 00:24:15.9 90.
19. Zavičák Pavel 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 600 00:25:25.5 120.
20. Barvínek Michal 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 9 00:25:25.7 121.
21. Kučera Michal 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 241 00:25:34.3 124.
22. Schandara Daniel 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 377 00:25:55.4 134.
23. Urban Ví 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 599 00:27:29.0 168.
24. Dohnal Dominik 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 57 00:31:02.7 228.
25. Žirovnický Marek Hunters Most 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 500 00:31:37.9 231.
26. Hrubý Denis Hunters Most 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 155 00:31:38.2 232.
27. Řeháček Vít Ak Most 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 370 00:38:14.4 259.
28. Kindl Josef 4,5km Junioři /roč. 2003-2001/ 561 00:38:23.2 263.

4,5km - Juniorky /roč. 2003-2001/

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lošťáková Ela AK Louny 4,5km Juniorky /roč. 2003-2001/ 529 00:18:56.9 21.
2. Hošková Kateřina Atletika Jirkov 4,5km Juniorky /roč. 2003-2001/ 151 00:19:09.2 24.
3. Synáčková Barbora 4,5km Juniorky /roč. 2003-2001/ 415 00:19:51.5 28.
4. Hollicková Michaela 4,5km Juniorky /roč. 2003-2001/ 144 00:23:02.2 64.
5. Káňová Michaela Údlice 4,5km Juniorky /roč. 2003-2001/ 589 00:23:06.7 65.
6. Souchovà Anna SPONA Teplice 4,5km Juniorky /roč. 2003-2001/ 544 00:23:50.2 85.
7. Rezková Amálie Březno u Chomutova 4,5km Juniorky /roč. 2003-2001/ 540 00:24:04.7 87.
8. Havlíková Kateřina 4,5km Juniorky /roč. 2003-2001/ 131 00:25:25.8 122.
9. Zachová Šárka 4,5km Juniorky /roč. 2003-2001/ 488 00:25:34.9 125.
10. Peterkova Eliška 4,5km Juniorky /roč. 2003-2001/ 574 00:27:50.4 179.
11. Kindlová Anežka 4,5km Juniorky /roč. 2003-2001/ 563 00:30:31.0 223.
12. Fiedlrová Kateřina Prostě běž 4,5km Juniorky /roč. 2003-2001/ 89 00:30:53.0 227.
13. Businská Barbora Lyžníci 4,5km Juniorky /roč. 2003-2001/ 38 00:32:59.7 240.
14. Brunnerová Adéla Pajdy 4,5km Juniorky /roč. 2003-2001/ 28 00:35:16.7 244.
15. Nováková Alena Pajdy 4,5km Juniorky /roč. 2003-2001/ 312 00:35:17.4 245.
16. Barvínková Adéla 4,5km Juniorky /roč. 2003-2001/ 592 00:36:24.7 253.
17. Fiedlerová Karolína Prostě běž 4,5km Juniorky /roč. 2003-2001/ 88 00:37:37.5 256.
18. Stejskalová Leona Pajdy 4,5km Juniorky /roč. 2003-2001/ 395 00:38:16.8 260.