Výsledky závodu

Ramaton

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 16.05.2019



4,3km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mekšik Martin 4,3km Muži 219 00:13:29.7 1.
2. Krejči Filip 4,3km Muži 254 00:13:30.0 2.
3. Žítek Ondřej Charlieho andílci 4,3km Muži 126 00:13:48.0 3.
4. Machatka Karel Charlie’s Angels 4,3km Muži 179 00:14:19.0 4.
5. Šebl Ondřej Ekonom Praha Outdoor 4,3km Muži 154 00:14:39.7 5.
6. Pešek Jan Stáj Jižák 4,3km Muži 159 00:15:57.2 7.
7. Skácelík Adam Mattoni free run Praha - Letná 4,3km Muži 197 00:16:00.2 8.
8. Cubalka Martin EPO 4,3km Muži 261 00:16:23.5 9.
9. Skokánek Jiří 4,3km Muži 256 00:16:36.2 10.
10. Borůvka František Mattoni free run Praha - Letná 4,3km Muži 183 00:16:47.0 11.
11. Korec Richard 4,3km Muži 275 00:17:01.5 12.
12. Šlais Václav 4,3km Muži 260 00:17:02.5 13.
13. Mojžisek Tomáš 4,3km Muži 274 00:17:12.5 15.
14. Frančík Lukáš Mattoni FreeRun Praha - Letná 4,3km Muži 187 00:17:21.8 17.
15. Šolc Kuba G4 Pfefrmint team 4,3km Muži 189 00:17:57.7 19.
16. Fiala Tomáš VoFi Power Racing Team 4,3km Muži 178 00:18:09.8 21.
17. Bureš Petr 4,3km Muži 253 00:18:12.7 22.
18. Brabec Jan Ski Club Hydrotechnik 4,3km Muži 206 00:18:26.5 24.
19. Kavka Jakub 4,3km Muži 228 00:18:49.7 26.
20. Horák Petr 4,3km Muži 227 00:18:50.3 27.
21. Čvančara Martin 4,3km Muži 242 00:18:52.2 28.
22. Švec Martin Uhelná Přibram 4,3km Muži 269 00:18:54.0 30.
23. Dus Daniel 4,3km Muži 123 00:19:09.0 33.
24. Kríž Vojtěch Freerun Letná 4,3km Muži 265 00:19:18.7 35.
25. Mavík Jaroslav Running Mall 4,3km Muži 262 00:19:34.2 38.
26. Rakhimov Asadkhon 4,3km Muži 101 00:19:41.7 40.
27. Holubetz Petr 4,3km Muži 121 00:19:53.8 41.
28. Sýkora Jan 4,3km Muži 207 00:20:35.5 44.
29. Šťastný Tomáš Ramus 4,3km Muži 109 00:20:36.0 46.
30. Cihlář Milan 4,3km Muži 191 00:20:36.5 47.
31. Goláň Matěj Megacool 4,3km Muži 257 00:21:03.7 50.
32. Hasik Gabriel Run for Clinton 4,3km Muži 14 00:21:35.7 58.
33. Rudlf Jan 4,3km Muži 271 00:21:40.5 61.
34. Sejkora Jiří 4,3km Muži 13 00:21:51.5 66.
35. Lülei Ondrej 4,3km Muži 157 00:22:06.5 71.
36. Petr Matouš FCHáje 4,3km Muži 131 00:22:22.8 75.
37. Zoubek Antonín Bike Czechia 4,3km Muži 106 00:22:45.5 77.
38. Růžička Aleš Sinch 4,3km Muži 160 00:23:48.2 87.
39. Jaroš Petr Sinch 4,3km Muži 161 00:23:49.7 89.
40. Nosál Miroslav 4,3km Muži 129 00:23:55.2 90.
41. Hušek Pavel 4,3km Muži 233 00:24:47.5 93.
42. Švarc Štěpán 4,3km Muži 211 00:27:25.7 102.

4,3km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jandová Kateřina 4,3km Ženy 122 00:17:08.0 14.
2. Heřman Petra Mattoni FreeRun Praha - Letná 4,3km Ženy 186 00:17:21.5 16.
3. Heřmanovská Barbora 4,3km Ženy 115 00:17:45.2 18.
4. Hořejší Denisa 4,3km Ženy 162 00:18:27.7 25.
5. Korandová Petra 4,3km Ženy 103 00:18:53.0 29.
6. Sýkorová Klára 4,3km Ženy 240 00:19:02.2 31.
7. Vacolíková Veronika 4,3km Ženy 209 00:19:02.5 32.
8. Honcová Martina Ekonom Praha Outdoor 4,3km Ženy 198 00:19:12.5 34.
9. Síbrová Lucie Freerun Lerna 4,3km Ženy 263 00:19:33.5 36.
10. Nálepová Marie Freerun Lerna 4,3km Ženy 264 00:19:33.7 37.
11. Větrovcová Alena 4,3km Ženy 268 00:19:36.2 39.
12. Neubergová Pavlína 4,3km Ženy 166 00:20:07.2 42.
13. Michálková Barbora Megacool 4,3km Ženy 258 00:20:19.2 43.
14. Franková Ivana 4,3km Ženy 190 00:20:35.8 45.
15. Popova Olena 4,3km Ženy 1 00:20:54.0 48.
16. Stankevych Yevheniia FMV VSE 4,3km Ženy 2 00:20:56.2 49.
17. poláková magdaléna ramus 4,3km Ženy 116 00:21:04.0 51.
18. Dušková Tereza 4,3km Ženy 150 00:21:04.7 52.
19. Marečková Edita 4,3km Ženy 163 00:21:14.5 53.
20. Davidová Sára 4,3km Ženy 250 00:21:14.7 54.
21. Čvančarová Lea 4,3km Ženy 244 00:21:22.0 55.
22. Pozlerová Kateřina FMV VSE 4,3km Ženy 4 00:21:28.7 56.
23. Smělá Monika FMV VSE 4,3km Ženy 9 00:21:31.2 57.
24. Králová Vlasta Mattoni Free Run Letná 4,3km Ženy 184 00:21:38.2 59.
25. Obstová Lenka Asistence 4,3km Ženy 181 00:21:38.7 60.
26. Střihavková Šara Baby west 4,3km Ženy 246 00:21:47.2 62.
27. Aunická Barbora 4,3km Ženy 110 00:21:47.7 63.
28. Aunicka Marketa 4,3km Ženy 111 00:21:47.8 64.
29. Ž Jana Bike Czechia 4,3km Ženy 193 00:21:48.7 65.
30. Vávrová Lucie 4,3km Ženy 236 00:21:58.5 67.
31. Nováková Jitka Asistence 4,3km Ženy 234 00:21:58.5 68.
32. Wagnerová Veronika 4,3km Ženy 156 00:22:06.5 70.
33. Ehrenpagerová Tereza 4,3km Ženy 210 00:22:11.0 72.
34. Vaňharová Gabriela 4,3km Ženy 120 00:22:19.0 73.
35. Petrová Leona Mteam 4,3km Ženy 132 00:22:22.7 74.
36. Rudolf Tereza 4,3km Ženy 272 00:22:23.2 76.
37. Rohlenová Eva 4,3km Ženy 212 00:22:46.7 78.
38. Benova Pavlina Letiste Praha 4,3km Ženy 165 00:22:55.7 79.
39. Neumannová Lenka Letiště Praha 4,3km Ženy 164 00:22:56.0 80.
40. Bartíková Milena 4,3km Ženy 218 00:22:56.2 81.
41. Pochmanová Dana Run for Clinton 4,3km Ženy 22 00:22:57.2 82.
42. Jirečková Petra CBRE 4,3km Ženy 185 00:23:22.7 84.
43. Wittichova Marketa Atletický klub OSF 4,3km Ženy 175 00:23:40.5 86.
44. Ramešová Eva 4,3km Ženy 119 00:23:49.5 88.
45. Stopková Pavla 4,3km Ženy 128 00:24:00.2 91.
46. Kropáčová Kateřina 4,3km Ženy 229 00:24:58.2 95.
47. Svobodová Veronika 4,3km Ženy 118 00:25:38.0 96.
48. Palečková Jana 4,3km Ženy 107 00:25:46.0 97.
49. Hrochová Monika Atletický klub OSF 4,3km Ženy 176 00:25:52.5 98.
50. Aunická Zuzana 4,3km Ženy 112 00:26:44.0 99.
51. Tenglerová Hana 4,3km Ženy 135 00:27:15.2 100.
52. Horká Adéla 4,3km Ženy 136 00:27:16.0 101.
53. Kalivodová Ludmila 4,3km Ženy 230 00:28:15.7 103.
54. Couvarová Aidana VSE 4,3km Ženy 25 00:29:48.7 105.
55. Vlasáková Jitka 4,3km Ženy 125 00:35:24.2 107.
56. Benceová Zuzana Asistence 4,3km Ženy 158 00:59:13.0 108.

4,3km - Na kolečkách

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Burger Michal Eso 4,3km Na kolečkách 273 00:15:01.0 6.
2. Kalina + Martin Ramus 4,3km Na kolečkách 270 00:18:02.7 20.
3. Marek + Sebastián Lekeš 4,3km Na kolečkách 247 00:18:23.5 23.
4. Anna Vosahlová Sofie 4,3km Na kolečkách 130 00:22:02.0 69.
5. Duch CykloVendelini 4,3km Na kolečkách 195 00:23:01.5 83.
6. Růžičková Darina 4,3km Na kolečkách 220 00:23:32.7 85.
7. Pokorná Jana 4,3km Na kolečkách 217 00:24:14.2 92.
8. Rudolfová Ramus 4,3km Na kolečkách 267 00:24:57.0 94.
9. Rašmí Ramus 4,3km Na kolečkách 222 00:29:18.5 104.
10. Janoušek Martin Ramus 4,3km Na kolečkách 172 00:32:42.0 106.

8,6km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Splítek Karel Charlieho andílci 8,6km Muži 113 00:27:44.2 1.
2. Krbec Kjaroslav 8,6km Muži 204 00:27:52.5 2.
3. Rulík Tadeáš FMV 8,6km Muži 152 00:27:55.5 3.
4. Pešek Jiří BKČS 8,6km Muži 145 00:28:45.2 4.
5. Karl Christian 8,6km Muži 127 00:29:01.5 5.
6. Taušer Josef FMV Praha 8,6km Muži 20 00:30:00.5 6.
7. Patera Martin 8,6km Muži 155 00:30:26.7 7.
8. Brýdl Ivo AK Slovan Moravská Třebová 8,6km Muži 151 00:30:31.0 8.
9. Svatoš Ondřej 8,6km Muži 224 00:32:16.7 9.
10. Pertold Juráš 8,6km Muži 243 00:33:02.2 11.
11. Přibyl David 8,6km Muži 266 00:33:04.2 12.
12. Brabec Jan Adidas Runners Prague 8,6km Muži 205 00:33:13.5 13.
13. Ptáčník Jiří BK Pražírna 8,6km Muži 124 00:33:18.7 14.
14. Kasal Alexandr SK Žižkohrady 8,6km Muži 147 00:33:31.7 15.
15. Kask Arnošt Baby west 8,6km Muži 245 00:33:39.0 16.
16. Vošahlík Honza Adventní běhání 8,6km Muži 192 00:33:40.5 17.
17. Štěrba Ondřej Ekonom Praha Outdoor 8,6km Muži 213 00:33:45.5 18.
18. Antal Jarolim FMV VŠE 8,6km Muži 19 00:34:43.7 19.
19. Láža Jan VSE FMV 8,6km Muži 23 00:35:09.0 20.
20. Vaňkát Honza Ekonom Praha Outdoor 8,6km Muži 169 00:35:13.5 22.
21. Zaremba Jan Reebok Run Crew 8,6km Muži 142 00:35:45.0 23.
22. Toušek Pája EPO 8,6km Muži 232 00:35:54.2 24.
23. Kozak Stepam 8,6km Muži 141 00:35:56.7 25.
24. Puhač Michal 8,6km Muži 182 00:36:11.7 26.
25. Vyskočil Jiří V-SPIN 8,6km Muži 196 00:36:26.2 27.
26. Vybíral Jan 8,6km Muži 237 00:36:43.2 28.
27. Vokatý Daniel VoFi Power Racing Team 8,6km Muži 108 00:36:47.0 29.
28. Sihelský Michal INFOMATIC Racing Team 8,6km Muži 104 00:36:56.2 32.
29. Dibelka Lukáš Ramus 8,6km Muži 221 00:37:13.0 33.
30. Brabec Jiří Adventní běhání 8,6km Muži 102 00:37:30.2 35.
31. Kopecký Jan-Jakub 8,6km Muži 16 00:37:31.7 36.
32. Procházka Slavomír 8,6km Muži 139 00:38:20.7 37.
33. Novák Martin 8,6km Muži 17 00:38:38.0 38.
34. Chalupa Michal Matonni free run 8,6km Muži 208 00:38:49.5 39.
35. Lohr Štěpán Asistence, o.p.s. 8,6km Muži 173 00:39:10.0 41.
36. Vostrý Petr 8,6km Muži 238 00:39:28.5 42.
37. Ontl Vojtech Melčátka :) 8,6km Muži 171 00:39:33.2 45.
38. Trn Miroslav 8,6km Muži 203 00:39:46.5 46.
39. Rabis Štěpán BK Pražírna 8,6km Muži 225 00:40:03.0 47.
40. Vyskočil Václav V-SPIN 8,6km Muži 188 00:40:12.0 49.
41. Krupka Lukáš 8,6km Muži 27 00:40:19.5 50.
42. Kinský Václav LionsTeamOCR 8,6km Muži 5 00:40:32.2 52.
43. Lopuchovský Štěpán 8,6km Muži 215 00:41:10.0 53.
44. Hruška Martin Bike Czechia 8,6km Muži 105 00:41:44.0 56.
45. Šubrt Richard 8,6km Muži 18 00:41:53.2 59.
46. Vyskočil Jiří V-SPIN 8,6km Muži 170 00:42:00.5 60.
47. roubal zdeněk Praha 6 8,6km Muži 146 00:42:30.2 61.
48. Drahokoupil Štěpán Atletický klub OSF 8,6km Muži 177 00:42:58.5 63.
49. Lipskij Marek Bike Czechia 8,6km Muži 144 00:43:03.7 64.
50. Balner Vojtěch Asistence o.p.s. 8,6km Muži 134 00:44:58.0 71.
51. Srna Jakub 8,6km Muži 180 00:46:25.0 76.
52. Novotný Lukáš 8,6km Muži 199 00:48:41.2 80.
53. Neckáŕ Mirko 8,6km Muži 248 00:53:50.0 84.
54. Klíma Jan Něžovice 8,6km Muži 249 00:59:12.0 85.

8,6km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Weissová Zuzana Kerteam 8,6km Ženy 255 00:32:18.7 10.
2. Drábková Tereza EKonom Praha Outdoor 8,6km Ženy 153 00:35:11.5 21.
3. Zahradníková Lenka KPL Praha 8,6km Ženy 231 00:36:50.0 30.
4. Matasová Klára SK Netunice 8,6km Ženy 216 00:36:53.5 31.
5. Bartošková Lucie FMV VŠE 8,6km Ženy 21 00:37:25.0 34.
6. Motlová Tereza 8,6km Ženy 168 00:39:07.0 40.
7. Trnková Iva 8,6km Ženy 143 00:39:30.5 43.
8. Smrádová Lenka KubůvFanclub 8,6km Ženy 259 00:39:32.0 44.
9. Dohová Simona 8,6km Ženy 12 00:40:04.5 48.
10. Karásková Vendula 8,6km Ženy 6 00:40:32.0 51.
11. Drnk Veru Tysunky Seletice 8,6km Ženy 174 00:41:12.0 54.
12. Hemerová Markéta 8,6km Ženy 201 00:41:24.5 55.
13. Bukovanová Jana BK Pražírna 8,6km Ženy 140 00:41:47.2 57.
14. Rambousková Gabriela BK Pražírna 8,6km Ženy 226 00:41:47.7 58.
15. Zvoníčková Kristýna FMV VŠE 8,6km Ženy 7 00:42:36.0 62.
16. Neužilová Tereza FMV VŠE 8,6km Ženy 8 00:43:14.2 65.
17. Rittenauerova Michaela Surf club Pavones 8,6km Ženy 148 00:43:24.5 66.
18. Vintiková Eliška 8,6km Ženy 137 00:43:37.5 67.
19. Punčochářová Jitka FMV 8,6km Ženy 3 00:43:44.0 68.
20. Vlachova Tereza 8,6km Ženy 149 00:44:02.5 69.
21. Balnerová Alžběta Asistence o.p.s. 8,6km Ženy 133 00:44:57.7 70.
22. Čalkovská Eva 8,6km Ženy 167 00:45:28.0 72.
23. Jordáková Markéta FMV VŠE 8,6km Ženy 10 00:45:28.7 73.
24. Marková Lucie FMV VŠE 8,6km Ženy 26 00:45:28.8 74.
25. Horníčková Gabriela 8,6km Ženy 15 00:46:08.5 75.
26. Šabatová Petra 8,6km Ženy 194 00:46:25.2 77.
27. Vaculíková Kateřina 8,6km Ženy 239 00:46:40.5 78.
28. Hruškova Simona FMV VŠE 8,6km Ženy 11 00:47:42.2 79.
29. Kasumava Iryna 8,6km Ženy 223 00:48:43.2 81.
30. Tesaříková Monika 8,6km Ženy 138 00:51:02.2 82.
31. Zavadilová Kateřina 8,6km Ženy 202 00:51:31.5 83.