Výsledky závodu

Běh dobré vůle

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 12.09.2019



Štafeta 4x2,5km - Štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dobrá vůle by byla... Dobrá vůle by byla... Štafeta 4x2,5km Štafeta 315 00:39:04.0 1.
2. Hitrádio City 93,7 FM Hitrádio City 93,7 FM Štafeta 4x2,5km Štafeta 320 00:39:51.4 2.
3. Závodovci Závodovci Štafeta 4x2,5km Štafeta 333 00:39:59.2 3.
4. PíEmTů Arcadis Czech Republic s.r.o. PíEmTů Arcadis Czech Republic s.r.o. Štafeta 4x2,5km Štafeta 324 00:41:07.9 4.
5. doubleshot s.r.o. - Team D doubleshot s.r.o. - Team D Štafeta 4x2,5km Štafeta 341 00:41:18.9 5.
6. Nadačníci Nadace ČEZ Štafeta 4x2,5km Štafeta 334 00:42:35.4 6.
7. doubleshot s.r.o. - Team A doubleshot s.r.o. - Team A Štafeta 4x2,5km Štafeta 338 00:43:16.4 7.
8. Automotive Arcadis Czech Republic s.r.o. Automotive Arcadis Czech Republic s.r.o. Štafeta 4x2,5km Štafeta 323 00:44:21.2 8.
9. Mňam Arcadis Czech Republic s.r.o. Mňam Arcadis Czech Republic s.r.o. Štafeta 4x2,5km Štafeta 325 00:44:36.7 9.
10. EUC II. EUC II. Štafeta 4x2,5km Štafeta 329 00:44:44.4 10.
11. P3 Byznysmeni P3 Byznysmeni Štafeta 4x2,5km Štafeta 307 00:45:15.9 11.
12. Ministerští Ministerští Štafeta 4x2,5km Štafeta 332 00:45:15.9 12.
13. Čivrsovy Olšany Čivrsovy Olšany Štafeta 4x2,5km Štafeta 316 00:45:26.2 13.
14. D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR - 1 D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR Štafeta 4x2,5km Štafeta 336 00:45:29.9 14.
15. BONA, o.p.s. - 1 BONA, o.p.s. Štafeta 4x2,5km Štafeta 327 00:45:36.2 15.
16. Urban & Hejduk 2 Štafeta 4x2,5km Štafeta 346 00:45:37.9 16.
17. Toskana Toskana Štafeta 4x2,5km Štafeta 344 00:45:45.7 17.
18. Urban & Hejduk Štafeta 4x2,5km Štafeta 345 00:46:31.2 18.
19. BONA, o.p.s. - 2 BONA, o.p.s. Štafeta 4x2,5km Štafeta 328 00:46:45.9 19.
20. P3 Budovatelé P3 Budovatelé Štafeta 4x2,5km Štafeta 309 00:47:37.4 20.
21. P3 (s)Tvořitelé P3 (s)Tvořitelé Štafeta 4x2,5km Štafeta 306 00:48:00.7 21.
22. TEAM NORWAY TEAM NORWAY Štafeta 4x2,5km Štafeta 319 00:48:50.2 22.
23. doubleshot s.r.o. - Team C doubleshot s.r.o. - Team C Štafeta 4x2,5km Štafeta 340 00:49:02.2 23.
24. doubleshot s.r.o. - Team B doubleshot s.r.o. - Team B Štafeta 4x2,5km Štafeta 339 00:49:12.4 24.
25. D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR - 2 D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR Štafeta 4x2,5km Štafeta 337 00:49:22.4 25.
26. EUC I. EUC I. Štafeta 4x2,5km Štafeta 331 00:49:42.2 26.
27. Girls Power Arcadis Czech Republic s.r.o. Girls Power Arcadis Czech Republic s.r.o. Štafeta 4x2,5km Štafeta 322 00:50:02.9 27.
28. Elpida Elpida Štafeta 4x2,5km Štafeta 310 00:51:07.9 28.
29. P3 Odpadlíci P3 Odpadlíci Štafeta 4x2,5km Štafeta 308 00:51:25.4 29.
30. Decentní Dámy Arcadis Czech Republic s.r.o. Decentní Dámy Arcadis Czech Republic s.r.o. Štafeta 4x2,5km Štafeta 326 00:51:29.2 30.
31. Štafeta Výboru dobré vůle Tým Nadace Olgy Havlové Štafeta 4x2,5km Štafeta 301 00:52:22.4 31.
32. AC Petra Clinic Prague AC Petra Clinic Prague Štafeta 4x2,5km Štafeta 312 00:52:28.9 32.
33. Baštíto Baštíto Štafeta 4x2,5km Štafeta 318 00:53:13.4 33.
34. Filip Hledík Štafeta 4x2,5km Štafeta 304 00:53:49.9 34.
35. Marie Michálková Štafeta 4x2,5km Štafeta 314 00:54:29.7 35.
36. Úřední šimlové Úřední šimlové Štafeta 4x2,5km Štafeta 302 00:54:51.7 36.
37. Hvězdná devatenáctka Štafeta 4x2,5km Štafeta 342 00:55:13.4 37.
38. Tereza Jandová Štafeta 4x2,5km Štafeta 321 00:55:31.4 38.
39. Indiáni z EUC Indiáni z EUC Štafeta 4x2,5km Štafeta 330 00:55:32.0 39.
40. Pozdní sběr 2 Strakonice bez plastů Štafeta 4x2,5km Štafeta 335 00:56:06.4 40.
41. Elpida Přístav 7 Elpida Přístav 7 Štafeta 4x2,5km Štafeta 311 00:56:15.5 41.
42. Doběhneme! Volvo Cars Czech Republic Štafeta 4x2,5km Štafeta 317 00:57:09.5 42.
43. Pozdní sběr Pozdní sběr Štafeta 4x2,5km Štafeta 313 00:58:12.7 43.
44. P3 Síla Zákona P3 Síla Zákona Štafeta 4x2,5km Štafeta 305 00:58:18.2 44.
45. Dobruška girls Dobruška girls Štafeta 4x2,5km Štafeta 303 01:02:00.9 45.

10 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zelený Zbyněk Havlíčkova Borová 10 km Muži 279 00:35:22.9 1.
2. Kušnír Luboš ČSOB Pojišťovna Bobr Team 10 km Muži 204 00:35:51.9 2.
3. Slavata Tomáš 10 km Muži 296 00:36:49.7 3.
4. Bechyně Štěpán 10 km Muži 295 00:37:25.7 4.
5. Jirovec Jakub 10 km Muži 293 00:37:28.7 5.
6. Simandl Radek 10 km Muži 268 00:37:44.7 6.
7. Vaníček Jan SRTG Česká Lípa 10 km Muži 207 00:37:53.7 7.
8. Kroupa Štěpán Café Racers 10 km Muži 276 00:39:02.4 8.
9. Štícha Roman STG Příbram 10 km Muži 246 00:39:12.9 9.
10. Novak Ondrej 10 km Muži 278 00:39:37.4 10.
11. Fráňa Pavel 10 km Muži 222 00:39:38.4 11.
12. Simandl Ondřej Bratřijaksepatří.cz 10 km Muži 272 00:39:54.7 12.
13. Šnajder Andrej 10 km Muži 292 00:40:32.4 13.
14. Okrouhlík Michal 10 km Muži 216 00:41:05.2 14.
15. Houštecký Petr Sberbank 10 km Muži 271 00:41:38.7 15.
16. Tůma Daniel 10 km Muži 262 00:42:17.4 16.
17. Krška Martin bratřijaksepatří.cz 10 km Muži 269 00:42:31.4 17.
18. Stehlík Jan Dobro došli 10 km Muži 214 00:42:35.7 18.
19. Fendrych Luboš 10 km Muži 213 00:42:39.7 20.
20. Šmidrkal Petr P3 logistic park 10 km Muži 294 00:42:40.9 21.
21. Herynek Tomáš 10 km Muži 263 00:43:21.9 22.
22. Voráček Petr EUC.CZ 10 km Muži 260 00:43:26.2 23.
23. Tomášek Martin 10 km Muži 244 00:43:28.0 25.
24. Sichrovský Chananel Sberbank 10 km Muži 248 00:43:42.7 26.
25. Kalina Roma 10 km Muži 242 00:44:10.2 27.
26. Jurák Adam Running zone Brno 10 km Muži 233 00:44:15.2 28.
27. Velehradský Petr 10 km Muži 277 00:44:28.4 30.
28. Vorel David 10 km Muži 228 00:44:50.7 31.
29. Primas Petr 10 km Muži 208 00:44:59.9 33.
30. Tůma Zdeněk 10 km Muži 261 00:45:00.2 34.
31. Koloušek Tomáš 10 km Muži 297 00:45:38.7 36.
32. Pucholt Vladimír 10 km Muži 251 00:46:02.2 37.
33. Novicky Branislav 10 km Muži 284 00:46:20.4 39.
34. Dostál Ivo Trisaci 10 km Muži 275 00:46:37.9 40.
35. Beránek Aleš 10 km Muži 217 00:46:39.7 41.
36. Svatoň Tomáš 10 km Muži 265 00:46:51.9 42.
37. Vítů Adam 10 km Muži 291 00:47:11.7 44.
38. Tselidis Kyriakos 10 km Muži 299 00:47:14.7 45.
39. Drnek Martin Drndíci 10 km Muži 274 00:47:15.9 46.
40. Švajcr Radek Forrest Gump Team 10 km Muži 252 00:47:16.2 47.
41. Škorpil Miloš Slavím na běhu 65. narozeniny! 10 km Muži 225 00:47:16.2 48.
42. Korbačka David EUC.CZ 10 km Muži 257 00:47:42.7 50.
43. Brabec Jiří Adventní běhání 10 km Muži 229 00:47:52.9 51.
44. Virág Pavol 10 km Muži 282 00:48:35.2 54.
45. Marček David 10 km Muži 300 00:48:37.7 55.
46. Lukš Tomáš EUC.CZ 10 km Muži 255 00:48:46.7 57.
47. Kubik Jiri Morfeovy menisky 10 km Muži 281 00:49:02.7 58.
48. Rákos Tomáš 10 km Muži 230 00:49:22.5 59.
49. Vančo Ruben 10 km Muži 203 00:49:34.7 61.
50. Andrushchak Andrii 10 km Muži 264 00:49:48.4 64.
51. Heřmánek Hynek Piece of Sádlo 10 km Muži 206 00:49:49.2 65.
52. Strejc Jan EUC.CZ 10 km Muži 254 00:50:47.4 71.
53. Durych Vilém Srtg Praha 10 km Muži 241 00:51:37.4 75.
54. Khankisminen Ruslan 10 km Muži 298 00:52:27.7 78.
55. Jaksch Jakub Všechno nejlepší, Miloši! 10 km Muži 221 00:52:52.9 81.
56. Paseka Jirka Všechno nejlepší, Miloši! 10 km Muži 223 00:52:53.2 82.
57. Marek Vlastimil Šneci v běhu 10 km Muži 231 00:52:56.7 84.
58. Mech Josef 10 km Muži 239 00:52:58.7 85.
59. Hrubý Jaroslav Všechno nejlepší, Miloši! 10 km Muži 220 00:53:25.7 88.
60. Hamačík Radek 10 km Muži 290 00:53:32.2 89.
61. Sedláček Petr 10 km Muži 219 00:53:55.0 90.
62. Vlasák Martin 10 km Muži 273 00:54:43.2 95.
63. Klouda Martin I. PKO Praha 10 km Muži 227 00:55:05.4 96.
64. Svoboda Lubor 10 km Muži 283 00:55:53.2 100.
65. Váša Petr EUC.CZ 10 km Muži 256 00:55:58.2 101.
66. Nytra Boleslav Všechno nejlepší Miloši! 10 km Muži 266 00:56:09.4 102.
67. Škvára Miroslav 10 km Muži 238 00:58:22.4 107.
68. Kubik Jan 10 km Muži 280 00:58:23.2 108.
69. Kopta Michal nenám klub 10 km Muži 205 01:02:17.2 114.
70. Blecha Vladislav TJ liga 100 Praha 10 km Muži 226 01:03:02.9 115.
71. Pech Thomas SK Burlo 10 km Muži 270 01:12:16.2 118.
  Juhás Marek Krakovské běhny 10 km Muži 224 DNF  

10 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mlčochová Kateřina 10 km Ženy 182 00:42:38.2 19.
2. Jirásková Petra 10 km Ženy 145 00:43:27.9 24.
3. Benešová Kristýna Krakovské běhny 10 km Ženy 156 00:44:25.2 29.
4. Čalfová Andrea 10 km Ženy 162 00:44:51.4 32.
5. Mrázková Ivana EUC.CZ 10 km Ženy 180 00:45:18.2 35.
6. Mlynaříková Iva D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 10 km Ženy 167 00:46:13.9 38.
7. Horká Lenka Triexpert Milt Racing Team 10 km Ženy 137 00:47:01.9 43.
8. Zinková Slávka Viktorky strings 10 km Ženy 190 00:47:42.7 49.
9. Hartvich Ivana 10 km Ženy 161 00:47:57.9 52.
10. Fráňová Jana 10 km Ženy 150 00:48:11.4 53.
11. Balážová Nina 10 km Ženy 164 00:48:44.7 56.
12. Horsinková Kateřina Báječné ženy v běhu 10 km Ženy 138 00:49:27.2 60.
13. Skácelová Marcela 10 km Ženy 170 00:49:47.9 62.
14. Srbová Leona 10 km Ženy 171 00:49:48.0 63.
15. Vadlejchová Kristýna 10 km Ženy 142 00:49:55.9 66.
16. Jůnová Andrea 10 km Ženy 173 00:50:05.9 67.
17. Křesťanová Veronika 10 km Ženy 140 00:50:18.4 68.
18. Muselíková Klára 10 km Ženy 158 00:50:31.7 69.
19. Prouzová Karolína 10 km Ženy 136 00:50:31.7 70.
20. Leinveberová Katarína 10 km Ženy 189 00:50:48.4 72.
21. Mudrová Alžběta 10 km Ženy 139 00:50:54.7 73.
22. Kovaříková Tereza 10 km Ženy 143 00:51:24.2 74.
23. Dolinská Dagmar 10 km Ženy 157 00:51:49.2 76.
24. Martincová Eva 10 km Ženy 172 00:52:10.7 77.
25. Jacques Katerina Běžecká škola Miloše Škorpila 10 km Ženy 179 00:52:43.7 79.
26. Faronová Jitka Běžouni z Klánovického lesa 10 km Ženy 184 00:52:43.9 80.
27. Remeňová Katka šneci v běhu 10 km Ženy 166 00:52:56.2 83.
28. Králová Lenka 10 km Ženy 148 00:53:08.4 86.
29. Holcová Jana 10 km Ženy 131 00:53:13.7 87.
30. Keblová Lucie 10 km Ženy 144 00:54:17.2 91.
31. Císařová Zuzana 10 km Ženy 186 00:54:25.4 92.
32. Wawroszová Kamila 10 km Ženy 160 00:54:32.9 93.
33. Konarovská Lucie 10 km Ženy 176 00:54:37.2 94.
34. Bečvářová Zuzana Dobro Došli 10 km Ženy 149 00:55:13.5 97.
35. Kozáková Jindřiška Total Vital 10 km Ženy 163 00:55:21.2 98.
36. Nova Lucie - 10 km Ženy 177 00:55:44.4 99.
37. Průcha Himlová Renata JC Mousee Unhošť 10 km Ženy 188 00:56:16.9 103.
38. Aron Hurychova Terezie 10 km Ženy 185 00:56:31.7 104.
39. Činčilová Marie 10 km Ženy 187 00:56:57.2 105.
40. Kurková Dana 10 km Ženy 152 00:57:45.7 106.
41. Gritsay Victoria 10 km Ženy 133 00:58:53.9 109.
42. Šamlotová Pavla 10 km Ženy 178 00:58:55.4 110.
43. Panošová Tereza 10 km Ženy 135 00:59:10.7 111.
44. Škvárová Irena 10 km Ženy 168 01:00:22.7 112.
45. Drtinová Víťa BŠMŠ 10 km Ženy 175 01:00:53.7 113.
46. Pelková Zuzana 10 km Ženy 165 01:04:53.1 116.
47. Geislerová Ester Patronka Běhu dobré vůle 10 km Ženy 153 01:04:53.7 117.
48. Husáková Zuzana Běžecký klub České spořitelny 10 km Ženy 147 01:12:57.0 119.
49. Nytrová Jana Všechno nejlepší Miloši! 10 km Ženy 183 01:16:37.5 120.

5 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wallcon Martina Auto Průhonice 5 km Ženy 130 00:20:37.9 1.
2. Bílková Jiřina PwC 5 km Ženy 86 00:22:12.2 2.
3. Pluhařová Jana 5 km Ženy 22 00:22:41.4 3.
4. Prokopová Klára Bonbon 5 km Ženy 83 00:22:56.9 4.
5. Staňková Ivana adidas Runners Prague 5 km Ženy 55 00:23:14.9 5.
6. Šuvarská Klára 5 km Ženy 44 00:23:25.9 6.
7. Kučerová Štěpánka 5 km Ženy 114 00:23:45.4 7.
8. Roušalová Blanka 5 km Ženy 50 00:23:47.2 8.
9. Čelikovská Andrea 5 km Ženy 21 00:23:48.2 9.
10. Hrdá Klára 5 km Ženy 57 00:23:52.4 10.
11. Loskotová Lucie 5 km Ženy 54 00:24:06.2 11.
12. Vlková Markéta Báječné ženy v běhu 5 km Ženy 17 00:24:09.2 12.
13. Kargerova Diana AC Zkolika 5 km Ženy 113 00:24:09.4 13.
14. Muhrová Barbora 5 km Ženy 84 00:24:48.9 14.
15. Valentková Klára Sberbank 5 km Ženy 108 00:24:59.2 15.
16. Krampolová Eliška 5 km Ženy 74 00:25:07.7 16.
17. Hejná Jana 5 km Ženy 52 00:25:14.4 17.
18. Vaš Nela 5 km Ženy 77 00:25:21.2 18.
19. Vorlova Zdenka 5 km Ženy 45 00:25:22.2 19.
20. Safínová Lucie 5 km Ženy 81 00:25:41.4 20.
21. Dvořáková Ivana 5 km Ženy 124 00:25:47.7 21.
22. Kárná Markéta 5 km Ženy 98 00:25:47.7 22.
23. Šubrtová Renata Triatlon Team Měchenice 5 km Ženy 91 00:25:49.7 23.
24. Hornogová Adéla 5 km Ženy 125 00:26:22.7 24.
25. Aldinová Diana 5 km Ženy 96 00:26:24.2 25.
26. Vodičková Petra 5 km Ženy 128 00:26:33.7 26.
27. Svatoňová Petra D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy 63 00:26:39.2 27.
28. Pudilová Anežka 5 km Ženy 116 00:26:40.7 28.
29. Bartošková Tereza 5 km Ženy 68 00:26:41.2 29.
30. Vodičkova Monika Krásky v běhu 5 km Ženy 48 00:26:42.2 30.
31. Hrabánková Jitka Krásky v běhu 5 km Ženy 51 00:26:42.4 31.
32. Kosová Zuzana 5 km Ženy 49 00:26:42.7 32.
33. Jeřábková Lucie 5 km Ženy 37 00:26:45.7 33.
34. Grossmannova Lenka 5 km Ženy 25 00:27:07.9 34.
35. Chalupková Lucia D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy 61 00:27:08.2 35.
36. Barabashever Daniela 5 km Ženy 127 00:27:09.4 36.
37. Simandlová Pavlína 5 km Ženy 101 00:27:09.7 37.
38. Sudková Marie 5 km Ženy 78 00:27:13.7 38.
39. Valoušková Lucie 5 km Ženy 71 00:27:14.4 39.
40. Čadková Kamila 5 km Ženy 106 00:27:15.9 40.
41. Šindelářová Andrea 5 km Ženy 76 00:27:16.4 41.
42. Gembčíková Sandra 5 km Ženy 41 00:27:17.4 42.
43. Nováková Petra 5 km Ženy 72 00:27:27.2 43.
44. Šefčíková Michaela 5 km Ženy 73 00:27:27.4 44.
45. Danešová Kristýna D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy 65 00:27:31.9 45.
46. Marhanova Eva 5 km Ženy 5 00:27:43.4 46.
47. Sochrová Lucie 5 km Ženy 33 00:27:59.2 47.
48. Kocourková Kateřina Prostě běž! 5 km Ženy 90 00:28:00.7 48.
49. Bártová Marie D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy 59 00:28:07.4 49.
50. Břinková Dana D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy 66 00:28:07.7 50.
51. Chizzola Jitka D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy 60 00:28:07.9 51.
52. Nosková Jana Patronka Běhu dobré vůle 5 km Ženy 109 00:28:08.4 52.
53. Daníčková Lenka 5 km Ženy 112 00:28:09.2 53.
54. Lešková Silvia 5 km Ženy 11 00:28:21.9 54.
55. Biznárová Katarína 5 km Ženy 10 00:28:22.2 55.
56. Poliaková Lucia 5 km Ženy 67 00:28:22.5 56.
57. Mitošinková Barbora Klub mladých diváků 5 km Ženy 56 00:28:32.7 57.
58. Čelikovská Markéta 5 km Ženy 20 00:28:33.9 58.
59. Králová Michaela 5 km Ženy 8 00:28:38.9 59.
60. Nedvědová Tereza 5 km Ženy 80 00:28:41.4 60.
61. Kočárková Karin 5 km Ženy 24 00:28:52.9 61.
62. Filipova Eva 5 km Ženy 4 00:28:55.4 62.
63. Bartošová Eva 5 km Ženy 13 00:28:56.2 63.
64. Šobrová Jana 5 km Ženy 117 00:29:01.2 64.
65. Franková Klaudia Phonak 5 km Ženy 70 00:29:08.4 65.
66. Freudlová Eliška 5 km Ženy 3 00:29:10.7 66.
67. Brezová Mária 5 km Ženy 12 00:29:17.7 67.
68. Medová Tereza 5 km Ženy 97 00:29:17.7 68.
69. Medová Petra 5 km Ženy 82 00:29:18.4 69.
70. Vaňková Barbora Phonak 5 km Ženy 69 00:29:25.4 70.
71. Videnovova Petra 5 km Ženy 53 00:29:37.2 71.
72. Drotárová Zuzana 5 km Ženy 93 00:29:41.9 72.
73. Dobrovolná Iva 5 km Ženy 110 00:29:53.9 73.
74. Šleglova Andrea RunBo Team Liberec 5 km Ženy 35 00:29:54.7 74.
75. Solomová Jitka 5 km Ženy 30 00:29:56.9 75.
76. Plajnerová Pavlína 5 km Ženy 36 00:30:02.2 76.
77. Fodorová Hana 5 km Ženy 46 00:30:16.2 77.
78. Kocichová Ondřejka 5 km Ženy 115 00:30:22.2 78.
79. Neumannová Monika 5 km Ženy 111 00:30:23.7 79.
80. Krasauskiene Zydrone 5 km Ženy 99 00:30:27.9 80.
81. Mašková Kristína 5 km Ženy 126 00:30:37.4 81.
82. Pražáková Kristýna D.A.S. Rechtsschutz AG, pobočka pro ČR 5 km Ženy 64 00:30:43.2 82.
83. Markvartová Soňa 5 km Ženy 79 00:30:48.4 83.
84. Halíková Hedvika 5 km Ženy 6 00:30:51.9 84.
85. Pangrácová Barbora 5 km Ženy 34 00:30:52.2 85.
86. Kubikova Zuzana 5 km Ženy 118 00:30:59.9 86.
87. Vargová Nikola 5 km Ženy 85 00:31:00.0 87.
88. Mydlilová Jana Sneci v behu 5 km Ženy 9 00:31:06.2 88.
89. Grussová Petra 5 km Ženy 95 00:31:11.2 89.
90. Sedláková Martina Sberbank CZ 5 km Ženy 100 00:31:13.4 90.
91. Maříková Lucie 5 km Ženy 38 00:31:15.4 91.
92. Šimečková Tereza 5 km Ženy 107 00:31:15.7 92.
93. Štefanová Markéta 5 km Ženy 28 00:31:18.9 93.
94. Ullmannova Jana SRTG Česká Lípa 5 km Ženy 14 00:31:20.2 94.
95. Kubelková Jana SRTG Česká Lípa/Báječné ženy v běhu 5 km Ženy 15 00:31:20.2 95.
96. Formánková Andrea 5 km Ženy 42 00:31:27.9 96.
97. Valova Jana 5 km Ženy 31 00:31:28.2 97.
98. Maradová Jiřina 5 km Ženy 32 00:31:28.4 98.
99. Nováková Zuzana Běhám pro Hospic v Mostě 5 km Ženy 18 00:31:42.9 99.
100. Tutterová Markéta Běhám pro Hospic 5 km Ženy 19 00:31:43.9 100.
101. Žaludová Marie Hvozdnický šakalíci 5 km Ženy 29 00:32:05.7 101.
102. Antonová Jana TRIsáci 5 km Ženy 105 00:32:11.2 102.
103. Polanecká Lenka 5 km Ženy 104 00:32:42.9 103.
104. Jenšovská Šárka 5 km Ženy 102 00:32:43.0 104.
105. Minaříková Petra 5 km Ženy 103 00:33:16.9 105.

2,5 km - Junioři

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedláček Adam 2,5 km Junioři 351 00:09:23.4 1.
2. Virál Samuel 2,5 km Junioři 352 00:10:38.9 2.
3. Bemanová Viktorie 2,5 km Junioři 350 00:12:59.4 3.