Výsledky závodu

ČEZ MTB MARATON

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 12.05.2019



60 km - Muži 2002 - 2000

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vodrážka Vojtěch Ski&Bike Modelárna Novák 60 km Muži 2002 - 2000 12 02:18:44.3 8.
2. Hrdlička ml. Aleš Mapei Merida Kaňkovský 60 km Muži 2002 - 2000 9 02:31:06.8 14.

60 km - Muži 1999- 1990

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Blažek Jan Rajec 100% Trek 60 km Muži 1999- 1990 1 02:06:50.0 3.
2. Prokop Pavel Veloservis Team 60 km Muži 1999- 1990 4 02:13:17.4 4.
3. Berger Stanislav Havlíčkův Brod Pleas a.s. 60 km Muži 1999- 1990 5 02:22:47.8 11.
4. Kocmánek Ladislav Relax Brno 60 km Muži 1999- 1990 10 02:27:36.5 12.

60 km - Muži 1989- 1980

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bulička Pavel 60 km Muži 1989- 1980 3 02:05:56.8 2.
2. Štoksa Jaroslav 60 km Muži 1989- 1980 8 02:13:18.0 5.
3. Kosička Lubor alltraining.cz 60 km Muži 1989- 1980 7 02:17:30.8 7.
4. Vrba Ondřej TJ Sokol Studenec 60 km Muži 1989- 1980 20 02:35:12.5 15.

60 km - Muži 1979- 1970

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gryc Přemysl NATIVESPORT 60 km Muži 1979- 1970 18 02:04:01.0 1.
2. Ondrášek Roman Hope Brno 60 km Muži 1979- 1970 14 02:28:14.5 13.
3. Pokorný Zdeněk Decathlon Třebíč 60 km Muži 1979- 1970 2 03:27:29.0 20.

60 km - Muži 1969-a více

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kučera Jiří Open Cycling Academy 60 km Muži 1969-a více 17 02:16:10.3 6.
2. Malý Miroslav BIKE SYNDICAT 60 km Muži 1969-a více 15 02:21:00.8 9.
3. Šťasta Libor REGA team 60 km Muži 1969-a více 19 02:21:49.5 10.
4. Zezula Josef Dačice 60 km Muži 1969-a více 6 02:53:18.5 17.
5. Netolický Milan CK Vinohradské šlapky 60 km Muži 1969-a více 13 03:06:42.0 19.

60 km - Ženy 1989 a více

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vejrostová Hana 60 km Ženy 1989 a více 16 02:38:59.5 16.
2. Pivoňková Marie Penguin Team 60 km Ženy 1989 a více 11 02:54:14.3 18.

42 km - OPEN Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrdlička Radek 42 km OPEN Muži 112 01:35:17.8 1.
2. Dučák Marcel Běhej se psem 42 km OPEN Muži 102 01:42:35.5 2.
3. Kupsky Petr 42 km OPEN Muži 109 01:46:54.0 3.
4. Harašta Michal Brno 42 km OPEN Muži 105 01:56:13.8 4.
5. Hrdlička Adam Mapei Merida Kaňkovský 42 km OPEN Muži 106 01:56:14.1 5.
6. Hrdlička st. Aleš VOICE BIKE Olomouc 42 km OPEN Muži 107 01:57:14.5 6.
7. Staněk Ondřej Biatlon Třebíč 42 km OPEN Muži 101 01:57:39.8 7.
8. Gráf Jiří PSK Znojmo 42 km OPEN Muži 110 02:01:35.5 8.
9. Khýr Rostislav 42 km OPEN Muži 103 02:04:31.0 9.
10. Šláf Robert CK slavická 42 km OPEN Muži 111 02:05:14.3 10.
11. Šolc Filip BARNEX SPORT 42 km OPEN Muži 113 02:20:52.8 12.
12. Štveráček Rostislav 42 km OPEN Muži 108 02:24:23.3 13.
13. Kremláček Pavel Ski Třebíč 42 km OPEN Muži 104 02:33:08.0 14.

42 km - OPEN Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šolcová Eva BARNEX SPORT 42 km OPEN Ženy 114 02:20:52.5 11.

14 km - FAMILY rodinná vyjížďka

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kotačka Robin Vysočina Cycling 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 50 00:35:35.0 1.
2. Michal Kotačka Budíkovice 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 51 00:35:45.0 2.
3. Matyáš Večeřa Třebíč 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 61 00:43:31.0 3.
4. Večeřa Radek TJ Spartak Třebíč 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 60 00:43:34.0 4.
5. Martin Jirsa Chotěboř 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 57 00:43:54.0 5.
6. Vlastimil Vodrážka Chotěboř 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 58 00:44:02.0 6.
7. Adéla Kuchařová TJ SPARTAK Třebíč 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 68 00:51:20.0 7.
8. Jana Kuchařová TJ SPARTAK Třebíč 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 67 00:51:21.0 8.
9. Jiří Stloukal Třebíč 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 59 00:51:23.0 9.
10. Nikola Říhová Jaroměřice 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 66 01:03:55.0 10.
11. Igor Šmelko Jaroměřice 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 62 01:05:11.0 11.
12. Adéla Cejpková Jaroměřice 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 65 01:05:11.0 12.
13. Jakub Novotný Praha 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 55 01:05:43.0 13.
14. Alena Šmelko-Řiháková Jaroměřice 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 63 01:06:10.0 14.
15. Heralecká Nikola Třebíč 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 56 01:06:10.0 15.
16. Heralecký Petr Třebíč 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 53 01:06:10.0 16.
17. Jindřich Říha Jaroměřice 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 64 01:06:14.0 17.
18. Novotná Eva 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 52 01:39:39.0 18.
19. Václav Novotný Praha 14 km FAMILY rodinná vyjížďka 54 01:39:39.0 19.