Výsledky závodu

Dobroběh

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 21.09.2019



Klasika 6,7km - Muži 15 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vondrů Jaroslav Pacov Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1040 00:27:32.9 1.
2. Deim Michal SC Vebr - sport Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1047 00:29:47.4 6.
3. Houdek Vojtěch Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1058 00:32:17.1 13.
4. Bílek Tibor TJ Pilich Horní Skrýchov Klasika 6,7km Muži 15 - 25 let 1041 00:43:42.9 38.

Klasika 6,7km - Muži 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Janovský Jiří Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1028 00:30:39.4 7.
2. Holejsovsky Jiri Plana nad luznici Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1023 00:31:53.4 9.
3. Wnuk Michal Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1006 00:33:11.1 15.
4. Šramhauser Jan Klasika 6,7km Muži 26 - 35 let 1034 00:35:08.9 23.

Klasika 6,7km - Muži 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václavík Karel Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1013 00:28:13.4 2.
2. Kaprál Jan Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1051 00:28:52.1 3.
3. Fessl Tomáš Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1021 00:29:04.1 4.
4. Polišenský Tomáš Soběslav Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1030 00:32:01.4 11.
5. Walla Ladislav Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1061 00:34:32.6 19.
6. Lešek Jirka Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1057 00:34:40.9 20.
7. Mišun Miroslav Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1020 00:35:57.1 25.
8. Kohout Václav Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1060 00:36:04.9 26.
9. Šalát Radek Klasika 6,7km Muži 36 - 45 let 1033 00:50:39.6 49.

Klasika 6,7km - Muži 46+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedláčik Marek Klasika 6,7km Muži 46+ 1049 00:29:27.6 5.
2. Čáp Luboš Klasika 6,7km Muži 46+ 1050 00:30:49.4 8.
3. Lintner Pavel Soběslav Klasika 6,7km Muži 46+ 1019 00:31:55.4 10.
4. Deim Karel Klasika 6,7km Muži 46+ 1048 00:34:45.6 21.
5. Koza Zdeněk Klasika 6,7km Muži 46+ 1059 00:35:49.2 24.
6. Chaloupka Zdeněk Lázeňští šviháci Klasika 6,7km Muži 46+ 1032 00:37:01.4 27.
7. Velek Marcel Klasika 6,7km Muži 46+ 1053 00:42:51.1 36.

Klasika 6,7km - Ženy 15 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šrubařová Lucie Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1017 00:33:23.6 16.
2. Hoffmannová Natali Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1001 00:39:25.1 31.
3. Otoupalová Alena Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1010 00:40:38.4 33.
4. Kadlecová Kamila Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1035 00:43:27.4 37.
5. Žáková Františka Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1002 00:51:25.9 50.
6. Kosová Denisa MŠ U zastávky Veselí nad Lužnicí Klasika 6,7km Ženy 15 - 25 let 1026 00:57:45.1 53.

Klasika 6,7km - Ženy 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kotápišová Renata ASK Slavia Praha Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1009 00:32:09.4 12.
2. Wallová Iva Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1062 00:32:23.6 14.
3. Capouchová Nina Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1063 00:33:44.6 17.
4. Těhníková Veronika Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1045 00:37:39.4 28.
5. Žahourová Kateřina Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1031 00:38:01.1 29.
6. Březinová Anna Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1043 00:39:28.6 32.
7. Vochozková Markéta Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1003 00:42:43.9 35.
8. Fialová Martina Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1057 00:46:42.6 43.
9. Pražanová Markéta Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1055 00:48:27.6 47.
10. Bicanova Martina Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1044 00:53:51.4 51.
11. Tulisová Libuše Klasika 6,7km Ženy 26 - 35 let 1046 00:57:28.6 52.

Klasika 6,7km - Ženy 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nováková Hana MŠ U zastávky Veselí nad Lužnicí Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1024 00:33:52.4 18.
2. Haselbauerová Anna Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1052 00:34:49.4 22.
3. Demangeon Blanka Pisek Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1018 00:39:12.1 30.
4. Slámová Marcela Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1008 00:41:21.6 34.
5. Cíchová Erika Prostě běž Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1022 00:43:44.9 39.
6. Šandová Andrea Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1014 00:48:07.6 45.
7. Miřejovská Lucie MŠ U zastávky Veselí nad Lužnicí Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1025 00:48:14.1 46.
8. Šalátová Petra Klasika 6,7km Ženy 36 - 45 let 1016 00:50:39.3 48.

Klasika 6,7km - Ženy 46+

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bílková Blanka TJ Pilich Horní Skrýchov Klasika 6,7km Ženy 46+ 1042 00:45:40.9 40.
2. Volková Věra Klasika 6,7km Ženy 46+ 1054 00:46:02.1 41.
3. Kadlecová Karla BRISK Klasika 6,7km Ženy 46+ 1029 00:46:30.4 42.
4. Toufarová Ivana Klasika 6,7km Ženy 46+ 1015 00:47:41.4 44.

Klasika T4 6,7km - Muži v týmu

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dračka Richard Richard Dračka Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1508 00:26:43.9 1.
2. Žák Prokop Richard Dračka Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1508 00:30:19.6 2.
3. Chlumák Václav SILON Klasika *2 Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1502 00:30:20.9 3.
4. Koťara Lukáš Röchling Engineering Plastics Planá nad Lužnicí Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1507 00:30:36.4 4.
5. Boháč Pavel SILON Klasika *3 Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1503 00:30:44.1 5.
6. Jošt David SDH Lom Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1506 00:30:45.9 6.
7. Dračka Jáchym Richard Dračka Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1508 00:31:44.6 7.
8. Pospíšil Michal SILON Klasika *2 Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1502 00:32:02.4 8.
9. Lepšík Milan Rolnička Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1509 00:32:13.9 9.
10. Kočí Vojtěch SILON Klasika *3 Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1503 00:33:01.4 11.
11. Kovář Jan SILON Klasika *2 Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1502 00:33:35.4 12.
12. Jošt Jiří SDH Lom Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1506 00:33:39.9 13.
13. František Cerman Ing. BRISK Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1505 00:34:00.3 14.
14. Shchohol Oleh BRISK Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1505 00:34:54.6 15.
15. Panovský Vladimír BRISK Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1505 00:35:49.1 17.
16. Mikulčík Igor Röchling Engineering Plastics Planá nad Lužnicí Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1507 00:35:55.1 18.
17. Martinů David YANFENG Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1037 00:36:42.4 19.
18. Filip Čapka BSc. Ing. BRISK Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1505 00:36:46.1 20.
19. Zenkl Zbyněk Rolnička Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1509 00:37:30.1 22.
20. Váňa Ondřej YANFENG Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1038 00:38:11.4 24.
21. Stojanovič Saša YANFENG Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1039 00:40:09.1 27.
22. Hruška Michal Röchling Engineering Plastics Planá nad Lužnicí Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1507 00:41:05.6 29.
23. Novák Karel Rolnička Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1509 00:42:49.4 32.
24. Dohnal Ondřej SILON Klasika *4 Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1504 00:43:07.9 34.
25. Málek Jiří Röchling Engineering Plastics Planá nad Lužnicí Klasika T4 6,7km Muži v týmu 1507 00:43:14.6 35.

Klasika T4 6,7km - Ženy v týmu

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Joštová Karin SDH Lom Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1506 00:32:30.4 10.
2. Joštová Alena SDH Lom Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1506 00:35:21.1 16.
3. Nováková Michaela Zeelandia Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1510 00:36:50.1 21.
4. Dračková Lajla Richard Dračka Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1508 00:38:11.1 23.
5. Lišková Jitka Zeelandia Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1510 00:38:33.1 25.
6. Kratochvílová Martina SILON Klasika *3 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1503 00:38:50.6 26.
7. Plechatová Šárka Zeelandia Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1510 00:40:11.9 28.
8. Krchová Pavla SILON Klasika *1 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1501 00:41:28.4 30.
9. Pospíšilová Anna SILON Klasika *1 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1501 00:41:29.3 31.
10. Stránská Veronika SILON Klasika *4 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1504 00:43:07.6 33.
11. Nováková Veronika SILON Klasika *2 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1502 00:43:15.4 36.
12. Dvořáková Šárka SILON Klasika *1 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1501 00:45:02.6 37.
13. Přívozníková Jana SILON Klasika *4 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1504 00:45:02.8 38.
14. Kočová Klára SILON Klasika *3 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1503 00:45:13.6 39.
15. Kotorová Jana Zeelandia Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1510 00:46:02.9 40.
16. Vithová Eva SILON Klasika *1 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1501 00:47:05.9 41.
17. Absolonová Veronika Rolnička Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1509 00:48:41.1 42.
18. Přívozníková Hana SILON Klasika *4 Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1504 00:50:32.1 43.
19. Šperová Vendula YANFENG Klasika T4 6,7km Ženy v týmu 1036 00:51:54.4 44.

Army 6,5 km - Muži 15 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fara David 1. FC Jistebnice Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2059 00:34:36.9 5.
2. Hrdlička Martin Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2007 00:37:45.9 13.
3. Dračka Jáchym Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2028 00:41:00.9 24.
4. Koudelka Jan Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2109 00:41:36.2 25.
5. Procházka Šimon Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2075 00:44:34.7 35.
6. Novák Šimon Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2104 00:45:36.2 40.
7. Laštovka Lukáš Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2107 00:45:51.9 41.
8. Gruber Matyáš Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2090 00:47:53.4 50.
9. Bílý Filip Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2025 00:50:18.7 59.
10. Podlaha Marek Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2034 00:50:31.0 60.
11. Staňkovič Nikola YANFENG Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2077 00:57:06.4 77.
12. Lev Stehlík Milan Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2057 00:57:39.4 78.
13. Schicker Zbyněk YANFENG Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2080 00:59:05.7 81.
14. Cvetkovič Miodrag YANFENG Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2078 01:03:53.4 87.
15. Dušek Jakub Army 6,5 km Muži 15 - 25 let 2013 01:04:16.2 88.

Army 6,5 km - Muži 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šatný Petr Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2036 00:33:16.4 2.
2. Novotny Michal Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2017 00:34:42.4 7.
3. Procházka Josef Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2101 00:34:44.7 8.
4. Mikulics Štefan Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2067 00:36:11.9 10.
5. Líkař Tomáš Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2106 00:37:13.4 11.
6. Ambrož Jiří Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2071 00:37:24.7 12.
7. Dvořák Vít Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2083 00:38:45.2 14.
8. Bartoš David VÚ 1825 Tábor Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2001 00:39:00.4 16.
9. Hejl Jaroslav ŠK Veselí nad Lužnicí Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2026 00:40:03.2 20.
10. Holejsovsky Jiří Plana nad Luznici Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2039 00:40:41.2 23.
11. Rypáček Pavel Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2052 00:42:21.1 27.
12. Kaisler Lukáš Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2003 00:42:47.4 29.
13. Bílek Michal Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2102 00:42:48.7 30.
14. Pilousek Miloš Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2086 00:44:10.4 34.
15. Líkař Martin Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2105 00:44:37.4 36.
16. Bednář David Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2091 00:47:54.4 51.
17. Wnuk Michal Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2100 00:49:00.9 55.
18. Knutelský Tomáš YANFENG Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2079 00:49:48.4 58.
19. Dolný Jan Army 6,5 km Muži 26 - 35 let 2093 01:02:35.2 84.

Army 6,5 km - Muži 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dračka Richard Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2027 00:32:53.7 1.
2. Václavík Karel Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2087 00:34:07.2 3.
3. Hrubý Jaroslav Běžecký klub Bechyně Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2004 00:34:36.8 4.
4. Markvart Jan ZEWLÁK Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2016 00:34:37.9 6.
5. Demangeon Xavier Pisek Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2044 00:35:00.2 9.
6. Řezáč Marcel Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2018 00:38:45.9 15.
7. Arnošt Michal Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2111 00:40:17.4 21.
8. Korčák Ivo Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2103 00:41:48.2 26.
9. Benda Luboš Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2009 00:51:50.7 65.
10. Pánek Martin Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2084 00:52:18.4 67.
11. Kališ Josef Army 6,5 km Muži 36 - 45 let 2085 00:57:55.2 79.

Army 6,5 km - Muži 46+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rypáček Roman Army 6,5 km Muži 46+ let 2064 00:39:39.9 17.
2. Sedláček Jindřich Army 6,5 km Muži 46+ let 2011 00:39:58.2 19.
3. Pech Roman Ski Vimperk Army 6,5 km Muži 46+ let 2082 00:40:21.2 22.

Army 6,5 km - Ženy 15 - 25 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mandíková Kateřina Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2068 00:42:36.2 28.
2. Strnadová Tereza Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2006 00:43:31.2 31.
3. Tlamichová Nikola Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2094 00:44:43.9 37.
4. Šimonová Anežka Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2108 00:45:57.4 42.
5. Čiperová Alena Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2061 00:46:35.8 44.
6. Zaňáková Eliška Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2054 00:51:01.2 63.
7. Hlasová Barbora Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2055 00:51:01.7 64.
8. Babůrková Kristýna Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2053 00:55:35.4 74.
9. Bílá Kristýna Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2035 00:59:12.9 82.
10. Kubů Pavlína Army 6,5 km Ženy 15 - 25 let 2110 01:09:37.7 89.

Army 6,5 km - Ženy 26 - 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bodláková Kamila Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2112 00:45:01.7 38.
2. Gruberová Jana Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2089 00:47:55.8 52.
3. Hejná Jana Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2045 00:48:08.7 53.
4. Neradová Petra Röchling Engineering Platics Planá nad Lužnicí Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2060 00:48:28.2 54.
5. Křížovská Lucie Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2042 00:49:04.4 56.
6. Špačková Vladislava Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2031 00:50:37.2 61.
7. Machova Marketa Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2032 00:50:44.9 62.
8. Kubíčová Pavlína Veselí nad Lužnicí Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2062 00:51:59.8 66.
9. Batíková Dominika Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2063 00:53:58.2 68.
10. Langová Marcela Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2033 00:56:55.9 76.
11. Hrdličková Monika Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2096 00:58:47.4 80.
12. Slabá Petra Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2097 01:02:35.3 85.
13. Přibylová Eliška Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2095 01:02:36.2 86.
14. Maňáková Veronika Army 6,5 km Ženy 26 - 35 let 2047 01:13:20.2 91.

Army 6,5 km - Ženy 36 - 45 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nováková Alena Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2065 00:39:40.3 18.
2. Farová Jana Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2058 00:43:59.2 33.
3. Křiklánová Lenka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2014 00:45:07.7 39.
4. Herynková Kateřina KK Soběslav Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2030 00:45:59.9 43.
5. Rolníková Štěpánka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2019 00:47:28.2 46.
6. Dušková Lenka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2005 00:47:29.4 47.
7. Samcová Jana Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2051 00:47:45.7 48.
8. Bendová Lenka Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2008 00:49:25.2 57.
9. PÁNKOVÁ JANA KK SOBĚSLAV - KRASOBRUSLENÍ Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2040 00:54:06.0 69.
10. Dolejšová Pavlína Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2048 00:54:48.4 71.
11. Ciprová Kateřina Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2050 00:54:48.5 72.
12. Mullender Lenka KK Soběslav Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2066 00:55:20.2 73.
13. Koloušková Kateřina Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2070 00:56:10.0 75.
14. Burianová Ludmila Army 6,5 km Ženy 36 - 45 let 2049 01:13:19.9 90.

Army 6,5 km - Ženy 46+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havelková Irena Army 6,5 km Ženy 46+ let 2029 00:43:49.4 32.
2. Kaislerová Jarka Sokol Želeč Army 6,5 km Ženy 46+ let 2002 00:47:17.7 45.
3. Trpková Dagmar Triangl tým Army 6,5 km Ženy 46+ let 2015 00:47:46.9 49.
4. Krejčovská Alena Army 6,5 km Ženy 46+ let 2098 00:54:07.2 70.
5. Tichá Věra Army 6,5 km Ženy 46+ let 2043 01:01:28.7 83.

Army T4 6,5 km - Army muži v týmu

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rákosník Aleš Bratři v Triku Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2510 00:32:30.6 1.
2. Korábik Michal Bratři v Triku Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2510 00:33:12.7 2.
3. Oppolzer Aleš Bratři v Triku Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2510 00:36:36.4 4.
4. Miler Filip SILON ARMY *1 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2505 00:37:48.7 5.
5. Chlumák Václav SILON ARMY *5 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2509 00:38:49.9 6.
6. Stibor Jiří HuMiLuPe Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2513 00:39:34.2 7.
7. Škoda Honza Spartak-válec Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2514 00:39:59.7 8.
8. Himpan Erik Spartak-válec Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2514 00:39:59.9 9.
9. Slabý Vojta Spartak-válec Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2514 00:40:03.2 10.
10. Pánek Vojta Spartak-válec Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2514 00:40:06.2 11.
11. Kracík Adam SILON ARMY *5 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2509 00:40:22.7 12.
12. Voigt Daniel SILON ARMY *4 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2508 00:42:38.9 13.
13. Štaubr Miroslav HuMiLuPe Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2513 00:43:13.2 14.
14. Vitha Jan SILON ARMY *4 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2508 00:43:14.4 15.
15. Vančura Jiří SILON ARMY *5 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2509 00:43:20.0 16.
16. Jouza Šimon Vendy team Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2515 00:43:43.4 17.
17. Stibor Antonín Vendy team Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2515 00:43:43.9 18.
18. Slabý Lukáš HuMiLuPe Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2513 00:43:45.9 19.
19. Šobra Jakub Triangl tým Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2502 00:43:56.9 20.
20. Kubec Pavel Triangl tým Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2502 00:44:27.7 21.
21. Pražma Vojtěch WC - Wall Club Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2507 00:45:55.9 23.
22. Hrdlička Pavel SILON ARMY *2 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2506 00:46:59.2 25.
23. Klindera Šimon WC - Wall Club Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2507 00:47:00.2 26.
24. Čížek Josef SILON ARMY *4 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2508 00:47:02.9 27.
25. Kříž Filip MK ,Krav Maga Jinak Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2501 00:47:10.2 28.
26. Kufr Fanda MK ,Krav Maga Jinak Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2501 00:47:10.8 30.
27. Vobořil Samuel MK ,Krav Maga Jinak Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2501 00:47:11.0 31.
28. Havelková Pavla Hubková Jana Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2504 00:48:25.7 36.
29. Jech Matěj Kundibádi Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2512 00:49:14.2 37.
30. Slabá Šárka WC - Wall Club Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2507 00:50:56.2 39.
31. Zámečník Ondřej SILON ARMY *2 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2506 00:52:03.4 41.
32. Gubáš Matěj SILON ARMY *2 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2506 00:52:48.9 42.
33. Gubáš Karel SILON ARMY *2 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2506 00:53:02.2 43.
34. Sládek Petr HuMiLuPe Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2513 00:53:34.9 45.
35. Čermoch Petr Hubková Jana Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2504 00:58:35.7 49.
36. Karásek Václav Kundibádi Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2512 00:59:04.2 50.
37. Jouza Jáchym Vendy team Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2515 01:02:40.9 52.
38. Saidov Shukhrat SILON ARMY *5 Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2509 01:03:15.7 53.
39. Pícha Rostislav Kundibádi Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2512 01:03:56.4 55.
40. Krejčí Jiří Triangl tým Army T4 6,5 km Army muži v týmu 2502 01:04:06.9 56.

Army T4 6,5 km - Army ženy v týmu

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Němcová Martina Bratři v Triku Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2510 00:36:30.2 3.
2. Ryšavá Vlaďka Hubková Jana Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2504 00:45:53.9 22.
3. Rybáková Radka WC - Wall Club Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2507 00:46:18.9 24.
4. Floriánová Lenka MK ,Krav Maga Jinak Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2501 00:47:10.4 29.
5. Václavíková Silvie Holky 42. mpr Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2503 00:47:32.2 32.
6. Morkesová Vlasta Holky 42. mpr Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2503 00:47:32.4 33.
7. Šimčíková Šárka Holky 42. mpr Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2503 00:47:32.7 34.
8. Kolegarová Iveta Holky 42. mpr Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2503 00:47:32.9 35.
9. Lisová Gabriela SILON ARMY *4 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2508 00:49:14.2 38.
10. Chalašová Vendula Kundibádi Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2512 00:51:03.2 40.
11. Lorencová Lucie SILON ARMY *1 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2505 00:53:21.9 44.
12. Mašková Martina Triangl tým Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2502 00:54:04.7 46.
13. Hubková Jana Hubková Jana Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2504 00:55:46.7 47.
14. Ketnerová Gsabriela SILON ARMY *1 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2505 00:58:18.7 48.
15. Pastyříková Jaroslava SILON ARMY *1 Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2505 01:01:32.2 51.
16. Jahelková Venda Vendy team Army T4 6,5 km Army ženy v týmu 2515 01:03:25.4 54.

Děti klasika 500 m - 0 - 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vaczulková Michaela Děti klasika 500 m 0 - 6 let 14 00:00:59.0 7.
2. Demangeon Viktor Pisek Děti klasika 500 m 0 - 6 let 2 00:01:00.7 9.
3. Mullender Jessica KK Soběslav Děti klasika 500 m 0 - 6 let 9 00:01:01.7 10.
4. Smetana Ondřej Děti klasika 500 m 0 - 6 let 50 00:01:03.2 11.
5. Stibor Samuel Děti klasika 500 m 0 - 6 let 44 00:01:04.6 14.
6. Dvořák Jan Děti klasika 500 m 0 - 6 let 4 00:01:04.7 15.
7. Jouzová Miriam Děti klasika 500 m 0 - 6 let 53 00:01:05.8 16.
8. Dračka Juda Děti klasika 500 m 0 - 6 let 45 00:01:11.0 17.
9. Kubašta Daniel Děti klasika 500 m 0 - 6 let 7 00:01:11.3 19.
10. Herynková Anita KK Soběslav Děti klasika 500 m 0 - 6 let 6 00:01:11.7 20.
11. Demská Valentýna Děti klasika 500 m 0 - 6 let 3 00:01:16.5 21.
12. Žákovská Alžběta KK Soběslav Děti klasika 500 m 0 - 6 let 47 00:01:19.5 22.
13. Martínková Natálie Jindřichův Hradec Děti klasika 500 m 0 - 6 let 37 00:01:22.1 23.
14. Syrovátková Sára KK Soběslav - krasobruslení Děti klasika 500 m 0 - 6 let 30 00:01:22.6 24.
15. Smetana Michal Děti klasika 500 m 0 - 6 let 38 00:01:24.6 25.
16. Riegerová Ellen Prachatice Děti klasika 500 m 0 - 6 let 11 00:01:25.7 26.
17. Stránská Veronika Děti klasika 500 m 0 - 6 let 57 00:01:26.3 27.
18. Vaníček Robin OK Střelka Děti klasika 500 m 0 - 6 let 15 00:01:26.7 28.
19. Andrle Matyáš Děti klasika 500 m 0 - 6 let 48 00:01:32.0 31.
20. Nováková Linda Děti klasika 500 m 0 - 6 let 10 00:01:32.6 32.
21. Podlahovská Tereza Děti klasika 500 m 0 - 6 let 54 00:01:39.2 35.
22. Smetana Filip Děti klasika 500 m 0 - 6 let 39 00:01:44.2 39.
23. Karasová Zuzana Děti klasika 500 m 0 - 6 let 35 00:01:47.2 41.
24. Mikulášek Marek Děti klasika 500 m 0 - 6 let 41 00:01:47.5 42.
25. Sláma František Děti klasika 500 m 0 - 6 let 12 00:01:48.0 43.
26. Novotný Filip Děti klasika 500 m 0 - 6 let 43 00:01:49.2 44.
27. Chocholouš Adam Děti klasika 500 m 0 - 6 let 40 00:02:01.5 45.
28. Beňová Sofie Děti klasika 500 m 0 - 6 let 1 00:02:02.5 46.
29. Slámová Anna Děti klasika 500 m 0 - 6 let 13 00:02:49.3 47.

Děti klasika 500 m - 7 - 9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jouza Šimon Děti klasika 500 m 7 - 9 let 52 00:00:51.1 2.
2. Klečacký Vojtěch Děti klasika 500 m 7 - 9 let 55 00:00:55.0 3.
3. Mullender Sofia KK Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 21 00:00:55.8 4.
4. Herynková Nela KK Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 16 00:00:56.5 5.
5. Nývltová Tereza Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 46 00:00:57.5 6.
6. Novotná Dominika Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 42 00:00:59.8 8.
7. Mattanelli Lukas Děti klasika 500 m 7 - 9 let 20 00:01:03.5 12.
8. Krejčí Linda KK Soběslav Děti klasika 500 m 7 - 9 let 19 00:01:03.7 13.
9. Krejčí Adam Rozběháme Česko Děti klasika 500 m 7 - 9 let 18 00:01:11.1 18.

Děti klasika 500 m - 10 - 12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jouza Jáchym Děti klasika 500 m 10 - 12 let 51 00:01:29.1 29.
2. Pánková Anna KK SOBĚSLAV - KRASOBRUSLENÍ Děti klasika 500 m 10 - 12 let 25 00:01:31.7 30.
3. Toušek Viktor Děti klasika 500 m 10 - 12 let 26 00:01:34.5 33.
4. Toušek Vilém Děti klasika 500 m 10 - 12 let 27 00:01:35.2 34.
5. Mattanelli Filip Děti klasika 500 m 10 - 12 let 24 00:01:41.1 36.
6. Podlahová Marie Děti klasika 500 m 10 - 12 let 36 00:01:41.2 37.
7. Smetana Jakub Děti klasika 500 m 10 - 12 let 49 00:01:43.5 38.
8. Klečanská Magdaléna Děti klasika 500 m 10 - 12 let 56 00:01:44.6 40.
9. Eidelpesová Adéla Děti klasika 500 m 10 - 12 let 23 00:03:13.5 48.

Děti klasika 500 m - 13 - 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
2. Vedral Filip Děti klasika 500 m 13 - 15 let 32 00:03:16.8 49.
3. Vedral Michal Děti klasika 500 m 13 - 15 let 33 00:03:17.7 50.

Děti army 500 m - 7 - 9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vaczulková Daniela Atletika Jistebnice Děti army 500 m 7 - 9 let 114 00:02:31.9 3.
2. Farová Eva Atletika Jistebnice Děti army 500 m 7 - 9 let 102 00:02:47.6 7.
3. Demangeon Nora Pisek Děti army 500 m 7 - 9 let 101 00:02:48.1 8.
4. Jouza Šimon Děti army 500 m 7 - 9 let 143 00:02:49.6 10.
5. Vítovec Matěj Děti army 500 m 7 - 9 let 125 00:02:56.1 12.
6. Hacker František Děti army 500 m 7 - 9 let 103 00:02:59.6 14.
7. Vaníček Štěpán OK Střelka Děti army 500 m 7 - 9 let 115 00:03:00.7 15.
8. Jakeš Maxim Děti army 500 m 7 - 9 let 163 00:03:01.6 17.
9. Řezáčová Karolína Děti army 500 m 7 - 9 let 113 00:03:05.6 18.
10. Mullender Sofia KK Soběslav Děti army 500 m 7 - 9 let 110 00:03:06.4 19.
11. Sládek Matouš Děti army 500 m 7 - 9 let 155 00:03:06.6 20.
12. Stibor Samuel Děti army 500 m 7 - 9 let 133 00:03:10.6 22.
13. Smetana Ondřej Děti army 500 m 7 - 9 let 160 00:03:12.4 23.
14. Štaubr Jáchym Děti army 500 m 7 - 9 let 129 00:03:13.9 25.
15. Polišenský Tomáš Děti army 500 m 7 - 9 let 148 00:03:14.9 26.
16. Klečacký Vojtěch Děti army 500 m 7 - 9 let 146 00:03:15.1 27.
17. Terber Marek Děti army 500 m 7 - 9 let 158 00:03:17.6 28.
18. Kubašta Jan Děti army 500 m 7 - 9 let 108 00:03:18.4 29.
19. Nývltová Tereza Soběslav Děti army 500 m 7 - 9 let 135 00:03:20.1 30.
20. Krčka Jakub Děti army 500 m 7 - 9 let 159 00:03:20.6 31.
21. Herynková Nela KK Soběslav Děti army 500 m 7 - 9 let 104 00:03:22.6 32.
22. Vaníčková Nikola OK Střelka Děti army 500 m 7 - 9 let 116 00:03:22.6 33.
23. Andrle Štepán Děti army 500 m 7 - 9 let 137 00:03:31.1 36.
24. Krejčí Linda KK Soběslav Děti army 500 m 7 - 9 let 107 00:03:32.6 37.
25. Dračka Juda Děti army 500 m 7 - 9 let 134 00:03:32.9 38.
26. Jakeš Albert Děti army 500 m 7 - 9 let 162 00:03:37.6 41.
27. Vavříčková Róza Děti army 500 m 7 - 9 let 153 00:03:38.6 42.
28. Novotná Dominika Soběslav Děti army 500 m 7 - 9 let 132 00:03:43.9 44.
29. Kratochvíl Radek Děti army 500 m 7 - 9 let 157 00:03:45.1 45.
30. Mattanelli Lukas Děti army 500 m 7 - 9 let 109 00:03:45.9 46.
31. Vavříček Jáchym Děti army 500 m 7 - 9 let 151 00:03:46.6 47.
32. Pokorná Andrea Soběslav Děti army 500 m 7 - 9 let 112 00:03:48.1 48.
33. Žákovská Alžbeta Soběslav Děti army 500 m 7 - 9 let 136 00:03:54.3 50.
34. Krejčí Adam Rozběháme Česko Děti army 500 m 7 - 9 let 106 00:04:01.6 51.
35. Mautínková Natalie Jindřichův Hradec Děti army 500 m 7 - 9 let 131 00:04:14.6 53.
36. Márová Tamara Děti army 500 m 7 - 9 let 161 00:04:17.9 54.
37. Stránská Veronika Děti army 500 m 7 - 9 let 147 00:05:10.6 55.

Děti army 500 m - 10 - 12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svoboda Lukáš Děti army 500 m 10 - 12 let 130 00:02:30.9 2.
2. Koloušková Bibiana KK Soběslav Děti army 500 m 10 - 12 let 119 00:02:36.9 4.
3. Pánková Anna KK SOBĚSLAV - KRASOBRUSLENÍ Děti army 500 m 10 - 12 let 122 00:02:43.9 5.
4. Jouza Jáchym Děti army 500 m 10 - 12 let 142 00:02:43.9 6.
5. Dvořáková Barbora Děti army 500 m 10 - 12 let 117 00:02:48.2 9.
6. Ježková Kamila Děti army 500 m 10 - 12 let 149 00:02:54.1 11.
7. Hacker Marek Děti army 500 m 10 - 12 let 118 00:02:59.4 13.
8. Smetana Jakub Děti army 500 m 10 - 12 let 141 00:03:01.1 16.
9. Klečacká Magdaléna Děti army 500 m 10 - 12 let 145 00:03:08.9 21.
10. Podlahová Marie Děti army 500 m 10 - 12 let 154 00:03:12.9 24.
11. Podlaha Filip Děti army 500 m 10 - 12 let 144 00:03:26.1 34.
12. Vargová Vivien Děti army 500 m 10 - 12 let 128 00:03:30.6 35.
13. Mattanelli Filip Děti army 500 m 10 - 12 let 121 00:03:35.1 39.
14. Hoffmanová Gita Děti army 500 m 10 - 12 let 138 00:03:37.0 40.
15. Korábik Michal Tábor Děti army 500 m 10 - 12 let 120 00:03:40.6 43.
16. Vavříčková Adéla Děti army 500 m 10 - 12 let 152 00:03:49.1 49.
17. Hoffmann Pavel Děti army 500 m 10 - 12 let 140 00:04:02.1 52.

Děti army 500 m - 13 - 15 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Koloušek Viktor Děti army 500 m 13 - 15 let 150 00:02:17.4 1.