Výsledky závodu

RunAut 2019

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 23.05.2019



4 km (1 okruhy) - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kulka Michal 4 km (1 okruhy) Muži 943 00:13:38.7 1.
2. Tykva Lukáš trenovanibehu.cz 4 km (1 okruhy) Muži 440 00:14:08.7 2.
3. Smrž Ondřej 4 km (1 okruhy) Muži 485 00:14:51.4 3.
4. Trojan Vojtěch Outboxers 4 km (1 okruhy) Muži 507 00:15:38.2 4.
5. Splítek Mikulláš 4 km (1 okruhy) Muži T49 00:16:56.0 6.
6. Lekeš Marek&Sebastian FN MOTOL 4 km (1 okruhy) Muži 533 00:17:41.9 8.
7. Krotký Josef 4 km (1 okruhy) Muži 435 00:18:00.9 9.
8. Votruba Jakub Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 468 00:18:22.9 11.
9. Králíček Tomáš Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 469 00:18:49.9 13.
10. Tomáš Maika 4 km (1 okruhy) Muži T75 00:19:08.7 15.
11. wimmer David Run magazine team 4 km (1 okruhy) Muži 412 00:19:14.4 16.
12. Berger Josef Na kole dětem 4 km (1 okruhy) Muži 522 00:19:14.9 17.
13. Kouba Daniel 4 km (1 okruhy) Muži 560 00:19:35.2 20.
14. Suchánek Pavel Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 464 00:19:42.7 22.
15. Trampota Pavel 4 km (1 okruhy) Muži 541 00:20:38.7 25.
16. Brabenec Daniel DUFA 4 km (1 okruhy) Muži 496 00:21:39.7 31.
17. Vlćek Filip 4 km (1 okruhy) Muži T48 00:21:59.2 33.
18. Kudrna Michal DUFA 4 km (1 okruhy) Muži 495 00:22:18.7 35.
19. Skyva Petr 4 km (1 okruhy) Muži 403 00:22:24.9 37.
20. Hošek Matěj 4 km (1 okruhy) Muži 453 00:23:23.4 42.
21. Pastorek Aleš 4 km (1 okruhy) Muži 488 00:23:26.9 43.
22. Pasler Jiří 4 km (1 okruhy) Muži T38 00:23:30.9 45.
23. Daubner Anton Liga 100 Praha 4 km (1 okruhy) Muži 545 00:23:51.7 49.
24. Košťál Robert Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 467 00:23:57.9 50.
25. Pytel Jan 4 km (1 okruhy) Muži 551 00:24:15.0 52.
26. Troníček Jan 4 km (1 okruhy) Muži 950 00:24:50.7 60.
27. Berger Daniel 4 km (1 okruhy) Muži 554 00:24:54.4 64.
28. Hečko Jiří 4 km (1 okruhy) Muži 527 00:24:56.9 66.
29. Hylák Tomáš press 4 km (1 okruhy) Muži 529 00:25:11.0 70.
30. Slavík Dominik Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 463 00:25:27.2 72.
31. Marek Matej Stone & belter 4 km (1 okruhy) Muži 443 00:25:54.2 75.
32. Marek Ondrej Stone & belter 4 km (1 okruhy) Muži 442 00:25:55.2 76.
33. Vacek Dušan DUFA z.s. 4 km (1 okruhy) Muži 431 00:26:15.7 79.
34. Šulc František DUFA 4 km (1 okruhy) Muži 494 00:26:22.9 80.
35. Pantálek Ondřej Tatran Mankovice/Baník Ostrava 4 km (1 okruhy) Muži 543 00:26:33.7 84.
36. Bárta Lukáš AŽD 4 km (1 okruhy) Muži 504 00:28:14.7 97.
37. Charvát Petr 4 km (1 okruhy) Muži 555 00:29:16.7 103.
38. Zlatý Theo 4 km (1 okruhy) Muži 500 00:31:34.2 117.
39. Procházka Milan 4 km (1 okruhy) Muži 480 00:31:37.2 118.
40. Chuecos Ernesto 4 km (1 okruhy) Muži 455 00:31:38.4 119.
41. Pomikálek Vít Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Muži 461 00:31:46.4 121.
42. Procházka Patrik 4 km (1 okruhy) Muži 499 00:31:54.2 124.
43. Tuesta Erik 4 km (1 okruhy) Muži 547 00:35:07.9 130.

4 km (1 okruhy) - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Frantova Andrea Lidl 4 km (1 okruhy) Ženy 526 00:16:04.2 5.
2. Spudilová Michala BKČS (Běžecký klub České spořitelny) 4 km (1 okruhy) Ženy 414 00:17:13.7 7.
3. Hrušková Eva 4 km (1 okruhy) Ženy 949 00:18:11.9 10.
4. Emingerová Kateřina Night run Team 4 km (1 okruhy) Ženy 525 00:18:35.4 12.
5. Jiroutová Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy 531 00:19:02.7 14.
6. Hrdá Klára 4 km (1 okruhy) Ženy 446 00:19:19.7 18.
7. Šolcová Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy 548 00:19:21.4 19.
8. Koňáková Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 559 00:19:35.4 21.
9. Vokrojová Irena Outfitmania 4 km (1 okruhy) Ženy 449 00:19:50.2 23.
10. Lauermannová Irča Koko a Tchoř 4 km (1 okruhy) Ženy 428 00:20:35.7 24.
11. Sokolová Kateřina Nadační fond AutTalk 4 km (1 okruhy) Ženy 470 00:20:38.7 26.
12. Glazervoá Eliška AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 503 00:21:20.9 27.
13. Zlesáková Stanislava 4 km (1 okruhy) Ženy 451 00:21:23.9 28.
14. Svobodová Slávka 4 km (1 okruhy) Ženy 556 00:21:24.0 29.
15. Rybová Alžběta Já se snažim! 4 km (1 okruhy) Ženy 410 00:21:28.4 30.
16. Skyvová Marcela 4 km (1 okruhy) Ženy 404 00:21:47.9 32.
17. Honsová Soňa SRTG Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 448 00:22:15.4 34.
18. Vojtěchová Lenka BKČS 4 km (1 okruhy) Ženy 438 00:22:20.7 36.
19. Hejná Jana 4 km (1 okruhy) Ženy 477 00:22:33.0 38.
20. Burdová Eva 4 km (1 okruhy) Ženy 436 00:23:01.9 39.
21. Kmeťová Hana In Corpore Sano 4 km (1 okruhy) Ženy 852 00:23:17.2 40.
22. Vodičková Petra 4 km (1 okruhy) Ženy 538 00:23:19.7 41.
23. Kupková Simona 4 km (1 okruhy) Ženy 476 00:23:29.4 44.
24. Ponczová Zuzana SK Choroši 4 km (1 okruhy) Ženy 903 00:23:32.2 46.
25. Vajdová Tereza AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 505 00:23:34.7 47.
26. Kašparová Simona AŽD 4 km (1 okruhy) Ženy 506 00:23:34.9 48.
27. Malyutina Kristina 4 km (1 okruhy) Ženy 420 00:24:14.9 51.
28. Dufková Nikola 4 km (1 okruhy) Ženy 419 00:24:15.2 53.
29. Svatošová Ivana 4 km (1 okruhy) Ženy 433 00:24:18.2 54.
30. Gábová Ivana 4 km (1 okruhy) Ženy 417 00:24:22.9 55.
31. Svobodová Štěpánka 4 km (1 okruhy) Ženy 434 00:24:32.7 56.
32. Chmelová Iva Běžecký klub České spořitelny 4 km (1 okruhy) Ženy 437 00:24:33.7 57.
33. Kubíčková Jitka Rozvázané tkaničky 4 km (1 okruhy) Ženy 407 00:24:49.0 58.
34. Seifertová lucie blazen z radimovky :) 4 km (1 okruhy) Ženy 535 00:24:50.2 59.
35. Gábová Zuzana 4 km (1 okruhy) Ženy 418 00:24:51.7 61.
36. Šámalová Aneta Planetka B612 4 km (1 okruhy) Ženy 478 00:24:51.9 62.
37. Heczková Kristina 4 km (1 okruhy) Ženy 429 00:24:52.4 63.
38. Horáková Pavlína 4 km (1 okruhy) Ženy 553 00:24:54.5 65.
39. Balint Bára 4 km (1 okruhy) Ženy 944 00:24:58.7 67.
40. Krajíčková Jitka Planetka B612 4 km (1 okruhy) Ženy 481 00:25:07.9 68.
41. Hyláková Vlaďka press 4 km (1 okruhy) Ženy 530 00:25:10.9 69.
42. Dittrichová Eliška Havel a partners 4 km (1 okruhy) Ženy 524 00:25:25.2 71.
43. Karbanová Soňa Havel a partners 4 km (1 okruhy) Ženy 532 00:25:32.2 73.
44. Kupcová Veronika 4 km (1 okruhy) Ženy 803 00:25:32.7 74.
45. Neubauerova Ilona Jdu běhat 4 km (1 okruhy) Ženy 822 00:26:08.9 77.
46. Šárka Šímová Mgr. DUFA 4 km (1 okruhy) Ženy 490 00:26:15.4 78.
47. Peteříková Lucie DUFA 4 km (1 okruhy) Ženy 493 00:26:23.9 81.
48. Zelenková Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 487 00:26:31.2 82.
49. Medková Lucie 4 km (1 okruhy) Ženy 472 00:26:32.9 83.
50. Bahbouhová Štěpánka 4 km (1 okruhy) Ženy 521 00:26:38.9 85.
51. Zelená Alexandra DUFA 4 km (1 okruhy) Ženy 491 00:26:45.0 86.
52. Šímová Barbora DUFA 4 km (1 okruhy) Ženy 492 00:26:45.4 87.
53. Stanescu Irena 4 km (1 okruhy) Ženy 557 00:27:01.5 88.
54. Pacovská Alice 4 km (1 okruhy) Ženy 537 00:27:01.7 89.
55. Dolerálová Zuzana 4 km (1 okruhy) Ženy T41 00:27:12.4 90.
56. Poctová Alie 4 km (1 okruhy) Ženy T51 00:27:12.5 91.
57. Garajová Elif 4 km (1 okruhy) Ženy 484 00:27:17.7 92.
58. Debnárová Natálie 4 km (1 okruhy) Ženy 550 00:27:24.9 93.
59. Peremská Kamila Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 465 00:28:04.7 94.
60. Kubíková Magdalena Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 462 00:28:05.9 95.
61. Tichá Barbora 4 km (1 okruhy) Ženy T52 00:28:13.7 96.
62. Hošková Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy 452 00:28:20.9 98.
63. Škodová Martina Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 457 00:28:45.7 99.
64. Brožková Kristýna 4 km (1 okruhy) Ženy 523 00:28:57.2 100.
65. Novotná Michaela 4 km (1 okruhy) Ženy 539 00:28:57.4 101.
66. Svobodová Barbra 4 km (1 okruhy) Ženy T36 00:28:57.5 102.
67. Trojanova Kristyna 4 km (1 okruhy) Ženy 447 00:29:36.2 104.
68. Pávková Eliška 4 km (1 okruhy) Ženy 552 00:29:42.7 105.
69. Pacíková Eneta 4 km (1 okruhy) Ženy T42 00:30:03.4 106.
70. Mládková Jolana 4 km (1 okruhy) Ženy 536 00:30:13.4 107.
71. Fridrichová Marina 4 km (1 okruhy) Ženy 558 00:30:14.2 108.
72. Vyskočilová Andrea 4 km (1 okruhy) Ženy 473 00:30:14.2 109.
73. Vaníčková Martina SRTG Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 422 00:30:53.2 110.
74. Kortusová Kateřina SRTG Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 483 00:30:53.5 111.
75. Hrušková Marie 4 km (1 okruhy) Ženy 424 00:31:12.4 112.
76. Tomková Lucie 4 km (1 okruhy) Ženy 540 00:31:18.7 113.
77. Cokradi Tereza 4 km (1 okruhy) Ženy T37 00:31:30.9 114.
78. Horutová Jana 4 km (1 okruhy) Ženy T94 00:31:31.2 115.
79. Kasalová Vladimíra 4 km (1 okruhy) Ženy 402 00:31:32.4 116.
80. Vlčková Elena 4 km (1 okruhy) Ženy T46 00:31:41.4 120.
81. Mihulková Lucie Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 460 00:31:47.7 122.
82. Foltynová Pavlína Huhtamaki 4 km (1 okruhy) Ženy 459 00:31:47.9 123.
83. Chuecos Barbora 4 km (1 okruhy) Ženy 454 00:31:54.4 125.
84. Holzmanová Dana 4 km (1 okruhy) Ženy 528 00:31:54.5 126.
85. Pasiarová Věra SRTG Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 471 00:32:16.4 127.
86. Tomanová Monika SRTG Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 421 00:32:16.5 128.
87. Kortusová Julie SRTG Praha 4 km (1 okruhy) Ženy 482 00:34:32.4 129.
88. Šolcová Kateřina 4 km (1 okruhy) Ženy 546 00:35:20.4 131.
89. Adamcova Petra 4 km (1 okruhy) Ženy 479 00:37:12.9 132.
90. Suchaková Denisa 4 km (1 okruhy) Ženy T67 00:40:32.4 133.

8 km (2 okruhy) - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pokorný Matiáš 8 km (2 okruhy) Muži T14 00:28:12.2 1.
2. Vaňkát Jan 8 km (2 okruhy) Muži T87 00:29:59.9 2.
3. Smith Michael 8 km (2 okruhy) Muži 904 00:30:52.4 3.
4. Janík Lukáš Havel a partners 8 km (2 okruhy) Muži 913 00:31:32.2 4.
5. Pospíšil Milan 8 km (2 okruhy) Muži T54 00:32:47.7 5.
6. Vokroj Petr Outfitmania 8 km (2 okruhy) Muži 863 00:33:03.9 6.
7. Staněk Daniel BKČS 8 km (2 okruhy) Muži 922 00:34:07.9 7.
8. Bejček Lukáš Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 876 00:34:17.7 8.
9. Vyrut Pavel Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 879 00:34:17.9 9.
10. Kopecký Luboš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 895 00:34:50.4 11.
11. Dufek David Česká Locomotiva 8 km (2 okruhy) Muži 883 00:34:52.4 12.
12. Rozmajzl Jan Nemám klub 8 km (2 okruhy) Muži 806 00:35:10.9 13.
13. Zydlo Michal 8 km (2 okruhy) Muži T61 00:35:32.9 14.
14. Mazák Jan Wotnau Team 8 km (2 okruhy) Muži 920 00:35:38.9 15.
15. Lehovec Pavel 8 km (2 okruhy) Muži 859 00:36:14.4 16.
16. Žalud Jan SK Choroši 8 km (2 okruhy) Muži 936 00:36:26.2 17.
17. Anzerbacher Vilém 8 km (2 okruhy) Muži T58 00:36:38.7 18.
18. Trojan Karel 8 km (2 okruhy) Muži 864 00:36:45.2 19.
19. Brabec Jiří Adventní běhání 8 km (2 okruhy) Muži 828 00:36:55.9 20.
20. Matoušek Martin Rekreační zařízení Veronika Chlum u Třeboně 8 km (2 okruhy) Muži 804 00:36:57.9 22.
21. Voldán Tomáš 8 km (2 okruhy) Muži 935 00:36:58.4 23.
22. Marek Petr 8 km (2 okruhy) Muži T106 00:37:20.7 24.
23. Kašpar Vojtěch 8 km (2 okruhy) Muži 915 00:37:41.7 25.
24. Káš František PENNY 8 km (2 okruhy) Muži 888 00:37:41.8 26.
25. Otieno Gregory 8 km (2 okruhy) Muži 916 00:38:06.7 27.
26. Vaněk Bohumil 8 km (2 okruhy) Muži 942 00:38:09.4 28.
27. Žubrietovský Lukáš 8 km (2 okruhy) Muži 923 00:38:42.2 30.
28. Mizera Ladislav AC Hobík 8 km (2 okruhy) Muži 928 00:38:44.2 31.
29. Mahdal Jan 8 km (2 okruhy) Muži 549 00:38:54.9 33.
30. Melena Ctirad AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 902 00:39:01.0 34.
31. Saal Jeremy 8 km (2 okruhy) Muži 945 00:39:05.9 36.
32. Brandl Dominik 8 km (2 okruhy) Muži T65 00:39:24.4 37.
33. Babouček Ondřej 8 km (2 okruhy) Muži 870 00:39:24.9 38.
34. Prokop Martin 8 km (2 okruhy) Muži 872 00:39:37.2 41.
35. Ondráš Robert BKČS 8 km (2 okruhy) Muži 843 00:39:48.4 42.
36. Musil Lubomír 8 km (2 okruhy) Muži 929 00:39:52.0 43.
37. Vycpálek Jan 8 km (2 okruhy) Muži 890 00:39:54.9 45.
38. Daubner Petr Piráti 8 km (2 okruhy) Muži 832 00:39:55.9 46.
39. Musil Ondřej 8 km (2 okruhy) Muži 880 00:39:57.7 47.
40. Friedl Dušan 8 km (2 okruhy) Muži T64 00:40:27.5 48.
41. Krupka Lukáš 8 km (2 okruhy) Muži 856 00:40:29.4 49.
42. Kapic Tomáš AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 899 00:40:43.0 50.
43. Auda Pavel Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 878 00:41:02.4 52.
44. Kovář Jan 8 km (2 okruhy) Muži T69 00:41:32.7 54.
45. Vlček Petr 8 km (2 okruhy) Muži T53 00:41:44.2 56.
46. Šmejkal Radek 8 km (2 okruhy) Muži 848 00:42:12.2 58.
47. Burcal Petr 8 km (2 okruhy) Muži 833 00:42:22.2 60.
48. Kukač Martin 8 km (2 okruhy) Muži 826 00:42:49.0 61.
49. Páral Martin 8 km (2 okruhy) Muži 918 00:43:06.9 62.
50. Usai Giovani 8 km (2 okruhy) Muži T66 00:43:23.9 64.
51. Chmel Zdenek Běžecký klub České spořitelny 8 km (2 okruhy) Muži 845 00:43:30.9 65.
52. Jirásek Vít FBK Kobylisy 8 km (2 okruhy) Muži 861 00:43:43.7 66.
53. Ondera Alois 8 km (2 okruhy) Muži 943 00:44:01.0 69.
54. Sedláček Vojtěch 8 km (2 okruhy) Muži 932 00:44:38.5 72.
55. Gurník Petr AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 896 00:44:52.2 73.
56. Pogran Jakub 8 km (2 okruhy) Muži T82 00:44:54.2 74.
57. Lipskij Marek 8 km (2 okruhy) Muži 921 00:44:57.2 76.
58. Kult Jan SK Choroši 8 km (2 okruhy) Muži 889 00:45:00.7 78.
59. Tůma Pavel Huhtamaki 8 km (2 okruhy) Muži 877 00:45:30.7 81.
60. Spinka Jan 8 km (2 okruhy) Muži 887 00:47:23.7 89.
61. Čermák Václav 8 km (2 okruhy) Muži 886 00:47:24.2 91.
62. Pavel Michal AŽD 8 km (2 okruhy) Muži 898 00:49:16.5 96.
63. Novák Ivan SK Choroši 8 km (2 okruhy) Muži 894 00:50:50.0 104.
64. Weber Miroslav BKČS 8 km (2 okruhy) Muži 819 00:51:53.0 109.
65. Pulkert Dalibor Outboxers 8 km (2 okruhy) Muži 857 00:53:23.2 115.
66. Kardaš Michal Outboxers 8 km (2 okruhy) Muži 914 00:53:23.3 116.
67. Häusler Marek Vostrý kluci 8 km (2 okruhy) Muži 910 00:55:26.0 118.
68. Michajlov Juraj Vostry kluci 8 km (2 okruhy) Muži 926 00:57:28.5 119.
69. Lebeda Michal Vostrý kluci 8 km (2 okruhy) Muži 941 00:57:32.0 120.
70. Krotký Jiří Vostrý kluci 8 km (2 okruhy) Muži 925 00:57:32.2 121.

8 km (2 okruhy) - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pelová Simona AC TEPO Kladno 8 km (2 okruhy) Ženy 817 00:34:49.2 10.
2. Hegnerová Jana 8 km (2 okruhy) Ženy 834 00:36:56.9 21.
3. Páral Alexandra 8 km (2 okruhy) Ženy 917 00:38:36.2 29.
4. Child Markéta AKVK 8 km (2 okruhy) Ženy 939 00:38:47.4 32.
5. Vlková Petra 8 km (2 okruhy) Ženy 924 00:39:05.0 35.
6. Stražovská Michala Outboxers 8 km (2 okruhy) Ženy 858 00:39:30.7 39.
7. Motlová Tereza 8 km (2 okruhy) Ženy 869 00:39:35.9 40.
8. Khunová Barbora Pivní sestry 8 km (2 okruhy) Ženy 802 00:39:54.7 44.
9. Pelová Milena 8 km (2 okruhy) Ženy 805 00:40:47.5 51.
10. Trnková Iva PENNY 8 km (2 okruhy) Ženy 868 00:41:08.7 53.
11. Jagerová Karolína Havel a partners 8 km (2 okruhy) Ženy 940 00:41:43.7 55.
12. Mccollum Tereza 8 km (2 okruhy) Ženy T68 00:41:49.2 57.
13. Tykvová Markéta trenovanibehu.cz 8 km (2 okruhy) Ženy 849 00:42:12.4 59.
14. Fefferová Aneta 8 km (2 okruhy) Ženy 812 00:43:11.2 63.
15. Carvan Dora 8 km (2 okruhy) Ženy 873 00:43:54.2 67.
16. Onderková Vladislava 8 km (2 okruhy) Ženy 827 00:44:00.7 68.
17. Tyslová Aneta Zpovykaný krávy 8 km (2 okruhy) Ženy 809 00:44:28.0 70.
18. Uzlová Květa BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy 874 00:44:37.2 71.
19. Losová Petra 8 km (2 okruhy) Ženy 930 00:44:55.2 75.
20. Cizner Alena 8 km (2 okruhy) Ženy 907 00:44:59.2 77.
21. Gunarova Anna SK Choroši 8 km (2 okruhy) Ženy 909 00:45:00.7 79.
22. Jůnová Andrea 8 km (2 okruhy) Ženy T79 00:45:03.7 80.
23. Šefčíková Lenka 8 km (2 okruhy) Ženy 881 00:45:47.7 82.
24. Sazovská Michaela AŽD 8 km (2 okruhy) Ženy 900 00:46:02.2 83.
25. Sejkorová Markéta 8 km (2 okruhy) Ženy 839 00:46:20.2 84.
26. Živná Markéta SK Choroši 8 km (2 okruhy) Ženy 937 00:46:51.7 85.
27. Safínová Lucie 8 km (2 okruhy) Ženy T97 00:46:55.7 86.
28. Tkáčová Andrea 8 km (2 okruhy) Ženy 808 00:47:16.5 87.
29. Bradáčova Lucie 8 km (2 okruhy) Ženy 801 00:47:17.2 88.
30. Hanzalikova Monika 8 km (2 okruhy) Ženy 885 00:47:24.0 90.
31. Procházková Monika 8 km (2 okruhy) Ženy 948 00:47:32.2 92.
32. Čermáková Petra 8 km (2 okruhy) Ženy 947 00:47:32.5 93.
33. Zadražilová Kristýna 8 km (2 okruhy) Ženy 947 00:47:32.7 94.
34. Skřivanová Vlaďka Psáry 8 km (2 okruhy) Ženy 838 00:48:24.0 95.
35. Pollardová Barbora AKVK 8 km (2 okruhy) Ženy 919 00:49:28.7 97.
36. Plachá Lenka 8 km (2 okruhy) Ženy 866 00:50:06.0 98.
37. Kolerová Kristina 8 km (2 okruhy) Ženy T80 00:50:06.2 99.
38. Stádníková Anna Šneci v běhu 8 km (2 okruhy) Ženy 854 00:50:21.0 100.
39. Frátriková Šárka Zpovykaný krávy 8 km (2 okruhy) Ženy 816 00:50:35.0 101.
40. Panošová Tereza 8 km (2 okruhy) Ženy 862 00:50:44.5 102.
41. Walterová Nela 8 km (2 okruhy) Ženy 865 00:50:44.5 103.
42. Hort Magdalena 8 km (2 okruhy) Ženy 871 00:51:01.7 105.
43. Procházková Klára 8 km (2 okruhy) Ženy 830 00:51:31.5 106.
44. MIŠÁKOVÁ Jana 8 km (2 okruhy) Ženy 831 00:51:31.5 107.
45. Zímová Veronika Havel a partners 8 km (2 okruhy) Ženy 933 00:51:45.7 108.
46. Janoušková Adéla BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy 818 00:52:09.5 110.
47. Kronusova Anna 8 km (2 okruhy) Ženy 406 00:52:28.2 111.
48. Prokopová Eva SK Choroši 8 km (2 okruhy) Ženy 931 00:52:50.2 112.
49. Šídlová Marcela BKČS 8 km (2 okruhy) Ženy 842 00:52:56.0 113.
50. Hošková Michaela Havel a partners 8 km (2 okruhy) Ženy 912 00:53:04.5 114.
51. Hlaváčová Anna Havel a partners 8 km (2 okruhy) Ženy 911 00:53:26.5 117.