Výsledky závodu

Ressl Kros Run

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 06.04.2019



10,3 km - Muži 10 – 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chavík Martin Veterina Boskovice 10,3 km Muži 10 – 18 let 127 00:53:16.6 21.
2. Harant Kryštof Bulldog gym 10,3 km Muži 10 – 18 let 156 00:53:30.1 23.
3. Černohorský Dominik Litvínov 10,3 km Muži 10 – 18 let 131 00:59:19.6 43.

10,3 km - Muži 19 – 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Panitz Erich STG Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 145 00:43:47.8 2.
2. Zbuzek Michal Unipetrol Litvínov 10,3 km Muži 19 – 35 let 161 00:45:02.1 5.
3. Hollick Petr 10,3 km Muži 19 – 35 let 107 00:46:23.1 8.
4. Havelka Jakub 10,3 km Muži 19 – 35 let 123 00:48:34.3 11.
5. Vágner Jan Fitness Zimák Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 171 00:52:05.6 18.
6. Pilek Jakub STG STRUPČICE 10,3 km Muži 19 – 35 let 120 00:52:57.6 20.
7. Novák Kamil 10,3 km Muži 19 – 35 let 124 00:53:29.1 22.
8. Brzek Daniel 10,3 km Muži 19 – 35 let 155 00:54:07.8 24.
9. Lešner Jakub Ústí nad Labem 10,3 km Muži 19 – 35 let 141 00:55:16.1 26.
10. Novák Michal 10,3 km Muži 19 – 35 let 149 00:55:43.3 28.
11. Ulrych Josef STG Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 167 00:56:06.8 30.
12. Pros Vladimír 10,3 km Muži 19 – 35 let 143 00:57:40.1 35.
13. Kapoun Tibor 10,3 km Muži 19 – 35 let 138 00:58:26.6 39.
14. Bobysud Lukas 10,3 km Muži 19 – 35 let 157 01:00:49.8 49.
15. Slavík Michal Gestamp 10,3 km Muži 19 – 35 let 175 01:02:53.1 56.
16. Tvrzník Tomáš Rotaract club Most 10,3 km Muži 19 – 35 let 174 01:04:41.3 60.

10,3 km - Muži 36 – 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štítkovec Martin 10,3 km Muži 36 – 50 let 170 00:44:06.8 3.
2. Šmíd Petr BANÍK OSEK 10,3 km Muži 36 – 50 let 108 00:44:29.6 4.
3. Unger Miroslav 10,3 km Muži 36 – 50 let 121 00:45:49.6 6.
4. Stumpf Michal Most 10,3 km Muži 36 – 50 let 103 00:46:40.1 9.
5. Přibil Tomáš Hladová kola Litvínov 10,3 km Muži 36 – 50 let 166 00:48:03.8 10.
6. Fialka František Běžci Chomutov 10,3 km Muži 36 – 50 let 114 00:49:57.6 12.
7. Miroslav Sapoušek 10,3 km Muži 36 – 50 let 104 00:50:36.6 14.
8. Kočíb Pavel Krušnoman TT Litvinov 10,3 km Muži 36 – 50 let 162 00:50:39.6 15.
9. Paul Roman 10,3 km Muži 36 – 50 let 159 00:51:59.1 17.
10. Sebránek Pavel 10,3 km Muži 36 – 50 let 112 00:54:19.1 25.
11. Chavík Martin Kl-Kamnářství 10,3 km Muži 36 – 50 let 125 00:55:25.1 27.
12. Šolta Marcel STG Strupčice 10,3 km Muži 36 – 50 let 135 00:56:46.6 32.
13. Kejkrt Pavel 10,3 km Muži 36 – 50 let 154 00:58:09.6 37.
14. Kritzbach Jan AK Most 10,3 km Muži 36 – 50 let 144 00:58:28.1 40.
15. Studnička Pavel 10,3 km Muži 36 – 50 let 113 00:59:24.6 44.
16. Krumlovský Petr 10,3 km Muži 36 – 50 let 148 01:00:06.6 48.
17. Hrbek Martin 10,3 km Muži 36 – 50 let 164 01:00:56.1 50.
18. Kindl Libor Jägerteam 10,3 km Muži 36 – 50 let 110 01:00:56.8 51.
19. Gabko Petr Most 10,3 km Muži 36 – 50 let 140 01:03:42.3 58.
20. Kňáva Tomáš Běžci Chomutov 10,3 km Muži 36 – 50 let 147 01:05:24.6 61.
21. Čech Martin 10,3 km Muži 36 – 50 let 129 01:09:12.8 64.
22. Mrnka Jan 10,3 km Muži 36 – 50 let 153 01:16:45.6 69.
23. Kabelák Petr 10,3 km Muži 36 – 50 let 115 01:16:46.1 70.

10,3 km - Muži nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Filingr Čeněk Běžecký klub F-C Kadaň 10,3 km Muži nad 50 let 102 00:43:39.8 1.
2. Vodička Pavel Rozbĕháme Most 10,3 km Muži nad 50 let 169 00:46:16.3 7.
3. Kirsch Petr AK Most 10,3 km Muži nad 50 let 111 00:50:53.8 16.
4. Zbuzek Jaroslav Spona Teplice 10,3 km Muži nad 50 let 134 00:52:36.8 19.
5. Myslivec Jan Unipetrol RPA 10,3 km Muži nad 50 let 122 00:57:22.1 34.
6. Chroust Jan RC Falkenštejn Krásná Lípa 10,3 km Muži nad 50 let 106 00:57:49.1 36.
7. Červený Martin Vtelno žije 10,3 km Muži nad 50 let 118 00:58:10.3 38.
8. VITOVSKY PETR Cukrar01 10,3 km Muži nad 50 let 136 00:59:44.1 45.
9. Civín Jiří Most 10,3 km Muži nad 50 let 160 01:00:00.1 47.
10. Sliška Vladislav 10,3 km Muži nad 50 let 109 01:01:29.3 52.
11. Masopust Karel 10,3 km Muži nad 50 let 101 01:12:38.6 67.
12. Kučera Miroslav 10,3 km Muži nad 50 let 151 01:16:40.6 68.

10,3 km - Ženy 10 – 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Škaloudová Veronika 10,3 km Ženy 10 – 18 let 132 01:01:40.8 53.

10,3 km - Ženy 19 – 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kutílková Kateřina SRTG Most 10,3 km Ženy 19 – 35 let 146 00:56:26.8 31.
2. Kovářová Markéta Štibingr team 10,3 km Ženy 19 – 35 let 163 00:56:59.8 33.
3. Zbuzková Blanka Unipetrol Litvínov 10,3 km Ženy 19 – 35 let 133 00:59:49.1 46.
4. Turčanová Vladislava Fitness Zimák Most 10,3 km Ženy 19 – 35 let 172 01:02:25.8 54.
5. Kučerová Alena 10,3 km Ženy 19 – 35 let 152 01:21:35.8 72.

10,3 km - Ženy 36 – 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Praská Vendulka WeTriDa 10,3 km Ženy 36 – 50 let 116 00:50:34.8 13.
2. Sedlárová Michaela Dvoreček 10,3 km Ženy 36 – 50 let 142 00:59:04.6 41.
3. Mrnková Věra BK Louny 10,3 km Ženy 36 – 50 let 105 00:59:11.8 42.
4. Hrdličková Jana Hladová kola Litvínov 10,3 km Ženy 36 – 50 let 165 01:02:31.1 55.
5. Čádová Michala Litvínov 10,3 km Ženy 36 – 50 let 130 01:03:18.1 57.
6. Stehlíková Radka Běžci Chomutov 10,3 km Ženy 36 – 50 let 119 01:04:04.3 59.
7. Pánková Jana Běžci Chomutov 10,3 km Ženy 36 – 50 let 158 01:06:02.3 62.
8. Motvičková Kristýna 10,3 km Ženy 36 – 50 let 137 01:07:42.1 63.
9. Havlůjová Marcela Most v pohybu 10,3 km Ženy 36 – 50 let 117 01:09:13.1 65.
10. Drexlerová Šárová Markéta 10,3 km Ženy 36 – 50 let 173 01:09:43.8 66.
11. Filipová Vladimíra 10,3 km Ženy 36 – 50 let 128 01:18:03.8 71.
12. Vrťová Ivona 10,3 km Ženy 36 – 50 let 150 01:22:40.8 73.

10,3 km - Ženy na 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vítková Zuzana Rozběháme Most 10,3 km Ženy na 50 let 139 00:55:55.3 29.

5,1 km - Muži 10 – 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedlár Daniel Krušnoman TT Litvínov 5,1 km Muži 10 – 18 let 36 00:19:27.0 2.
2. Nemetz Petr 5,1 km Muži 10 – 18 let 24 00:22:54.0 5.
3. Sebránek Prokop AK Bílina 5,1 km Muži 10 – 18 let 6 00:23:02.3 6.
4. Štosek Matěj BK Baník Most 5,1 km Muži 10 – 18 let 14 00:25:53.3 12.
5. Ján Kamenský Adam Most 5,1 km Muži 10 – 18 let 51 00:29:05.8 20.
6. Marek Matyáš 5,1 km Muži 10 – 18 let 30 00:30:47.6 26.

5,1 km - Muži 19 – 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ihnačinec Jakub Krušnoman TT Litvínov 5,1 km Muži 19 – 35 let 17 00:19:22.5 1.
2. Vorlíček Jan STG Most 5,1 km Muži 19 – 35 let 41 00:20:51.5 3.
3. Pyskatý Jan Transformers 42 5,1 km Muži 19 – 35 let 9 00:21:10.3 4.
4. Havlík Matěj 5,1 km Muži 19 – 35 let 22 00:24:31.3 9.
5. Pohořalý David 5,1 km Muži 19 – 35 let 47 00:29:43.1 25.
6. Švec Michal Rozběhej Litvínov 5,1 km Muži 19 – 35 let 11 00:35:33.3 42.
7. Veruněk Patrik 5,1 km Muži 19 – 35 let 8 00:38:25.6 45.

5,1 km - Muži 36 – 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novák Jaroslav 5,1 km Muži 36 – 50 let 15 00:23:58.0 7.
2. Štítkovec Vít 5,1 km Muži 36 – 50 let 52 00:26:43.8 15.
3. Rein David 5,1 km Muži 36 – 50 let 42 00:27:50.5 17.
4. Šíp Radek 5,1 km Muži 36 – 50 let 40 00:29:28.8 22.
5. Brožek Jiří Afro 33 5,1 km Muži 36 – 50 let 1 00:29:30.1 23.
6. Setvák Miroslav Unipetrol Litvínov 5,1 km Muži 36 – 50 let 37 00:30:56.3 27.
7. Maleček Petr 5,1 km Muži 36 – 50 let 2 00:32:17.1 29.
8. Dohnal Jan 5,1 km Muži 36 – 50 let 46 00:35:22.3 35.
9. Jiskra Marek Šneči v běhu 5,1 km Muži 36 – 50 let 27 00:35:33.1 41.
10. Hampl Lukáš Statutární město Most 5,1 km Muži 36 – 50 let 20 00:36:50.8 44.
11. Havlík Slavomír 5,1 km Muži 36 – 50 let 21 00:38:44.8 48.
12. Pluhař Luboš 5,1 km Muži 36 – 50 let 38 00:38:59.1 51.

5,1 km - Muži nad 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Machuta Petr Magistrát města Mostu 5,1 km Muži nad 50 let 4 00:25:06.8 11.
2. jaroslav segl kl sport most 5,1 km Muži nad 50 let 12 00:26:01.1 13.
3. Purchart Zdeněk BK UNIPETROL 5,1 km Muži nad 50 let 3 00:35:22.8 36.
4. Smeták Václav AK Most 5,1 km Muži nad 50 let 53 00:35:53.1 43.

5,1 km - Ženy 10 – 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sebránková Ema AK Bílina 5,1 km Ženy 10 – 18 let 5 00:24:21.8 8.
2. Balášová Kateřina Atletika Litvínov, z.s. 5,1 km Ženy 10 – 18 let 25 00:24:54.6 10.
3. Kopáčová Jana 5,1 km Ženy 10 – 18 let 7 00:34:50.3 33.
4. Brátová Nela 5,1 km Ženy 10 – 18 let 35 00:38:41.8 46.
5. Majerová Karolína 5,1 km Ženy 10 – 18 let 32 00:38:42.1 47.
6. Pluhařová Viktorie 5,1 km Ženy 10 – 18 let 39 00:38:58.8 50.

5,1 km - Ženy 19 – 35 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Babinčáková Veronika STG Strupčice 5,1 km Ženy 19 – 35 let 29 00:27:18.8 16.
2. Šeinerová Tereza 5,1 km Ženy 19 – 35 let 49 00:35:09.6 34.
3. Kukučová Anna STG Strupčice 5,1 km Ženy 19 – 35 let 28 00:35:23.6 38.
4. Švecová Kateřina Rozběhej Litvínov 5,1 km Ženy 19 – 35 let 10 00:35:32.1 40.

5,1 km - Ženy 36 – 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Procházková Martina Zmetek 5,1 km Ženy 36 – 50 let 18 00:26:32.5 14.
2. Alblová Odeta 5,1 km Ženy 36 – 50 let 31 00:28:27.5 18.
3. Majeová Kateřina 5,1 km Ženy 36 – 50 let 33 00:29:02.0 19.
4. Bráová Lenka 5,1 km Ženy 36 – 50 let 34 00:29:06.3 21.
5. Havlenová Lucie 5,1 km Ženy 36 – 50 let 48 00:29:42.0 24.
6. Čihulová Jana 5,1 km Ženy 36 – 50 let 44 00:32:09.6 28.
7. Chavíková Kateřina Mostecké běhny 5,1 km Ženy 36 – 50 let 16 00:34:11.6 30.
8. Nováková Jana 5,1 km Ženy 36 – 50 let 50 00:34:30.1 31.
9. Štosková Martina AMA Most 5,1 km Ženy 36 – 50 let 13 00:34:42.1 32.
10. Klečková Libuše STG Strupčice 5,1 km Ženy 36 – 50 let 26 00:35:23.6 37.
11. Kohoutová Jaroslava 5,1 km Ženy 36 – 50 let 19 00:35:25.3 39.
12. Havlíková Jarmila 5,1 km Ženy 36 – 50 let 23 00:38:44.8 49.
13. Dohnalová Lenka 5,1 km Ženy 36 – 50 let 45 00:39:44.6 53.

5,1 km - Ženy na 50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Civínová Jana Most 5,1 km Ženy na 50 let 43 00:39:06.6 52.