Výsledky závodu

KIWI Xterra Triatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 03.08.2019



Triatlon - Muži Elita

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Eberl Filip X Team BaNo Triatlon Muži Elita 67 01:12:00.9 1.
2. Svoboda Jiří Ck team bike Březová Triatlon Muži Elita 56 01:15:02.0 3.
3. Eberl Tomáš Tlusťoši z X- teamu BaNo Triatlon Muži Elita 77 01:15:39.3 5.
4. Matějka Jiří SK Profi Sport Triatlon Muži Elita 119 01:19:09.3 8.
5. Šilhan Jiří WITTE Bike Team Triatlon Muži Elita 34 01:19:41.6 10.
6. Soukup Tomáš Ašští Bajkeři Triatlon Muži Elita 50 01:20:49.9 12.
7. Kubín Jaromír Jáchymov pro život Triatlon Muži Elita 70 01:20:55.0 13.
8. Brož Milan Triatlon Muži Elita 45 01:21:19.1 15.
9. Polák Filip Cyklo Vondráček Triatlon Muži Elita 111 01:21:44.6 16.
10. Stuchl Jindrich Cykloteam Ostrov Triatlon Muži Elita 41 01:32:09.2 43.
11. Masopust Tomáš TJ Baník Krásno  Triatlon Muži Elita 6 01:32:27.7 45.
12. Havlíček Michal ACES Team K. Vary Triatlon Muži Elita 3 01:35:43.0 58.
13. Kuneš Adam Korejský Sršni Triatlon Muži Elita 54 01:37:20.0 60.
14. Holík Jaromír Witte sport team Triatlon Muži Elita 118 01:48:39.6 94.

Triatlon - Ženy Elita

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Soukupová Milada LK Jasan Aš Triatlon Ženy Elita 51 01:30:05.6 36.
2. Kvasničková Radka ŠAK Chodov Triatlon Ženy Elita 104 01:47:37.0 90.
3. Kounovská Veronika Cykloteam Ostrov Triatlon Ženy Elita 46 02:03:41.8 103.

Triatlon - Junioři hobby 15-18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dvořák Jan X-team Bang Triatlon Junioři hobby 15-18 let 122 01:28:53.7 32.
2. HAMATA LUKÁŠ TRIATLET KARLOVY VARY Triatlon Junioři hobby 15-18 let 43 01:30:37.1 39.
3. Pavlas Ondřej LK Slovan Karlovy Vary Triatlon Junioři hobby 15-18 let 113 01:36:48.5 59.
4. Řepa Vilém Profi spor tcheb Triatlon Junioři hobby 15-18 let 95 01:38:46.1 65.
5. Čermák Vojta Triatlon Junioři hobby 15-18 let 123 01:41:42.0 77.
6. Kubelka Martin Triatlon Junioři hobby 15-18 let 124 01:53:06.1 98.

Triatlon - Juniorky hobby 15-18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Srogoňová Alena PROFI SPORT Cheb Triatlon Juniorky hobby 15-18 let 78 01:26:38.7 26.

Triatlon - Muži hobby 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kamaryt Tomáš KOS Plzeň Triatlon Muži hobby 19-39 let 107 01:15:33.5 4.
2. Volny Jindrich Horni Blatna Triatlon Muži hobby 19-39 let 38 01:21:00.7 14.
3. Szewieczek Martin TRIATLET KARLOVY VARY  Triatlon Muži hobby 19-39 let 19 01:22:50.2 20.
4. Oplt Michal New Roll Runners Triatlon Muži hobby 19-39 let 112 01:23:00.2 21.
5. Hynek Josef Team Bike Perštejn Triatlon Muži hobby 19-39 let 85 01:24:06.1 23.
6. Bauer Ondřej Witte Bike Team Triatlon Muži hobby 19-39 let 53 01:25:33.1 25.
7. Odl Jakub KOME klub Kraslice Triatlon Muži hobby 19-39 let 31 01:26:48.1 27.
8. Szewieczek Jakub Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 19-39 let 61 01:28:57.8 33.
9. Oslovič Tomáš Amatér Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 19-39 let 79 01:32:42.1 46.
10. Sikora Martin Fut Fet Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 19-39 let 27 01:32:42.9 47.
11. Hendrych Tomáš Team Bike Perštejn Triatlon Muži hobby 19-39 let 59 01:33:03.7 48.
12. Živnůstka Martin Witte bike team Triatlon Muži hobby 19-39 let 2 01:34:08.4 50.
13. Klapuch Tomáš SV Poppenreuth Triatlon Muži hobby 19-39 let 12 01:34:21.8 52.
14. Kulhavý Jakub Ostrov Triatlon Muži hobby 19-39 let 37 01:37:55.5 61.
15. Nedvěd Zdeněk VSCR Triatlon Muži hobby 19-39 let 33 01:39:56.9 68.
16. Vaja Jan TJ Baník Krásno Triatlon Muži hobby 19-39 let 9 01:41:40.9 76.
17. Zach Michal Witte buke team Triatlon Muži hobby 19-39 let 66 01:41:55.7 79.
18. Latta Jakub Teppich Triatlon Muži hobby 19-39 let 84 01:41:56.2 80.
19. Timár Ondřej Korejský sršni B Triatlon Muži hobby 19-39 let 81 01:48:29.8 93.

Triatlon - Muži hobby 40-49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vojta Pavel Žižkovský tygři Triatlon Muži hobby 40-49 let 47 01:18:18.6 7.
2. Matějovský Jan USK Akademik Cheb Triatlon Muži hobby 40-49 let 82 01:19:33.9 9.
3. Tošner Michal LK Slovan Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 40-49 let 108 01:22:08.5 17.
4. Novotný Lubomír USK Akademik Cheb Triatlon Muži hobby 40-49 let 96 01:22:22.6 18.
5. Zrůst Martin Tukan bike team K.Vary Triatlon Muži hobby 40-49 let 86 01:22:33.9 19.
6. Polívka Luděk Crazy Bike Team Lipnik nad Bečvou Triatlon Muži hobby 40-49 let 94 01:23:13.8 22.
7. Chlup Roman Tukan bike team K.Vary Triatlon Muži hobby 40-49 let 29 01:24:28.3 24.
8. Jüptner Zdeněk USK Akademik Cheb Triatlon Muži hobby 40-49 let 97 01:28:15.7 29.
9. Huráň Martin Team-Bike-Perštejn Triatlon Muži hobby 40-49 let 62 01:28:45.2 31.
10. Kučera Robert Witte Bike Team Triatlon Muži hobby 40-49 let 35 01:30:58.8 40.
11. Krýsl Tomáš TRIEXPERT Praha Triatlon Muži hobby 40-49 let 10  01:31:47.9 42.
12. Jirkovský Libor WITTE Bike Team Triatlon Muži hobby 40-49 let 30 01:32:12.8 44.
13. Jachim Jaroslav KV_Řachlíci Triatlon Muži hobby 40-49 let 75 01:33:26.9 49.
14. Husák Marek Kyselka Triatlon Muži hobby 40-49 let 24 01:34:45.6 53.
15. Vitner Pavel Chodov Triatlon Muži hobby 40-49 let 16 01:35:13.8 56.
16. Ries David Žlutice Triatlon Muži hobby 40-49 let 109 01:35:22.8 57.
17. Zelenka Zdeněk Lázenští šviháci Triatlon Muži hobby 40-49 let 120 01:38:14.3 62.
18. Kubálek Petr Korejský sršni Triatlon Muži hobby 40-49 let 40 01:38:43.9 63.
19. Krčmařík Pavel Tucan BikeTeam Triatlon Muži hobby 40-49 let 125 01:38:45.4 64.
20. Filip Martin Ostrov Triatlon Muži hobby 40-49 let 103 01:40:16.3 69.
21. Janecký Jaroslav Gay & Lesbiens Triatlon Muži hobby 40-49 let 64 01:40:28.9 70.
22. Man Tomáš Triatlon Muži hobby 40-49 let 121 01:41:18.5 72.
23. Kozelnický Pavel Klášterec nad Ohří Triatlon Muži hobby 40-49 let 68 01:41:22.4 73.
24. Stibor Petr Pupkani KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 14  01:41:28.9 74.
25. Prokop Jan Pupkani KV Triatlon Muži hobby 40-49 let 15 01:41:29.0 75.
26. Čermák Martin X-tri K. V. Triatlon Muži hobby 40-49 let 8 01:41:42.2 78.
27. Buriánek Tomáš Dalovice Triatlon Muži hobby 40-49 let 74 01:43:15.9 82.
28. Šatava Oleh 3S Design Triatlon Muži hobby 40-49 let 17 01:46:34.8 87.
29. Hendrych Vlasta Team Bike Perštejn Triatlon Muži hobby 40-49 let 58 01:46:57.4 89.
30. Lacina Tomáš Triatlon Muži hobby 40-49 let 71 01:47:43.4 92.
31. Švec Roman Loket Triatlon Muži hobby 40-49 let 101 02:14:47.2 108.

Triatlon - Muži hobby 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Landiga Michal Slávia K.Vary Triatlon Muži hobby 50+ let 65 01:27:55.4 28.
2. Jungmann Petr TJ Slavia Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 50+ let 63 01:28:26.3 30.
3. Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 50+ let 28 01:29:43.7 35.
4. Ficenec Michal TJ Slavia Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 50+ let 72 01:34:20.5 51.
5. Bartoš František AMbike Triatlon Muži hobby 50+ let 20 01:34:47.5 54.
6. Pilný Miroslav TJ Nová Role Triatlon Muži hobby 50+ let 93 01:39:32.9 66.
7. Cabal Stanislav TRI Cheb Triatlon Muži hobby 50+ let 110 01:39:35.2 67.
8. Petrák Milan Triatlon Muži hobby 50+ let 87 01:44:33.7 84.
9. Lafek Roman Triatlon Muži hobby 50+ let 44 01:44:48.5 85.
10. Smitka Daniel Atelier Smitka Triatlon Muži hobby 50+ let 49 01:49:35.6 97.
11. Krassa Manfred ŠAK Chodov Triatlon Muži hobby 50+ let 91 02:06:14.2 104.
12. Dvořák Oldřich Triatlet Karlovy Vary Triatlon Muži hobby 50+ let 117 02:07:41.8 106.
13. Chromjak Petr Witte Triatlon Muži hobby 50+ let 99 02:20:44.2 109.

Triatlon - Ženy hobby 19-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Odlová Hana KOME klub Kraslice Triatlon Ženy hobby 19-39 let 32 01:29:42.3 34.
2. Mravcová Vendula KV_Řachlíci Triatlon Ženy hobby 19-39 let 76 01:30:14.3 37.
3. Hovorková Barbora USK Akademik, z.s. Triatlon Ženy hobby 19-39 let 105 01:30:27.3 38.
4. Hejnicová Eva Aces team KV Triatlon Ženy hobby 19-39 let 57 01:47:43.1 91.
5. Fousová Eva Aces team Karlovy Vary Triatlon Ženy hobby 19-39 let 90 01:49:07.9 96.
6. Hornová Kateřina Hopman Team Žatec Triatlon Ženy hobby 19-39 let 25 02:01:34.2 101.

Triatlon - Ženy hobby 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rejmannová Eva TB Perštejn Triatlon Ženy hobby 40+ let 92 01:31:07.0 41.
2. Kolovratová Kateřina lk slovan kv Triatlon Ženy hobby 40+ let 80 01:43:48.7 83.
3. Šípová Irena Aces Team Karlovy vary Triatlon Ženy hobby 40+ let 73 01:45:57.2 86.
4. Smitková Hana Atelier Smitka Triatlon Ženy hobby 40+ let 55 01:46:51.0 88.
5. Šatavová Soňa Hory Triatlon Ženy hobby 40+ let 22 01:48:44.4 95.
6. Sejkorova Sarka Gladiator race team Triatlon Ženy hobby 40+ let 89 01:56:04.4 99.
7. Riesová Michaela Aces Team Karlovy Vary Triatlon Ženy hobby 40+ let 60 02:02:23.8 102.
8. Šplinarová Jana Triatlet Karlovy Vary Triatlon Ženy hobby 40+ let 88 02:07:41.4 105.
9. Hofmanová Kamila SK MP Karlovy Vary Triatlon Ženy hobby 40+ let 100 02:14:46.4 107.

Triatlon - Štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Blanka Kubíčková + Ladislav Fabišovský + Radek Prokopius GAZZA SPORT Triatlon Štafeta 204 01:13:32.6 2.
2. Drahošová Eliška + Chmelík Petr + Krýsl Kryštof X-tri K. V. Triatlon Štafeta 200 01:15:45.5 6.
3. Jakub Křeček +  Martin Sýkora +  Márty Sýkora    Tukan KV TRI B-team  Triatlon Štafeta 201 01:19:55.5 11.
4. Vltavský Marcel + ACES  Triatlon Štafeta 202   01:34:48.0 55.
5. Michaela Kroniková + Adam Eschka + Daniel Večerník Kapky Triatlon Štafeta 206 01:40:43.1 71.
6. Karolína Kubínová + Miroslav Kronika + Jan Kronika Zkrachovalí sportovci Triatlon Štafeta 205 01:42:29.1 81.
7. Jarka Matoušková + Jessl Tomáš + Jesslová Šárka  HobbyBuldog  Triatlon Štafeta 203 01:56:26.3 100.