Výsledky závodu

Ž3 Sport sprint triatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 13.07.2019



Triatlon - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petiška Ondřej Triatlon Muži 79 01:26:40.1 1.
2. Dostál Jan Triatlon Muži 69 01:27:26.0 2.
3. Cogan Rudolf Triatlon Muži 41 01:30:09.6 3.
4. Štangler David Triatlon Muži 129 01:35:32.0 4.
5. Gajdoš Dušan Triatlon Muži 32 01:36:47.0 5.
6. Dražan Tomáš Triatlon Muži 125 01:37:55.7 6.
7. Kratochvíl Marek Triatlon Muži 4 01:39:06.6 7.
8. Cöger Martin Triatlon Muži 80 01:42:45.0 10.
9. Dostál Tomáš Triatlon Muži 37 01:43:09.1 11.
10. Ďoubal Jan Triatlon Muži 65 01:44:17.7 12.
11. Langenberger Adam Triatlon Muži 9 01:44:32.2 13.
12. Langenberger Lukáš Triatlon Muži 10 01:44:32.8 14.
13. Petr Martin Triatlon Muži 76 01:44:39.4 15.
14. Martin Jiří Triatlon Muži 34 01:45:16.4 16.
15. Štěpán Václav Triatlon Muži 22 01:45:25.0 17.
16. Zima Zdeněk Triatlon Muži 122 01:45:37.5 18.
17. Ptáček David Triatlon Muži 17 01:46:01.4 20.
18. Kadlečík Pavel Triatlon Muži 8 01:47:09.3 21.
19. Renský Michal Triatlon Muži 33 01:47:41.8 23.
20. Zelený Matěj Triatlon Muži 131 01:47:56.0 24.
21. Segeth Josef Triatlon Muži 25 01:48:01.8 25.
22. Svoboda Jirka Triatlon Muži 52 01:48:21.7 27.
23. Huček Jakub Triatlon Muži 73 01:48:31.1 28.
24. Šedivý Petr Triatlon Muži 36 01:49:30.6 29.
25. Peníška Rostislav Triatlon Muži 47 01:49:50.7 30.
26. Macháň Šimon Triatlon Muži 7 01:50:50.2 32.
27. ZIka Adam Triatlon Muži 127 01:51:52.3 37.
28. Pařízek Dominik Triatlon Muži 49 01:52:38.8 39.
29. Mansfeld Arnošt Triatlon Muži 62 01:53:16.9 40.
30. Svoboda Václav Triatlon Muži 48 01:55:14.5 41.
31. Čech Daniel Triatlon Muži 5 01:55:26.6 42.
32. Jirásek Jakub Triatlon Muži 67 01:56:56.7 47.
33. Hrabík Pavel Triatlon Muži 19 01:57:13.6 48.
34. Herzig Radek Triatlon Muži 53 01:59:27.2 50.
35. Paštika Miroslav Triatlon Muži 75 01:59:46.2 51.
36. Kocourek Roman Triatlon Muži 70 01:59:49.1 52.
37. Výborný Václav Triatlon Muži 55 02:00:00.0 53.
38. Svatoš Lukáš Triatlon Muži 74 02:00:35.5 54.
39. Hanuš Jiří Triatlon Muži 123 02:00:46.6 56.
40. Matouš Jiří Triatlon Muži 61 02:01:48.0 59.
41. Staněk Honza Triatlon Muži 57 02:02:31.0 61.
42. Drhlík Petr Triatlon Muži 28 02:04:20.0 63.
43. Vojtas Filip Triatlon Muži 43 02:05:15.5 64.
44. Škarda František Triatlon Muži 121 02:05:38.6 65.
45. Alexij Jiří Triatlon Muži 77 02:06:23.7 67.
46. Nosek Filip Triatlon Muži 11 02:07:19.8 68.
47. Čimera Jan Triatlon Muži 35 02:08:10.7 69.
48. Jančovič Roman Triatlon Muži 45 02:09:17.5 71.
49. May Petr Triatlon Muži 14 02:09:45.0 74.
50. Krob Vojtěch Triatlon Muži 31 02:09:58.2 75.
51. Cejnar Jiří Triatlon Muži 124 02:10:54.1 76.
52. Šimák Petr Triatlon Muži 130 02:11:02.9 77.
53. Kocourek Matouš Triatlon Muži 71 02:12:00.0 78.
54. Hofman Olda Triatlon Muži 44 02:15:14.4 81.
55. Novotný Marek Triatlon Muži 132 02:15:38.6 83.
56. Bohuněk Tomáš Triatlon Muži 50 02:16:31.7 85.
57. Michl Míra Triatlon Muži 60 02:17:10.1 86.
58. Silvan Tomáš Triatlon Muži 1 02:17:36.1 87.
59. Peroutka Tomáš Triatlon Muži 78 02:19:16.5 90.
60. Cejnar Jakub Triatlon Muži 12 02:22:39.5 93.
61. Vondráček Jakub Triatlon Muži 2 02:25:13.0 95.
62. Zeman Jaroslav Triatlon Muži 27 02:29:59.0 98.
63. Langenberger Stanislav Triatlon Muži 15 02:32:17.4 99.
64. Kubát Martin Triatlon Muži 21 02:40:10.6 101.
65. Martinec Tomáš Triatlon Muži 58 02:48:16.3 102.
66. Martinec Daniel Triatlon Muži 59 02:55:50.4 103.
67. Soukup Lukáš Triatlon Muži 23 03:11:57.0 104.

Triatlon - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zeisková Markéta Triatlon Ženy 40 01:45:52.4 19.
2. Tylšová Daniela Triatlon Ženy 46 01:47:12.9 22.
3. Hučková Martina Triatlon Ženy 72 01:50:59.4 34.
4. Janoušková Karolína Triatlon Ženy 63 01:58:57.9 49.
5. Richtrová Eva Triatlon Ženy 68 02:03:37.4 62.
6. Poživilová Barbora Triatlon Ženy 126 02:09:10.2 70.
7. Tauberová Kateřina Triatlon Ženy 38 02:09:31.5 72.
8. Kostyšynová Eva Triatlon Ženy 39 02:09:40.5 73.
9. Richtrová Anna Triatlon Ženy 66 02:12:44.7 79.
10. Vaněčková Anna Triatlon Ženy 3 02:15:29.0 82.
11. Hanzlová Markéta Triatlon Ženy 51 02:18:40.0 88.
12. Coganová Zdeňka Triatlon Ženy 42 02:21:40.9 92.
13. Peterová Alena Triatlon Ženy 13 02:26:06.8 96.
14. Ďoubalová Věra Triatlon Ženy 64 02:26:15.3 97.
15. Nosalova Veronika Triatlon Ženy 56 02:34:45.0 100.

Triatlon - Štafety

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Daniel Adámek + Vojtěch Zídka + Anežka Kratěnová Obojživelníci Triatlon Štafety 107 01:39:37.0 8.
2. Milan Škoda + David Valášek Hokejky Triatlon Štafety 120 01:41:38.8 9.
3. Petra Skácelová + Leona Blažková + Radka Škodová PackWay team Triatlon Štafety 115 01:48:09.9 26.
4. Petr Tichý + Vladimír Tichý + Petr Tichý Team3T Triatlon Štafety 114 01:50:01.6 31.
5. Ondřej Machačka + Jana Melišíková + Jan Halaj Vůbec se neznáme Triatlon Štafety 119 01:50:52.0 33.
6. Michal Vaněček + Veronika Petráková + Tomáš Petrák Dva plus jedna Triatlon Štafety 117 01:51:02.5 35.
7. Kateřina Brátová + Anna Čermáková + Petr Hacker HOVRCH Triatlon Štafety 101 01:51:23.5 36.
8. Petr Vaněček + Michal Kaválek + Matěj Sychrovský 100+ Triatlon Štafety 100 01:51:53.2 38.
9. Veronika Vojťechová + Miloslav Vojtěch + Jiří Krtička Za 5 min 12 Triatlon Štafety 118 01:55:27.2 43.
10. Honza Rýdl + Kateřina Korytova + Jan Pajer GLADIATORRACE TEAM Triatlon Štafety 111 01:55:38.7 44.
11. Míša Pijáková + Michal Vojtěch + Martin Vítek Kobra a užovky Triatlon Štafety 108 01:55:39.2 45.
12. Martin Muller + Michal Muller + Tomas Tyls Babaci Triatlon Štafety 113 01:56:10.8 46.
13. Veronika Švecová + Barbora Švecová + Kateřina Švecová Tři sestry Triatlon Štafety 103 02:00:45.2 55.
14. Martin Tesař + Adam Ludvík + Tomáš Hrubý Totálně sehraný trio těžkých profesionálů Triatlon Štafety 116 02:01:04.0 57.
15. Alena Březinová + Karla Jakoubková + Klára Vítková Bohemky Triatlon Štafety 110 02:01:20.0 58.
16. Tereza Bernardová + Eliška Cejnarová + Denisa Vojtasová Dynamo Triatlon Štafety 102 02:02:02.2 60.
17. Michal Šťastný + Radek Musil + Jiří Zelený Šampóni Triatlon Štafety 128 02:06:21.6 66.
18. Aneta Ptáčková + Tereza Hylenová + Edita Svitáková Amatérky Triatlon Štafety 106 02:14:23.4 80.
19. Jan Kejklíček + Jakub Exner + Martin Borůvka Malopéráci a k tomu ještě jeden tlouštík Triatlon Štafety 109 02:16:06.5 84.
20. Andrea Kubíková + Monika Livarová + Karolína Schusterová Pomalý holky Triatlon Štafety 112 02:18:48.6 89.
21. Jana Hrubá + Káťa Jirmanová + Monika Horáková Run4run_behny Triatlon Štafety 105 02:20:43.7 91.
22. Šárka Peinlová + Jana Malínská + Renata Fendrychová Run4Run_coury Triatlon Štafety 104 02:24:08.1 94.