Výsledky závodu

The Most HALFMARATHON #3

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 22.02.2020



Půlmaraton - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stejskal Jakub Kadaň Půlmaraton Muži do 39 let 15 01:17:05.7 1.
2. Zbuzek Michal Unipetrol Půlmaraton Muži do 39 let 94 01:24:20.5 6.
3. Vaníček Jan STG ČL Půlmaraton Muži do 39 let 104 01:27:32.7 7.
4. Chalupný Jakub AK Bílina Půlmaraton Muži do 39 let 16 01:30:05.5 13.
5. Štolfa Ladislav Rozběháme Most Půlmaraton Muži do 39 let 4 01:34:01.5 23.
6. Fränzschky Sebastian SUPERSAEB Půlmaraton Muži do 39 let 13 01:35:43.5 27.
7. Macháček Jakub GoWin Půlmaraton Muži do 39 let 91 01:36:08.3 28.
8. Jančovič Milan Povrlské Běhny Půlmaraton Muži do 39 let 1 01:36:31.8 29.
9. Mrváň Jozef STG ČL Půlmaraton Muži do 39 let 105 01:37:42.0 34.
10. Ihnačinec Jakub Krušnoman TT Litvínov Půlmaraton Muži do 39 let 89 01:38:18.0 35.
11. Paparega Jan Krusnomam TT Litvinov Půlmaraton Muži do 39 let 93 01:38:18.3 36.
12. Holeček Jiří Běžci Chomutov Půlmaraton Muži do 39 let 7 01:39:43.3 41.
13. Chalupný Zdeněk Bilina Půlmaraton Muži do 39 let 97 01:41:20.0 45.
14. Novák Michal Půlmaraton Muži do 39 let 92 01:46:43.4 58.
15. Ulrych Josef SRTG Most Půlmaraton Muži do 39 let 106 01:47:09.0 60.
16. Klinge David Půlmaraton Muži do 39 let 14 01:47:22.3 61.
17. Hajas Pavel Podbořanský Rohozec Půlmaraton Muži do 39 let 6 01:51:05.0 68.
18. Raiminius Gustav Půlmaraton Muži do 39 let 10 01:52:05.5 73.
19. Knobloch Josef Půlmaraton Muži do 39 let 103 01:52:10.3 74.
20. Ryšánek Radek Půlmaraton Muži do 39 let 5 01:52:37.8 75.
21. Zejda Václav Půlmaraton Muži do 39 let 8 01:56:57.1 85.
22. Panocha Tomáš Půlmaraton Muži do 39 let 9 01:58:19.1 93.
23. Liška Radek Běžecká škola Teplice Půlmaraton Muži do 39 let 18 01:59:00.3 94.
24. Zahradník Tomáš Půlmaraton Muži do 39 let 19 02:00:03.1 96.
25. Tichý Václav Cobram Team Půlmaraton Muži do 39 let 86 02:01:23.8 98.
26. Schmid Kamil AVZO Raná Půlmaraton Muži do 39 let 3 02:08:29.3 107.
27. Barvínek Michal Ústí nad Labem Půlmaraton Muži do 39 let 2 02:16:08.3 112.

Půlmaraton - Muži nad 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Novotnik Petr Půlmaraton Muži nad 39 let 33 01:21:17.3 2.
2. Feix Ivo Teplice Půlmaraton Muži nad 39 let 55 01:27:39.2 8.
3. Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE Půlmaraton Muži nad 39 let 50 01:28:22.5 10.
4. Valjent Jiří ŠAK Chodov Půlmaraton Muži nad 39 let 29 01:28:52.7 11.
5. Sapoušek Miroslav Nexen Půlmaraton Muži nad 39 let 48 01:30:12.5 14.
6. Vališ Karel Půlmaraton Muži nad 39 let 51 01:31:27.2 16.
7. Watzke Petr VitaSport.cz / Teplice Půlmaraton Muži nad 39 let 44 01:31:45.2 18.
8. Gabriel Pavel KOME Kraslice Půlmaraton Muži nad 39 let 40 01:31:58.0 20.
9. Michalk Michael MOG Dresden Půlmaraton Muži nad 39 let 36 01:32:44.5 22.
10. Kolář Petr Gerresheimer Půlmaraton Muži nad 39 let 25 01:34:55.8 25.
11. Langhammer Tomáš Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z.ú. Půlmaraton Muži nad 39 let 41 01:36:36.8 30.
12. Geláček Pavel Dřevěný nohy Kolín Půlmaraton Muži nad 39 let 42 01:37:04.3 32.
13. Klufa Jozef Domažlice Půlmaraton Muži nad 39 let 26 01:37:35.5 33.
14. Osvald René Fit Effect Kladno Půlmaraton Muži nad 39 let 27 01:38:53.3 37.
15. Novák Jaroslav Půlmaraton Muži nad 39 let 110 01:38:59.8 38.
16. Reiner Lukáš Půlmaraton Muži nad 39 let 39 01:39:54.0 42.
17. Lang Karel BAK Most Půlmaraton Muži nad 39 let 38 01:40:45.0 43.
18. Havlíček Zdeněk Jirkovan on the run! Půlmaraton Muži nad 39 let 88 01:41:19.8 44.
19. Czerviniak Josef AVZO Raná Půlmaraton Muži nad 39 let 98 01:41:40.3 47.
20. Roučka Alois AR MotoRacing Půlmaraton Muži nad 39 let 22 01:42:15.5 48.
21. Čechura Jiří Čistý sport Půlmaraton Muži nad 39 let 54 01:42:43.3 49.
22. Svatoň David TT3 sports Půlmaraton Muži nad 39 let 32 01:44:26.7 54.
23. Dřevikovský Jaroslav Jirkovan on the run! Půlmaraton Muži nad 39 let 30 01:44:48.5 56.
24. Koš Jiří KRUŠNOMAN TRIATHLON TEAM LITVÍNOV Půlmaraton Muži nad 39 let 35 01:45:47.0 57.
25. Segl Jaroslav KL Sport Most Půlmaraton Muži nad 39 let 101 01:47:06.8 59.
26. Klail Vojtěch Most Půlmaraton Muži nad 39 let 34 01:47:47.3 62.
27. Štěch Martin AK Bílina Půlmaraton Muži nad 39 let 49 01:48:26.8 63.
28. Jan Myslivec Unipetrol RPA Půlmaraton Muži nad 39 let 45 01:48:27.3 64.
29. Chlad Miroslav PB Cheb Půlmaraton Muži nad 39 let 31 01:49:54.5 66.
30. Havel Milan Zdouň Hrádek Půlmaraton Muži nad 39 let 47 01:51:39.8 71.
31. Karas Václav Most Půlmaraton Muži nad 39 let 56 01:53:49.8 79.
32. Černý Petr Athletico Valdek Půlmaraton Muži nad 39 let 52 01:55:39.8 84.
33. Malý Lubomír Rozběháme KV Půlmaraton Muži nad 39 let 99 01:57:27.8 89.
34. Schmidt Michal Hopman Team Žatec` Půlmaraton Muži nad 39 let 95 01:57:32.1 90.
35. Hrabec Michal Running2.cz Půlmaraton Muži nad 39 let 17 01:59:00.8 95.
36. Bouřa Marek Chotětov Půlmaraton Muži nad 39 let 43 02:03:01.3 99.
37. Kratochvíl František Půlmaraton Muži nad 39 let 28 02:05:34.6 103.
38. Kamenský Peter Most Půlmaraton Muži nad 39 let 23 02:07:11.3 106.
39. Havlík Slavomír běžecký klub Unipetrol Půlmaraton Muži nad 39 let 53 02:14:25.3 109.
40. Peták Radek Půlmaraton Muži nad 39 let 46 02:24:08.6 113.

Půlmaraton - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov Půlmaraton Ženy do 39 let 60 01:32:03.5 21.
2. Kelbichová Vendula KL Sport Most Půlmaraton Ženy do 39 let 102 01:41:32.3 46.
3. Králová Kateřina Půlmaraton Ženy do 39 let 65 01:53:48.1 78.
4. Křížková Amálie Reebok Run Crew Půlmaraton Ženy do 39 let 66 01:57:09.3 86.
5. Růžičková Zuzana Little Rose Team Půlmaraton Ženy do 39 let 63 01:58:03.3 92.
6. Suchomelová Michaela Perštejn Půlmaraton Ženy do 39 let 64 02:39:06.1 117.
7. Klimešová Eliška Rozběhnito.cz Půlmaraton Ženy do 39 let 85 02:42:26.6 118.

Půlmaraton - Ženy nad 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Schwalbe Ulrike ASC Marktrodach Půlmaraton Ženy nad 39 let 68 01:29:13.0 12.
2. Fílová Jana BK Běkodo Půlmaraton Ženy nad 39 let 80 01:34:16.8 24.
3. Vítková Zuzana Rozběháme Most Půlmaraton Ženy nad 39 let 75 01:39:40.3 39.
4. Kantová Olga SPONA Teplice Půlmaraton Ženy nad 39 let 77 01:43:35.3 51.
5. Mrnková Věra BK Louny Půlmaraton Ženy nad 39 let 81 01:49:38.5 65.
6. Bigasová Doris PB Cheb Půlmaraton Ženy nad 39 let 74 01:51:33.5 70.
7. Hrabec Kotulková Soňa Running2.cz Půlmaraton Ženy nad 39 let 83 01:53:47.8 77.
8. Vlachynská Kristýna HaKi-Run Půlmaraton Ženy nad 39 let 79 02:01:05.8 97.
9. Kocsisová Monika TT3 sports Půlmaraton Ženy nad 39 let 76 02:06:42.6 105.
10. havlíčková michaela hvězda severu Půlmaraton Ženy nad 39 let 78 02:14:59.8 110.
11. Procházková Irena Tj Háje Půlmaraton Ženy nad 39 let 82 02:26:33.9 114.
12. Pöplová Romana Půlmaraton Ženy nad 39 let 70 02:27:35.9 115.
13. Forejtová Irena Půlmaraton Ženy nad 39 let 71 02:27:36.1 116.
14. Štrbová Gábule Rozběhnito.cz Půlmaraton Ženy nad 39 let 84 02:42:27.1 119.

Půlmaraton - Společná (muži i ženy) nad 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Doleiz Rudolf Půlmaraton Společná (muži i ženy) nad 59 let 96 01:31:17.0 15.
2. Bartoš Miroslav BK Louny Půlmaraton Společná (muži i ženy) nad 59 let 87 01:44:22.2 53.
3. Šesták Jindřich ARP Půlmaraton Společná (muži i ženy) nad 59 let 59 02:03:21.6 100.
4. Kurka Jan Půlmaraton Společná (muži i ženy) nad 59 let 58 02:04:41.6 102.

Půlmaraton - Štafeta tříčlenných družstev

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jan Linhart + Pavel Tall + Tomáš Lang Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 216 01:21:22.1 3.
2. Jiří Krejčík + Erich Panitz + Jiří Charvát SRTG Most Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 209 01:21:54.2 4.
3. Miroslav Volf + Martin Šindelář + Stanislav Ouzký Hnízdil Team Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 221 01:23:30.0 5.
4. Pavel Vodička + Anežka Křížová + Libuše Křížová Rozbĕháme Most Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 219 01:28:00.5 9.
5. Zdeněk Urban + Daniel Vorel + Milan Podlaha SRTG Most Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 212 01:31:35.5 17.
6. Luboš Maňák & Petr Machuta & Marek Radics + Petr Machuta + Mare Běžecká elita Magistrátu města Mostu Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 211 01:31:51.0 19.
7. Adéla Zlatová + Jiří Zlata + Martin Růžička Most Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 207 01:35:22.5 26.
8. Michal Luxa + Renata Kalčeva + Ondřej Filip STG Chomutov/Strupčice Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 220 01:36:48.3 31.
9. Nikola Formanová + Lukáš Rynt + Jiří Holeček Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 227 01:39:42.0 40.
10. Klára Koskubová + Andrea Rusičová + Radek Koskuba Rozběháme Most Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 204 01:43:26.0 50.
11. Jiří Hájek + Jan Pyskatý + Josef Zelenka unipetrol Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 205 01:44:05.7 52.
12. Radek Janoušek + Veronika Janoušková + Jakub Řimnáč COBRAM TEAM Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 210 01:44:27.8 55.
13. Jana Pánková + Lukáš Tržický + Zuzana Ulrichová Běžci Chomutov Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 213 01:50:40.9 67.
14. Martin Borovský + Jakub Rebl + Miroslava Marková Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 230 01:51:20.5 69.
15. Marie Sobotková + Michal Sobotka + Milan Matoušek Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 202 01:51:47.0 72.
16. Tomáš Pochman + David Rollinger + Motohiro Ueda Aisan Racing team Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 224 01:53:35.8 76.
17. Martina Procházková + Barbora Procházková + Petr Kohout KOPR Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 214 01:54:00.1 80.
18. Malinová Adriana + Jana Kabilová + Marcela Schubertová Holky z Running2 Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 215 01:54:44.8 81.
19. Martin Janda + Lenka Jandová + Karel Masopust Rozběháme Most Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 208 01:55:35.8 82.
20. Petr Rýdl + Michal Ullmann + Lukáš Fanta Cobram team PPC Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 217 01:55:37.6 83.
21. Vladimir Sládek + Bohdana Martinovcová + Klára Havlíčková Run slow drunk Fast Strupčice Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 228 01:57:11.3 87.
22. Alena Aksamitová + Pavlína Laube + Jana Štěchová Rozběháme Teplice a okolí Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 218 01:57:13.3 88.
23. Romana Tyrpeklová + Pavel Tyrpekl + Lucie Čečrlová Cobram Team PPC Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 225 01:57:54.1 91.
24. Alena Rešová + Michal Tesárek + Tomáš Vodička Běhám pro Hospic Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 223 02:03:47.1 101.
25. Kateřina Kafkova + Robert Vacovský + Ilona Wurmová Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 206 02:05:46.3 104.
26. Jarmila Havlíková + Kateřina Havlíková + Matěj Havlík běžecký klub Unipetrol Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 203 02:08:45.3 108.
27. Martina Kolářská + Zdeněk Šajner + Vladimír Kolářský Půlmaraton Štafeta tříčlenných družstev 222 02:16:07.3 111.