Výsledky závodu

Sezi Run 2019

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 13.07.2019



12 km - Červená - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Podjukl Vojtěch SK Hranice / ONěmec.cz 12 km - Červená Muži do 39 let 8 00:42:16.3 1.
2. Studnař Lukáš Val/Veselí nad Lužnicí 12 km - Červená Muži do 39 let 40 00:42:50.6 3.
3. Rokos Lukáš Jiskra Třeboň 12 km - Červená Muži do 39 let 16 00:43:12.6 4.
4. Purman Aleš 12 km - Červená Muži do 39 let 4 00:46:19.8 7.
5. Táborský Michal TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 13 00:47:09.3 9.
6. Gyürüsi Martin Hrabu kopu kradu 12 km - Červená Muži do 39 let 39 00:47:44.1 11.
7. Chlup Tomáš DVABĚŽCI.CZ 12 km - Červená Muži do 39 let 29 00:49:21.6 13.
8. Bouda Jan Jiskra Třeboň 12 km - Červená Muži do 39 let 60 00:51:21.6 17.
9. Volf Rudolf 12 km - Červená Muži do 39 let 36 00:51:37.6 18.
10. Krejzlík Lukáš 12 km - Červená Muži do 39 let 68 00:51:37.8 19.
11. Marek Miloš Pelhřimov 12 km - Červená Muži do 39 let 62 00:52:21.1 20.
12. Kapral Jan 12 km - Červená Muži do 39 let 67 00:52:47.1 22.
13. Sedláček Jan 12 km - Červená Muži do 39 let 57 00:52:55.1 23.
14. Benedikt Tomáš 12 km - Červená Muži do 39 let 35 00:53:40.3 28.
15. Štěpánek Michal 12 km - Červená Muži do 39 let 11 00:54:54.1 31.
16. Fischer Robert TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 5 00:56:44.3 35.
17. Bartoš David 12 km - Červená Muži do 39 let 53 00:57:01.6 36.
18. Nohava Pavel 12 km - Červená Muži do 39 let 47 00:58:07.8 38.
19. Kellner Honza Kelly Tennis Academy 12 km - Červená Muži do 39 let 70 00:59:18.1 41.
20. Rákosník Jonáš TJ Magla 12 km - Červená Muži do 39 let 14 00:59:32.3 42.
21. Zindulka Robert 12 km - Červená Muži do 39 let 63 01:01:35.1 46.
22. Libor Kadeřávek Adam WC 12 km - Červená Muži do 39 let 54 01:01:35.3 47.
23. Albrecht Josef KBC Tábor 12 km - Červená Muži do 39 let 9 01:02:14.6 49.
24. Vačkář Zdeněk 12 km - Červená Muži do 39 let 56 01:03:03.8 51.
25. Kubovský Jakub 12 km - Červená Muži do 39 let 32 01:03:37.3 52.
26. Šrámek Martin 12 km - Červená Muži do 39 let 34 01:04:46.9 55.
27. Vávra Jan 12 km - Červená Muži do 39 let 20 01:06:42.1 58.
28. Rada Martin 12 km - Červená Muži do 39 let 41 01:07:16.6 59.

12 km - Červená - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bláha Jan 12 km - Červená Muži nad 40 let 44 00:42:49.1 2.
2. Kasík Konstantin 12 km - Červená Muži nad 40 let 28 00:46:14.8 6.
3. Habara Jaromír 12 km - Červená Muži nad 40 let 24 00:46:50.1 8.
4. Reitinger Petr 12 km - Červená Muži nad 40 let 55 00:47:40.6 10.
5. Bílek Petr Horní Skrýchov 12 km - Červená Muži nad 40 let 23 00:52:33.8 21.
6. Václavík Karel 12 km - Červená Muži nad 40 let 10 00:52:57.1 24.
7. Hergeserg Jiří 12 km - Červená Muži nad 40 let 15 00:53:00.6 25.
8. Ferenczi Miloš 12 km - Červená Muži nad 40 let 43 00:53:05.8 26.
9. Dostál Zdeněk Velosport Valenta Scott team Pelhřimov 12 km - Červená Muži nad 40 let 12 00:53:10.8 27.
10. Vaníček Ondřej 12 km - Červená Muži nad 40 let 2 00:54:31.8 29.
11. Dufek Roman Sezimovo ústí HotelMas 12 km - Červená Muži nad 40 let 7 00:55:21.3 32.
12. Habara Jan 12 km - Červená Muži nad 40 let 25 00:56:08.8 34.
13. Hruška Radek PAVUS Veselí nad Lužnicí 12 km - Červená Muži nad 40 let 38 00:57:15.3 37.
14. Černý Stanislav 12 km - Červená Muži nad 40 let 22 00:59:01.8 40.
15. Přibyl Ivan 12 km - Červená Muži nad 40 let 37 01:00:07.6 44.
16. Šubrta Václav 12 km - Červená Muži nad 40 let 64 01:02:51.8 50.
17. Tichý Stanislav SKS Praha 12 km - Červená Muži nad 40 let 26 01:05:34.6 57.
18. Chlup Petr DVABĚŽCI.CZ 12 km - Červená Muži nad 40 let 27 01:07:45.8 61.

12 km - Červená - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Küffnerová Nela 12 km - Červená Ženy do 39 let 61 00:46:11.6 5.
2. Ošlejšková Iva 12 km - Červená Ženy do 39 let 50 00:48:47.8 12.
3. Chlupová Tereza DVABĚŽCI.CZ 12 km - Červená Ženy do 39 let 30 00:49:21.8 14.
4. Šatavová Lenka 12 km - Červená Ženy do 39 let 51 00:51:18.8 16.
5. Černá Lenka 12 km - Červená Ženy do 39 let 21 00:58:38.8 39.
6. Capouchová Nina Bodylove 12 km - Červená Ženy do 39 let 69 01:00:04.8 43.
7. Šímová Kateřina TŠ Atak 12 km - Červená Ženy do 39 let 31 01:00:46.1 45.
8. Oupicová Eva Sezimovo Usti 12 km - Červená Ženy do 39 let 66 01:04:15.6 53.
9. Bočková Lucie Slapy 12 km - Červená Ženy do 39 let 65 01:04:46.8 54.
10. Smržová Lucie 12 km - Červená Ženy do 39 let 52 01:07:24.3 60.
11. Procházková Jitka SC vebr-sport, z.s. 12 km - Červená Ženy do 39 let 48 01:07:46.3 62.
12. Jerhotová Michaela TJ Magla 12 km - Červená Ženy do 39 let 6 01:08:26.8 63.
13. Bodláková Kamila Quatro Amigos 12 km - Červená Ženy do 39 let 49 01:08:45.8 64.
14. Solovevova Jana Ultima K.lap Team 12 km - Červená Ženy do 39 let 17 01:12:32.3 65.
15. Borská Martina 12 km - Červená Ženy do 39 let 3 01:13:03.1 66.
16. Bohatová Lucie 12 km - Červená Ženy do 39 let 18 01:13:21.3 67.
17. Lišková Marta 12 km - Červená Ženy do 39 let 19 01:13:27.8 68.
18. Přívozníková Martina 12 km - Červená Ženy do 39 let 1 01:15:39.6 69.
19. Kubínová Kristýna 12 km - Červená Ženy do 39 let 33 01:16:22.3 70.

12 km - Červená - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Poborská Helena 12 km - Červená Ženy nad 40 let 59 00:49:47.1 15.
2. Ferenczi Klára 12 km - Červená Ženy nad 40 let 42 00:54:41.3 30.
3. Dušková Jitka Eon TT Tábor 12 km - Červená Ženy nad 40 let 58 00:55:28.3 33.
4. Kincová Petra Triathlon Team Tábor 12 km - Červená Ženy nad 40 let 46 01:01:48.3 48.
5. Pechová Petra 12 km - Červená Ženy nad 40 let 45 01:05:22.3 56.

6 km - Modrá - Chlapci do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vyskočil David Ski klub Vimperk 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 201 00:22:54.8 2.
2. Smažík Tomáš 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 189 00:23:34.8 6.
3. Novotny Jan SC vebr - sport 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 230 00:28:12.3 24.
4. Krejčí Josef 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 176 00:29:18.6 29.
5. Vyskočil Vítek Ski klub Vimperk 6 km - Modrá Chlapci do 18 let 203 00:30:40.3 37.

6 km - Modrá - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jerie Marek TJ Magla 6 km - Modrá Muži do 39 let 173 00:22:53.8 1.
2. Loos Jaroslav 6 km - Modrá Muži do 39 let 212 00:23:50.6 8.
3. Konášek Václav Sokol Hluboká nad Vltavou 6 km - Modrá Muži do 39 let 169 00:24:10.8 9.
4. Procházka Josef Pomalonožky 6 km - Modrá Muži do 39 let 190 00:25:01.1 11.
5. Hlaváč Marek 6 km - Modrá Muži do 39 let 184 00:25:51.8 13.
6. Šatný Petr Prařský Ku*vy 6 km - Modrá Muži do 39 let 228 00:26:32.6 15.
7. Fořt Radek 6 km - Modrá Muži do 39 let 227 00:26:32.6 16.
8. Holišovský Jiří 6 km - Modrá Muži do 39 let 211 00:26:47.1 17.
9. Kučera Richard 6 km - Modrá Muži do 39 let 239 00:27:10.1 19.
10. Tischler Jakub 6 km - Modrá Muži do 39 let 214 00:27:50.3 22.
11. Bok Libor TJ MAGLA 6 km - Modrá Muži do 39 let 168 00:27:59.6 23.
12. Hajný Michal 6 km - Modrá Muži do 39 let 163 00:28:28.1 26.
13. Rejmont Jan Tábor Foxes 6 km - Modrá Muži do 39 let 162 00:29:29.1 30.
14. Bezemek Martin 6 km - Modrá Muži do 39 let 240 00:29:30.6 31.
15. Lešek Jirka Running Fox 2 Tabor 6 km - Modrá Muži do 39 let 213 00:29:32.3 32.
16. Chrt Ondřej Los Pedros Tabor CF 6 km - Modrá Muži do 39 let 174 00:30:26.6 35.
17. Pěknic Marek 6 km - Modrá Muži do 39 let 207 00:30:57.1 40.
18. Sitek David 6 km - Modrá Muži do 39 let 208 00:30:57.3 41.
19. Leibl Petr 6 km - Modrá Muži do 39 let 186 00:32:54.3 55.
20. Krejčí Tomáš STS Chvojkovice Brod 6 km - Modrá Muži do 39 let 210 00:35:01.3 62.
21. Voborník Daniel 6 km - Modrá Muži do 39 let 193 00:36:21.6 67.
22. Pavlík Jan SuperBěhny 6 km - Modrá Muži do 39 let 178 00:40:26.6 74.
23. Kusbach Zdeněk Tábor Foxes 6 km - Modrá Muži do 39 let 191 00:44:02.3 79.

6 km - Modrá - Muži od 40 do 55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svoboda Erik Písek 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 218 00:22:55.6 3.
2. Camrda Luděk www.camrda.cz 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 221 00:23:24.8 4.
3. Kadlec Miroslav 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 215 00:23:32.1 5.
4. Vyskočil Pavel Ski klub Vimperk 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 202 00:23:45.8 7.
5. Podlaha Miroslav HC Radimov 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 226 00:25:10.3 12.
6. Šustr Pavel Tábor 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 199 00:26:47.3 18.
7. Staněk Milan 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 181 00:27:36.6 21.
8. Švadlena Petr Velo club Tábor 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 187 00:28:53.1 28.
9. Panovský Vladimír 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 158 00:29:57.1 33.
10. Žahour Pavel 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 217 00:30:50.9 38.
11. Kouba Zdeněk 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 177 00:31:30.1 47.
12. Černý Pavel 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 223 00:31:33.3 49.
13. Tomandl Radek 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 224 00:33:05.9 56.
14. Krejčí Petr 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 175 00:33:38.1 57.
15. Sedlák Radek Planá nad Lužnicí 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 185 00:33:47.3 58.
16. Zíka Luděk 6 km - Modrá Muži od 40 do 55 let 153 00:35:13.3 63.

6 km - Modrá - Muži nad 56 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. KEIL JAROSLAV Běžec Vysočiny 6 km - Modrá Muži nad 56 let 159 00:26:05.1 14.
2. Polák Luděk 6 km - Modrá Muži nad 56 let 196 00:40:14.8 73.
3. Melich Josef 6 km - Modrá Muži nad 56 let 236 00:52:54.8 85.

6 km - Modrá - Dívky do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Poborská Eliška 6 km - Modrá Dívky do 18 let 225 00:24:32.3 10.
2. Kabíčková Tereza 6 km - Modrá Dívky do 18 let 188 00:28:12.6 25.
3. Sitková Nikola BK České Budějovice 6 km - Modrá Dívky do 18 let 209 00:30:55.8 39.
4. Novotna Barbora SC vebr - sport 6 km - Modrá Dívky do 18 let 229 00:32:23.8 52.

6 km - Modrá - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Koktavá Šárka 6 km - Modrá Ženy do 39 let 204 00:27:19.1 20.
2. Vithová Martina 6 km - Modrá Ženy do 39 let 220 00:30:09.3 34.
3. Vášová Veronika České Budějovice 6 km - Modrá Ženy do 39 let 197 00:30:29.6 36.
4. Pěknicová Michaela 6 km - Modrá Ženy do 39 let 206 00:31:02.9 42.
5. Lucie Tomášková 6 km - Modrá Ženy do 39 let 152 00:31:07.1 43.
6. Kuchařová Nea 6 km - Modrá Ženy do 39 let 161 00:31:07.7 45.
7. Štěpánková Eva 6 km - Modrá Ženy do 39 let 164 00:31:18.6 46.
8. Hejná Jana 6 km - Modrá Ženy do 39 let 198 00:32:15.8 50.
9. Vernerová Zuzana TJ Magla 6 km - Modrá Ženy do 39 let 167 00:32:16.9 51.
10. Škrdletová Kateřina 6 km - Modrá Ženy do 39 let 183 00:32:48.3 54.
11. Knotková Kateřina 6 km - Modrá Ženy do 39 let 222 00:33:49.6 59.
12. Voborníková Veronika 6 km - Modrá Ženy do 39 let 194 00:36:21.3 66.
13. Vaníčková Alena Laňky z Kaňky 6 km - Modrá Ženy do 39 let 154 00:37:12.3 68.
14. Píchová Michaela 6 km - Modrá Ženy do 39 let 165 00:39:16.6 71.
15. Jindrova Michaela Horky 6 km - Modrá Ženy do 39 let 151 00:39:47.1 72.
16. Šímová Radka 6 km - Modrá Ženy do 39 let 166 00:40:44.8 76.
17. Panovská Marcela Tábor 6 km - Modrá Ženy do 39 let 157 00:41:10.5 77.
18. Váchová Ivona 6 km - Modrá Ženy do 39 let 180 00:44:52.8 80.
19. Váchová Lenka MK JCC 6 km - Modrá Ženy do 39 let 179 00:44:53.6 81.

6 km - Modrá - Ženy od 40 do 55 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Uhlířová Miroslava 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 200 00:28:41.3 27.
2. Vášová Lenka 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 216 00:31:07.4 44.
3. Nováková Michaela 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 232 00:31:32.6 48.
4. Polakova Jolana 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 231 00:32:28.3 53.
5. Vaňková Renata 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 182 00:34:11.6 60.
6. Koukalová Václava 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 155 00:34:46.1 61.
7. Postlová Silvie 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 205 00:35:25.8 64.
8. Sedláková Pavla Planá nad Lužnicí 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 156 00:36:06.6 65.
9. Komínková Ivana 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 233 00:37:33.8 69.
10. Cíchová Erika PROSTĚ BĚŽ 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 170 00:37:49.1 70.
11. Vithová Eva 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 219 00:40:29.1 75.
12. Toufarová Ivana 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 160 00:41:26.1 78.
13. Loudínová Martina Laňky z Kaňky 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 171 00:45:26.8 82.
14. Šimáková Eva Laňky z Kaňky 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 172 00:48:00.0 83.
15. Samcová Kateřina 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 235 00:52:54.6 84.
16. Krejčová Jana 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 237 01:36:15.9 87.
17. Malenická Ivana 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 238 01:36:16.1 88.
18. Píchová Jana 6 km - Modrá Ženy od 40 do 55 let 234 01:36:17.4 89.

6 km - Modrá - Ženy nad 56 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Poláková Helena 6 km - Modrá Ženy nad 56 let 195 00:54:43.6 86.

4 km - Zelená - Dospělí s kočárkem

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedláková Petra TJ Magla 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 311 00:25:50.1 6.
2. Bubníková Markéta 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 312 00:29:55.3 9.
3. Koubová Eva 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 308 00:29:59.1 10.
4. Sedláková Iveta TJ Magla 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 307 01:01:59.8 12.
5. Sedlák František Tj Magla 4 km - Zelená Dospělí s kočárkem 306 01:02:01.6 13.

4 km - Zelená - Děti do 16 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vožický Šimon TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 km - Zelená Děti do 16 let 305 00:17:47.3 1.
2. Spěváček Vojtěch 4 km - Zelená Děti do 16 let 302 00:18:44.3 2.
3. Habara Tadeáš 4 km - Zelená Děti do 16 let 309 00:20:41.1 3.
4. Hrušková Alžběta 4 km - Zelená Děti do 16 let 310 00:24:30.3 4.
5. Sedláková Tereza Planá nad Lužnicí 4 km - Zelená Děti do 16 let 304 00:24:30.4 5.
6. Zíková Natálie 4 km - Zelená Děti do 16 let 301 00:26:31.3 7.
7. Krejčí Amálie 4 km - Zelená Děti do 16 let 313 00:27:03.6 8.
8. Sedláková Kateřina Planá nad Lužnicí 4 km - Zelená Děti do 16 let 303 00:33:43.1 11.