Výsledky závodu

Stodská osmička

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 20.07.2019



8km - Dorostenci do 20 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kučera Petr AK Škoda Plzeň 8km Dorostenci do 20 let 30 00:33:08.9 12.
2. Matulka Adam 8km Dorostenci do 20 let 45 00:34:09.9 15.
3. Macán Jakub BKV Holýšov 8km Dorostenci do 20 let 27 00:42:20.4 50.
4. Dubový Martin 8km Dorostenci do 20 let 22 00:50:35.9 68.

8km - Junioři 20-30 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jaša Tomáš AK Škoda Plzeň 8km Junioři 20-30 let 44 00:26:56.6 1.
2. Beran Václav AK Škoda Plzeň 8km Junioři 20-30 let 39 00:28:29.6 2.
3. Šroubek Vlastimil 8km Junioři 20-30 let 1 00:29:02.6 3.
4. Zemek David 8km Junioři 20-30 let 15 00:42:16.2 49.

8km - Muži 30-40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Neuvirt Miroslav AK Škoda Plzeň 8km Muži 30-40 let 29 00:30:00.9 5.
2. Reif Luboš Domažlice 8km Muži 30-40 let 16 00:31:12.1 8.
3. Dietl Marek Nezdice 8km Muži 30-40 let 65 00:31:54.6 10.
4. Řeřicha Jan Sunny Gang Plzeň 8km Muži 30-40 let 62 00:33:18.9 13.
5. Kanta Zdeněk Štefko Running Team 8km Muži 30-40 let 23 00:33:54.9 14.
6. Gabriel Lukáš Gábiny 8km Muži 30-40 let 57 00:34:15.4 16.
7. Peteřík Tomáš 8km Muži 30-40 let 71 00:34:27.1 18.
8. Brýna Tomáš 8km Muži 30-40 let 60 00:34:59.1 21.
9. Vlasák Tomáš Avl stříbro 8km Muži 30-40 let 54 00:36:46.9 26.
10. Nejedlý Přemysl Honezovice/Stod 8km Muži 30-40 let 56 00:37:55.6 30.
11. Reiter Miroslav 8km Muži 30-40 let 75 00:40:30.9 44.
12. Konrád Peter 8km Muži 30-40 let 6 00:40:57.4 46.
13. Všechovský Vlastimil 8km Muži 30-40 let 38 00:41:56.2 47.
14. Kocur Zdeněk 8km Muži 30-40 let 37 00:46:06.9 63.

8km - Muži 40-50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Minařík Petr SKP Rokycany 8km Muži 40-50 let 67 00:29:39.4 4.
2. Vrána Pavel HOSaSM 8km Muži 40-50 let 70 00:30:26.4 6.
3. Sedláček Jan TJ Sušice 8km Muži 40-50 let 4 00:30:36.9 7.
4. Šmíd Jaroslav Dobřany 8km Muži 40-50 let 66 00:31:36.1 9.
5. Veselý Petr Squashclub Plzeň 8km Muži 40-50 let 46 00:33:00.1 11.
6. Ondrášik Milan BKV Holýšov 8km Muži 40-50 let 51 00:34:52.6 19.
7. Sladký Roman AC Falcon Rokycany 8km Muži 40-50 let 32 00:34:53.9 20.
8. Dvorský Petr 8km Muži 40-50 let 74 00:35:48.7 24.
9. Hrdlička Jan 8km Muži 40-50 let 5 00:36:18.6 25.
10. Jílek Pavel cykloservis Malát Klatovy 8km Muži 40-50 let 10 00:36:53.6 27.
11. Hronec Juraj 8km Muži 40-50 let 13 00:37:58.9 32.
12. Macán Miloslav BKV Holýšov 8km Muži 40-50 let 28 00:38:18.4 35.
13. Sedláček Radek 8km Muži 40-50 let 25 00:38:33.2 37.
14. Poslední Milan 8km Muži 40-50 let 42 00:38:47.2 38.
15. Gabriel Václav 8km Muži 40-50 let 9 00:38:55.4 40.
16. Šizling Miloslav 8km Muži 40-50 let 55 00:44:18.4 56.
17. Beran Jan BKV Holýšov 8km Muži 40-50 let 64 00:45:09.9 58.
18. Nevečeřal Jan 8km Muži 40-50 let 63 00:45:45.4 60.
19. Zazvonil Jan 8km Muži 40-50 let 50 00:48:09.2 64.
20. Lunga Petr 8km Muži 40-50 let 72 00:55:18.7 74.

8km - Muži 50-60 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Benda Miroslav Domažlice 8km Muži 50-60 let 12 00:35:12.9 22.
2. Tarantík Josef BK Lhota 8km Muži 50-60 let 33 00:36:58.1 28.
3. Voráček Karel Sokol Dolany 8km Muži 50-60 let 7 00:37:48.4 29.
4. Kroupa Jaroslav 8km Muži 50-60 let 59 00:37:58.4 31.
5. Vlasák Jaroslav Avl stříbro 8km Muži 50-60 let 47 00:38:05.9 33.
6. Gábrík Jan 8km Muži 50-60 let 8 00:39:09.9 41.

8km - Muži 60-70 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. KORYTÁR JÁN AC Falcon Rokycany 8km Muži 60-70 let 18 00:34:19.1 17.
2. Hojda Petr Klenčí pod čerchovem 8km Muži 60-70 let 36 00:38:48.2 39.
3. Lukačišin Milan cykloservis Malát Klatovy 8km Muži 60-70 let 11 00:39:17.7 42.
4. Fait Karel 8km Muži 60-70 let 40 00:40:41.4 45.
5. Labanc Štefan SV Stříbro 8km Muži 60-70 let 17 00:42:53.7 51.
6. Dvorský Emil 8km Muži 60-70 let 58 01:12:22.0 76.

8km - Muži 70+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Janový Petr AC-Trial Plzeň 8km Muži 70+ let 3 00:45:23.4 59.
2. Kasik Miroslav CESKY BEZECKY KLUB 8km Muži 70+ let 2 00:52:42.2 71.
3. März František 8km Muži 70+ let 41 01:03:40.7 75.

8km - Juniorky do 30 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedláčková Kateřina AK Škoda Plzeň 8km Juniorky do 30 let ¨24 00:35:25.9 23.
2. Poslední Lenka 8km Juniorky do 30 let 43 00:38:14.9 34.
3. Pehaničová Lucie 8km Juniorky do 30 let 26 00:38:32.9 36.
4. Puchrová Tereza Sunny Gang Plzeň 8km Juniorky do 30 let 61 00:42:03.7 48.
5. Zazvonilová Kristýna 8km Juniorky do 30 let 49 00:44:47.9 57.
6. Cermanová Nikola 8km Juniorky do 30 let 35 00:49:04.9 65.

8km - Ženy 30-40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Argmannová Jana 8km Ženy 30-40 let 31 00:43:42.4 53.
2. Němejcová Zuzana BKV Holýšov 8km Ženy 30-40 let 20 00:45:48.9 61.
3. Šimková Markéta Rozběháme česko 8km Ženy 30-40 let 53 00:51:38.7 70.

8km - Ženy 40-50 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lieblová Markéta Stod 8km Ženy 40-50 let 52 00:39:20.2 43.
2. Zazvonilová Markéta 8km Ženy 40-50 let 48 00:42:56.9 52.
3. Kamišová Zdenka Atytaky 8km Ženy 40-50 let 68 00:44:04.1 54.
4. Černá Jana BKV Holýšov 8km Ženy 40-50 let 19 00:44:17.9 55.
5. Dubová /Ilona 8km Ženy 40-50 let 21 00:46:05.7 62.
6. Vaňková Silvie VanRun 8km Ženy 40-50 let 14 00:49:11.9 66.
7. Králová Eva 8km Ženy 40-50 let 69 00:51:03.2 69.
8. Tarantíková Petra BK Lhota 8km Ženy 40-50 let 34 00:53:49.7 72.
9. Lungová Irena 8km Ženy 40-50 let 73 00:55:18.4 73.

8km - Ženy 50+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Břindová Ivana 8km Ženy 50+ let 76 00:50:28.7 67.