Výsledky závodu

Růžovský panter

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 08.06.2019



6,9 km - Junioři 2002 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Rathouský Jiří USK Provod 6,9 km Junioři 2002 a mladší 102 00:32:35.8 16. PDF
2. Höll Sebastian 6,9 km Junioři 2002 a mladší 40 00:32:49.7 19. PDF
3. Majer Jan ASK Děčín 6,9 km Junioři 2002 a mladší 7 00:33:06.6 20. PDF
4. Ježek Jakub SK APD Děčín 6,9 km Junioři 2002 a mladší 53 00:35:17.8 33. PDF
5. Peterka Marek 6,9 km Junioři 2002 a mladší 124 00:38:04.0 44. PDF
6. Topič Jaroslav 6,9 km Junioři 2002 a mladší 103 00:38:27.9 46. PDF
7. Miškovský Jenda SK APD Děčín 6,9 km Junioři 2002 a mladší 68 00:46:43.1 89. PDF
8. Miškovský Vojta SK APD Děčín 6,9 km Junioři 2002 a mladší 69 00:46:48.1 90. PDF
9. Zachula Martin 6,9 km Junioři 2002 a mladší 106 00:51:55.7 103. PDF

6,9 km - Muži 1970 až 2001

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Procházka Josef 6,9 km Muži 1970 až 2001 118 00:26:02.7 1. PDF
2. Steklý Radek 6,9 km Muži 1970 až 2001 60 00:26:24.7 2. PDF
3. Žáček Martin 6,9 km Muži 1970 až 2001 42 00:26:34.0 3. PDF
4. Novotný Josef 6,9 km Muži 1970 až 2001 120 00:27:09.0 4. PDF
5. Musil Petr Sokol UL 6,9 km Muži 1970 až 2001 13 00:28:48.5 5. PDF
6. Pořádek Patrik 6,9 km Muži 1970 až 2001 136 00:29:26.2 6. PDF
7. Seiler Miroslav HC BIOLIT 6,9 km Muži 1970 až 2001 82 00:30:32.8 7. PDF
8. Holeček Jiří Běžci Chomutov 6,9 km Muži 1970 až 2001 25 00:31:13.0 8. PDF
9. Dvořák Čestmír 6,9 km Muži 1970 až 2001 121 00:31:25.4 10. PDF
10. Slánský Petr 6,9 km Muži 1970 až 2001 130 00:31:53.1 13. PDF
11. Šena Jakub 6,9 km Muži 1970 až 2001 101 00:32:01.3 14. PDF
12. Havránek Jiří BikeroRun Bynov 6,9 km Muži 1970 až 2001 3 00:32:37.3 17. PDF
13. Endler Marek Šneci v běhu 6,9 km Muži 1970 až 2001 44 00:32:45.2 18. PDF
14. Chmelík Jaroslav 6,9 km Muži 1970 až 2001 115 00:33:17.3 21. PDF
15. Kantner Jiří 6,9 km Muži 1970 až 2001 46 00:33:31.5 22. PDF
16. Mareš Vojtěch 6,9 km Muži 1970 až 2001 133 00:33:36.8 23. PDF
17. Vokůrka Pavel HC-Biolit 6,9 km Muži 1970 až 2001 61 00:33:52.1 25. PDF
18. Hlaváček Jiří 6,9 km Muži 1970 až 2001 114 00:34:24.9 27. PDF
19. Holl Lukáš 6,9 km Muži 1970 až 2001 444 00:34:57.5 31. PDF
20. Mataj Jan Sám za sebe 6,9 km Muži 1970 až 2001 23 00:35:13.1 32. PDF
21. Drobúl Jan Dream team Růžová 6,9 km Muži 1970 až 2001 17 00:35:46.9 35. PDF
22. Cobydup Leopold Ofbike.cz 6,9 km Muži 1970 až 2001 93 00:36:01.1 36. PDF
23. Šíma Pavel 6,9 km Muži 1970 až 2001 104 00:36:17.3 37. PDF
24. Lux Rudolf Brutal Team Děčín 6,9 km Muži 1970 až 2001 65 00:36:22.8 38. PDF
25. Jožák Karel Sokol Bzí 6,9 km Muži 1970 až 2001 64 00:36:26.0 39. PDF
26. Pižl Tomáš 6,9 km Muži 1970 až 2001 119 00:36:35.0 40. PDF
27. Uhlíř František Sám za sebe 6,9 km Muži 1970 až 2001 12 00:37:07.8 41. PDF
28. Wenzel Richard 6,9 km Muži 1970 až 2001 38 00:38:15.4 45. PDF
29. Krůtil František ABX s r. o. 6,9 km Muži 1970 až 2001 47 00:38:29.4 47. PDF
30. Votápek Antonín TJ Běhavka 6,9 km Muži 1970 až 2001 85 00:38:32.3 48. PDF
31. Kolman Jiří 6,9 km Muži 1970 až 2001 76 00:38:49.6 50. PDF
32. Vála Miroslav Růžová 6,9 km Muži 1970 až 2001 22 00:39:00.2 52. PDF
33. Dolejš Martin 6,9 km Muži 1970 až 2001 122 00:39:13.6 53. PDF
34. Tenkrát Milan Drmonok 6,9 km Muži 1970 až 2001 62 00:39:46.1 56. PDF
35. Málek Jiří 6,9 km Muži 1970 až 2001 2 00:40:56.5 68. PDF
36. Špatenka Milan Sokol Libouchec 6,9 km Muži 1970 až 2001 83 00:41:00.7 69. PDF
37. Máša Petr Hlavně přežít 6,9 km Muži 1970 až 2001 29 00:41:54.4 79. PDF
38. Sak Miroslav Arnoltice 6,9 km Muži 1970 až 2001 20 00:41:55.8 80. PDF
39. Secký Filip SK BECHER’S Vítov 6,9 km Muži 1970 až 2001 81 00:42:24.6 83. PDF
40. Vlasák Tomáš Drmonok 6,9 km Muži 1970 až 2001 10 00:52:20.9 105. PDF
41. Zachula František 6,9 km Muži 1970 až 2001 105 00:52:24.5 106. PDF
42. Botek Zdenek SK betyna Kamenický Šenov 6,9 km Muži 1970 až 2001 21 00:54:08.5 108. PDF
43. Bouma Jakub Růžová 6,9 km Muži 1970 až 2001 87 00:55:16.1 110. PDF
  Košík Jan 6,9 km Muži 1970 až 2001 127 DNF    

6,9 km - Muži 1952 až 1969

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Růžička Aleš Kolbenka bike team 6,9 km Muži 1952 až 1969 15 00:31:49.8 12. PDF
2. Živný Jaroslav Konkordia Děčín 6,9 km Muži 1952 až 1969 50 00:32:06.8 15. PDF
3. Barcal Pavel Konkordia Děčín 6,9 km Muži 1952 až 1969 36 00:34:28.3 29. PDF
4. Zedník Petr 6,9 km Muži 1952 až 1969 111 00:38:54.1 51. PDF
5. Bašus Libor 6,9 km Muži 1952 až 1969 90 00:39:38.5 55. PDF
6. Mikel Stanislav C´est la vie 6,9 km Muži 1952 až 1969 18 00:39:49.9 57. PDF
7. Bouma Josef Růžová 6,9 km Muži 1952 až 1969 88 00:40:08.3 59. PDF
8. Němeček Martin ELTECH TEAM 6,9 km Muži 1952 až 1969 1 00:48:05.1 97. PDF
9. Přibyl Luboš KONKORDIA Děčín 6,9 km Muži 1952 až 1969 70 00:48:51.8 99. PDF
10. Bošek Zdeněk Drmonok 6,9 km Muži 1952 až 1969 11 00:51:31.0 102. PDF

6,9 km - Muži 1951 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Linhart Karel 6,9 km Muži 1951 a starší 117 00:31:30.2 11. PDF
2. Friš Ladislav 6,9 km Muži 1951 a starší 129 00:51:16.6 101. PDF
3. Šuler Karel 6,9 km Muži 1951 a starší 108 00:52:38.0 107. PDF
4. Pivoňka Rudolf 6,9 km Muži 1951 a starší 49 00:56:08.7 111. PDF
5. Bříško Antonín DPS JANOV 6,9 km Muži 1951 a starší 74 01:03:50.5 113. PDF

6,9 km - Juniorky 2002 a mladší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Hozáková Alena Konkordia Děčín 6,9 km Juniorky 2002 a mladší 52 00:34:05.9 26. PDF
2. Košíková Anna 6,9 km Juniorky 2002 a mladší 128 00:34:27.5 28. PDF
3. Pomichálková Romana SK APD Děčín 6,9 km Juniorky 2002 a mladší 58 00:38:36.6 49. PDF
4. Zrůstová Anna 6,9 km Juniorky 2002 a mladší 126 00:40:27.5 63. PDF
5. Rehankova Adélka TJ Spartak Boletice 6,9 km Juniorky 2002 a mladší 79 00:40:33.9 65. PDF
6. Majerová Adéla BK Děčín 6,9 km Juniorky 2002 a mladší 8 00:41:25.4 73. PDF

6,9 km - Ženy 1970 až 2001

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Nováková Jana 6,9 km Ženy 1970 až 2001 132 00:31:24.0 9. PDF
2. Lucie Kyjovská 6,9 km Ženy 1970 až 2001 135 00:33:47.0 24. PDF
3. Ďásková Martina 6,9 km Ženy 1970 až 2001 131 00:34:40.4 30. PDF
4. Masopustová Jana Bynovec 6,9 km Ženy 1970 až 2001 110 00:35:44.1 34. PDF
5. Savr Yveta 6,9 km Ženy 1970 až 2001 72 00:37:23.2 42. PDF
6. Sasková Dagmar Princezna vole!!! 6,9 km Ženy 1970 až 2001 48 00:37:48.9 43. PDF
7. Šustová Iveta 6,9 km Ženy 1970 až 2001 84 00:39:20.4 54. PDF
8. Litovčenková Jana 6,9 km Ženy 1970 až 2001 107 00:40:11.1 60. PDF
9. Hueberová Eva 6,9 km Ženy 1970 až 2001 138 00:40:14.6 61. PDF
10. Ježková Michaela 6,9 km Ženy 1970 až 2001 54 00:40:29.3 64. PDF
11. Milatová Martina Růžová 6,9 km Ženy 1970 až 2001 134 00:40:36.4 66. PDF
12. Zahálková Iva 6,9 km Ženy 1970 až 2001 41 00:40:51.0 67. PDF
13. Gajdůšková Danuše 6,9 km Ženy 1970 až 2001 39 00:41:09.1 70. PDF
14. Fialová Jitka 6,9 km Ženy 1970 až 2001 45 00:41:18.4 72. PDF
15. Záveská Michaela 6,9 km Ženy 1970 až 2001 4 00:41:29.6 74. PDF
16. Pavlišová Oldřiška 6,9 km Ženy 1970 až 2001 57 00:41:32.9 75. PDF
17. Martina Šestořádová Hrom parta 6,9 km Ženy 1970 až 2001 66 00:41:48.7 76. PDF
18. Jirásková Linda Hrom parta 6,9 km Ženy 1970 až 2001 63 00:41:48.9 77. PDF
19. Pekařová Žaneta 6,9 km Ženy 1970 až 2001 137 00:42:01.7 81. PDF
20. Zámečníková Petra 6,9 km Ženy 1970 až 2001 116 00:42:19.3 82. PDF
21. Kratochvílová Markéta 6,9 km Ženy 1970 až 2001 109 00:43:43.9 84. PDF
22. Očková Jana 6,9 km Ženy 1970 až 2001 125 00:43:48.1 85. PDF
23. Taberyová Pavla 6,9 km Ženy 1970 až 2001 123 00:44:08.9 86. PDF
24. Živná Marie Konkordia Děčín 6,9 km Ženy 1970 až 2001 89 00:47:09.7 91. PDF
25. Steklá Michaela 6,9 km Ženy 1970 až 2001 59 00:47:38.2 92. PDF
26. Benešová Lucie 6,9 km Ženy 1970 až 2001 51 00:47:44.1 93. PDF
27. Yveta Peterková Hrom parta 6,9 km Ženy 1970 až 2001 73 00:47:51.0 94. PDF
28. Secká Kateřina SK BECHER’S Vítov 6,9 km Ženy 1970 až 2001 80 00:47:53.3 95. PDF
29. Křížková Kateřina ELTECH TEAM 6,9 km Ženy 1970 až 2001 77 00:48:05.0 96. PDF
30. Majerová Kateřina 6,9 km Ženy 1970 až 2001 9 00:48:31.7 98. PDF
31. Motyčková Soňa TJ Běhavka 6,9 km Ženy 1970 až 2001 78 00:49:36.0 100. PDF
32. Vlasáková Lucie Sama za sebe 6,9 km Ženy 1970 až 2001 16 00:52:20.1 104. PDF
33. Mikelová Petra Růžová 6,9 km Ženy 1970 až 2001 19 00:54:36.6 109. PDF
34. Pivoňková Petra DRMONOK 6,9 km Ženy 1970 až 2001 30 00:59:18.5 112. PDF

6,9 km - Ženy 1952 až 1969

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs Diplom
1. Barcalová Milada Konkordia Děčín 6,9 km Ženy 1952 až 1969 37 00:39:54.1 58. PDF
2. Přibylová Erika KONKORDIA Děčén 6,9 km Ženy 1952 až 1969 71 00:40:16.8 62. PDF
3. Zedníková Lenka 6,9 km Ženy 1952 až 1969 112 00:41:18.3 71. PDF
4. Kučerová Katarína KONKORDIA Děčín 6,9 km Ženy 1952 až 1969 56 00:41:51.2 78. PDF
5. Bašusová Ivana 6,9 km Ženy 1952 až 1969 91 00:45:49.6 87. PDF
6. Bošková Jana Sama za sebe 6,9 km Ženy 1952 až 1969 14 00:46:04.4 88. PDF