Výsledky závodu

DECATHLON RUN 2019

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 01.05.2019



10 km - Muži 18-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cenefels Filip 10 km Muži 18-39 let 529 00:36:41.2 2.
2. Fencl Michal Uruk-hai 10 km Muži 18-39 let 493 00:37:07.2 3.
3. Gdula Tomáš 10 km Muži 18-39 let 530 00:38:47.5 4.
4. Ineman Michal 10 km Muži 18-39 let 521 00:39:30.5 5.
5. Jirkal Tomáš 10 km Muži 18-39 let 409 00:41:29.0 11.
6. Horák Jakub Rozběháme Česko 10 km Muži 18-39 let 480 00:41:35.9 12.
7. Bubeníček Josef 10 km Muži 18-39 let 531 00:41:38.5 13.
8. Revák Libor PREDATOR TEAM 10 km Muži 18-39 let 417 00:41:47.3 14.
9. Křesina Jakub 10 km Muži 18-39 let 448 00:42:06.2 15.
10. Hrabě Pavel Etriatlon Team 10 km Muži 18-39 let 463 00:42:29.2 16.
11. Fidler Martin Elektro Viola 10 km Muži 18-39 let 315 00:42:38.2 17.
12. Jíra Radek Rozběháme Česko 10 km Muži 18-39 let 449 00:43:29.7 20.
13. suja Ján Soja 10 km Muži 18-39 let 432 00:43:42.2 21.
14. Zeman Martin 10 km Muži 18-39 let 557 00:44:07.2 22.
15. Jedlička Daniel 10 km Muži 18-39 let 455 00:45:04.5 27.
16. Hejtmánek Jan Join the Dark Side Running team 10 km Muži 18-39 let 500 00:45:29.2 30.
17. Janoušek Jaromír 10 km Muži 18-39 let 329 00:45:35.7 31.
18. Forst Miroslav SRTG Sušice 10 km Muži 18-39 let 324 00:45:36.5 32.
19. Kovář Vladimír 10 km Muži 18-39 let 590 00:45:54.2 33.
20. Kroupar Jaroslav Rozběháme Klatovy 10 km Muži 18-39 let 483 00:46:26.7 36.
21. Vlas Jiří Rozběháme Česko - Plzeň 10 km Muži 18-39 let 322 00:46:37.5 37.
22. Sýkora Jakub PRO-STORY 10 km Muži 18-39 let 524 00:46:39.0 38.
23. Nový Michal 10 km Muži 18-39 let 314 00:46:50.5 39.
24. Král Václav Rozběháme Česko 10 km Muži 18-39 let 359 00:46:55.0 42.
25. Kaiser Míra 10 km Muži 18-39 let 528 00:46:58.7 43.
26. Neduchal Tomáš 10 km Muži 18-39 let 337 00:47:15.2 44.
27. Čížek Jakub 10 km Muži 18-39 let 397 00:47:28.7 45.
28. Frank Jan SK Toužim 10 km Muži 18-39 let 511 00:48:07.2 50.
29. Švarc Jiří Krakov 10 km Muži 18-39 let 313 00:48:13.5 52.
30. Imr Martin 10 km Muži 18-39 let 427 00:48:17.7 53.
31. Hamršmíd Vendelín 10 km Muži 18-39 let 534 00:48:23.0 54.
32. Podskalský Rudolf Rozběháme Tachovsko 10 km Muži 18-39 let 384 00:48:44.8 56.
33. Jirák Josef 10 km Muži 18-39 let 586 00:49:01.2 61.
34. Boukal Josef 10 km Muži 18-39 let 568 00:49:22.2 63.
35. Káš František 10 km Muži 18-39 let 542 00:49:35.0 67.
36. Kadlec Martin 10 km Muži 18-39 let 467 00:50:02.9 69.
37. Landštof Robin 10 km Muži 18-39 let 388 00:50:23.9 71.
38. Marek Luboš 10 km Muži 18-39 let 571 00:50:27.5 72.
39. Vonášek Adam Plzeň 10 km Muži 18-39 let 348 00:50:42.0 74.
40. Kovanda Martin 10 km Muži 18-39 let 325 00:50:46.0 75.
41. Přibek Václav 10 km Muži 18-39 let 580 00:50:50.2 76.
42. Hovanec Pavel 10 km Muži 18-39 let 438 00:50:57.7 77.
43. Křen Jan 10 km Muži 18-39 let 435 00:51:09.5 78.
44. david jiří 10 km Muži 18-39 let 458 00:51:15.2 79.
45. Kuttelwascher Pavel Join the Dark Side Running Team 10 km Muži 18-39 let 502 00:51:18.5 81.
46. Pokorný Michal 10 km Muži 18-39 let 406 00:51:28.5 83.
47. Lábr David 10 km Muži 18-39 let 447 00:51:45.0 88.
48. Chaloupka Lukáš 10 km Muži 18-39 let 572 00:51:46.0 89.
49. Pena Míra 10 km Muži 18-39 let 532 00:52:03.2 90.
50. Brabec Pavel STG Holýšov 10 km Muži 18-39 let 413 00:52:59.2 94.
51. Rein David 10 km Muži 18-39 let 414 00:53:51.5 104.
52. Bouda Oldřich Rozběháme Klatovy 10 km Muži 18-39 let 452 00:53:54.2 105.
53. Kasal Jakub 10 km Muži 18-39 let 370 00:54:52.0 113.
54. Karas Vítězslav SVVAT Pb 10 km Muži 18-39 let 501 00:55:12.2 116.
55. Pelikán Petr 10 km Muži 18-39 let 574 00:55:13.0 117.
56. Beneda Jakub Rozběháme Klatovy 10 km Muži 18-39 let 496 00:55:43.5 120.
57. Hulač Jan 10 km Muži 18-39 let 527 00:55:48.4 121.
58. Sailer Václav 10 km Muži 18-39 let 375 00:55:53.0 123.
59. Ježek Vojta 10 km Muži 18-39 let 556 00:55:53.3 124.
60. Žitný Petr 10 km Muži 18-39 let 591 00:55:54.5 125.
61. Krev Pavel 10 km Muži 18-39 let 592 00:55:55.0 126.
62. Chaloupka Milan 10 km Muži 18-39 let 564 00:56:14.5 129.
63. Zahálka Michal 10 km Muži 18-39 let 510 00:56:27.5 134.
64. Hruška Michal 10 km Muži 18-39 let 445 00:56:30.7 135.
65. Novotný Pavel 10 km Muži 18-39 let 420 00:56:36.7 137.
66. Krejčí Tomáš Plzeň 10 km Muži 18-39 let 481 00:56:41.7 139.
67. Hošek Jakub 10 km Muži 18-39 let 302 00:57:11.7 142.
68. Beneda Jr Josef Rozběháme Klatovy 10 km Muži 18-39 let 498 00:57:33.7 144.
69. Lešek Tomáš 10 km Muži 18-39 let 333 00:57:47.7 146.
70. Malinký Ondřej 10 km Muži 18-39 let 407 00:57:54.7 147.
71. Chejlava David 10 km Muži 18-39 let 466 00:58:02.7 148.
72. Mandaus Aleš Bezedna Team 10 km Muži 18-39 let 464 00:58:43.5 156.
73. Kovanda Ladislav 10 km Muži 18-39 let 326 00:59:03.7 161.
74. Susansky Ladislav Plzeň 10 km Muži 18-39 let 372 01:00:13.0 171.
75. Kasl Zděnek 10 km Muži 18-39 let 598 01:00:14.7 172.
76. Vaníček Honza SKP Rokycany 10 km Muži 18-39 let 339 01:00:38.0 175.
77. Dekan Josef Halma Plzeň 10 km Muži 18-39 let 489 01:00:43.5 179.
78. Sirůček Kamil Příbram 10 km Muži 18-39 let 379 01:01:48.5 191.
79. tung le Thanh Trosky 10 km Muži 18-39 let 349 01:02:05.0 193.
80. Pazourek Petr 10 km Muži 18-39 let 485 01:02:47.0 200.
81. Gruzovský Josef STG Plzen 10 km Muži 18-39 let 341 01:03:24.2 205.
82. Pučálka Marek Keňský bělošský tým 10 km Muži 18-39 let 469 01:03:48.8 207.
83. Matas Martin 10 km Muži 18-39 let 562 01:03:49.2 208.
84. Červenka Zdeněk 10 km Muži 18-39 let 453 01:04:04.3 213.
85. Fišer Jan 10 km Muži 18-39 let 559 01:05:03.5 222.
86. Pich Jan 10 km Muži 18-39 let 328 01:05:58.2 230.
87. Sova Libor 10 km Muži 18-39 let 554 01:06:11.0 232.
88. Pánek Adam 10 km Muži 18-39 let 593 01:06:19.8 234.
89. Kozák Jan 10 km Muži 18-39 let 545 01:06:36.0 236.
90. Miňovský Dušan miňonky 10 km Muži 18-39 let 429 01:07:36.5 240.
91. Košťal Martin 10 km Muži 18-39 let 410 01:08:28.5 243.
92. Blaško Marian 10 km Muži 18-39 let 599 01:09:53.4 249.
93. Švec Michal Rozběhej Litvínov 10 km Muži 18-39 let 472 01:10:10.7 254.
94. Nervalová Sarah 10 km Muži 18-39 let 595 01:13:48.7 267.
  Reitmaier Jan 10 km Muži 18-39 let 533 DNS  
  Schneider Josef 10 km Muži 18-39 let 351 DNS  
  Panenka Radim 10 km Muži 18-39 let 395 DNS  

10 km - Muži 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Minařík Petr SKP Rokycany 10 km Muži 40+ let 486 00:35:45.2 1.
2. Bretšnajdr Jiří 10 km Muži 40+ let 582 00:39:48.0 7.
3. Němec Honza Plzeňští běžci KLUB 10 km Muži 40+ let 514 00:41:04.7 8.
4. Majer Pavel Domažlice 10 km Muži 40+ let 503 00:41:09.2 9.
5. Vrabec Jiří Fírové 10 km Muži 40+ let 365 00:43:02.5 18.
6. Brejcha Miloš SRTG Sušice 10 km Muži 40+ let 332 00:43:18.7 19.
7. Hlinovský Václav 10 km Muži 40+ let 558 00:44:11.5 23.
8. Hůrka Otakar Bike a Běh Ostrov 10 km Muži 40+ let 422 00:44:14.2 24.
9. Čása Ladislav 10 km Muži 40+ let 408 00:44:51.5 25.
10. Strnad Jaroslav 10 km Muži 40+ let 470 00:45:11.7 28.
11. Balajka Martin Black Sheep 10 km Muži 40+ let 340 00:46:08.5 34.
12. Augusta Karel 10 km Muži 40+ let 367 00:46:18.2 35.
13. Kreml Zdenek 10 km Muži 40+ let 516 00:47:52.0 47.
14. Valenta Jan 10 km Muži 40+ let 450 00:48:00.7 48.
15. Jiras Pavel 10 km Muži 40+ let 584 00:48:05.0 49.
16. Gombos Marek 10 km Muži 40+ let 356 00:48:10.5 51.
17. Pavlišen Alexandr Bezděkov pod Třemšínem 10 km Muži 40+ let 442 00:48:51.7 57.
18. Hanur Pavel 10 km Muži 40+ let 555 00:48:53.2 58.
19. Zítka Petr Plzeň 10 km Muži 40+ let 426 00:48:56.2 59.
20. Pospíšil Jiří Redpoint team 10 km Muži 40+ let 495 00:48:59.5 60.
21. Motlík Jan 10 km Muži 40+ let 576 00:49:16.5 62.
22. Ungr Jaroslav Běžecký oddíl SK Doubravan Újezd 10 km Muži 40+ let 412 00:49:25.2 65.
23. Matoušek Václav Drmoul 10 km Muži 40+ let 415 00:51:16.0 80.
24. Trefanec Pavel 10 km Muži 40+ let 596 00:51:21.0 82.
25. Beneda Josef Rozběháme Klatovy 10 km Muži 40+ let 497 00:53:20.7 99.
26. Duchek Josef 10 km Muži 40+ let 581 00:54:29.7 110.
27. Kvapil Petr Forest Gump Team 10 km Muži 40+ let 494 00:54:32.7 111.
28. Chalupa Ladislav Kocourci 10 km Muži 40+ let 305 00:54:46.5 112.
29. Červenka Milan 10 km Muži 40+ let 381 00:55:50.5 122.
30. Račanský Luboš 10 km Muži 40+ let 358 00:56:20.2 131.
31. Šimon Pavel TJ Sokol Žebrák 10 km Muži 40+ let 396 00:57:35.0 145.
32. lešek vratislav šneci v běhu 10 km Muži 40+ let 335 00:58:22.7 153.
33. Toman Jaroslav 10 km Muži 40+ let 541 00:59:47.2 169.
34. Kaprál Michal 10 km Muži 40+ let 487 01:02:38.0 198.
35. Schavel Roman 10 km Muži 40+ let 552 01:02:48.0 202.
36. Polák Petr 10 km Muži 40+ let 509 01:03:22.0 204.
37. Bartoš Dalibor Rozběháme Tachovsko 10 km Muži 40+ let 424 01:04:00.7 211.
38. Polák Miloš 10 km Muži 40+ let 387 01:05:08.0 223.
39. Čaj Roman Rozběháme Česko 10 km Muži 40+ let 310 01:05:11.5 224.
40. Jiskra Marek Šneci v běhu 10 km Muži 40+ let 421 01:07:36.0 239.
41. Sýkora Jiří Šneci v běhu 10 km Muži 40+ let 308 01:19:11.5 273.

10 km - Ženy 18-39

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rosenbaumová Eliška Rozběháme Česko 10 km Ženy 18-39 573 00:41:16.7 10.
2. Hamplová Věra Plzeň 10 km Ženy 18-39 517 00:44:59.4 26.
3. Ježková Martina 10 km Ženy 18-39 569 00:46:52.7 41.
4. Kučerová Jana 10 km Ženy 18-39 436 00:48:35.2 55.
5. Fousová Eva Aces team Karlovy Vary 10 km Ženy 18-39 446 00:49:22.3 64.
6. Turečková Marcela 10 km Ženy 18-39 525 00:49:25.3 66.
7. Königsmarková Soňa 10 km Ženy 18-39 589 00:50:13.2 70.
8. Kadlecová Magda 10 km Ženy 18-39 484 00:50:30.0 73.
9. Routová Tereza 10 km Ženy 18-39 522 00:51:32.2 84.
10. Honalová Soňa SportPro Plzeň 10 km Ženy 18-39 520 00:51:36.7 85.
11. Kaslová Veronika 10 km Ženy 18-39 597 00:51:41.0 87.
12. Prokopová Denisa Predator Gym Team 10 km Ženy 18-39 342 00:52:23.9 91.
13. Hálová Veronika 10 km Ženy 18-39 462 00:52:28.7 92.
14. Mandausová Vladimíra Bezedna Team 10 km Ženy 18-39 465 00:52:42.0 93.
15. davidová petra 10 km Ženy 18-39 460 00:53:02.0 95.
16. Hanzelìnovà Pavlína Srtg Sušice 10 km Ženy 18-39 319 00:53:08.2 97.
17. Moravcová Kateřina 10 km Ženy 18-39 354 00:53:12.0 98.
18. Lecjaksová Michaela 10 km Ženy 18-39 389 00:53:30.0 100.
19. Baierlová Aneta Žatec 10 km Ženy 18-39 425 00:53:33.5 101.
20. Počtová Veronika 10 km Ženy 18-39 538 00:53:37.0 102.
21. Benešová Dominika 10 km Ženy 18-39 398 00:53:40.5 103.
22. Burkart Věroslava Burky team 10 km Ženy 18-39 321 00:53:55.0 106.
23. Pavlisová Adéla 10 km Ženy 18-39 540 00:54:28.0 108.
24. Krauskopfová Terka 10 km Ženy 18-39 537 00:54:29.3 109.
25. Šafaříková Karolina 10 km Ženy 18-39 392 00:55:01.5 115.
26. Rubášová Lucia Tj Božkov 10 km Ženy 18-39 402 00:56:08.0 128.
27. Řezáčová Jana 10 km Ženy 18-39 401 00:56:16.5 130.
28. Dolejšová Daniela 10 km Ženy 18-39 441 00:56:23.0 132.
29. Drdová Simona 10 km Ženy 18-39 440 00:56:23.2 133.
30. Řehůřková Silvia Šneci v běhu 10 km Ženy 18-39 368 00:56:37.0 138.
31. Bradáčková Zuzana 10 km Ženy 18-39 353 00:57:11.5 141.
32. Zajíčková Světla 10 km Ženy 18-39 563 00:57:21.7 143.
33. Krátká Jana Obecnice 10 km Ženy 18-39 519 00:58:14.0 150.
34. Hamšíková Lucie 10 km Ženy 18-39 539 00:58:18.2 151.
35. Kolářová Lenka SRTG Holýšov 10 km Ženy 18-39 416 00:58:22.5 152.
36. Půtová Martina 10 km Ženy 18-39 491 00:58:24.9 155.
37. Blechová Andrea Šneci v běhu 10 km Ženy 18-39 418 00:58:44.5 157.
38. Kupilíková Šarlota 10 km Ženy 18-39 334 00:58:55.0 158.
39. Podlenová Lenka Olympia Spartan Training Kutná Hora 10 km Ženy 18-39 437 00:58:55.7 159.
40. Tomášková Lucie Plzeň 10 km Ženy 18-39 345 00:59:14.5 164.
41. Bolková Lucie 10 km Ženy 18-39 547 00:59:16.2 165.
42. Frömlová Lenka Plzeň 10 km Ženy 18-39 512 00:59:22.5 166.
43. Kolářová Lucka 10 km Ženy 18-39 535 00:59:30.0 167.
44. Šenkýřová Michaela SVVAT Pb 10 km Ženy 18-39 508 00:59:34.5 168.
45. Pauknerová Sandra 10 km Ženy 18-39 506 01:00:00.7 170.
46. Veselovská Kristýna 10 km Ženy 18-39 585 01:00:32.0 174.
47. Kocová Aneta Plzeň 10 km Ženy 18-39 428 01:00:38.5 176.
48. Sudová Vendula 10 km Ženy 18-39 570 01:00:43.8 180.
49. Kratochvílová Veronika 10 km Ženy 18-39 583 01:00:44.7 181.
50. Repova Jana PB CHEB 10 km Ženy 18-39 364 01:00:49.7 183.
51. Křivancová Jana 10 km Ženy 18-39 546 01:00:53.5 185.
52. Lišková Andrea 10 km Ženy 18-39 317 01:01:15.2 188.
53. Šnebergerová Michaela 10 km Ženy 18-39 475 01:01:42.1 189.
54. Sirůčková Jana Příbram 10 km Ženy 18-39 378 01:01:48.2 190.
55. Brodská Kateřina Rozběháme Plzeň 10 km Ženy 18-39 404 01:02:16.9 194.
56. Svobodová Petra 10 km Ženy 18-39 382 01:02:47.0 201.
57. Pavelová Julie 10 km Ženy 18-39 346 01:03:01.0 203.
58. Prokopcová Tereza STG Plzen 10 km Ženy 18-39 400 01:03:24.6 206.
59. Kozlová Stanislava 10 km Ženy 18-39 588 01:03:49.3 209.
60. Kaislerová Markéta 10 km Ženy 18-39 587 01:03:49.4 210.
61. Matoušková Lenka 10 km Ženy 18-39 482 01:04:04.0 212.
62. Pyšnová Alena 10 km Ženy 18-39 549 01:04:08.8 215.
63. Rádlová Lenka Rozběháme Česko 10 km Ženy 18-39 301 01:04:22.5 216.
64. Šmídová Marcela 10 km Ženy 18-39 338 01:04:30.0 218.
65. Plačková Eva Kdyně 10 km Ženy 18-39 377 01:04:44.2 220.
66. Prokopová Ingrida 10 km Ženy 18-39 551 01:05:03.5 221.
67. Maroušková Žaneta 10 km Ženy 18-39 385 01:05:29.2 226.
68. Kunštová Kateřina STG Strakonice 10 km Ženy 18-39 403 01:05:29.9 227.
69. Pikalová Karolína 10 km Ženy 18-39 507 01:05:51.7 229.
70. Říhová Petra 10 km Ženy 18-39 548 01:06:09.0 231.
71. Šrámková Johana 10 km Ženy 18-39 594 01:06:19.7 233.
72. Plíšková Zlata FitnessKa 10 km Ženy 18-39 323 01:06:42.7 237.
73. Horká Lucie 10 km Ženy 18-39 577 01:07:45.5 241.
74. Záhořová Jana 10 km Ženy 18-39 411 01:08:28.5 244.
75. Pěkná Jitka CS 10 km Ženy 18-39 433 01:08:40.2 245.
76. Maroušková Patricie 10 km Ženy 18-39 373 01:08:49.2 246.
77. Grossová Markéta 10 km Ženy 18-39 461 01:09:26.2 247.
78. Pašková Václava Mrtnik 10 km Ženy 18-39 443 01:09:53.2 248.
79. Nova Soňa 10 km Ženy 18-39 505 01:09:58.2 250.
80. Kopecká Kateřina RunLadies 10 km Ženy 18-39 430 01:10:04.0 251.
81. Švecová Kateřina Rozběhej Litvínov 10 km Ženy 18-39 473 01:10:09.5 252.
82. Kravčíková Markéta 10 km Ženy 18-39 515 01:12:59.0 264.
83. Vimmerová Vladislava Rozběháme česko 10 km Ženy 18-39 419 01:13:17.2 266.
84. Fojtíková Kateřina F4F s úsměvem 10 km Ženy 18-39 454 01:14:44.0 271.
85. Kottová Veronika F4F s úsměvem 10 km Ženy 18-39 459 01:14:44.5 272.
86. Pavlová Kristýna 10 km Ženy 18-39 567 01:20:30.5 275.
87. Potočová Ivana 10 km Ženy 18-39 566 01:20:31.0 276.
88. Hrdličková Petra 10 km Ženy 18-39 560 01:22:08.6 277.
89. Štípková Radmila 10 km Ženy 18-39 561 01:22:23.2 278.
90. Syrová Kateřina 10 km Ženy 18-39 476 01:23:25.9 279.
91. Jandíková Lenka 10 km Ženy 18-39 474 01:23:31.7 280.
92. Kosinová Veronika 10 km Ženy 18-39 327 01:25:07.4 281.
  Dobrá Lucie 10 km Ženy 18-39 479 DNF  
  Žibřidová Zuzana 10 km Ženy 18-39 477 DNS  
  Rintová Barbora 10 km Ženy 18-39 536 DNS  
  Čížková Denisa 10 km Ženy 18-39 391 DNS  
  Barthová Karolína 10 km Ženy 18-39 380 DNS  
  Vaňušová Kristýna 10 km Ženy 18-39 374 DNS  
  Farníková Eva 10 km Ženy 18-39 394 DNS  
  Němečková Klára 10 km Ženy 18-39 504 DNS  
  Dulovcová Lucie 10 km Ženy 18-39 393 DNS  
  Palíková Lucie ŠKODA ELECTRIC Run Crew 10 km Ženy 18-39 316 DNS  

10 km - Ženy 40+ let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmákalová Petra Sokol SG Plzeň Petřín 10 km Ženy 40+ let 490 00:39:47.1 6.
2. Adamcová Helena PSP Klub koloběhu Plzeň 10 km Ženy 40+ let 399 00:45:12.0 29.
3. Makovcová Ivana 10 km Ženy 40+ let 363 00:46:52.2 40.
4. Novotná Jana Plzeň 10 km Ženy 40+ let 518 00:47:41.9 46.
5. Stušková Hana Aces Karlovy Vary 10 km Ženy 40+ let 366 00:49:43.0 68.
6. Tučáková Olga 10 km Ženy 40+ let 330 00:51:37.5 86.
7. Žáčková Jana Makabi Karlovy Vary 10 km Ženy 40+ let 444 00:53:04.2 96.
8. Hasmaova Lenka 10 km Ženy 40+ let 383 00:54:03.7 107.
9. Bielková Věra Plzeň 10 km Ženy 40+ let 478 00:54:57.7 114.
10. Čadová Lenka Čadíci 10 km Ženy 40+ let 318 00:55:26.0 118.
11. Dolanová Lenka 10 km Ženy 40+ let 526 00:55:32.2 119.
12. Benedová Věra Rozběháme Klatovy 10 km Ženy 40+ let 499 00:55:55.9 127.
13. Gabrielová Ivana 10 km Ženy 40+ let 456 00:56:35.0 136.
14. Motlíková Vendula 10 km Ženy 40+ let 575 00:57:03.7 140.
15. Reitspiesová Olga 10 km Ženy 40+ let 369 00:58:09.7 149.
16. Ulčová Gabriela 10 km Ženy 40+ let 357 00:58:23.5 154.
17. Kůsová Lenka TRIATLET 10 km Ženy 40+ let 523 00:58:57.7 160.
18. Balánková Šárka 10 km Ženy 40+ let 553 00:59:09.7 162.
19. Sládková Monika Rozběháme Kralovice 10 km Ženy 40+ let 423 00:59:12.5 163.
20. Babková Lucie 10 km Ženy 40+ let 344 01:00:16.0 173.
21. Monika Pašková Lipovka 10 km Ženy 40+ let 492 01:00:40.0 177.
22. Tomanová Alena Chotíkov 10 km Ženy 40+ let 488 01:00:43.0 178.
23. Hladká Libuše 10 km Ženy 40+ let 386 01:00:49.2 182.
24. Lhotová Ivana Přátelé běhu Cheb 10 km Ženy 40+ let 352 01:00:49.8 184.
25. Barochovská Andrea Malá a Velká 10 km Ženy 40+ let 362 01:01:14.5 186.
26. Kišová Gabriela Malá, Velká 10 km Ženy 40+ let 578 01:01:15.0 187.
27. Poláková Alena Rozběháme Česko 10 km Ženy 40+ let 468 01:01:54.2 192.
28. Říhová Ilona 10 km Ženy 40+ let 343 01:02:26.2 195.
29. Jandová Lenka Rozběháme Most 10 km Ženy 40+ let 390 01:02:35.2 196.
30. Maděrová Mirka Rozběháme Most 10 km Ženy 40+ let 451 01:02:35.7 197.
31. Kratochvílová Markéta Šneci v běhu 10 km Ženy 40+ let 336 01:02:39.2 199.
32. Mackeová Mirislava 10 km Ženy 40+ let 550 01:04:08.5 214.
33. Knopová Dana Rozběháme Kralovice 10 km Ženy 40+ let 304 01:04:29.5 217.
34. Kesnerová Ilona 10 km Ženy 40+ let 543 01:04:36.0 219.
35. Fryčková Štěpánka Rozběháme Kralovice 10 km Ženy 40+ let 405 01:05:18.5 225.
36. Šnajdrová Lenka 10 km Ženy 40+ let 579 01:05:44.5 228.
37. havlíčková Michaela Qap.cz 10 km Ženy 40+ let 355 01:06:33.2 235.
38. VRÁTNÍKOVÁ ALICE Rozběháme Česko 10 km Ženy 40+ let 320 01:07:05.7 238.
39. Kovandová Jolana 10 km Ženy 40+ let 360 01:08:27.2 242.
40. Štolfová Jana Šneci v běhu 10 km Ženy 40+ let 471 01:10:10.6 253.
41. Mašková Jana 10 km Ženy 40+ let 376 01:10:29.2 255.
42. Peteříková Lucie 10 km Ženy 40+ let 311 01:10:45.2 256.
43. Šímová Šárka 10 km Ženy 40+ let 312 01:10:45.4 257.
44. Sihelská Martina QAP.CZ 10 km Ženy 40+ let 350 01:10:57.7 258.
45. Broncová Dagmar Run Ladies 10 km Ženy 40+ let 434 01:11:06.0 259.
46. Píbilová Lenka 10 km Ženy 40+ let 331 01:11:27.2 260.
47. Ježková Hana Plzeň 10 km Ženy 40+ let 439 01:12:28.7 261.
48. Pavelová Radka 10 km Ženy 40+ let 347 01:12:40.7 262.
49. Houšková Andrea 10 km Ženy 40+ let 544 01:12:58.0 263.
50. Ježková Jolana Obora 10 km Ženy 40+ let 371 01:13:09.6 265.
51. Štrbová Gábule Sokolov 10 km Ženy 40+ let 431 01:14:23.7 268.
52. Nimbergerova Veronika 10 km Ženy 40+ let 309 01:14:27.2 269.
53. Kottová Blanka F4F s úsměvem 10 km Ženy 40+ let 457 01:14:43.7 270.
54. Dubská Kateřina Rozběháme Česko 10 km Ženy 40+ let 303 01:19:15.2 274.
  Hocmannová Denisa 10 km Ženy 40+ let 306 DNS  
  Šmídová Petra Bobši 10 km Ženy 40+ let 307 DNS  

2x5,7 km - Štafety muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Václav Bechiňský + Zdeněk Braum New Roll Runners 2x5,7 km Štafety muži 722 00:41:46.2 1.
2. Jiří Keckstein + Tomáš Keckstein SK Tlustice 2x5,7 km Štafety muži 708 00:45:03.0 2.
3. Pavel Šantín + David Šantín AK Valcha 2x5,7 km Štafety muži 721 00:45:44.7 3.
4. Dan Kyenge + Kapaipi RozběhámeMost 2x5,7 km Štafety muži 717 00:47:31.7 4.
5. Jan Paluch + Lukáš Pfeifer Haka Racing Team 2x5,7 km Štafety muži 766 00:48:53.5 6.
6. Petr Koutník + Martin Červený Aegon & Daenerys 2x5,7 km Štafety muži 764 00:49:23.9 9.
7. Lukáš Zákravský + Karel Krátky 2x5,7 km Štafety muži 774 00:49:57.5 13.
8. Robert Houba + Petr Hrabačka In Pivo Veritas 2x5,7 km Štafety muži 747 00:50:16.2 15.
9. Pavel Kroupar + Jan Štouf 2x5,7 km Štafety muži 780 00:51:41.0 17.
10. Tomáš Cejnar + Daniel Fanta In Pivo Veritas 2 2x5,7 km Štafety muži 748 00:52:32.2 19.
11. Marek Bozděch + Jan Behenský SRTG Plzeň 2x5,7 km Štafety muži 719 00:53:42.2 21.
12. Ondřej Chocholatý + Daniel Mudra 2x5,7 km Štafety muži 791 00:58:19.0 33.
13. Matěj Ibrmajer + Jakub Miletínský 2x5,7 km Štafety muži 736 00:58:47.7 34.
14. Jaroslav Beneda + Jan Zucha Brufenteam II 2x5,7 km Štafety muži 752 01:01:06.1 42.
15. Jaroslav Drnec + Patrick Jabati 2x5,7 km Štafety muži 759 01:01:09.7 43.

2x5,7 km - Štafety ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zuzana Klasková + Julie Soukupová Forrest gump 2x5,7 km Štafety ženy 703 00:49:53.5 12.
2. Kateřina Sedláčková + Denisa Šantínová AK Škoda Plzeň 2x5,7 km Štafety ženy 741 00:51:47.7 18.
3. Markéta Šantínová + Michaela Beštová PSC Plzeň 2x5,7 km Štafety ženy 755 00:53:23.0 20.
4. Kristýna Krakorová + Lenka Hejretová 2x5,7 km Štafety ženy 785 00:54:44.3 23.
5. Andrea Bieliková+ Markéta Andrlová 2x5,7 km Štafety ženy 786 00:56:09.2 29.
6. Šárka Holubová+Adéla Turčová 2x5,7 km Štafety ženy 794 00:56:31.0 30.
7. Albina Kubaňova + Žaneta Peterková 2x5,7 km Štafety ženy 715 00:58:53.7 35.
8. Tereza Tichová + Lenka Kožená Fénix Plzeň 2x5,7 km Štafety ženy 768 00:59:08.2 36.
9. Lucie Bauerová + Michaela Kovaříková 2x5,7 km Štafety ženy 772 01:01:42.0 47.
10. Tereza Vozárová + Irena Křížová Martin 2x5,7 km Štafety ženy 761 01:03:58.7 54.
11. Marika Gregušová + Veronika Lukešová Happy Faces 2x5,7 km Štafety ženy 734 01:06:29.5 61.
12. Míša Jahodová + Marťa Surynková 2x5,7 km Štafety ženy 790 01:06:42.0 62.
13. Petra Šrůtová + Alena Růžičková 2x5,7 km Štafety ženy 757 01:07:43.0 63.
14. Eva Fričková + Jana Kubečková 2x5,7 km Štafety ženy 713 01:07:46.7 64.
15. Barbora Havlíčková + Gabriela Benešová Plzeň 2x5,7 km Štafety ženy 729 01:08:42.5 65.
16. Monika Starcová + Petra Ondroušková 2x5,7 km Štafety ženy 709 01:08:52.0 66.
17. Eliška Matějková + Kateřina Kubincová Kindervajicko 2x5,7 km Štafety ženy 744 01:08:52.9 67.
18. Petra Baštanová + Tereza Kluková 2x5,7 km Štafety ženy 777 01:08:55.2 68.
19. Ivana Jelenová + Katka Štolková 2x5,7 km Štafety ženy 710 01:09:41.5 69.
20. Berta Štěpánová + Libuše Ričány 2x5,7 km Štafety ženy 745 01:10:24.2 70.
21. Andrea Dohnalová + Petra Sýkorová 2x5,7 km Štafety ženy 730 01:10:45.0 71.
22. Tereza Pfeiferová + Veronika Levorová 2x5,7 km Štafety ženy 749 01:10:55.0 72.
23. Lenka Cibulková + Zdena Hrabíková Šneci v běhu 2x5,7 km Štafety ženy 714 01:11:12.5 74.
24. Petra Šmídová + Pavla Domažlická 2x5,7 km Štafety ženy 706 01:12:18.5 75.
25. Veronika Zemanová + Jana Růžičková Rozběháme Kralovice 2x5,7 km Štafety ženy 765 01:12:27.0 76.
26. Jana Matoušková + Petra Klierova 2x5,7 km Štafety ženy 727 01:12:57.0 77.
27. Terezie Lukešová+Lenka Mládková 2x5,7 km Štafety ženy 789 01:14:16.4 79.
28. Pavla Řežábková+Hana Pešková 2x5,7 km Štafety ženy 782 01:15:37.9 80.
29. Jitka Chalupová Kozderková + Adéla Kozderková Kocourci 2x5,7 km Štafety ženy 701 01:15:47.0 81.
30. Nikča Kliková + Verča Belanská 2x5,7 km Štafety ženy 776 01:16:40.2 82.
31. Petra Černá + Petra Králíčková Běžci Chomutov 2x5,7 km Štafety ženy 718 01:20:18.4 85.
32. Karolína Škubalová + Lenka Kliková Horní Bříza 2x5,7 km Štafety ženy 731 01:20:30.0 86.
33. Jana Sornasová + Kateřina Humlová 2x5,7 km Štafety ženy 788 01:23:40.4 88.

2x5,7 km - Štafety smíšené

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Eva Nováková + JiříVokáč SCPl 2x5,7 km Štafety smíšené 751 00:48:26.5 5.
2. Martin Kňava + Jana Čočková Bike a Běh Ostrov 2x5,7 km Štafety smíšené 725 00:49:03.5 7.
3. Radek Bureš + Lucie Elizabeth Künzl New Roll Runners 2x5,7 km Štafety smíšené 723 00:49:04.2 8.
4. Vladislav Markvart + Jana Kocourková Nohy jak konve 2x5,7 km Štafety smíšené 756 00:49:28.7 10.
5. Jana Hocká + Vítězslav Dvořák ROZBĚHÁME Česko 2x5,7 km Štafety smíšené 770 00:49:47.5 11.
6. Terezie Zelenková + Martin Matuška 2x5,7 km Štafety smíšené 792 00:50:11.7 14.
7. Lucie Palíková+Jakub Jeřábek 2x5,7 km Štafety smíšené 784 00:50:17.5 16.
8. Jaroslav Nový + Kateřina Kinská LionsTeamOCR 2x5,7 km Štafety smíšené 705 00:54:12.2 22.
9. Lubomí Kříž + Alexandra Zemanová 2x5,7 km Štafety smíšené 732 00:55:07.0 24.
10. Jakub Pflug+Zuzana Pálková 2x5,7 km Štafety smíšené 787 00:55:27.5 25.
11. Michaela Štilcová+Jindřich Štilec 2x5,7 km Štafety smíšené 781 00:55:37.7 26.
12. Lukáš Kolařík + Jana Divišová Fenixjump Plzen 2x5,7 km Štafety smíšené 763 00:55:55.5 27.
13. Roman Žibřid + Zuzana Žibřidová 2x5,7 km Štafety smíšené 793 00:55:57.2 28.
14. Karolína Řezáčová + Libor Sekmiler 2x5,7 km Štafety smíšené 767 00:57:04.2 31.
15. Veronika Rendlová + Adam Rendl 2x5,7 km Štafety smíšené 779 00:57:43.7 32.
16. Tomáš Kreuzer + Ilona Vozáková 2x5,7 km Štafety smíšené 704 00:59:36.2 37.
17. Jakub Markvart + Denisa Bejdáková Cubicor team 2x5,7 km Štafety smíšené 754 00:59:56.5 38.
18. Petr Běžel + Petra Vidláková 2x5,7 km Štafety smíšené 737 01:00:43.7 39.
19. Ivana Krejčová + Michal Krejča 2x5,7 km Štafety smíšené 726 01:00:51.7 40.
20. Ivana Šmídová + Josef Šmíd 2x5,7 km Štafety smíšené 720 01:00:53.0 41.
21. Luboš Burian + Zuzana Burianová Cicindela team 2x5,7 km Štafety smíšené 724 01:01:31.2 44.
22. Pavel Táborský + Markéta Knížková (J)elita 2x5,7 km Štafety smíšené 707 01:01:36.5 45.
23. Homolková Jana + Hnilička Jan 2x5,7 km Štafety smíšené 716 01:01:39.2 46.
24. Milan Mach + Jitka Machová 2x5,7 km Štafety smíšené 711 01:01:43.0 48.
25. Petr Leksa + Kristýna Leksová BO Doubravan Újezd 2x5,7 km Štafety smíšené 743 01:02:22.7 49.
26. Jaromír Drnec + Katerina Drncová 2x5,7 km Štafety smíšené 758 01:02:23.2 50.
27. Petra Krenova + Tomáš Křen 2x5,7 km Štafety smíšené 728 01:02:38.2 51.
28. Radek Hubáček + Simona Žiačiková 2x5,7 km Štafety smíšené 746 01:03:17.0 52.
29. Marek Kubin + Jitka Trojanová PMDP Plzeň 2x5,7 km Štafety smíšené 712 01:03:22.2 53.
30. Petr Hojda + Jana Šupová 2x5,7 km Štafety smíšené 739 01:03:59.1 55.
31. Josef Kalina + Pavlína Kalinová Brufenteam I 2x5,7 km Štafety smíšené 740 01:04:24.7 56.
32. Lenka Čapková + Miroslav Bartuška Blatná 2x5,7 km Štafety smíšené 762 01:05:00.5 57.
33. Alena Trollerová + Pavel Procházka 2x5,7 km Štafety smíšené 733 01:05:27.0 58.
34. Monika Čížkova + Adam Čížek 2x5,7 km Štafety smíšené 753 01:06:00.9 59.
35. Adam Tušl + Kateřina Baťková 2x5,7 km Štafety smíšené 778 01:06:12.7 60.
36. Veronika Friebelová + Lukáš Havel 2x5,7 km Štafety smíšené 750 01:10:55.2 73.
37. Eva Kalouskova + Jiří Kalousek 2x5,7 km Štafety smíšené 742 01:13:49.8 78.
38. Tereza Tichá + Filip Kletečka Mickey’s runners 2x5,7 km Štafety smíšené 769 01:17:21.2 83.
39. Ondřej Mareš + Kateřina Marešová Marešáci 2x5,7 km Štafety smíšené 702 01:20:10.4 84.
40. Marek Lukeš + Hana Svobodová Mickey’s runners 2x5,7 km Štafety smíšené 771 01:21:51.2 87.
  Monika Strnadová + Tomáš Mach 2x5,7 km Štafety smíšené 775 DNS  
  Josef Duchek + Janinka Lejčková Tukohontas 2x5,7 km Štafety smíšené 738 DNS  
  Jan Fišer + Martina Tomášková 2x5,7 km Štafety smíšené 773 DNS  

115 m - Kluci 0-6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bílý Lukáš Ak Škoda Plzeň 115 m Kluci 0-6 let 102 00:00:22.6 1.
2. Klabačka Daniel 115 m Kluci 0-6 let 73 00:00:22.8 2.
3. Damas Leon Plzeň 115 m Kluci 0-6 let 4 00:00:23.6 4.
4. Rada Tomáš Radojc bojs 115 m Kluci 0-6 let 110 00:00:24.6 5.
5. Brokeš Daniel 115 m Kluci 0-6 let 174 00:00:25.4 6.
6. Mandaus Aleš Bezedna Team 115 m Kluci 0-6 let 107 00:00:26.8 10.
7. Soukup Vašík 115 m Kluci 0-6 let 233 00:00:27.4 12.
8. Metlička Tobiáš 115 m Kluci 0-6 let 84 00:00:27.6 13.
9. Bluma David 115 m Kluci 0-6 let 3 00:00:28.4 15.
10. Baierl Josef Žatec 115 m Kluci 0-6 let 80 00:00:28.4 16.
11. Řýha Kryštof 115 m Kluci 0-6 let 249 00:00:28.4 17.
12. Venta Jiří 115 m Kluci 0-6 let 700 00:00:28.6 19.
13. Novotný Jakub 115 m Kluci 0-6 let 692 00:00:29.4 21.
14. Beneš Vojtěch 115 m Kluci 0-6 let 680 00:00:30.3 24.
15. Vácha Eliáš 115 m Kluci 0-6 let 17 00:00:30.8 26.
16. Jandoš Adam 115 m Kluci 0-6 let 238 00:00:31.1 28.
17. Burkart Matyáš Burky team 115 m Kluci 0-6 let 5 00:00:31.1 29.
18. Matoušek Tomáš 115 m Kluci 0-6 let 124 00:00:32.1 30.
19. Čížek Adam 115 m Kluci 0-6 let 118 00:00:32.1 31.
20. Půta Lukáš 115 m Kluci 0-6 let 134 00:00:32.8 32.
21. Cejpek Honza 115 m Kluci 0-6 let 172 00:00:33.6 35.
22. Pelikán Michal 115 m Kluci 0-6 let 201 00:00:33.7 36.
23. Metlička Fabián 115 m Kluci 0-6 let 85 00:00:35.6 40.
24. Woš Sebastián 115 m Kluci 0-6 let 682 00:00:36.1 41.
25. Damas Noel 115 m Kluci 0-6 let 189 00:00:36.3 42.
26. Šimon Vašek TJ Sokol Žebrák 115 m Kluci 0-6 let 22 00:00:36.6 44.
27. Rein Maxim 115 m Kluci 0-6 let 77 00:00:36.6 45.
28. Půta Marek 115 m Kluci 0-6 let 132 00:00:37.1 46.
29. Malinký Viktor 115 m Kluci 0-6 let 677 00:00:37.3 47.
30. Čížek Mikoláš 115 m Kluci 0-6 let 119 00:00:39.1 49.
31. Dolejš Mathias 115 m Kluci 0-6 let 210 00:00:39.6 52.
32. Půta Vojtěch 115 m Kluci 0-6 let 135 00:00:39.6 53.
33. Pustovojt Antonín 115 m Kluci 0-6 let 188 00:00:39.6 55.
34. Holý Hugo 115 m Kluci 0-6 let 178 00:00:41.6 59.
35. Ryšavý Tomáš 115 m Kluci 0-6 let 211 00:00:42.9 64.
36. Klas Jonáš 115 m Kluci 0-6 let 676 00:00:43.1 65.
37. Woš Viktor 115 m Kluci 0-6 let 681 00:00:43.6 66.
38. Dostál Matteo 115 m Kluci 0-6 let 71 00:00:43.9 69.
39. Venta Jan 115 m Kluci 0-6 let 699 00:00:44.3 70.
40. Novotný Matěj 115 m Kluci 0-6 let 691 00:00:44.4 71.
41. Vaníček Honzík 115 m Kluci 0-6 let 11 00:00:44.6 72.
42. Hošek Jakub 115 m Kluci 0-6 let 15 00:00:46.6 74.
43. Neduchal Filip 115 m Kluci 0-6 let 9 00:00:46.9 75.
44. Mykytyuk Maxim 115 m Kluci 0-6 let 166 00:00:49.1 81.
45. Mašek Adam 115 m Kluci 0-6 let 212 00:00:49.4 82.
46. Jiří Pánek Hugo 115 m Kluci 0-6 let 693 00:01:03.6 91.
47. Macha Lukáš 115 m Kluci 0-6 let 83 00:01:03.9 92.
48. Rada Šimon Radojc bojs 115 m Kluci 0-6 let 111 00:01:06.4 94.
49. Mandaus Jiří Bezedna Team 115 m Kluci 0-6 let 108 00:01:08.1 95.
50. Štich Nikolas 115 m Kluci 0-6 let 16 00:01:15.6 96.
51. Tichý Miroslav 115 m Kluci 0-6 let 218 00:01:17.1 99.
52. Drda Lukáš 115 m Kluci 0-6 let 18 00:01:19.7 101.
53. Görges Adam 115 m Kluci 0-6 let 685 00:01:24.4 102.
54. Hampl Ondřej Plzeň 115 m Kluci 0-6 let 151 00:01:30.9 103.
55. Homola Eliáš 115 m Kluci 0-6 let 115 00:01:33.4 104.
56. Huml Jakub Cerhovice 115 m Kluci 0-6 let 75 00:02:21.4 108.
57. Neduchal Kristián 115 m Kluci 0-6 let 10 00:02:51.2 110.
  Bublík Tomáš 115 m Kluci 0-6 let 239 DNS  
  Brych Oliver 115 m Kluci 0-6 let 2 DNS  

115 m - Holky 0-6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štilcová Kateřina 115 m Holky 0-6 let 207 00:00:23.1 3.
2. Broulíková Sofie 115 m Holky 0-6 let 155 00:00:26.6 7.
3. Gombosová Sofie 115 m Holky 0-6 let 14 00:00:26.6 8.
3. Kůsová Nikolka TRIATLET 115 m Holky 0-6 let 153 00:00:26.6 8.
5. Holá Magda 115 m Holky 0-6 let 177 00:00:27.3 11.
6. Hazdrová Tereza 115 m Holky 0-6 let 127 00:00:28.3 14.
7. Šeflová Karolína 115 m Holky 0-6 let 113 00:00:28.6 18.
8. KARLOVÁ Sabina 115 m Holky 0-6 let 6 00:00:29.1 20.
9. Forstová Kristýna 115 m Holky 0-6 let 7 00:00:30.1 22.
10. Herejková Vanesa 115 m Holky 0-6 let 140 00:00:30.3 23.
11. Winkelhoferová Anna 115 m Holky 0-6 let 200 00:00:30.6 25.
12. Viktorie Zahorova 115 m Holky 0-6 let 12 00:00:30.9 27.
13. Bláhová Eliška 115 m Holky 0-6 let 208 00:00:33.1 33.
14. Křivancová Nikola 115 m Holky 0-6 let 248 00:00:33.1 34.
15. Machová Zuzana 115 m Holky 0-6 let 82 00:00:33.8 37.
16. Hamouzová Kateřina 115 m Holky 0-6 let 214 00:00:34.1 38.
17. Ježková Kateřina 115 m Holky 0-6 let 141 00:00:34.4 39.
18. Hrabíková Beáta 115 m Holky 0-6 let 169 00:00:36.6 43.
19. Tichá Marie 115 m Holky 0-6 let 219 00:00:38.4 48.
20. Černoková Kamila 115 m Holky 0-6 let 675 00:00:39.1 50.
21. Kolouchová Barbora 115 m Holky 0-6 let 694 00:00:39.3 51.
22. Kubínová Eliška Budo Plzeň 115 m Holky 0-6 let 20 00:00:39.6 54.
23. Šimonová Vendula TJ Sokol Žebrák 115 m Holky 0-6 let 23 00:00:40.1 56.
24. Mykytyuk Jelyzaveta 115 m Holky 0-6 let 167 00:00:40.2 57.
25. Vogeltanz Sára 115 m Holky 0-6 let 225 00:00:40.9 58.
26. imrová Mia 115 m Holky 0-6 let 81 00:00:42.1 60.
27. Havlíčková Klára Plzeň 115 m Holky 0-6 let 78 00:00:42.1 61.
28. Čadková Anna 115 m Holky 0-6 let 209 00:00:42.6 62.
29. Königsmarková Gabriela 115 m Holky 0-6 let 76 00:00:42.6 63.
30. Balounová Ludmila 115 m Holky 0-6 let 139 00:00:43.8 67.
31. Veselá Andrea 115 m Holky 0-6 let 688 00:00:43.9 68.
32. Kloudová Amálie 115 m Holky 0-6 let 122 00:00:45.9 73.
33. Hrabíková Timea 115 m Holky 0-6 let 171 00:00:47.3 76.
34. Němcová Theinka 115 m Holky 0-6 let 8 00:00:48.3 77.
35. Žibřidová Eva 115 m Holky 0-6 let 117 00:00:48.6 78.
36. Homolová Elen 115 m Holky 0-6 let 114 00:00:48.7 79.
37. Hupačová Klára SK Petřín Plzeň 115 m Holky 0-6 let 21 00:00:48.8 80.
38. Tichová Adéla Fénix Plzeň 115 m Holky 0-6 let 150 00:00:49.9 83.
39. Štilcová Adéla 115 m Holky 0-6 let 206 00:00:50.1 84.
40. Pešková Eliška 115 m Holky 0-6 let 1 00:00:50.4 85.
41. Zemanová Valentýna Rozběháme Kralovice 115 m Holky 0-6 let 142 00:00:50.8 86.
42. Semerádová Jindra 115 m Holky 0-6 let 243 00:00:57.8 87.
43. Vogeltanz Lara 115 m Holky 0-6 let 227 00:01:01.8 88.
44. Hubinská Evelína 115 m Holky 0-6 let 696 00:01:02.6 89.
45. Baierlová Jasmína Žatec 115 m Holky 0-6 let 79 00:01:02.8 90.
46. Hubinská Isabela 115 m Holky 0-6 let 697 00:01:06.1 93.
47. Dvířková Tereza 115 m Holky 0-6 let 121 00:01:15.6 97.
48. Jirkalová Emilly 115 m Holky 0-6 let 74 00:01:17.1 98.
49. Hrabíková Zoe 115 m Holky 0-6 let 170 00:01:18.4 100.
50. Plačková Rozálie Kdyně 115 m Holky 0-6 let 19 00:01:46.1 105.
51. Dostálová Nella 115 m Holky 0-6 let 72 00:01:59.6 106.
52. Kolouchová Tereza 115 m Holky 0-6 let 695 00:02:13.4 107.
53. Zemanová Adéla 115 m Holky 0-6 let 13 00:02:41.1 109.
  Hrušková Eliška 115 m Holky 0-6 let 86 DNS  
  Švecová Alexandra Rozběhej Litvínov 115 m Holky 0-6 let 105 DNS  

800 m - Kluci 7-9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hupač Karel SK Petřín Plzeň 800 m Kluci 7-9 let 56 00:02:19.3 1.
2. kleisner jan 800 m Kluci 7-9 let 146 00:02:21.6 2.
3. Musil Vojtěch 800 m Kluci 7-9 let 185 00:02:21.8 3.
4. Vávra Lukáš Triatlon Plzeň 800 m Kluci 7-9 let 158 00:02:24.3 4.
5. Voves Jakub TAP 800 m Kluci 7-9 let 62 00:02:32.8 6.
6. Horoško Adam 800 m Kluci 7-9 let 194 00:02:35.1 8.
7. Řeboun Lukáš 800 m Kluci 7-9 let 215 00:02:36.3 9.
8. Pustovojt Mikuláš 800 m Kluci 7-9 let 187 00:02:40.3 11.
9. Kroupar Lukáš 800 m Kluci 7-9 let 240 00:02:41.1 12.
10. Beck Lukáš AC Mariánské Lázně 800 m Kluci 7-9 let 61 00:02:41.3 13.
11. Brokeš Dominik 800 m Kluci 7-9 let 175 00:02:41.6 14.
12. Krejča František 800 m Kluci 7-9 let 59 00:02:42.6 15.
13. Knop Ondřej 800 m Kluci 7-9 let 44 00:02:44.6 17.
14. Čečák Eliáš 800 m Kluci 7-9 let 68 00:02:45.9 18.
15. Burkart Lukáš Burky team 800 m Kluci 7-9 let 46 00:02:49.1 20.
16. Houška Filip N/A 800 m Kluci 7-9 let 69 00:02:50.1 21.
17. Winkelhofer Jan 800 m Kluci 7-9 let 199 00:02:51.1 22.
18. Drofa Jan 800 m Kluci 7-9 let 176 00:02:51.6 23.
19. Dvířka Antonín 800 m Kluci 7-9 let 120 00:02:51.6 24.
20. Karas Vítězslav SVVAT Pb 800 m Kluci 7-9 let 143 00:02:52.9 25.
21. Řepa Lukáš 800 m Kluci 7-9 let 64 00:02:54.1 27.
22. Valenta Toník 800 m Kluci 7-9 let 202 00:02:54.3 28.
23. ŠEFL Dominik 800 m Kluci 7-9 let 112 00:02:54.6 29.
24. Hart Jakub Rady Harty 800 m Kluci 7-9 let 163 00:02:55.1 30.
25. Huml Filip Střela Žebrák 800 m Kluci 7-9 let 63 00:02:55.1 31.
26. Tobrman Jan 800 m Kluci 7-9 let 162 00:02:56.6 32.
27. KAREL David 800 m Kluci 7-9 let 47 00:02:57.6 35.
28. Černok Jakub 800 m Kluci 7-9 let 674 00:02:58.8 37.
29. Hamouz Jaromír 800 m Kluci 7-9 let 213 00:03:00.1 38.
30. Ŕíha Matyáš 800 m Kluci 7-9 let 250 00:03:00.3 39.
31. Kratochvíl Pavel 800 m Kluci 7-9 let 220 00:03:03.6 45.
32. Hojda Pavel 800 m Kluci 7-9 let 229 00:03:05.8 47.
33. Kratochvíl Václav Šneci v běhu 800 m Kluci 7-9 let 48 00:03:12.6 53.
34. Kubaň Petr 800 m Kluci 7-9 let 60 00:03:19.3 54.
35. Plačko Matyáš Kdyně 800 m Kluci 7-9 let 53 00:03:25.3 61.
36. Sekmiler Jan 800 m Kluci 7-9 let 148 00:03:26.3 62.
37. Skřivan Otakar 800 m Kluci 7-9 let 179 00:03:26.8 63.
38. Kozák Jan 800 m Kluci 7-9 let 244 00:03:28.1 65.
39. Fiala Lukáš Atytaky 800 m Kluci 7-9 let 184 00:03:31.6 67.
40. Dohnal Adam 800 m Kluci 7-9 let 191 00:03:32.1 68.
41. Cejpek Martin 800 m Kluci 7-9 let 173 00:03:42.6 72.
  Gombos Samuel 800 m Kluci 7-9 let 50 DNS  
  Fidler Jakub Elektro Viola 800 m Kluci 7-9 let 45 DNS  

800 m - Holky 7-9 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Minaříková Karolína PSC Plzeň 800 m Holky 7-9 let 128 00:02:24.8 5.
2. Hupáková Věra 800 m Holky 7-9 let 237 00:02:33.1 7.
3. Špetová Viktorie KK ZÁPAD 800 m Holky 7-9 let 58 00:02:38.8 10.
4. Musalová Nikol 800 m Holky 7-9 let 186 00:02:42.8 16.
5. Svobodová Kateřina AK Škoda Plzeň 800 m Holky 7-9 let 126 00:02:46.3 19.
6. Broulíková Veronika AK ŠKODA 800 m Holky 7-9 let 156 00:02:53.8 26.
7. Kovaříková Ema 800 m Holky 7-9 let 223 00:02:56.8 33.
8. Špetová Patricie AK ŠKODA PLZEŇ 800 m Holky 7-9 let 57 00:02:57.6 34.
9. Chmelářová Sofie 800 m Holky 7-9 let 197 00:02:58.3 36.
10. Krausová Kristýna 800 m Holky 7-9 let 230 00:03:00.6 40.
11. Hofroylrová Adéla 800 m Holky 7-9 let 203 00:03:00.6 41.
12. Kalistová Anna 800 m Holky 7-9 let 152 00:03:01.3 42.
13. Skořená Petra 800 m Holky 7-9 let 222 00:03:02.1 43.
14. Veselá Monika 800 m Holky 7-9 let 689 00:03:02.6 44.
15. Stadtherová Alice 800 m Holky 7-9 let 51 00:03:03.8 46.
16. Hlavatá Terezka 800 m Holky 7-9 let 241 00:03:07.1 48.
17. Dědová Anna Dobřany 800 m Holky 7-9 let 49 00:03:07.9 49.
18. Kučerová Nicol 800 m Holky 7-9 let 66 00:03:08.3 50.
19. Kratochvílová Leontýna 800 m Holky 7-9 let 221 00:03:11.3 51.
20. Burešová Dominika Atletika Klatovy 800 m Holky 7-9 let 52 00:03:11.8 52.
21. Hubená Jana 800 m Holky 7-9 let 217 00:03:21.8 55.
22. Fleišmanová Šárka 800 m Holky 7-9 let 54 00:03:22.8 56.
23. Houdková Viktorie 800 m Holky 7-9 let 55 00:03:22.9 57.
24. Matoušková Kateřina 800 m Holky 7-9 let 125 00:03:23.6 58.
25. Pelikánová Sára 800 m Holky 7-9 let 198 00:03:23.9 59.
26. Palasová Barbora Ostrov 800 m Holky 7-9 let 65 00:03:24.1 60.
27. Rubášová Emma 800 m Holky 7-9 let 193 00:03:27.8 64.
28. Kleisnerová Jana 800 m Holky 7-9 let 246 00:03:28.1 66.
29. Balounová Anděla 800 m Holky 7-9 let 138 00:03:33.3 69.
30. Zemanová Viktorie Rozběháme Kralovice 800 m Holky 7-9 let 144 00:03:34.1 70.
31. Bímonová Monika 800 m Holky 7-9 let 145 00:03:41.4 71.
32. Slabá Karolína 800 m Holky 7-9 let 683 00:04:36.6 73.
  Machová Tereza 800 m Holky 7-9 let 67 DNS  

1350 m - Kluci 10-12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kraus Tomáš 321start 1350 m Kluci 10-12 let 88 00:04:20.3 1.
2. Zajíc Matěj AK ŠKODA PLZEŇ 1350 m Kluci 10-12 let 29 00:04:33.8 2.
3. Sýkora Filip 1350 m Kluci 10-12 let 168 00:04:44.3 3.
4. Vojta Ježek Lubor Obora 1350 m Kluci 10-12 let 32 00:04:52.3 6.
5. Děd Dominik Dobřany 1350 m Kluci 10-12 let 28 00:04:52.6 7.
6. Kaiser Kristián 1350 m Kluci 10-12 let 104 00:04:54.1 8.
7. Šmíd Jan 1350 m Kluci 10-12 let 36 00:05:13.3 15.
8. Jandoš David 1350 m Kluci 10-12 let 94 00:05:16.6 16.
9. Houška Martin N/A 1350 m Kluci 10-12 let 98 00:05:34.1 21.
10. Charvát Filip 1350 m Kluci 10-12 let 698 00:05:35.1 22.
11. Fiala Patrik Tatran Třemošná 1350 m Kluci 10-12 let 183 00:05:40.6 24.
12. Eichler Marek 1350 m Kluci 10-12 let 96 00:05:47.6 25.
13. Rubáš Adam SSC BOLEVEC 1350 m Kluci 10-12 let 87 00:05:49.8 26.
14. Kaiser Samuel 1350 m Kluci 10-12 let 106 00:05:58.6 31.
15. Horoško Roman 1350 m Kluci 10-12 let 195 00:05:59.1 33.
16. Mrhálek Tomáš 1350 m Kluci 10-12 let 95 00:06:04.8 35.
17. Kozel David 1350 m Kluci 10-12 let 205 00:06:05.6 36.
18. Jeníček Lukáš 1350 m Kluci 10-12 let 136 00:06:30.8 41.
19. Haur Jan 1350 m Kluci 10-12 let 678 00:06:35.3 42.
20. Poborský Štěpán 1350 m Kluci 10-12 let 33 00:06:39.1 45.
21. Faflík Lukáš 1350 m Kluci 10-12 let 31 00:06:55.3 47.
22. Dohnal Matyáš 1350 m Kluci 10-12 let 190 00:07:07.8 48.
23. Nekvasil Filip 1350 m Kluci 10-12 let 26 00:07:17.3 49.
24. Sekmiler Pavel 1350 m Kluci 10-12 let 149 00:07:18.3 50.
25. Kunšta Jan STG Strakonice 1350 m Kluci 10-12 let 90 00:10:27.3 51.

1350 m - Holky 10-12 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rumlová Karolína Ak Škoda Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 92 00:04:44.8 4.
2. Hejlová Viktorie Aerobic klub Lady Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 30 00:04:48.6 5.
3. Humlová Eliška Střela Žebrák 1350 m Holky 10-12 let 93 00:04:54.6 9.
4. Benešová Veronika ak škoda 1350 m Holky 10-12 let 157 00:04:56.8 10.
5. Vávrová Nela Triatlon Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 159 00:05:02.3 11.
6. Franková Barbora AK Škoda Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 99 00:05:02.8 12.
7. Potužníková Magdaléna Triatlet Karlovy Vary 1350 m Holky 10-12 let 27 00:05:05.6 13.
8. Šmákalová Zuzana 1350 m Holky 10-12 let 131 00:05:11.1 14.
9. Metličková Barbora 1350 m Holky 10-12 let 226 00:05:18.8 17.
10. Turečková Eliška Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 154 00:05:19.8 18.
11. Eichlerová Natalie 1350 m Holky 10-12 let 97 00:05:21.6 19.
12. Kadlecová Ema 1350 m Holky 10-12 let 242 00:05:31.1 20.
13. Krausová Karolína 1350 m Holky 10-12 let 232 00:05:38.1 23.
14. Krejčová Nela 1350 m Holky 10-12 let 91 00:05:51.3 27.
15. Görgesová Ester 1350 m Holky 10-12 let 686 00:05:53.3 28.
16. Kubínová Anna Budo Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 35 00:05:55.6 29.
17. Říhová Anna AE klub LADY Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 24 00:05:56.1 30.
18. Červenková Natálie 1350 m Holky 10-12 let 690 00:05:58.8 32.
19. Pešková Štěpánka 1350 m Holky 10-12 let 684 00:06:02.1 34.
20. Smolová Karolína AE klub LADY Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 160 00:06:11.8 37.
21. Pašková Stella Mrtnik 1350 m Holky 10-12 let 100 00:06:14.3 38.
22. Kozáková Veronika 1350 m Holky 10-12 let 245 00:06:17.8 39.
23. Vovsová Eliška J&A Plzeň 1350 m Holky 10-12 let 109 00:06:24.8 40.
24. Tobrmanová Barbora 1350 m Holky 10-12 let 161 00:06:35.4 43.
25. Knopová Kristýna 1350 m Holky 10-12 let 25 00:06:38.1 44.
26. Kunštová Julie STG Strakonice 1350 m Holky 10-12 let 89 00:06:39.6 46.
  Rysková Veronika STG Strakonice 1350 m Holky 10-12 let 34 DNS  
  Becková Kateřina AC Mariánské Lázně 1350 m Holky 10-12 let 37 DNS  

2 km - Kluci 13-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zajíc Vojtěch AK ŠKODA PLZEŇ 2 km Kluci 13-17 let 40 00:06:34.8 1.
2. Hartl Ondřej 2 km Kluci 13-17 let 39 00:06:37.3 2.
3. Jandoš Marek 2 km Kluci 13-17 let 192 00:06:58.6 3.
4. Brunclík Ondřej 2 km Kluci 13-17 let 133 00:07:40.1 5.
5. Hofroylr Aleš 2 km Kluci 13-17 let 204 00:07:45.6 7.
6. Huml Jan Střela Žebrák 2 km Kluci 13-17 let 101 00:07:56.6 8.
7. Výška Jan 2 km Kluci 13-17 let 247 00:07:57.1 9.
8. Brand Václav 2 km Kluci 13-17 let 129 00:08:19.8 11.
9. Vogeltanz Daniel 2 km Kluci 13-17 let 224 00:08:44.3 13.
10. Smolík Dominik 2 km Kluci 13-17 let 673 00:10:07.1 21.
11. Kozlik Matěj Tatran Třemošná 2 km Kluci 13-17 let 180 00:11:15.6 25.
12. Procházka Milan 2 km Kluci 13-17 let 181 00:11:15.8 26.
13. Sornas Tomáš 2 km Kluci 13-17 let 679 00:11:55.3 27.

2 km - Holky 13-17 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šebestová Kateřina 2 km Holky 13-17 let 687 00:07:06.1 4.
2. Šmákalová Barbora AC NÝŘANY 2 km Holky 13-17 let 130 00:07:41.1 6.
3. Cibulková Jana Šneci v běhu 2 km Holky 13-17 let 43 00:08:13.8 10.
4. Řezáčová Kristýna 2 km Holky 13-17 let 147 00:08:31.3 12.
5. Cermanová Nikola Ranč Líšná 2 km Holky 13-17 let 116 00:08:58.1 14.
6. Śarovcová Marie 2 km Holky 13-17 let 234 00:09:04.3 15.
7. Pisařáková Lenka 2 km Holky 13-17 let 228 00:09:05.8 16.
8. Langová Nela 2 km Holky 13-17 let 165 00:09:07.3 17.
9. Pašková Natálie Mrtník 2 km Holky 13-17 let 196 00:09:13.6 18.
10. Faflíková Andrejka 2 km Holky 13-17 let 41 00:09:35.8 19.
11. Baierlová Karolína Žatec 2 km Holky 13-17 let 70 00:09:36.1 20.
12. Hubáčková Eliška Tatran Třemošná 2 km Holky 13-17 let 182 00:10:18.1 22.
13. Dobrá Tereza Mrtnik 2 km Holky 13-17 let 137 00:10:20.8 23.
14. Němečková Zuzana 2 km Holky 13-17 let 164 00:10:21.3 24.
15. Bradová Lenka 2 km Holky 13-17 let 236 00:12:10.6 28.
  Potužníková Kateřina Triatlet Karlovy Vary 2 km Holky 13-17 let 38 DNS  
  Kudová Aneta 2 km Holky 13-17 let 123 DNS  
  Augustová Eliška Triatlet Karlovy Vary 2 km Holky 13-17 let 42 DNS