Výsledky závodu

Běh pro Petra

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 04.05.2019



5 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Černý Karel GRŰNSPORT TEAM 5 km Muži 66 00:21:51.6 1.
2. Vodák Martin Axon Sport Team 5 km Muži 108 00:22:13.9 2.
3. Šmucer Jakub 5 km Muži 130 00:24:28.8 3.
4. Svoboda Petr 5 km Muži 118 00:25:16.1 4.
5. Pichner Tomáš 5 km Muži 117 00:25:23.6 5.
6. Týmr Ladislav 5 km Muži 138 00:26:00.6 6.
7. Šiška Marek 5 km Muži 129 00:26:03.9 7.
8. Rajtrman Petr 5 km Muži 128 00:26:47.9 8.
9. Grun David 5 km Muži 00:26:50.6 9.
10. Holeček Michal 5 km Muži 112 00:27:02.4 10.
11. Kožíšek Vlastimil 5 km Muži 142 00:27:41.9 14.
12. Mede Martin 5 km Muži 84 00:28:02.4 15.
13. Kociál Tomáš 5 km Muži 101 00:29:48.4 17.
14. Mucha David 5 km Muži 120 00:29:55.4 18.
15. Petroušek Lukáš 5 km Muži 119 00:29:55.6 19.
16. Blahovec Martin 5 km Muži 64 00:30:25.9 20.
17. Šlehofer Zdeněk Leonidas Kings 5 km Muži 114 00:31:05.6 22.
18. Merhout Martin 5 km Muži 85 00:31:07.9 23.
19. Duras Karel SK Horní Briza 5 km Muži 69 00:31:20.6 25.
20. Tomeška Jakub 5 km Muži 106 00:31:37.1 26.
21. Kolman Lukaš 5 km Muži 00:32:46.6 29.
22. Šindler Roman 5 km Muži 99 00:33:13.6 30.
23. Paták Ondřej 5 km Muži 195 00:33:21.1 31.
24. Houdek Karel 5 km Muži 149 00:33:32.1 33.
25. Houdek Jáchym 5 km Muži 150 00:33:32.6 34.
26. Chudáček Petr 5 km Muži 79 00:33:34.1 35.
27. Hanuš Jan 5 km Muži 139 00:34:19.1 40.
28. Trampota Pavel 5 km Muži 103 00:34:27.4 41.
29. Bayer Richard 5 km Muži 144 00:35:39.4 48.
30. Michálek Jan 5 km Muži 135 00:35:49.4 51.
31. Sedivy Michal SK Horní Briza 5 km Muži 91 00:36:13.4 54.
32. Motlík Miroslav 5 km Muži 86 00:36:57.9 58.
33. Račanský Luboš 5 km Muži 90 00:38:18.9 61.
34. Hájek Petr Emma SMA 5 km Muži 75 00:39:31.9 66.
35. Sýkora Jiří 5 km Muži 94 00:41:13.6 69.
36. Michálek Josef 5 km Muži 116 00:50:45.6 74.
37. Chlupsa Mário 5 km Muži 126 01:15:16.6 76.
  Kunesch Jan 5 km Muži 147 DNS  
  Holeček Michal 5 km Muži 111 DNS  
  Tauer Tomáš 5 km Muži 105 DNS  
  Kunesch Vít 5 km Muži 82 DNS  
  Růžička Matěj 5 km Muži 146 DNS  
  Fráz Dušan 5 km Muži 143 DNS  

5 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Turčová Adéla 5 km Ženy 105 00:27:10.1 11.
2. Starinčáková Michala 5 km Ženy 123 00:27:24.1 12.
3. Šindelářová Jana 5 km Ženy 124 00:27:25.1 13.
4. Benešová Veronika 5 km Ženy 137 00:28:15.6 16.
5. Čapková Monika Předenické fretky 5 km Ženy 65 00:30:53.6 21.
6. Ficová Lenka Bohemka 5 km Ženy 71 00:31:14.1 24.
7. Herajtová Nikola 5 km Ženy 111 00:32:02.6 27.
8. Chmelířová Veronika 5 km Ženy 136 00:32:02.8 28.
9. Chudáčková Eva 5 km Ženy 80 00:33:26.9 32.
10. Gábová Veronika 5 km Ženy 73 00:34:12.6 36.
11. Hošková Martina 5 km Ženy 113 00:34:16.9 37.
12. Ulčová Kateřina 5 km Ženy 115 00:34:17.1 38.
13. Posoldová Simona 5 km Ženy 140 00:34:18.6 39.
14. Chudáčková Eva 5 km Ženy 00:34:28.9 42.
15. Šlehůbr Iveta 5 km Ženy 104 00:35:03.1 43.
16. Walterová Lucie Prostě běž 5 km Ženy 148 00:35:08.4 44.
17. Šilpochová Martina 5 km Ženy 98 00:35:09.4 45.
18. Soukupová Barbora Spartan Training Group Plzeň 5 km Ženy 93 00:35:11.4 46.
19. Filipová Nikola Spartan Training Group Plzeň 5 km Ženy 72 00:35:20.1 47.
20. Michálková Renáta 5 km Ženy 134 00:35:48.4 49.
21. Glazerová Pavlína 5 km Ženy 133 00:35:48.6 50.
22. Lisnerová Kristýna 5 km Ženy 122 00:36:10.4 52.
23. Ouřadová Sylva 5 km Ženy 125 00:36:12.1 53.
24. Řenčová Milena 5 km Ženy 102 00:36:51.9 55.
25. Patáková Natalie 5 km Ženy 00:36:55.9 56.
26. Patáková Marketa 5 km Ženy 00:36:55.9 57.
27. Helebrantová Jana Prostě běž 5 km Ženy 76 00:37:28.9 59.
28. Walterová Lucie 5 km Ženy 121 00:38:18.9 60.
29. Nováková Hana Bohemka 5 km Ženy 87 00:38:31.2 62.
30. Sýkorová Martina 5 km Ženy 96 00:39:05.1 63.
31. Sýkorová Petra 5 km Ženy 97 00:39:12.9 64.
32. Tomešková Kristýna Emma SMA 5 km Ženy 107 00:39:31.6 65.
33. Babková Eva Spartan Training Group Plzeň 5 km Ženy 61 00:40:51.1 67.
34. Kabátová Andrea 5 km Ženy 141 00:40:58.4 68.
35. Sýkorová Jana 5 km Ženy 95 00:41:15.4 70.
36. Voráčková Alla 5 km Ženy 110 00:42:56.4 71.
37. Barchánková Kristýna Foinia Steel 5 km Ženy 132 00:44:12.4 72.
38. Barchánková Radka Foinia Steel 5 km Ženy 131 00:44:13.4 73.
39. Doubková Lucie 5 km Ženy 127 01:15:15.1 75.
  Škubalová Anežka Bůček Team Horní Bříza 5 km Ženy 101 DNS  
  Kuneschová Iva 5 km Ženy 83 DNS  
  Růžičková Iva 5 km Ženy 145 DNS  
  Škubalová Karolína Bůček Team Horní Bříza 5 km Ženy 102 DNS  

10 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fencl Michal 10 km Muži 8 00:36:41.1 1.
2. Hlinovský Tomáš 10 km Muži 51 00:38:22.1 2.
3. Bretšnajdr Jiří 10 km Muži 3 00:38:25.1 3.
4. Vokáč Jiří 10 km Muži 30 00:40:33.6 4.
5. Sedlák Jan 10 km Muži 21 00:41:32.6 5.
6. Chmelik Petr 10 km Muži 56 00:41:41.1 6.
7. Kuželka Petr 10 km Muži 57 00:42:18.6 7.
8. Václavík Jan KOS Plzeň 10 km Muži 25 00:42:24.4 8.
9. Jirmann Jan 10 km Muži 33 00:43:51.9 9.
10. Ulč Jiří Beespee 10 km Muži 24 00:44:17.4 10.
11. Kupka Libor 10 km Muži 59 00:44:54.4 11.
12. Fehér Marek 10 km Muži 7 00:45:17.6 12.
13. Král Václav Rozběháme Česko 10 km Muži 17 00:45:21.9 13.
14. Balajka Martin Black Sheep 10 km Muži 1 00:45:50.9 14.
15. Hyža Milan 10 km Muži 13 00:45:52.4 15.
16. Rada Michal 10 km Muži 53 00:46:14.9 16.
17. Charvát Jan 10 km Muži 14 00:48:02.1 17.
18. Sopr Martin 10 km Muži 22 00:49:13.1 18.
19. Melichar Daniel GFŘ 10 km Muži 50 00:50:31.9 19.
20. Walter Martin 10 km Muži 27 00:52:21.6 22.
21. Svoboda Martin 10 km Muži 29 00:53:17.4 25.
22. Pospíšil Jiří 10 km Muži 54 00:53:50.9 27.
23. Trnka Daniel 10 km Muži 52 01:04:12.1 30.

10 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kadlecová Magda 10 km Ženy 60 00:51:12.1 20.
2. Kabátová Tereza 10 km Ženy 16 00:51:42.9 21.
3. Gayerová Kateřina 10 km Ženy 9 00:52:45.4 23.
4. Hoťková Petra 10 km Ženy 58 00:53:09.9 24.
5. Chlupsa Michaela 10 km Ženy 15 00:53:20.9 26.
6. Zelenková Marie 10 km Ženy 28 00:58:37.4 28.
7. Grűnová Nikol 10 km Ženy 10 00:59:48.1 29.