Výsledky závodu

fyzioRUN 2019

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 09.05.2019



4800m - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vích Damián TJ Dukla Praha 4800m Muži 50 00:14:31.6 1.
2. Marčík Vladimír Perňa Systém 4800m Muži 117 00:14:44.6 2.
3. Pokorný Jan RHB a TVL 4800m Muži 74 00:15:04.4 3.
4. Bližňák Vojtěch TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4800m Muži 18 00:15:58.1 4.
5. Busch Aaron 4800m Muži 47 00:16:08.4 5.
6. Bojnovský David 4800m Muži 70 00:16:34.1 6.
7. Kříž Petr 4800m Muži 166 00:17:08.9 10.
8. Pátek Ondřej FN Motol 4800m Muži 55 00:17:09.6 11.
9. Chudomel Ondřej 4800m Muži 163 00:17:09.9 12.
10. Kunzmann Egon 4800m Muži 68 00:17:16.1 13.
11. Lisý Tomáš 4800m Muži 185 00:17:17.6 14.
12. Kudláček Jiří 4800m Muži 161 00:17:31.9 15.
13. Vácha Petr 4800m Muži 65 00:17:34.9 16.
14. Koblížek Miroslav 4800m Muži 129 00:18:04.6 17.
15. Jelínek Aleš Praha 6 4800m Muži 176 00:18:22.6 18.
16. Bartoníček Jakub JZD 4800m Muži 92 00:18:33.1 19.
17. Obešlo František 4800m Muži 125 00:18:36.6 20.
18. Stříbrný Martin Dycky Motol 4800m Muži 156 00:18:49.9 21.
19. Kolář Jáchym DyckyMotol 4800m Muži 154 00:18:56.4 23.
20. Jelínek Tomáš 4800m Muži 177 00:19:16.9 24.
21. Kozel Jakub 4800m Muži 78 00:19:17.1 25.
22. Lekeš Marek FN Motol 4800m Muži 244 00:19:19.4 26.
23. Čeřovský Jiří 4800m Muži 54 00:19:31.6 29.
24. Novák Jakub TVL FN Motol 4800m Muži 42 00:19:56.9 32.
25. Herold Pavel Slaný cirkus 4800m Muži 2 00:20:02.9 33.
26. Kvasničák Josef 4800m Muži 59 00:20:14.6 34.
27. Veselý Daniel 4800m Muži 124 00:20:40.6 37.
28. Londa Jiří 4800m Muži 141 00:20:48.4 38.
29. Strzch Michal 4800m Muži 91 00:20:53.6 40.
30. Daubner Jan AutTalk 4800m Muži 87 00:21:01.1 41.
31. Kolenčík Michal PSVB 4800m Muži 181 00:21:21.4 42.
32. Jelínek Pavel Praha 6 4800m Muži 178 00:21:26.1 43.
33. Císař Štěpán 4800m Muži 44 00:21:41.6 44.
34. Maien Ludvik 4800m Muži 17 00:21:57.4 47.
35. Nejezchleba Josef Dycky Motol 4800m Muži 157 00:21:59.1 48.
36. Simon Michal 4800m Muži 73 00:22:02.6 49.
37. Jirásek Martin 4800m Muži 64 00:22:06.1 50.
38. Dolinský Josef 4800m Muži 98 00:22:17.6 51.
39. Tóth Adam 4800m Muži 89 00:22:34.4 55.
40. Mareš Jindřich 4800m Muži 165 00:22:34.9 56.
41. Zobal Ondřej 4800m Muži 88 00:22:36.9 58.
42. Zelený Jindřich Global Payments Europe 4800m Muži 39 00:23:36.4 64.
43. Hochman Petr 4800m Muži 34 00:23:42.6 67.
44. Špůr Josef 4800m Muži 96 00:23:51.4 71.
45. Tuček Tomáš ATOM RAT 4800m Muži 75 00:24:01.6 74.
46. Kůrka Pavel 4800m Muži 100 00:24:15.6 76.
47. Šimůnek Radovan 4800m Muži 118 00:24:36.6 83.
48. Zvěrina David 4800m Muži 175 00:25:14.6 86.
49. Brezina Jan 4800m Muži 144 00:25:54.1 89.
50. Havelka Ondřej 4800m Muži 134 00:26:08.4 91.
51. Faltýnek Jiří ATOM RAT 4800m Muži 81 00:26:46.4 98.
52. Pokorný Matěj 4800m Muži 182 00:28:38.1 112.
53. Pokorný Jan 4800m Muži 184 00:28:38.4 113.
54. Foldzna Tomáš 4800m Muži 72 00:29:00.6 116.
55. Hajt Michal 4800m Muži 12 00:29:31.1 118.
56. Chalas Jan Slaný cirkus skupina Bé 4800m Muži 99 00:30:14.6 123.
57. Johnson Michal Tým Ivo 4800m Muži 13 00:30:26.6 124.
58. Holik Miroslav 4800m Muži 119 00:30:54.6 126.
59. Šesták Michal Global Payments Europe 4800m Muži 63 00:33:27.6 133.
60. Lexa Ivan 4800m Muži 32 00:38:13.1 144.

4800m - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jíšová Barbora Eleven Run Team 4800m Ženy 33 00:16:44.6 7.
2. Podpěrová Markéta Dukla Praha 4800m Ženy 30 00:17:05.1 8.
3. Čechová Tereza OK Kamenice 4800m Ženy 22 00:17:05.4 9.
4. Hrachovcová Monika SK Slavia Praha 4800m Ženy 31 00:18:53.9 22.
5. Krausová Eliška 4800m Ženy 57 00:19:25.9 27.
6. Kuťková Katarína adidas Runners Prague 4800m Ženy 86 00:19:30.6 28.
7. Dvořáková Marcela FN Motol 4800m Ženy 164 00:19:34.4 30.
8. Praská Vendulka Slaný cirkus 4800m Ženy 1 00:19:51.9 31.
9. Elsterová Dana 4800m Ženy 153 00:20:20.6 35.
10. Štěpánová Ydeňka 4800m Ženy 151 00:20:20.9 36.
11. Běhounková Terya 4800m Ženy 94 00:20:51.4 39.
12. Frajtová Aneta Dycky Motol 4800m Ženy 159 00:21:54.9 45.
13. Čechová Kristýna 4800m Ženy 16 00:21:57.4 46.
14. Pokorná Agáta 4800m Ženy 84 00:22:21.6 52.
15. Králová Vilma 4800m Ženy 56 00:22:27.1 53.
16. Nešperová Kamila 4800m Ženy 53 00:22:30.9 54.
17. Li Anna Rychlé šipky 4800m Ženy 51 00:22:36.9 57.
18. Krocová Valerie Namáhavá dušnost 4800m Ženy 35 00:22:43.6 59.
19. Stodolová Anna KSBM Praha 4800m Ženy 139 00:23:03.4 60.
20. Vaňková Eva 4800m Ženy 66 00:23:20.6 61.
21. Kramperová Adéla 4800m Ženy 41 00:23:23.4 62.
22. Pecyárová Michaela 4800m Ženy 131 00:23:33.6 63.
23. Dvořáčková Tereza 4800m Ženy 999 00:23:37.6 65.
24. Almášyová Zuzana 4800m Ženy 97 00:23:39.4 66.
25. Kozlová Kateřina 4800m Ženy 77 00:23:48.1 68.
26. Vlasáková Magdaléna 4800m Ženy 60 00:23:49.6 69.
27. Hadáčková Lucie 4800m Ženy 95 00:23:51.1 70.
28. Kopecká Eliška 4800m Ženy 132 00:23:57.9 72.
29. Vojeníková Nikola 4800m Ženy 23 00:23:58.4 73.
30. Pešicová Lucie 4800m Ženy 122 00:24:10.6 75.
31. Chmelařová Anna 4800m Ženy 187 00:24:15.7 77.
32. Chmelařová Eliška 4800m Ženy 188 00:24:16.6 78.
33. Chmelařová Alžběta 4800m Ženy 186 00:24:16.9 79.
34. Faltýnková Vanda ATOM RAT 4800m Ženy 71 00:24:21.6 80.
35. Svátová Klára 4800m Ženy 137 00:24:23.9 81.
36. Sommerová Zuzana JZD 4800m Ženy 93 00:24:27.4 82.
37. Buzková Tereza 4800m Ženy 148 00:24:44.1 84.
38. Ostratická Kristýna 4800m Ženy 85 00:25:03.9 85.
39. Hampejsová Julie Global Payments Europe 4800m Ženy 38 00:25:20.4 87.
40. Koňáková Kateřina Global Payments 4800m Ženy 20 00:25:21.1 88.
41. Bradáčová Andrea 4800m Ženy 133 00:26:08.4 90.
42. Hoffmanová Barbora 4800m Ženy 40 00:26:09.4 92.
43. Víchová Věra Rychlé šipky 4800m Ženy 49 00:26:14.1 93.
44. Hrbáčková Karolína 4800m Ženy 158 00:26:24.4 94.
45. Hochmanová Alexandra 4800m Ženy 180 00:26:29.6 95.
46. Koběrská Jarmila 4800m Ženy 136 00:26:44.4 96.
47. Šarounová Adéla ATOM RAT 4800m Ženy 79 00:26:46.1 97.
48. Mejdrová Iva 4800m Ženy 52 00:26:50.9 99.
49. Dubayová Kristýna Guerlain L´Institut 4800m Ženy 113 00:27:20.6 100.
50. Prieselová Veronika Guerlain L´Institut 4800m Ženy 114 00:27:21.1 101.
51. Černá Tereza Šneci v běhu 4800m Ženy 90 00:27:34.1 102.
52. Kýnová Učiková Magdaléna 4800m Ženy 152 00:27:35.1 103.
53. Kratinová Barbora 4800m Ženy 82 00:27:38.6 104.
54. Stavná Barbora 4800m Ženy 83 00:27:39.1 105.
55. Matoušková Kristýna 4800m Ženy 143 00:27:51.4 106.
56. Andrášová Martina 4800m Ženy 138 00:27:53.4 107.
57. Karasová Kamila 4800m Ženy 145 00:28:03.6 108.
58. Vidovičová Helena Tlapky v tahu 4800m Ženy 24 00:28:06.4 109.
59. Seidlerová Kateřina 4800m Ženy 19 00:28:09.4 110.
60. Matoušková Jana 4800m Ženy 104 00:28:16.4 111.
61. Pokorná Jana 4800m Ženy 183 00:28:39.1 114.
62. Drahošová Markéta Guerlain L´Institut 4800m Ženy 109 00:28:49.9 115.
63. Šuranová Hana 4800m Ženy 3 00:29:21.6 117.
64. Kettnerova Romana 4800m Ženy 121 00:29:31.9 119.
65. Kotíková Zuzana 4800m Ženy 174 00:29:52.1 120.
66. Šebková Iveta FN Motol 4800m Ženy 15 00:30:06.6 121.
67. Žáková Martina Guerlain L´Institut 4800m Ženy 110 00:30:11.4 122.
68. Hajtová Lucie PROSTĚ BĚŽ 4800m Ženy 11 00:30:44.4 125.
69. Slováková Marie 4800m Ženy 58 00:32:21.4 127.
70. Slížková Andrea 4800m Ženy 67 00:32:21.4 128.
71. Rubíčková Jarmila 4800m Ženy 172 00:32:36.9 129.
72. Bošková Marie 4800m Ženy 169 00:32:49.6 130.
73. Bartošová Iveta ATOM RAT 4800m Ženy 80 00:33:08.9 131.
74. Tortorici Victoria 4800m Ženy 173 00:33:21.6 132.
75. Mišáková Barbora Global Payments Europe 4800m Ženy 61 00:33:27.9 134.
76. Šemberová Ivana 4800m Ženy 149 00:33:44.9 135.
77. Holíková Marie 4800m Ženy 120 00:33:46.9 136.
78. Kettnerová Lucie 4800m Ženy 147 00:33:47.9 137.
79. Svitková Stanislava Global Payments Europe 4800m Ženy 9 00:36:32.6 138.
80. Uksová Tereza Global Payments Europe 4800m Ženy 7 00:36:32.9 139.
81. Želechovská Petra Guerlain L´Institut 4800m Ženy 116 00:37:09.9 140.
82. Jakubův Kristýna Guerlain L´Institut 4800m Ženy 103 00:37:10.9 141.
83. Nastoupilová Alena Guerlain L´Institut 4800m Ženy 102 00:37:11.4 142.
84. Horáková Jana FN Motol 4800m Ženy 6 00:37:44.4 143.
85. Lammelová Alexandra 4800m Ženy 140 00:38:43.6 145.