Výsledky závodu

Neratovická 201

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 17.02.2019



OPEN - Muži od 16 do 50 let včetně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krejčík Jan OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 27 00:00:44.5 2.
2. Punk Harry Mělník OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 25 00:00:45.2 3.
3. Šprincl David Akademie Neratovice OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 11 00:00:45.7 4.
4. Szonda Istvan OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 9 00:00:45.8 5.
5. Benedikt Matěj OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 1 00:00:47.8 6.
6. Trávniček Petr OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 12 00:00:49.2 7.
7. Verner Jan OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 19 00:00:55.2 9.
8. Kabeš Ondřej OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 23 00:00:57.7 10.
9. Záruba Jiří OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 20 00:00:58.0 11.
10. Židoň Ladislav Mexická vlna OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 16 00:01:06.5 14.
11. Dalík Jan OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 24 00:01:29.2 18.
12. Vízner Luděk Spartan Race Team Vrátno OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 13 00:01:33.5 19.
13. Kružík Jiří OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 22 00:01:45.5 21.
  Petříkov Danial Spartan Race Team Vrátno OPEN Muži od 16 do 50 let včetně 7 DNF  

OPEN - Ženy od 16 do 50 let včetně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Voždová Alena Live Cross OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 14 00:00:58.7 12.
2. Horáková Michaela OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 28 00:01:11.7 15.
3. Vernerová Lenka OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 18 00:01:12.2 16.
4. Panošová Tereza OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 17 00:01:13.2 17.
5. Šnýdlová Kamila OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 10 00:02:04.7 22.
6. Procháyková Eva OPEN Ženy od 16 do 50 let včetně 21 00:02:43.0 23.

OPEN - Veteráni muži (nad 51 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Schutz Petr Orlová-Lutyně OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 26 00:00:42.0 1.
2. Čejka Martin Běžecký klub Spolana OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 2 00:00:54.8 8.
3. Ge Evžen Maratonské vrány OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 3 00:01:06.2 13.
  Sedláček Pavel Libiš OPEN Veteráni muži (nad 51 let) 75 DNS  

OPEN - Veteráni ženy (nad 51 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Landová Michaela MEXICKÁ VLNA OPEN Veteráni ženy (nad 51 let) 5 00:01:43.5 20.

RAFANI - Muži od 16 do 50 let včetně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Babický Jan RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 101 00:00:45.3 1.
2. Lebeda Maxim AVSP RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 103 00:00:46.8 2.
3. Doležal Vladimír RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 109 00:00:52.5 3.
4. Sedláček Pavel RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 108 00:01:28.5 7.
5. Vízner Luděk Spartan Race Team Vrátno RAFANI Muži od 16 do 50 let včetně 106 00:01:31.5 8.

RAFANI - Ženy od 16 do 50 let včetně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Voždová Alena Live Cross RAFANI Ženy od 16 do 50 let včetně 107 00:01:15.0 5.

RAFANI - Veteráni muži (nad 51 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šporcl Radek Běžecký klub Spolana RAFANI Veteráni muži (nad 51 let) 105 00:01:09.0 4.
2. Ge Evžen Maratonské vrány RAFANI Veteráni muži (nad 51 let) 102 00:01:23.5 6.

DĚTI - Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lebedová Katy AVSP DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004) 55 00:00:48.3 1.
2. Máka Štěpán Akademie DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004) 62 00:00:50.3 2.
3. Pražák Petr DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004) 85 00:00:51.3 3.
4. Horský Kristián Spartan Race Team Vrátno DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004) 53 00:00:53.3 4.
5. Machač Tomáš DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004) 60 00:00:56.1 5.
6. Sojka Šimon Atletika Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004) 69 00:00:57.3 6.
7. Hudec Ondřej Atletika Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004) 79 00:01:00.6 7.
8. Lux Pavel AVSP Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004) 56 00:01:03.1 8.
9. Machač Filip DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004) 59 00:01:04.1 9.
10. Verner David DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004) 78 00:01:06.8 11.
11. Zeman Oliver DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004) 73 00:01:09.6 12.
12. Krejčíková Amélie DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004) 84 00:01:12.6 13.
13. Lipenská Klára DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004) 77 00:01:13.3 14.
14. Mrhálková Doubravka AVSP Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004) 65 00:01:22.8 19.
15. Mrhálková Ludmila AVSP Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004) 66 00:01:27.1 22.
16. Šabatková Leona Akademie Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004) 80 00:01:32.3 24.
17. Hrabě Tomáš DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004) 87 00:01:33.3 25.
  Šprinclová Linda Akademie Neratovice DĚTI Děti od 10 – 15 let: Smíšená (ročník narození 2009– 2004) 71 DNF  

DĚTI - Děti do 10 let: Smíšená (ročník narození 2008 a mladší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vožda Dominik SRTG Neratovice DĚTI Děti do 10 let: Smíšená (ročník narození 2008 a mladší) 72 00:01:05.3 10.
2. Lovíšek Tadiáš DĚTI Děti do 10 let: Smíšená (ročník narození 2008 a mladší) 67 00:01:17.8 15.
3. Hrazdil Jan AVSP Neratovice DĚTI Děti do 10 let: Smíšená (ročník narození 2008 a mladší) 54 00:01:17.8 16.
4. Máková Klára Akademie DĚTI Děti do 10 let: Smíšená (ročník narození 2008 a mladší) 63 00:01:21.6 17.
5. Židoň Vojta DĚTI Děti do 10 let: Smíšená (ročník narození 2008 a mladší) 81 00:01:22.8 18.
6. Péter Daniel AVSP Neratovice DĚTI Děti do 10 let: Smíšená (ročník narození 2008 a mladší) 86 00:01:24.0 20.
7. Zemanová Dorota DĚTI Děti do 10 let: Smíšená (ročník narození 2008 a mladší) 74 00:01:25.1 21.
8. Luxová Rozálie avsp Neratovice DĚTI Děti do 10 let: Smíšená (ročník narození 2008 a mladší) 58 00:01:29.3 23.
9. Pěknic Jan Mělník DĚTI Děti do 10 let: Smíšená (ročník narození 2008 a mladší) 82 00:01:38.5 26.
10. Karolína Szonda DĚTI Děti do 10 let: Smíšená (ročník narození 2008 a mladší) 76 00:01:40.3 27.
11. Machačová Hana DĚTI Děti do 10 let: Smíšená (ročník narození 2008 a mladší) 61 00:01:41.6 28.
12. Šnýdl Tomáš DĚTI Děti do 10 let: Smíšená (ročník narození 2008 a mladší) 70 00:01:45.1 29.
13. Máková Petra Akademie DĚTI Děti do 10 let: Smíšená (ročník narození 2008 a mladší) 64 00:01:50.1 30.
14. Luxová Mariana avsp neratovice DĚTI Děti do 10 let: Smíšená (ročník narození 2008 a mladší) 57 00:01:53.6 31.
15. Krejčík Samuel DĚTI Děti do 10 let: Smíšená (ročník narození 2008 a mladší) 83 00:01:58.3 32.
16. Dobešová Kristýnka AVSP Neratovice DĚTI Děti do 10 let: Smíšená (ročník narození 2008 a mladší) 51 00:02:02.3 33.
17. Petříkov Daniel Spartan Race Team Vrátno DĚTI Děti do 10 let: Smíšená (ročník narození 2008 a mladší) 68 00:02:20.6 34.