Výsledky závodu

Böllhoff - Drhleny cup 2019

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 27.07.2019



MTB - 15 km - Holky do 14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hronová Anna MTB - 15 km Holky do 14 let 21 01:07:39.3 4.

MTB - 15 km - Junioři (15-17 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svoboda Ondřej MTB - 15 km Junioři (15-17 let) 48 00:47:13.2 1.
2. Svoboda Daniel AEES Cycling team MTB - 15 km Junioři (15-17 let) 18 00:49:59.1 2.
3. Zeman Radim Bike&ski Bakajda MTB - 15 km Junioři (15-17 let) 45 00:55:26.3 3.

MTB - 30 km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Horáček Jan Team Cyklotrener MTB - 30 km Muži 1 01:14:19.3 1.
2. Horák Michal OKSSAZ MTB - 30 km Muži 36 01:15:09.7 2.
3. Šlégl Jiří TJ sokol podlazky MTB - 30 km Muži 2 01:15:23.0 3.
4. Skůček Petr MTB - 30 km Muži 14 01:15:24.0 4.
5. Zakouřil Miroslav Rohozec Amulet MTB - 30 km Muži 37 01:21:03.3 5.
6. Jonáš Filip Cannondale Mratín MTB - 30 km Muži 7 01:21:28.8 6.
7. Kraus Václav Čistý sport MTB - 30 km Muži 29 01:23:32.8 7.
8. Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 30 km Muži 47 01:24:51.0 8.
9. Knápek Jan Johnnyho šlapky MTB - 30 km Muži 5 01:25:15.9 9.
10. Loukotka Milan SAC Bělá pod Bezdězem MTB - 30 km Muži 3 01:25:33.7 10.
11. Lebduška Jan KSM HRÁDEK MTB - 30 km Muži 35 01:25:34.0 11.
12. Beran David Beran catering bike team MTB - 30 km Muži 9 01:26:52.1 12.
13. Ranzer Jan MTB - 30 km Muži 39 01:29:48.8 13.
14. Svoboda Miroslav AEES Cycling team MTB - 30 km Muži 77 01:30:54.8 14.
15. Adamů Jan MTB - 30 km Muži 6 01:34:32.6 15.
16. Jirman Jiří MTB - 30 km Muži 53 01:34:53.6 16.
17. Březina Martin AEES cycling team MTB - 30 km Muži 33 01:35:22.3 17.
18. Doškář Jan MTB - 30 km Muži 28 01:35:43.1 18.
19. Klípa Jaroslav MTB - 30 km Muži 8 01:38:03.2 19.
20. Valášek Milan BMV bike team MTB - 30 km Muži 31 01:39:03.4 20.
21. Ječný Josef MTB - 30 km Muži 22 01:39:14.0 21.
22. Kovařík Jan Lauf team Kněžmost MTB - 30 km Muži 4 01:39:14.6 22.
23. Slavík Vladimír MTB - 30 km Muži 24 01:40:14.1 23.
24. Doškář Radek MTB - 30 km Muži 19 01:41:34.0 24.
25. Segl Vojtěch MTB - 30 km Muži 41 01:42:39.7 25.
26. Šmejda Radek MTB - 30 km Muži 40 01:42:41.6 26.
27. Zima Josef AEES Cycling team MTB - 30 km Muži 26 01:42:45.4 27.
28. Brdlik Vladimir MTB - 30 km Muži 15 01:42:59.6 28.
29. Roubíček Jan MTB - 30 km Muži 25 01:47:15.6 29.
30. Ptáček Petr AEES cycling team MTB - 30 km Muži 32 01:48:07.1 30.
31. Šafra Pavel Joskatel team MTB - 30 km Muži 10 01:48:39.8 31.
32. Václav Voseký Miloš Český Brod MTB - 30 km Muži 12 01:48:44.7 32.
33. Pála Václav Joskatel team MTB - 30 km Muži 11 01:52:05.0 33.
34. Procházka Jiří AEES cycling team MTB - 30 km Muži 43 01:52:11.1 34.
35. Hampl Petr AEES cycling team MTB - 30 km Muži 44 01:52:11.1 35.
36. Dolejší Pavel AEES cycling team MTB - 30 km Muži 42 01:53:50.5 36.
37. Pecka Miroslav AEES cycling team MTB - 30 km Muži 30 01:54:44.9 37.
38. Březina Martin BMV bike Team MTB - 30 km Muži 34 01:55:45.9 38.
39. Hron František Kautex Textron Bohemia MTB - 30 km Muži 20 02:00:23.6 39.
40. Sucharda Jiří Böllhof MTB - 30 km Muži 50 02:09:04.4 43.
41. Roubíček Miroslav MTB - 30 km Muži 23 02:15:45.4 44.
42. Pospíšil Viktor Kautex Textron Bohemia MTB - 30 km Muži 52 02:28:35.2 45.
43. Stránský Michal Kautex Textron Bohemia MTB - 30 km Muži 46 02:28:35.6 46.
  Brtník Lukáš Hennig CZ MTB - 30 km Muži 13 DNF  
  Petr Tadeáš Böllhoff MTB - 30 km Muži 51 DNF  
  Hegr Jan Böllhoff MTB - 30 km Muži 49 DNF  

MTB - 30 km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ramzerová Michaela MTB - 30 km Ženy 38 02:02:33.1 40.
2. Bláhová Eliška MTB - 30 km Ženy 54 02:04:32.8 41.
3. Hrdličková Lenka MTB - 30 km Ženy 27 02:04:50.5 42.

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km - Kluci do 10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hron Jakub Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci do 10 let 122 00:18:01.7 5.
2. Skrbek Matouš Sokol Železný Brod Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci do 10 let 128 00:19:28.7 7.
3. Skrbek Sebastian Sokol Železný Brod Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci do 10 let 129 00:21:34.9 9.

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km - Holky do 10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kastnerová Bára Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky do 10 let 135 00:21:43.4 10.
2. Štěpánková Natálie TJ sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky do 10 let 108 00:21:44.2 11.

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km - Kluci od 11 do 14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vochvest Vojta HC Drhleny Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci od 11 do 14 let 150 00:14:00.4 1.
2. Hlubuček Tomáš Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci od 11 do 14 let 120 00:14:00.7 2.
3. Mittner Jakub TJ Sokol Podlázky Dalovice Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci od 11 do 14 let 112 00:15:46.4 4.
4. Kubát Vojtěch Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci od 11 do 14 let 126 00:19:48.0 8.
5. Mikulecký Adam Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Kluci od 11 do 14 let 127 00:23:52.0 12.

Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km - Holky od 11 do 14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dušková Kateřina TJ Sokol Plavy-Cyklo Benda Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky od 11 do 14 let 103 00:15:36.0 3.
2. Štěpánková Karolína TJ sokol Podlazky Triatlon - plavání 0,1km, kolo 3km, běh 1,2km Holky od 11 do 14 let 107 00:19:11.2 6.

Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km - Juniorky (15-17 let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hladíková Adéla OKSSZ Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Juniorky (15-17 let) 111 00:57:28.7 5.

Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cibulková Lenka Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 156 00:46:13.9 1.
2. Skrbková Lenka Sokol Železný Brod Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 131 00:52:58.8 2.
3. Hladíková Eva OKSSZ Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 110 00:53:46.4 3.
4. Svobodová zuzana Progres run Team Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 123 00:56:08.2 4.
5. Pospíšilová Eva Lauf Team Kněymost Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 158 00:59:51.0 6.
6. Zemanová Jitka Bakov nad Jizerou Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 105 00:59:53.7 7.
7. Ptáčková Radka Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 140 01:01:51.6 8.
8. Ledvinová Martina Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 137 01:02:38.1 9.
9. Čadilová Klára no name Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 119 01:02:47.5 10.
10. Sluková Lenka Böllhoff Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 160 01:09:07.4 11.
11. Francová Jitka Triatlon Mlada Boleslav Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 146 01:15:30.9 12.
12. Staňková Veronika Tj Sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 145 01:16:16.0 13.
13. Zemanová Kristýna Bakov nad Jizerou Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 106 01:18:30.4 14.
14. Qiu Lijuan Böllhoff Triatlon - plavání 0,3km, kolo 15km, běh 2,5km Ženy 161 01:19:03.4 15.

Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. ŠŤASTNÝ MICHAL TJ SOKOL PODLAZKY Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 100 01:23:47.2 1.
2. Bílek Aleš Czech Tallboys Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 141 01:24:57.6 2.
3. KUŽEL JIŘÍ Czech tallboys Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 101 01:25:09.5 3.
4. Kurzveil Jiří Triatlon Mladá Boleslav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 155 01:26:24.4 4.
5. Vopat Václav Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 148 01:30:03.7 5.
6. Ungerman Antonín Tj Sokol Podláyky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 147 01:31:12.0 6.
7. Horák Michal OKSSAZ Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 152 01:31:31.2 7.
8. Jakubička Tomáš Sokol Železný Brod Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 144 01:31:34.5 8.
9. Skrbek Jan Czech Tallboys Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 117 01:32:17.1 9.
10. libor Štěpánek TJ sokol Podlázky Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 109 01:33:48.8 10.
11. Čepelka Miloslav HC Drhleny Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 138 01:34:23.3 11.
12. Mazůrek Roman WT Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 116 01:34:52.9 12.
13. Sofín Luděk Sófa Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 102 01:36:29.5 13.
14. Šturma Jiří TJ Sokol Podlázky-Dalovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 130 01:38:55.7 14.
15. Minařík Daniel Kautex Textron Bohemia Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 153 01:39:00.9 15.
16. Draganov Radko STPA Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 104 01:39:14.2 16.
17. Čečelský Jakub Lauf Team Kněymost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 157 01:39:24.3 17.
18. Kastner Libor KAUTEX Textron Bohemia Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 134 01:39:24.6 18.
19. Hába Jan Joskatel Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 139 01:40:03.6 19.
20. Bareš Filip Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 154 01:40:25.0 20.
21. Jakubička Tomáš Sokol Železný Brod Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 143 01:43:14.7 21.
22. Zobal Zdeněk Severní Větry Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 136 01:46:39.1 22.
23. Novák Michal TJ Sokol Podlázky-Dalovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 132 01:47:22.2 23.
24. Edr Daniel Lauf Team Kněymost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 151 01:48:00.2 24.
25. Hanuš David Kautex Textron Bohemia Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 133 01:48:00.7 25.
26. Vochvest Kuba HC Drhleny Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 149 01:48:32.2 26.
27. Salášek Jan Böllhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 162 01:50:08.7 27.
28. Khivrich Oleg Praha Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 118 01:51:13.9 28.
29. Svoboda Jan Progres run Team Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 124 01:51:30.7 29.
30. Laciok František Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 142 01:51:55.4 30.
31. Šimonek Petr Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 99 01:52:12.7 31.
32. Režný Zdeněk Progres run Liberec Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 113 02:00:37.2 32.
33. Bejr Stanislav Kněžmost Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 114 02:04:33.1 33.
34. Klouda Tomas Böllhoff Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 159 02:06:54.0 34.
35. Bartoň Ladislav SDH Suhrovice Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 121 02:10:58.4 35.
  Johanovský Jiří Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 125 DNF  
  Šálek Vladimír Progres liberec Triatlon - plavání 0,5km, kolo 30km, běh 5km Muži 115 DNF