Výsledky závodu

XT triathlon DACHSMAN

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 22.06.2019



0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run - muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Cmunt Petr Bitters Superior Cyklolive team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 1 01:34:23.8 2.
2. Pařík Ondřej T. J. Sokol Kolín - atletika 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 25 01:41:11.4 4.
3. Zeman David BEKO Bike & Ski Racing Team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 36 01:41:51.7 6.
4. Pušman Petr ZPCyklo PROOFY Corratec team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 28 01:43:02.2 7.
5. Ondrej Michal CNS Academy 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 24 01:45:29.7 10.
6. Kočí Martin ZPcyklo PROOFY Corratec team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 8 01:46:22.0 12.
7. Polesný Martin TRI-SPACE 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 38 01:47:31.6 13.
8. Tauš Jakub Decathlon Letňany 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 32 01:48:15.1 14.
9. Jordán Danial Tri Club Česká Lípa 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 43 01:50:26.7 15.
10. Zušťák Vladislav Triatlon Praha Háje 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 6 01:56:49.3 19.
11. Čumpelík Marek Haven team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 9 01:58:34.8 22.
12. Hrouda Štěpán Líný Drzý Holky 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 40 02:00:52.7 26.
13. Kruger Falko 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 39 02:01:57.0 28.
14. Novák Martin 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 23 02:03:28.1 29.
15. Bečvařík Aleš Skalákovi 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 35 02:11:10.2 37.
16. Piskaty Slavomir Slavo 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 26 02:21:29.2 46.
17. Šilhavý Jan SbK Unčín 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 30 02:23:09.2 47.
  Vitovský Ondřej SK Štípa 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži 15 až 39 let (ročník 2004 až 1980) 34 DNF  

0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run - muži nad 40 let (ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jindra Pavel Multisport Team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 37 01:35:30.6 3.
2. Hrouda Milan Multisport Team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 2 01:41:29.0 5.
3. Kovář Petr Eleven Mercedes Mitas 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 20 01:44:37.6 8.
4. Jirák Karel Tri club Česká Lípa 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 4 01:44:52.2 9.
5. Knejzlík Marek Tri Club Česká Lípa 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 3 01:45:39.8 11.
6. Obr Tomáš BODY ID náramky 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 41 01:51:44.0 16.
7. Holinka Jan Sport Paudera 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 14 01:57:04.1 20.
8. Černý Jaroslav Triathlete 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 18 01:58:13.7 21.
9. Kramosil Petr TTT 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 21 01:58:35.2 23.
10. Škoda Milan TJ Háje 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 31 02:00:36.2 25.
11. Chott Jan Nakrefbike 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 15 02:04:24.2 30.
12. Rumlena Jan AKTIVIT Nový Bor 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 29 02:05:37.8 31.
13. Graman Michal 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 12 02:06:30.5 33.
14. Fridrichovský Mirek SbK Teplice 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 10 02:08:30.5 34.
15. Klaus Schwager, O-SEE Sports e.V. 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 45 02:09:51.7 36.
16. Věchet Ladislav 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 33 02:11:27.2 38.
17. Žák Radek Sk Kola Víšek 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 44 02:16:07.3 42.
18. Prokop Jan 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 27 02:18:39.2 44.
19. Khýr Rostislav 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 17 02:18:42.3 45.
20. Glumbík Karel SbK Teplice 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run muži nad 40 let (ročník 1979 a starší) 19 02:50:45.9 51.

0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run - ženy 15 až 35 let (ročník 2004 až 1984)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bisová Štěpánka ACCLI 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy 15 až 35 let (ročník 2004 až 1984) 76 02:05:58.4 32.
2. Bauerová Alena Žižkovský Tygři 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy 15 až 35 let (ročník 2004 až 1984) 75 02:13:04.7 40.
3. Herren Barbora Multisport Team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy 15 až 35 let (ročník 2004 až 1984) 79 02:32:01.5 49.
  Zelenková Klára 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy 15 až 35 let (ročník 2004 až 1984) 74 DNF  

0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run - ženy nad 36 let (ročník 1983 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fanturová Lenka VSK FTVS 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy nad 36 let (ročník 1983 a starší) 80 01:52:39.8 17.
2. Loubková Ivana Rohozec Amulet Cvikov 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy nad 36 let (ročník 1983 a starší) 71 01:56:42.5 18.
3. Švandová Lenka SK Kola Víšek 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy nad 36 let (ročník 1983 a starší) 72 02:16:08.3 43.
4. Šubrtová Gabriela H.O.P. 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run ženy nad 36 let (ročník 1983 a starší) 73 02:26:44.2 48.

0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run - týmové štafety (bez rozdílu)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Karko Jan Cyklo-spinn elite 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 101 01:30:02.8 1.
2. Pröllerová Petra Oyate Woape 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 103 02:00:13.6 24.
3. Nováková Jarmila Suprtým Století 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 105 02:01:04.0 27.
4. Štross Jiří KUDRNI 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 102 02:08:41.8 35.
5. Strnad Tomáš Multisport Team 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 5 02:12:45.3 39.
6. Newet Martin Sousedi 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 106 02:13:51.4 41.
7. Šťástková Stanislava Nový Bor 0,7 km swim, 24 km bike, 7 km run týmové štafety (bez rozdílu) 104 02:32:01.7 50.