Výsledky závodu

Běhej se psem Bedřichov

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 18.05.2019



ENDURO - Enduro muži + ženy

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šáfr Vladimír C-Manu ENDURO Enduro muži + ženy 91 00:34:06.1 1.
2. Dočekal Milan Akira ENDURO Enduro muži + ženy 5 00:34:20.4 2.
3. Opolecký Martin Sándor ENDURO Enduro muži + ženy 87 00:34:50.6 3.
4. Kalina Lukáš Čoky ENDURO Enduro muži + ženy 83 00:35:29.1 4.
5. Bubeníková Lenka Easy To Adore Coco Lotte - "Dory" ENDURO Enduro muži + ženy 69 00:42:18.4 5.
6. Borovicka Martin Ballo Amorevita ENDURO Enduro muži + ženy 68 00:42:40.9 6.
7. Točeková Lucie Ruby ENDURO Enduro muži + ženy 97 00:43:28.4 7.

SPRINT - Canicross muži se psy nad 15 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Poledník Michal Jasmína SPRINT Canicross muži se psy nad 15 kg 65 00:13:34.4 19.
2. Tassler Lukáš Bolt SPRINT Canicross muži se psy nad 15 kg 94 00:13:36.9 20.
3. Lyčka Pavel Kallistó SPRINT Canicross muži se psy nad 15 kg 29 00:16:25.4 26.
4. Kubat Zdenek Maggie SPRINT Canicross muži se psy nad 15 kg 25 00:16:37.0 30.
5. Hes Petr Leila SPRINT Canicross muži se psy nad 15 kg 10 00:17:45.1 32.
6. Frydrych Broňa Rastee SPRINT Canicross muži se psy nad 15 kg 78 00:17:51.6 34.
7. Šefr Jakub Marvin SPRINT Canicross muži se psy nad 15 kg 52 00:19:17.9 43.
8. Vočko Jan Andy SPRINT Canicross muži se psy nad 15 kg 99 00:20:26.6 50.
9. Král Libor Perla SPRINT Canicross muži se psy nad 15 kg 60 00:21:22.9 55.
10. Šefr René Karel SPRINT Canicross muži se psy nad 15 kg 53 00:22:57.4 58.
11. Tuček Vladimír Agáta SPRINT Canicross muži se psy nad 15 kg 98 00:24:06.1 61.
12. Hruška Lukáš Mates SPRINT Canicross muži se psy nad 15 kg 80 00:29:31.1 77.
13. Eckschlager Tomáš Kitty SPRINT Canicross muži se psy nad 15 kg 7 00:36:56.6 81.
  Nohejl Martin Marry SPRINT Canicross muži se psy nad 15 kg 38 DNS  

SPRINT - Canicross muži a ženy se psy do 14,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beránek Milan Flam SPRINT Canicross muži a ženy se psy do 14,9 kg 15 00:17:28.7 31.
2. Hýsková Baru fly SPRINT Canicross muži a ženy se psy do 14,9 kg 17 00:17:56.1 35.
3. Fráňa Tomáš Brix SPRINT Canicross muži a ženy se psy do 14,9 kg 8 00:18:23.9 38.
4. Česáková Kristýna Ario SPRINT Canicross muži a ženy se psy do 14,9 kg 123 00:18:28.4 39.
5. Zoubková Barbora SPRINT Canicross muži a ženy se psy do 14,9 kg 102 00:20:23.1 49.
6. Lachmanová Františka Chiméra Bonasa Sorbus SPRINT Canicross muži a ženy se psy do 14,9 kg 26 00:20:59.4 52.
7. Hladká Michaela Dixie SPRINT Canicross muži a ženy se psy do 14,9 kg 12 00:21:56.6 56.
8. Jahelková Irena Mia Leia SPRINT Canicross muži a ženy se psy do 14,9 kg 19 00:25:13.4 67.
9. Hylena Zdeněk Dafne SPRINT Canicross muži a ženy se psy do 14,9 kg 16 00:27:02.1 74.
10. Rozmarinová Eva Bailey SPRINT Canicross muži a ženy se psy do 14,9 kg 88 00:29:39.6 78.
11. Fabiánová Veronika Matýsek SPRINT Canicross muži a ženy se psy do 14,9 kg 76 00:36:34.4 80.
  Škvrnová Adéla Fogy SPRINT Canicross muži a ženy se psy do 14,9 kg 93 DNS  

SPRINT - Canicross ženy se psy nad 15 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ježková Matilda Kaisa SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 82 00:16:01.4 25.
2. Jurigová Leontýna Casper SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 59 00:16:32.4 28.
3. Vošvrdová Nicole BB SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 100 00:16:34.4 29.
4. Bartošová Lenka Coldie SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 1 00:17:48.9 33.
5. Blažková Petra Gurp SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 4 00:18:10.9 36.
6. Hrnčířová Kateřina Forest SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 79 00:18:16.6 37.
7. Volfová Klára Kyra SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 57 00:18:46.9 41.
8. Malíková Kristýna Brouček z Vlčí chaloupky SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 31 00:19:24.4 44.
9. Krombholcová Barbora Toko SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 3 00:19:33.9 45.
10. Stanovská Šárka Beruška z Vlčí chaloupky SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 51 00:20:03.9 46.
11. Bláhová Kristýna Lego SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 101 00:20:10.9 47.
12. Müllerová Karolina Asterisk Baboo Hardy origin SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 37 00:20:19.6 48.
13. Ondruchová Adéla Kuba SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 121 00:20:38.1 51.
14. Malkusová Nicole Viki SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 32 00:21:06.1 53.
15. Mateiciucová Adéla Cita Od Vícenického potoka SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 33 00:21:08.9 54.
16. Křemelová Lucie Anchorage Graf Czech SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 85 00:22:01.9 57.
17. Páslerová Jana Žába SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 40 00:23:29.9 59.
18. Roscherová Lída Blond SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 48 00:23:42.9 60.
19. Jahelková Karolína Argonaut SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 20 00:24:18.1 62.
20. Drbohlavová Jana Eimy SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 73 00:24:49.1 64.
21. Hudáková Pavlína Elí SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 81 00:24:53.1 65.
22. Petráčková Adéla Aron SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 42 00:25:00.1 66.
23. Machová Diana Renda SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 30 00:25:41.1 68.
24. Zelenková Klára Anthony SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 66 00:25:51.6 69.
25. Hanzlíková Bára Lexie SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 9 00:25:57.6 70.
26. Pařízková Lenka Oddie SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 64 00:26:29.4 71.
27. Krpálková Martina Jamie Liv Blackgorge SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 24 00:26:52.6 72.
28. Hladká Lucie Kira SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 11 00:26:59.4 73.
29. Petrová Lenka Endy-Eliot Asbrete SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 43 00:27:15.2 75.
30. Landsmanová Zuzana Kirk SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 86 00:27:35.6 76.
31. Frančáková Alexandra Sára SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 77 00:30:24.1 79.
32. Horáková Daniela Navi SPRINT Canicross ženy se psy nad 15 kg 14 00:37:56.1 82.

SPRINT - Scooterjöring se psy nad 15 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nicole Maresova Atom SPRINT Scooterjöring se psy nad 15 kg 63 00:10:04.3 5.
2. Sršeň Jan Dobby SPRINT Scooterjöring se psy nad 15 kg 90 00:10:06.4 6.
3. Konvalinova Aneta Tonny SPRINT Scooterjöring se psy nad 15 kg 84 00:10:20.1 9.
4. Klikarová Žaneta Wyo SPRINT Scooterjöring se psy nad 15 kg 22 00:10:40.9 10.
5. Draslarová Jana Trap SPRINT Scooterjöring se psy nad 15 kg 72 00:10:51.1 11.
6. Lakatošová Daniela Athos SPRINT Scooterjöring se psy nad 15 kg 27 00:11:40.1 13.
7. Vopat Ladislav Skull SPRINT Scooterjöring se psy nad 15 kg 58 00:12:06.3 14.
8. Lamačová Veronika SPRINT Scooterjöring se psy nad 15 kg 124 00:13:06.8 17.
9. Nohejl Martin Dino SPRINT Scooterjöring se psy nad 15 kg 39 00:14:20.8 21.
10. Dvořáková Lucie Alf SPRINT Scooterjöring se psy nad 15 kg 6 00:14:25.5 22.
11. Polakova Dagmar Bob SPRINT Scooterjöring se psy nad 15 kg 44 00:16:27.6 27.
12. Bernardová Sandra Nix SPRINT Scooterjöring se psy nad 15 kg 2 00:18:46.6 40.
13. Dušek Jiří Eddie SPRINT Scooterjöring se psy nad 15 kg 74 00:18:52.6 42.
14. Tichá Eliška Afya Dorotte Nyanza SPRINT Scooterjöring se psy nad 15 kg 96 00:24:26.1 63.

SPRINT - Bikejöring

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rec Vlastimil Sheldon SPRINT Bikejöring 46 00:08:41.3 1.
2. Marešová Nicole Démon SPRINT Bikejöring 62 00:09:04.8 2.
3. Dostálová Lucie Black SPRINT Bikejöring 71 00:09:09.8 3.
4. Páslerová Jana Koza SPRINT Bikejöring 41 00:09:54.8 4.
5. Exler Ondřej Arwen SPRINT Bikejöring 75 00:10:11.8 7.
6. Matoušek Jan Mája ESP SPRINT Bikejöring 34 00:10:14.3 8.
7. Staňková Eva Destiny SPRINT Bikejöring 50 00:11:12.8 12.
8. Škvrnová Adéla Brigitte SPRINT Bikejöring 54 00:12:42.6 15.
9. Dolaková Anna Bacardi SPRINT Bikejöring 70 00:12:55.8 16.
10. Rašková Taťána Carina SPRINT Bikejöring 45 00:13:29.6 18.
11. Sakhová Radana Pischki SPRINT Bikejöring 49 00:14:32.8 23.
12. Skalická Kamila Gentille Ginette Banataj Wind SPRINT Bikejöring 89 00:16:01.1 24.

DĚTI - Junioři a juniorky (11 - 16 let)

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bohun Sebastián Jumi DĚTI Junioři a juniorky (11 - 16 let) 67 00:03:50.6 1.
2. Lehká Zorka Malvik DĚTI Junioři a juniorky (11 - 16 let) 28 00:04:17.9 2.
3. Toldy Matyáš Charm DĚTI Junioři a juniorky (11 - 16 let) 55 00:05:32.9 3.
4. Kovaříková Gabriela Bruss DĚTI Junioři a juniorky (11 - 16 let) 23 00:06:13.4 4.
5. Doláková Anna Maya DĚTI Junioři a juniorky (11 - 16 let) 120 00:06:15.1 5.
6. Juppová Maruška Boženka DĚTI Junioři a juniorky (11 - 16 let) 21 00:06:42.9 6.
7. Hlaukova Elizabeth Elfi Nubika DĚTI Junioři a juniorky (11 - 16 let) 13 00:07:37.9 7.
8. Tichá Eliška Afya Dorotte Nyanza DĚTI Junioři a juniorky (11 - 16 let) 95 00:07:43.6 8.
9. Barešová Alžběta Falco DĚTI Junioři a juniorky (11 - 16 let) 18 00:10:24.4 9.