Výsledky závodu

Nativia Challenge Votvírák neděle

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 24.03.2019



SPRINT - Koloběžka se dvěma psy

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hladký Jan Olly SPRINT Koloběžka se dvěma psy 25 00:05:38.6 1.
2. Ženíšek Michal SPRINT Koloběžka se dvěma psy 546 00:05:49.3 4.
3. Ketzer Michal SPRINT Koloběžka se dvěma psy 566 00:06:01.1 8.
4. Křížková Petra Crosby a Letty SPRINT Koloběžka se dvěma psy 52 00:06:06.8 9.
5. Keltner Vlastimil Bzuk, Ťuky SPRINT Koloběžka se dvěma psy 556 00:06:07.6 10.
6. Ševelová Marie Billy + Maja SPRINT Koloběžka se dvěma psy 99 00:06:08.8 11.
7. Krombholcová Barbora Arwen, Toko SPRINT Koloběžka se dvěma psy 577 00:06:21.3 18.
8. Ketzer Michal SPRINT Koloběžka se dvěma psy 567 00:06:22.3 19.
9. Nohejl Martin Dino/Marry SPRINT Koloběžka se dvěma psy 76 00:06:31.8 26.
10. Mayer Michal Luna, Imigen Warrior soul SPRINT Koloběžka se dvěma psy 67 00:06:53.3 33.
11. Hrníčková Pavla Tille a Fleur SPRINT Koloběžka se dvěma psy 32 00:07:13.1 46.
12. Králová Jana Jack + Halinka SPRINT Koloběžka se dvěma psy 50 00:07:21.8 51.
13. Králová Jana DeeDee + Kačenka SPRINT Koloběžka se dvěma psy 49 00:07:32.6 53.
  Šimáňová Lucie Everest+Froom SPRINT Koloběžka se dvěma psy 100 DNF  

SPRINT - Koloběžka se psy do 9,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrníčková Pavla Falco SPRINT Koloběžka se psy do 9,9 kg 255 00:08:36.6 74.
2. Koukal David Daniels SPRINT Koloběžka se psy do 9,9 kg 48 00:09:09.9 80.
3. Bouchalová Lucie Kosta SPRINT Koloběžka se psy do 9,9 kg 7 00:09:10.8 81.
4. Náměstková Eliška Flaya SPRINT Koloběžka se psy do 9,9 kg 73 00:09:50.3 90.
5. Povolná Eliška Charlie SPRINT Koloběžka se psy do 9,9 kg 548 00:10:12.3 93.
6. Sůrová Veronika Explosive Jack Sideric Miks SPRINT Koloběžka se psy do 9,9 kg 96 00:10:26.1 94.
7. Mikulecká Irena Archie od Vesecké stráně - Ríša SPRINT Koloběžka se psy do 9,9 kg 69 00:11:44.8 102.
8. Tejčková Jana Cilka SPRINT Koloběžka se psy do 9,9 kg 109 00:14:15.3 106.

SPRINT - Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Viktora Václav Ora od Nezdického potoka SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 572 00:06:48.9 32.
2. Hrůza Vojtěch Night Rider Black Chevers SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 34 00:07:01.3 42.
3. Mikušová Barbora Forbee Czech Imp SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 70 00:07:13.3 47.
4. Hýsková Baru fly SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 35 00:07:15.8 48.
5. Štihlová Anežka Marsch Mallow Alkyra SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 106 00:07:23.6 52.
6. Marková Petra Everest Storytelling SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 63 00:07:32.9 54.
7. Šindelář Štěpán Evelyn Lady Fast and Foolish SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 101 00:07:33.8 56.
8. Lamačová Veronika Kolča/Mája SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 559 00:07:37.6 59.
9. Stanovská (Fritschová) Šárka Beruška z Vlčí chaloupky SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 93 00:07:46.1 62.
10. Slepicová Pavla Brave Badyan Kyprův Mlýn SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 91 00:08:03.8 67.
11. Smolíková Alena Freestyle Fox Royal Fellow SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 573 00:08:05.8 68.
12. Zapletal Matěj Diamond Fizzy Wonderfull Dream SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 122 00:08:15.1 70.
13. Dvořáková Michaela Bilberry Blue Boy z Černobílých "Berry" SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 19 00:08:46.6 76.
14. Kosáčová Nika Perfect Ziwa Black Chevers SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 47 00:09:20.1 83.
15. Hronová Markéta Glow Tangerine for Oh Idea SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 33 00:09:27.8 85.
16. Volfová Klára Noilly Cofi Capito SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 119 00:09:34.1 87.
17. Jahodová Zuzana Kiwi SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 36 00:09:39.1 88.
18. Potměšilová Dominika Nessie SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 82 00:10:01.4 92.
19. Stará Iveta Bexley Schay County SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 94 00:10:33.1 96.
20. Brandýský Martin SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 554 00:12:04.8 104.
21. Khivrich Anastasiya ASSA SPRINT Koloběžka se psy 10 - 19,9 kg 43 00:16:20.1 109.

SPRINT - Koloběžka nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpánková Martina Tim SPRINT Koloběžka nad 20 kg 105 00:05:47.8 3.
2. Marešová Nicole Démon SPRINT Koloběžka nad 20 kg 62 00:05:55.1 6.
3. Konvalinová Aneta Tonny SPRINT Koloběžka nad 20 kg 563 00:06:20.8 17.
4. Srchová Michaela Pedro SPRINT Koloběžka nad 20 kg 547 00:06:23.1 20.
5. Ciprysová Jana Monty SPRINT Koloběžka nad 20 kg 13 00:06:24.8 21.
6. Vopat Ladislav Skull SPRINT Koloběžka nad 20 kg 120 00:06:24.8 22.
7. Sršeň Jan Dobby SPRINT Koloběžka nad 20 kg 92 00:06:30.6 25.
8. Lněničková Michaela Rally SPRINT Koloběžka nad 20 kg 57 00:06:32.8 27.
9. Procyk Radek Crisp SPRINT Koloběžka nad 20 kg 83 00:06:36.3 29.
10. Václavová Linda Froome SPRINT Koloběžka nad 20 kg 113 00:06:39.3 30.
11. Herčíková Markéta Kazi SPRINT Koloběžka nad 20 kg 560 00:06:48.8 31.
12. Rataj Martin Lolek SPRINT Koloběžka nad 20 kg 551 00:06:54.1 34.
13. Lakatošová Daniela ATHOS SPRINT Koloběžka nad 20 kg 54 00:06:54.8 36.
14. Zoubková Barbora Jasmína SPRINT Koloběžka nad 20 kg 127 00:06:55.1 37.
15. Lehká Zorka Malvik SPRINT Koloběžka nad 20 kg 55 00:06:57.1 38.
16. Václavíková Světlana Ola SPRINT Koloběžka nad 20 kg 112 00:06:58.3 39.
17. Mach Ondřej Beowulf SPRINT Koloběžka nad 20 kg 58 00:07:00.3 40.
18. Matouškov Nikola Pajda SPRINT Koloběžka nad 20 kg 66 00:07:00.8 41.
19. Malík Tomáš Maggie SPRINT Koloběžka nad 20 kg 59 00:07:02.8 43.
20. Janouchová Viktorie Engie SPRINT Koloběžka nad 20 kg 38 00:07:32.9 55.
21. Vácaviková Světlana Chelsea SPRINT Koloběžka nad 20 kg 111 00:07:36.3 57.
22. Černý Michael Valhalla SPRINT Koloběžka nad 20 kg 15 00:07:37.6 58.
23. Malki Jawad Scott SPRINT Koloběžka nad 20 kg 60 00:07:44.8 61.
24. Dvořáková Lucie Joker of Bungee Borders SPRINT Koloběžka nad 20 kg 18 00:07:56.8 64.
25. Nováková Kateřina Cid SPRINT Koloběžka nad 20 kg 562 00:07:57.6 65.
26. Procházková Adéla Balů SPRINT Koloběžka nad 20 kg 570 00:07:57.8 66.
27. Vokrouhlík Michal Roky SPRINT Koloběžka nad 20 kg 118 00:08:10.3 69.
28. Horynová Jana Chill SPRINT Koloběžka nad 20 kg 550 00:08:18.3 71.
29. Havín Pavel Sindy SPRINT Koloběžka nad 20 kg 574 00:08:20.1 72.
30. Komzák Jan SPRINT Koloběžka nad 20 kg 576 00:08:34.1 73.
31. Zemancová Jana Dafne Black Adder Bohemia SPRINT Koloběžka nad 20 kg 126 00:08:50.6 77.
32. Blažková Petra Gurp SPRINT Koloběžka nad 20 kg 5 00:08:56.8 78.
33. Harvánková Anička Cayenne Carrie Akirdalu SPRINT Koloběžka nad 20 kg 8 00:09:15.3 82.
34. Rothschedlová Jana Charlie SPRINT Koloběžka nad 20 kg 87 00:09:23.8 84.
35. Polakova Dagmar Bob SPRINT Koloběžka nad 20 kg 80 00:09:33.3 86.
36. Náměstek Jan Bella SPRINT Koloběžka nad 20 kg 72 00:09:42.6 89.
37. Bernardová Sandra Nix SPRINT Koloběžka nad 20 kg 4 00:09:56.3 91.
38. Ficíková Lucie Aria Artegerd (Pinkie Pie) SPRINT Koloběžka nad 20 kg 571 00:10:32.3 95.
39. Tichá Eliška Afya Dorotte Nyanza SPRINT Koloběžka nad 20 kg 553 00:10:52.8 97.
40. Haberzettlová Petra Berry SPRINT Koloběžka nad 20 kg 22 00:11:07.1 98.
41. Junková Kristýna Quent SPRINT Koloběžka nad 20 kg 39 00:11:25.6 99.
42. Krpálková Martina Jamie Liv Blackgorge SPRINT Koloběžka nad 20 kg 51 00:11:29.1 100.
43. Kusecová Dana SPRINT Koloběžka nad 20 kg 568 00:11:33.1 101.
44. Včelařová Veronika Durango SAMÝ ÚSPĚCH SPRINT Koloběžka nad 20 kg 114 00:11:57.8 103.
45. Kanta Milan Kofilka od Emy Destinové SPRINT Koloběžka nad 20 kg 569 00:15:00.1 107.

SPRINT - Bikejoring muži

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Matoušek Jan Mája SPRINT Bikejoring muži 65 00:05:54.5 5.
2. Stejskal Tomáš Ella SPRINT Bikejoring muži 95 00:05:57.0 7.
3. Horyna Vlastimil SPRINT Bikejoring muži 549 00:06:54.8 35.
4. Kočí Tomáš Linn Xapatán SPRINT Bikejoring muži 44 00:07:12.0 45.
5. Kohl Petr Alaia Black z Kovárny SPRINT Bikejoring muži 45 00:12:06.5 105.

SPRINT - Bikejoring ženy

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Marešová Nicole Atom SPRINT Bikejoring ženy 61 00:05:47.0 2.
2. Hrníčková Pavla Joker SPRINT Bikejoring ženy 31 00:06:13.5 12.
3. Šperlichová Zuzana Ajscha ze Štípek - Kája SPRINT Bikejoring ženy 104 00:06:14.5 13.
4. Vošvrdová Nicole Be My Perfect Barathea SPRINT Bikejoring ženy 121 00:06:14.5 14.
5. Čápková Marcela Amidala Padme Ginger Jump SPRINT Bikejoring ženy 575 00:06:15.3 15.
6. Babulová Lucie Chris Z Lounského chovu SPRINT Bikejoring ženy 1 00:06:16.5 16.
7. Zbožínková Alena Calibra SPRINT Bikejoring ženy 124 00:06:26.3 23.
8. Camille Paris Laspi SPRINT Bikejoring ženy 11 00:06:28.5 24.
9. Škvrnová Adéla Brigitte SPRINT Bikejoring ženy 103 00:06:33.3 28.
10. Sakhová Radana Pischki SPRINT Bikejoring ženy 88 00:07:11.8 44.
11. Hladká Tereza Leyla (Peny od Nezdického potoka) SPRINT Bikejoring ženy 24 00:07:17.5 49.
12. Rašková Taťána Carina Ariadnina nit SPRINT Bikejoring ženy 86 00:07:21.5 50.
13. Kárníková Aneta Bastille Strážce palisád "Tarinka" SPRINT Bikejoring ženy 42 00:07:40.5 60.
14. Němečková Klára Texanna Coahoma SPRINT Bikejoring ženy 74 00:07:49.0 63.
15. Horáková Daniela Navi SPRINT Bikejoring ženy 27 00:08:44.8 75.
16. Vočadlová Tereza Loki SPRINT Bikejoring ženy 117 00:09:09.8 79.
17. Camille Paris Etorre SPRINT Bikejoring ženy 12 00:15:48.8 108.

Dogtrekking 25km - Dogtrekking muži

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havran Jan Sindy Dogtrekking 25km Dogtrekking muži 23 02:11:14.1 1.
2. Bulant Tomáš Aisha Dogtrekking 25km Dogtrekking muži 10 02:24:09.3 2.
3. Koďous Leoš EGAR Nick od Křemence Dogtrekking 25km Dogtrekking muži 555 02:24:57.8 3.
4. Doubek Lukáš Bax Dogtrekking 25km Dogtrekking muži 16 02:46:57.6 9.
5. Šenk Tomáš Marvin Dogtrekking 25km Dogtrekking muži 98 02:56:52.0 13.
6. Flegl Jaroslav Luci Dogtrekking 25km Dogtrekking muži 20 03:40:21.8 19.
7. Hanč Jaroslav Ali Dogtrekking 25km Dogtrekking muži 552 03:41:53.3 20.
8. Holomčík Lukáš Artemis Szádvarborsa Dogtrekking 25km Dogtrekking muži 128 03:43:51.8 21.
9. Boucník Daniel Marit Bjørgen Dogtrekking 25km Dogtrekking muži 6 03:57:15.1 23.

Dogtrekking 25km - Dogtrekking ženy

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zelenková Michaela Ozák Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 125 02:37:16.1 4.
2. Ptáčková Kateřina Akim Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 565 02:41:27.6 5.
3. Štrbíková Petra Freya Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 107 02:42:02.3 6.
4. Gecíková Andrea Pluto Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 21 02:42:02.4 7.
5. Šulková Zuzana Ares Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 108 02:45:48.1 8.
6. Březinová Monika Maggie Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 9 02:47:47.8 10.
7. Litterová Tereza Illy Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 56 02:54:10.8 11.
8. Veselá Klára Kašpar Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 116 02:56:19.1 12.
9. Jičínská Natálie Hiroko Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 85 03:05:11.1 14.
10. Podobna Tulejova Magdalena Shelby Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 79 03:19:14.6 15.
11. Mikešková Michaela Cassiopeia Fiery Rock Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 68 03:21:45.6 16.
12. Scheinpflugová Ivana Blue Eros od Černé perly Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 89 03:37:42.1 17.
13. Prokopová Zuzana Debora Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 84 03:37:43.1 18.
14. Tomicová Andrea Bacardi Porta Bohemica a Cookie Porta Bohemica Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 110 03:43:52.1 22.
15. Moore Veronica Rocky Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 71 04:04:02.4 24.
16. Hlásková Eva Ebi Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 26 04:21:01.8 25.
17. Noskovičová Denisa Falco Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 77 04:28:27.6 26.
18. Šebianová Vladimíra Stella, Sunny Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 97 04:28:30.3 27.
19. Míčová Michaela Acey-Ducey Zip Zap Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 561 04:52:50.6 28.
20. Skalická Kamila Genttile Ginette Banataj Wind "Crazy" Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 90 04:56:27.9 29.
21. Mašková Věra Maya Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 64 04:56:27.9 30.
22. Křížová Petra Scooby Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 53 05:11:40.9 31.
23. Koláčková Petra Abby Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 46 05:15:21.2 32.
24. Horáková Michaela Linux Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 28 05:18:02.1 33.
25. Veselá Denisa Erin Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 115 05:21:42.9 34.
26. Horynová Kristýna Marty Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 29 05:40:53.9 35.
27. Brzáková Soňa Arthas Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 557 05:52:03.4 36.
28. Běhalová Veronika Akim Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 558 05:52:54.4 37.
29. Strihavkova Klára Damon Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 564 05:54:19.7 38.
30. Šišoláková Eva Tlapka Dogtrekking 25km Dogtrekking ženy 102 05:54:22.9 39.