Výsledky závodu

Nativia Challenge Votvírák sobota

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 23.03.2019



SPRINT - Canicross muži se psy do 9,9kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Skalický Lukáš Maya SPRINT Canicross muži se psy do 9,9kg 189 00:11:25.9 34.
2. Valík Michal Goofy SPRINT Canicross muži se psy do 9,9kg 239 00:12:33.9 60.
3. Bulant Tomáš Pixel SPRINT Canicross muži se psy do 9,9kg 19 00:12:57.2 78.
4. Koukal David Daniels SPRINT Canicross muži se psy do 9,9kg 97 00:13:49.4 116.

SPRINT - Canicross muži se psy 10-19,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stanka Radim Moka SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 530 00:09:36.9 5.
2. Císař Martin Walla Walla SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 21 00:10:42.9 16.
3. Viktora Václav Ora od Nezdického potoka SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 524 00:10:47.2 17.
4. Tomčo Tomáš Spajky SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 226 00:10:47.4 18.
5. Černý Lukáš Mia SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 26 00:10:58.7 24.
6. Neckař Lukáš Epic Flier Fast and Foolish SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 142 00:11:04.2 27.
7. Skalický Lukáš Raven SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 190 00:11:12.7 28.
8. Malík Tomáš Lola SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 124 00:12:00.7 43.
9. Vočko Jan Emilka SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 244 00:12:40.7 67.
10. Hrůza Vojtěch Boa Esperanca Nejaknyt Empire SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 64 00:12:43.2 70.
11. Kubíček Pavel Armstrong SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 109 00:12:52.2 75.
12. Vočko Jan Endík SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 537 00:13:07.3 85.
13. Prýl Jan Ellie SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 171 00:13:12.5 92.
14. Grim Martin Penny SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 45 00:13:31.7 103.
15. Kočí Tomáš Girra Xapatán SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 88 00:13:41.2 110.
16. Gric Antonín Jango Fett Killers hole SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 504 00:13:41.5 111.
17. Truijens Eelko Ágnes Dorottya Bella la Rossa - "Dorka" SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 229 00:13:46.5 114.
18. Tichý Petr All at Once Fancy That SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 223 00:14:15.0 126.
19. Zach Kuba Bonnie SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 254 00:14:46.7 140.
20. Urbanec Jaromír Catherine Cathie SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 538 00:14:50.0 142.
21. Fejfar Roman Eik from Space Fast and Foolish SPRINT Canicross muži se psy 10-19,9 kg 37 00:16:42.0 181.

SPRINT - Canicross muži se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Poledník Michal Břéťa SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 163 00:08:34.5 1.
2. Lohr Petr Airon boy SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 120 00:09:21.0 3.
3. Hladký Jan Olly SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 53 00:09:33.7 4.
4. Vokrouhlík Michal Roky SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 245 00:09:50.3 6.
5. Dučák Marcel Fly SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 34 00:09:55.8 7.
6. Procyk Radek Crisp SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 168 00:10:13.5 10.
7. Švancara Jiří Keyko de Alphaville Bohemia SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 220 00:10:23.0 11.
8. Brančík David Akani z Hückelovy vily SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 16 00:10:33.0 12.
9. Pavlíček Tomáš Chňap SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 157 00:10:41.0 14.
10. Beran Ladislav Argo SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 7 00:10:48.8 19.
11. Koďous Leoš EGAR Nick od Křemence SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 518 00:10:52.7 21.
12. Raied Nabil Aura SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 176 00:10:57.5 23.
13. Švancara Jiří Yuki de Alphaville Bohemia SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 219 00:11:19.8 32.
14. Prštický Michal Ashby Midnight SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 170 00:11:43.8 38.
15. Radek Bohata Dorneus Gerardus ze Six Bau SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 174 00:11:48.8 40.
16. Viktora Václav Pinkie Pie (Aria Artegerd) SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 521 00:11:54.0 42.
17. Špaček Petr Mates SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 526 00:12:05.7 45.
18. Gric Antonín Phaedra de Alphaville Bohemia SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 44 00:12:08.5 47.
19. Boucník Daniel Marit Bjørgen SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 14 00:12:21.0 52.
20. Šindelář Štěpán Charlie SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 207 00:12:30.0 56.
21. Vosátka Dominik Tik Tak Svěží vítr SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 247 00:12:51.3 74.
22. Doubek Lukáš Bax SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 32 00:12:59.3 82.
23. Losenický Ondra Anakin SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 509 00:13:15.8 93.
24. Malki Jawad Andy SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 126 00:13:17.3 96.
25. Němec Václav Lumi SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 513 00:13:30.5 102.
26. Havránek Lukáš Márty SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 544 00:13:32.0 104.
27. Lyčka Pavel Kallistó SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 122 00:14:02.0 123.
28. Pilgr Jiří Kerry SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 161 00:14:25.8 129.
29. Zach Milan Clyde SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 255 00:16:20.0 173.
30. Suchý Jindřich Awake SPRINT Canicross muži se psy nad 20 kg 197 00:17:50.7 192.

SPRINT - Canicross ženy se psy do 9,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Halířová Jarmila Sára SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 48 00:12:29.7 55.
2. Hrníčková Pavla Favorit Falko Killers Hole SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 62 00:12:59.7 83.
3. Šulková Zuzana Ares SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 218 00:13:32.1 105.
4. Perglerová Daniela Ballin Realgar SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 158 00:13:37.2 109.
5. Pražáková Jana Roxy SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 507 00:15:53.7 161.
6. Hercegová Iva Paddy SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 52 00:15:58.4 164.
7. Rožcová Tereza Sheila SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 179 00:16:33.7 177.
8. Tejčková Jana Cilka SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 221 00:16:37.4 178.
9. Beránková Barbora Winky SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 8 00:16:48.4 182.
10. Sůrová Veronika Explosive Jack Sideric Miks SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 199 00:17:18.9 185.
11. Vacínková Julie Julie Vacínková SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 234 00:17:42.9 191.
12. Frošová Iva Elis SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 41 00:17:51.4 193.
13. Štruplová Nikola Glum SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 216 00:18:38.2 203.
14. Kučerová Petra Balů SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 112 00:18:45.7 205.
15. Šebianová Vladimíra Stella SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 202 00:18:49.2 206.
16. Sikorová Lenka Arnoštek SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 186 00:19:55.5 215.
17. Machková Lucie Čiko SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 123 00:20:16.9 216.
18. Vacínková Helena Denis SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 233 00:20:17.9 217.
19. Bendová Linda Hank SPRINT Canicross ženy se psy do 9,9 kg 6 00:22:22.5 224.

SPRINT - Canicross ženy se psy 10-19,9 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stanovská (Fritschová) Šárka Rajo SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 195 00:11:16.7 29.
2. Poživilová Barbora Keany SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 166 00:11:21.5 33.
3. Bartošová Lenka Coldie SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 4 00:11:26.0 35.
4. Mikušová Barbora Forbee Czech Imp SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 137 00:11:30.2 36.
5. Hýsková Baru fly SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 67 00:12:20.5 51.
6. Marková Petra Everest Storytelling SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 129 00:12:26.2 54.
7. Suchanková Pavlína Tille z děcáku SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 196 00:12:33.0 58.
8. Ivana Jedličková Rick SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 72 00:12:34.2 62.
9. Koláříková Alžběta Ari SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 92 00:12:34.5 63.
10. Neumanová Jana Speedy SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 145 00:12:47.2 72.
11. Hronová Markéta Glow Tangerine for Oh Idea SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 63 00:12:49.2 73.
12. Smetanová Karolína Kessy SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 194 00:12:58.0 79.
13. Zanozina Ekaterina Yuki SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 256 00:13:03.5 84.
14. Krauzová Marcela Beky SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 534 00:13:08.2 86.
15. Lamačová Veronika Kolča / Mája SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 183 00:13:09.0 88.
16. Česáková Kristina Ario Mon Miracle SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 27 00:13:17.2 95.
17. Chalupníková Markéta Pepina SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 70 00:13:25.0 99.
18. Březinová Monika Maggie SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 18 00:13:27.2 100.
19. Václavová Linda Merckx SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 238 00:13:28.7 101.
20. Růžičková Lucie Dája SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 181 00:13:48.5 115.
21. Sůrová Michaela Snow Flake SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 198 00:13:50.2 117.
22. Smejkalová Jaroslava Alessia Be Lacami SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 193 00:13:54.7 118.
23. Drahošová Michala Centa Nella Belavia / Ema SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 33 00:13:56.7 119.
24. Kalenská Ilona Black SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 83 00:14:10.0 124.
25. Smolíková Alena Freestyle Fox Royal Fellow SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 536 00:14:10.7 125.
26. Slepicová Pavla Brave Badyan Kypruv Mlýn SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 192 00:14:28.2 132.
27. Seidlová Anna Cinzano Ninuland SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 185 00:14:39.7 137.
28. Müllerová Karolina Asterisk Baboo Hardy origin SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 139 00:14:48.7 141.
29. Hozáková Martina Sindy SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 59 00:15:02.2 144.
30. Volfová Klára Noilly Cofi Capito SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 246 00:15:02.2 145.
31. Mikešková Michaela Cassiopeia Fiery Rock SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 136 00:15:08.0 146.
32. Nunukova Vera Dex SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 153 00:15:13.7 149.
33. Harvánková Anička Uno Milagro Dream of joy SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 50 00:15:31.0 154.
34. Skalická Kamila Genttile Ginette Banataj Wind "Crazy" SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 188 00:15:33.5 155.
35. Primas Hana Frosty SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 167 00:15:34.2 156.
36. Vrbová Kristýna Jerry SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 249 00:15:35.7 157.
37. Roubíčková Lucie Jessie SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 178 00:15:54.0 162.
38. Kabelková Michaela Gapi SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 82 00:16:11.7 171.
39. Kohoutová Vlaďka Angry Bird Fancy That SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 90 00:16:18.5 172.
40. Podobna Tulejova Magdalena Shelby SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 162 00:16:33.0 176.
41. Hanzlíková Bára Lexie SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 49 00:18:06.0 196.
42. Noskovičová Denisa Falco SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 149 00:18:15.0 198.
43. Chadrabová Tereza Tori SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 69 00:18:29.0 201.
44. Rothschedlová Jana Evelyn Lady Fast and Foolish SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 177 00:18:31.7 202.
45. Mertová Kateřina Amynka SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 134 00:18:40.2 204.
46. Šenová Petra Malimaniac´s Brown Sugar SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 203 00:19:06.2 208.
47. Nosková Kristýna Ronald SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 147 00:19:07.5 209.
48. Potměšilová Dominika Nessie SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 165 00:20:58.5 222.
49. Hrachová Eliška Tony SPRINT Canicross ženy se psy 10-19,9 kg 520 00:21:38.7 223.

SPRINT - Canicross ženy se psy nad 20 kg

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štěpánková Martina Nick SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 210 00:09:12.3 2.
2. Zoubková Barbora Jasmína SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 264 00:09:57.5 8.
3. Srchová Michaela Pedro SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 501 00:09:58.0 9.
4. Jurigová Leontýna Casper SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 81 00:10:38.8 13.
5. Pětíková Diana JD SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 159 00:10:42.0 15.
6. Halířová Jarmila Alin SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 47 00:10:52.3 20.
7. Křížková Petra Mia SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 105 00:11:04.0 25.
8. Hložková Veronika Snipe SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 508 00:11:18.5 30.
9. Procházková Markéta Roger SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 169 00:11:41.0 37.
10. Slavotínková Dominika Ben Hradní sklep SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 545 00:11:46.1 39.
11. Horynová Jana Špagetka SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 57 00:12:01.5 44.
12. Šímová Jana Amelie Canis Regalis SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 205 00:12:06.3 46.
13. Trefná Nikol Kobo SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 228 00:12:14.8 48.
14. Sikorová Lenka Boogie z Dlouhého vrchu SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 187 00:12:16.5 49.
15. Ledererová Andrea Lara SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 118 00:12:26.0 53.
16. Odehnalová Kateřina Debbi SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 154 00:12:33.3 59.
17. Rybáková Lenka Chiki Foxy Queen SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 531 00:12:34.0 61.
18. Ševelová Marie Billy SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 204 00:12:35.0 64.
19. Hrníčková Pavla Putty SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 61 00:12:39.5 65.
20. Vrbová Kateřina Aslan Smart Beauty SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 248 00:12:40.3 66.
21. Gecíková Andrea Pluto SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 42 00:12:41.5 68.
22. Blažková Petra Gurp SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 12 00:12:42.5 69.
23. Ladrová Andrea Fífa SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 117 00:12:46.3 71.
24. Kantorová Kateřina Aretta Belafra SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 84 00:12:53.8 76.
25. Točeková Lucie Ruby SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 224 00:12:55.0 77.
26. Zbožínková Alena Calibra SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 260 00:12:58.3 80.
27. Havova Kristýna Nutti Deabei SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 51 00:13:08.8 87.
28. Malíková Kristýna Oddie Darley Arabian SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 125 00:13:09.8 89.
29. Kuběnová Lenka Kejly SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 108 00:13:11.6 90.
30. Junková Kristýna Graffiti SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 79 00:13:19.0 97.
31. Kubáčková Martina Keanu Black z JBonda SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 107 00:13:19.0 98.
32. Kučerová Denisa Kofola SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 110 00:13:34.8 106.
33. Malkusová Nicole Viki SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 127 00:13:36.5 107.
34. Matoušková Nikola Pajda SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 132 00:13:42.3 112.
35. Klásková Zuzana Amigo Niké dogs station SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 86 00:13:45.5 113.
36. Raganova Jitka Black Destiny Cai SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 175 00:13:59.8 121.
37. Lejsková Dominika Fany SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 522 00:14:00.8 122.
38. Kučerová Hana Kira SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 111 00:14:26.0 130.
39. Součková Aneta Archie SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 519 00:14:28.0 131.
40. Křemelová Lucie Anchorage Graf Czech SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 104 00:14:28.8 133.
41. Hovorková Simona Gascha SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 58 00:14:28.8 134.
42. Balcarová Diana EX Speedy Dream SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 2 00:14:31.3 135.
43. Kušnierová Marcela Batico Diamond Moravia SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 116 00:14:38.8 136.
44. Horáková Michaela Linux SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 55 00:14:41.8 138.
45. Frohlichova Nikol Kyra SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 40 00:14:59.0 143.
46. Kolaříková Lucie Almond Eye Clair de Lune (Falco) SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 93 00:15:09.8 147.
47. Němečková Lenka Coletta SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 144 00:15:13.5 148.
48. Jičínská Natálie Arči SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 76 00:15:14.3 150.
49. Jiroutová Adéla Cindy SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 77 00:15:16.3 151.
50. Bořková Štěpánka Aysha SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 539 00:15:28.0 152.
51. Koktavá Šárka Maggie SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 91 00:15:39.0 158.
52. Kolmanova Adela Mike SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 94 00:15:45.5 159.
53. Němečková Hana Willy - Ebb and Flow Fast and Foolish SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 143 00:15:47.3 160.
54. Behalova Iveta Barney SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 5 00:15:57.8 163.
55. Tomicová Andrea Bacardi Porta Bohemica SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 227 00:15:59.0 165.
56. Tomicová Andrea Cookie Porta Bohemica SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 73 00:16:00.3 166.
57. Půlpánová Bára Jamie SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 172 00:16:01.8 167.
58. Škorpilová Králová Lenka Bruno SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 529 00:16:07.5 169.
59. Civínová Petra Emily SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 541 00:16:09.5 170.
60. Kohoutová Gabriela Bea SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 89 00:16:20.3 174.
61. Zemanová Diana Chia z Kovárn SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 263 00:16:26.8 175.
62. Gramelová Zuzana Agila Achaoo via SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 43 00:16:39.3 179.
63. Špaldoňová Petra Canibal Belrott SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 208 00:16:41.8 180.
64. Měsíčková Martina Argo ze Skřinářova SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 135 00:16:48.6 183.
65. Janouchová Viktorie Engie SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 75 00:17:00.5 184.
66. Kocvrlichová Hana Darth Vader Vědusk SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 87 00:17:22.0 186.
67. Dohnanská Lucie Connie Edazri loci SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 30 00:17:31.0 187.
68. Zabloudilová Tereza Loki SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 252 00:17:39.5 189.
69. Krpálková Martina Jamie Liv Blackgorge SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 103 00:17:40.8 190.
70. Košíková Šárka Laky SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 96 00:17:55.5 194.
71. Teplá Helena Laura SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 222 00:17:58.5 195.
72. Nosková Marcela Bugs Bunny Elegant rascal SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 148 00:18:08.8 197.
73. Horová Tereza Olivie z Labského přívozu SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 56 00:18:23.8 199.
74. Chadrabová Jana Harry SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 68 00:18:27.0 200.
75. Landsmanová Zuzana Jekyll and Hyde Anne's Dream (Kirk) SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 535 00:18:59.6 207.
76. Nikolínková Markéta MN/Amadeus SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 146 00:19:14.3 210.
77. Chuchelová Petra Orin SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 71 00:19:22.3 211.
78. Dudková Veronika Bastien Talpro SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 510 00:19:28.3 212.
79. Novotná Sylva Pepina SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 152 00:19:29.1 213.
80. Nováková Marie Ben SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 151 00:19:30.1 214.
81. Fialová Zuzana Anthony Hop Skins Zamunda SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 38 00:20:28.8 218.
82. Skvrnova Adela Gora SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 164 00:20:36.8 219.
83. Skoumalová Bára Mejza SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 191 00:20:42.3 220.
84. Dědečková Lucie Kuba SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 29 00:20:43.5 221.
85. Ptošková Martina Akim Aneris Lovely - Wolfy SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 527 00:25:20.3 225.
86. Jakšová Helena Kačenka SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 74 00:26:28.1 226.
87. Hůlková Vlaďka Bonnie SPRINT Canicross ženy se psy nad 20 kg 65 00:37:31.1 227.

SPRINT - Junioři 13 - 17 let

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. BOHUN Sebastián Yasmin Guldenland SPRINT Junioři 13 - 17 let 13 00:10:54.5 22.
2. Toldy Matyáš Charm SPRINT Junioři 13 - 17 let 225 00:13:59.6 120.

SPRINT - Juniorky 13 - 17 let

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štihlová Rozalie Marsch Mallow Alkyra SPRINT Juniorky 13 - 17 let 214 00:11:04.1 26.
2. Lehká Zorka Malvik SPRINT Juniorky 13 - 17 let 119 00:11:19.1 31.
3. Štihlová Anežka Farro od Knínické studánky SPRINT Juniorky 13 - 17 let 213 00:11:52.8 41.
4. Bieliková Andrea SPRINT Juniorky 13 - 17 let 502 00:12:17.6 50.
5. Nováčková Natálie Diana SPRINT Juniorky 13 - 17 let 150 00:12:31.8 57.
6. Bezdíčková Jana Daisy SPRINT Juniorky 13 - 17 let 9 00:12:59.1 81.
7. Kovaříková Gabriela Bruss SPRINT Juniorky 13 - 17 let 98 00:13:11.6 91.
8. Mateiciucová Adéla Cita Od Vícenického potoka SPRINT Juniorky 13 - 17 let 131 00:13:16.1 94.
9. Šimšová Barbora Aria SPRINT Juniorky 13 - 17 let 206 00:13:36.8 108.
10. Vosáhlová Kamila SPRINT Juniorky 13 - 17 let 543 00:14:18.3 127.
11. Mašková Věra Maya SPRINT Juniorky 13 - 17 let 130 00:14:23.1 128.
12. Truijensová Sarah Agnes of Nettlefield - "Viki" SPRINT Juniorky 13 - 17 let 230 00:14:42.6 139.
13. Brambůrková Anna Curiosita Aibara SPRINT Juniorky 13 - 17 let 15 00:15:29.1 153.
14. Sakhová Radana Pischki SPRINT Juniorky 13 - 17 let 182 00:16:05.3 168.
15. Horáčková Simona Majla SPRINT Juniorky 13 - 17 let 54 00:17:39.3 188.

ENDURO - Enduro muži

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmerda Jakub Arnika "Ája" Strakatá packa ENDURO Enduro muži 511 00:25:46.2 1.
2. Pflug Petr Toby ENDURO Enduro muži 160 00:27:26.1 5.
3. Melecha Jiří Odin ENDURO Enduro muži 133 00:27:31.6 6.
4. Procházka Jiří Fenrir ENDURO Enduro muži 523 00:28:47.9 8.
5. Jurášek Roman Goya ENDURO Enduro muži 80 00:29:08.4 9.
6. Tyllner David Scotty ENDURO Enduro muži 231 00:30:47.9 15.
7. Jochec Tomáš Jerry ENDURO Enduro muži 78 00:32:07.2 20.
8. Franěk Petr Káča ENDURO Enduro muži 39 00:32:27.4 21.
9. Pávek Miloš Apache Bethlem Bohemia ENDURO Enduro muži 156 00:35:14.9 29.
10. Náměstek Jan Bella ENDURO Enduro muži 140 00:35:58.9 32.
11. Čížek Pavel Tony ENDURO Enduro muži 28 00:39:54.7 38.
12. Zemanec Tomas Dafne Black Adder Bohemia ENDURO Enduro muži 262 00:40:00.7 40.
13. Kresta Václav Filosof ENDURO Enduro muži 101 00:44:24.2 44.

ENDURO - Enduro ženy

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kateřina Kováč Nella ENDURO Enduro ženy 85 00:26:42.6 2.
2. Bezoušková Gabriela Arapiraca Gitigaro ENDURO Enduro ženy 10 00:26:50.6 3.
3. Švecová Adriana Ola ENDURO Enduro ženy 237 00:27:17.4 4.
4. Marešová Nicole Atom ENDURO Enduro ženy 128 00:27:52.1 7.
5. Wallcon Martina Bronx ENDURO Enduro ženy 250 00:29:17.9 10.
6. Myslivcová Markéta Gina ENDURO Enduro ženy 528 00:29:32.7 11.
7. Hrnčířová Kateřina Forest ENDURO Enduro ženy 60 00:29:48.7 12.
8. Svobodová Petra Lina ENDURO Enduro ženy 201 00:30:38.2 13.
9. Štrbíková Petra Freya ENDURO Enduro ženy 215 00:30:44.7 14.
10. Ptáčková Kateřina Akim ENDURO Enduro ženy 514 00:30:54.4 16.
11. Ondrášiková Soňa Kiara ENDURO Enduro ženy 155 00:31:03.2 17.
12. Šimáňová Lucie Bíba ENDURO Enduro ženy 517 00:31:08.7 18.
13. Veselá Klára Kašpar ENDURO Enduro ženy 241 00:31:09.7 19.
14. Kroupová Andrea Andělka ENDURO Enduro ženy 533 00:32:33.2 22.
15. Blažková Nikola Aimee ENDURO Enduro ženy 11 00:32:35.2 23.
16. Fantová Tereza Viky ENDURO Enduro ženy 35 00:32:52.2 24.
17. Haisová Beáta Alex from Sahara Dreams ENDURO Enduro ženy 46 00:33:07.9 25.
18. Bieliková Roman ENDURO Enduro ženy 503 00:33:16.4 26.
19. Černíková Nina Dixie Kanepro ENDURO Enduro ženy 25 00:33:40.4 27.
20. Lubojacka Ivana Marshmallow ENDURO Enduro ženy 121 00:34:41.9 28.
21. Ráčková Lucie Hiroko ENDURO Enduro ženy 173 00:35:54.9 30.
22. Náměstková Eliška Flaya ENDURO Enduro ženy 141 00:35:58.4 31.
23. Cypriánová tereza Flying Elza od Křemence ENDURO Enduro ženy 22 00:36:48.4 33.
24. Křížová Petra Scooby ENDURO Enduro ženy 106 00:36:48.9 34.
25. Zelenková Pavlína Bonie ENDURO Enduro ženy 261 00:37:08.2 35.
26. Wiesnerová Dana Fery ENDURO Enduro ženy 251 00:38:38.4 36.
27. Hýblová Lenka Dag ENDURO Enduro ženy 66 00:39:24.9 37.
28. Kominová Petra Arči ENDURO Enduro ženy 95 00:39:56.7 39.
29. Camille Paris Hera ENDURO Enduro ženy 525 00:40:02.2 41.
30. Doubek Brennerova Lenka Zorka ENDURO Enduro ženy 31 00:40:02.2 42.
31. Moore Veronica Rocky ENDURO Enduro ženy 138 00:41:16.9 43.
32. Krestová Tereza Floretka ENDURO Enduro ženy 102 00:44:24.4 45.
33. Vácaviková Světlana Chelsea ENDURO Enduro ženy 232 00:48:41.4 46.
34. Kuch-Breburdová Jana Pepíno ENDURO Enduro ženy 114 01:01:48.2 47.

DĚTI - Kluci 0 - 8 let

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kadleček Kryštof DĚTI Kluci 0 - 8 let 515 00:05:46.6 9.
2. Václav Zdeněk Merckx DĚTI Kluci 0 - 8 let 236 00:07:46.3 14.
3. Kadleček Max DĚTI Kluci 0 - 8 let 516 00:10:06.1 15.

DĚTI - Holky 0 - 8 let

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zasadilová Zuzana Aimy DĚTI Holky 0 - 8 let 259 00:05:26.6 7.
2. Matoušková Hana Pajda DĚTI Holky 0 - 8 let 506 00:05:40.3 8.
3. Matoušková Ela Dewi DĚTI Holky 0 - 8 let 505 00:06:25.4 12.

DĚTI - Svišti 9 -12 let

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Horzna Daniel DĚTI Svišti 9 -12 let 512 00:04:36.3 2.
2. Václav Petr Merckx DĚTI Svišti 9 -12 let 235 00:04:37.1 3.
3. Brandýský Martin Keny DĚTI Svišti 9 -12 let 17 00:05:58.1 10.

DĚTI - Svištice 9 -12 let

Pořadí Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zasadilová Tereza Grace DĚTI Svištice 9 -12 let 258 00:04:23.3 1.
2. Sedláková Petra Enzo DĚTI Svištice 9 -12 let 184 00:04:38.6 4.
3. Kučírková Anna Cori DĚTI Svištice 9 -12 let 113 00:04:39.1 5.
4. Šturzová Karolína Cordi DĚTI Svištice 9 -12 let 217 00:04:46.1 6.
5. Dvořáková Denisa Dexter DĚTI Svištice 9 -12 let 542 00:06:05.6 11.
6. Rzbáková Elen DĚTI Svištice 9 -12 let 532 00:07:40.6 13.