Výsledky závodu

Novoroční běh Horními Počernicemi

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 01.01.2019



6300m - Muži do 35 let - od 1984

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pazdera Lukáš 6300m Muži do 35 let - od 1984 58 00:21:29.3 1.
2. Šnábl Petr 6300m Muži do 35 let - od 1984 60 00:22:10.3 2.
3. Vrána Kryštof 6300m Muži do 35 let - od 1984 57 00:22:24.3 3.
4. Hunčovský Tomáš 6300m Muži do 35 let - od 1984 59 00:22:35.1 4.
5. Polák Marek 6300m Muži do 35 let - od 1984 61 00:23:47.3 7.
6. Kuna Petr 6300m Muži do 35 let - od 1984 53 00:26:30.5 16.
7. Vepřek Jarmil 6300m Muži do 35 let - od 1984 56 00:27:45.5 19.
8. Bouček Ondřej 6300m Muži do 35 let - od 1984 62 00:29:25.1 30.
9. Veselý Tomáš 6300m Muži do 35 let - od 1984 51 00:33:43.5 39.
10. Matecha Miroslav 6300m Muži do 35 let - od 1984 107 00:34:47.3 42.

6300m - Muži 35-50 let - 1969 až 1983

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havelka Petr 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 83 00:22:57.0 5.
2. Šára Pavel 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 84 00:23:46.0 6.
3. Burdych Tomáš 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 87 00:24:51.0 8.
4. Pražan Petr 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 77 00:25:20.5 10.
5. Třasák Jan 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 109 00:25:39.5 11.
6. Pavlíček Michal 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 103 00:25:57.0 12.
7. Šindelka Antonín 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 85 00:25:58.3 13.
8. Kovařík Petr 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 74 00:26:34.0 17.
9. Křížek Martin 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 105 00:26:39.5 18.
10. Tomsa Pavel 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 80 00:27:53.1 20.
11. Hrdina Jan 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 104 00:27:57.5 21.
12. Hátek Roman 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 90 00:28:21.0 23.
13. Noháč Jiří 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 86 00:28:36.3 25.
14. Šimáček Tomáš 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 88 00:29:01.8 28.
15. Andrade Telmo 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 108 00:29:05.8 29.
16. Hurt Lukáš 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 72 00:29:31.5 31.
17. Chochol Michal 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 110 00:29:33.8 32.
18. Nový Lukáš 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 75 00:29:42.8 33.
19. Kalčik Petr 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 89 00:30:37.1 34.
20. Hájek Jiří 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 106 00:33:22.1 38.
21. Jošek Přemysl 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 73 00:33:46.3 40.
22. Tiefenbach Jan 6300m Muži 35-50 let - 1969 až 1983 79 00:35:11.8 43.

6300m - Muži 50-60 let - 1959 až 1968

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vaněk Pavel 6300m Muži 50-60 let - 1959 až 1968 94 00:26:12.5 15.
2. Srb Tomáš 6300m Muži 50-60 let - 1959 až 1968 93 00:28:49.5 26.
3. Taujingel Igor 6300m Muži 50-60 let - 1959 až 1968 96 00:32:05.6 36.
4. Ernestolucine 6300m Muži 50-60 let - 1959 až 1968 95 00:34:38.5 41.

6300m - Muži nad 60 let - do 1958

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kučera Václav 6300m Muži nad 60 let - do 1958 113 00:24:53.3 9.
2. Mattheus Douglas 6300m Muži nad 60 let - do 1958 97 00:26:07.8 14.
3. Fliegl Miroslav 6300m Muži nad 60 let - do 1958 117 00:28:00.3 22.
4. Takant Jiří 6300m Muži nad 60 let - do 1958 115 00:28:32.3 24.
5. Roubík František 6300m Muži nad 60 let - do 1958 111 00:28:50.3 27.
6. Pěkný Jan 6300m Muži nad 60 let - do 1958 114 00:31:07.5 35.
7. Nový Břetislav 6300m Muži nad 60 let - do 1958 116 00:32:11.0 37.
8. Dolejš Jan 6300m Muži nad 60 let - do 1958 112 00:38:29.1 44.
9. Kříž Jan 6300m Muži nad 60 let - do 1958 98 00:40:37.1 45.

3150m - Muži buď fit

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pěkný Jan 3150m Muži buď fit 35 00:13:25.0 7.
2. Pavlica Petr 3150m Muži buď fit 31 00:14:26.6 17.
3. Chmel Zdeněk 3150m Muži buď fit 32 00:15:38.5 25.
4. Čokrt Václav 3150m Muži buď fit 33 00:17:07.8 35.
5. Horyna Miroslav 3150m Muži buď fit 34 00:23:27.0 47.

3150m - Ženy do 50 let - od 1969

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chyraňová Karla 3150m Ženy do 50 let - od 1969 12 00:11:58.5 3.
2. Králová Veronika 3150m Ženy do 50 let - od 1969 1 00:12:55.5 4.
3. Babicová Eva 3150m Ženy do 50 let - od 1969 13 00:13:07.0 6.
4. Šafránková Klára 3150m Ženy do 50 let - od 1969 4 00:14:02.3 10.
5. Šnáblová Jana 3150m Ženy do 50 let - od 1969 11 00:14:09.0 12.
6. Křížová Lenka 3150m Ženy do 50 let - od 1969 16 00:14:18.8 14.
7. Mališová Karla 3150m Ženy do 50 let - od 1969 30 00:14:25.3 16.
8. Chocholová Jana 3150m Ženy do 50 let - od 1969 18 00:14:28.3 18.
9. Pastyříková Vlaďka 3150m Ženy do 50 let - od 1969 2 00:15:17.5 21.
10. Anderle Milena 3150m Ženy do 50 let - od 1969 19 00:15:25.5 22.
11. Tomcová Lucie 3150m Ženy do 50 let - od 1969 179 00:15:27.8 23.
12. Kopecka Petra 3150m Ženy do 50 let - od 1969 15 00:15:52.5 26.
13. Kunová Zuzana 3150m Ženy do 50 let - od 1969 29 00:15:53.0 27.
14. Hájková Jana 3150m Ženy do 50 let - od 1969 20 00:16:35.6 34.
15. Šimečková Angelika 3150m Ženy do 50 let - od 1969 14 00:17:18.3 37.
16. Hajková Martina 3150m Ženy do 50 let - od 1969 17 00:20:00.5 42.
17. Schejbalová Zuzana 3150m Ženy do 50 let - od 1969 3 00:21:28.0 44.
18. Špryslová Lenka 3150m Ženy do 50 let - od 1969 5 00:22:09.5 45.
19. Němečková Lenka 3150m Ženy do 50 let - od 1969 10 00:22:31.3 46.
20. Žáková Monika 3150m Ženy do 50 let - od 1969 8 00:25:16.1 49.
21. Tiefenbachova Vitalija 3150m Ženy do 50 let - od 1969 6 00:25:16.3 50.

3150m - Ženy nad 50 let - do 1968

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bayerová Lenka 3150m Ženy nad 50 let - do 1968 21 00:13:52.5 9.
2. Chmelová Iva 3150m Ženy nad 50 let - do 1968 22 00:18:48.3 40.
3. Pazderová Markéta 3150m Ženy nad 50 let - do 1968 9 00:19:27.8 41.

3150m - St. Dorostenci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Martínek David 3150m St. Dorostenci 50 00:10:55.8 1.
2. Brunner Ondřej 3150m St. Dorostenci 48 00:13:41.8 8.

3150m - St. Dorostenkyně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vaňková Eva 3150m St. Dorostenkyně 42 00:13:06.8 5.
2. Fialová Vendula 3150m St. Dorostenkyně 41 00:21:18.8 43.

3150m - Žáci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kovařík Vojta 3150m Žáci 44 00:14:03.5 11.
2. Noháč Matěj 3150m Žáci 40 00:14:16.0 13.
3. Hrdina Pepa 3150m Žáci 28 00:14:47.3 19.
4. Hájek Roman 3150m Žáci 24 00:15:55.3 28.
5. Šára Petr 3150m Žáci 38 00:16:05.8 30.
6. Hájek Jakub 3150m Žáci 27 00:16:35.5 33.
7. Tiefenbach Vladimír 3150m Žáci 43 00:17:08.0 36.
8. Kmenta Alex 3150m Žáci 49 00:18:08.8 38.
9. Žák Tomáš 3150m Žáci 45 00:25:13.5 48.

3150m - Žákyně

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havelková Kristina 3150m Žákyně 36 00:14:23.8 15.
2. Noháčová Anna 3150m Žákyně 39 00:15:09.3 20.
3. Hájková Tereza 3150m Žákyně 25 00:15:34.3 24.
4. Brenkusová Petra 3150m Žákyně 47 00:16:02.3 29.
5. Kmentová Julie 3150m Žákyně 46 00:16:18.5 31.
6. Terařů Eliška 3150m Žákyně 180 00:16:34.5 32.
7. Šárová Ema 3150m Žákyně 37 00:18:25.0 39.

3150m - Ml. Dorostenci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kabát Martin 3150m Ml. Dorostenci 26 00:11:52.5 2.