Výsledky závodu

TURUJ BRDY - WINTER RUN

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 09.02.2019



13+ km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vladyka Honza SRTG Příbram 13+ km Muži 240 01:08:53.2 1.
2. Krupička Tomáš Plzeňští běžci 13+ km Muži 144 01:11:48.8 2.
3. Šeděnka Jan Koně, dobrý koně !!! 13+ km Muži 206 01:12:53.0 3.
4. Klouček Petr 13+ km Muži 96 01:13:50.5 4.
5. Kule Aleš BKČS 13+ km Muži 119 01:15:00.2 5.
6. Hlaváček David 13+ km Muži 263 01:15:38.6 8.
7. NICOLA DAVIDE MAZI TEAM 13+ km Muži 145 01:15:39.0 9.
8. Markvart Lukáš 13+ km Muži 130 01:15:57.5 10.
9. Černý Lukáš Tým Romana Černého 13+ km Muži 22 01:16:15.7 11.
10. Forst Miroslav 13+ km Muži 41 01:16:33.8 12.
11. Brejcha Miloš SRTG Sušice 13+ km Muži 15 01:16:34.5 13.
12. jeřábek jakub ŠKODOVÁCI V BĚHU 13+ km Muži 264 01:17:31.6 15.
13. Zábojník Marcel SK Špinaví Looseři 13+ km Muži 253 01:17:38.5 16.
14. Bláha Jakub SK Špinaví looseři 13+ km Muži 13 01:17:39.2 17.
15. Franěk Patrik RSáci z Predator workout Příbram 13+ km Muži 42 01:18:04.2 19.
16. Kupka Libor Rozběháme Česko 13+ km Muži 121 01:18:31.7 20.
17. Homolka Martin SRTG Sušice 13+ km Muži 57 01:18:56.9 21.
18. Valtr Tomas NikdyNemameDost 13+ km Muži 231 01:19:39.9 22.
19. Šrámek David Filmový povaleči 13+ km Muži 214 01:19:46.2 23.
20. Barcal Richard dos amigos 13+ km Muži 4 01:19:48.2 24.
21. Král Václav Rozběháme Česko 13+ km Muži 105 01:20:13.7 25.
22. Novotný David Psáci 13+ km Muži 309 01:20:32.7 26.
23. Kovařčík Josef 13+ km Muži 103 01:20:54.9 27.
24. Loprais Radomír 13+ km Muži 127 01:22:00.7 29.
25. Rada Michal 13+ km Muži 176 01:22:21.6 30.
26. Mulič Zlatan dos amigos 13+ km Muži 141 01:22:36.9 31.
27. Hora Pavel Toyota Dolák 13+ km Muži 59 01:22:50.7 32.
28. Kršňák Martin 13+ km Muži 111 01:23:58.4 34.
29. Feber Jiří 13+ km Muži 180 01:27:18.0 35.
30. Svoboda Petr RSáci 13+ km Muži 199 01:27:30.4 36.
31. Kňourek Vít Rozběháme Česko - Tachovsko 13+ km Muži 97 01:27:53.2 38.
32. Ouda Pavel 13+ km Muži 269 01:28:13.4 39.
33. Vaníček Jan SKP ROKYCANY 13+ km Muži 233 01:28:15.5 40.
34. Michal Daniel Rsáci Příbram 13+ km Muži 134 01:28:45.7 41.
35. Klíma Karel Rungo-Plzeň-výběhy 13+ km Muži 93 01:29:03.9 42.
36. PAGLIACCI SIMONE PRAHA 1 13+ km Muži 153 01:29:31.7 43.
37. Paszyc Matouš 13+ km Muži 156 01:30:35.7 44.
38. Souček Martin 13+ km Muži 190 01:31:28.8 46.
39. Olbert Michal Plzeň 13+ km Muži 150 01:31:44.2 47.
40. Pospíšil Jiří Redpoint Team 13+ km Muži 169 01:32:37.4 52.
41. Davídek Milan 13+ km Muži 28 01:34:12.9 56.
42. Kareš Josef 13+ km Muži 88 01:34:28.4 57.
43. Vyleta Lukáš 13+ km Muži 248 01:34:35.1 58.
44. Proněk Lukáš 13+ km Muži 298 01:34:55.4 61.
45. Řáha Martin 13+ km Muži 181 01:35:03.6 62.
46. Brož Jaroslav 13+ km Muži 16 01:35:06.1 63.
47. Lojda Lukáš Jihlava 13+ km Muži 305 01:35:17.7 64.
48. Karas Martin 13+ km Muži 85 01:35:27.4 65.
49. Černý Michal Tým Romana Černého 13+ km Muži 23 01:35:31.3 66.
50. Zahálka Michal 13+ km Muži 254 01:35:40.8 68.
51. Štádler Jan #runhardyrun 13+ km Muži 215 01:36:43.1 70.
52. Šilingr Zdeněk Seal's RUN 13+ km Muži 209 01:36:50.6 71.
53. Vršecký Michal 13+ km Muži 247 01:37:37.0 74.
54. Tříška Hynek Kladno 13+ km Muži 225 01:38:06.0 75.
55. lešek vratislav šneci v běhu 13+ km Muži 122 01:38:18.2 76.
56. Pajtl Vojtěch Kamenny Újezd 13+ km Muži 154 01:38:46.6 78.
57. Hron Michal Rokycany 13+ km Muži 66 01:39:42.4 79.
58. Eibl Martin Hasičský sbor Příbram 13+ km Muži 36 01:40:05.1 80.
59. Hons Pavel 13+ km Muži 58 01:40:17.4 82.
60. Krňoul Vladimír 13+ km Muži 108 01:40:37.7 83.
61. Jírů David 13+ km Muži 79 01:41:06.6 84.
62. Mošna Lukáš Hrádek 13+ km Muži 137 01:42:10.1 85.
63. Markvart Jakub Cubicor team 13+ km Muži 131 01:42:41.9 89.
64. Liška Michal Dobříš 13+ km Muži 124 01:44:01.2 92.
65. Dušek Antonín 13+ km Muži 35 01:44:50.2 94.
66. Kára Milan Running Academy Cerhovice 13+ km Muži 84 01:46:53.2 100.
67. Kubát Jiří BC 13+ km Muži 114 01:47:25.5 104.
68. Aubrecht Petr BC 13+ km Muži 2 01:47:25.6 105.
69. Charvát Petr 13+ km Muži 70 01:47:33.9 107.
70. Weiner Štěpán Šneci v běhu 13+ km Muži 251 01:50:58.2 116.
71. Touš Jakub 13+ km Muži 221 01:52:16.7 119.
72. Drastík Jakub 13+ km Muži 302 01:55:09.2 124.
73. Hrda Tomáš 13+ km Muži 65 01:57:19.9 128.
74. Wágner František 13+ km Muži 249 01:57:20.3 129.
75. Svozilík Josef Český běžecký klub 13+ km Muži 201 01:59:39.4 134.
76. Blecha Vladislav TJ liga 100 Praha 13+ km Muži 14 02:01:48.2 136.
77. Pluháček Miroslav 13+ km Muži 165 02:02:21.2 137.
78. Červenka David 13+ km Muži 24 02:06:45.4 138.
79. David Igor BC 13+ km Muži 27 02:09:21.2 140.
80. Federel David Hostomice 13+ km Muži 47 02:14:06.6 145.
81. Jandásek Jan 13+ km Muži 72 02:15:36.2 147.
82. Keizlar Matěj 13+ km Muži 92 02:15:36.8 148.
83. Weber Miroslav Běžecký klub České spořitelny 13+ km Muži 250 02:18:55.8 150.
84. Váchal Filip SOD Oleško 13+ km Muži 230 02:22:40.4 151.

13+ km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rosenbaumová Eliška Rozběháme Česko 13+ km Ženy 178 01:15:20.6 6.
2. Soukupová Julie Forrest Gump Team 13+ km Ženy 191 01:15:35.7 7.
3. Třísková Katarína Praha 13+ km Ženy 224 01:16:58.0 14.
4. Palíková Lucie Škodováci v běhu 13+ km Ženy 155 01:17:45.7 18.
5. Vančurová Šárka BKV Holýšov 13+ km Ženy 232 01:21:30.3 28.
6. Hocká Jana Rozběháme Česko 13+ km Ženy 55 01:23:28.1 33.
7. Bartošová Natálie Horšovský Týn 13+ km Ženy 5 01:27:38.2 37.
8. Svobodová Andrea 13+ km Ženy 200 01:31:28.7 45.
9. Mandausová Vladimíra BEZEDNA Team 13+ km Ženy 129 01:31:46.4 48.
10. Moulisová Helena 13+ km Ženy 138 01:32:08.8 49.
11. Swiderová Vendula 13+ km Ženy 202 01:32:10.5 50.
12. Hanzelinová Pavlína 13+ km Ženy 49 01:32:14.4 51.
13. Ondrackova Marie 13+ km Ženy 300 01:32:44.0 53.
14. Šmoliková Dana Nevid 13+ km Ženy 211 01:32:44.1 54.
15. Šturmová Jana Velosport Domažlice 13+ km Ženy 217 01:33:34.0 55.
16. Zelenková Kateřina 13+ km Ženy 256 01:34:35.6 59.
17. Routová Tereza 13+ km Ženy 179 01:34:36.2 60.
18. Sedlářová Kateřina RSáci 13+ km Ženy 185 01:35:34.9 67.
19. Chmelíková Martina 13+ km Ženy 205 01:36:11.8 69.
20. Dlouhá Dana RAC Cerhovice 13+ km Ženy 31 01:37:17.3 72.
21. Pechova Michaela NikdyNemameDost 13+ km Ženy 159 01:37:25.9 73.
22. Větrovská Nina 13+ km Ženy 239 01:38:23.0 77.
23. Trešlová Hana Baláž Extreme-Team 13+ km Ženy 222 01:40:09.4 81.
24. Karásková Jana RUN magazine team 13+ km Ženy 87 01:42:25.9 86.
25. Benešová Alžběta 13+ km Ženy 10 01:42:37.5 87.
26. Bejdáková Denisa Cubicor team 13+ km Ženy 7 01:42:41.0 88.
27. Zelenková Pavla Kladno 13+ km Ženy 257 01:43:02.9 90.
28. Mudrová Bohumila Behny s.r.o. 13+ km Ženy 140 01:44:00.4 91.
29. Cingrošová Žaneta 13+ km Ženy 18 01:44:50.1 93.
30. Hrubá Karolína 13+ km Ženy 67 01:45:20.4 95.
31. Korecká Blanka Šneci v běhu 13+ km Ženy 102 01:45:53.2 96.
32. Oudová Sandra 13+ km Ženy 152 01:45:56.4 97.
33. Oudová Theodora 13+ km Ženy 271 01:45:56.7 98.
34. Kabourková Ladislava Šneci v běhu 13+ km Ženy 82 01:46:06.6 99.
35. Kárová Iveta Running Academy Cerhovice 13+ km Ženy 89 01:46:53.5 101.
36. Fialkova Jitka Skořice 13+ km Ženy 39 01:47:24.2 102.
37. Veselá Lenka 13+ km Ženy 238 01:47:25.4 103.
38. Bauerová Veronika 13+ km Ženy 306 01:47:31.5 106.
39. Safínová Lucie 13+ km Ženy 184 01:48:03.1 108.
40. Sýkorová Štěpánka 13+ km Ženy 203 01:48:57.6 109.
41. Kamišová Zdenka Rozběháme Česko 13+ km Ženy 83 01:49:04.4 110.
42. Kočová Alena Dobříš 13+ km Ženy 99 01:49:20.0 111.
43. Šnebergerová Michaela 13+ km Ženy 213 01:50:01.1 112.
44. Krejčová Kateřina 13+ km Ženy 107 01:50:12.2 113.
45. Šmídlová Monika 13+ km Ženy 210 01:50:31.4 114.
46. Nováková Barbora 13+ km Ženy 146 01:50:32.1 115.
47. Fantova Zuzana 13+ km Ženy 37 01:50:58.5 117.
48. Vaindlová Pavla 13+ km Ženy 294 01:51:04.2 118.
49. Prokopova Ingrida 13+ km Ženy 174 01:53:04.9 120.
50. Zemanova Alexandra 13+ km Ženy 258 01:54:14.1 121.
51. Novotná Jitka Sdh Dalovy 13+ km Ženy 148 01:54:31.4 122.
52. Klocová Kateřina 13+ km Ženy 95 01:55:09.1 123.
53. Urxová Jana RAC Cerhovice 13+ km Ženy 227 01:55:36.6 125.
54. Veselá Eliška Veselky 13+ km Ženy 237 01:56:41.4 126.
55. Hošková Veronika Veselky 13+ km Ženy 62 01:56:41.6 127.
56. Mrázková Eva 13+ km Ženy 307 01:58:01.1 130.
57. Horová Lucie Toyota Dolák 13+ km Ženy 61 01:58:01.2 131.
58. Divišová Efi Plzeňské běhny 13+ km Ženy 30 01:58:27.6 132.
59. Blažková Nikola 13+ km Ženy 197 01:58:27.6 133.
60. Kučerová Jana Český běžecký klub 13+ km Ženy 117 01:59:39.8 135.
61. Klímová Blanka Brutal team Děčín 13+ km Ženy 94 02:08:09.6 139.
62. Jírů Daniela 13+ km Ženy 78 02:09:53.4 141.
63. Kočí Petra 13+ km Ženy 98 02:11:14.3 142.
64. Vacková Věra 13+ km Ženy 228 02:11:14.6 143.
65. Vošalíková Jana RSaci 13+ km Ženy 246 02:13:32.1 144.
66. Vostrá Jana 13+ km Ženy 245 02:14:51.2 146.
67. Hrabíková Zdena Klabava 13+ km Ženy 64 02:16:09.3 149.
68. Vejdělková Miluše SOD Oleško 13+ km Ženy 236 02:22:41.4 152.
69. Šustová Marie 13+ km Ženy 219 02:43:34.9 153.

19+ km - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jirásek Tomáš Running Stones Praha 19+ km Muži 76 01:40:38.5 1.
2. Opletal Martin Praha 19+ km Muži 151 01:40:43.5 2.
3. Dočekal Franta Maraton klub Kladno 19+ km Muži 32 01:41:41.3 3.
4. Lukáš David Tj SG Sokol Plzeň-Petřín 19+ km Muži 128 01:41:42.8 4.
5. Nový Vlastimil 19+ km Muži 149 01:42:46.8 5.
6. Gazda Vítězslav Divišov 19+ km Muži 43 01:43:07.3 6.
7. Pospíšil Jan Utah Team Pytlov 19+ km Muži 168 01:46:21.9 7.
8. Vlk Pavel Originál 1869 Příbram 19+ km Muži 241 01:47:51.8 8.
9. Svoboda Pavel SK Vlaška 19+ km Muži 198 01:48:01.6 9.
10. Klimek Jan RSaci 19+ km Muži 297 01:48:21.9 10.
11. Plzák Michal PeakMachine 19+ km Muži 166 01:48:39.9 11.
12. Grulich Roman 19+ km Muži 44 01:48:41.6 12.
13. Berka Lukáš BikeClubKralovice 19+ km Muži 11 01:49:38.2 13.
14. Hrabě Pavel Etriatlon Team 19+ km Muži 63 01:49:42.1 14.
15. Václavík Jan KOS Plzeň 19+ km Muži 229 01:51:45.3 15.
16. Holík Michael 19+ km Muži 56 01:54:16.7 16.
17. Hach Lukáš Štefko Running Team 19+ km Muži 46 01:56:24.5 17.
18. Juhás Marek Kiki & Maki 19+ km Muži 81 01:56:49.5 18.
19. Havlíček David Osmaci.cz/Travel Free 19+ km Muži 51 01:57:03.3 19.
20. Řezáč Václav 19+ km Muži 182 01:58:22.3 21.
21. Vála Vojtěch 19+ km Muži 160 01:58:34.0 23.
22. Hrubý Richard FbC Spartak Žebrák 19+ km Muži 68 01:59:19.1 24.
23. Červený Václav Zručskej Plzeňák 19+ km Muži 25 01:59:29.1 25.
24. Srb Jindřich Night Run Team 19+ km Muži 193 01:59:50.0 27.
25. Havránek Jiří Záluží na sekerách 19+ km Muži 52 02:00:02.9 28.
26. Střelka Robert Haka Racing Team 19+ km Muži 196 02:00:11.1 29.
27. suja Ján Plzeň 19+ km Muži 303 02:00:14.4 30.
28. Balajka Martin Black Sheep Horšice 19+ km Muži 3 02:00:23.4 31.
29. Slatkovský Marek KB Klabava 19+ km Muži 189 02:00:29.6 33.
30. Čermák Martin Wheelabrator Tryskáči 19+ km Muži 21 02:00:32.1 34.
31. Jirkal Tomáš 19+ km Muži 77 02:00:42.1 35.
32. Morávek Michal 19+ km Muži 136 02:00:43.9 36.
33. Vojtíšek Radovan Moon Kil Sun Team 19+ km Muži 243 02:00:52.8 37.
34. Břicháček Miloš adidas Runners Prague 19+ km Muži 17 02:01:10.9 38.
35. Mraček Lukáš RSáci 19+ km Muži 139 02:01:15.9 39.
36. Číp Roman Koně, dobrý koně! 19+ km Muži 26 02:01:39.4 41.
37. Korba Lukáš Novovesáci 19+ km Muži 101 02:02:12.0 43.
38. Uldrych Dušan SDH Obořiště 19+ km Muži 226 02:02:16.5 44.
39. Orsag Dominik 19+ km Muži 8 02:02:28.4 45.
40. Procházka David 19+ km Muži 171 02:02:36.1 46.
41. Slapinčka Jakub Doberský Hobit 19+ km Muži 188 02:03:03.0 47.
42. šusta David 19+ km Muži 218 02:03:19.3 48.
43. Herčík Petr 19+ km Muži 53 02:03:23.1 49.
44. Pavlišen Alexandr Drtič Bezděkov 19+ km Muži 157 02:03:31.8 51.
45. Hanzlík Martin MarffRun 19+ km Muži 50 02:03:33.3 52.
46. Kříž Lubomír 19+ km Muži 113 02:03:56.8 53.
47. Chmelař Robert Troja team 19+ km Muži 71 02:04:02.4 55.
48. Krátký Jan Psychotéky 19+ km Muži 106 02:08:15.7 58.
49. žamburek karel 19+ km Muži 259 02:09:31.6 59.
50. Žitný Karel on-conversion.cz 19+ km Muži 268 02:11:01.7 61.
51. Voráček David 19+ km Muži 244 02:15:29.4 63.
52. Culos Stefano Running Lions 19+ km Muži 19 02:16:05.2 64.
53. Chalupa Jan Fabiánův Prostředník 19+ km Muži 69 02:20:59.1 68.
54. Karásek Václav 19+ km Muži 86 02:21:03.1 69.
55. Batulka Martin PunkTrail 19+ km Muži 6 02:23:25.6 71.
56. Prihara Ondřej Running Lions 19+ km Muži 295 02:29:31.8 73.
57. Fiala Rostislav 19+ km Muži 38 02:29:54.1 74.
58. Kostka Petr AR 19+ km Muži 301 02:31:58.8 76.
59. Šťástka (Jiri Sterc) Vojtěch 19+ km Muži 194 02:35:16.8 81.
60. Král Tomáš 19+ km Muži 104 02:37:39.2 82.
61. Krofta Jiří Liga 100 Praha 19+ km Muži 109 02:41:57.8 84.
62. Pavlíček Martin 19+ km Muži 304 02:45:14.3 85.
63. Berna Tomas 19+ km Muži 308 02:45:15.1 86.

19+ km - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čejková Magdalena Hobby Runners 19+ km Ženy 20 01:58:20.0 20.
2. Petráčková Jana Outloň Run Team 19+ km Ženy 161 01:58:26.7 22.
3. Bodnarová Iveta Kladno 19+ km Ženy 33 01:59:45.3 26.
4. Nováková Magda 19+ km Ženy 147 02:00:23.6 32.
5. Kubínová Ivana WheelLabrator 19+ km Ženy 310 02:01:17.9 40.
6. Kramářová Vladimíra RSáci 19+ km Ženy 266 02:02:01.4 42.
7. Phillips Monika Běhat umí každý 19+ km Ženy 163 02:03:31.6 50.
8. Beštová Michaela Plzeňská12tka 19+ km Ženy 12 02:03:59.4 54.
9. Beňasová Veronika Triexpert běžecký klub České Budějovice 19+ km Ženy 9 02:07:01.9 56.
10. Pěčková Zdeňka AF TEAM PLZEŇ 19+ km Ženy 158 02:07:49.9 57.
11. Šantínová Markéta PSC Plzeň 19+ km Ženy 204 02:10:48.2 60.
12. Fialová Lenka Preator Gym Team 19+ km Ženy 40 02:15:03.7 62.
13. Baštářová Lenka Rozběháme Česko - Tachovsko 19+ km Ženy 167 02:17:10.2 65.
14. Winkelhőferová Dana 19+ km Ženy 252 02:19:36.7 66.
15. Kubcova Eva Meixner Consulting 19+ km Ženy 265 02:20:03.0 67.
16. Kroupova Petra Pribram 19+ km Ženy 110 02:21:09.1 70.
17. Hanousková Lucie Black S Gang 19+ km Ženy 48 02:26:31.6 72.
18. Převrátilová Renata 19+ km Ženy 175 02:30:55.6 75.
19. Kaslová Kateřina Hobby runners 19+ km Ženy 90 02:32:09.1 77.
20. Kudlíková Petra Adventní běhání 19+ km Ženy 118 02:32:55.3 78.
21. Šedová Jana Březová-Oleško 19+ km Ženy 208 02:33:51.3 79.
22. Procházková Lenka 19+ km Ženy 172 02:34:04.6 80.
23. Kuntová Martina Black S Gang 19+ km Ženy 120 02:41:53.1 83.
24. Vaněčková Martina PSP Klub koloběhu Plzeň 19+ km Ženy 1 03:03:57.9 87.
  Kubelková Eva Radějovice 19+ km Ženy 115 DNF