Výsledky závodu

Hannah Pilsen Trail Krkavec

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 09.11.2019



42km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rada Stanislav 42km Muži 15-39 let 60 03:05:18.5 1.
2. Eisner Tomáš Pilsenman Club 42km Muži 15-39 let 19 03:10:20.0 2.
3. Juráš Jan Vegan sport club Strakonice 42km Muži 15-39 let 41 03:24:46.0 4.
4. Šulc Zdeněk Behnenijenobehani.cz 42km Muži 15-39 let 35 03:38:35.0 9.
5. Markvart Vladislav MS Bike Academy Racing 42km Muži 15-39 let 34 03:39:02.5 10.
6. Mach David Ostrava 42km Muži 15-39 let 50 03:49:32.7 13.
7. Buk Jindřich SKOB Roudnice n.L 42km Muži 15-39 let 38 03:54:37.5 16.
8. Jirkal Tomáš 42km Muži 15-39 let 44 03:55:09.3 17.
9. Brož Milan Kome Klub Kraslice 42km Muži 15-39 let 49 03:56:11.0 18.
10. Doležal Tomáš Humbuk 42km Muži 15-39 let 16 04:04:33.3 23.
11. Christophe Smol Team SPLT 42km Muži 15-39 let 5 04:12:05.3 26.
12. SVOBODA JIŘÍ Team bike Březová 42km Muži 15-39 let 48 04:19:40.5 29.
13. Čmelinský Jiří 42km Muži 15-39 let 507 04:29:04.5 33.
14. Beneš Zdeněk Barokomaraton 42km Muži 15-39 let 54 04:39:06.7 40.
15. Vála Vojtěch Běhat umí každý 42km Muži 15-39 let 7 04:39:58.7 42.
16. Gabriel Jan 42km Muži 15-39 let 502 04:53:04.5 52.
17. Buk Petr SKOB Roudnice n. L. 42km Muži 15-39 let 32 05:01:54.5 54.
18. Harazim Martin 42km Muži 15-39 let 9 05:08:37.5 56.
19. Sedlák Jan 42km Muži 15-39 let 14 05:15:00.3 57.
20. Pich Michal 42km Muži 15-39 let 12 05:57:27.6 61.
21. Melichar Martin Honeybadgers 42km Muži 15-39 let 23 06:53:15.0 63.

42km - Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Režný Matěj 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 508 03:19:31.7 3.
2. Friedl Tomáš 321start 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 29 03:27:38.2 5.
3. Krs Jan 321start 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 24 03:34:32.2 7.
4. Vrana Pavel HOSaSM 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 11 03:37:21.7 8.
5. Marek Petr 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 3 03:42:58.2 11.
6. Potočňák Miroslav Rumning Klap 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 13 03:50:21.2 14.
7. Beneš Zdeněk Bez pedálů 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 52 03:51:31.0 15.
8. Študlar Jiří 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 501 03:57:22.5 19.
9. Chudáček Zdeněk 321start 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 22 03:57:39.0 20.
10. Malý Jiří 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 27 04:03:27.5 21.
11. Seidl Miroslav OB Říčany 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 59 04:04:25.8 22.
12. Mezník Vláďa LBE 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 36 04:08:37.8 24.
13. Kozák Jan iThinkBeer 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 30 04:10:06.0 25.
14. Gabriel Pavel 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 504 04:12:29.8 27.
15. Hnojsky Vlastislav 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 58 04:21:33.5 30.
16. Babický Jan klub přátel človeka v tísni 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 509 04:23:43.0 31.
17. KUCKO Miroslav Liberec - Česká republika 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 42 04:28:31.0 32.
18. Wendler Viktor UWG Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 61 04:29:28.3 34.
19. Krůdl Jiří WITTE Bike Team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 25 04:31:55.5 35.
20. Rais Karel 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 6 04:34:58.7 36.
21. Zárybnický Jan Bike Club Brdy 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 31 04:37:37.7 37.
22. Korbel Martin Ferrum Racing 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 46 04:38:18.7 38.
23. Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 33 04:39:06.7 39.
24. Šplíchal Marek Maserna Plzen 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 55 04:39:54.7 41.
25. Kalhofen Frank Dresdner SKIVEREIN 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 507 04:41:56.8 45.
26. Nejedlý Petr Praha 5 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 26 04:44:48.8 46.
27. Krameš Jaroslav 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 57 04:44:57.8 48.
28. Raffay Ivan Štefko running team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 47 04:45:15.8 49.
29. Šampalík Josef Prasopsi Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 43 04:49:27.5 51.
30. Vieyra Luis Exatec Running 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 28 05:06:44.8 55.
31. Ulma Tomáš Praha 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 56 06:51:50.5 62.
32. Rezek Michal PIM Kings 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 40 07:13:35.0 64.

42km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Gerychová Michaela Kubkolo.cz 42km Ženy 15-39 let 506 03:28:12.2 6.
2. Beňasová Veronika #tymdejvid 42km Ženy 15-39 let 53 04:40:30.7 43.
3. Bergqvist-Backman Karolina Team Nordic Trail Finland 42km Ženy 15-39 let 51 04:44:49.8 47.
4. Bergqvist Charlotta Team Nordic Trail 42km Ženy 15-39 let 62 05:40:02.3 58.

42km - Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mottlová Klára Horní Blatná 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 21 03:47:44.7 12.
2. Herradová Štěpánka 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 15 04:17:31.8 28.
3. Ledererová Kamila 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 37 04:40:32.7 44.
4. Boubelíková Jitka Tuláci na cestách 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 45 04:46:37.3 50.
5. Pěčková Zdeňka Ready 2 Win 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 18 04:53:04.8 53.
6. Kondrová Petra 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 505 05:50:00.0 59.
7. Horváthová Vendula 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 8 05:56:26.1 60.
  Marková Zuzana TAP 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 63 DNF  

23km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vohradský Lukáš Tempo Makers 23km Muži 15-39 let 225 01:45:41.7 2.
2. Fajta Viktor D5 23km Muži 15-39 let 204 01:49:21.5 3.
3. Stephan Muth Tristar Regensburg 23km Muži 15-39 let 143 01:50:36.2 4.
4. Kule Aleš BKČS 23km Muži 15-39 let 532 01:50:53.7 5.
5. Stahl Jaroslav SV Stříbro 23km Muži 15-39 let 537 01:52:08.2 6.
6. Čermák Michal 23km Muži 15-39 let 557 01:54:48.2 9.
7. Moudrý Ondřej 321 start 23km Muži 15-39 let 523 01:55:38.5 11.
8. Müller Zdeněk Medový újezd 23km Muži 15-39 let 179 01:56:10.0 13.
9. Moulis Ladislav Dumpling Comittee 23km Muži 15-39 let 227 01:56:16.0 14.
10. Jeníček Martin Žižkovský tygři 23km Muži 15-39 let 196 01:56:34.7 15.
11. Burt Pavel SPORT CLUB PLZEŇ 23km Muži 15-39 let 205 01:57:36.0 18.
12. Němeček Jiří Plzeň 23km Muži 15-39 let 208 01:58:49.2 20.
13. Hasnedl Dan Plzeň 23km Muži 15-39 let 110 02:00:17.5 23.
14. Audes Marek Olympia Plzeň Team 23km Muži 15-39 let 206 02:01:00.2 25.
15. Fiala Michal AC-Heating 23km Muži 15-39 let 157 02:02:20.2 26.
16. Kotlan Milan Lesy CR run team 23km Muži 15-39 let 195 02:03:08.5 27.
17. Šustek Jaroslav 23km Muži 15-39 let 194 02:05:58.5 31.
18. Zatloukal Jan 23km Muži 15-39 let 191 02:06:25.7 32.
19. Lexa Lukas Pilsenman Club 23km Muži 15-39 let 171 02:07:25.0 34.
20. Bernard Michal The Magnificient Three 23km Muži 15-39 let 220 02:09:05.5 39.
21. Legát Vojtěch Plzeň 23km Muži 15-39 let 173 02:10:07.2 43.
22. Kimák Boris Klub Bežcov Stropkov 23km Muži 15-39 let 221 02:11:15.0 47.
23. Demangeon Xavier Pisek 23km Muži 15-39 let 162 02:13:23.7 48.
24. Prusík Tomáš 23km Muži 15-39 let 152 02:16:13.7 52.
25. Vachrlon Václav ŠAK Chodov 23km Muži 15-39 let 101 02:17:00.5 54.
26. Vajnar Vladimír V&V Runners 23km Muži 15-39 let 120 02:17:31.0 57.
27. Černý František cernosinacestach 23km Muži 15-39 let 214 02:18:27.2 58.
28. Kotlán Martin Runczech 23km Muži 15-39 let 222 02:22:22.5 68.
29. Morávek David 23km Muži 15-39 let 542 02:24:14.3 74.
30. Kudlič Josef Sunny Gang Plzeň 23km Muži 15-39 let 159 02:24:28.3 75.
31. Hajšman Stanislav 23km Muži 15-39 let 104 02:24:43.3 76.
32. Kříž Vít 23km Muži 15-39 let 111 02:24:43.8 79.
33. Punčochář Jan 23km Muži 15-39 let 538 02:24:55.5 81.
34. Halaj Martin 23km Muži 15-39 let 533 02:25:46.8 83.
35. Stehlík Petr 23km Muži 15-39 let 137 02:26:20.5 84.
36. Opatrný Václav 23km Muži 15-39 let 540 02:26:28.8 85.
37. Mareš Štěpán 23km Muži 15-39 let 541 02:27:06.7 86.
38. Kostel Jirka Běhám si sám 23km Muži 15-39 let 199 02:29:25.5 92.
39. Kubica Radek Muzi v kreci 23km Muži 15-39 let 197 02:33:05.0 95.
40. Kejík Miroslav Porno Czech Team 23km Muži 15-39 let 151 02:33:35.0 96.
41. Najman Ondřej 23km Muži 15-39 let 230 02:33:35.1 97.
42. Husník Lukáš 23km Muži 15-39 let 133 02:33:35.3 98.
43. Stowasser Filip Škoda Transportation 23km Muži 15-39 let 127 02:33:35.5 99.
44. Fiala Tomáš Doosan Škoda Power 23km Muži 15-39 let 134 02:34:51.5 100.
45. Pešík Jiří 23km Muži 15-39 let 125 02:34:53.0 101.
46. Bouda Oldřich Rozběháme Klatovy 23km Muži 15-39 let 219 02:39:29.5 106.
47. Houška Václav Beer 23km Muži 15-39 let 174 02:40:22.8 107.
48. Zdvořan Daniel Polízanice 23km Muži 15-39 let 188 02:46:19.8 112.
49. Husák Dalibor 23km Muži 15-39 let 176 02:56:41.3 118.
50. Štádler Tomáš 23km Muži 15-39 let 138 03:08:48.7 120.

23km - Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kilian Petr 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 154 01:52:26.7 7.
2. Nový Mira === 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 145 01:55:48.7 12.
3. Hladík Josef Klánovice 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 202 01:56:49.5 16.
4. Hart Radek 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 536 01:58:04.7 19.
5. Sokol Martin Axon sport team 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 140 01:59:57.2 22.
6. eric Marcheix Bouliac sports plaisir 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 223 02:00:56.2 24.
7. Tošner Michal KOS Plzeň 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 217 02:03:27.0 28.
8. Podgorski Tomasz 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 169 02:04:55.5 30.
9. Bandžuch Martin SK Kdyně 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 536 02:08:42.2 36.
10. Balajka Martin Rebel Team Blovice 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 126 02:08:52.2 38.
11. Červený Václav zručskej Plzeňák 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 155 02:09:10.7 40.
12. Pazak Tomas 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 192 02:09:29.7 42.
13. Rada Michal Plzeň 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 136 02:10:31.0 46.
14. Hroch František Klokani 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 164 02:13:56.7 49.
15. Dvořák Roman 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 555 02:15:09.0 50.
16. Šantín Pavel AK Valcha 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 144 02:15:48.8 51.
17. Kotlář Pavel Zvíkovecké běhny 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 123 02:16:29.5 53.
18. Antoš Jan 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 213 02:17:24.5 56.
19. Příhoda Radek 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 558 02:18:52.7 59.
20. Moláček Jiří 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 559 02:19:03.2 60.
21. Šafránek PETR 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 129 02:20:02.7 63.
22. Sánchez Édgar Axxis Sports 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 168 02:20:43.3 64.
23. Fait František 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 146 02:21:09.5 65.
24. Brabec Miroslav www.anglickecentrum.cz 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 218 02:22:00.5 66.
25. Chomát Vít Run71 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 209 02:23:30.8 72.
26. Polák Hynek TJ Sokol Záluží 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 122 02:24:43.8 78.
27. Fiala Rostislav 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 181 02:24:47.3 80.
28. Šimurda Antonín Kubovo běhny 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 113 02:24:59.3 82.
29. Weissar Petr Pilsenman 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 177 02:27:25.0 87.
30. Palacký Václav Forrest Gump team 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 178 02:27:52.3 88.
31. Černý Milan Rebel team Blovice 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 207 02:29:09.8 91.
32. Mareš Martin Zruč-Senec 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 121 02:35:44.3 102.
33. Tichý Stanislav SKS 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 211 02:37:34.8 103.
34. Frank Radim Plzeň 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 170 02:37:58.8 104.
35. SEdláček Karel #copatutoje 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 186 02:37:59.0 105.
36. Čaj Roman Rozběháme Plzeň 23km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 153 03:08:48.7 119.

23km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zemanová Jindřiška 23km Ženy 15-39 let 553 01:55:32.2 10.
2. Batten Hannah 23km Ženy 15-39 let 540 01:56:56.0 17.
3. Slámová Lucie 23km Ženy 15-39 let 148 01:59:57.0 21.
4. Vaňková Klára Hazlov 23km Ženy 15-39 let 193 02:03:53.7 29.
5. Soukupová Julie Forrest Gump Team 23km Ženy 15-39 let 228 02:07:23.7 33.
6. De Sousa Alexandra 23km Ženy 15-39 let 109 02:07:36.7 35.
7. Frantová Andrea Lidl 23km Ženy 15-39 let 190 02:08:42.7 37.
8. Barnášová Kateřina 23km Ženy 15-39 let 118 02:10:13.7 44.
9. Chadd Katie Old Town Running 23km Ženy 15-39 let 116 02:10:22.0 45.
10. Klepšová Veronika 23km Ženy 15-39 let 114 02:19:08.5 61.
11. Leštinová Jana 23km Ženy 15-39 let 216 02:19:12.8 62.
12. Šůchová Olesja 321start 23km Ženy 15-39 let 115 02:22:11.3 67.
13. Doleželová Lenka Predator gym team 23km Ženy 15-39 let 158 02:22:29.3 69.
14. Větrovská Nina 23km Ženy 15-39 let 212 02:24:09.5 73.
15. Hasnedlová Jaroslava 23km Ženy 15-39 let 510 02:28:05.3 89.
16. Chmelíková Martina Šneci v běhu 23km Ženy 15-39 let 210 02:28:21.8 90.
17. Lohová Monika Šneci v běhu 23km Ženy 15-39 let 187 02:32:19.8 94.
18. Mužíková Marie 23km Ženy 15-39 let 543 02:44:04.8 109.
19. Sedláčková Blanka #copatutoje 23km Ženy 15-39 let 185 02:44:49.0 110.
20. Třešková Inka 23km Ženy 15-39 let 132 02:49:11.8 113.
21. Routová Tereza 23km Ženy 15-39 let 172 02:56:40.8 115.
22. Voláková Lucie 23km Ženy 15-39 let 224 02:56:40.8 116.
23. Zelenková Kateřina 23km Ženy 15-39 let 165 02:56:41.0 117.
24. Králová Iva Rock Point 23km Ženy 15-39 let 198 03:09:56.7 121.

23km - Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šmákalová Petra Sokol SG Plzeň Petřín 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 203 01:45:35.2 1.
2. Šindelářová Blanka Rebel team Blovice 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 130 01:54:47.7 8.
3. Patrasová Jitka Lobzy team 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 135 02:09:27.5 41.
4. Baxová Irena LBE Beroun 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 508 02:17:22.7 55.
5. Naxerová Jana USKCS Plzeň 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 163 02:22:54.0 70.
6. Kořínková Lenka 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 522 02:22:56.8 71.
7. Vendelbergerová Lenka 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 226 02:24:43.5 77.
8. Nyergesová Jana 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 102 02:31:35.0 93.
9. Raffayová Svetlana Štefko running team 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 200 02:41:35.8 108.
10. Hulešová Martina Merklín 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 141 02:45:35.0 111.
11. Votavová Eva Rock Point 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 201 02:55:02.0 114.
12. Bielková Věra Plzeň 23km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 108 03:12:57.3 122.

11,5km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jadlovský Ondřej 11,5km Muži 15-39 let 551 00:41:51.9 1.
2. Hlinovský Tomáš 11,5km Muži 15-39 let 395 00:42:05.2 2.
3. Řeřicha Jan Sunny Gang Plzeň 11,5km Muži 15-39 let 360 00:45:57.2 3.
4. Lunter Martin 11,5km Muži 15-39 let 376 00:47:07.0 4.
5. Dumek Jiří Krtek 11,5km Muži 15-39 let 345 00:48:34.9 8.
6. Kraus Tomáš Sunny Gang Plzeň 11,5km Muži 15-39 let 369 00:50:13.5 9.
7. Anděl Robert KOS Slavia Plzeň 11,5km Muži 15-39 let 344 00:52:17.5 12.
8. Pacholík Ondřej Predátor gym Plzeň 11,5km Muži 15-39 let 405 00:53:54.5 15.
9. Adámek Jaromír 11,5km Muži 15-39 let 540 00:54:10.5 17.
10. Gazdík Denis 11,5km Muži 15-39 let 353 00:55:41.0 19.
11. Sklenář David #TRENUJFURT 11,5km Muži 15-39 let 332 00:56:30.5 23.
12. Toma Zdenek 11,5km Muži 15-39 let 337 00:56:58.5 28.
13. Vondráček Petr Zvíkovecké běhny 11,5km Muži 15-39 let 324 00:57:27.5 31.
14. Mašek Petr 11,5km Muži 15-39 let 347 00:57:34.5 34.
15. Křížek Miroslav 11,5km Muži 15-39 let 355 00:57:46.5 36.
16. Novák Martin Zbůch 11,5km Muži 15-39 let 397 00:58:23.0 43.
17. Krejčí Tomáš Plzeň 11,5km Muži 15-39 let 387 00:59:47.2 50.
18. Bayer Tomáš 11,5km Muži 15-39 let 406 00:59:53.2 51.
19. Tjutčev Jakub Zvíkovecké běhny 11,5km Muži 15-39 let 323 00:59:57.5 52.
20. Pöschl Michal 11,5km Muži 15-39 let 305 01:00:45.2 55.
21. Malinký Ondřej 11,5km Muži 15-39 let 391 01:00:58.2 57.
22. Vališ Lukáš PCC 11,5km Muži 15-39 let 407 01:01:24.2 60.
23. Marek Luboš PCC 11,5km Muži 15-39 let 378 01:02:14.2 64.
24. Benisch Tomáš 11,5km Muži 15-39 let 319 01:03:53.0 68.
25. Holenda Jan 11,5km Muži 15-39 let 547 01:04:56.0 72.
26. Novák Petr 11,5km Muži 15-39 let 393 01:04:57.2 73.
27. Patel Dhruv 11,5km Muži 15-39 let 343 01:05:53.5 81.
28. Stockelmayer Lukáš 11,5km Muži 15-39 let 374 01:06:47.0 83.
29. Beránek Zdeněk 11,5km Muži 15-39 let 377 01:22:02.5 93.
30. Trojáček Petr 11,5km Muži 15-39 let 341 01:30:14.0 96.
31. Pejša Jan Saláti 11,5km Muži 15-39 let 514 01:34:22.0 97.
32. Bogiš Tomáš 11,5km Muži 15-39 let 356 01:34:23.2 98.

11,5km - Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrabec Jiří Fírové 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 317 00:47:19.5 5.
2. Hlinovský Václav Krkavec 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 338 00:47:23.5 6.
3. Peteřík Dušan BKV Holýšov 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 385 00:51:30.2 10.
4. Ulman Radek 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 308 00:51:56.2 11.
5. Böhm Petr RUNNAŘI Sokolov 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 307 00:52:57.5 13.
6. Černý Karel RK Evropa Plzeň 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 402 00:56:13.5 20.
7. Kroupa Jaroslav 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 539 00:56:13.7 21.
8. Burian Lukáš 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 554 00:56:24.2 22.
9. Zeman Jaroslav 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 552 00:57:42.7 35.
10. Šíma Zdeněk Slivenec 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 400 00:58:17.2 42.
11. Hronec Juraj PCC 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 379 00:59:19.0 46.
12. Mašek Josef Zvíkovecké běhny 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 325 00:59:57.7 53.
13. Hrabík Tomáš Kubovo běhny 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 310 01:00:43.0 54.
14. Klemsa Rostislav 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 359 01:02:01.2 62.
15. Fojtách Dušan Tatran Třemošná 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 383 01:02:01.5 63.
16. STAN2K Jiří 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 348 01:02:48.2 66.
17. Topinka Karel 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 367 01:03:42.0 67.
18. Štěpáník Petr PS PROSTORY 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 350 01:05:01.2 74.
19. Souček Martin PCC 11,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 384 01:05:56.0 82.

11,5km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hrabětová Michaela 11,5km Ženy 15-39 let 346 00:52:59.5 14.
2. Adámková Lucie 11,5km Ženy 15-39 let 309 00:54:05.5 16.
3. Kučerová Jana 11,5km Ženy 15-39 let 399 00:54:23.7 18.
4. Puchrová Tereza Sunny Gang Plzeň 11,5km Ženy 15-39 let 358 00:56:36.7 24.
5. Hálová Veronika 11,5km Ženy 15-39 let 550 00:56:46.0 26.
6. Ledvinová Lucie Sunny Gang Plzeň 11,5km Ženy 15-39 let 364 00:56:50.7 27.
7. Žárská Sofie 11,5km Ženy 15-39 let 316 00:57:01.7 29.
8. Kohoutková Blanka 11,5km Ženy 15-39 let 546 00:57:07.7 30.
9. Clark Emily Old Town Running 11,5km Ženy 15-39 let 312 00:57:29.2 32.
10. Budilova Hana Medový Újezd 11,5km Ženy 15-39 let 371 00:57:51.0 37.
11. Kaňková Markéta 321 Start 11,5km Ženy 15-39 let 398 00:57:54.5 38.
12. Kožíšková Michaela 11,5km Ženy 15-39 let 327 00:57:57.2 39.
13. Eisnerová Petra 11,5km Ženy 15-39 let 363 00:58:14.2 40.
14. Gabriel Eisnerová Lenka 11,5km Ženy 15-39 let 362 00:58:14.5 41.
15. Popovičová Romana 11,5km Ženy 15-39 let 302 00:58:25.5 44.
16. Šrámková Denisa Sunny Gang Plzeň 11,5km Ženy 15-39 let 370 00:59:17.2 45.
17. Argmannová Jana 11,5km Ženy 15-39 let 306 00:59:20.7 47.
18. Lanková Jana 11,5km Ženy 15-39 let 381 01:00:57.2 56.
19. Smazalová Kateřina 11,5km Ženy 15-39 let 534 01:01:17.2 59.
20. Pluhařová Jana 11,5km Ženy 15-39 let 352 01:02:21.7 65.
21. Bernášková Alena osmaci.cz 11,5km Ženy 15-39 let 333 01:04:05.2 69.
22. Roy-Wright Leilani 11,5km Ženy 15-39 let 545 01:05:36.7 75.
23. Ovsíková Kateřina 11,5km Ženy 15-39 let 366 01:05:39.2 76.
24. Klímová Kateřina 11,5km Ženy 15-39 let 368 01:05:39.5 77.
25. Staňková Jana 11,5km Ženy 15-39 let 318 01:05:52.7 80.
26. Heringová Daniela 11,5km Ženy 15-39 let 301 01:07:17.0 85.
27. Valoušková Kristýna V&V Runners 11,5km Ženy 15-39 let 322 01:07:53.8 88.
28. Klapková Šárka Rock Point 11,5km Ženy 15-39 let 401 01:07:55.2 89.
29. Klimentová Marta Skviřín 11,5km Ženy 15-39 let 365 01:08:17.2 90.
30. Dvořáková Zuzana šneci v běhu 11,5km Ženy 15-39 let 349 01:11:56.5 91.
31. Tomášková Kateřina 11,5km Ženy 15-39 let 303 01:12:07.5 92.
32. Straková Eliška 11,5km Ženy 15-39 let 342 01:30:14.0 95.

11,5km - Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Eisnerová Kristýna Runland 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 328 00:47:40.4 7.
2. Beštová Michaela plzeňská 12tka 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 156 00:56:42.0 25.
3. Vrátniková I. 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 541 00:57:30.7 33.
4. Doubková Michaela 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 549 00:59:21.0 48.
5. Kadlecova Zuzana LK Skoda Plzen 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 394 00:59:30.5 49.
6. Dolanová Lenka 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 392 01:00:58.2 58.
7. Sládková Monika Rozběháme Kralovice 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 335 01:01:33.7 61.
8. Páníková Kamila 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 329 01:04:07.7 70.
9. Tumová Monika - 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 386 01:04:36.2 71.
10. Maříková Eva 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 103 01:05:51.7 78.
11. Šlehůbr Iveta Šneci v běhu 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 382 01:05:51.8 79.
12. Stockelmayerova Pavlína 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 373 01:06:47.0 84.
13. Fryčková Štěpánka Rozběháme Kralovice 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 336 01:07:23.5 86.
14. Martínková Ljuba 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 361 01:07:53.7 87.
15. Cihlová Markéta 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 380 01:22:02.5 94.
16. Pavlíčková Renáta Rozběháme Česko 11,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 388 01:41:59.7 99.

1600m - Žáci 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kraus Tomáš TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1600m Žáci 11-14 let 526 00:05:17.0 1.
2. Fux Tomáš MS BIKE Academy racing 1600m Žáci 11-14 let 524 00:05:48.2 2.
3. Košťálek František BC Město Touškov 1600m Žáci 11-14 let 517 00:06:15.0 5.
4. Brabec Michal www.anglickecentrum.cz 1600m Žáci 11-14 let 557 00:06:43.5 8.

1600m - Žačky 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Slaviková Klára 1600m Žačky 11-14 let 544 00:05:48.3 3.
2. Šmákalová Zuzana AC NÝŘANY 1600m Žačky 11-14 let 555 00:06:02.8 4.
3. Kadlecova Barbora LK Skoda Plzen 1600m Žačky 11-14 let 556 00:06:20.3 6.
4. Beránková Hedvika UCKCS Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 554 00:06:23.3 7.
5. Metličková Barbora 1600m Žačky 11-14 let 552 00:06:44.8 9.
6. Stockelmayerova Lucie 1600m Žačky 11-14 let 553 00:06:50.8 10.
7. Beránková Julie USKCS Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 535 00:07:06.3 11.
8. Doubková Valerie 1600m Žačky 11-14 let 548 00:07:10.0 12.
9. Brabcová Magdalena www.anglickecentrum.cz 1600m Žačky 11-14 let 558 00:07:16.0 13.
10. Pejšová Anna Saláti 1600m Žačky 11-14 let 512 00:09:19.8 14.

800m - Žáci 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mastný Leonard TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 800m Žáci 7-10 let 547 00:03:03.2 1.
2. Hupač Karel SK Petřín Plzeň 800m Žáci 7-10 let 542 00:03:31.3 2.
3. Patras Marek Lobzy team 800m Žáci 7-10 let 530 00:03:32.8 3.
4. Wendler Jan UWG Plzeň 800m Žáci 7-10 let 543 00:03:33.7 4.
5. Rázek Štěpán 800m Žáci 7-10 let 500 00:03:41.7 5.
6. Pazak Eduard 800m Žáci 7-10 let 540 00:03:49.2 6.
7. Kilian Petr 800m Žáci 7-10 let 529 00:03:55.5 7.
8. Staněk Jan TAP 800m Žáci 7-10 let 526 00:03:57.7 8.
9. Horský Tomáš Tj Sokol Plzeň Petřín 800m Žáci 7-10 let 532 00:04:09.0 10.
10. Kratochvíl Pavel Atytaky 800m Žáci 7-10 let 531 00:04:09.3 11.
11. Koštálek Jan BC Touškov 800m Žáci 7-10 let 518 00:04:19.5 13.
12. Kapler Adam Saláti 800m Žáci 7-10 let 513 00:04:32.2 14.
13. Dvořák Vít šneci v běhu 800m Žáci 7-10 let 537 00:04:33.0 15.
14. Dvořák Petr šneci v běhu 800m Žáci 7-10 let 536 00:04:45.2 17.
15. Tjutčev Matěj Zvíkovecké běhny 800m Žáci 7-10 let 527 00:05:01.0 20.
16. Brabec Martin www.anglickecentrum.cz 800m Žáci 7-10 let 546 00:08:13.2 23.

800m - Žačky 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kilianová Johana 800m Žačky 7-10 let 530 00:04:05.0 9.
2. Brezáni Leontýna AK Škoda Plzeň 800m Žačky 7-10 let 538 00:04:13.0 12.
3. Kaprálová Lola TJ Sokol SG Plzeň-Petřín 800m Žačky 7-10 let 549 00:04:39.0 16.
4. Prosrová Ema 800m Žačky 7-10 let 535 00:04:50.7 18.
5. Černá Monika 800m Žačky 7-10 let 515 00:04:55.7 19.
6. Pejšová Zuzana Saláti 800m Žačky 7-10 let 511 00:05:03.5 21.
7. Šlehůbrová Aneta Šneci v běhu 800m Žačky 7-10 let 541 00:05:35.6 22.

350m - Žáci do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Audes Adam Olympia Plzeň Team 350m Žáci do 6 let 513 00:01:58.5 2.
2. Sirotek Jakub 350m Žáci do 6 let 536 00:01:59.0 3.
3. Metlička Tobiáš 350m Žáci do 6 let 504 00:01:59.7 4.
4. Černý Matouš cernosinacestach 350m Žáci do 6 let 517 00:02:00.5 5.
5. Bluma David Plzeň 350m Žáci do 6 let 500 00:02:08.6 6.
6. Kotlář Hynek Zvíkovecké běhny 350m Žáci do 6 let 507 00:02:10.2 7.
7. Kaprál Filip 350m Žáci do 6 let 520 00:02:25.5 9.
8. Pazák Otakar 350m Žáci do 6 let 537 00:02:27.5 12.
9. Metlička Fabián 350m Žáci do 6 let 503 00:02:27.8 13.
10. Nývlt Jiří 350m Žáci do 6 let 508 00:02:32.0 14.
11. Tjutčev Šimon Zvíkovecké běhny 350m Žáci do 6 let 506 00:02:48.3 15.
12. Tyrner Vojta 350m Žáci do 6 let 527 00:02:52.0 17.
13. Friedl Jáchim 350m Žáci do 6 let 528 00:03:26.5 20.
14. Denk Jáchym TAP Plzeň 350m Žáci do 6 let 519 00:03:30.5 22.
15. Bouchal Vít 350m Žáci do 6 let 503 00:04:19.0 24.

350m - Žačky do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wendlerová Adélka UWG Plzeň 350m Žačky do 6 let 514 00:01:53.5 1.
2. Černá Klárka cernosinacestach 350m Žačky do 6 let 518 00:02:16.7 8.
3. Švíková Anna 350m Žačky do 6 let 516 00:02:26.2 10.
4. Staňková Ella 350m Žačky do 6 let 505 00:02:27.2 11.
5. Peteříková Emma BKV Holýšov 350m Žačky do 6 let 512 00:02:50.0 16.
6. Kotlanová Eliška 350m Žačky do 6 let 520 00:03:12.7 18.
7. Hupačová Klára FLIK - FLAK 350m Žačky do 6 let 511 00:03:25.5 19.
8. Václavíková Ema Kos Plzeň 350m Žačky do 6 let 525 00:03:29.0 21.
9. Argmannová Johanka 350m Žačky do 6 let 521 00:03:54.0 23.