Výsledky závodu

Hannah Pilsen Trail Letkovská čtyřicítka

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 25.05.2019



42km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rada Stanislav 42km Muži 15-39 let 26 03:15:20.0 1.
2. Juráš Jan Vegan sport club Strakonice 42km Muži 15-39 let 11 03:29:29.5 2.
3. Brabec Tomas DRAGANA 42km Muži 15-39 let 28 05:10:17.7 16.
4. Motl Tomáš Nejlepší den 42km Muži 15-39 let 25 05:45:11.2 20.
5. März Jiří Rock Point Plzeň 42km Muži 15-39 let 10 06:13:42.0 22.
6. X Nguyen Thanh 42km Muži 15-39 let 5 06:15:47.2 23.
  Václavík Jan KOS Plzeň 42km Muži 15-39 let 19 DNS  

42km - Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrána Pavel HOSaSM 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 20 03:44:27.8 3.
2. Miškovič Dušan Plzeňští běžci KLUB 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 16 03:52:45.8 4.
3. Potočňák Miroslav Rumning Klap 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 1 04:02:47.7 5.
4. Němec Honza Plzeňští běžci KLUB 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 12 04:11:25.8 6.
5. Pykal Tomáš Taneční soubor Jaro 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 8 04:19:13.5 7.
6. Malý Jiří 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 17 04:20:11.5 8.
7. Hnojský Vlastislav 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 15 04:34:52.0 9.
8. Beneš Zdeněk Bez pedálů 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 22 04:36:48.8 11.
9. Vojtíšek Radovan Moon Kil Sun Team 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 18 04:48:30.0 13.
10. Mareš Jindřich 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 3 04:51:32.5 14.
11. Vopička Josef Ninos Checos 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 14 05:00:07.0 15.
12. Šampalík Josef Prasopsi Plzeň 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 24 05:23:12.5 17.
13. Halamka Petr 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 2 05:32:58.2 19.
14. Lea Colin York Knavesmire Harriers 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 7 05:54:10.7 21.
16. Darton David York Knavesmire Harriers 42km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 6 06:45:00.0 24.

42km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Schaefer Steffi 42km Ženy 15-39 let 4 04:36:59.5 12.
2. Zelená Lucie 42km Ženy 15-39 let 13 05:23:29.5 18.

42km - Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha 42km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 27 04:35:08.5 10.

32km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hofhans Tomáš 32km Muži 15-39 let 70 02:36:26.1 1.
2. Stach Ivan Stříbro 32km Muži 15-39 let 75 02:54:59.0 3.
3. Demangeon Xavier Pisek 32km Muži 15-39 let 54 03:06:37.0 6.
4. Harazim Martin 32km Muži 15-39 let 57 03:07:08.5 7.
5. Dumek JIří Krtek 32km Muži 15-39 let 76 03:12:37.3 9.
6. Vála Vojtěch Běhat umí každý 32km Muži 15-39 let 401 03:13:29.0 10.
7. Vachrlon Václav ŠAK Chodov 32km Muži 15-39 let 56 03:22:50.8 15.
8. Kocík Vojtěch Kamenolom 32km Muži 15-39 let 51 03:30:35.5 17.
9. Švojgr Karel 32km Muži 15-39 let 73 03:33:58.0 19.
10. Mišove Pavel Never Alone 32km Muži 15-39 let 418 03:39:04.0 20.
11. Sýba Tomáš 32km Muži 15-39 let 404 03:46:06.8 24.
12. Rypien Pavel Alpy 32km Muži 15-39 let 9 04:01:43.0 28.
13. Pich Michal 32km Muži 15-39 let 63 04:05:22.3 31.
14. Husák Dalibor 32km Muži 15-39 let 66 04:13:23.5 32.
  Málek Ondřej 32km Muži 15-39 let 52 DNS  
  Orosz Tamás - 32km Muži 15-39 let 71 DNS  

32km - Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hladík Josef Klánovice 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 55 02:54:41.5 2.
2. Střelka Robert 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 67 03:05:04.3 4.
3. Havranek Jiří Záluží na Sekerách 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 21 03:14:35.0 11.
4. Červený Václav zručskej Plzeňák 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 61 03:15:08.3 12.
5. Reiprich Daniel 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 77 03:18:23.8 14.
6. Vitík Martin Rock Point 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 69 03:25:28.3 16.
7. Polivka Roman 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 78 03:39:21.5 22.
8. Brousek Petr Racek team 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 62 03:47:56.5 25.
9. Brabec Miroslav www.anglickecentrum.cz 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 65 03:52:42.3 26.
10. Šustr Michal 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 68 04:03:27.5 29.
11. Mareš Martin Zruč-Senec 32km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 53 04:05:08.8 30.

32km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hamplová Věra 32km Ženy 15-39 let 72 03:05:38.0 5.
2. Stachová Pavla SV STŘÍBRO 32km Ženy 15-39 let 74 03:08:23.5 8.
  Hořáková Lucie 32km Ženy 15-39 let 50 DNS  

32km - Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kondrová Petra 32km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 58 03:18:23.5 13.
2. Pěčková Zdeňka AF TEAM Plzeň 32km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 60 03:32:08.8 18.
3. Naxerová Jana USK CS Plzeň 32km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 64 03:39:08.8 21.
4. Šlechtová Pavlína SK Bambousek 32km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 23 03:41:20.5 23.
5. Suchanová Ester Princezny zezPlzně 32km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 59 03:59:21.3 27.

20km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Eisner Tomáš Pilsenman Club 20km Muži 15-39 let 137 01:17:33.5 1.
2. Černý Martin AC TRIAL Plzeň 20km Muži 15-39 let 429 01:18:12.5 2.
3. Fencl Michal Rozběháme česko 20km Muži 15-39 let 124 01:26:58.8 3.
4. Hrabák Petr AF Team 20km Muži 15-39 let 151 01:29:56.0 4.
5. Větrovec Jiří 20km Muži 15-39 let 141 01:31:50.8 5.
6. Pešek Petr AF tým 20km Muži 15-39 let 140 01:32:46.0 6.
7. Vohradský Lukáš 20km Muži 15-39 let 121 01:33:39.0 7.
8. Zatloukal Jan Prostějovští rodáci 20km Muži 15-39 let 118 01:39:58.8 10.
9. Knepr Lukáš BSO 20km Muži 15-39 let 429 01:42:36.5 11.
10. Audes Marek Olympia Plzeň Team 20km Muži 15-39 let 144 01:42:48.5 12.
11. Slatkovský Marek KB Klabava 20km Muži 15-39 let 154 01:44:50.8 15.
12. Hlavatý Vladislav AF Team Plzeň 20km Muži 15-39 let 135 01:45:01.3 16.
13. Pavelek Martin 20km Muži 15-39 let 142 01:46:17.8 18.
14. Janda Antonín Cross-Czechcs 20km Muži 15-39 let 149 01:50:59.0 22.
15. Petrák Jan Rozběháme Česko 20km Muži 15-39 let 117 01:52:33.5 24.
16. Hajšman Stanislav 20km Muži 15-39 let 403 01:53:22.3 26.
17. Štěpánek Jan 20km Muži 15-39 let 423 01:54:15.3 29.
18. Tomášek Martin JT marny 20km Muži 15-39 let 152 02:00:34.0 36.
19. Kršňák Martin Plzeň 20km Muži 15-39 let 153 02:01:26.0 39.
20. Strnad Petr 20km Muži 15-39 let 143 02:01:47.0 40.
21. Záleský Lukáš 20km Muži 15-39 let 106 02:07:13.0 43.
22. Vosecký Michal Řečice 20km Muži 15-39 let 427 02:16:55.0 53.
23. Faltejsek Martin 20km Muži 15-39 let 114 02:20:47.0 54.
24. Toběrný Michal 20km Muži 15-39 let 102 02:26:53.3 55.
  Hodaň Lukáš Saferex AFTEAM 20km Muži 15-39 let 402 DNF  

20km - Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Majer Jan Silvini Madshus team 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 108 01:34:04.0 8.
2. Balajka Martin Rebel Team Blovice 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 116 01:44:39.8 14.
3. Parala Martin 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 425 01:46:19.0 19.
4. Dvořák Roman 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 145 01:48:31.3 20.
5. Černý Michal 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 430 01:52:58.5 25.
6. Visinger Miroslav Hursch 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 119 01:53:28.1 27.
7. Novák Ondřej ToBi Team 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 148 01:53:44.0 28.
8. Palacký Václav Forrest Gump team 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 122 01:55:50.3 32.
9. Fait František 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 123 01:56:18.8 34.
10. Prušinovský Zdeněk 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 111 01:57:24.3 35.
11. Fiala Rostislav 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 132 02:02:57.3 42.
12. Rabutki Dmitri 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 105 02:07:26.3 44.
13. Kramer Steffon 20km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 126 02:10:21.8 46.

20km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kufnerová Eva 321 start 20km Ženy 15-39 let 428 01:36:50.0 9.
2. Hrabetova Michaela 20km Ženy 15-39 let 150 01:43:16.3 13.
3. Fialová Lenka Predator Gym TEAM 20km Ženy 15-39 let 434 01:51:12.3 23.
4. Routová Tereza 20km Ženy 15-39 let 115 01:54:53.8 31.
5. Šůchová Oli 321start 20km Ženy 15-39 let 103 02:02:02.3 41.
6. Klapková Šárka Rock Point 20km Ženy 15-39 let 136 02:13:24.0 49.
7. Štěpánková Kateřina Řečice 20km Ženy 15-39 let 426 02:15:30.0 52.
8. Kaňušková Monika 20km Ženy 15-39 let 101 02:51:53.0 56.
  Záleská Martina 20km Ženy 15-39 let 107 DNF  

20km - Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Marková Zuzana 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 113 01:46:08.8 17.
2. Junková Kristýna Runland 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 146 01:49:38.0 21.
3. Beštová Michaela Plzeňská 12tka 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 133 01:54:23.8 30.
4. Vendelbergerová Lenka 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 147 01:56:02.5 33.
5. Davídková Lenka Běhny 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 139 02:01:13.0 37.
6. Konečná Gabriela Běhny 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 138 02:01:13.3 38.
7. Vančáková Magdaléna 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 433 02:07:50.3 45.
8. Ševčíková Petra SKOB Ostrov 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 112 02:11:21.8 47.
9. Bielková Věra 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 127 02:12:11.0 48.
10. Votavová Eva Rock Point 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 134 02:14:05.5 50.
11. Páníková Kamila 20km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 110 02:15:06.5 51.

8,5km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zedníček Jan RK Evropa Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 206 00:41:48.8 1.
2. Novák Václav ToBi Team 8,5km Muži 15-39 let 218 00:42:03.1 3.
3. Fajta Viktor Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 221 00:42:11.6 4.
4. Lábr David Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 213 00:46:13.8 8.
5. Stehlík Petr 8,5km Muži 15-39 let 209 00:46:44.6 9.
6. Laitl Vojtěch 8,5km Muži 15-39 let 210 00:49:56.1 12.
7. Červený Vojta AF TEAM Plzeň 8,5km Muži 15-39 let 208 00:51:48.1 14.

8,5km - Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Votava Zdenek Sokol Krimice 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 215 00:42:00.3 2.
2. Podgórski Tomasz 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 120 00:43:25.6 5.
3. Černý Karel RK Evropa Plzeň 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 205 00:43:45.1 6.
4. Leitl Martin Plzeňští bežci klub 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 219 00:45:50.8 7.
5. Mikuta Michal 8,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 202 01:10:29.5 17.

8,5km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Argmannová Jana 8,5km Ženy 15-39 let 207 00:49:40.3 10.
2. Vojtěchová Markéta 8,5km Ženy 15-39 let 211 00:49:55.3 11.
3. Suchá Hana SKH Stupno 8,5km Ženy 15-39 let 424 00:49:56.1 13.
4. Klímová Kateřina 8,5km Ženy 15-39 let 217 00:52:50.3 15.
5. Sassmannová Pavlína AF Team 8,5km Ženy 15-39 let 216 00:55:24.3 16.
6. Paríšková Elena 8,5km Ženy 15-39 let 421 01:23:15.3 20.
  Zborníková Veronika 8,5km Ženy 15-39 let 220 DNF  
  Vernerová Darina Vegan sport club, Strakonice 8,5km Ženy 15-39 let 204 DNF  
  Králová Iva Rock Point 8,5km Ženy 15-39 let 214 DNF  

8,5km - Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kopřivová Tamara 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 222 01:10:29.8 18.
2. Mikutová Dana 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 201 01:10:29.8 19.
  Palacká Darina Forrest Gump team 8,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 212 DNF  

1600m - Žáci 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brabec Michal www.anglickecentrum.cz 1600m Žáci 11-14 let 328 00:07:02.2 1.
2. Votava Zdenek 1600m Žáci 11-14 let 329 00:07:04.7 2.

1600m - Žačky 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Krejčová Barbora Biatlon Litice 1600m Žačky 11-14 let 330 00:07:10.7 3.

800m - Žáci 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Foltýn Toník 800m Žáci 7-10 let 431 00:02:25.6 2.
2. Souček Alexej 800m Žáci 7-10 let 317 00:02:26.6 3.
3. Stýblo Daniel Tj Sokol Petřín 800m Žáci 7-10 let 316 00:02:27.6 4.
4. Tobrman Honzík 800m Žáci 7-10 let 325 00:02:43.4 5.
5. Sassmann Vojtěch 800m Žáci 7-10 let 321 00:02:51.6 8.
6. Král Jan Primalex Břasy 800m Žáci 7-10 let 319 00:02:56.4 10.
7. Klabačka Daniel 800m Žáci 7-10 let 312 00:02:56.9 11.
8. Ševčík Vít SKOB Ostrov 800m Žáci 7-10 let 313 00:02:58.6 12.
  Brabec Martin www.anglickecentrum.cz 800m Žáci 7-10 let 315 DNF  
  Hejzek Martin MS BIKE ACADEMY racing 800m Žáci 7-10 let 326 DNS  
  Hejzek Ondřej MS BIKE ACADEMY racing 800m Žáci 7-10 let 327 DNS  
  Zatloukal Jan 800m Žáci 7-10 let 314 DNS  

800m - Žačky 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Červená Rozálie AF TEAM PLZEŇ 800m Žačky 7-10 let 322 00:02:22.9 1.
2. Tobrmanová Barča AE klub LADY Plzeň 800m Žačky 7-10 let 324 00:02:47.1 6.
3. Votavova Veonika 800m Žačky 7-10 let 320 00:02:50.1 7.
4. Králová Aneta Kobra Radnice 800m Žačky 7-10 let 318 00:02:54.4 9.
5. Glasslová Sára Consulte 800m Žačky 7-10 let 407 00:03:32.4 13.

350m - Žáci do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Audes Adam Olympia Plzeň Team 350m Žáci do 6 let 302 00:01:20.4 1.
2. Demangeon Viktor 350m Žáci do 6 let 419 00:01:22.4 2.
3. Sirotek Jakub Runland Team 350m Žáci do 6 let 304 00:01:26.6 3.
4. Reifová Ella 350m Žáci do 6 let 414 00:01:31.1 6.
5. Hofhans Filip 350m Žáci do 6 let 416 00:01:38.6 7.
6. Větrovec Jonáš 350m Žáci do 6 let 417 00:01:45.9 11.
7. Glassl Jindřich Consulte 350m Žáci do 6 let 409 00:02:13.1 13.
8. Hofhans Kubík 350m Žáci do 6 let 415 00:02:35.1 14.
9. Reifová EmMa 350m Žáci do 6 let 413 00:02:58.6 15.
10. Glassová Julie Consulte 350m Žáci do 6 let 410 00:03:17.1 16.
11. Hampl Ondřej 350m Žáci do 6 let 405 00:04:02.9 20.
12. Šilhánek Jaromír USK CS Plzeň 350m Žáci do 6 let 307 00:04:11.3 21.
  Bluma David 350m Žáci do 6 let 301 DNF  
  Hasman Jindra 350m Žáci do 6 let 400 DNF  
  Svoboda Kryštof Okap 350m Žáci do 6 let 305 DNF  

350m - Žačky do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pazzišková Veronika 350m Žačky do 6 let 422 00:01:28.9 4.
2. Atayi Karhy 350m Žačky do 6 let 420 00:01:30.9 5.
3. Herejková Vanesa 350m Žačky do 6 let 308 00:01:40.1 8.
4. Švíková Anička RK EVROPA 350m Žačky do 6 let 406 00:01:40.4 9.
5. Stýblová Veronika Koloradi 350m Žačky do 6 let 303 00:01:41.1 10.
6. Šilhánková Barbora USK CS Plzeň 350m Žačky do 6 let 306 00:02:12.1 12.
7. Janoušková Eliška LK Škoda Plzeň 350m Žačky do 6 let 412 00:03:28.1 17.
8. Janoušková Julie LK Škoda Plzeň 350m Žačky do 6 let 411 00:03:28.1 18.
9. Glasslová Sofie Consulte 350m Žačky do 6 let 408 00:03:41.6 19.
10. Zborníková Barbora 350m Žačky do 6 let 309 00:04:17.8 22.