Výsledky závodu

Hannah Pilsen Trail Radeč Maraton

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 27.04.2019



48km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kadlec Tomáš Base Camp 48km Muži 15-39 let 401 03:44:43.5 1.
2. Juráš Jan Vegan sport club Strakonice 48km Muži 15-39 let 25 03:51:23.7 2.
3. Václavík Jan KOS Plzeň 48km Muži 15-39 let 11 04:51:08.0 8.
4. Vála Vojtěch Běhat umí každý 48km Muži 15-39 let 15 05:18:30.0 17.
5. Beneš Zdeněk RuMning klap 48km Muži 15-39 let 23 05:26:55.5 18.
  März Jiří Rock Point Plzeň 48km Muži 15-39 let 19 DNF  

48km - Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Marek Petr 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 17 04:07:17.2 3.
2. Vrána Pavel HOSaSM 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 9 04:07:43.5 4.
3. Seidl Miroslav OB Říčany 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 18 04:34:21.5 5.
4. Malý Jiří 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 8 04:42:16.2 6.
5. Wiesner Konstantin Rumningklap 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 28 04:49:57.0 7.
6. Mezník Vláďa LBE 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 22 04:56:05.7 9.
7. Beneš Zdeněk Bez pedálů 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 20 04:59:32.0 10.
8. Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 10 05:06:00.2 12.
9. Tvrdík Jirka 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 5 05:07:23.5 13.
10. Rais Karel 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 21 05:13:00.0 15.
11. Mareš Jindřich 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 4 05:35:50.0 19.
12. Lazar Martin Gizo 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 29 05:38:48.5 20.
13. Šampalík Josef Prasopsi Plzeň 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 16 05:39:06.0 21.
14. Valeš Milan 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 13 05:46:01.5 22.
15. Novak Marko Ultra trail Ribnica 48km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 6 06:39:20.0 24.

48km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Záhorová Věra 48km Ženy 15-39 let 26 05:48:22.2 23.

48km - Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Herradová Štěpánka 48km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 12 05:05:59.7 11.
2. Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha 48km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 27 05:10:09.0 14.
3. Mandulová Katka 48km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 400 05:18:01.2 16.
  Gabelica Gabi ZTŠ 48km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 7 DNS  

21km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Falta Ondrej DKP 21km Muži 15-39 let 143 01:30:57.7 1.
2. Vohradský Lukáš Plzeň 21km Muži 15-39 let 146 01:36:47.7 2.
3. Větrovec Jiří 21km Muži 15-39 let 144 01:41:18.7 4.
4. Němeček Jiří 21km Muži 15-39 let 138 01:42:42.5 5.
5. Dumek Jiří Krtek 21km Muži 15-39 let 157 01:45:03.5 7.
6. Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary 21km Muži 15-39 let 113 01:46:44.7 8.
7. Harazim Martin 21km Muži 15-39 let 149 01:51:21.5 10.
8. Slatkovský Marek KB Klabava 21km Muži 15-39 let 140 01:55:31.7 16.
9. gaspar gabriel 21km Muži 15-39 let 112 01:57:29.0 18.
10. Mišove Pavel Never Alone 21km Muži 15-39 let 159 02:03:17.5 22.
11. Švojgr Karel 21km Muži 15-39 let 150 02:03:43.2 23.
12. Vachrlon Václav ŠAK Chodov 21km Muži 15-39 let 163 02:05:15.5 27.
13. Audes Marek Olympia Plzeň Team 21km Muži 15-39 let 162 02:05:15.5 28.
14. Janošík Richard 21km Muži 15-39 let 124 02:06:44.2 29.
15. Pich Michal 21km Muži 15-39 let 148 02:06:45.2 31.
16. Štěpánek Jan 21km Muži 15-39 let 02:09:03.7 36.
17. Miller Zachary 21km Muži 15-39 let 101 02:18:39.0 40.
18. Husák Dalibor 21km Muži 15-39 let 166 02:18:48.2 41.
19. Kučaba Tomáš 21km Muži 15-39 let 135 02:18:58.2 43.
20. Zdvořan Daniel 21km Muži 15-39 let 130 02:21:01.2 45.
21. Redondo Amil Pedro Pulso Trail 21km Muži 15-39 let 119 02:22:03.5 48.
22. Moravec Stanislav 21km Muži 15-39 let 133 02:22:50.7 49.
23. Burian Ondrej 4flow 21km Muži 15-39 let 117 02:52:06.2 59.

21km - Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Majer Jan Silvini Madshus team 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 145 01:40:20.0 3.
2. Plzak Michal Revnice 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 141 01:43:53.0 6.
3. Šantín Pavel AK Valcha 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 139 01:51:26.0 11.
4. Balajka Martin Rebel Team Blovice 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 129 01:53:44.7 12.
5. Červený Václav zručskej Plzeňák 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 120 01:53:55.5 15.
6. Taumotte Laurent AXA 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 02:00:53.2 19.
7. Peteřík Dušan BKV Holýšov 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 127 02:01:25.5 20.
8. Fait František 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 02:01:49.7 21.
9. Prušinovský Zdeněk 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 155 02:03:58.5 24.
10. Visinger Miroslav Hursch 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 147 02:05:01.5 26.
11. Pech Luboš Náplava Bohutín 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 126 02:06:44.7 30.
12. Brabec Miroslav www.anglickecentrum.cz 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 136 02:06:45.5 32.
13. Palacký Václav Forrest Gump team 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 154 02:06:55.0 33.
14. Fiala Rostislav 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 164 02:08:06.0 35.
15. Brousek Petr Racek team 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 118 02:13:45.7 38.
16. Mareš Martin Zruč-Senec 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 131 02:18:56.2 42.
17. Ferko Radoslav 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 104 02:33:09.7 52.
18. Soghomonyan Armen 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 121 02:33:16.5 55.
19. Kaminski Zdeněk PORPR 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 108 02:38:25.7 57.
20. Ovsjannikov Michal 21km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 160 02:40:42.2 58.

21km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havlíková Tereza 21km Ženy 15-39 let 01:49:17.2 9.
2. Kubrová Ida 21km Ženy 15-39 let 01:53:47.5 13.
3. Fialová Lenka Predator Gym Team 21km Ženy 15-39 let 165 01:53:48.2 14.
4. Brabant Camille 21km Ženy 15-39 let 100 02:23:41.2 51.
5. Schwagerová Veronika Sněží! *** 21km Ženy 15-39 let 107 02:38:25.2 56.

21km - Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Marková Zuzana 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 137 01:56:03.0 17.
2. Naxerová Jana USK CS Plzeň 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 128 02:04:27.7 25.
3. Hasmanová Lenka PilsenTrail.cz 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 161 02:07:34.2 34.
4. Pěčková Zdeňka AF TEAM PLZEŇ 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 109 02:12:35.7 37.
5. Vančáková Magdaléna 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 02:16:09.0 39.
6. Heindel Jan 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 132 02:20:23.7 44.
7. Lacigová Silva 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 402 02:21:52.2 46.
8. Martínková Věra 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 403 02:21:52.5 47.
9. Ševčíková Petra SKOB Ostrov 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 134 02:22:59.5 50.
10. Gregorová Petra Runhojičky 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 106 02:33:10.0 53.
11. Ferková Petra Runhojičky 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 105 02:33:10.0 54.
  Prchalová Jaromíra 21km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 123 DNS  

7,5km - Muži 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Perrin Angello 7,5km Muži 15-39 let 00:36:28.5 3.
2. Zedníček Jan RK Evropa Plzeň 7,5km Muži 15-39 let 210 00:37:49.3 5.
3. Stehlik Petr 7,5km Muži 15-39 let 213 00:41:18.0 6.
4. Červený Vojta AF TEAM PLZEŇ 7,5km Muži 15-39 let 212 00:42:04.7 7.
5. Markvart Jakub Cubicor team 7,5km Muži 15-39 let 220 00:42:52.7 10.
6. Dwonch Joshua 7,5km Muži 15-39 let 00:45:58.7 15.

7,5km - Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Perrin Thomas 7,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 00:31:25.0 1.
2. Benedikt Jan 7,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 217 00:33:31.2 2.
3. Černý Karel RK Evropa Plzeň 7,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 208 00:37:49.2 4.
4. Zahout Vladimír RK EVROPA Plzeň 7,5km Veteráni (40+ let = ročník 1979 a starší) 209 00:43:52.7 14.

7,5km - Ženy 15-39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Agmannová Jana 7,5km Ženy 15-39 let 211 00:42:38.0 8.
2. Bejdáková Denisa Cubicor team 7,5km Ženy 15-39 let 221 00:42:54.5 11.
3. Vernerová Darina Vegan sport club, Strakonice 7,5km Ženy 15-39 let 218 00:46:00.5 17.
4. Routová Tereza 7,5km Ženy 15-39 let 223 00:47:17.7 19.
5. Voláková Lucie 7,5km Ženy 15-39 let 222 00:47:53.2 20.
6. Králová Iva Rock Point 7,5km Ženy 15-39 let 214 00:49:27.7 21.
7. Béni Nikolett 7,5km Ženy 15-39 let 205 00:50:28.2 22.
8. Suchá Hana 7,5km Ženy 15-39 let 00:51:32.5 23.
9. Dwonch Emma 7,5km Ženy 15-39 let 00:51:45.5 25.

7,5km - Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Dubinina Anna 7,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 219 00:42:38.5 9.
2. Páníková Kamila 7,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 203 00:43:11.0 12.
3. Holkupová Zdeňka 7,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 206 00:43:47.0 13.
4. Dwonch Andy 7,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 00:45:59.2 16.
5. Votavová Eva Rock Point 7,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 215 00:47:09.0 18.
6. Dwonch Albana 7,5km Veteránky (40+ let = ročník 1979 a starší) 00:51:44.7 24.

1600m - Žáci 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pech Jonáš Bohutín 1600m Žáci 11-14 let 319 00:07:57.3 1.
2. Brabec Michal www.aglickecentrum.cz 1600m Žáci 11-14 let 318 00:08:31.3 2.
3. Svěchota Matyáš 1600m Žáci 11-14 let 320 00:10:24.5 4.

1600m - Žačky 11-14 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beránková Hedvika 1600m Žačky 11-14 let 00:09:08.8 3.
2. Perrin Amelie 1600m Žačky 11-14 let 00:10:40.0 5.

800m - Žáci 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wendler Jan UWG Plzeň 800m Žáci 7-10 let 305 00:04:15.8 1.
2. Rinowský Adam 800m Žáci 7-10 let 00:04:16.5 2.
3. Klabačka Daniel 800m Žáci 7-10 let 306 00:04:38.3 4.
4. Ševčík Vít SKOB Ostrov 800m Žáci 7-10 let 302 00:04:41.3 5.
5. Král Jan 800m Žáci 7-10 let 00:04:56.8 7.
6. Svěchota Adam 800m Žáci 7-10 let 303 00:05:01.5 8.

800m - Žačky 7-10 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Beránková Julie 800m Žačky 7-10 let 00:04:25.3 3.
2. Dubinina Eva Lokomotiva Beroun 800m Žačky 7-10 let 307 00:04:55.8 6.
3. Králová Aneta 800m Žačky 7-10 let 00:05:08.5 9.
4. Svěchotová Anežka 800m Žačky 7-10 let 304 00:05:23.0 10.
5. Dubinina Sofia 800m Žačky 7-10 let 308 00:06:02.0 11.

350m - Žáci do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Audes Adam .Olympia Plzeň Team 350m Žáci do 6 let 313 00:01:00.3 1.
2. Plzák Maxík 350m Žáci do 6 let 404 00:01:19.8 3.
3. Plzák Teodov 350m Žáci do 6 let 405 00:01:32.3 5.

350m - Žačky do 6 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wendlerová Adélka UWG Plzeň 350m Žačky do 6 let 311 00:01:01.3 2.
2. Peteříková Emma BKV Holýšov 350m Žačky do 6 let 316 00:01:25.8 4.
3. Dubinina Maria 350m Žačky do 6 let 312 00:01:44.8 6.
4. Moravcová Tereza 350m Žačky do 6 let 310 00:01:56.3 7.