Výsledky závodu

Hopman triatlon

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 06.07.2019



Sprint triatlon - Dorostenci

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedlár Daniel Krušnoman TT Litvínov Sprint triatlon Dorostenci 12 01:11:50.5 3.
2. Skořepa Adam Trutnov Triatlon Team Sprint triatlon Dorostenci 11 01:13:28.8 4.
3. Příhoda Štěpán Hovaďáci Sprint triatlon Dorostenci 172 01:21:06.0 14.
4. Hamata Lukáš TRIATLET KARLOVY VARY Sprint triatlon Dorostenci 78 01:21:48.9 16.
5. Kindl Marek KindlBorci Sprint triatlon Dorostenci 117 01:22:31.7 18.
6. Řimnáč Jakub Hopman Team Žatec Sprint triatlon Dorostenci 43 01:22:39.5 19.
7. Vostřel Radek AK Žatec Sprint triatlon Dorostenci 198 01:26:57.4 34.
8. Zlatohlávek Filip Praha 10 Sprint triatlon Dorostenci 149 01:44:02.9 71.
9. Krátký Vojtěch ZKO Louny Sprint triatlon Dorostenci 107 01:44:18.5 72.
  Jenček Radek Sprint triatlon Dorostenci 109 DNF  

Sprint triatlon - Dorostenky

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vágnerová Viktorie Lokomotiva Teplice Sprint triatlon Dorostenky 64 01:20:21.2 12.
2. Krobová Eliška BTT Libochovice Sprint triatlon Dorostenky 91 01:27:53.1 38.
3. Blechová Lucie LBS Sport Team Sprint triatlon Dorostenky 139 01:30:56.8 43.
4. Šimůnková Eliška Kadaň Sprint triatlon Dorostenky 10 01:37:32.1 60.
5. Šimůnková Ema TJ Klášterec nad Ohří Sprint triatlon Dorostenky 20 01:37:33.3 61.

Sprint triatlon - Muži do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zušťák Vladislav Triatlon Praha Háje Sprint triatlon Muži do 40 let 187 01:09:16.4 1.
2. Pilc Daniel Tri-Ski Sokol Horní Počernice Sprint triatlon Muži do 40 let 75 01:17:03.8 6.
3. Klíč Dalibor Praha Sprint triatlon Muži do 40 let 115 01:17:24.1 7.
4. Kapoun Tibor Most Sprint triatlon Muži do 40 let 204 01:18:57.8 10.
5. Bondar Grigorij Miltracing Team Sprint triatlon Muži do 40 let 90 01:20:01.2 11.
6. Krátký Luboš Ak Žatec Sprint triatlon Muži do 40 let 105 01:22:04.0 17.
7. Jančovič Tomáš Sprint triatlon Muži do 40 let 47 01:23:27.0 22.
8. Knyttl Vojtěch GoOut.cz Sprint triatlon Muži do 40 let 126 01:25:14.4 26.
9. Žatecký Václav Hopman Team Žatec Sprint triatlon Muži do 40 let 112 01:25:48.8 29.
10. Nebřenský Aleš Sprint triatlon Muži do 40 let 108 01:26:03.6 30.
11. Vaja Jan TJ Baník Krásno Sprint triatlon Muži do 40 let 205 01:26:14.4 31.
12. Peníška Rostislav Adrop.cz Sprint triatlon Muži do 40 let 30 01:26:36.0 33.
13. Vardan Martin Uherské Hradiště Sprint triatlon Muži do 40 let 197 01:27:08.5 36.
14. Sultan Jérémie 69 France Sprint triatlon Muži do 40 let 183 01:29:59.4 40.
15. Kučera Jan VKO Louny/SDH Touchovice Sprint triatlon Muži do 40 let 26 01:30:27.6 41.
16. Kondračin Josef ČT sport Sprint triatlon Muži do 40 let 167 01:33:31.7 53.
17. Sekanina Aleš Sprint triatlon Muži do 40 let 69 01:34:59.9 56.
18. Jasek Filip Česká republika Sprint triatlon Muži do 40 let 129 01:38:14.3 62.
19. Fanta Lukáš Cobram Team PPC Sprint triatlon Muži do 40 let 143 01:40:49.7 67.
20. Schlibener Zdeněk Kladno Sprint triatlon Muži do 40 let 73 01:42:36.1 70.
21. Pražák Martin Sprint triatlon Muži do 40 let 148 01:45:00.3 73.
22. Šťastný Ondřej Louny Sprint triatlon Muži do 40 let 81 01:50:31.0 78.
23. Máša Jaroslav Sprint triatlon Muži do 40 let 76 01:57:14.3 80.

Sprint triatlon - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kroupa Štěpán Café racers Sprint triatlon Muži nad 40 let 186 01:11:32.7 2.
2. Vavruška Petr Witte bike team Sprint triatlon Muži nad 40 let 152 01:16:28.6 5.
3. Krátký Luboš Sweepsport Sprint triatlon Muži nad 40 let 106 01:17:51.1 8.
4. Laur Zbyněk Sprint triatlon Muži nad 40 let 181 01:18:12.5 9.
5. Štanda Kamil Praha Sprint triatlon Muži nad 40 let 154 01:20:22.3 13.
6. Samek Kamil Kostelní Hlavno Sprint triatlon Muži nad 40 let 189 01:21:21.1 15.
7. Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy Sprint triatlon Muži nad 40 let 56 01:23:34.2 23.
8. Paar Zdeněk K.N.O Sprint triatlon Muži nad 40 let 176 01:25:16.1 27.
9. Chvátal Vladimír Úvaly Sprint triatlon Muži nad 40 let 95 01:25:25.7 28.
10. Kaplan Vladimír Cobram Team PPC Sprint triatlon Muži nad 40 let 193 01:31:06.9 44.
11. Jenč Pavel Sprint triatlon Muži nad 40 let 68 01:31:15.3 46.
12. Borovský Martin Cobram Team PPC Sprint triatlon Muži nad 40 let 140 01:31:18.6 48.
13. Minařík Petr EGERFISH Sprint triatlon Muži nad 40 let 111 01:36:58.9 58.
14. Hodina Petr 1.CTK Netolice Sprint triatlon Muži nad 40 let 102 01:37:04.4 59.
15. Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Sprint triatlon Muži nad 40 let 131 01:38:44.2 63.
16. Reindl Michal Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z.ú. Sprint triatlon Muži nad 40 let 16 01:40:13.2 65.
17. Holec Petr Prag Bears Reasing Team Sprint triatlon Muži nad 40 let 158 01:46:50.3 74.
18. Cígler Jaromír Žatec Sprint triatlon Muži nad 40 let 87 01:49:46.0 76.
19. Podlašecký David Sprint triatlon Muži nad 40 let 160 02:09:04.0 84.
20. Steiner Josef Krampus-čerti ze severu Sprint triatlon Muži nad 40 let 124 02:19:02.6 85.

Sprint triatlon - Ženy do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Králová Barbora BTT Libochovice Sprint triatlon Ženy do 40 let 84 01:22:40.2 20.
2. Richterová Nikol DB Tragédky Sprint triatlon Ženy do 40 let 14 01:26:24.0 32.
3. Příhodová Barbora Hovaďáci Sprint triatlon Ženy do 40 let 170 01:27:06.9 35.
4. Strnadová Monika TriSK ČB Sprint triatlon Ženy do 40 let 13 01:28:48.0 39.
5. Jandová Barbora Veslařský klub Ohře Louny Sprint triatlon Ženy do 40 let 21 01:30:42.6 42.
6. Lázňovská Markéta Kutná Hora Sprint triatlon Ženy do 40 let 48 01:31:09.6 45.
7. Trávníčková Bára Louny Sprint triatlon Ženy do 40 let 27 01:31:43.5 49.
8. Benková Veronika VŠSK Pedf Sprint triatlon Ženy do 40 let 66 01:32:25.3 50.
9. Typltová Anna Rozběháme Teplice Sprint triatlon Ženy do 40 let 74 01:32:25.7 51.
10. Černá Tereza Šneci v běhu Sprint triatlon Ženy do 40 let 89 01:32:44.6 52.
11. Skalková Karolína Uherské Hradiště Sprint triatlon Ženy do 40 let 199 01:33:49.6 54.
12. Nesvadbová Eliška Žatec Sprint triatlon Ženy do 40 let 123 01:34:42.9 55.
13. Šimkovičová Lucia Hopman Team Žatec Sprint triatlon Ženy do 40 let 182 01:35:32.5 57.
14. Pánková Jana Sweep Ultimate Gym Sprint triatlon Ženy do 40 let 60 01:39:49.6 64.
15. Hornova Katerina Hopman Team Žatec Sprint triatlon Ženy do 40 let 4 01:40:17.5 66.
16. Senkova Katarina jELITA Sprint triatlon Ženy do 40 let 130 01:41:15.4 68.
17. Kuklová Květa Báječné ženy v běhu Sprint triatlon Ženy do 40 let 104 01:47:30.3 75.
18. Slavíková Kamila Měcholupy Sprint triatlon Ženy do 40 let 3 01:50:26.6 77.
19. Talacková Petra Boleboř Sprint triatlon Ženy do 40 let 135 01:52:02.3 79.
20. Peníšková Eliška Sprint triatlon Ženy do 40 let 151 02:04:03.5 83.
  Loulová Markéta Veslařský klub Ohře Louny Sprint triatlon Ženy do 40 let 53 DNF  

Sprint triatlon - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nikolič Marta KOA Sprint triatlon Ženy nad 40 let 37 01:23:22.5 21.
2. Šmeráková Petra Hopman Team Žatec/BK Žatec Sprint triatlon Ženy nad 40 let 18 01:24:02.2 24.
3. Beránková Libuše Glassman TT Teplice Sprint triatlon Ženy nad 40 let 110 01:24:54.7 25.
4. Zloská Eva Klub plavců mělnických Sprint triatlon Ženy nad 40 let 82 01:27:39.3 37.
5. Koblížková Gabriela Etriatlon Team Sprint triatlon Ženy nad 40 let 185 01:31:16.8 47.
6. Provaznikova Radka Praha Sprint triatlon Ženy nad 40 let 65 01:41:56.5 69.
7. Wainerová Jitka Team Louny Sprint triatlon Ženy nad 40 let 146 02:00:35.9 81.
8. Řezníčková Marcela Sprint triatlon Ženy nad 40 let 147 02:00:36.4 82.

Olympijský triatlon - Muži do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ottenschläger Oto Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z.ú. Olympijský triatlon Muži do 40 let 28 02:05:10.0 1.
2. Opolecký Martin Olympijský triatlon Muži do 40 let 194 02:16:30.3 3.
3. Dvořák Jakub Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži do 40 let 22 02:17:23.3 4.
4. Urban Filip Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži do 40 let 23 02:17:25.5 5.
5. Nosek Lukáš Swim Academy Bora/Velká Dobrá Olympijský triatlon Muži do 40 let 159 02:18:53.1 6.
6. Adamec Radek Triexpert Milt racing team Olympijský triatlon Muži do 40 let 136 02:19:24.2 7.
7. Okluský Miroslav TRI COLORS Olympijský triatlon Muži do 40 let 179 02:19:52.5 8.
8. Immer Tomaš Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z.ú. Olympijský triatlon Muži do 40 let 52 02:20:41.6 9.
9. Trč Stanislav Roudnice nad Labem Olympijský triatlon Muži do 40 let 133 02:23:12.1 12.
10. Banka Tomáš Hovaďáci Olympijský triatlon Muži do 40 let 165 02:23:57.5 13.
11. Ihnačinec Jakub Krušnoman TT Litvínov Olympijský triatlon Muži do 40 let 32 02:25:44.5 15.
12. Adam Zdeněk Ústecký Olympijský triatlon Muži do 40 let 57 02:26:06.6 17.
13. Sirůček David Multisport team Olympijský triatlon Muži do 40 let 122 02:26:31.8 19.
14. Čermák Dominik Duchcov Olympijský triatlon Muži do 40 let 94 02:30:28.7 23.
15. Podběhlý Ondřej Kadaň Olympijský triatlon Muži do 40 let 195 02:34:16.9 26.
16. Lácha Martin Olympijský triatlon Muži do 40 let 50 02:34:32.5 27.
17. Hrachovec Jan Jesenice u Prahy Olympijský triatlon Muži do 40 let 36 02:35:24.4 30.
18. Lacina Martin Louny Olympijský triatlon Muži do 40 let 85 02:35:45.0 32.
19. Oppelt Michal Krušnoman TT Olympijský triatlon Muži do 40 let 178 02:35:53.0 34.
20. Pluháček Aleš Hovaďáci Olympijský triatlon Muži do 40 let 169 02:37:16.4 37.
21. Kysela Daniel Praha Olympijský triatlon Muži do 40 let 137 02:38:16.1 39.
22. Glaubauf Aleš -/Kladno Olympijský triatlon Muži do 40 let 93 02:41:12.8 41.
23. Santrucek Jaromir Olympijský triatlon Muži do 40 let 77 02:42:28.9 44.
24. Bláha Petr Veslaři Bohemians Olympijský triatlon Muži do 40 let 101 02:42:49.5 45.
25. Brynda Štěpán ÚVN STŘEŠOVICE Olympijský triatlon Muži do 40 let 114 02:43:19.4 49.
26. Vystrčil Pavel Tri NH Nanovice Olympijský triatlon Muži do 40 let 79 02:44:21.6 51.
27. Odl Jakub KOME klub Kraslice Olympijský triatlon Muži do 40 let 162 02:44:33.3 52.
28. Guillaud Romain Praha Olympijský triatlon Muži do 40 let 25 02:48:28.8 60.
29. Binovsky Patrik Olympijský triatlon Muži do 40 let 63 02:48:32.9 61.
30. Kobík Martin Běžci Chomutov / Cobram Team PPC Olympijský triatlon Muži do 40 let 58 02:53:36.0 71.
31. Živnůstka Martin Witte bike team Olympijský triatlon Muži do 40 let 54 02:53:49.2 72.
32. Konrad Jakub Olympijský triatlon Muži do 40 let 96 02:54:56.1 75.
33. Kratochvil Marek STG Kadaň Olympijský triatlon Muži do 40 let 153 03:02:21.8 84.
34. Vaníček Adam Prague Bears Racing Team Olympijský triatlon Muži do 40 let 51 03:03:54.1 85.
35. Kukla Josef Praha Olympijský triatlon Muži do 40 let 103 03:05:19.7 86.
36. Urban Tomáš Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži do 40 let 29 03:10:29.6 90.
37. Sojka Pavel Údlice Olympijský triatlon Muži do 40 let 188 03:15:18.2 96.
38. Boček Lukáš Údlice Olympijský triatlon Muži do 40 let 168 03:28:45.1 104.
  Filippov David Olympijský triatlon Muži do 40 let 171 DNF  
  Aschenbrenner František Kryrský maratónec Olympijský triatlon Muži do 40 let 208 DNF  

Olympijský triatlon - Muži nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wainer Jan Team Louny Olympijský triatlon Muži nad 40 let 144 02:10:22.1 2.
2. Kindl Marek KindlBorci Olympijský triatlon Muži nad 40 let 116 02:21:37.1 10.
3. Vojtěchovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov Olympijský triatlon Muži nad 40 let 200 02:22:34.4 11.
4. Peterka Marek Triade Decin Olympijský triatlon Muži nad 40 let 192 02:24:28.8 14.
5. Javornický Tomáš DBK Kadaň Olympijský triatlon Muži nad 40 let 46 02:26:00.8 16.
6. Flak David CSG TRI TEAM Olympijský triatlon Muži nad 40 let 190 02:26:19.3 18.
7. Matějovský Jan Usk Akademik Cheb Olympijský triatlon Muži nad 40 let 177 02:27:02.4 20.
8. Preisler Michal Jablonecké Mattonky Olympijský triatlon Muži nad 40 let 45 02:28:24.3 21.
9. Holý Jakub TRI-SKI Horní Počernice Olympijský triatlon Muži nad 40 let 92 02:29:20.1 22.
10. Vopat Milan Milan z hor Olympijský triatlon Muži nad 40 let 40 02:30:47.4 24.
11. Tkadlec Štěpán Unětice Olympijský triatlon Muži nad 40 let 15 02:34:08.3 25.
12. Šíma Zdeněk Slivenec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 9 02:34:43.0 29.
13. Mrkvička Robert Highland Olympijský triatlon Muži nad 40 let 6 02:35:38.1 31.
14. Volf Miroslav Běžci Chomutov Olympijský triatlon Muži nad 40 let 33 02:35:46.7 33.
15. Vavák Libor BK Sadská Olympijský triatlon Muži nad 40 let 120 02:36:04.5 35.
16. Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Olympijský triatlon Muži nad 40 let 206 02:36:49.1 36.
17. Dvořák Martin Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 41 02:40:21.6 40.
18. Ginzel Petr Praha 9 - Letňany Olympijský triatlon Muži nad 40 let 97 02:42:11.1 42.
19. Červenka Ctibor Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 8 02:42:22.4 43.
20. Langhammer Tomáš Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z.ú. Olympijský triatlon Muži nad 40 let 161 02:43:00.6 46.
21. Klemsa Jan DBK Kadaň Olympijský triatlon Muži nad 40 let 39 02:43:17.0 47.
22. Michalk Michael MOG Dresden Olympijský triatlon Muži nad 40 let 166 02:43:34.0 50.
23. Duchatelet Arnaud Prague Olympijský triatlon Muži nad 40 let 100 02:45:45.5 54.
24. Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih Olympijský triatlon Muži nad 40 let 142 02:47:05.9 55.
25. Havlíček Michal ACES Team K.Vary Olympijský triatlon Muži nad 40 let 119 02:47:13.2 56.
26. Černík Vítězslav Olympijský triatlon Muži nad 40 let 121 02:48:03.2 58.
27. Hanžl Michal Mika training Olympijský triatlon Muži nad 40 let 134 02:48:07.6 59.
28. Beer Werdan Pavel Olympijský triatlon Muži nad 40 let 72 02:48:39.1 62.
29. Koubek Petr Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 220 02:48:41.3 63.
30. Macháček Marek Triatlet Karlovy Vary Olympijský triatlon Muži nad 40 let 61 02:49:19.3 65.
31. Temer Jörgen Johanngeorgenstadt Olympijský triatlon Muži nad 40 let 202 02:50:14.3 67.
32. Čamek Quba Forrest team Olympijský triatlon Muži nad 40 let 59 02:50:59.4 68.
33. Stuchl Jindřich Cykloteam Ostrov Olympijský triatlon Muži nad 40 let 5 02:52:50.8 70.
34. Strnad Pavel TRISK České Budějovice Olympijský triatlon Muži nad 40 let 7 02:54:27.3 73.
35. Hrdinka Čestmír TTC Český Brod Olympijský triatlon Muži nad 40 let 184 02:54:53.2 74.
36. Raba Kristian Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Muži nad 40 let 164 02:56:40.9 77.
37. Bureš Jaroslav Údlice Olympijský triatlon Muži nad 40 let 180 02:58:10.7 78.
38. Kříž Miloš Fujikoki Vlčí Olympijský triatlon Muži nad 40 let 125 02:58:26.6 79.
39. Beck Pavel Krušnohorský výšvih Olympijský triatlon Muži nad 40 let 38 02:59:14.1 80.
40. Jirkovský Libor WITTE Bike Team Olympijský triatlon Muži nad 40 let 55 02:59:49.5 81.
41. Vydra Karel TJ Sokol Žebrák Olympijský triatlon Muži nad 40 let 80 03:01:52.9 83.
42. Kadleček Daniel WeTriDa Olympijský triatlon Muži nad 40 let 128 03:06:20.1 87.
43. Dolanský Pavel Hobýci Most Olympijský triatlon Muži nad 40 let 201 03:07:35.5 88.
44. Pilnáček Martin Olympijský triatlon Muži nad 40 let 19 03:11:08.2 91.
45. Ňachaj Pavol Maracaná de Teraque Olympijský triatlon Muži nad 40 let 62 03:13:24.7 92.
46. Jedlička Petr Olympijský triatlon Muži nad 40 let 67 03:13:38.4 94.
47. Vizinger Karel Chomutov Olympijský triatlon Muži nad 40 let 49 03:14:30.3 95.
48. Svoboda Martin Praha Olympijský triatlon Muži nad 40 let 191 03:18:31.5 99.
49. Pelán Stanislav HRNAP Olympijský triatlon Muži nad 40 let 145 03:21:57.3 100.
50. Dráb Jiří NEVIX Olympijský triatlon Muži nad 40 let 99 03:28:24.4 103.
51. Vitvar Pavel Běžci Chomutov Olympijský triatlon Muži nad 40 let 207 03:35:49.7 105.
52. Kerner Jan TJ Lokomotiva Louny Olympijský triatlon Muži nad 40 let 175 03:36:14.7 106.
53. Komrska Pavel Draci Horní Jiřetín Olympijský triatlon Muži nad 40 let 113 03:45:26.0 110.
  Hyšperský Jindřich EGERFISH Olympijský triatlon Muži nad 40 let 203 DNF  
  Hrůza Michal Teplice Olympijský triatlon Muži nad 40 let 98 DNF  
  Strnad Rostislav SK U ČERTA Olympijský triatlon Muži nad 40 let 70 DNF  
  Mildorf Jiří BK Louny Olympijský triatlon Muži nad 40 let 155 DNS  

Olympijský triatlon - Ženy do 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hovorková Barbora USK Akademik Cheb z.s. Olympijský triatlon Ženy do 40 let 34 02:34:39.1 28.
2. Kindlová Magdaléna VKBeroun Olympijský triatlon Ženy do 40 let 118 02:38:14.5 38.
3. Küfnerová Eva 321start Olympijský triatlon Ženy do 40 let 132 02:43:18.4 48.
4. Odlová Hana KOME klub Kraslice Olympijský triatlon Ženy do 40 let 163 02:48:51.1 64.
5. Antalová Ladislava Koloshop Team Olympijský triatlon Ženy do 40 let 141 02:49:24.9 66.
6. Udvardy Reka Prague Olympijský triatlon Ženy do 40 let 44 02:52:23.6 69.
7. Řezanková Alena TRI COLORS Olympijský triatlon Ženy do 40 let 156 03:09:46.3 89.
8. Forejtova Dagmar Olympijský triatlon Ženy do 40 let 150 04:06:46.4 111.
  Opolecká Pavla Praha Olympijský triatlon Ženy do 40 let 196 DNF  

Olympijský triatlon - Ženy nad 40 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Praská Vendulka WeTriDa Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 31 02:45:18.1 53.
2. Sládková Jana KOA squad Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 17 02:47:41.4 57.
3. Rožánková Tereza TRICOLORS Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 157 02:55:38.5 76.
4. Kamarádová Daniela TRI COLORS Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 174 03:01:43.0 82.
5. Susserová Lucie TT Krušnoman Litvínov Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 127 03:13:27.4 93.
6. Lovětínská Silva Rakovník Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 83 03:15:21.9 97.
7. Korcová Pavla Praha Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 71 03:18:17.2 98.
8. Kvasničková Radka Karlovy Vary Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 24 03:22:00.9 101.
9. Tumová Monika Plzeň Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 35 03:27:06.7 102.
10. Chybová Vladimíra Čeradické bjěhny Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 138 03:36:37.7 107.
11. Urbanová Šárka Hopman Team Žatec Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 2 03:36:38.3 108.
12. Marková Miroslava Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 173 03:43:33.2 109.
  Fifková Hana Praha Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 86 DNF  
  Goikoetxea Mintegi Lucie Praha 4 - Háje Olympijský triatlon Ženy nad 40 let 88 DNS