Výsledky závodu

Běh na Mědník

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 20.04.2019



8,5  km / 600 m převýšení - Muži 15 – 19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kožák Tomáš SC Start Karlovy Vary 8,5  km / 600 m převýšení Muži 15 – 19 let 41 00:50:12.0 8.
2. Apolen Jan Atletika Kadan 8,5  km / 600 m převýšení Muži 15 – 19 let 2 01:01:03.5 47.
3. Kaška Karel Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 15 – 19 let 31 01:01:35.7 48.
4. Molcar Jan BK Běkodo Teplice 8,5  km / 600 m převýšení Muži 15 – 19 let 53 01:08:40.8 76.
5. Richter Tomáš TepliSPONA Teplicece 8,5  km / 600 m převýšení Muži 15 – 19 let 75 01:11:12.8 83.
6. Černohorský Dominik Litvínov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 15 – 19 let 11 01:12:29.8 92.

8,5  km / 600 m převýšení - Muži 20 – 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Coufal Jakub Witte Bike Team 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 8 00:46:33.2 1.
2. David Seidel, WILIER/FORCE Germany 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 283 00:47:17.2 2.
3. Oplt Michal New Roll Runners 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 151 00:48:00.7 4.
4. Krummer Radek Triatlet KV 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 144 00:48:55.0 6.
5. Brožek Vítek Witte bike team 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 282 00:49:34.5 7.
6. Schütze Ondřej WITTE Bike Team 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 83 00:52:46.0 14.
7. Podběhlý Ondřej Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 68 00:54:19.5 17.
8. Stűtz Jan HS Měděnec 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 92 00:54:29.0 18.
9. Seman Václav Klášterec nad Ohří 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 82 00:54:58.7 21.
10. Bašus Lubomír Kolová 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 126 00:55:04.7 22.
11. Bechiňský Václav New Roll Runners 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 4 00:55:16.0 23.
12. Matyuš Daniel SKMP 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 165 00:56:17.8 26.
13. Kuneš Adam Korejský sršni 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 45 00:57:21.2 30.
14. Šimonek Petr 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 626 00:57:30.2 31.
15. Stumpf Michal Most v pohybu 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 91 00:58:44.2 39.
16. Šimoňák Milan Běžci Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 155 01:01:02.7 46.
17. Hájek Jan 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 22 01:04:25.7 58.
18. Kňava Martin Bike a Běh Ostrov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 34 01:04:29.2 59.
19. Šimána Filip Karate klub Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 99 01:04:35.2 60.
20. Drábek Ondřej Bílina 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 129 01:05:38.0 66.
21. Kratochvil Marek TeamKadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 42 01:07:01.8 71.
22. Šebesta Kuba FRKDN 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 94 01:09:32.3 77.
23. Sýkora Tomáš Hopman Team Žatec 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 93 01:09:39.0 78.
24. Petr Ungermann 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 65 01:11:00.3 81.
25. Bruna Tomáš 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 7 01:11:18.8 85.
26. Zahálka František Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 124 01:11:45.8 87.
27. Kopecký Miloš Sweep Ultimate Gym 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 141 01:12:14.5 89.
28. Nový Martin Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 61 01:13:23.3 95.
29. Šimána Kryštof Vodní sporty Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 100 01:14:41.8 103.
30. Mrkáček Standa STG Spořice/Sweep Ultimate Gym 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 58 01:17:05.8 112.
31. Prinda Marek Klasterecke behny 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 71 01:19:20.5 123.
32. Dolenský Zdeněk 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 14 01:20:05.4 125.
33. Soudek Petr 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 89 01:20:06.0 127.
34. Šroufek Jaroslav STG Spořiče 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 113 01:20:13.8 128.
35. Kavka Martin Most 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 32 01:21:18.0 131.
36. Zavřel Jiří Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 125 01:22:48.5 136.
37. Kalčík Michal 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 136 01:24:53.5 141.
38. Pilný Martin 8,5  km / 600 m převýšení Muži 20 – 39 let 66 01:33:57.3 149.

8,5  km / 600 m převýšení - Muži 40 – 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Holub Stanislav Sobědruhy 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 132 00:47:28.7 3.
2. Šindelář Martin HnízdilTeam 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 159 00:48:30.2 5.
3. Javornický Tomáš DBK Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 140 00:50:31.7 10.
4. Šlapák Zdeněk Sweep ultimate gym 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 109 00:50:58.5 11.
5. Jánský Petr Masajové z Ostrova 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 139 00:51:20.2 12.
6. Šmíd Petr BANÍK OSEK 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 111 00:51:43.2 13.
7. Ouzký Stanislav Jirkov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 62 00:53:18.0 15.
8. Šilhan Jiří WITTE Bike Team 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 98 00:53:32.5 16.
9. Kujicek Tomas Bk sporice 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 44 00:54:50.2 19.
10. Heligr Martin SKP Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 26 00:55:54.0 24.
11. Lang Tomas ŠAK Chodov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 47 00:56:02.0 25.
12. Řehoř Zdeněk STG Strupčice 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 167 00:56:54.3 28.
13. Parihuzič Dušan AK Sokolov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 284 00:57:44.7 32.
14. Pulda Štěpán Liberec 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 163 00:57:57.5 34.
15. Stříbrný Vítr Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 90 00:58:12.7 36.
16. Vojtěchovský Tomáš Běžci Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 157 00:58:36.0 37.
17. Razakowski Martin Dobrovolný běžecký kroužek Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 73 00:58:40.0 38.
18. Galajda Jan LK Jirkov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 20 00:59:21.8 42.
19. Kule Martin Pupkani KV 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 145 00:59:41.0 43.
20. Kopica Jiří Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 37 01:02:56.0 51.
21. Vadlejch Jiří Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 115 01:03:38.8 53.
22. Kollár Filip SRTQ Strupčice 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 170 01:03:42.5 54.
23. Malý Vojtěch PANB/Sweep Ultimate Gym 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 146 01:04:01.0 56.
24. Fialka František Běžci Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 281 01:04:22.0 57.
25. Patroch Pavel SWEEP ULTIMATE GYM 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 64 01:04:39.0 61.
26. Klemsa Jan 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 33 01:04:50.5 62.
27. Směšný Lukáš Klášterec 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 86 01:04:59.0 64.
28. Hůrka Otakar Bike a Běh Ostrov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 134 01:06:09.0 67.
29. Sojka Jiří Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 88 01:06:24.5 69.
30. Vodochodsky Vladimir MTB Hellfish 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 120 01:06:33.5 70.
31. Volf Miroslav Běžci Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 121 01:08:38.0 75.
32. Krůdl Jirka WITTE Bike Team 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 43 01:10:02.8 79.
33. Havlíček Michal ACES Team K.Vary 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 24 01:10:58.5 80.
34. Pribičin Ludvík Triatlet Karlovy Vary 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 69 01:11:18.5 84.
35. Bambas Jan Pivošlap Litvínov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 3 01:13:20.8 94.
36. Plechač Miloslav Klášterec nad Ohří 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 152 01:13:31.3 96.
37. Kopecký Jiří Hopman team Žatec 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 36 01:14:14.5 100.
38. Kouba Radek Hopman team Žatec 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 39 01:15:18.8 105.
39. Molnár Jan Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 56 01:18:33.3 115.
40. Liebig Ladislav Bettelgrüne-Leutensdorf 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 49 01:31:42.5 147.
41. Pinl Libor Plzeň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 67 01:31:53.0 148.
42. Janda Jiří MP Praha 8,5  km / 600 m převýšení Muži 40 – 49 let 169 01:36:27.0 151.

8,5  km / 600 m převýšení - Muži 50 – 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kožák Milan SC Start Karlovy Vary 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 40 00:50:16.2 9.
2. Valtr Vladimír MP PRAHA 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 116 00:56:20.3 27.
3. Molcar Miroslav BK Běkodo Teplice 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 54 00:58:59.2 40.
4. Vodicka Pavel Most 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 119 00:59:18.7 41.
5. Dicá Vladimír TJ Slavoj Bečov nad Teplou 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 13 01:03:49.0 55.
6. Mikeš Jindřich Triatlet Karlovy Vary 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 149 01:07:15.3 72.
7. Šimána Miroslav SKMP Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 101 01:07:42.8 73.
8. Sládek Jiří BK Žatec 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 85 01:13:42.8 98.
9. Prokeš Petr Sweep Ultimate Gym 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 161 01:17:06.0 113.
10. Rusňák Jan 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 77 01:37:25.8 152.
11. Drvota Zdeněk MaLé-R 8,5  km / 600 m převýšení Muži 50 – 59 let 15 01:50:33.3 158.

8,5  km / 600 m převýšení - Muži 60 – 69 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kacíř Zdeněk LOUČNÁ956 8,5  km / 600 m převýšení Muži 60 – 69 let 29 01:00:43.0 45.
2. Mikeš Václav Sport Josefov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 60 – 69 let 150 01:15:55.5 106.
3. Bečka Miloslav Ústí n.L. 8,5  km / 600 m převýšení Muži 60 – 69 let 127 01:18:28.3 114.
4. Dušek Vladimír Klášterec nad Ohří 8,5  km / 600 m převýšení Muži 60 – 69 let 130 01:23:17.8 137.

8,5  km / 600 m převýšení - Muži 70 – 99 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svoboda Josef CT DNT 8,5  km / 600 m převýšení Muži 70 – 99 let 154 01:11:59.0 88.
2. Večeřa František VTŽ Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 70 – 99 let 117 01:22:12.8 133.
3. Martykán Jiří CT DNT 8,5  km / 600 m převýšení Muži 70 – 99 let 148 01:29:55.0 145.
4. Kostka Josef VT Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Muži 70 – 99 let 38 01:45:14.0 155.

8,5  km / 600 m převýšení - Ženy 15 – 19 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ševčíková Anežka 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 15 – 19 let 122 00:58:02.7 35.
2. Ševčíková Viktorie Perštejn 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 15 – 19 let 97 01:14:25.8 101.
3. Malická Hana Erfurter Tennisclub Rot-Weiß e.V. 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 15 – 19 let 51 01:16:43.0 110.
4. Škaloudová Veronika 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 15 – 19 let 107 01:18:34.5 116.
5. Šimůnková Eliška Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 15 – 19 let 102 01:18:43.8 117.
6. Šimůnková Ema TJ Klášterec nad Ohří 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 15 – 19 let 103 01:18:51.5 119.
7. Tudorová Markéta 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 15 – 19 let 114 01:24:46.8 140.
8. Kýnová Karolína Hasiči Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 15 – 19 let 46 01:42:38.8 153.

8,5  km / 600 m převýšení - Ženy 20 – 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brožková Štěpánka Witte Bike Team 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 6 00:57:10.7 29.
2. Hovorková Barbora USK Akademik Cheb 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 160 00:57:51.2 33.
3. Křížová Anežka Stráž nad Ohří 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 106 00:59:52.2 44.
4. Hahn Hana Sweep Ultimate Gym 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 21 01:03:18.0 52.
5. kadeřábková Petra STG Spořice 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 30 01:04:50.7 63.
6. Kristenová Nela Triatlet KV 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 143 01:11:22.8 86.
7. Miroslava Sweep ultimate gym 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 52 01:12:16.8 90.
8. Kováčová Eliška ŠAK Chodov 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 142 01:12:18.8 91.
9. Chytrá Martina New Roll Runners 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 135 01:13:00.8 93.
10. Čádová Michala Litvínov 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 9 01:14:37.8 102.
11. Hrdličková Jana Hladová kola Litvínov 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 133 01:16:05.8 107.
12. Bergmanová Markéta 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 5 01:16:05.8 108.
13. Mrkáčková Jana STG Spořice, Sweep Ultimate Gym 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 59 01:17:04.8 111.
14. Mutlová Evka FRKDN 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 168 01:18:48.0 118.
15. Pánková Jana Běžci Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 63 01:19:45.5 124.
16. Čachotska Lada 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 10 01:20:05.5 126.
17. Hartlová Iveta Březno 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 23 01:21:13.0 130.
18. Růžičková Zuzana Most 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 81 01:21:27.5 132.
19. Damašková Jana Kadan 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 138 01:24:09.8 139.
20. Elizabeth Künzlová Lucie New Roll Runners 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 18 01:25:13.3 142.
21. Fauová Michaela STG Spořice 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 131 01:34:49.3 150.
22. Šimůnková Štěpánka Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 104 01:42:43.0 154.
23. Choděrová Zuzana Klacíkov 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 20 – 39 let 27 02:11:20.8 159.

8,5  km / 600 m převýšení - Ženy 40 – 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Marková Gabriela Masajové z Ostrova 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 147 01:02:19.5 49.
2. Daďourkova Helena Runbo 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 162 01:02:45.0 50.
3. Ševčíková Dita Perštejn 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 96 01:06:15.7 68.
4. Vančurová Šárka BKV Holýšov 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 156 01:08:32.0 74.
5. Čočková Jana Bike a Běh Ostrov 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 12 01:13:42.8 97.
6. Molcarová Jana BK Běkodo Teplice 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 55 01:14:11.0 99.
7. Kondrková Monika 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 35 01:16:05.8 109.
8. Razakowská Jana Kadaň 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 72 01:19:03.3 121.
9. Nádaská Renata Droužkovice 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 60 01:19:20.3 122.
10. šmejkalová Hana ACES Team K.Vary 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 110 01:20:54.5 129.
11. Bláhová Jana Radonice 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 128 01:22:14.0 134.
12. Repáčová Marcela 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 74 01:22:26.3 135.
13. Pribičinová Simona Triatlet Karlovy Vary 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 70 01:29:58.8 146.
14. Drvotová Richterová Martina MaLé-R 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 16 01:50:22.0 157.
15. Havlíčková Michaela Qap.cz 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 40 – 49 let 25 02:11:21.8 160.

8,5  km / 600 m převýšení - Ženy 50 – 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lubinová Romana SC Start Karlovy Vary 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 50 00:54:56.5 20.
2. Kabilová Martina ACES Team Karlovy Vary 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 28 01:05:08.8 65.
3. Vítková Zuzana Rozběháme Most 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 118 01:11:01.3 82.
4. Šípová Irena AcesKV 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 105 01:15:09.0 104.
5. Rutzenstorferová Jana MaLé-R 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 79 01:18:56.5 120.
6. Špírková Lenka MaLé-R 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 112 01:23:36.8 138.
7. Rusňáková Ludmila 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 78 01:25:47.5 143.
8. Karešová Zdeňka Běžci Chomutov 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 137 01:26:21.3 144.
9. Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří 8,5  km / 600 m převýšení Ženy 50 – 59 let 17 01:46:34.6 156.