Výsledky závodu

Pyšelský kopeček

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 13.04.2019



21 km - Muži do 44 let (≥1975)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nenutil Petr 21 km Muži do 44 let (≥1975) 367 01:32:12.4 2.
2. Malý Jiří 21 km Muži do 44 let (≥1975) 308 01:37:53.9 3.
3. Roštík Patrik Pivo a Myslivec 21 km Muži do 44 let (≥1975) 333 01:39:36.4 4.
4. Křenek Jiří Dry Crew 21 km Muži do 44 let (≥1975) 302 01:45:25.7 6.
5. Fejfárek Tomáš Pivo a Myslivec 21 km Muži do 44 let (≥1975) 362 01:45:28.4 7.
6. Kříž Vojta Start Náchod 21 km Muži do 44 let (≥1975) 378 01:45:39.4 8.
7. Tylingr Tomas RUNCAT 21 km Muži do 44 let (≥1975) 355 01:46:40.4 11.
8. Randák Jiří Nové Habří 21 km Muži do 44 let (≥1975) 310 01:47:00.7 12.
9. Kamlar Pavel Zábřeh 21 km Muži do 44 let (≥1975) 368 01:47:44.2 13.
10. Daněk Martin Ahsoka tým 21 km Muži do 44 let (≥1975) 370 01:48:58.2 15.
11. Linhart Tomáš SK Sporting Příbram 21 km Muži do 44 let (≥1975) 369 01:54:00.2 19.
12. Burian Martin Ďáblice Stars 21 km Muži do 44 let (≥1975) 354 01:55:40.9 21.
13. Jančiga Roman PoPo 21 km Muži do 44 let (≥1975) 335 02:01:05.7 26.
14. Hrabec Michal Running2.cz 21 km Muži do 44 let (≥1975) 350 02:03:18.7 28.
15. Štencl Petr Cymedica 21 km Muži do 44 let (≥1975) 347 02:03:19.7 29.
16. Dub MIchal 21 km Muži do 44 let (≥1975) 314 02:04:22.9 30.
17. Macek Richard Canvit 21 km Muži do 44 let (≥1975) 374 02:05:20.4 32.
18. Šípek Michael 21 km Muži do 44 let (≥1975) 357 02:06:56.2 34.
19. Kužel Jan --- óóó ještě --- 21 km Muži do 44 let (≥1975) 318 02:08:20.4 35.
20. Fiala Radovan Benešovský běžecký klub 21 km Muži do 44 let (≥1975) 129 02:11:51.4 42.
21. Koďousek Tomáš Pivo a Myslivec 21 km Muži do 44 let (≥1975) 309 02:18:12.9 46.
22. Dvořák Aleš Knihou proti rakovině 21 km Muži do 44 let (≥1975) 337 02:23:16.9 49.
23. Brabec Tomáš Moravan Louňovice 21 km Muži do 44 let (≥1975) 377 02:35:58.4 55.
  Brányik Alexander Cymedica 21 km Muži do 44 let (≥1975) 348 DSQ  

21 km - Ženy do 44 let (≥1975)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Doležalová Monika OK Kamenice 21 km Ženy do 44 let (≥1975) 376 01:43:28.9 5.
2. Ošlejšková Iva BK Říčany 21 km Ženy do 44 let (≥1975) 373 01:45:50.4 9.
3. Phillips Monika Běhat umí každý 21 km Ženy do 44 let (≥1975) 345 01:57:40.9 23.
4. Škrampalová Tereza Pivo a Myslivec 21 km Ženy do 44 let (≥1975) 361 02:00:25.7 25.
5. Daňková Pavla Ahsoka tým 21 km Ženy do 44 let (≥1975) 371 02:10:25.9 39.
6. Lacigová Michaela TJ Slovan Praha Zdravotník 21 km Ženy do 44 let (≥1975) 364 02:12:09.7 43.
7. Janoušova Pavlína Jk elán praha 21 km Ženy do 44 let (≥1975) 344 02:12:56.2 44.
8. Pacltová Jitka 21 km Ženy do 44 let (≥1975) 342 02:29:17.2 52.
9. Ravčuková Kateřina Sportovní spolek Poodří 21 km Ženy do 44 let (≥1975) 363 02:36:54.7 56.
  Hrabec Kotulková Soňa Running2.cz 21 km Ženy do 44 let (≥1975) 351 DSQ  
  Šrahůlková Kateřina Kozojídská střela 21 km Ženy do 44 let (≥1975) 321 DNS  

21 km - Muži nad 44 let (≤1974)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Smrčka Miloš Běžecký klub Říčany 21 km Muži nad 44 let (≤1974) 346 01:29:41.7 1.
2. Mrva Pavel BBK / Popovice 21 km Muži nad 44 let (≤1974) 305 01:48:05.9 14.
3. Magula Milan Ready2Run 21 km Muži nad 44 let (≤1974) 304 01:49:50.7 17.
4. Eichler Ivo VSK PRAHA 21 km Muži nad 44 let (≤1974) 366 01:50:13.4 18.
5. Procházka Ivo 21 km Muži nad 44 let (≤1974) 320 01:54:22.4 20.
6. Taumotte Laurent AXA 21 km Muži nad 44 let (≤1974) 372 01:57:11.2 22.
7. Matějka Tomáš 21 km Muži nad 44 let (≤1974) 353 02:02:27.7 27.
8. Hulínský Roman Spartan Gym 21 km Muži nad 44 let (≤1974) 316 02:10:05.9 38.
9. Pavlas Antonín Přibyslav 21 km Muži nad 44 let (≤1974) 341 02:11:04.7 40.

21 km - Ženy nad 44 let (≤1974)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Páralová Markéta Metrostav 21 km Ženy nad 44 let (≤1974) 324 02:04:52.4 31.
2. Prchlíková Barbora Benešovský běžecký klub 21 km Ženy nad 44 let (≤1974) 336 02:11:45.9 41.
3. Hulínská Renáta Spartan gym 21 km Ženy nad 44 let (≤1974) 315 02:48:13.4 57.

21 km - Ženy canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kubelková Eva Eskadra Puňťa a Alík 21 km Ženy canicross 329 01:59:13.7 24.
2. Braunová Veronika 21 km Ženy canicross 375 02:17:12.7 45.

21 km - Muži veterináři do 44 let (≥1975)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Macek Jan Zelená liška 21 km Muži veterináři do 44 let (≥1975) 358 01:49:39.2 16.
2. Hájek Jan JHvet 21 km Muži veterináři do 44 let (≥1975) 322 02:05:39.9 33.

21 km - Ženy veterináři do 44 let (≥1975)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kupková Vendula AA Vet 21 km Ženy veterináři do 44 let (≥1975) 328 02:25:21.2 50.
2. Bulandrová Žofie VETCARE 21 km Ženy veterináři do 44 let (≥1975) 340 02:29:17.4 53.

21 km - Muži veterináři nad 44 let (≤1974)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kučera Luděk Horní Vilémovice 21 km Muži veterináři nad 44 let (≤1974) 306 01:46:29.4 10.
2. Fiala Tomáš AA-Vet 21 km Muži veterináři nad 44 let (≤1974) 334 02:20:40.2 47.

21 km - Ženy veterináři nad 44 let (≤1974)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jirásková Martina VETCARE 21 km Ženy veterináři nad 44 let (≤1974) 339 02:08:35.2 37.
2. Příhodová Irena Aa-Vet 21 km Ženy veterináři nad 44 let (≤1974) 343 02:25:25.4 51.

21 km - Ženy veterináři canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Urbanová Zora Bolteam 21 km Ženy veterináři canicross 331 02:08:22.7 36.
2. Vršková Dagmar Nudle v bandasce 21 km Ženy veterináři canicross 323 02:21:45.7 48.
3. Malimánková Zuzana 21 km Ženy veterináři canicross 330 02:32:14.4 54.

10,5 km - Muži do 44 let (≥1975)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šimek Petr Žižkovští tygři 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 214 00:45:42.4 1.
2. Velda Jan 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 119 00:47:49.7 3.
3. Werner Lukáš Zelená liška 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 218 00:48:04.9 4.
4. Bína Jiří SKI Senohraby 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 100 00:48:33.2 5.
5. Trop Jakub PK Team 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 194 00:49:54.9 6.
6. Kučera Milan Sokol Vsetín 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 217 00:51:45.7 9.
7. Kranjc Tomaz 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 127 00:53:18.7 13.
8. Prouza Milan SC Radotín 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 216 00:53:35.2 14.
9. Vystavěl Jiří Pivo a Myslivec 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 105 00:54:03.4 16.
10. Šimon Juraj 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 173 00:55:11.9 22.
11. Stránský Matěj Pyšelská husa 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 106 00:56:11.9 27.
12. Brányik Michal Cymedica 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 198 00:56:20.4 28.
13. Šmuhař Michal 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 32 00:56:33.4 30.
14. Mansfeld Petr AUTO OPAT 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 175 00:57:36.4 35.
15. Taborsky Vaclav DRY 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 186 01:01:10.9 39.
16. Gruber Lukáš TJ SLAVOJ ČERČANY 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 117 01:01:26.2 42.
17. Chvosta Adam Praha 5 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 133 01:02:24.4 46.
18. Kozák Šimon 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 141 01:03:30.7 48.
19. Bína Šimon SKI Senohraby 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 101 01:04:43.7 52.
20. Zeman Jiří 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 167 01:04:54.4 53.
21. Petr Václav 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 180 01:06:02.7 56.
22. Sedláček Petr Jogito 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 161 01:06:40.9 57.
23. Mares Jakub 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 107 01:07:13.9 60.
24. Hur Özbay Ozan Cymedica 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 178 01:08:15.4 61.
25. Zeman Pavel 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 188 01:10:10.4 64.
26. Smetana Jan 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 182 01:10:44.3 67.
27. Švarc Martin Cymedica 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 177 01:10:50.7 69.
28. Povolný Jan Dry Crew 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 139 01:14:00.4 80.
29. Kotouš Petr 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 200 01:17:52.7 91.
30. Závodský Daniel 10,5 km Muži do 44 let (≥1975) 189 01:21:45.2 94.

10,5 km - Ženy do 44 let (≥1975)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chvátalová Markéta Dolní Jirčany 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 208 00:55:19.2 23.
2. Malovcová Monika 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 174 00:56:33.2 29.
3. Elstnerová Monika 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 159 00:57:36.2 34.
4. Petruška Jana 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 152 01:00:16.9 38.
5. Čížková Martina 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 219 01:01:44.2 43.
6. Fojtáchová Michaela opat team 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 187 01:08:17.4 62.
7. Hašková Veronika 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 140 01:08:54.2 63.
8. Maresova Jindra 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 109 01:10:13.9 65.
9. Veselá Iva Sokol Senohraby 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 204 01:10:42.4 66.
10. Nenutilová Hana 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 154 01:11:02.9 70.
11. Polášková Pavla 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 166 01:11:40.9 72.
12. Sobotková Kristýna 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 202 01:13:14.9 76.
13. Šnokhousová Radka 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 179 01:13:43.9 78.
14. Tondlová Kateřina T-Team 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 125 01:14:01.2 81.
15. Kubátová Petra 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 215 01:14:57.2 84.
16. Kmentová Zuzana 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 171 01:16:35.9 89.
17. Dukic Jelena Who let the dogs out 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 128 01:17:23.9 90.
18. Milotová Petra 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 183 01:21:45.8 95.
19. Červinková Martina AXA 10,5 km Ženy do 44 let (≥1975) 211 02:01:01.4 102.

10,5 km - Muži nad 44 let (≤1974)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jánošík Rudolf Vlašim 10,5 km Muži nad 44 let (≤1974) 181 00:46:36.7 2.
2. Smrčka Petr BK Říčany 10,5 km Muži nad 44 let (≤1974) 210 00:50:11.2 7.
3. Vorel Filip 10,5 km Muži nad 44 let (≤1974) 207 00:52:16.2 10.
4. Papírník Petr BC Vinopalna 10,5 km Muži nad 44 let (≤1974) 122 00:53:43.4 15.
5. Častvaj Daniel Mnichovice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1974) 213 00:54:32.4 20.
6. Kočovský Miroslav TJ Sokol Senohraby 10,5 km Muži nad 44 let (≤1974) 120 00:55:59.2 26.
7. Veselý Jan Sokol Senohraby 10,5 km Muži nad 44 let (≤1974) 203 00:57:15.2 32.
8. Lauer Martin Říčany 10,5 km Muži nad 44 let (≤1974) 197 00:59:09.4 36.
9. Novotný Petr Zábřeh 10,5 km Muži nad 44 let (≤1974) 201 01:01:22.4 40.
10. Jirouš Zdeněk Duke Corporation 10,5 km Muži nad 44 let (≤1974) 131 01:05:16.2 54.
11. Ouřada Vlastimil AA-Vet 10,5 km Muži nad 44 let (≤1974) 156 01:06:47.4 58.
12. Houška Jiří 10,5 km Muži nad 44 let (≤1974) 209 01:06:53.9 59.
13. Krejča Tomáš 10,5 km Muži nad 44 let (≤1974) 212 01:12:52.9 74.
14. Páša Richard 10,5 km Muži nad 44 let (≤1974) 185 01:15:10.9 85.
15. Velda Michal 10,5 km Muži nad 44 let (≤1974) 118 01:16:12.9 88.
16. Walder Petr Sokol Zaječice 10,5 km Muži nad 44 let (≤1974) 108 01:24:25.7 99.
17. Malimánek Karel 10,5 km Muži nad 44 let (≤1974) 146 01:25:29.2 100.

10,5 km - Ženy nad 44 let (≤1974)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kučerová Pavla 10,5 km Ženy nad 44 let (≤1974) 193 01:10:45.4 68.
2. Magulová Eva Ready2Run 10,5 km Ženy nad 44 let (≤1974) 104 01:13:18.9 77.
3. krejcova eva Praha 10 - Kolovraty 10,5 km Ženy nad 44 let (≤1974) 192 01:21:10.9 93.

10,5 km - Muži canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Glacner Jiří Vápěnný Podol 10,5 km Muži canicross 206 00:51:31.7 8.
2. Svoboda Prokop 10,5 km Muži canicross 170 00:52:48.7 11.
3. Tyllner David T-team 10,5 km Muži canicross 123 00:54:14.2 17.
4. Pechač Jan 10,5 km Muži canicross 220 00:54:31.2 19.
5. Glettnik Petr 10,5 km Muži canicross 113 00:56:56.2 31.
6. Zach Jiří 10,5 km Muži canicross 165 01:01:22.9 41.
7. Doležal Zdeněk 10,5 km Muži canicross 162 01:03:02.9 47.
8. Krijt Matyáš BMB 10,5 km Muži canicross 221 01:03:51.7 50.
9. Kalivoda Vladimír 110120 10,5 km Muži canicross 102 01:13:51.7 79.
10. Kopinec Stanislav 110120 10,5 km Muži canicross 115 01:15:27.0 86.
11. Novotný Rostislav Popovičtí draci 10,5 km Muži canicross 205 01:16:03.9 87.
12. Pačes Jan 10,5 km Muži canicross 111 01:22:01.7 96.
13. Wágner Marek 10,5 km Muži canicross 148 01:27:43.4 101.
14. Turnovský Pavel 10,5 km Muži canicross 155 02:07:05.7 103.

10,5 km - Ženy canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Haramulová Lenka GEEZERRUN 10,5 km Ženy canicross 153 00:53:03.9 12.
2. Hradecká Hana Canicross Olomouc 10,5 km Ženy canicross 149 00:55:09.4 21.
3. Šimonová Barbora H17 10,5 km Ženy canicross 137 01:02:00.2 44.
4. Fialová Blanka Benešovský běžecký klub 10,5 km Ženy canicross 130 01:03:41.9 49.
5. Houžvičková Lucie 10,5 km Ženy canicross 196 01:12:59.7 75.

10,5 km - Muži veterináři do 44 let (≥1975)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Herzig Jiří AA-Vet 10,5 km Muži veterináři do 44 let (≥1975) 160 00:55:33.9 24.
2. Herchl Robert Cymedica 10,5 km Muži veterináři do 44 let (≥1975) 199 00:59:20.4 37.
3. Bareš Filip AA-Vet 10,5 km Muži veterináři do 44 let (≥1975) 151 01:04:22.7 51.

10,5 km - Ženy veterináři do 44 let (≥1975)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klapalová Zuzana Veterinární klinika Fénix 10,5 km Ženy veterináři do 44 let (≥1975) 124 00:57:18.4 33.
2. Miksová Romana 10,5 km Ženy veterináři do 44 let (≥1975) 158 01:11:43.7 73.
3. Ouřadová Kateřina AA-Vet 10,5 km Ženy veterináři do 44 let (≥1975) 157 01:14:28.4 82.
4. Konarovská Lucie Zelená liška 10,5 km Ženy veterináři do 44 let (≥1975) 191 01:14:37.7 83.

10,5 km - Muži veterináři canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Pěnkava Oldřich 10,5 km Muži veterináři canicross 121 00:54:19.9 18.

10,5 km - Ženy veterináři canicross

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Perglerová Daniela 10,5 km Ženy veterináři canicross 132 00:55:53.9 25.
2. Kadeřábková Pavla Sem tam Kladně 10,5 km Ženy veterináři canicross 136 01:02:08.7 45.
3. Hrbková Jitka 10,5 km Ženy veterináři canicross 135 01:05:41.9 55.
4. Jankovská Věra Mc Jcc 10,5 km Ženy veterináři canicross 169 01:11:32.4 71.
5. Černá Kateřina AAvet 10,5 km Ženy veterináři canicross 142 01:20:09.4 92.
6. Pačesová Jana 10,5 km Ženy veterináři canicross 110 01:22:03.2 97.
7. Zachová Anna 10,5 km Ženy veterináři canicross 164 01:23:19.9 98.

5 km - Muži bez rozlišení věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svoboda Vojta 5 km Muži bez rozlišení věku 540 00:26:27.4 1.
2. Petruška Tomáš 5 km Muži bez rozlišení věku 172 00:26:54.2 2.
3. Mígl Vojtěch Cymedica 5 km Muži bez rozlišení věku 524 00:29:21.7 3.
4. Lazák Martin 5 km Muži bez rozlišení věku 501 00:31:53.4 5.
5. Vojta Adam 5 km Muži bez rozlišení věku 150 00:32:38.7 7.
6. Matějka Marek 5 km Muži bez rozlišení věku 534 00:33:09.9 8.
7. Vlček Tomáš - 5 km Muži bez rozlišení věku 505 00:33:39.9 9.
8. Hrbek Martin 5 km Muži bez rozlišení věku 503 00:33:44.7 11.
9. Hrubeš Jan 5 km Muži bez rozlišení věku 542 00:35:11.7 14.
10. Mígl Michal Cymedica 5 km Muži bez rozlišení věku 518 00:36:54.4 16.
11. Brožík Ivan Atletika Benešov 5 km Muži bez rozlišení věku 541 00:37:48.4 20.
12. Pleml Richard 5 km Muži bez rozlišení věku 506 00:39:04.7 24.
13. Tink Vojtěch Cymedica 5 km Muži bez rozlišení věku 527 00:57:28.2 32.
14. Mudrák Martin Cymedica 5 km Muži bez rozlišení věku 516 01:07:00.4 33.
15. Helmich David Cymedica 5 km Muži bez rozlišení věku 523 01:07:01.1 34.

5 km - Ženy bez rozlišení věku

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veldová Michala 5 km Ženy bez rozlišení věku 502 00:29:47.4 4.
2. Matějková Julie 5 km Ženy bez rozlišení věku 533 00:32:04.7 6.
3. Hrbková Milada AK Krupka 5 km Ženy bez rozlišení věku 504 00:33:43.4 10.
4. Bašusová Drahomíra 5 km Ženy bez rozlišení věku 508 00:34:59.7 12.
5. Krampolová 5 km Ženy bez rozlišení věku 536 00:35:05.7 13.
6. Petrová Daniela 5 km Ženy bez rozlišení věku 510 00:36:28.4 15.
7. Mošková Dagmar Cymedica 5 km Ženy bez rozlišení věku 521 00:37:06.2 17.
8. Tekelová Martina 5 km Ženy bez rozlišení věku 509 00:37:44.7 18.
9. Řeháková Laura Atletika Benešov 5 km Ženy bez rozlišení věku 539 00:37:48.2 19.
10. Kasalová Karolína 5 km Ženy bez rozlišení věku 537 00:38:36.7 21.
11. Marešová Barbora Atletika Benešov 5 km Ženy bez rozlišení věku 535 00:38:46.0 22.
12. Krejčová Anna 5 km Ženy bez rozlišení věku 543 00:38:57.2 23.
13. Gbelcová Julie AA-Vet 5 km Ženy bez rozlišení věku 529 00:40:21.9 25.
14. Břicháčová Veronika 5 km Ženy bez rozlišení věku 507 00:40:37.7 26.
15. Prošková Anička run4ever 5 km Ženy bez rozlišení věku 531 00:44:18.7 27.
16. Havránková Sabina 5 km Ženy bez rozlišení věku 538 00:45:11.7 28.
17. Horová Markéta Cymedica 5 km Ženy bez rozlišení věku 522 00:45:30.9 29.
18. Brilová Romana 5 km Ženy bez rozlišení věku 512 00:45:51.7 30.
19. Tinková Alexandra Cymedica 5 km Ženy bez rozlišení věku 520 00:54:39.2 31.
20. Mudráková Martina Cymedica 5 km Ženy bez rozlišení věku 515 01:07:03.4 35.
21. Sedláčková Monika Pivo a Myslivec 5 km Ženy bez rozlišení věku 500 01:18:48.4 36.
  Bludská Aneta Cymedica 5 km Ženy bez rozlišení věku 528 DNF  
  Dífková Jitka Cymedica 5 km Ženy bez rozlišení věku 517 DNS  
  Křivková Michaela Cymedica 5 km Ženy bez rozlišení věku 525 DNS  
  Herchlová Lucie Cymedica 5 km Ženy bez rozlišení věku 526 DNS  
  Dvořáková Helena Cymedica 5 km Ženy bez rozlišení věku 519 DNS