Výsledky závodu

SEAL´S RUN - Nový Mlýn III

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 25.05.2019



8km+, 15+ překážek - Muži do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Štohanzl Michal 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 187 01:07:14.0 1.
2. Sedlák Jan 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 171 01:07:44.8 2.
3. Kedršt Daniel SRTG Kolín 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 106 01:11:43.7 4.
4. Čaba Ladislav 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 177 01:14:10.8 5.
5. Kadlec Dan Černý Uhlí 04 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 152 01:16:12.3 6.
6. Thiele Aleš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 225 01:17:58.1 8.
7. Dvořák Jan 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 183 01:24:32.8 11.
8. Levora Tomas Antibiotik power team 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 141 01:25:24.5 13.
9. Sýkora Jakub 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 114 01:28:36.0 16.
10. Baxa Marek 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 189 01:28:50.3 17.
11. Bečvář Radek 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 120 01:29:04.5 18.
12. Bozděch Marek SRTG Plzeň 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 115 01:29:46.5 19.
13. Kadrle Petr Antibiotik power team 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 162 01:30:04.0 20.
14. Čejka Martin 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 134 01:30:32.8 21.
15. Hájek Jiří 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 121 01:31:34.8 22.
16. Štádler Pavel Klokani z Ugandy 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 174 01:32:47.8 28.
17. Kašpar Milan SRTG Lázně Kynžvart 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 124 01:33:13.0 29.
18. Kubeš Radek Klokani z Ugandy 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 175 01:33:27.0 31.
19. Záhrobský Tomáš Hrobak Team Křimice 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 143 01:33:31.0 32.
20. Hladil Tomáš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 204 01:34:16.6 36.
21. Pražák Aleš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 206 01:34:56.6 37.
22. Marek Luboš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 163 01:35:03.0 38.
23. Přibyl Marek 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 133 01:35:50.3 39.
24. Hrdlička Martin 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 107 01:36:51.8 40.
25. Macháček Tomáš Olympia Spartan Training KH 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 105 01:36:58.8 41.
26. Šlejmar Petr 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 216 01:37:35.8 42.
27. Štádler Jan Klokani z Ugandy 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 123 01:40:13.0 45.
28. Stoklasa Jakub 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 220 01:41:09.6 46.
29. Audy Adam 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 222 01:41:32.6 47.
30. Hyndrák Honza 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 113 01:42:22.8 49.
31. Sechrovský David 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 229 01:42:26.1 50.
32. Kouřil Roman Run4Fun Křimice 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 140 01:42:34.0 51.
33. Mlynářík Martin Pionýr 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 173 01:44:25.8 55.
34. Bitter Pavel #GLADIATORRACETEAM 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 170 01:45:06.8 57.
35. Staňkovský Milan 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 199 01:45:09.3 58.
36. Šindler Jakub RunBrothers-Lhota 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 215 01:45:56.3 59.
37. Kouřil Tomáš RunBrothers-Lhota 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 214 01:46:30.6 60.
38. Bečvář Rudolf Ampéři 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 126 01:47:53.5 62.
39. Berka Roman 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 197 01:49:08.3 64.
40. Lego Petr 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 218 01:49:23.6 65.
41. Plocar Ondřej ZAHRADKA TEAM 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 213 01:50:26.8 67.
42. Tíkal Petr 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 137 01:51:21.3 69.
43. Balačín Lukáš Černý koně 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 155 01:51:50.0 71.
44. Rapčan Ladislav Pajp team 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 116 01:52:16.8 73.
45. Wilhelm Lukáš STG Holýšov 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 195 01:53:10.8 76.
46. Bauer Stanislav 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 201 01:54:07.1 77.
47. Kochma Jan 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 200 01:54:50.6 78.
48. Nalborzcyk Adrian ZAHRADKA TEAM 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 203 01:55:14.3 79.
49. Ibr Tobias 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 196 01:55:23.1 80.
50. Kunciter Lukáš Rumová Víla 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 128 01:55:33.5 81.
51. Tančouz Lukáš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 202 01:59:43.8 86.
52. Schejbal Jaroslav ZAHRADKA TEAM 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 182 02:05:46.3 92.
53. Plocar Jan ZAHRADKA TEAM 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 181 02:06:24.3 93.
54. Přibyl Vojtěch 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 226 02:08:49.1 94.
55. Galdun Jakub Čelákovský Galduňáci 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 150 02:09:32.1 96.
56. Galdun Matěj Čelákovský Galduňáci 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 149 02:09:53.8 97.
57. Fasoulas Konstantinos Bohemian Spartans 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 110 02:10:04.0 98.
58. Pavlík Václav 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 212 02:11:51.1 103.
59. Erhart Pavel 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 193 02:15:23.8 107.
60. Přibyl Tomáš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 132 02:18:46.6 111.
61. Košinár Daniel 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 103 02:36:19.3 118.
62. Svoboda Roman Unicorn Power 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 190 02:39:21.4 120.
63. Pleticha Jaroslav 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 159 02:48:01.9 122.
64. Pleticha Martin 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 158 02:48:19.6 123.
65. Nykodým Tomáš Tukabel tým 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 147 03:00:36.4 126.
66. Šlehofer Jakub Tukabel tým 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 146 03:00:58.9 127.

8km+, 15+ překážek - Muži 40 let a více

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. KELLNER David Patriot OCR 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 118 01:08:00.0 3.
2. Ringelhán Karel 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 179 01:21:41.0 10.
3. Topič Karel Ásgardians 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 160 01:25:58.0 14.
4. Záhrobský Roman Hrobak team Křimice 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 165 01:32:38.5 27.
5. Frýba David 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 139 01:34:02.8 34.
6. Křivanec Zdeněk P.R.D.I. Plzeň 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 166 01:34:12.0 35.
7. Krauskopf Tomáš Černý koně 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 153 01:40:02.5 43.
8. Rellner Jiří 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 500 01:41:40.6 48.
9. Přibyl Miloš 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 227 01:44:51.8 56.
10. Poslední Josef SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 138 01:46:33.5 61.
11. Pinkava Roman Predator workout Kladno 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 210 01:51:31.8 70.
12. Wilfer Martin Predator Workout Kladno 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 208 01:52:42.3 74.
13. Novák Tomáš Trejsíč TEAM 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 172 02:03:27.8 88.
14. Laža Lukáš Čalákovský 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 164 02:04:51.9 90.
15. Černý Stanislav Černý koně 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 156 02:08:51.8 95.
16. Weber Miroslav 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 108 02:39:46.6 121.

8km+, 15+ překážek - Ženy do 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šašková Zuzana #gladiatorraceteam 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 122 01:21:09.8 9.
2. Onderková Monika SRTG Plzeň 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 142 01:24:52.0 12.
3. Klásková Zuzana Forrest gump team 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 135 01:28:19.3 15.
4. Svobodová Klára Pajp team 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 117 01:31:45.0 23.
5. Kolářová Lenka SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 101 01:32:07.0 24.
6. Preslova Lenka 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 111 01:32:19.3 25.
7. Pecharová Aneta SRTG Kolín 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 104 01:32:28.0 26.
8. Štohanzlová Jana Adidas Runners Prague 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 209 01:33:15.6 30.
9. KELLNEROVÁ Kateřina Patriot OCR 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 119 01:33:59.5 33.
10. Šímová Andrea #GLADIATORRACETEAM 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 169 01:40:08.8 44.
11. Třěštíková Michaela Fénix Plzeň 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 102 01:43:44.3 53.
12. Strnadová Tereza 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 112 01:49:30.0 66.
13. Fišerová Petra Spartan gym Praha 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 167 01:50:41.8 68.
14. Ringelhánová Libuše 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 178 01:52:00.3 72.
15. Kašparová Viktorie Černý koně 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 185 01:58:34.3 85.
16. Kocourková Radka 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 194 02:01:10.6 87.
17. Vlková Marie 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 232 02:10:20.4 99.
18. Beringerova Nikol Bohemian Spartans 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 109 02:10:30.0 100.
19. Stonavoská Adéla 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 231 02:10:35.6 101.
20. Borbášková Laura 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 230 02:11:18.9 102.
21. Opplová Veronika 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 211 02:12:18.9 104.
22. Carvanova Petra 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 221 02:13:24.9 105.
23. Kysilkova Markéta 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 219 02:14:44.6 106.
25. Mašková Lucie 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 228 02:16:15.4 109.
26. Nováková Michaela 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 192 02:17:14.6 110.
27. Praizlerová Markéta 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 131 02:19:15.8 112.
28. Ronovská Pavla 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 130 02:19:41.3 113.
29. Raunerová Veronika Ty to dáš 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 129 02:20:16.1 114.
30. Woolley Miluse Übermom Runners 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 186 02:28:38.9 115.
31. Leváková Lucie 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 184 02:34:02.6 116.
32. Inderholcová Nikola 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 198 02:35:28.1 117.
33. Divišová Kamila Unicorn Power 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 191 02:38:45.4 119.
34. Veisová Michaela Tukabel tým 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 148 03:00:01.6 125.
35. Dolejšová Michaela Tukabel tým 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 144 03:02:17.6 128.

8km+, 15+ překážek - Ženy 40 a více let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Babušková Stanislava 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 223 01:16:23.5 7.
2. Hulešová Martina Merklín 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 127 01:43:39.5 52.
3. Lacinová Ludmila SRTG Lázně Kynžvart 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 125 01:44:23.0 54.
4. Vaňková Silvie VanRun 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 205 01:48:16.3 63.
5. Suchopárková Simona Predator Workout Kladno 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 207 01:53:09.8 75.
6. Wolfová Michaela 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 233 01:55:35.8 82.
7. Baránková Šárka SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 176 01:56:26.8 83.
8. Summerfield Slávka 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 180 01:58:28.6 84.
9. Krauskopfová Pavlína Černý koně 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 154 02:03:37.3 89.
10. Samrichová Renata 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 234 02:05:31.9 91.
11. Jančaříková Markéta Černý koně 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 157 02:57:55.4 124.
24. Balážová Monika 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 136 02:15:45.3 108.