Výsledky závodu

SEAL´S RUN - Kasiopea II

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 24.05.2019



4km+, 8+ překážek - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sedlák Jan 4km+, 8+ překážek Muži 66 00:24:17.3 1.
2. KELLNER David Patriot OCR 4km+, 8+ překážek Muži 85 00:24:21.6 2.
3. Cipra Jiří 4km+, 8+ překážek Muži 105 00:26:23.1 3.
4. Šašek Matěj #gladiatorraceteam 4km+, 8+ překážek Muži 49 00:27:08.5 4.
5. Chlebouš Jan 4km+, 8+ překážek Muži 95 00:27:42.1 6.
6. Kraus Matěj #pridej 4km+, 8+ překážek Muži 79 00:28:17.8 7.
7. Volenec Antonín Wild Team 4km+, 8+ překážek Muži 59 00:29:40.3 8.
8. Sýkora Jakub 4km+, 8+ překážek Muži 45 00:31:00.8 11.
9. Záhrobský Tomáš Hrobak Team Křimice 4km+, 8+ překážek Muži 61 00:31:44.8 13.
10. Bozděch Marek SRTG Plzeň 4km+, 8+ překážek Muži 63 00:31:50.6 14.
11. Petr Farkaš 4km+, 8+ překážek Muži 82 00:32:51.3 16.
12. Svoboda Roman Unicorn Power 4km+, 8+ překážek Muži 77 00:33:57.6 19.
13. Bečvář Radek 4km+, 8+ překážek Muži 46 00:34:12.6 20.
14. Rohlena Vojtíěch 4km+, 8+ překážek Muži 80 00:35:57.8 23.
15. Šlesinger Pavel 4km+, 8+ překážek Muži 91 00:36:18.8 24.
16. Staňkovský Milan 4km+, 8+ překážek Muži 97 00:36:26.4 25.
17. Rapčan Ladislav Pajp team 4km+, 8+ překážek Muži 52 00:36:28.1 26.
18. Bernklan Daniel 4km+, 8+ překážek Muži 96 00:36:36.1 27.
19. Cích Daniel 4km+, 8+ překážek Muži 106 00:38:21.1 28.
20. Rynda Josef 4km+, 8+ překážek Muži 103 00:38:52.6 29.
21. Louda Karel 4km+, 8+ překážek Muži 90 00:39:55.6 33.
22. Kunciter Lukáš Rumová Víla 4km+, 8+ překážek Muži 51 00:41:14.3 34.
23. Schimman Jan 4km+, 8+ překážek Muži 00:41:29.6 35.
24. Bečvář Rudolf Ampéři 4km+, 8+ překážek Muži 47 00:41:34.8 37.
25. Poslední Jan Posledňákovi 4km+, 8+ překážek Muži 57 00:44:45.8 38.
26. Baxa Marek 4km+, 8+ překážek Muži 73 00:46:13.8 41.
27. Audy Adam 4km+, 8+ překážek Muži 101 00:46:26.9 42.
28. Záhrobský Roman Hrobak team Křimice 4km+, 8+ překážek Muži 65 00:47:46.6 47.
29. Schiman Ondra 4km+, 8+ překážek Muži 92 00:49:21.1 50.
30. Plocar Ondřej 4km+, 8+ překážek Muži 76 00:50:21.6 51.
31. Poslední Josef Posledňákovi 4km+, 8+ překážek Muži 58 00:51:08.8 53.
32. Košinár Daniel 4km+, 8+ překážek Muži 42 00:55:17.4 55.
33. Novodomec Martin Juvenovo 4km+, 8+ překážek Muži 62 01:01:15.9 60.
34. 666 4km+, 8+ překážek Muži 666 01:12:53.6 61.
35. Štrunc Jan 4km+, 8+ překážek Muži 99 01:13:20.4 62.
36. Buben Lukáš 4km+, 8+ překážek Muži 102 01:15:54.1 64.

4km+, 8+ překážek - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Babušková Stanislava 4km+, 8+ překážek Ženy 104 00:27:27.3 5.
2. Šašková Zuzana #gladiatorraceteam 4km+, 8+ překážek Ženy 48 00:30:04.0 9.
3. Hanzlíková Hana Eaglovice Team 4km+, 8+ překážek Ženy 87 00:30:13.8 10.
4. KELLNEROVÁ Kateřina Patriot OCR 4km+, 8+ překážek Ženy 86 00:31:09.8 12.
5. Matiásková Hanina 4km+, 8+ překážek Ženy 44 00:31:59.3 15.
6. Žohová Hana Eaglovice Team 4km+, 8+ překážek Ženy 88 00:33:08.3 17.
7. Kolářová Lenka SRTG Holýšov 4km+, 8+ překážek Ženy 41 00:33:10.1 18.
8. Valachovičová Miroslava 4km+, 8+ překážek Ženy 84 00:34:22.8 21.
9. Svobodová Klára Pajp team 4km+, 8+ překážek Ženy 53 00:34:39.3 22.
10. Krajícová Monika 4km+, 8+ překážek Ženy 81 00:38:59.3 30.
11. Hulešová Martina Merklín 4km+, 8+ překážek Ženy 50 00:39:37.8 31.
12. Farkašová Lucie 4km+, 8+ překážek Ženy 83 00:39:38.1 32.
13. Bernklauová Aneta 4km+, 8+ překážek Ženy 89 00:41:32.3 36.
14. Poslední Zdeňka Posledňákovi 4km+, 8+ překážek Ženy 56 00:45:21.6 39.
15. Opplová Veronika 4km+, 8+ překážek Ženy 68 00:45:30.8 40.
16. Šteinerová Barbora 4km+, 8+ překážek Ženy 72 00:46:44.1 43.
17. Wabneggerová Michaela 4km+, 8+ překážek Ženy 43 00:46:49.8 44.
18. Ptáčková Pavla 4km+, 8+ překážek Ženy 100 00:46:56.6 45.
19. Nováková Michaela 4km+, 8+ překážek Ženy 78 00:47:11.1 46.
20. Záhrobská Stanislava Hrobak team Křimice 4km+, 8+ překážek Ženy 64 00:48:15.6 48.
21. Heinová Kristýna 4km+, 8+ překážek Ženy 93 00:48:51.6 49.
22. Plocarova Denisa 4km+, 8+ překážek Ženy 75 00:50:51.6 52.
23. Poslední Jaroslava Posledňákovi 4km+, 8+ překážek Ženy 55 00:52:50.8 54.
24. Sobotková Lucie 4km+, 8+ překážek Ženy 74 00:58:43.6 56.
25. Havlová Lucie 4km+, 8+ překážek Ženy 71 01:00:06.1 57.
26. Erhardová Eliška 4km+, 8+ překážek Ženy 70 01:00:17.9 58.
27. Kotasová Kateřina 4km+, 8+ překážek Ženy 69 01:00:44.9 59.
28. Štruncová Hana 4km+, 8+ překážek Ženy 98 01:13:50.7 63.