Výsledky závodu

Spořická šestka

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 05.10.2019



Šestka - Ženy "B" 1969-1960

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bašová Blanka Krusnohorci Šestka Ženy "B" 1969-1960 3 00:33:54.3 148.
2. Oravcová Miluše Běhny Šestka Ženy "B" 1969-1960 297 00:34:28.8 166.
3. Jandová Lenka Rozběháme Most Šestka Ženy "B" 1969-1960 155 00:35:08.6 185.
4. Kozlová Martina Prostě běž, Šneci v běhu Šestka Ženy "B" 1969-1960 213 00:35:49.0 210.
5. Krousová Vlasta Šestka Ženy "B" 1969-1960 217 00:36:21.8 225.
6. Nováková Jana Šestka Ženy "B" 1969-1960 295 00:37:13.1 245.
7. Maršíková Gabriela Šestka Ženy "B" 1969-1960 258 00:38:07.3 280.
8. Šroufková Lenka Chomutov Šestka Ženy "B" 1969-1960 398 00:38:10.0 282.
9. Perglova Aalena Chomutov Šestka Ženy "B" 1969-1960 316 00:39:16.1 317.
10. Studničková Sylva Šestka Ženy "B" 1969-1960 378 00:39:58.8 337.
11. Forejtová Irena Šestka Ženy "B" 1969-1960 104 00:40:06.3 340.
12. Tuppová Dagmar Strupčice Šestka Ženy "B" 1969-1960 474 00:40:38.3 348.
13. Vladyka Nadija KGH Emea Šestka Ženy "B" 1969-1960 432 00:57:48.8 452.

Šestka - Muži "A" 1979-1970

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Šlapák Zdeněk Sweep ultimate gym Šestka Muži "A" 1979-1970 393 00:23:55.3 3.
2. Husák Roman Šestka Muži "A" 1979-1970 144 00:24:47.3 7.
3. Pelc Jaroslav Běžci Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970 314 00:24:54.5 9.
4. Patík Jiří TJ VTŽ Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970 306 00:25:07.8 12.
5. Jahoda Zdeněk BK Běkodo Teplice Šestka Muži "A" 1979-1970 153 00:25:35.8 15.
6. Šimoňák Milan Jirkov Šestka Muži "A" 1979-1970 388 00:25:36.5 16.
7. Prokeš Dušan Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970 332 00:25:55.5 18.
8. Malý Vojtěch PANB/Sweep Ultimate Gym Šestka Muži "A" 1979-1970 253 00:26:48.5 25.
9. Mikulenčák Pavel Vojkovice FC Šestka Muži "A" 1979-1970 276 00:26:50.8 27.
10. Hodic Luděk Puls Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970 132 00:26:59.8 28.
11. Kudrna Pavel Hopman Team Žatec Šestka Muži "A" 1979-1970 226 00:27:26.3 35.
12. Patroch Pavel SWEEP ULTIMATE GYM Šestka Muži "A" 1979-1970 307 00:27:27.5 36.
13. Kočí Marcel Šestka Muži "A" 1979-1970 211 00:27:38.8 37.
14. Grasl Karel Postoloprty Šestka Muži "A" 1979-1970 115 00:27:54.3 38.
15. Blail Ondřej KK Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970 24 00:27:57.0 39.
16. Beck Pavel Běžci Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970 13 00:28:40.5 49.
17. Hlaváček Jiři Šestka Muži "A" 1979-1970 17 00:29:15.6 55.
18. Dobiaš Vladimír La Vita Šestka Muži "A" 1979-1970 64 00:29:19.3 56.
19. Vavřena Petr Kadaň Šestka Muži "A" 1979-1970 424 00:29:19.8 57.
20. Jílek Tomáš Havraň Šestka Muži "A" 1979-1970 164 00:29:22.8 58.
21. Bureš Jaroslav Údlice Šestka Muži "A" 1979-1970 37 00:29:56.5 67.
22. Staněk Zdeněk Šestka Muži "A" 1979-1970 35 00:29:57.3 68.
23. Vaško Martin V Loužích Spořice Šestka Muži "A" 1979-1970 420 00:30:11.8 71.
24. Kuchařík Pavel Rozběháme Most Šestka Muži "A" 1979-1970 125 00:30:13.0 72.
25. Janoušek Radek COBRAM TEAM Šestka Muži "A" 1979-1970 158 00:30:56.0 76.
26. Čermák Slavomír Šestka Muži "A" 1979-1970 50 00:31:02.4 79.
27. Chlouba Jaroslav Šestka Muži "A" 1979-1970 150 00:31:14.8 82.
28. Veselý Martin Šestka Muži "A" 1979-1970 428 00:31:16.3 84.
29. Bajer Josef SEA Šestka Muži "A" 1979-1970 6 00:31:24.5 88.
30. Pátek Tomáš JIP Most Šestka Muži "A" 1979-1970 303 00:31:35.3 93.
31. Roman Paučula Šestka Muži "A" 1979-1970 343 00:31:37.5 95.
32. Stareček Dušan Šestka Muži "A" 1979-1970 370 00:31:41.6 98.
33. Šimík Pavel Běžci Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970 386 00:32:11.8 109.
34. Machatý Zdeněk Puls Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970 246 00:32:16.9 112.
35. Kolomazník Martin Šestka Muži "A" 1979-1970 200 00:32:18.3 113.
36. Drobílek Tomáš Šestka Muži "A" 1979-1970 74 00:32:45.3 123.
37. Lhotský Ludvík Sweep utimate gym Šestka Muži "A" 1979-1970 236 00:33:30.0 136.
38. Uhlík Daniel Spořice Šestka Muži "A" 1979-1970 412 00:33:31.8 138.
39. Böhm Miroslav Šestka Muži "A" 1979-1970 29 00:33:32.3 139.
40. Hendrych Jiří HAMRani Šestka Muži "A" 1979-1970 127 00:33:33.5 140.
41. Maleček Petr Sací Komando Most Šestka Muži "A" 1979-1970 252 00:33:35.0 141.
42. Dráb Jiří Nevix Šestka Muži "A" 1979-1970 72 00:33:58.5 149.
43. Lukes Michal Šestka Muži "A" 1979-1970 242 00:34:16.8 160.
44. Neubauer Karel Šestka Muži "A" 1979-1970 291 00:34:18.3 162.
45. Matoušek Milan Šestka Muži "A" 1979-1970 264 00:34:30.3 167.
46. Martin Čech Šestka Muži "A" 1979-1970 260 00:34:56.6 180.
47. Kubovič Daniel Spořice Šestka Muži "A" 1979-1970 470 00:35:19.0 191.
48. Bakalář Vladimír Šestka Muži "A" 1979-1970 8 00:35:39.1 201.
49. Čermák Zdeněk Šestka Muži "A" 1979-1970 51 00:35:42.3 207.
50. Hanzlík Pavel Puls Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970 121 00:35:57.5 218.
51. Giptner Jiří Šestka Muži "A" 1979-1970 114 00:35:59.5 219.
52. Frňka David KGH EMEA Šestka Muži "A" 1979-1970 109 00:36:20.5 224.
53. Doležel Richard Šestka Muži "A" 1979-1970 69 00:36:48.3 234.
54. Matzek Martin Šestka Muži "A" 1979-1970 267 00:36:56.8 240.
55. Hyksa Václav Sokol Spořice Šestka Muži "A" 1979-1970 148 00:37:13.8 246.
56. Budský Petr Šestka Muži "A" 1979-1970 33 00:37:23.1 251.
57. Havlena Jiří Šestka Muži "A" 1979-1970 199 00:37:37.6 258.
58. Poprovský Jiří Šestka Muži "A" 1979-1970 326 00:37:50.8 266.
59. Forman Jiří Šestka Muži "A" 1979-1970 105 00:38:06.6 279.
60. Vávra Ondřej Šestka Muži "A" 1979-1970 404 00:38:34.1 294.
61. Cigl Radek Šestka Muži "A" 1979-1970 45 00:39:01.5 311.
62. Perůtka Marcel Šestka Muži "A" 1979-1970 317 00:39:18.6 319.
63. Dvorak Ivan Sportovci z Podbaby Šestka Muži "A" 1979-1970 80 00:39:45.5 328.
64. Stříbrský Jiří Puls Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970 377 00:40:51.6 353.
65. František Fialka Běžci Chomutov Šestka Muži "A" 1979-1970 108 00:43:30.0 389.
66. Fiala Martin Fialky Šestka Muži "A" 1979-1970 94 00:45:39.3 409.
67. Firák Dominik Šestka Muži "A" 1979-1970 100 00:48:55.6 432.
68. Steiner Josef Čerti ze severu Šestka Muži "A" 1979-1970 372 00:58:17.3 453.

Šestka - Ženy "A" 1979-1970

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Korbášová Gabriela Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970 204 00:26:15.8 21.
2. Štěpánková Martina Fitmin team Šestka Ženy "A" 1979-1970 400 00:27:21.0 33.
3. Vágnerová Veronika VitaSport.cz Šestka Ženy "A" 1979-1970 418 00:28:45.0 51.
4. Puršová Simona Šestka Ženy "A" 1979-1970 338 00:29:02.5 53.
5. Denková Mirka Běhny Šestka Ženy "A" 1979-1970 60 00:29:23.0 59.
6. Kosnarová Petra Sweep Ultimate Gym Šestka Ženy "A" 1979-1970 333 00:29:36.6 60.
7. Zedková Romana AK Kindl & partneři Šestka Ženy "A" 1979-1970 106 00:31:36.5 94.
8. Minaříková Michaela LoTe Šestka Ženy "A" 1979-1970 279 00:31:50.3 102.
9. Burešová Metznerová Helena - Šestka Ženy "A" 1979-1970 40 00:32:07.3 107.
10. Faiferová Martina Šestka Ženy "A" 1979-1970 87 00:32:13.8 110.
11. Kalčeva Renata Šestka Ženy "A" 1979-1970 176 00:32:16.5 111.
12. Hodicová Radka Klášterec nad Ohří Šestka Ženy "A" 1979-1970 133 00:32:36.0 120.
13. Horová Lada Teplice Šestka Ženy "A" 1979-1970 137 00:33:13.8 130.
14. Weberová Romana Šestka Ženy "A" 1979-1970 443 00:33:29.6 135.
15. Vrbova Andrea STG CHOMUTOV Šestka Ženy "A" 1979-1970 439 00:33:38.8 142.
16. Hájková Jana Duchcov Šestka Ženy "A" 1979-1970 119 00:33:47.8 146.
17. Pospíšilová JIřina Šestka Ženy "A" 1979-1970 327 00:33:48.3 147.
18. Manertová Radka Rozběhej Litvínov Šestka Ženy "A" 1979-1970 254 00:34:15.5 159.
19. Tóthová Kamila Skialpcentrum Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970 406 00:34:26.5 165.
20. Čečrlová Lucie Cobram Team Šestka Ženy "A" 1979-1970 48 00:34:31.1 169.
21. Sobotková Marie Šestka Ženy "A" 1979-1970 363 00:34:32.1 170.
22. Horská Ivana Šestka Ženy "A" 1979-1970 138 00:34:43.8 175.
23. Prokešová Renata Běžci Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970 334 00:34:53.3 178.
24. Husáková Petra Šestka Ženy "A" 1979-1970 145 00:34:56.4 179.
25. Kopecka Marketa Šestka Ženy "A" 1979-1970 203 00:35:03.6 182.
26. Faiglová Lenka Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970 89 00:35:17.3 190.
27. Josefusová Jitka Šestka Ženy "A" 1979-1970 170 00:35:24.1 193.
28. Buňatová Kateřina Šestka Ženy "A" 1979-1970 36 00:35:24.5 194.
29. Petrásková Lenka Šestka Ženy "A" 1979-1970 319 00:35:28.5 195.
30. Škaloudová Petra Stg Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970 392 00:35:37.8 199.
31. Maděrová Mirka Rozběháme Most Šestka Ženy "A" 1979-1970 245 00:35:51.0 211.
32. Kostková Jitka STG CHOMUTOV Šestka Ženy "A" 1979-1970 208 00:35:53.6 214.
33. Drexlerová Šárová Markéta Kadan Šestka Ženy "A" 1979-1970 281 00:35:56.3 217.
34. Kubicová Jana Šestka Ženy "A" 1979-1970 221 00:36:14.6 221.
35. Nagyová Věra Klášterec nad Ohří Šestka Ženy "A" 1979-1970 286 00:36:20.3 223.
36. Penková Klára Šestka Ženy "A" 1979-1970 315 00:36:25.8 226.
37. Malá Michaela Sweep Ultimate Gym Šestka Ženy "A" 1979-1970 250 00:36:37.1 230.
38. Vršitá Monika KK Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970 441 00:36:49.1 235.
39. Moulisova Jitka Šestka Ženy "A" 1979-1970 284 00:37:09.0 244.
40. Steinerova Gabriela Běžci Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970 373 00:37:15.8 248.
41. Dubská Kateřina Šestka Ženy "A" 1979-1970 76 00:37:32.5 257.
42. Janoušková Jitka Šestka Ženy "A" 1979-1970 159 00:37:54.5 268.
43. Panošková Lenka Šestka Ženy "A" 1979-1970 302 00:37:55.0 269.
44. Hlavánová Zdenka Rozběhame Podbořany Šestka Ženy "A" 1979-1970 130 00:37:55.6 270.
45. Molnárová Petra Rozběháme Podbořany Šestka Ženy "A" 1979-1970 283 00:37:56.8 272.
46. Kubíková Jana Šestka Ženy "A" 1979-1970 222 00:38:02.9 276.
47. Scherbaumová Stanislava Rozběhej Litvínov Šestka Ženy "A" 1979-1970 352 00:38:05.1 278.
48. Čičkanová Petra Šestka Ženy "A" 1979-1970 56 00:38:20.0 288.
49. Vondrášková Jaroslava Šestka Ženy "A" 1979-1970 435 00:38:20.1 289.
50. Kubrichtová Dita Šestka Ženy "A" 1979-1970 225 00:38:26.8 290.
51. Bergmanová Zlatka Šestka Ženy "A" 1979-1970 20 00:38:26.9 291.
52. Nobstová Dita Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970 293 00:38:40.8 298.
53. Trnková Štěpánka Šestka Ženy "A" 1979-1970 407 00:38:48.1 306.
54. Formanová Stanislava Šestka Ženy "A" 1979-1970 107 00:38:49.3 307.
55. Frydrychová Martina Šestka Ženy "A" 1979-1970 110 00:38:49.8 308.
56. Matzková Jitka Šestka Ženy "A" 1979-1970 268 00:38:57.8 309.
57. Koderová Marcela JJS Manufacturing SRO Šestka Ženy "A" 1979-1970 403 00:39:02.3 312.
58. Becková Martina Krušnohorský výšvih Šestka Ženy "A" 1979-1970 15 00:39:04.8 313.
59. Martinková Lenka Běžící surikaty Šestka Ženy "A" 1979-1970 261 00:39:07.6 315.
60. Perůtková Alena Šestka Ženy "A" 1979-1970 318 00:39:17.3 318.
61. Černá Růžena Rozběháme Most Šestka Ženy "A" 1979-1970 53 00:39:36.3 323.
62. Graslová Hana Postoloprty Šestka Ženy "A" 1979-1970 117 00:39:36.3 324.
63. Liebigová Radka Šestka Ženy "A" 1979-1970 237 00:39:46.3 330.
64. Gaudlová Katarína Šestka Ženy "A" 1979-1970 113 00:39:46.3 331.
65. Vostrá Vladimíra JJS Manufacturing SRO Šestka Ženy "A" 1979-1970 437 00:39:52.8 333.
66. Vlčková Jitka Šestka Ženy "A" 1979-1970 434 00:39:53.8 334.
67. Vávrová Lucie Okounov Šestka Ženy "A" 1979-1970 422 00:39:56.6 335.
68. Sladká Petra Litvínov Šestka Ženy "A" 1979-1970 361 00:40:08.8 342.
69. Kollárová Markéta STG Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970 198 00:40:10.6 343.
70. Peštová Monika Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970 467 00:40:11.8 344.
71. Uhlíková Monika Puls Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970 413 00:40:27.6 347.
72. Králíčková Petra Běžci Chomutov+STG Strupčice Šestka Ženy "A" 1979-1970 214 00:40:46.8 351.
73. Folwarczná Eva Šestka Ženy "A" 1979-1970 103 00:40:58.8 357.
74. Citráková Eva Šestka Ženy "A" 1979-1970 46 00:41:05.8 359.
75. Hourová Petra Šestka Ženy "A" 1979-1970 139 00:41:06.8 360.
76. Průchová Jana SEA Šestka Ženy "A" 1979-1970 336 00:41:35.3 365.
77. Camprová Eva Puls Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970 162 00:41:37.8 366.
78. Kindlová Eva Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970 183 00:41:50.1 367.
79. Benešová Jana Sweep Ultimate Gym Hahn Team Šestka Ženy "A" 1979-1970 18 00:41:58.1 368.
80. Námešná Darina AČR Chrudim Šestka Ženy "A" 1979-1970 180 00:42:02.0 370.
81. Suchomelová Šárka Šestka Ženy "A" 1979-1970 379 00:42:08.0 371.
82. Dubská Andrea Kadaň Šestka Ženy "A" 1979-1970 77 00:42:08.8 373.
83. Marhoulová Ivana Šneci v běhu. Šestka Ženy "A" 1979-1970 256 00:42:56.1 383.
84. Rebejová Lenka Šestka Ženy "A" 1979-1970 341 00:43:10.1 385.
85. Šolarová Anna Šestka Ženy "A" 1979-1970 396 00:43:24.8 387.
86. KRASENSKA ILONA Šestka Ženy "A" 1979-1970 216 00:43:37.6 396.
87. Filipová Vladimíra Šestka Ženy "A" 1979-1970 98 00:43:46.8 397.
88. Eigl Košatová Naděžda Šestka Ženy "A" 1979-1970 84 00:43:51.1 398.
89. Ouředníčková Iveta Šestka Ženy "A" 1979-1970 298 00:43:55.5 399.
90. Podzimkova Jaroslava Šestka Ženy "A" 1979-1970 325 00:44:31.1 400.
91. Roudová Dana Cyklistický klub Litvínov, z. s. Šestka Ženy "A" 1979-1970 344 00:44:49.3 402.
92. Bílková Alžběta Šestka Ženy "A" 1979-1970 21 00:45:01.1 403.
93. Blašková JANA Šestka Ženy "A" 1979-1970 25 00:45:12.9 406.
94. Liedlová Radka Puls Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970 240 00:46:13.5 415.
95. Matušková Hana Šestka Ženy "A" 1979-1970 266 00:47:14.3 419.
96. Hendrichová Zdeňka Šestka Ženy "A" 1979-1970 126 00:47:19.8 421.
97. Kursteinova Maurova Monika Šestka Ženy "A" 1979-1970 229 00:47:29.5 422.
98. Petrová Ivana Šestka Ženy "A" 1979-1970 321 00:47:52.3 426.
99. Melicharová Máša Šneci v běhu Šestka Ženy "A" 1979-1970 271 00:47:53.3 427.
100. Kocúmová Jitka Šestka Ženy "A" 1979-1970 195 00:48:41.6 430.
101. Milotová Michaela KGH EMEA Limited Šestka Ženy "A" 1979-1970 278 00:48:45.3 431.
102. Bláhová Monika Běžci Chomutov Šestka Ženy "A" 1979-1970 23 00:49:17.1 434.
103. Bajerová Marie SEA Šestka Ženy "A" 1979-1970 7 00:50:12.8 438.
104. Paulusová Vladislava Šestka Ženy "A" 1979-1970 309 00:51:10.1 440.
105. Burešová Jana Údlice Šestka Ženy "A" 1979-1970 39 00:51:43.3 441.
106. Štětinová Květa Šestka Ženy "A" 1979-1970 401 00:58:35.3 454.
107. Kindlová Jana Šestka Ženy "A" 1979-1970 184 00:58:35.6 455.
108. Hradilová Alexandra JJS Manufacturing SRO Šestka Ženy "A" 1979-1970 141 01:09:26.1 457.

Šestka - Dorostenky 2004-2003

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Křižová Libuše Rozběháme Podbořany Šestka Dorostenky 2004-2003 259 00:25:57.5 19.
2. Zelenkova Veronika TJ Slávie Chomutov Šestka Dorostenky 2004-2003 457 00:28:28.0 45.
3. Petriková Marie Šestka Dorostenky 2004-2003 320 00:29:51.3 64.
4. Fučíková Adéla TJ VTŽ Chomutov Šestka Dorostenky 2004-2003 111 00:31:30.5 91.
5. Dvořáková Rosemarie Šestka Dorostenky 2004-2003 83 00:31:47.8 100.
6. Sušická Julie Maximal Animal Šestka Dorostenky 2004-2003 380 00:34:10.3 155.
7. Dvořáková Ema VTŽ Chomutov Šestka Dorostenky 2004-2003 81 00:37:23.9 254.
8. Káňová Michaela Šestka Dorostenky 2004-2003 178 00:37:24.6 255.
9. Doudová Barbora Šestka Dorostenky 2004-2003 465 00:39:45.6 329.
10. Knihova Adela Šestka Dorostenky 2004-2003 193 00:40:05.1 339.
11. Stránská Eliška Šestka Dorostenky 2004-2003 375 00:40:16.3 346.
12. Majerová Hana Šestka Dorostenky 2004-2003 247 00:43:32.3 393.
13. Vítková Štěpánka Atletika Litvínov, z.s. Šestka Dorostenky 2004-2003 431 00:44:37.8 401.
14. Lavičková Kristýna Šestka Dorostenky 2004-2003 233 00:45:10.1 404.
15. Zelená Kateřina Šestka Dorostenky 2004-2003 454 00:48:03.8 428.
16. Kindlová Anežka Šestka Dorostenky 2004-2003 182 00:51:57.1 444.
17. Jandová Natali Rozběháme Most Šestka Dorostenky 2004-2003 156 00:52:41.8 447.
18. Němcová Kristýna Rozběháme Most Šestka Dorostenky 2004-2003 288 00:52:42.1 448.
19. Maděrová Bára Rozběháme Most Šestka Dorostenky 2004-2003 244 00:52:42.1 449.

Šestka - Dorostenci 2004-2003

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kaška Karel Šestka Dorostenci 2004-2003 71 00:24:31.3 6.
2. Ouzký Vítek TJ VTŽ Chomutov Šestka Dorostenci 2004-2003 299 00:25:41.8 17.
3. Novák Josef Krušnoman TT Litvínov Šestka Dorostenci 2004-2003 294 00:28:08.8 43.
4. Sýkora Libor Florbal Chomutov Šestka Dorostenci 2004-2003 382 00:28:38.1 48.
5. Paur Patrik Šestka Dorostenci 2004-2003 311 00:30:10.5 70.
6. Kniha Tomáš Šestka Dorostenci 2004-2003 192 00:31:15.8 83.
7. Paur Dominik COBRAM TEAM Šestka Dorostenci 2004-2003 310 00:31:24.5 89.
8. Vlček Michal Slávie Chomutov Šestka Dorostenci 2004-2003 433 00:31:28.5 90.
9. Zelenka Marcel Florbal Chomutov Šestka Dorostenci 2004-2003 455 00:31:52.5 103.
10. Vávra Matyáš Okounov Šestka Dorostenci 2004-2003 421 00:33:59.5 150.
11. Jílek Tomáš Havraň Šestka Dorostenci 2004-2003 165 00:34:31.0 168.
12. Dvorak David Sportovci z Podbaby Šestka Dorostenci 2004-2003 79 00:39:44.6 326.
13. Maljuk Alex Šestka Dorostenci 2004-2003 287 00:42:28.5 375.
14. Kindl Josef Šestka Dorostenci 2004-2003 181 00:58:35.6 456.

Šestka - Juniorky 2002-2001

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Denková Kristýna Běhny Šestka Juniorky 2002-2001 59 00:29:06.8 54.
2. Kňavová Daniela Sokol Spořice Šestka Juniorky 2002-2001 149 00:31:40.4 96.
3. Lavičková Sára Šestka Juniorky 2002-2001 232 00:35:38.8 200.
4. Benešová Anna Sweep Ultimate Gym Hahn Team Šestka Juniorky 2002-2001 19 00:36:04.8 220.
5. Vindušková Denisa Šestka Juniorky 2002-2001 430 00:45:12.8 405.

Šestka - Ženy 2000-1980

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov Šestka Ženy 2000-1980 423 00:24:53.0 8.
2. Křižová Anežka Šestka Ženy 2000-1980 235 00:25:26.3 14.
3. Fisková Nikola Šestka Ženy 2000-1980 102 00:27:09.0 30.
4. Skoumalová Lucie - Šestka Ženy 2000-1980 358 00:29:48.0 63.
5. Kokšálová Michaela Šestka Ženy 2000-1980 196 00:29:51.8 65.
6. Hlavová Simona Perštejn Šestka Ženy 2000-1980 472 00:30:16.0 73.
7. Steckerová Iva Šestka Ženy 2000-1980 371 00:30:58.5 78.
8. Andršová Judita SRTG Most Šestka Ženy 2000-1980 2 00:31:20.0 86.
9. Rusičová Andrea Rozběháme Most Šestka Ženy 2000-1980 345 00:31:49.1 101.
10. Hlavova Lenka Sporice Šestka Ženy 2000-1980 131 00:32:27.3 116.
11. Šimkovičová Lucia Hopman Team Žatec Šestka Ženy 2000-1980 387 00:32:32.0 118.
12. Zachová Kateřina Zach team Šestka Ženy 2000-1980 448 00:32:34.0 119.
13. Bartošová Lucie SRTG Most Šestka Ženy 2000-1980 9 00:32:37.3 121.
14. Vrbová Petra Šestka Ženy 2000-1980 440 00:33:05.3 125.
15. Kaderabkova Iva STG Sporice Šestka Ženy 2000-1980 173 00:33:09.1 127.
16. Dufková Veronika Šestka Ženy 2000-1980 78 00:33:09.8 128.
17. Řehořová Klára Puls Chomutov Šestka Ženy 2000-1980 347 00:33:11.5 129.
18. Kořánová Kristýna Běhám pro hospic v Mostě Šestka Ženy 2000-1980 205 00:33:15.3 131.
19. Kuncová Kateřina Spořice Šestka Ženy 2000-1980 471 00:33:21.0 132.
20. Hartlová Iveta Březno Šestka Ženy 2000-1980 122 00:33:24.1 133.
21. Dobiašová Lucie La Vita Šestka Ženy 2000-1980 65 00:33:40.5 144.
22. Molnárová Markéta Šestka Ženy 2000-1980 282 00:34:01.8 151.
23. Mašlová Katka Šestka Ženy 2000-1980 262 00:34:05.6 152.
24. Laube Pavlína Rozběháme Teplice Šestka Ženy 2000-1980 231 00:34:06.1 153.
25. Hvozdová Barbora STG Sporice Šestka Ženy 2000-1980 147 00:34:12.1 157.
26. Bachová Monika Spořice Šestka Ženy 2000-1980 5 00:34:18.0 161.
27. Mrázová Barbora Šestka Ženy 2000-1980 285 00:34:33.6 171.
28. Kateřina Becková AC Mariánské Lázně Šestka Ženy 2000-1980 179 00:34:37.3 173.
29. Sirůčková Lucie Šestka Ženy 2000-1980 355 00:34:50.8 177.
30. Vaicová Kamila SRTG Most Šestka Ženy 2000-1980 419 00:35:10.8 187.
31. Housková Jitka Šestka Ženy 2000-1980 140 00:35:11.8 188.
32. Kučerová Lucie Chomutov Šestka Ženy 2000-1980 475 00:35:19.5 192.
33. Hašková Petra Šestka Ženy 2000-1980 123 00:35:29.0 196.
34. Čejková anna Jirkov 1 Šestka Ženy 2000-1980 49 00:35:37.1 198.
35. Blažková Lenka Šestka Ženy 2000-1980 28 00:35:39.3 202.
36. Drexlerová Hana Šestka Ženy 2000-1980 73 00:35:39.3 203.
37. Paterová Miroslava Spartan Training Group Chomutov Šestka Ženy 2000-1980 305 00:35:40.3 206.
38. Zálešáková Aneta Šestka Ženy 2000-1980 451 00:35:43.1 209.
39. Marková Veronika Šestka Ženy 2000-1980 257 00:35:51.3 212.
40. Kostková Michaela Šestka Ženy 2000-1980 209 00:35:55.5 215.
41. Gužiaková Hanna Šestka Ženy 2000-1980 118 00:35:55.8 216.
42. Bujdakova Miluše Chomutov Šestka Ženy 2000-1980 34 00:36:25.8 227.
43. Makraiová Martina Jirkov Šestka Ženy 2000-1980 249 00:36:27.6 228.
44. Boudová Lucie Sweep Ultimate Gym Šestka Ženy 2000-1980 30 00:36:36.8 229.
45. Graslová Kateřina Louny Šestka Ženy 2000-1980 116 00:36:39.6 232.
46. Šťastná Zuzana Šestka Ženy 2000-1980 399 00:36:46.8 233.
47. Zelenková Lucie Rozběhej Litvínov Šestka Ženy 2000-1980 456 00:36:50.6 237.
48. Paučulová Veronika Šestka Ženy 2000-1980 308 00:36:54.6 238.
49. Záleská Ivana Šestka Ženy 2000-1980 450 00:37:02.6 242.
50. Matuščínová Barbora Běžči Most Šestka Ženy 2000-1980 265 00:37:08.1 243.
51. Kaiserová Tereza Rainbow team Šestka Ženy 2000-1980 175 00:37:18.1 249.
52. Slabyhoudová Lucie Šestka Ženy 2000-1980 359 00:37:18.8 250.
53. Uldrichová Zdeňka Šestka Ženy 2000-1980 414 00:37:23.8 253.
54. Kocková Kateřina SWEEP ULTIMATE GYM Šestka Ženy 2000-1980 194 00:37:26.3 256.
55. Sombotová Kateřina Badmintonová liga Chomutov Šestka Ženy 2000-1980 367 00:37:39.5 259.
56. Halbgebauerová Jana Šestka Ženy 2000-1980 120 00:37:45.0 263.
57. Klimešová Eliška Šestka Ženy 2000-1980 188 00:37:48.0 265.
58. Sádovská Michaela Šestka Ženy 2000-1980 349 00:37:56.1 271.
59. Kováčiková Gabriela Chomutov Šestka Ženy 2000-1980 212 00:37:59.1 273.
60. Šofrová Natálie Chomutov Šestka Ženy 2000-1980 395 00:37:59.3 274.
61. Pejlová Miluše Šestka Ženy 2000-1980 313 00:38:05.1 277.
62. Zemanová Kristýna Šestka Ženy 2000-1980 458 00:38:09.6 281.
63. Chlumecká Jana STG Most Šestka Ženy 2000-1980 151 00:38:10.8 283.
64. Engelová Lucie Šestka Ženy 2000-1980 85 00:38:12.8 284.
65. Fajčíková Alice Chomutov Šestka Ženy 2000-1980 90 00:38:18.1 285.
66. Zemanova Lenka Pardubice Šestka Ženy 2000-1980 459 00:38:33.1 292.
67. Kubová Adéla Šestka Ženy 2000-1980 224 00:38:35.3 295.
68. Vepřeková Hana Šestka Ženy 2000-1980 427 00:38:36.1 296.
69. Tschochnerova Petra Chomutov Šestka Ženy 2000-1980 409 00:38:37.3 297.
70. Hendrychová Jiřina Šestka Ženy 2000-1980 128 00:38:43.1 299.
71. Bayerlová Veronika Šestka Ženy 2000-1980 11 00:38:43.2 300.
72. Pravcová Alexandra Sasa & Jane RUN Šestka Ženy 2000-1980 330 00:38:45.9 303.
73. Fidlerová Vendula Šestka Ženy 2000-1980 97 00:39:01.3 310.
74. Palková Kateřina Běžící surikaty Šestka Ženy 2000-1980 300 00:39:07.1 314.
75. Dohanyosová Jana Šestka Ženy 2000-1980 66 00:39:21.8 320.
76. Miklovičová Blanka J&B Šestka Ženy 2000-1980 274 00:39:27.8 321.
77. Miklovičová Jana J&B Šestka Ženy 2000-1980 275 00:39:28.3 322.
78. Slavčková Diana Puls Chomutov Šestka Ženy 2000-1980 272 00:39:43.8 325.
79. Březinová Petra Šestka Ženy 2000-1980 32 00:39:50.3 332.
80. Šeflerová Marta SWEEP ULTIMATE GYM Šestka Ženy 2000-1980 384 00:39:56.6 336.
81. Schröterová Michaela Jirkov Šestka Ženy 2000-1980 61 00:39:59.1 338.
82. Mejtzká Veronika KK Chomutov Šestka Ženy 2000-1980 269 00:40:14.3 345.
83. Jánská Jitka Šestka Ženy 2000-1980 161 00:40:43.3 349.
84. Novotná Karolína Šestka Ženy 2000-1980 296 00:40:43.6 350.
85. Červená Valešová Petra Šestka Ženy 2000-1980 55 00:40:49.8 352.
86. Malcovská Adéla Šestka Ženy 2000-1980 251 00:40:52.6 354.
87. Stanečková Michaela Puls Chomutov Šestka Ženy 2000-1980 368 00:40:54.4 355.
88. Kindlová Tereza Šestka Ženy 2000-1980 185 00:40:56.1 356.
89. Senftová Michaela Šestka Ženy 2000-1980 351 00:40:59.1 358.
90. Burešová Dominika Údlice Šestka Ženy 2000-1980 38 00:41:32.8 361.
91. Blatská Darina Spořice Šestka Ženy 2000-1980 26 00:41:33.5 362.
92. Jindrová Lenka Šestka Ženy 2000-1980 166 00:41:34.0 363.
93. Milotová Andrea / Šestka Ženy 2000-1980 277 00:41:34.6 364.
94. Štrbová Gabriela Šneci v běhu Šestka Ženy 2000-1980 402 00:42:01.3 369.
95. Bystřická Kamila Šestka Ženy 2000-1980 41 00:42:18.8 374.
96. Funková Barbora Šestka Ženy 2000-1980 112 00:42:39.8 378.
97. Bížová Veronika Šestka Ženy 2000-1980 22 00:42:42.5 379.
98. Čížková Michaela Jirkov Šestka Ženy 2000-1980 57 00:43:03.6 384.
99. Schubertová Lucie Šestka Ženy 2000-1980 353 00:43:10.3 386.
100. Fialková Eva Šestka Ženy 2000-1980 95 00:43:29.6 388.
101. Tučková Jana Šestka Ženy 2000-1980 410 00:43:30.5 390.
102. Majerová Petra Šestka Ženy 2000-1980 248 00:43:31.8 392.
103. Blatská Radana Šestka Ženy 2000-1980 27 00:43:35.8 394.
104. Kučerová Jana Chomutov Šestka Ženy 2000-1980 466 00:43:36.1 395.
105. Černá Petra Unicorn on the run Šestka Ženy 2000-1980 52 00:45:33.1 407.
106. Fialová Michaela Fialky Šestka Ženy 2000-1980 96 00:45:35.8 408.
107. Dolejšová Natalie Šestka Ženy 2000-1980 68 00:45:40.8 410.
108. Demeová Sandra Šestka Ženy 2000-1980 58 00:45:48.1 412.
109. Hrebeniaková Anita JJS Manufacturing SRO Šestka Ženy 2000-1980 142 00:45:58.6 414.
110. Liedlová Martina Puls Chomutov Šestka Ženy 2000-1980 239 00:46:13.6 416.
111. Kuchtová Jana Puls Chomutov Šestka Ženy 2000-1980 228 00:46:34.3 417.
112. Zajíčková Lenka Šestka Ženy 2000-1980 449 00:46:40.3 418.
113. Žampachová Zdeňka Šestka Ženy 2000-1980 462 00:47:17.3 420.
114. Drobílková Lenka Šestka Ženy 2000-1980 75 00:47:29.8 423.
115. LenkaPergerová Šestka Ženy 2000-1980 234 00:47:38.5 424.
116. Křížková Monika Šestka Ženy 2000-1980 218 00:47:43.3 425.
117. Bartošová Michaela Šestka Ženy 2000-1980 10 00:48:23.1 429.
118. Firák Bärtlová Petra Šestka Ženy 2000-1980 99 00:48:55.8 433.
119. Šilhová Eva Šestka Ženy 2000-1980 385 00:49:30.1 435.
120. Zollpriesterová Barbora Hrušovany Šestka Ženy 2000-1980 460 00:50:05.8 436.
121. Humrová Marie Šestka Ženy 2000-1980 70 00:50:12.6 437.
122. Záhorčíková Michaela Šestka Ženy 2000-1980 445 00:52:10.1 445.
123. Stará Tereza Šestka Ženy 2000-1980 369 00:52:10.3 446.
124. Kostelejová Michaela Šestka Ženy 2000-1980 207 00:57:02.1 450.
125. Hoover Angelika KGH Emea Šestka Ženy 2000-1980 136 00:57:46.1 451.

Šestka - Muži 2000-1980

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zaloudek Jan ELEVEN RUN TEAM Šestka Muži 2000-1980 452 00:22:10.3 1.
2. Panitz Erich STG Most Šestka Muži 2000-1980 301 00:23:39.8 2.
3. Hollick Petr Šestka Muži 2000-1980 134 00:24:12.3 4.
4. Krátký Luboś Šestka Muži 2000-1980 86 00:24:22.3 5.
5. Vorel Daniel SRTG Most Šestka Muži 2000-1980 436 00:25:04.3 10.
6. Škota Jan Šestka Muži 2000-1980 405 00:25:14.3 13.
7. Imr Martin Šestka Muži 2000-1980 152 00:26:11.3 20.
8. Hlava Martin Sporice Šestka Muži 2000-1980 129 00:26:35.5 23.
9. Sládek Vladimír STG STRUPČICE Šestka Muži 2000-1980 360 00:26:49.8 26.
10. Schuran Pavel Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980 354 00:27:05.3 29.
11. Kment Pavel Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980 190 00:27:11.8 31.
12. Klumbies Michael Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980 189 00:27:18.8 32.
13. Ašenbrener Jan Šestka Muži 2000-1980 4 00:27:59.8 40.
14. Hvozda Martin STG Chomutov Šestka Muži 2000-1980 146 00:28:00.0 41.
15. Podlaha Milan Šestka Muži 2000-1980 357 00:28:01.5 42.
16. Jonáš Jan BK Spořice Šestka Muži 2000-1980 169 00:28:25.5 44.
17. Koleszár Jan Šestka Muži 2000-1980 197 00:28:30.5 46.
18. Hešik Tomáš KGH Emea Šestka Muži 2000-1980 243 00:28:31.8 47.
19. Kubeš Marek Florbal Chomutov Šestka Muži 2000-1980 220 00:28:44.6 50.
20. Ždímal Pavel Šestka Muži 2000-1980 463 00:29:42.8 61.
21. Marek Jakub Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980 255 00:29:55.0 66.
22. Jiri Šulc Šestka Muži 2000-1980 167 00:30:04.3 69.
23. Matoušek Luboš Mattoni Free Run Šestka Muži 2000-1980 263 00:30:28.3 74.
24. Wagner Jan Šestka Muži 2000-1980 442 00:30:44.0 75.
25. Vyšin Radek AČR Šestka Muži 2000-1980 227 00:30:57.1 77.
26. Tržický Lukáš Běžci Chomutov Šestka Muži 2000-1980 408 00:31:03.1 80.
27. Sochor Josef Sweep ultimate gym Šestka Muži 2000-1980 364 00:31:21.8 87.
28. Beck Tomáš Mariánské Lázně Šestka Muži 2000-1980 14 00:31:33.3 92.
29. Sedláček Michal Šestka Muži 2000-1980 350 00:31:55.3 104.
30. Krampera Lukáš Šestka Muži 2000-1980 215 00:31:55.6 105.
31. Kosejk Jiří Šestka Muži 2000-1980 280 00:32:03.3 106.
32. Šmejc ml. Jan Hopman Žatec Šestka Muži 2000-1980 394 00:32:08.8 108.
33. Čaprnda Daniel Házenkáři v záloze Šestka Muži 2000-1980 47 00:32:20.8 114.
34. Kňáva Tomáš Běžci Chomutov Šestka Muži 2000-1980 191 00:32:26.5 115.
35. Holeček Jiří (Tempo)Běžci Chomutov Šestka Muži 2000-1980 8 00:32:27.3 117.
36. Šimr Marek Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980 389 00:32:49.5 124.
37. Kubáč Miroslav Šestka Muži 2000-1980 219 00:33:07.3 126.
38. Počta Martin Forrest Gump Šestka Muži 2000-1980 323 00:33:26.8 134.
39. Strmiska Jaroslav Rainbow team Šestka Muži 2000-1980 376 00:33:31.0 137.
40. Dobiaš Martin La Vita Šestka Muži 2000-1980 63 00:33:40.1 143.
41. Janeček Petr Šestka Muži 2000-1980 157 00:33:46.3 145.
42. Sokol Martin Šestka Muži 2000-1980 365 00:34:10.8 156.
43. Bělohlávek Pavel Šestka Muži 2000-1980 16 00:34:14.5 158.
44. Kinter Tomáš Panorama Runners Šestka Muži 2000-1980 186 00:34:25.1 164.
45. Beck Lukáš AC Mariánské Lázně Šestka Muži 2000-1980 12 00:34:36.8 172.
46. Fara Petr Šestka Muži 2000-1980 91 00:34:50.3 176.
47. Kincl Tomáš Droužkovice City Šestka Muži 2000-1980 42 00:35:01.8 181.
48. Umlauf Jan Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980 415 00:35:05.3 183.
49. Adámik Patrik Šestka Muži 2000-1980 1 00:35:10.8 186.
50. Fencl Jindřich Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980 93 00:35:15.3 189.
51. Průša Lukáš STG Chomutov Šestka Muži 2000-1980 337 00:35:39.8 204.
52. Petržílka Jan Šestka Muži 2000-1980 322 00:35:40.3 205.
53. Černer Ondřej Šestka Muži 2000-1980 54 00:35:52.3 213.
54. Velíšek Jan STG Spořice Šestka Muži 2000-1980 426 00:36:38.3 231.
55. Konopásek Tomáš Šestka Muži 2000-1980 202 00:36:49.5 236.
56. Pešta Michal Chomutov Šestka Muži 2000-1980 469 00:36:55.1 239.
57. Kämpf Tomáš SWEEP ULTIMATE GYM Šestka Muži 2000-1980 177 00:37:14.8 247.
58. Sombota Petr Šestka Muži 2000-1980 366 00:37:39.6 260.
59. Vild Vítězslav Šestka Muži 2000-1980 429 00:37:44.6 261.
60. Šindelář Jiří Šestka Muži 2000-1980 391 00:37:44.8 262.
61. Janata Jakub Šestka Muži 2000-1980 82 00:37:51.3 267.
62. Šinágl Antonín SRT Litvínov Šestka Muži 2000-1980 390 00:38:02.5 275.
63. Jungmann David Chomutov Šestka Muži 2000-1980 171 00:38:19.3 287.
64. Špaček Jan JJS Manufacturing SRO Šestka Muži 2000-1980 397 00:38:33.8 293.
65. Koutný Martin Děčín Šestka Muži 2000-1980 210 00:38:45.8 302.
66. Nestler Miroslav Běžci Chomutov Šestka Muži 2000-1980 290 00:38:46.6 304.
67. Řezníček Jiří Šestka Muži 2000-1980 348 00:38:47.0 305.
68. Kvasnička Tomáš Šestka Muži 2000-1980 230 00:39:12.0 316.
69. Dický Ondřej Šestka Muži 2000-1980 62 00:39:45.3 327.
70. Werner Tomáš Šestka Muži 2000-1980 444 00:42:08.1 372.
71. Mydlář Josef La Vita Šestka Muži 2000-1980 44 00:42:34.8 376.
72. Cejthamr Lukáš La Vita Šestka Muži 2000-1980 43 00:42:35.6 377.
73. Votava Jan Šestka Muži 2000-1980 438 00:42:51.5 381.
74. Pěnička Oldřich Šestka Muži 2000-1980 124 00:43:31.3 391.
75. Dolejš Petr Šestka Muži 2000-1980 67 00:45:41.3 411.
76. Michal Kabát Šestka Muži 2000-1980 273 00:45:51.1 413.
77. Jirout Petr Šestka Muži 2000-1980 168 00:51:04.6 439.
78. Růžička Pavel Puls Chomutov Šestka Muži 2000-1980 346 00:51:51.8 442.
79. Patera Karel Spartan Training Group Chomutov Šestka Muži 2000-1980 304 00:51:51.9 443.

Šestka - Junioři 2002-2001

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Sušičký Ondřej Maximalanimal Šestka Junioři 2002-2001 381 00:26:28.5 22.
2. Pešta Daniel Chomutov Šestka Junioři 2002-2001 468 00:29:45.3 62.
3. Uhlík Tomáš Puls Chomutov Šestka Junioři 2002-2001 143 00:31:42.8 99.
4. Melich Amir Kadaň Šestka Junioři 2002-2001 270 00:34:22.3 163.
5. Prager Michal Šestka Junioři 2002-2001 329 00:36:59.3 241.

Šestka - Veteráni 1959 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bartl Milan Šestka Veteráni 1959 a starší 241 00:28:46.5 52.
2. Hons Miloslav Chomutov Šestka Veteráni 1959 a starší 135 00:34:43.6 174.
3. Večeřa František VTŽ Chomutov Šestka Veteráni 1959 a starší 425 00:36:16.3 222.
4. Raisr Jaromír Klub Krušnohorců Šestka Veteráni 1959 a starší 339 00:42:55.1 382.

Šestka - Muži "B" 1969-1960

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vodička Pavel Puls Chomutov Šestka Muži "B" 1969-1960 238 00:25:06.8 11.
2. Nobst Pavel Chomutov Šestka Muži "B" 1969-1960 292 00:26:45.5 24.
3. Drahý Petr Chomutov Šestka Muži "B" 1969-1960 473 00:27:25.3 34.
4. Fara Petr Chomutov Šestka Muži "B" 1969-1960 92 00:31:13.8 81.
5. Prokeš Karel Šestka Muži "B" 1969-1960 331 00:31:19.5 85.
6. Lerche Robert Šestka Muži "B" 1969-1960 312 00:31:41.5 97.
7. Zach Slavomir Zach team Šestka Muži "B" 1969-1960 447 00:32:39.5 122.
8. Potrebuješ Jan Šestka Muži "B" 1969-1960 328 00:34:08.8 154.
9. Brand Roman Sokol Spořice Šestka Muži "B" 1969-1960 31 00:35:08.0 184.
10. Fisek Roman Šestka Muži "B" 1969-1960 101 00:35:42.8 208.
11. Václavík Zdeněk Šestka Muži "B" 1969-1960 417 00:37:23.6 252.
12. Průcha Oldřich SEA Šestka Muži "B" 1969-1960 335 00:37:45.6 264.
13. Kaiser Ota Šestka Muži "B" 1969-1960 174 00:38:18.3 286.
14. Jungmann Michal Chomutov Šestka Muži "B" 1969-1960 172 00:38:44.3 301.
15. Sklenka Milan Cobram team PPC Šestka Muži "B" 1969-1960 356 00:42:48.6 380.

Šestka - Veteránky 1959 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Slavíková Nataša Hopman Team Žatec Šestka Veteránky 1959 a starší 362 00:35:34.6 197.
2. Havlenová Božena Šestka Veteránky 1959 a starší 163 00:40:07.8 341.

Půlmaraton - Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rybáčková Soňa MK Kladno Půlmaraton Ženy 34 01:43:42.9 16.
2. Blailová Jana KK Chomutov Půlmaraton Ženy 2 01:47:33.9 19.
3. Nesvadbová Eliška Žatec Půlmaraton Ženy 23 01:52:53.6 22.
4. Andresová Lenka Spořice Půlmaraton Ženy 1 01:54:13.4 23.
5. Pikalová Kristýna STG Strupčice Půlmaraton Ženy 28 02:05:31.7 35.
6. Pánková Jana Běžci Chomutov Půlmaraton Ženy 25 02:06:19.1 36.
7. Havlíčková Michaela trtiatlet karlovy vary Půlmaraton Ženy 6 02:19:20.9 39.

Půlmaraton - Ženy "A" 1979-1970

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Praská Vendulka WeTriDa Půlmaraton Ženy "A" 1979-1970 31 01:37:30.4 13.
2. Vildová Jana VTŽ Chomutov Půlmaraton Ženy "A" 1979-1970 45 01:38:29.6 14.
3. Havlůjová Marcela Most Půlmaraton Ženy "A" 1979-1970 7 01:57:19.1 26.
4. Králová Iveta Půlmaraton Ženy "A" 1979-1970 18 02:05:08.1 33.
5. Chytrová Radka Půlmaraton Ženy "A" 1979-1970 12 02:05:08.3 34.

Půlmaraton - Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Patúc Jakub TJ VTŽ CHOMUTOV Půlmaraton Muži 26 01:20:17.1 1.
2. Charvát Jiří SRTG Most Půlmaraton Muži 10 01:26:52.1 5.
3. Stumpf Michal M.E.N. Run Team Půlmaraton Muži 38 01:31:48.6 8.
4. Karhan Josef Půlmaraton Muži 48 01:32:13.8 9.
5. Řehoř Zdeněk STG Strupčice Půlmaraton Muži 35 01:34:04.3 11.
6. Štefl Vladimír Půlmaraton Muži 39 01:39:57.3 15.
7. Štěnička Ondřej Kosmonosy Půlmaraton Muži 40 01:49:00.1 20.
8. Schmieder Oto STG Strupčice Půlmaraton Muži 37 02:03:41.3 30.
9. Zapletal Pvel Zlaté Hory Půlmaraton Muži 19 02:10:46.4 37.
10. Kobrle Daniel Mělník Půlmaraton Muži 17 02:20:18.4 40.

Půlmaraton - Muži "A" 1979-1970

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Javornický Tomáš DBK Kadaň Půlmaraton Muži "A" 1979-1970 13 01:20:51.8 2.
2. Ouzký Stanislav Jirkov Půlmaraton Muži "A" 1979-1970 24 01:23:49.6 3.
3. Vítů Michal Půlmaraton Muži "A" 1979-1970 46 01:25:53.8 4.
4. Unger Miroslav Most Půlmaraton Muži "A" 1979-1970 42 01:28:12.1 6.
5. Razakowski Martin Kadaň Půlmaraton Muži "A" 1979-1970 33 01:29:31.1 7.
6. Sapoušek Most Půlmaraton Muži "A" 1979-1970 36 01:33:38.3 10.
7. Klemsa Jan DBK KADAŇ Půlmaraton Muži "A" 1979-1970 16 01:34:12.8 12.
8. Truneček Miroslav Půlmaraton Muži "A" 1979-1970 41 01:45:18.6 17.
9. Červený Ladislav Půlmaraton Muži "A" 1979-1970 4 02:00:38.3 28.
10. Němec Marek Půlmaraton Muži "A" 1979-1970 22 02:14:28.7 38.

Půlmaraton - Veteráni 1959 a starší

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jiráček Petr MP Chomutov Půlmaraton Veteráni 1959 a starší 14 02:02:06.9 29.
2. Vaníček Jiří Chomutov Půlmaraton Veteráni 1959 a starší 44 02:03:59.6 31.

Půlmaraton - Muži "B" 1969-1960

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Liebig Vilém Půlmaraton Muži "B" 1969-1960 20 01:45:19.3 18.
2. Kamenský Peter Most Půlmaraton Muži "B" 1969-1960 15 01:52:26.6 21.
3. Zich Roman Půlmaraton Muži "B" 1969-1960 47 01:59:29.9 27.
4. Chytra Petr Půlmaraton Muži "B" 1969-1960 11 02:04:54.9 32.

Půlmaraton - Ženy "B" 1969-1960

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hudáková Helena Hopman team Půlmaraton Ženy "B" 1969-1960 9 01:55:34.6 24.
2. Pöplová Romana Půlmaraton Ženy "B" 1969-1960 30 01:56:41.3 25.
3. Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří Půlmaraton Ženy "B" 1969-1960 5 02:20:43.9 41.