Výsledky závodu

Kolmo kolem komína

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 31.08.2019



1 okruh Hobby – cca 12km - Muži HOBBY

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Koutecký Lukáš Hopman Team Žatec 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 33 00:44:34.1 1.
2. Beránek Ladislav Koloshop Team Teplice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 69 00:44:36.2 2.
3. Hrabica Karel 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 59 00:46:07.5 3.
4. Gerstendörfer Ondřej Praha 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 62 00:48:58.1 4.
5. Hugo Alina Adam Adastra Cycling team 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 13 00:49:44.7 5.
6. Korec Martin Koloshop Teplice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 61 00:50:16.1 6.
7. Křivánek Aleš Po trati 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 63 00:51:59.0 7.
8. Alina Hugo Adastra Cycling team 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 31 00:53:13.4 8.
9. Mikeš Zdeněk Bílina 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 32 00:54:31.2 9.
10. Přibyl Vojtěch Po trati 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 64 00:54:50.5 10.
11. Kasal Vlastimil Ultra-Bike 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 29 00:55:42.5 11.
12. Vinš Petr 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 60 00:56:48.7 12.
13. Panoch Lukáš CK Lovosice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 68 00:57:31.8 13.
14. Vosický Milan Třebenice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 51 00:57:40.8 14.
15. Budjač Petr Čejkovice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 47 00:59:19.6 15.
16. Gajdoš Max Bečov 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 11 00:59:25.1 16.
17. Fraňous Josef 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 121 00:59:39.1 17.
18. Novotný Daniel Po trati 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 65 01:00:01.1 18.
19. Pospíšil Luboš Encovany 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 30 01:00:13.7 19.
20. Gajdoš Jiři Bečov 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 9 01:00:18.7 20.
21. Skůček Kristian 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 115 01:02:14.0 21.
22. Rasocha Vojtěch 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 118 01:07:16.8 24.
23. Kraml Lukáš Nehvizdy 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 76 01:14:02.0 26.
24. Gajdoš Josef 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 7 01:15:36.5 27.
25. Bartes Vit Most 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 18 01:16:03.6 28.
26. Peleška Vladimír Autoopravna Peleška s.r.o. Most 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 108 01:49:49.0 30.
  Jenč Michal Třebenice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 72 DNF  
  Kaizler Petr Třebenice 1 okruh Hobby – cca 12km Muži HOBBY 53 DNF  

1 okruh Hobby – cca 12km - Ženy HOBBY

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Fialová Michaela CK Slavoj Terezín 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 52 01:03:00.4 22.
2. Šťastná Veronika 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 131 01:05:36.9 23.
3. Rasochová Lenka Třebenice 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 88 01:07:18.8 25.
4. Pelešková Jana Autoopravna Peleška s.r.o. Most 1 okruh Hobby – cca 12km Ženy HOBBY 109 01:49:49.0 29.

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži do 18 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jeřábek Oldřich Bicykl team Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži do 18 let 93 01:25:36.3 10.
2. Cmunt Ondřej BITTERS SUPERIOR CIKLOLIVE TEAM 2 okruhy Elite – cca 24km Muži do 18 let 3 01:26:41.9 11.
3. Frýda Tomáš Veslování Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži do 18 let 83 01:39:34.2 30.
4. Langmaier Zdeněk Veslování Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži do 18 let 82 01:41:56.3 35.
5. Pomahač Jan Bicykl Team Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži do 18 let 96 01:43:33.0 39.
6. Prchlík Matěj 2 okruhy Elite – cca 24km Muži do 18 let 120 01:51:42.8 53.

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži 19 – 29 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Špaček Jakub Bike point 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 36 01:17:37.0 1.
2. Růžička Zbyněk SKI PAUDERA Staré Splavy 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 73 01:20:09.3 3.
3. Augusta Filip MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 111 01:22:32.0 7.
4. Kadlec Radek BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 44 01:34:55.3 23.
5. Kopecký Jan VK Roudnice nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 19 – 29 let 110 01:47:06.2 46.

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži 30 – 39 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Čuchal Petr MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 8 01:22:09.7 6.
2. Vanča Martin CK Lovosice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 71 01:26:47.8 13.
3. Moša Břetislav 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 130 01:28:35.4 14.
4. Racek Tomáš 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 125 01:36:03.8 24.
5. Patocs David Koloshop Team 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 55 01:36:14.7 25.
6. Macháček Vítězslav Nutrend - EuroOil LTM 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 66 01:39:08.6 27.
7. Achs Petr Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 4 01:39:17.4 28.
8. Šklíba Josef 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 17 01:41:16.5 34.
9. Kozelka Jiří KRK Litoměřice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 12 01:43:22.4 38.
10. Šatra Zdeněk SOREX team Roudnice n.L. 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 6 01:46:12.6 44.
11. Rusý Jakub 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 5 01:53:16.7 56.
12. Pleskot Aleš 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 126 02:02:52.4 66.
13. Hylský Jiří Trebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 43 02:03:50.0 68.
  Poláček Pavel 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 132 DNF  
  Říha Zbyněk BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 30 – 39 let 26 DNF  

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži 40 – 49 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chyba Jiří Nutrend Specialized 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 1 01:19:24.5 2.
2. Skůček Petr 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 114 01:20:52.3 5.
3. Pecánek Jiří MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 37 01:24:01.1 8.
4. Rosypal Ladislav 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 119 01:25:10.4 9.
5. Soubusta Petr CK Terezín 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 123 01:29:04.1 15.
6. Salač Miroslav CK Přestavlky 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 103 01:30:43.4 17.
7. Hlom Tomáš CK Přestavlky 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 116 01:30:43.9 18.
8. Kokoška Jan BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 56 01:31:28.2 19.
9. Němec Zdeněk Bike Point Club Roudnice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 48 01:31:39.4 20.
10. Raus Olda MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 24 01:32:54.3 22.
11. Honzátko Jiří 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 79 01:39:20.1 29.
12. Hašlar Olda KL Sport Most 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 41 01:40:12.0 32.
13. Zinga Kamil 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 133 01:40:32.0 33.
14. Hrebinka Marek BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 15 01:42:16.3 36.
15. Seifert Václav 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 92 01:42:46.9 37.
16. Busek Jiri BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 106 01:44:29.1 40.
17. Fisher Štěpán 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 117 01:44:55.8 41.
18. Jíra Jarda MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 113 01:44:56.7 42.
19. Prágl Miroslav KlapýKl 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 104 01:47:28.5 48.
20. Pressl Dušan Haven Team 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 21 01:47:51.3 50.
21. Šlégel Josef KL sport Most 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 57 01:51:09.5 52.
22. Prchlík Josef 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 122 01:51:52.8 55.
23. Stuchly Mirek MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 78 01:56:32.4 59.
24. Křejčír Jindřich 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 128 01:57:46.6 60.
25. Knicky Milan MK CYKLO DĚČÍN 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 112 02:00:07.0 63.
26. Gaube Jan BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 102 02:04:12.2 69.
27. Rasocha Tomáš Roudnice n.L 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 58 02:17:04.4 72.
28. Bušek Marek BTT Libochovice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 28 02:24:34.9 73.
29. Rasocha Michal 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 124 02:47:19.9 74.
  Čechura Lukáš Milešov 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 10 DNF  
  Pavlovský Lukáš Veslavání Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 40 – 49 let 25 DNF  

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži 50 – 59 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nestler Josef KL Sport Most 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 54 01:20:23.0 4.
2. Pechak Bohumír 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 135 01:26:43.8 12.
3. Pšenička Ondřej 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 129 01:30:09.1 16.
4. Hubáček Libor Praha 5 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 91 01:32:39.2 21.
5. Gertner Petr G-PEND LOVOSICE 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 22 01:37:52.7 26.
6. Beneš Jiří Jenčice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 50 01:40:10.3 31.
7. Beránek Michal Je-Be-Ti 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 27 01:45:22.5 43.
8. Došek Pavel MMB Třebenice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži 50 – 59 let 20 01:47:18.7 47.

2 okruhy Elite – cca 24km - Muži nad 60 let

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ponrt Jiří SK Cyklotour Ústí n/L 2 okruhy Elite – cca 24km Muži nad 60 let 42 01:46:31.1 45.
2. Vyhnálek Bohumil Říčany 2 okruhy Elite – cca 24km Muži nad 60 let 85 01:53:32.8 57.
3. Vaněk Pravoslav Dubí 2 okruhy Elite – cca 24km Muži nad 60 let 40 01:58:27.4 61.
4. Verner Milan Bike sport Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Muži nad 60 let 86 02:03:30.9 67.
  Hovorka Milan důchodci Jenčice 2 okruhy Elite – cca 24km Muži nad 60 let 16 DNF  

2 okruhy Elite – cca 24km - Ženy bez rozdílů věků

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nekvasilová Lenka Líbeznice 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 80 01:47:42.6 49.
2. Ježková Kateřina Nutrend - EuroOil LTM 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 67 01:49:15.6 51.
3. Čapková Monika Elite women team 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 107 01:51:52.7 54.
4. Šponarová Klára Veslování Ústí nad Labem 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 81 01:54:35.6 58.
5. Pecharová Kateřina 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 134 01:58:33.5 62.
6. Křejčířová Helena 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 127 02:00:12.9 64.
7. Černecká Hnízdilová Tereza Happy Loop team 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 39 02:00:52.8 65.
8. Šafaříková Karolína Dolní Habartice 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 49 02:04:17.5 70.
9. Miklošová Alexandra Levousy 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 100 02:54:48.1 75.
  Molova Dagmar Bahnaci Louny 2 okruhy Elite – cca 24km Ženy bez rozdílů věků 101 DNF  

2 okruhy Elite – cca 24km - Štafety

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Rožková Kristína 2 okruhy Elite – cca 24km Štafety 200 02:16:56.0 71.