Výsledky závodu

Glassman Triathlon 2019

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 07.09.2019



Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Muži 1(do 44let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Veselý Petr Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 16 01:24:15.0 1.
2. Ottenschläger Oto TT Krušnoman Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 51 01:24:40.5 2.
3. Kyral Vaclav Easy Go run Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 28 01:27:15.7 3.
4. Holub Stanislav Koloshop team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 45 01:29:36.1 4.
5. Cibulka Stanislav Iron Stars Beroun Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 40 01:31:01.5 5.
6. Alferi Jiří Kadaň Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 27 01:34:13.7 8.
7. Rendl Josef Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 67 01:34:59.8 9.
8. Sedlár Daniel TT Krušnoman Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 41 01:36:26.7 10.
9. Javornický Tomáš DBK Kadaň Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 18 01:36:32.9 11.
10. Brož Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 66 01:37:54.7 12.
11. Svatoň David TT3 sports Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 43 01:38:39.5 14.
12. Bláha Petr Veslaři Bohemians Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 42 01:41:07.3 18.
13. Adam Zdeněk Factory fitcentrum Duchcov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 24 01:41:30.2 19.
14. Šetek Štěpán Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 65 01:42:22.8 21.
15. Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 35 01:46:17.5 25.
16. Kousek Michal HC Slovan Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 37 01:46:52.6 26.
17. Fischer Jindrich Kolastore.cz Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 30 01:47:22.8 29.
18. Marek Jiří SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 2 01:49:38.4 32.
19. Kocík Vojtěch Idividuální Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 48 01:51:03.0 34.
20. Khivrich Oleg Kladno Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 21 01:55:27.3 38.
21. Beck Pavel Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 11 01:55:52.6 39.
22. Havel Jiří Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 8 01:56:32.1 40.
23. Knapík Jan Tep 36 Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 12 02:01:42.8 43.
24. Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 29 02:03:13.3 44.
25. Komrska Pavel Draci Horní Jiřetín Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 14 02:19:28.6 56.
26. Svoboda Jakub Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 6 02:30:22.0 60.
27. Čintalan Martin Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 46 02:40:32.5 63.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Muži 2 (45-59let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tajč Jan HH Smíchov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 52 01:32:05.8 6.
2. Veselý Miroslav Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 3 01:34:09.4 7.
3. Tychler Tomáš Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 62 01:38:10.6 13.
4. Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 19 01:40:00.9 16.
5. Vopat Milan Milan z hor Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 54 01:40:47.5 17.
6. Vojtěchovský Tomáš TT Krušnoman Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 32 01:41:44.5 20.
7. Lang Jaroslav Dtrias.rajce.net Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 15 01:43:37.2 22.
8. Racek Luboš ACES Team Karlovy Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 20 01:45:36.9 24.
9. Kříž Miloš fujikoki vlčí Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 36 01:47:02.7 27.
10. Čečrle Stanislav SK.Štěpánov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 31 01:48:09.8 31.
11. Kavalír Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 38 01:50:59.6 33.
12. Minařík Petr Egerfish Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 5 01:58:17.0 42.
13. Fišer Stanislav Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 61 02:03:42.8 45.
14. Jakl Miroslav Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 17 02:04:09.6 46.
15. Kostovič Petr Go For Babies Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 50 02:05:05.8 48.
16. Hantych Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 7 02:24:01.4 58.
17. Hrůza Michal Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 10 02:27:06.5 59.
18. Houda Pavel Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 1 02:31:43.7 61.
19. Kosta Viktor Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 63 03:15:31.2 67.
  Feix Ivo Neplavci TP Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 53 DNF  
  Štefl Martin Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 64 DNF  

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Muži 3 (nad 60let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Reindl Michal TT Krušnoman Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 22 02:06:38.3 49.
2. Zelenák Dušan Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 4 02:12:38.4 55.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Ženy 1 (do 44let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jandová Barbora Veslařský klub Ohře Louny/ Láca tým Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 33 02:06:44.0 50.
2. Bublová Naďa Koloshop team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 44 02:08:18.6 52.
3. Hornová Kateřina Hopman Team Žatec Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 13 02:11:32.0 53.
4. Havlová Kateřina Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 34 02:12:31.0 54.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Ženy 2 (45-59let)

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Vrátná Alena TT Krušnoman Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 26 01:51:48.0 35.
2. Beránková Libuše Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 9 01:53:49.3 37.
3. Vaňková Agáta TT Krušnoman Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 47 01:56:49.0 41.
4. Kocsisová Monika TT3 sports Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 39 02:04:27.7 47.
5. Hnátková Jindra Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 25 02:07:22.8 51.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Štafeta 2 členná

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Antalová Ladislava Koloshop team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 2 členná 96 01:47:22.6 28.
2. Trávníčková Barbora Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 2 členná 99 01:53:21.1 36.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - Štafeta 3 členná

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Macholdová Tereza Koloshop team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 97 01:39:35.0 15.
2. Salvet Martin TT Krušnoman Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 98 01:45:36.8 23.
3. Vacek Pavel SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 100 01:47:37.5 30.

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km - JJS Electronics - štafeta

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bodlák Jan SLOW MOTION TEAM Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - štafeta 84 02:21:17.6 57.
2. Srdínko David DAPEZO TEAM Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - štafeta 87 02:34:51.0 62.
3. Waldhauserová Jana TEAM TRAGÉDKY Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - štafeta 86 02:42:42.5 64.
4. Špaček Jan PŘEŽIVŠÍ TEAM Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - štafeta 88 02:45:47.2 65.
5. Kůrková Barbora BaZooHa Team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km JJS Electronics - štafeta 85 02:50:52.1 66.