Výsledky závodu

ME FISTC off snow Abertamy 3.day

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 11.11.2018



MID - MID O-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Schinzel Gerald austria MID MID O-class 1 01:07:34.9 4.
2. Paclt Zdenek czech MID MID O-class 3 01:12:17.9 10.
3. Takacs Günter austria MID MID O-class 4 01:18:43.0 13.
4. Klaushofer Lisa austria MID MID O-class 2 01:25:29.0 17.

MID - MID A-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Habásko Roman czech MID MID A-class 6 01:03:48.0 3.
2. Müllerová Lucie czech MID MID A-class 8 01:13:37.9 12.
3. Gramberger-Kral Dieter austria MID MID A-class 5 01:22:09.2 14.
4. Sindelár Milan czech MID MID A-class 7 01:25:03.7 16.

MID - MID B-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Guregová Romana czech MID MID B-class 10 01:10:04.6 6.
2. Plsek Milan czech MID MID B-class 9 01:23:28.7 15.
3. Brzek Martin czech MID MID B-class 11 01:45:38.8 22.

MID - MID C-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klima Lukás czech MID MID C-class 14 01:11:29.5 8.
2. Gueguin Stephane France MID MID C-class 15 01:26:11.1 18.
3. Fleury Didier France MID MID C-class 12 01:28:37.8 19.

MID - MID C2-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nemec Vojta czech MID MID C2-class 19 01:36:21.1 20.
2. Vrastil Vladimir czech MID MID C2-class 18 01:59:28.1 23.

MID - MID Bike1-1 dog

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Faivre Dany france MID MID Bike1-1 dog 21 00:58:49.5 1.
2. Soukup Petr czech MID MID Bike1-1 dog 29 01:01:56.2 2.
3. Smejkal Wolfgang austria MID MID Bike1-1 dog 22 01:09:42.5 5.
4. Humplik Michael austria MID MID Bike1-1 dog 27 01:12:39.2 11.
5. Smejkal-Hayn Elizabeth austria MID MID Bike1-1 dog 30 01:37:06.3 21.

MID - MID Bike1-2 dogs MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klatt Mathias germany MID MID Bike1-2 dogs MEN 32 01:10:04.7 7.
2. Urban Jakub czech MID MID Bike1-2 dogs MEN 31 01:11:41.3 9.

SPRINT - A- class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wiatowski Angela germany SPRINT A- class 34 00:30:36.2 129.
2. Schmølz Knud Denmark SPRINT A- class 33 00:32:39.5 132.
3. Kulhankova Katerina czech SPRINT A- class 35 00:33:02.9 133.

SPRINT - B-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wiatowski Andreas Germany SPRINT B-class 37 00:14:37.4 30.
2. Kiss Attila Romania SPRINT B-class 38 00:14:55.8 39.
3. Chappe Pierre france SPRINT B-class 41 00:15:12.8 42.
4. Rachbauer Karl Austria SPRINT B-class 40 00:18:07.3 64.
5. Stejskal Ondrej czech SPRINT B-class 42 00:19:51.2 83.
6. Catel Patrick france SPRINT B-class 39 00:19:56.7 85.
7. Hladovec Pavel czech SPRINT B-class 43 00:20:35.8 92.

SPRINT - B2-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. sauerhöfer Bernd germany SPRINT B2-class 45 00:19:40.0 82.
2. Heczko Zbigniew czech SPRINT B2-class 46 00:20:19.4 89.
3. Sauerhöfer Christa germany SPRINT B2-class 47 00:27:08.3 125.
4. Klotsch Kilyan germany SPRINT B2-class 44 00:30:47.9 130.

SPRINT - C-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Berende Bogdan Romania SPRINT C-class 52 00:11:32.9 6.
2. Köffer Lajos Hungary SPRINT C-class 48 00:11:54.4 9.
3. Bramowski Götz germany SPRINT C-class 53 00:11:55.0 10.
4. Ramin Ludovic France SPRINT C-class 50 00:12:27.3 16.
5. Grenzner Branislav Slovakia SPRINT C-class 55 00:13:05.6 20.
6. Masková Vera czech SPRINT C-class 57 00:13:45.6 25.
7. Tomásková Markéta czech SPRINT C-class 54 00:14:39.7 32.
8. Zasadil Roman czech SPRINT C-class 49 00:15:22.8 43.
9. Santens Jean-Michel france SPRINT C-class 56 00:15:59.4 47.
10. Stejskal Jiri czech SPRINT C-class 59 00:18:24.4 68.
11. Thill Emmanuel Luxemburg SPRINT C-class 58 00:18:26.6 69.

SPRINT - C2-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Perrin Raphaël france SPRINT C2-class 60 00:16:04.0 48.
2. Zdenek Pisakc czech SPRINT C2-class 64 00:18:19.2 66.
3. Brendel Dominik germany SPRINT C2-class 63 00:18:46.7 75.
4. Schölles Frank germany SPRINT C2-class 66 00:19:08.6 77.
5. Nadolny Steffen germany SPRINT C2-class 70 00:19:26.4 79.
6. Vrastil Vladimir czech SPRINT C2-class 62 00:21:03.0 97.
7. Svoboda Petr czech SPRINT C2-class 67 00:21:17.0 98.
8. Balla Peter Hungary SPRINT C2-class 68 00:23:21.7 114.

SPRINT - D-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Berende Damaschin romania SPRINT D-class 73 00:13:45.2 24.
2. Varga Zoltanne Hungary SPRINT D-class 72 00:13:59.1 26.
3. Varga Alma hungary SPRINT D-class 74 00:14:55.4 38.

SPRINT - D2-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hoog Jean-Michel france SPRINT D2-class 76 00:18:44.4 74.
2. Kirstein Bernd germany SPRINT D2-class 78 00:20:44.8 94.

SPRINT - Bike1-1 dog MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lucansky Patrik slovakia SPRINT Bike1-1 dog MEN 94 00:10:50.4 1.
2. Reistetter Roman slovakia SPRINT Bike1-1 dog MEN 93 00:11:10.7 2.
3. Driussi Claudio Italy SPRINT Bike1-1 dog MEN 97 00:14:43.5 36.
4. Kulanov Anton russia SPRINT Bike1-1 dog MEN 102 00:15:03.8 40.
5. Snajdar Franci Slovenia SPRINT Bike1-1 dog MEN 100 00:16:05.0 49.
6. Vyacheslav Stepanov Russia SPRINT Bike1-1 dog MEN 95 00:16:45.6 54.

SPRINT - Bike1-1 dog women

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Berta Meszarosne Erika Hungary SPRINT Bike1-1 dog women 107 00:12:39.3 17.
2. Bickosova Lenka slovakia SPRINT Bike1-1 dog women 103 00:13:26.2 22.
3. Becke Julia germany SPRINT Bike1-1 dog women 145 00:15:52.6 45.
4. Matzohl Julia italy SPRINT Bike1-1 dog women 109 00:15:53.6 46.
5. Vodopivec Branka slovenia SPRINT Bike1-1 dog women 105 00:16:53.1 55.

SPRINT - Bike1-2 dogs MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tarazanov Oleg Russia SPRINT Bike1-2 dogs MEN 79 00:11:16.4 3.
2. Roland Nathalie France SPRINT Bike1-2 dogs MEN 89 00:11:23.0 5.
3. Both Sebestyen Hungary SPRINT Bike1-2 dogs MEN 86 00:11:45.6 7.
4. Finzel Stefan germany SPRINT Bike1-2 dogs MEN 84 00:12:18.3 13.
5. Faivre Dany France SPRINT Bike1-2 dogs MEN 80 00:12:22.9 14.
6. Ovsenek Matjaz Slovenia SPRINT Bike1-2 dogs MEN 81 00:12:44.6 18.
7. Guadagnini Filippo Italy SPRINT Bike1-2 dogs MEN 91 00:14:38.1 31.
8. Buuge Mikkel denmark SPRINT Bike1-2 dogs MEN 87 00:15:28.7 44.
9. Del Fabbro Alessio Italy SPRINT Bike1-2 dogs MEN 88 00:16:29.9 53.
10. Priebe Nicole germany SPRINT Bike1-2 dogs MEN 92 00:16:59.8 57.
11. Niedermair Christian Italy SPRINT Bike1-2 dogs MEN 85 00:17:41.1 62.

SPRINT - Bike2-1 dogs MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Carlod Emmanuel France SPRINT Bike2-1 dogs MEN 111 00:16:25.8 51.
2. Hoog Jean-Michel France SPRINT Bike2-1 dogs MEN 110 00:17:25.8 59.
3. Perrin Raphael France SPRINT Bike2-1 dogs MEN 112 00:18:39.0 72.

SPRINT - Scooter1-1 dog MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Finzel Stefan Germany SPRINT Scooter1-1 dog MEN 140 00:14:54.2 37.
2. Cesbron Fabien-Pierre France SPRINT Scooter1-1 dog MEN 134 00:18:01.2 63.
3. Kriegel Alex France SPRINT Scooter1-1 dog MEN 133 00:18:41.4 73.
4. Kriegel Christophe France SPRINT Scooter1-1 dog MEN 137 00:20:16.3 87.
5. Ramin Enzo France SPRINT Scooter1-1 dog MEN 135 00:20:40.8 93.
6. Del Fabbro Alessio italy SPRINT Scooter1-1 dog MEN 118 00:22:00.9 103.
7. Kubes Radek czech SPRINT Scooter1-1 dog MEN 136 00:22:43.0 108.

SPRINT - Scooter1-1 dog Woman

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bespalova Anna russia SPRINT Scooter1-1 dog Woman 143 00:14:09.2 27.
2. Wunsch Stefanie germany SPRINT Scooter1-1 dog Woman 141 00:14:18.4 29.
3. Havlicková Adéla czech SPRINT Scooter1-1 dog Woman 144 00:14:42.0 35.
4. Adámková Bára czech SPRINT Scooter1-1 dog Woman 146 00:16:29.4 52.
5. Cesbron Elina France SPRINT Scooter1-1 dog Woman 142 00:19:28.8 80.

SPRINT - Scooter1-2 dogs MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chappe Pierre France SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 113 00:11:22.5 4.
2. Lovas Matej czech SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 120 00:11:52.2 8.
3. Svoboda Jan czech SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 117 00:12:24.1 15.
4. Kopecky Jan czech SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 124 00:13:04.8 19.
5. Santens Matthis France SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 115 00:13:32.6 23.
6. Astelbauer Sebastian austria SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 116 00:14:40.8 33.
7. Bugge Mikkel Denmark SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 114 00:14:41.3 34.
8. Guadagnini Filippo italy SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 123 00:16:14.0 50.
9. Bebr Patrik czech SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 122 00:17:13.1 58.
10. Chanas Peter slovakia SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 119 00:18:27.3 71.

SPRINT - Scooter1-2 dogs Woman

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Koffer Kitti Hungary SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 125 00:12:04.2 11.
2. Maertens Frederique france SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 127 00:12:12.9 12.
3. Klimová Veronika czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 126 00:13:13.1 21.
4. Bebr Anita czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 129 00:14:09.3 28.
5. Pechánková Dita czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 131 00:15:09.1 41.
6. Macounová Veronika czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 132 00:17:26.5 61.
7. Fialová Eva czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 130 00:18:17.2 65.

SPRINT - Scooter2-1 dog MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bäumel Klaus Austria SPRINT Scooter2-1 dog MEN 149 00:17:26.0 60.
2. Brugger Sepp Austria SPRINT Scooter2-1 dog MEN 148 00:18:20.6 67.
3. Rosner Gabor Hungary SPRINT Scooter2-1 dog MEN 150 00:20:59.8 96.

SPRINT - Scooter2-1 dog WOMEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Flecks Mette denmark SPRINT Scooter2-1 dog WOMEN 153 00:21:58.5 101.
2. Neureiter Prisila portugal SPRINT Scooter2-1 dog WOMEN 151 00:21:59.3 102.
3. Iserhardt Barbara Swiss SPRINT Scooter2-1 dog WOMEN 152 00:22:17.6 105.

SPRINT - Canicross 1 dog MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ivanco Michal Slovakia SPRINT Canicross 1 dog MEN 160 00:16:54.3 56.
2. Potmesil Matyás czech SPRINT Canicross 1 dog MEN 164 00:21:51.6 100.
3. Kiss Toth Balazs Hungary SPRINT Canicross 1 dog MEN 161 00:22:13.2 104.
4. Gueguin Edwyn France SPRINT Canicross 1 dog MEN 162 00:22:25.3 107.
5. Volnyi Andrei russia SPRINT Canicross 1 dog MEN 163 00:22:56.9 109.

SPRINT - Canicross 1 dog woman

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. ivancová Tamara slovakia SPRINT Canicross 1 dog woman 166 00:18:26.8 70.
2. Ivancová Michaela slovakia SPRINT Canicross 1 dog woman 167 00:19:12.9 78.
3. Barchánková Adda czech SPRINT Canicross 1 dog woman 182 00:19:38.8 81.
4. Festa Daniela italy SPRINT Canicross 1 dog woman 165 00:20:16.1 86.
5. Lehká Zorka czech SPRINT Canicross 1 dog woman 175 00:20:19.1 88.
6. Soukup Alena czech SPRINT Canicross 1 dog woman 174 00:20:27.1 91.
7. Luptovská Viktorie czech SPRINT Canicross 1 dog woman 176 00:21:47.9 99.
8. Splichalová Karolina czech SPRINT Canicross 1 dog woman 181 00:22:19.4 106.
9. Burkhadtová Sofia czech SPRINT Canicross 1 dog woman 179 00:23:08.8 111.
10. Reistetterová Carla Slovakia SPRINT Canicross 1 dog woman 168 00:23:15.6 112.
11. Mojzisková Klára czech SPRINT Canicross 1 dog woman 183 00:23:16.2 113.
12. Falecka Anna austria SPRINT Canicross 1 dog woman 171 00:23:55.9 116.
13. Kiss Toth Virag Hungary SPRINT Canicross 1 dog woman 169 00:23:56.0 117.
14. Devos Victoria France SPRINT Canicross 1 dog woman 172 00:24:40.3 120.
15. Kaletová Magdalena czech SPRINT Canicross 1 dog woman 180 00:25:01.8 121.
16. Uvarova Nadezhda Russia SPRINT Canicross 1 dog woman 173 00:25:08.1 122.
17. Hoog Emma France SPRINT Canicross 1 dog woman 170 00:25:56.0 124.
18. Chadimová Karolina czech SPRINT Canicross 1 dog woman 184 00:28:50.5 127.

SPRINT - Canicross 2 dogs MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Devos Cedric france SPRINT Canicross 2 dogs MEN 154 00:19:03.7 76.
2. Astelbauer Florian austria SPRINT Canicross 2 dogs MEN 155 00:23:38.9 115.
3. Driussi Claudio italy SPRINT Canicross 2 dogs MEN 121 00:24:02.2 118.
4. Schmølz Knud denmark SPRINT Canicross 2 dogs MEN 156 00:27:32.4 126.

SPRINT - Canicross 2 dog women

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Duskova zdenka czech SPRINT Canicross 2 dog women 157 00:19:52.9 84.
2. Kiss Toth Anna hungary SPRINT Canicross 2 dog women 159 00:20:19.7 90.
3. Sordje Rebecca serbian SPRINT Canicross 2 dog women 158 00:23:05.0 110.

SPRINT - Canicross Veteran

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mayerhofer Christian austria SPRINT Canicross Veteran 191 00:20:51.2 95.
2. Gueguin Stephane France SPRINT Canicross Veteran 190 00:24:08.3 119.
3. Miclo Anne france SPRINT Canicross Veteran 188 00:25:26.6 123.
4. Kiss Toth Zoltan hungary SPRINT Canicross Veteran 189 00:29:59.0 128.
5. Iserhardt Barbara Swiss SPRINT Canicross Veteran 187 00:32:11.3 131.