Výsledky závodu

ME FISTC off snow Abertamy 2.day

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 10.11.2018



MID - MID O-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Schinzel Gerald austria MID MID O-class 1 01:07:49.5 4.
2. Takacs Günter austria MID MID O-class 4 01:17:16.1 12.
3. Paclt Zdenek czech MID MID O-class 3 01:18:29.5 13.
4. Klaushofer Lisa austria MID MID O-class 2 01:25:41.3 17.

MID - MID A-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Habásko Roman czech MID MID A-class 6 01:01:41.3 3.
2. Müllerová Lucie czech MID MID A-class 8 01:13:32.8 10.
3. Gramberger-Kral Dieter austria MID MID A-class 5 01:25:05.6 16.
4. Sindelár Milan czech MID MID A-class 7 01:32:32.9 19.

MID - MID B-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Guregová Romana czech MID MID B-class 10 01:09:22.3 6.
2. Plsek Milan czech MID MID B-class 9 01:20:41.7 14.
3. Brzek Martin czech MID MID B-class 11 01:42:19.9 22.

MID - MID C-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klima Lukás czech MID MID C-class 14 01:10:52.2 8.
2. Gueguin Stephane France MID MID C-class 15 01:24:09.5 15.
3. Fleury Didier France MID MID C-class 12 01:27:17.5 18.
  Charouz Jaroslav czech MID MID C-class 16 DNF  

MID - MID C2-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nemec Vojta czech MID MID C2-class 19 01:33:36.8 20.
2. Vrastil Vladimir czech MID MID C2-class 18 01:55:01.3 23.

MID - MID Bike1-1 dog

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Faivre Dany france MID MID Bike1-1 dog 21 00:59:58.4 1.
2. Soukup Petr czech MID MID Bike1-1 dog 29 01:01:05.5 2.
3. Humplik Michael austria MID MID Bike1-1 dog 27 01:12:47.7 9.
4. Smejkal Wolfgang austria MID MID Bike1-1 dog 22 01:13:57.0 11.
5. Smejkal-Hayn Elizabeth austria MID MID Bike1-1 dog 30 01:34:43.1 21.

MID - MID Bike1-2 dogs MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klatt Mathias germany MID MID Bike1-2 dogs MEN 32 01:07:51.4 5.
2. Urban Jakub czech MID MID Bike1-2 dogs MEN 31 01:09:49.4 7.

SPRINT - A- class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kulhankova Katerina czech SPRINT A- class 35 00:30:40.8 129.
2. Wiatowski Angela germany SPRINT A- class 34 00:32:17.7 131.
3. Schmølz Knud Denmark SPRINT A- class 33 00:33:17.1 133.

SPRINT - B-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wiatowski Andreas Germany SPRINT B-class 37 00:14:30.5 36.
2. Chappe Pierre france SPRINT B-class 41 00:14:42.8 38.
3. Kiss Attila Romania SPRINT B-class 38 00:16:01.1 48.
4. Rachbauer Karl Austria SPRINT B-class 40 00:17:43.9 62.
5. Stejskal Ondrej czech SPRINT B-class 42 00:19:45.8 86.
6. Catel Patrick france SPRINT B-class 39 00:19:55.1 88.
7. Hladovec Pavel czech SPRINT B-class 43 00:20:52.4 97.

SPRINT - B2-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Heczko Zbigniew czech SPRINT B2-class 46 00:20:45.4 94.
2. sauerhöfer Bernd germany SPRINT B2-class 45 00:20:49.2 96.
3. Sauerhöfer Christa germany SPRINT B2-class 47 00:28:49.3 126.
4. Klotsch Kilyan germany SPRINT B2-class 44 00:31:49.3 130.

SPRINT - C-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Berende Bogdan Romania SPRINT C-class 52 00:11:47.4 7.
2. Bramowski Götz germany SPRINT C-class 53 00:11:50.9 9.
3. Köffer Lajos Hungary SPRINT C-class 48 00:12:20.9 16.
4. Ramin Ludovic France SPRINT C-class 50 00:12:28.1 18.
5. Masková Vera czech SPRINT C-class 57 00:13:26.1 23.
6. Tomásková Markéta czech SPRINT C-class 54 00:13:29.3 24.
7. Grenzner Branislav Slovakia SPRINT C-class 55 00:13:53.1 29.
8. Santens Jean-Michel france SPRINT C-class 56 00:17:09.8 59.
9. Thill Emmanuel Luxemburg SPRINT C-class 58 00:17:44.8 63.
10. Zasadil Roman czech SPRINT C-class 49 00:17:50.6 64.
11. Stejskal Jiri czech SPRINT C-class 59 00:18:43.4 73.

SPRINT - C2-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Perrin Raphaël france SPRINT C2-class 60 00:15:20.5 44.
2. Zdenek Pisakc czech SPRINT C2-class 64 00:18:03.7 68.
3. Schölles Frank germany SPRINT C2-class 66 00:18:58.7 77.
4. Nadolny Steffen germany SPRINT C2-class 70 00:20:01.6 90.
5. Svoboda Petr czech SPRINT C2-class 67 00:20:42.9 93.
6. Brendel Dominik germany SPRINT C2-class 63 00:20:59.9 98.
7. Vrastil Vladimir czech SPRINT C2-class 62 00:21:19.4 99.
8. Balla Peter Hungary SPRINT C2-class 68 00:23:21.3 114.

SPRINT - D-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Berende Damaschin romania SPRINT D-class 73 00:13:36.2 27.
2. Varga Zoltanne Hungary SPRINT D-class 72 00:14:28.8 35.
3. Varga Alma hungary SPRINT D-class 74 00:14:55.2 41.

SPRINT - D2-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hoog Jean-Michel france SPRINT D2-class 76 00:17:59.2 67.
2. Kirstein Bernd germany SPRINT D2-class 78 00:20:23.9 92.

SPRINT - Bike1-1 dog MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Reistetter Roman slovakia SPRINT Bike1-1 dog MEN 93 00:10:49.1 1.
2. Lucansky Patrik slovakia SPRINT Bike1-1 dog MEN 94 00:11:04.9 2.
3. Driussi Claudio Italy SPRINT Bike1-1 dog MEN 97 00:13:32.8 26.
4. Kulanov Anton russia SPRINT Bike1-1 dog MEN 102 00:14:43.4 39.
5. Snajdar Franci Slovenia SPRINT Bike1-1 dog MEN 100 00:16:09.6 49.
6. Vyacheslav Stepanov Russia SPRINT Bike1-1 dog MEN 95 00:16:48.1 56.

SPRINT - Bike1-1 dog women

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Berta Meszarosne Erika Hungary SPRINT Bike1-1 dog women 107 00:12:19.5 15.
2. Bickosova Lenka slovakia SPRINT Bike1-1 dog women 103 00:13:23.3 22.
3. Becke Julia germany SPRINT Bike1-1 dog women 145 00:15:07.2 43.
4. Vodopivec Branka slovenia SPRINT Bike1-1 dog women 105 00:15:49.2 47.
5. Matzohl Julia italy SPRINT Bike1-1 dog women 109 00:22:09.2 107.
  Vedovelli Elisa italy SPRINT Bike1-1 dog women 106 DNS  

SPRINT - Bike1-2 dogs MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tarazanov Oleg Russia SPRINT Bike1-2 dogs MEN 79 00:11:09.8 4.
2. Both Sebestyen Hungary SPRINT Bike1-2 dogs MEN 86 00:11:42.0 6.
3. Faivre Dany France SPRINT Bike1-2 dogs MEN 80 00:11:49.3 8.
4. Roland Nathalie France SPRINT Bike1-2 dogs MEN 89 00:11:59.2 13.
5. Finzel Stefan germany SPRINT Bike1-2 dogs MEN 84 00:12:07.2 14.
6. Ovsenek Matjaz Slovenia SPRINT Bike1-2 dogs MEN 81 00:13:00.6 19.
7. Buuge Mikkel denmark SPRINT Bike1-2 dogs MEN 87 00:14:35.3 37.
8. Guadagnini Filippo Italy SPRINT Bike1-2 dogs MEN 91 00:15:00.9 42.
9. Del Fabbro Alessio Italy SPRINT Bike1-2 dogs MEN 88 00:15:23.6 45.
10. Priebe Nicole germany SPRINT Bike1-2 dogs MEN 92 00:16:28.1 52.
11. Niedermair Christian Italy SPRINT Bike1-2 dogs MEN 85 00:18:26.8 70.

SPRINT - Bike2-1 dogs MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hoog Jean-Michel France SPRINT Bike2-1 dogs MEN 110 00:16:44.1 55.
2. Carlod Emmanuel France SPRINT Bike2-1 dogs MEN 111 00:17:53.1 65.
3. Perrin Raphael France SPRINT Bike2-1 dogs MEN 112 00:18:06.0 69.

SPRINT - Scooter1-1 dog MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Finzel Stefan Germany SPRINT Scooter1-1 dog MEN 140 00:14:26.6 34.
2. Cesbron Fabien-Pierre France SPRINT Scooter1-1 dog MEN 134 00:16:55.2 58.
3. Kriegel Alex France SPRINT Scooter1-1 dog MEN 133 00:18:37.1 72.
4. Del Fabbro Alessio italy SPRINT Scooter1-1 dog MEN 118 00:18:51.3 76.
5. Ramin Enzo France SPRINT Scooter1-1 dog MEN 135 00:19:23.2 80.
6. Kriegel Christophe France SPRINT Scooter1-1 dog MEN 137 00:19:30.4 82.
7. Kubes Radek czech SPRINT Scooter1-1 dog MEN 136 00:21:23.7 100.

SPRINT - Scooter1-1 dog Woman

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Wunsch Stefanie germany SPRINT Scooter1-1 dog Woman 141 00:13:15.9 21.
2. Havlicková Adéla czech SPRINT Scooter1-1 dog Woman 144 00:14:00.1 30.
3. Bespalova Anna russia SPRINT Scooter1-1 dog Woman 143 00:14:06.3 32.
4. Adámková Bára czech SPRINT Scooter1-1 dog Woman 146 00:16:25.0 50.
5. Cesbron Elina France SPRINT Scooter1-1 dog Woman 142 00:18:45.7 75.

SPRINT - Scooter1-2 dogs MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chappe Pierre France SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 113 00:11:05.6 3.
2. Lovas Matej czech SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 120 00:11:41.0 5.
3. Svoboda Jan czech SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 117 00:11:57.1 11.
4. Kopecky Jan czech SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 124 00:12:27.7 17.
5. Astelbauer Sebastian austria SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 116 00:13:39.8 28.
6. Santens Matthis France SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 115 00:14:00.6 31.
7. Bugge Mikkel Denmark SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 114 00:14:47.6 40.
8. Guadagnini Filippo italy SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 123 00:16:25.5 51.
9. Bebr Patrik czech SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 122 00:16:34.0 53.
10. Chanas Peter slovakia SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 119 00:17:30.2 61.

SPRINT - Scooter1-2 dogs Woman

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Koffer Kitti Hungary SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 125 00:11:52.6 10.
2. Maertens Frederique france SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 127 00:11:58.0 12.
3. Klimová Veronika czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 126 00:13:01.1 20.
4. Pechánková Dita czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 131 00:13:32.6 25.
5. Bebr Anita czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 129 00:14:11.0 33.
6. Fialová Eva czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 130 00:15:24.3 46.
7. Macounová Veronika czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 132 00:16:37.4 54.

SPRINT - Scooter2-1 dog MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Brugger Sepp Austria SPRINT Scooter2-1 dog MEN 148 00:17:17.7 60.
2. Bäumel Klaus Austria SPRINT Scooter2-1 dog MEN 149 00:18:29.1 71.
3. Rosner Gabor Hungary SPRINT Scooter2-1 dog MEN 150 00:20:11.7 91.

SPRINT - Scooter2-1 dog WOMEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Flecks Mette denmark SPRINT Scooter2-1 dog WOMEN 153 00:19:37.4 83.
2. Neureiter Prisila portugal SPRINT Scooter2-1 dog WOMEN 151 00:20:47.4 95.
3. Iserhardt Barbara Swiss SPRINT Scooter2-1 dog WOMEN 152 00:26:39.9 124.

SPRINT - Canicross 1 dog MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ivanco Michal Slovakia SPRINT Canicross 1 dog MEN 160 00:16:49.4 57.
2. Gueguin Edwyn France SPRINT Canicross 1 dog MEN 162 00:22:06.2 105.
3. Kiss Toth Balazs Hungary SPRINT Canicross 1 dog MEN 161 00:22:42.5 111.
4. Potmesil Matyás czech SPRINT Canicross 1 dog MEN 164 00:23:11.9 113.
5. Volnyi Andrei russia SPRINT Canicross 1 dog MEN 163 00:23:27.4 116.

SPRINT - Canicross 1 dog woman

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. ivancová Tamara slovakia SPRINT Canicross 1 dog woman 166 00:17:55.8 66.
2. Ivancová Michaela slovakia SPRINT Canicross 1 dog woman 167 00:18:44.8 74.
3. Festa Daniela italy SPRINT Canicross 1 dog woman 165 00:18:59.1 78.
4. Lehká Zorka czech SPRINT Canicross 1 dog woman 175 00:19:05.6 79.
5. Soukup Alena czech SPRINT Canicross 1 dog woman 174 00:19:42.3 84.
6. Mojzisková Klára czech SPRINT Canicross 1 dog woman 183 00:21:38.6 101.
7. Splichalová Karolina czech SPRINT Canicross 1 dog woman 181 00:21:43.5 102.
8. Uvarova Nadezhda Russia SPRINT Canicross 1 dog woman 173 00:22:06.1 104.
9. Kaletová Magdalena czech SPRINT Canicross 1 dog woman 180 00:22:08.0 106.
10. Luptovská Viktorie czech SPRINT Canicross 1 dog woman 176 00:22:11.7 108.
11. Burkhadtová Sofia czech SPRINT Canicross 1 dog woman 179 00:22:23.6 110.
12. Reistetterová Carla Slovakia SPRINT Canicross 1 dog woman 168 00:22:51.4 112.
13. Kiss Toth Virag Hungary SPRINT Canicross 1 dog woman 169 00:23:47.5 117.
14. Devos Victoria France SPRINT Canicross 1 dog woman 172 00:23:56.3 118.
15. Falecka Anna austria SPRINT Canicross 1 dog woman 171 00:24:01.5 119.
16. Hoog Emma France SPRINT Canicross 1 dog woman 170 00:25:31.6 121.
17. Barchánková Adda czech SPRINT Canicross 1 dog woman 182 00:25:37.9 122.
18. Chadimová Karolina czech SPRINT Canicross 1 dog woman 184 00:29:00.2 127.
  Kejrová Anna czech SPRINT Canicross 1 dog woman 177 DNS  

SPRINT - Canicross 2 dogs MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Devos Cedric france SPRINT Canicross 2 dogs MEN 154 00:19:29.1 81.
2. Astelbauer Florian austria SPRINT Canicross 2 dogs MEN 155 00:23:24.5 115.
3. Driussi Claudio italy SPRINT Canicross 2 dogs MEN 121 00:24:06.8 120.
4. Schmølz Knud denmark SPRINT Canicross 2 dogs MEN 156 00:27:39.3 125.

SPRINT - Canicross 2 dog women

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kiss Toth Anna hungary SPRINT Canicross 2 dog women 159 00:19:51.0 87.
2. Duskova zdenka czech SPRINT Canicross 2 dog women 157 00:19:59.8 89.
3. Sordje Rebecca serbian SPRINT Canicross 2 dog women 158 00:22:00.6 103.

SPRINT - Canicross Veteran

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mayerhofer Christian austria SPRINT Canicross Veteran 191 00:19:44.2 85.
2. Gueguin Stephane France SPRINT Canicross Veteran 190 00:22:22.4 109.
3. Miclo Anne france SPRINT Canicross Veteran 188 00:25:55.6 123.
4. Kiss Toth Zoltan hungary SPRINT Canicross Veteran 189 00:29:11.3 128.
5. Iserhardt Barbara Swiss SPRINT Canicross Veteran 187 00:33:09.3 132.