Výsledky závodu

ME FISTC off snow Abertamy 1.day

Prohlížíte výsledky závodů v mobilu? Nainstalujte si naší novou aplikaci Stopnito a prohlížejte si výsledky rychle, přehledně a to už i během závodu. Aplikaci si zdarma stáhněte na App Store nebo Google Play.

      

VÝSLEDKY ZÁVODU - 09.11.2018



MID - MID O-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Paclt Zdenek czech MID MID O-class 3 01:07:41.3 7.
2. Schinzel Gerald austria MID MID O-class 1 01:08:10.5 8.
3. Takacs Günter austria MID MID O-class 4 01:22:47.4 15.
4. Klaushofer Lisa austria MID MID O-class 2 01:28:41.6 17.

MID - MID A-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Habásko Roman czech MID MID A-class 6 01:02:33.8 3.
2. Müllerová Lucie czech MID MID A-class 8 01:11:47.6 12.
3. Gramberger-Kral Dieter austria MID MID A-class 5 01:29:39.3 18.
4. Sindelár Milan czech MID MID A-class 7 01:41:39.7 23.

MID - MID B-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Guregová Romana czech MID MID B-class 10 01:07:40.2 6.
2. Plsek Milan czech MID MID B-class 9 01:11:41.5 11.
3. Brzek Martin czech MID MID B-class 11 01:39:02.4 22.

MID - MID C-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Klima Lukás czech MID MID C-class 14 01:07:19.7 5.
2. Charouz Jaroslav czech MID MID C-class 16 01:18:54.4 14.
3. Gueguin Stephane France MID MID C-class 15 01:23:39.1 16.
4. Fleury Didier France MID MID C-class 12 01:34:58.2 21.
  Brzek Martin czech MID MID C-class 17 DNS  
  Konaková Dana czech MID MID C-class 13 DNS  

MID - MID C2-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Nemec Vojta czech MID MID C2-class 19 01:34:08.0 20.
2. Vrastil Vladimir czech MID MID C2-class 18 02:01:31.8 24.
  Vondrácek David czech MID MID C2-class 20 DNS  

MID - MID Bike1-1 dog

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Soukup Petr czech MID MID Bike1-1 dog 29 01:01:22.0 1.
2. Faivre Dany france MID MID Bike1-1 dog 21 01:01:57.6 2.
3. Smejkal Wolfgang austria MID MID Bike1-1 dog 22 01:11:24.2 10.
4. Humplik Michael austria MID MID Bike1-1 dog 27 01:13:08.7 13.
5. Smejkal-Hayn Elizabeth austria MID MID Bike1-1 dog 30 01:33:56.4 19.
  Packo Martin slovakia MID MID Bike1-1 dog 25 DNS  

MID - MID Bike1-2 dogs MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Urban Jakub czech MID MID Bike1-2 dogs MEN 31 01:06:48.8 4.
2. Klatt Mathias germany MID MID Bike1-2 dogs MEN 32 01:10:12.8 9.

SPRINT - A- class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kulhankova Katerina czech SPRINT A- class 35 00:28:40.6 130.
2. Schmølz Knud Denmark SPRINT A- class 33 00:31:40.0 133.
3. Wiatowski Angela germany SPRINT A- class 34 00:35:23.2 135.
  Svoboda Martin czech SPRINT A- class 36 DNS  

SPRINT - B-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chappe Pierre france SPRINT B-class 41 00:14:54.1 44.
2. Wiatowski Andreas Germany SPRINT B-class 37 00:16:43.8 59.
3. Kiss Attila Romania SPRINT B-class 38 00:18:30.3 74.
4. Stejskal Ondrej czech SPRINT B-class 42 00:18:47.1 80.
5. Rachbauer Karl Austria SPRINT B-class 40 00:19:08.8 85.
6. Catel Patrick france SPRINT B-class 39 00:19:50.9 92.
7. Hladovec Pavel czech SPRINT B-class 43 00:22:14.8 110.

SPRINT - B2-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Heczko Zbigniew czech SPRINT B2-class 46 00:21:13.5 99.
2. sauerhöfer Bernd germany SPRINT B2-class 45 00:22:20.0 112.
3. Sauerhöfer Christa germany SPRINT B2-class 47 00:28:10.5 128.
4. Klotsch Kilyan germany SPRINT B2-class 44 00:30:22.7 132.

SPRINT - C-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Berende Bogdan Romania SPRINT C-class 52 00:11:36.8 5.
2. Zasadil Roman czech SPRINT C-class 49 00:12:22.6 12.
3. Bramowski Götz germany SPRINT C-class 53 00:12:41.4 16.
4. Ramin Ludovic France SPRINT C-class 50 00:12:44.0 17.
5. Köffer Lajos Hungary SPRINT C-class 48 00:12:48.0 18.
6. Grenzner Branislav Slovakia SPRINT C-class 55 00:13:05.9 21.
7. Masková Vera czech SPRINT C-class 57 00:13:46.9 28.
8. Tomásková Markéta czech SPRINT C-class 54 00:14:07.1 32.
9. Santens Jean-Michel france SPRINT C-class 56 00:15:34.6 49.
10. Stejskal Jiri czech SPRINT C-class 59 00:17:39.5 66.
11. Thill Emmanuel Luxemburg SPRINT C-class 58 00:18:42.2 79.

SPRINT - C2-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Perrin Raphaël france SPRINT C2-class 60 00:15:27.7 48.
2. Zdenek Pisakc czech SPRINT C2-class 64 00:18:06.2 71.
3. Schölles Frank germany SPRINT C2-class 66 00:18:32.1 75.
4. Brendel Dominik germany SPRINT C2-class 63 00:19:43.1 91.
5. Nadolny Steffen germany SPRINT C2-class 70 00:20:06.9 94.
6. Vrastil Vladimir czech SPRINT C2-class 62 00:21:10.3 98.
7. Balla Peter Hungary SPRINT C2-class 68 00:22:06.4 106.
8. Svoboda Petr czech SPRINT C2-class 67 00:22:30.9 114.

SPRINT - D-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Berende Damaschin romania SPRINT D-class 73 00:14:13.5 35.
2. Varga Zoltanne Hungary SPRINT D-class 72 00:14:21.8 36.
3. Varga Alma hungary SPRINT D-class 74 00:15:42.0 50.

SPRINT - D2-class

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hoog Jean-Michel france SPRINT D2-class 76 00:18:19.2 72.
2. Kirstein Bernd germany SPRINT D2-class 78 00:21:33.4 100.
  Schölles Frank germany SPRINT D2-class 77 DNS  
  Engel Uli germany SPRINT D2-class 75 DNS  

SPRINT - Bike1-1 dog MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Lucansky Patrik slovakia SPRINT Bike1-1 dog MEN 94 00:10:56.3 1.
2. Reistetter Roman slovakia SPRINT Bike1-1 dog MEN 93 00:11:01.9 2.
3. Driussi Claudio Italy SPRINT Bike1-1 dog MEN 97 00:13:51.9 29.
4. Kulanov Anton russia SPRINT Bike1-1 dog MEN 102 00:14:05.6 31.
5. Vyacheslav Stepanov Russia SPRINT Bike1-1 dog MEN 95 00:15:14.6 46.
6. Snajdar Franci Slovenia SPRINT Bike1-1 dog MEN 100 00:16:07.3 53.
  Vilisov Andrei Russia SPRINT Bike1-1 dog MEN 99 DNS  
  Milakovic Dejan slovenia SPRINT Bike1-1 dog MEN 98 DNS  
  Zucchi Albino Italy SPRINT Bike1-1 dog MEN 101 DNS  

SPRINT - Bike1-1 dog women

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Berta Meszarosne Erika Hungary SPRINT Bike1-1 dog women 107 00:12:54.2 19.
2. Bickosova Lenka slovakia SPRINT Bike1-1 dog women 103 00:13:06.4 22.
3. Becke Julia germany SPRINT Bike1-1 dog women 145 00:14:49.1 42.
4. Vodopivec Branka slovenia SPRINT Bike1-1 dog women 105 00:15:05.5 45.
5. Matzohl Julia italy SPRINT Bike1-1 dog women 109 00:17:41.6 67.
6. Vedovelli Elisa italy SPRINT Bike1-1 dog women 106 00:20:41.9 96.
  Bonato Lisa italy SPRINT Bike1-1 dog women 104 DNS  
  Deiana Franceska italy SPRINT Bike1-1 dog women 108 DNS  

SPRINT - Bike1-2 dogs MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Tarazanov Oleg Russia SPRINT Bike1-2 dogs MEN 79 00:11:29.0 4.
2. Both Sebestyen Hungary SPRINT Bike1-2 dogs MEN 86 00:11:49.4 6.
3. Finzel Stefan germany SPRINT Bike1-2 dogs MEN 84 00:12:12.3 10.
4. Ovsenek Matjaz Slovenia SPRINT Bike1-2 dogs MEN 81 00:12:34.5 13.
5. Roland Nathalie France SPRINT Bike1-2 dogs MEN 89 00:12:34.7 14.
6. Faivre Dany France SPRINT Bike1-2 dogs MEN 80 00:12:39.0 15.
7. Del Fabbro Alessio Italy SPRINT Bike1-2 dogs MEN 88 00:13:40.3 26.
8. Buuge Mikkel denmark SPRINT Bike1-2 dogs MEN 87 00:14:38.3 39.
9. Guadagnini Filippo Italy SPRINT Bike1-2 dogs MEN 91 00:14:41.6 40.
10. Priebe Nicole germany SPRINT Bike1-2 dogs MEN 92 00:15:52.8 52.
11. Niedermair Christian Italy SPRINT Bike1-2 dogs MEN 85 00:16:40.3 57.

SPRINT - Bike2-1 dogs MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Carlod Emmanuel France SPRINT Bike2-1 dogs MEN 111 00:15:15.3 47.
2. Hoog Jean-Michel France SPRINT Bike2-1 dogs MEN 110 00:16:19.0 54.
3. Perrin Raphael France SPRINT Bike2-1 dogs MEN 112 00:19:34.1 88.

SPRINT - Scooter1-1 dog MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Finzel Stefan Germany SPRINT Scooter1-1 dog MEN 140 00:14:44.6 41.
2. Cesbron Fabien-Pierre France SPRINT Scooter1-1 dog MEN 134 00:16:39.3 56.
3. Kriegel Alex France SPRINT Scooter1-1 dog MEN 133 00:17:42.5 68.
4. Del Fabbro Alessio italy SPRINT Scooter1-1 dog MEN 118 00:18:01.3 70.
5. Ramin Enzo France SPRINT Scooter1-1 dog MEN 135 00:18:40.9 78.
6. Kubes Radek czech SPRINT Scooter1-1 dog MEN 136 00:19:12.0 86.
7. Kriegel Christophe France SPRINT Scooter1-1 dog MEN 137 00:19:28.3 87.

SPRINT - Scooter1-1 dog Woman

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Havlicková Adéla czech SPRINT Scooter1-1 dog Woman 144 00:13:45.0 27.
2. Bespalova Anna russia SPRINT Scooter1-1 dog Woman 143 00:14:09.9 33.
3. Wunsch Stefanie germany SPRINT Scooter1-1 dog Woman 141 00:14:12.6 34.
4. Cesbron Elina France SPRINT Scooter1-1 dog Woman 142 00:16:58.5 61.
5. Adámková Bára czech SPRINT Scooter1-1 dog Woman 146 00:17:03.1 62.
  Engel Leonie germany SPRINT Scooter1-1 dog Woman 147 DNS  

SPRINT - Scooter1-2 dogs MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Chappe Pierre France SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 113 00:11:19.6 3.
2. Svoboda Jan czech SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 117 00:12:02.0 7.
3. Lovas Matej czech SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 120 00:12:06.5 9.
4. Astelbauer Sebastian austria SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 116 00:13:09.5 23.
5. Kopecky Jan czech SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 124 00:13:11.2 24.
6. Santens Matthis France SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 115 00:13:55.2 30.
7. Bugge Mikkel Denmark SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 114 00:14:51.4 43.
8. Bebr Patrik czech SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 122 00:15:52.5 51.
9. Guadagnini Filippo italy SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 123 00:16:27.6 55.
10. Chanas Peter slovakia SPRINT Scooter1-2 dogs MEN 119 00:17:19.0 63.

SPRINT - Scooter1-2 dogs Woman

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Maertens Frederique france SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 127 00:12:04.0 8.
2. Koffer Kitti Hungary SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 125 00:12:21.5 11.
3. Klimová Veronika czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 126 00:13:04.3 20.
4. Pechánková Dita czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 131 00:13:27.9 25.
5. Bebr Anita czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 129 00:14:29.7 37.
6. Fialová Eva czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 130 00:14:37.5 38.
7. Macounová Veronika czech SPRINT Scooter1-2 dogs Woman 132 00:17:30.6 64.

SPRINT - Scooter2-1 dog MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Bäumel Klaus Austria SPRINT Scooter2-1 dog MEN 149 00:16:41.4 58.
2. Brugger Sepp Austria SPRINT Scooter2-1 dog MEN 148 00:17:36.6 65.
3. Rosner Gabor Hungary SPRINT Scooter2-1 dog MEN 150 00:19:42.9 89.

SPRINT - Scooter2-1 dog WOMEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Neureiter Prisila portugal SPRINT Scooter2-1 dog WOMEN 151 00:20:55.4 97.
2. Flecks Mette denmark SPRINT Scooter2-1 dog WOMEN 153 00:21:40.5 102.
3. Iserhardt Barbara Swiss SPRINT Scooter2-1 dog WOMEN 152 00:22:44.1 116.

SPRINT - Canicross 1 dog MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Ivanco Michal Slovakia SPRINT Canicross 1 dog MEN 160 00:16:44.2 60.
2. Gueguin Edwyn France SPRINT Canicross 1 dog MEN 162 00:22:11.1 107.
3. Kiss Toth Balazs Hungary SPRINT Canicross 1 dog MEN 161 00:22:12.5 108.
4. Volnyi Andrei russia SPRINT Canicross 1 dog MEN 163 00:25:02.4 124.
5. Potmesil Matyás czech SPRINT Canicross 1 dog MEN 164 00:25:39.8 126.

SPRINT - Canicross 1 dog woman

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. ivancová Tamara slovakia SPRINT Canicross 1 dog woman 166 00:17:58.6 69.
2. Ivancová Michaela slovakia SPRINT Canicross 1 dog woman 167 00:18:21.3 73.
3. Soukup Alena czech SPRINT Canicross 1 dog woman 174 00:18:36.7 76.
4. Festa Daniela italy SPRINT Canicross 1 dog woman 165 00:18:39.1 77.
5. Lehká Zorka czech SPRINT Canicross 1 dog woman 175 00:18:54.8 82.
6. Barchánková Adda czech SPRINT Canicross 1 dog woman 182 00:18:57.0 83.
7. Uvarova Nadezhda Russia SPRINT Canicross 1 dog woman 173 00:21:37.0 101.
8. Mojzisková Klára czech SPRINT Canicross 1 dog woman 183 00:21:42.3 103.
9. Luptovská Viktorie czech SPRINT Canicross 1 dog woman 176 00:21:45.3 104.
10. Splichalová Karolina czech SPRINT Canicross 1 dog woman 181 00:21:55.8 105.
11. Kaletová Magdalena czech SPRINT Canicross 1 dog woman 180 00:22:18.0 111.
12. Burkhadtová Sofia czech SPRINT Canicross 1 dog woman 179 00:22:24.7 113.
13. Reistetterová Carla Slovakia SPRINT Canicross 1 dog woman 168 00:22:32.6 115.
14. Falecka Anna austria SPRINT Canicross 1 dog woman 171 00:23:41.4 119.
15. Kiss Toth Virag Hungary SPRINT Canicross 1 dog woman 169 00:23:41.5 120.
16. Devos Victoria France SPRINT Canicross 1 dog woman 172 00:24:04.1 122.
17. Hoog Emma France SPRINT Canicross 1 dog woman 170 00:25:07.1 125.
18. Kejrová Anna czech SPRINT Canicross 1 dog woman 177 00:26:05.1 127.
19. Chadimová Karolina czech SPRINT Canicross 1 dog woman 184 00:29:57.2 131.
  Hromková Sárka czech SPRINT Canicross 1 dog woman 178 DNS  

SPRINT - Canicross 2 dogs MEN

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Devos Cedric france SPRINT Canicross 2 dogs MEN 154 00:18:51.7 81.
2. Astelbauer Florian austria SPRINT Canicross 2 dogs MEN 155 00:22:51.3 117.
3. Driussi Claudio italy SPRINT Canicross 2 dogs MEN 121 00:22:56.1 118.
4. Schmølz Knud denmark SPRINT Canicross 2 dogs MEN 156 00:23:43.0 121.

SPRINT - Canicross 2 dog women

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Kiss Toth Anna hungary SPRINT Canicross 2 dog women 159 00:19:42.9 90.
2. Sordje Rebecca serbian SPRINT Canicross 2 dog women 158 00:19:58.5 93.
3. Duskova zdenka czech SPRINT Canicross 2 dog women 157 00:20:24.7 95.

SPRINT - Canicross Veteran

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Mayerhofer Christian austria SPRINT Canicross Veteran 191 00:18:59.7 84.
2. Gueguin Stephane France SPRINT Canicross Veteran 190 00:22:13.0 109.
3. Miclo Anne france SPRINT Canicross Veteran 188 00:24:52.8 123.
4. Kiss Toth Zoltan hungary SPRINT Canicross Veteran 189 00:28:26.6 129.
5. Iserhardt Barbara Swiss SPRINT Canicross Veteran 187 00:33:43.0 134.